RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
551 508 504 4 0 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:07:0118900:20:0928200:36:3232.8500:56:4116600:10:2000:01:1400:01:13
2 101ANDREA LOPEZ RAMENTTRIACTIV LANZAROTECDF01:08:4725000:21:0324600:35:4033.6400:56:4338500:12:0400:00:5600:00:57
3 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:09:0026000:21:1730300:37:1132.2700:58:2818900:10:3200:01:0700:00:59
4 2215CRISTINA BATLLES PRFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:14:2833100:22:0641100:41:0529.2101:03:1129100:11:1700:01:3400:00:00
5 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:20:2444400:24:3144800:43:1427.7601:07:4542500:12:3900:01:2100:00:00
6 1837INÉS ARAGUNDE BELMOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:22:2443500:24:0647700:45:5426.1401:10:0040800:12:2400:01:2200:01:12
7 6101BERTA GRATACÓS MARZCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:23:3448800:26:2745800:43:5327.3501:10:2045900:13:1400:01:0800:01:09
8 2214POLINA KUZYAKINA AFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:25:2347000:25:4148400:46:4325.6901:12:2445000:12:5900:01:1500:00:00
9 1821MIREIA CAVERO SIBERFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:27:3247100:25:4149100:48:5324.5501:14:3444900:12:5800:01:1400:01:12
10 6280ANNA PADRES KEITACLUB NATACIO BANYOLESCDF01:28:2548700:26:2749000:48:4224.6401:15:0946300:13:1600:01:2400:01:15
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:1329100:21:3429200:36:5632.4900:58:3022100:10:4300:01:0200:00:57
2 6238PAULA GUERRERO RUSIC.N. SABADELLJNF01:12:2826300:21:1737700:39:2330.4701:00:4035900:11:4800:01:0800:01:12
3 5108MARIA ESPINOSA DEL CLUB NATACIO BARCELONAJNF01:12:5937400:22:5434500:38:3131.1601:01:2533900:11:3400:01:1300:00:00
4 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:13:2737500:22:5435000:38:3531.101:01:2937700:11:5800:01:2400:01:02
5 1419CELIA MEMBRILLERA SCLUB TRI5UJNF01:18:0136600:22:4245100:43:2527.6401:06:0737100:11:5400:01:5200:01:30
6 6110CLARA PESO DOMINGUEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:18:3339600:23:2244300:42:4028.1301:06:0242000:12:3100:01:2200:01:18
7 6209ANNA CAPELLERA MALCLUB NATACIO BANYOLESJNF01:19:5046500:25:2142000:41:3428.8701:06:5544300:12:5500:01:1300:01:12
8 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:22:2439900:23:2248300:46:3625.7501:09:5841300:12:2600:01:2200:01:09
9 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:27:4646600:25:22000:00:00000:00:00000:00:0000:01:1300:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2932SONIA TOMEGROS REGACLUB TRIATLO SABADELLABF01:09:4734900:22:2126300:35:5933.3500:58:2032300:11:2700:01:2400:01:11
2 6263EVA MARTÍN-MORENO JTGCBINNSUB23F01:09:5617700:20:0438800:39:4630.1800:59:5013300:10:0600:01:0700:01:04
3 6149MARTA BOTSORA TOLOCC.A. IGUALADASUB23F01:12:0521500:20:3337300:39:1730.5500:59:5039700:12:1500:00:5900:01:23
4 7028MIREIA SIMÓ PONSLLICENCIA DE DIASUB23F01:18:2643900:24:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5162MARIT FAUCOGNEYCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F01:19:2345800:25:0742700:42:0228.5501:07:0939300:12:1400:01:2000:01:25
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:04:5317800:20:0418200:34:3834.6500:54:4214700:10:1100:00:5500:01:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:07:1222200:20:3727400:36:1833.0600:56:5515700:10:1700:01:0500:01:04
3 2927IVANA PERALTA LUCCHC.N. MATAROABF01:07:3729500:21:3720300:34:5934.300:56:3626400:11:0100:01:1900:01:06
4 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:09:0323000:20:4632000:37:3731.900:58:2321300:10:4000:01:1300:00:58
5 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:09:0924700:20:5931200:37:3131.9900:58:3020600:10:3900:01:2000:01:07
6 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:4924300:20:5731500:37:3431.9400:58:3129200:11:1800:00:5900:01:09
7 6072PATRICIA ORTEGA RUICLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:10:0538600:23:0323800:35:3633.7100:58:3931900:11:2600:01:2800:01:16
8 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF01:11:0036900:22:4528700:36:4432.6700:59:2933100:11:3100:01:2000:01:10
9 6166LAURA GONZALEZ ARANC.E. VILA OLIMPICAABF01:12:3139100:23:1332300:37:3831.8901:00:5134700:11:4000:01:5500:01:24
10 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:1132000:21:5639500:39:5930.0101:01:5529000:11:1600:01:2400:01:17
11 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:13:1330600:21:4839900:40:0629.9301:01:5429600:11:1900:01:2300:01:11
12 6065ZAIDA JURADO SANCHEC. TRIATLO MONTORNESABF01:13:4433500:22:0839700:40:0329.9601:02:1133800:11:3300:01:1800:01:04
13 5104DESIREE VIDAL COMASASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:14:4534700:22:1940600:40:4629.4401:03:0534900:11:4000:01:1000:01:07
14 6138SARA DELPUEYO CASANC.E. RAYOTEAMABF01:17:3137800:22:5844100:42:3728.1601:05:3537400:11:5600:01:1300:01:15
15 2918MARTA CUARTERO GUERINDEPENDENTABF01:18:5838900:23:0546000:44:1527.1201:07:2034300:11:3800:01:2400:01:07
16 8017SHEILA CAÑABATE SANLLICENCIA DE DIAABF01:22:3547600:26:0843000:42:0828.4801:08:1648900:14:1900:01:2900:01:30
17 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:25:3749600:27:3346200:44:2627.0101:11:5947500:13:3800:01:2700:01:14
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:04:4817600:20:0417200:34:3134.7700:54:3514900:10:1300:00:5800:00:53
2 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:06:1024900:21:0315700:34:0735.1700:55:1026300:11:0000:01:0700:01:06
3 6077ANNA SANTIDRIAN BOUCLUB TRI5UABF01:09:2730000:21:4129700:37:0032.4300:58:4123300:10:4600:01:2800:01:14
4 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:09:4219500:20:1435500:38:4330.9900:58:5723100:10:4500:01:1900:01:12
5 3591LARA GUTIERREZ MORECLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:10:0538400:23:0222200:35:2733.8500:58:2934000:11:3600:01:1700:01:07
6 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:10:2037300:22:5423400:35:3433.7400:58:2836900:11:5200:01:1600:01:04
7 2931JOANA PASCUAL   NICPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:5640400:23:2531700:37:3531.9301:01:0037300:11:5600:01:0200:01:06
8 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT TRIATLO 1994ABF01:14:3830700:21:4942400:41:4328.7701:03:3227200:11:0600:01:0400:01:13
9 6155IRENE FENOY ROMEROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:18:2542400:23:5244500:42:4528.0701:06:3736000:11:4800:01:5000:01:38
10 7012JESSICA REVERTE DE LLICENCIA DE DIAABF01:20:2740800:23:2945900:44:0727.201:07:3643900:12:5100:01:3300:01:22
11 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:22:3646700:25:2345300:43:3527.5301:08:5847400:13:3800:01:2500:01:05
12 1333ELIZABETH CABELLO GCLUB TRIATLO ATLESABF01:25:1348000:26:0947900:46:0026.0901:12:0945400:13:0400:02:0100:01:34
13 6261ARANTXA CLAVELL FONCLUB TRIATLO ATLESABF01:25:1448500:26:1248200:46:0526.0401:12:1744800:12:5700:01:2700:01:43
14 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:26:5148100:26:1048500:46:5825.5501:13:0847800:13:4300:01:3000:01:36
15 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZCLUB NATACIO BARCELONAABF01:27:4739400:23:1849900:52:4622.7401:16:0435400:11:4300:01:4500:01:17
16 6134ELISABET BRANCHAT C.E. PICORNELLABF01:28:0148900:26:3448600:47:3725.201:14:1148100:13:5000:01:5600:01:42
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:01:5911400:19:0014800:33:5535.3800:52:554700:09:0400:01:0100:01:00
2 4013BEATRIZ AGUILAR PIQRICHARD CALLE TRIATLO CLUABF01:05:3622900:20:4516900:34:2734.8300:55:1217100:10:2400:01:1500:01:08
3 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:07:1121600:20:3326600:36:0433.2700:56:3719300:10:3400:00:5800:01:08
4 8047DELIA MONTERRUBIO SLLICENCIA DE DIAABF01:07:5623800:20:5427300:36:1533.100:57:0923400:10:4700:01:2000:01:16
5 6213MONTSE GÓMEZ RAMIRECLUB TRI5UABF01:09:4422600:20:4135900:38:5430.8500:59:3513600:10:0900:01:3300:01:15
6 2778BEGOÑA DE LA ROCHA TGCBINNABF01:10:5131800:21:5431600:37:3531.9300:59:2930400:11:2200:01:1900:01:07
7 6256LAIA ROSELLO GARCIAC.E. PICORNELLABF01:11:5030500:21:4836200:38:5730.8101:00:4526800:11:0500:01:3100:01:33
8 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF01:14:3540200:23:2438100:39:2930.3901:02:5335300:11:4200:01:4000:01:16
9 4037MIRIAM OLIVARES POC.E. PICORNELLABF01:15:1641500:23:4138000:39:2730.4201:03:0838700:12:0800:01:2900:01:35
10 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF01:15:4237200:22:5341500:41:1729.0701:04:1033500:11:3200:01:3400:01:21
11 8028CARLA DELGADO GONZALLICENCIA DE DIAABF01:17:4441200:23:3841700:41:2528.9701:05:0343000:12:4100:01:2800:01:28
12 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF01:19:4044500:24:3543400:42:1528.401:06:5043700:12:5000:01:1100:01:11
13 6224CRISTINA ROIG ANTONCLUB NATACIO BANYOLESABF01:20:1445400:24:5542900:42:0528.5101:07:0046000:13:1400:01:1400:01:20
14 5190JANETTE PARRA ROJASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:21:3445900:25:0744900:43:1927.701:08:2645500:13:0800:01:5200:01:44
15 6133ESTER DE LA FUENTE C.E. VILA OLIMPICAABF01:22:3144700:24:4447400:45:1826.4901:10:0241700:12:2900:01:2100:01:17
16 2879MERITXELL SOLER RODCLUB TRIATLO ATLESABF01:23:0748400:26:1045400:43:3727.5101:09:4746800:13:2000:01:5000:01:22
17 1321JÉSSICA ROJAS RODRÍCLUB TRIATLO ATLESABF01:24:0047700:26:0946500:45:0026.6701:11:0943800:12:5100:01:4600:01:10
18 6154MARIA SANCHEZ CORTECLUB TRI5UABF01:24:2437700:22:5749300:49:3324.2201:12:3037000:11:5400:01:3700:01:46
19 6222MAMEN ROMÁN MARÍNCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:24:3747500:26:0846900:45:0726.601:11:1546900:13:2200:01:3700:01:32
20 8037MAITE FERNANDEZ ALVLLICENCIA DE DIAABF01:26:2849300:27:0847300:45:1326.5401:12:2148600:14:0700:01:3900:01:53
21 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:27:2247300:26:0648900:48:4024.6601:14:4642200:12:3600:01:5000:01:22
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:07:3731700:21:5318800:34:4534.5300:56:3826000:10:5900:01:0100:01:08
2 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:08:2030100:21:4226100:35:5933.3500:57:4120500:10:3900:01:2400:01:19
3 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F01:10:1830400:21:4832200:37:3731.900:59:2524800:10:5300:01:0900:01:06
4 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:12:3726200:21:1739400:39:5930.0101:01:1630100:11:2100:01:2000:00:00
5 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F01:13:4843800:24:1229500:36:5732.4801:01:0942400:12:3900:01:2300:01:20
6 6164CRISTINA AGUILERA PCLUB NATACIO RUBIV1F01:15:2033800:22:1142500:41:4528.7401:03:5631300:11:2400:01:2500:01:24
7 126BLANCA TRENAS HINOJW3TRIBCNV1F01:15:5340900:23:2940500:40:4229.4801:04:1135200:11:4200:01:2600:01:31
8 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F01:15:5642600:23:5639000:39:4930.1401:03:4538900:12:1100:01:2100:01:15
9 6191MERCHE COMINO CASADCERDANYOLA CHV1F01:16:2340700:23:2840200:40:3929.5201:04:0739800:12:1600:01:3000:01:24
10 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F01:19:5646300:25:1941900:41:3328.8801:06:5245300:13:0400:01:3100:01:29
11 2930JUDITH DIAZ BATLLECLUB NATACIO SITGESV1F01:20:4443700:24:0845600:43:4127.4701:07:4944200:12:5500:01:4600:01:30
12 6092MERITXELL NOGUERA OTG TRIATLO SITGESV1F01:20:5144100:24:1346100:44:2327.0401:08:3639600:12:1500:01:3300:01:36
13 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLO ATLESV1F01:23:0748200:26:1045500:43:3727.5101:09:4746700:13:2000:01:5800:01:46
14 1379VANESSA TEULE ABRILCLUB TRIATLO ATLESV1F01:23:3247900:26:0947800:45:5826.1101:12:0731400:11:2500:01:5500:01:48
15 8035MARISOL SOLER PERRULLICENCIA DE DIAV1F01:26:5849700:27:4746300:44:2627.0101:12:1349300:14:4500:01:2700:01:52
16 6067MERITXELL LÓPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F01:28:4850100:29:0446700:45:0326.6401:14:0749200:14:4100:01:2700:01:31
17 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:31:4849500:27:2549500:50:2123.8301:17:4648400:14:0200:01:4400:01:09
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 41MONTSE ARANDA CASTACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:07:2929800:21:3820600:35:0734.1700:56:4522700:10:4400:01:1700:01:17
2 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F01:10:1822800:20:4535700:38:5130.8900:59:3622000:10:4200:01:2800:01:15
3 4070SUSANA CASTAN SALINCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:12:0630800:21:4936800:39:0530.701:00:5428600:11:1200:01:3400:01:25
4 5096ANGELA AGUILAR FUENC.N. CATALUNYAV1F01:13:3633600:22:1036900:39:1330.601:01:2339100:12:1300:01:0800:01:21
5 1866ANTONIA CANO ALARCÓC.E. RAYOTEAMV1F01:14:5630200:21:4442600:41:4628.7301:03:3032100:11:2600:01:3600:01:12
6 3554MATILDE MUÑOZ RICOCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F01:15:0736300:22:3440900:40:5429.3401:03:2834600:11:3900:01:4600:01:27
7 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:17:1046400:25:2034900:38:3431.1101:03:5446400:13:1600:01:1300:00:00
8 6162ROSA CASADO MIRALLEC.E.E. SANT GERVASIV1F01:20:4845200:24:4644700:43:0327.8701:07:4945100:12:5900:01:5800:02:12
9 8034ANTONIA VERA FERNANLLICENCIA DE DIAV1F01:20:4845100:24:4644200:42:3928.1401:07:2547100:13:2300:01:5400:01:48
10 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:25:1047200:25:5848100:46:0326.0601:12:0145600:13:0900:01:2100:01:25
11 7020LAURA CABALLERO ARQLLICENCIA DE DIAV1F01:26:2949400:27:1246800:45:0626.6101:12:1848700:14:1100:02:0300:01:51
12 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F01:26:3149100:27:0747100:45:1026.5701:12:1748800:14:1400:01:3300:01:31
13 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV1F01:33:2349900:28:1549600:51:2623.3301:19:4147600:13:4200:02:0600:02:05
14 1998ANA MARIA SABATER MCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:33:3949800:27:4849700:51:4523.1901:19:3348500:14:0600:01:3500:01:18
15 3522TERESA COPETE VIDALCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F01:37:4050300:29:3749800:52:3022.8601:22:0749600:15:3300:02:1200:02:06
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULÀLIA CALVERAS AUTGCBINNV2F01:09:2327000:21:1930600:37:2032.1400:58:3922400:10:4400:01:2200:01:10
2 1937MONTSERRAT CINCA PAC.N. REUS PLOMSV2F01:09:5536500:22:4227200:36:1233.1500:58:5426500:11:0100:00:5900:01:02
3 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:20:2046800:25:2443500:42:1528.401:07:3942800:12:4100:01:3700:00:00
4 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:22:3645500:24:5946600:45:0026.6701:09:5942300:12:3700:01:2600:01:25
5 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:23:0747400:26:0847000:45:0826.5901:11:1636700:11:5100:01:4900:00:58
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:307800:18:242700:31:0438.6300:49:284300:09:0200:00:5000:00:55
2 4569PAUL LUCAS MAURUS MCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:008400:18:315000:31:2238.2600:49:5313400:10:0700:00:5700:00:43
3 5877JOAQUIN MOJICA BAQUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:0512800:19:1316800:34:2734.8300:53:4017400:10:2500:01:0800:01:07
4 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM01:04:178900:18:3521100:35:1434.0600:53:4917900:10:2800:01:0000:01:14
5 5627MARTI MONFERRER BARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:06:0019800:20:1519000:34:4734.500:55:0225800:10:5800:01:2500:01:14
6 5879ROGER PETIT GOZALVECLUB NATACIO BARCELONACDM01:06:5217200:20:0029100:36:5332.5400:56:5312400:09:5900:00:5900:00:00
7 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:07:1013300:19:2130400:37:1432.2300:56:3519600:10:3500:01:0000:01:02
8 5921JULEN CABAÑERO RODRC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:11:5332500:22:0031400:37:3331.9600:59:3340500:12:2000:01:1200:01:11
9 1652JOAN RODRIGUEZ GOMECERDANYOLA CHCDM01:14:4334800:22:20000:00:00000:00:00000:00:0000:01:2600:00:00
10 5912LLUC VERDAGUER GIMFCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:17:1335700:22:3043800:42:1928.3601:04:4941000:12:2400:01:1800:00:55
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:57:272100:16:577100:31:4037.8900:48:372900:08:5000:00:4900:00:49
2 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM00:58:127500:18:212400:31:0038.7100:49:213100:08:5100:01:0100:00:48
3 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:58:227900:18:242500:31:0338.6500:49:273500:08:5500:00:5300:00:54
4 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTJNM00:58:296500:18:053800:31:1538.400:49:205300:09:0900:00:5500:00:50
5 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:58:536600:18:054200:31:1738.3600:49:227800:09:3100:00:5300:00:47
6 2135FRANCISCO JAVIER GRC.N. REUS PLOMSCDM00:59:304100:17:2810600:32:3936.7500:50:076700:09:2300:00:5600:00:56
7 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:277600:18:237400:31:4337.8300:50:0616800:10:2100:00:5500:01:06
8 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:01:4910500:18:4912600:33:2435.9300:52:139300:09:3600:01:0200:00:56
9 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:02:4710100:18:4414400:33:4535.5600:52:2915800:10:1800:01:0800:01:20
10 187ROGER CLIMENT I MORCERDANYOLA CHCDM01:03:2211500:19:0314000:33:3935.6600:52:4221100:10:4000:00:5700:01:01
11 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMCDM01:03:4611700:19:0419700:34:5134.4300:53:5511500:09:5100:00:5600:00:53
12 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:04:3710700:18:5522100:35:2633.8700:54:2115600:10:1600:01:0200:01:45
13 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:05:1413500:19:2126700:36:0633.2400:55:2711000:09:4700:01:3700:01:32
14 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:06:2020500:20:2121800:35:1933.9800:55:4021200:10:4000:01:1300:01:00
15 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADAJNM01:07:2428200:21:2918700:34:4434.5500:56:1328200:11:1100:01:3900:01:11
16 2925VICTOR GOMEZ PEÑAABSOLUT SPORTJNM01:08:0421200:20:2923300:35:3433.7400:56:0338300:12:0100:01:1300:01:13
17 3626GUILLEM VILLANUEVA C.E. RAYOTEAMCDM01:11:5631500:21:5135300:38:4031.0301:00:3131800:11:2500:01:1700:01:17
18 1641VICTOR CANTOS GUASCCERDANYOLA CHCDM01:13:4339200:23:1433100:37:5631.6301:01:1042100:12:3300:01:5100:01:22
19 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMJNM01:13:4427500:21:2124400:35:4033.6400:57:0149900:16:4300:01:1000:01:28
20 7026RUBÉN GONZÁLEZ MARTLLICENCIA DE DIAJNM01:13:5127400:21:2142100:41:3628.8501:02:5725200:10:5400:01:0700:01:19
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM00:54:11100:15:531300:30:0339.9300:45:56300:08:1500:00:4300:00:46
2 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM00:54:43200:16:381000:30:004000:46:38100:08:0500:00:4700:00:00
3 5221IGNACIO FERNANDEZ JC.E. RAYOTEAMSUB23M00:55:121000:16:411600:30:0539.8900:46:46600:08:2600:00:4500:00:50
4 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROABM00:55:20400:16:39400:29:5440.1300:46:332300:08:4700:00:4400:00:38
5 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:55:231200:16:45900:30:004000:46:451500:08:3800:00:4900:00:00
6 8049ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:291100:16:421100:30:0139.9800:46:432000:08:4600:00:4800:00:00
7 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:55:361600:16:47700:29:5840.0400:46:453200:08:5100:00:4700:00:47
8 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:16600:16:401500:30:0539.8900:46:458200:09:3100:00:4600:00:48
9 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:57:031500:16:468000:31:5137.6800:48:37700:08:2600:00:4600:00:52
10 384ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M00:57:052800:17:095800:31:2738.1600:48:361000:08:2900:00:4900:00:49
11 1172CARLES ALCARAZ RUIZITRIATLETES SOLIDARISSUB23M00:57:204200:17:292600:31:0438.6300:48:332400:08:4700:00:4900:00:00
12 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M00:57:312600:17:095600:31:2638.1800:48:353800:08:5600:00:5100:00:50
13 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M00:57:502400:17:086300:31:3138.0800:48:395600:09:1100:00:4900:00:58
14 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M00:58:014800:17:392200:30:5138.900:48:308000:09:3100:00:5500:00:51
15 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:58:505400:17:506500:31:3637.9700:49:266800:09:2400:00:5300:00:55
16 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMSUB23M00:58:5812300:19:072000:30:4738.9800:49:544800:09:0400:00:4700:00:49
17 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:59:439700:18:405200:31:2238.2600:50:0210000:09:4100:00:5600:00:56
18 8042CARLES BLANCO CONDELLICENCIA DE DIASUB23M00:59:525800:17:549900:32:2537.0200:50:198800:09:3300:01:0000:01:09
19 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:00:104500:17:3314200:33:4235.6100:51:153600:08:5500:00:4700:00:45
20 5959ARNAU NÁJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M01:00:318100:18:2810200:32:3236.8900:51:007900:09:3100:01:0800:00:57
21 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVC.E. PICORNELLSUB23M01:00:5415200:19:403200:31:0938.5200:50:4913200:10:0500:00:5800:01:04
22 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:01:576300:18:0217400:34:3234.7500:52:346600:09:2300:00:5000:00:59
23 8012JOAN GARCIA COLOMERLLICENCIA DE DIASUB23M01:04:2920000:20:1716100:34:1435.0500:54:3112200:09:5800:01:2900:01:04
24 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOSUB23M01:05:1520300:20:2118500:34:4334.5700:55:0414500:10:1100:01:2200:00:58
25 3941TONI RUS FERNÁNDEZCLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:05:239200:18:3630900:37:2232.1100:55:586900:09:2500:01:0300:00:00
26 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:05:359400:18:4030800:37:2232.1100:56:028900:09:3300:01:3600:01:05
27 7023SERGI VICENTE DELMLLICENCIA DE DIASUB23M01:06:0614000:19:2827800:36:2532.9500:55:5315200:10:1300:02:0500:01:37
28 1522ENRIC RIVERA PEREGRTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:07:0818400:20:0729000:36:4832.6100:56:5515000:10:1300:01:2200:01:23
29 2008PAU VIÑALS BROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:08:1628900:21:3323000:35:3433.7400:57:0727900:11:0900:01:1300:01:08
30 1259RUBÉN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:08:3322400:20:4027700:36:223300:57:0233200:11:3100:01:2000:01:01
31 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:08:5017400:20:0334200:38:2231.2800:58:2517300:10:2500:01:0800:01:08
32 4816CHRISTIAN RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:08:5822300:20:39000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0900:00:00
33 7017MARC CABISTAÑ BARRLLICENCIA DE DIAABM01:13:2136700:22:4336300:38:5930.7801:01:4234400:11:3900:02:0100:01:47
34 8015ALEJANDRO SANCHEZ LLLICENCIA DE DIASUB23M01:14:3340100:23:2336700:39:0530.701:02:2838600:12:0500:01:2000:01:21
35 7024MANEL RODRIGUEZ SANLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:3941400:23:4040700:40:4729.4201:04:2745700:13:1200:01:2300:01:40
36 7007ADRIA BUXEDALLICENCIA DE DIASUB23M01:22:0048600:26:1741600:41:2129.0201:07:3849000:14:2200:01:4100:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:18900:16:411400:30:0339.9300:46:441400:08:3400:00:5000:00:49
2 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:442300:17:04200:29:4840.2700:46:523300:08:5200:00:4900:00:52
3 1218HERIBERT CUBELLS I G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM00:57:181800:16:546700:31:3737.9500:48:312500:08:4700:00:5200:00:51
4 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:57:193400:17:223300:31:1038.500:48:322200:08:4700:00:5500:00:51
5 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM00:59:045200:17:489600:32:1337.2500:50:014600:09:0300:00:5700:00:56
6 2926ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM00:59:067000:18:117300:31:4337.8300:49:545900:09:1200:00:5900:00:50
7 5843CRISTIAN CHAGUACEDACERDANYOLA CHABM00:59:154600:17:3310400:32:3736.7900:50:104900:09:0500:01:0600:01:00
8 1228JOAN CARLES BLANCH TG TRIATLO SITGESABM00:59:216200:18:028900:32:0437.4200:50:066000:09:1500:01:0200:01:01
9 8046ALEX PAGAN MONTOROLLICENCIA DE DIAABM00:59:5510200:18:444500:31:1938.3200:50:0311600:09:5200:00:5400:00:59
10 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:01:188300:18:3111500:33:0236.3300:51:3310500:09:4500:01:1900:01:05
11 2852MANEL PARDO FABREGACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:01:378000:18:2811100:32:5136.5300:51:1916100:10:1800:01:1200:00:57
12 1206ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:02:2417000:19:5310700:32:4136.7200:52:3411200:09:5000:01:1500:01:00
13 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:02:5215500:19:4212200:33:1236.1400:52:5412300:09:5800:01:1200:01:20
14 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:199300:18:3817300:34:3234.7500:53:1014100:10:0900:00:5800:00:59
15 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:03:5314500:19:3415800:34:0935.1400:53:4314300:10:1000:01:1900:01:09
16 1796JAVIER SANCHEZ AMIGJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:03:5812500:19:1021300:35:1534.0400:54:258700:09:3300:02:4100:00:54
17 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:04:2412600:19:1124900:35:4433.5800:54:557600:09:2900:01:1900:01:07
18 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:04:3524200:20:5611300:32:5736.4200:53:5321800:10:4200:01:1600:00:59
19 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:04:5018700:20:0818300:34:3834.6500:54:4613000:10:0400:01:1700:01:04
20 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:06:0614800:19:3621400:35:1734.0100:54:5328700:11:1300:01:1000:01:04
21 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:07:3327600:21:2518900:34:4734.500:56:1230000:11:2100:01:0700:01:04
22 8045ALEJANDRO DEL OLMO LLICENCIA DE DIAABM01:07:3826500:21:1824100:35:3833.6800:56:5621900:10:4200:01:0900:00:00
23 5744DANIEL ROMERO MARTÍC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:4625900:21:1624300:35:3933.6600:56:5524100:10:5100:01:1400:01:13
24 1444DANI ALBACETE GAVILC.E. RAYOTEAMABM01:09:5529000:21:3331300:37:3331.9600:59:0623500:10:4900:01:4100:01:22
25 7019ERIC GARCIA PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:11:0621100:20:2837600:39:2030.5100:59:4829300:11:1800:00:0000:00:00
26 2175JORDI PEREZ RODRIGUINDEPENDENTABM01:11:2938700:23:0423900:35:3633.7100:58:4043600:12:4900:01:3200:01:13
27 8008ERIC OLIVERAS SERRLLICENCIA DE DIAABM01:11:4741800:23:4627600:36:2033.0301:00:0635100:11:4100:01:1800:01:15
28 8022JOAN CHECA MOLINSLLICENCIA DE DIAABM01:11:5441700:23:4628900:36:4632.6401:00:3230300:11:2200:01:2000:01:11
29 5405MIGUEL TRIGUERO MOLC. TRIATLO MONTORNESABM01:13:4326800:21:1840800:40:5229.3601:02:1033600:11:3300:01:2900:01:35
30 7013ALEJANDRO MUÑOZ LLELLICENCIA DE DIAABM01:14:0236200:22:3435100:38:3631.0901:01:1044000:12:5200:01:2700:01:20
31 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:4446000:25:0831800:37:3631.9101:02:4445200:13:0000:01:1300:01:13
32 7018JORDI CARBO SOLELLICENCIA DE DIAABM01:16:3041300:23:4037900:39:2530.4401:03:0547200:13:2500:01:3900:02:11
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBMABM00:54:51500:16:391200:30:0239.9600:46:41200:08:1000:00:4800:00:00
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:55:01300:16:38800:30:004000:46:38400:08:2300:00:4400:00:00
3 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:57:042700:17:095400:31:2338.2400:48:321300:08:3200:00:5500:00:49
4 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM00:57:072500:17:084000:31:1638.3800:48:241700:08:4300:00:5100:00:41
5 5502XAVI TOMASA SERRANCERRR IGUALADAABM00:57:112200:17:047200:31:4137.8700:48:45800:08:2600:00:5000:00:55
6 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM00:57:163000:17:154300:31:1738.3600:48:321800:08:4400:00:5000:00:50
7 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDENTABM00:57:253100:17:165500:31:2438.2200:48:401900:08:4500:01:0500:00:51
8 4912MARC BOVÉ BALLESTEFLOR DE TRIATLOABM00:57:283500:17:233900:31:1538.400:48:382800:08:5000:00:5400:00:00
9 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:375900:17:541900:30:4239.0900:48:364100:09:0100:00:4600:00:51
10 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:451900:16:547800:31:4837.7400:48:424500:09:0300:00:5200:00:55
11 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:484000:17:283500:31:1038.500:48:385500:09:1000:00:4900:00:56
12 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM00:58:286700:18:065300:31:2238.2600:49:283900:09:0000:01:0900:00:55
13 1524DAVID GARCIA JIMENEVILADECANS TRIATLOABM00:59:166900:18:118400:31:5937.5200:50:105000:09:0600:01:1200:00:58
14 3148JORDI RIERA VARGASC.E. RAYOTEAMABM00:59:358500:18:324800:31:2138.2800:49:5310300:09:4200:01:0000:00:52
15 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM00:59:427700:18:237700:31:4637.7800:50:099000:09:3300:00:5800:00:57
16 1156VICTOR ROJAS CERVELC.E. PICORNELLABM01:00:178800:18:339400:32:1037.3100:50:439100:09:3400:01:0900:00:54
17 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:2012900:19:146000:31:2938.1200:50:439600:09:3700:01:0100:00:58
18 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM01:00:2510000:18:438800:32:0137.4800:50:4410100:09:4100:00:5700:00:57
19 795ANTONI HERENA MONTUCERDANYOLA CHABM01:00:3412400:19:087000:31:4037.8900:50:4810900:09:4600:01:0200:01:05
20 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:00:4412200:19:067900:31:4837.7400:50:5411300:09:5000:01:1100:01:04
21 7002ROMAIN WEILLLICENCIA DE DIAABM01:02:1310800:18:5713200:33:3335.7700:52:3010400:09:4300:01:1500:01:09
22 5819IU BENET DURANC.A. LES TORTUGUESABM01:02:3311100:18:5913900:33:3835.6800:52:3711900:09:5600:00:5700:00:00
23 3990ANDRES GUERRERO SANC.E. NO TE PARESABM01:03:0213400:19:2112900:33:2835.8600:52:4915100:10:1300:01:1900:01:11
24 3467ALEIX FERNANDEZ HERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:03:1018200:20:0610300:32:3636.8100:52:4218100:10:2800:00:5600:01:08
25 4785OSCAR ESTORACH SOLC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM01:03:3815900:19:4612400:33:203600:53:0618800:10:3200:00:5700:01:07
26 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:03:5723500:20:5210900:32:4736.600:53:3915900:10:1800:01:0100:01:06
27 2840DANI RIVERA MONGEFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:04:1418300:20:0611700:33:0336.3100:53:0926700:11:0500:01:0100:01:37
28 5601FRANCISCO CARO GARCVILADECANS TRIATLOABM01:04:2316900:19:5317800:34:3334.7300:54:2612100:09:5700:01:4200:01:27
29 3258JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:4317500:20:0317000:34:3134.7700:54:3413800:10:0900:01:2700:01:01
30 2035JOSEP LLUIS MORENO VILADECANS TRIATLOABM01:05:1220400:20:2117600:34:3334.7300:54:5416000:10:1800:01:1700:01:11
31 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:1618000:20:0517700:34:3334.7300:54:3820300:10:3800:00:5300:00:57
32 8038SERGI VIDAL MARQUÈSLLICENCIA DE DIAABM01:05:2719100:20:0917900:34:3434.7200:54:4322800:10:4400:01:0800:01:12
33 8030POL RUEDALLICENCIA DE DIAABM01:06:0119200:20:1018600:34:4334.5700:54:5327500:11:0800:02:0400:01:17
34 8003JOSÉ MIGUEL MERCEDELLICENCIA DE DIAABM01:06:4628100:21:2914600:33:5235.4300:55:2131700:11:2500:01:2800:01:23
35 4384SERGI SANCHEZ CARPC.E. RAYOTEAMABM01:07:1020100:20:1925900:35:5633.400:56:1525500:10:5500:01:2200:01:22
36 898JORDI FERRERAS JERECLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:07:1227100:21:1916400:34:2034.9500:55:3933700:11:3300:01:1500:01:03
37 5951EDUARDO SANTAMARÍA CLUB TRIATLO MALGRATABM01:07:1425700:21:1521500:35:1833.9900:56:3321600:10:4100:01:1800:01:11
38 8002ANGELO GONZALES FERLLICENCIA DE DIAABM01:07:1722500:20:4125700:35:5033.4900:56:3123200:10:4600:01:3400:00:00
39 7025FEDE IBAÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:4417100:19:5529600:36:5932.4500:56:5423900:10:5000:01:0300:01:22
40 1603FRANCISCO MARTÍNEZ INDEPENDENTABM01:08:0724400:20:5726400:36:0033.3300:56:5728100:11:1000:01:4100:01:39
41 4380JORDI ARISA GONZAC.E. PICORNELLABM01:08:1828300:21:3022300:35:2833.8300:56:5829800:11:2000:01:1900:01:22
42 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:08:2430300:21:4721000:35:1434.0600:57:0130800:11:2300:01:1200:01:27
43 8018MARC HORTET BERENGULLICENCIA DE DIAABM01:09:5427800:21:2730700:37:2132.1300:58:4827000:11:0600:01:3400:01:23
44 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:10:4033900:22:1428500:36:3932.7400:58:5335800:11:4700:01:3200:01:27
45 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:0435400:22:2630500:37:1832.1700:59:4429900:11:2000:01:0700:01:23
46 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:11:0529400:21:3633400:38:0431.5200:59:4031600:11:2500:01:2600:01:30
47 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:11:1724500:20:5720400:35:0434.2200:56:0149400:15:1600:01:0000:02:25
48 1515CRISTIAN GALERA MADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:12:0333000:22:0533800:38:1031.4401:00:1536200:11:4800:01:3300:01:15
49 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:12:1535300:22:2533200:38:0131.5701:00:2636600:11:4900:01:4200:01:49
50 4361SAÚL GONZÁLEZ DE LAINDEPENDENTABM01:12:5037100:22:5135200:38:3731.0701:01:2830600:11:2200:01:3400:01:31
51 1166GERARD SAGUES MITJAC.E. PICORNELLABM01:13:1640600:23:2733600:38:0631.501:01:3335500:11:4300:01:5400:01:38
52 1566ALEX MOYA SANDEDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:13:1732800:22:0438300:39:3330.3401:01:3735000:11:4000:01:3600:01:30
53 4111JAUME VALLS CURSELLCERRR IGUALADAABM01:13:3741900:23:4629400:36:5732.4801:00:4344100:12:5400:01:2800:01:27
54 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:13:4038300:23:0132400:37:4331.8201:00:4444500:12:5600:01:2500:01:32
55 7029FERRAN GALERA MASLLICENCIA DE DIAABM01:14:1338100:22:5934700:38:3431.1101:01:3342600:12:4000:01:3000:00:00
56 5913JUAN FERNÁNDEZ PEÑAC.E. RAYOTEAMABM01:14:1842500:23:5233300:38:0231.5501:01:5440900:12:2400:01:4000:01:12
57 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:14:2338500:23:0239200:39:5730.0401:02:5931200:11:2400:01:4000:01:27
58 2287JOSE FRANCISCO RUBICLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:14:5232200:21:5641800:41:3028.9201:03:2632000:11:2600:01:4600:01:15
59 7014DANIEL JIMENEZ GARCLLICENCIA DE DIAABM01:15:2634100:22:1541400:41:1229.1301:03:2737900:11:5900:01:2500:02:01
60 5566JOSE CARLOS REGUEIRCLUB PROAMABM01:15:5043400:24:0634100:38:2131.2901:02:2747000:13:2300:01:0600:01:27
61 8029ALEX MENDOZALLICENCIA DE DIAABM01:17:1136100:22:3443300:42:1228.4401:04:4641100:12:2500:01:5100:02:26
62 2438ALBERT COLLADO VOLTCLUB ATLETISME OLESAABM01:17:1335800:22:3143200:42:1128.4501:04:4241900:12:3100:01:5000:01:35
63 7001EKAITZ IGLESIAS LOPLLICENCIA DE DIAABM01:18:0242100:23:5040400:40:4129.501:04:3147300:13:3100:00:0000:00:00
64 1829ALBERT MUÑOZ LÓPEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:18:1046200:25:1736000:38:5430.8501:04:1148300:13:5900:01:4400:01:24
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 637JOHN MANUEL GALINDOTRICBMABM00:55:111400:16:46500:29:5540.1100:46:411100:08:3000:00:4500:00:46
2 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:55:21800:16:401700:30:0939.800:46:491200:08:3200:00:5100:00:00
3 976ALBERT JIMENEZ GARRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:55:402900:17:12300:29:4940.2500:47:011600:08:3900:00:5400:01:04
4 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:56:08700:16:401800:30:1639.6500:46:565800:09:1200:00:4800:00:57
5 340RICHARD CALLE MARTIRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:56:154300:17:29100:29:1341.0700:46:428600:09:3300:00:4700:00:48
6 3425JAVIER MARTINEZ MUÑC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:001700:16:546800:31:3737.9500:48:31900:08:2900:00:5400:00:48
7 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:213900:17:282900:31:0638.5900:48:342600:08:4700:00:4700:00:00
8 2453OSCAR MARTINEZ LARITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:394700:17:392800:31:0438.6300:48:433700:08:5600:00:5200:00:00
9 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:404900:17:402300:31:0038.7100:48:404000:09:0000:00:5200:00:00
10 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:423800:17:273000:31:0838.5400:48:355100:09:0700:00:4800:00:51
11 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:525100:17:402100:30:5038.9200:48:306300:09:2200:00:5200:00:00
12 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM00:58:203700:17:254100:31:1638.3800:48:419700:09:3900:00:5300:00:53
13 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:58:415700:17:536400:31:3338.0300:49:266100:09:1500:00:5300:00:56
14 2806XAVIER VILLASEVIL PTGCBINNABM00:58:447300:18:143400:31:1038.500:49:246200:09:2000:00:5700:00:52
15 5665JOSE LUIS LORENTE FC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:575600:17:517500:31:4437.8200:49:356400:09:2200:01:0400:01:00
16 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM00:59:248600:18:334400:31:1938.3200:49:528300:09:3200:00:5200:00:48
17 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:487100:18:137600:31:4437.8200:49:5711400:09:5100:01:0000:00:57
18 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:00:209500:18:4010100:32:2936.9400:51:095700:09:1100:00:5300:00:50
19 3059RUBEN MORENTE ROBLEJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:00:2610300:18:469300:32:0837.3400:50:548500:09:3200:01:1700:01:05
20 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:00:5011600:19:036900:31:3837.9300:50:4113700:10:0900:00:5800:00:57
21 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:396400:18:0415400:34:0535.2100:52:097700:09:3000:01:0400:00:54
22 2816PABLO ROSENDO FREIRFLOR DE TRIATLOABM01:01:555000:17:4019400:34:4934.4700:52:297200:09:2600:01:0100:01:07
23 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:0814300:19:338100:31:5137.6800:51:2422500:10:4400:01:0000:01:05
24 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:02:2211000:18:5912300:33:203600:52:1912700:10:0300:00:5700:01:03
25 3808VICTOR LANGREO CERDITRIATLETES SOLIDARISABM01:02:2516600:19:5010500:32:3836.7700:52:2812000:09:5700:00:5400:00:52
26 2138ALBERT PACHECO CAMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:3911300:18:5912800:33:2735.8700:52:2615300:10:1300:01:0300:01:03
27 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:02:5515400:19:4112000:33:0536.2700:52:4614000:10:0900:01:0600:01:03
28 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:03:0813000:19:1612500:33:2135.9800:52:3718700:10:3100:01:0200:01:00
29 1677ISMAEL MARTINEZ MARCLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:2113100:19:1914900:33:5735.3500:53:1613100:10:0500:01:1300:01:04
30 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:03:3517300:20:0212100:33:0736.2400:53:0917700:10:2600:01:0300:00:56
31 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM01:03:4414400:19:3414100:33:4035.6400:53:1418500:10:3000:01:2000:01:00
32 8024ANDREU GARCÍA PUEYOLLICENCIA DE DIAABM01:03:4414600:19:3515000:33:5835.3300:53:3314400:10:1100:01:0800:01:13
33 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:4718800:20:0911900:33:0536.2700:53:1419100:10:3300:01:0300:01:04
34 3920JESUS AGUADO SAN MIVILADECANS TRIATLOABM01:03:4915700:19:4213000:33:2935.8400:53:1120400:10:3800:01:0200:00:56
35 5957JAVIER CASTAN ROMERJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:04:1718100:20:0515200:34:0135.2800:54:0614600:10:1100:01:1900:01:10
36 1491ALEX RUEDA DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:04:1715100:19:4016300:34:1635.0200:53:5616900:10:2100:01:1600:01:02
37 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM01:04:2014900:19:3717100:34:3134.7700:54:0814800:10:1200:01:1500:01:08
38 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:4216800:19:5315900:34:0935.1400:54:0220900:10:4000:01:0700:01:04
39 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:479000:18:3627000:36:1033.1800:54:4612500:10:0100:00:5300:01:02
40 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM01:05:1513700:19:2626900:36:0833.2100:55:3410200:09:4100:01:2400:01:38
41 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:05:1713200:19:1921600:35:1833.9900:54:3721400:10:4000:01:0200:01:10
42 3383JOSE LUIS GARZON LACLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:05:2520700:20:2216600:34:2134.9300:54:4321700:10:4200:01:1300:01:03
43 2702JOSEP ANTONI GONZALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:3018600:20:0817500:34:3234.7500:54:4024000:10:5000:01:0500:01:06
44 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:05:4726900:21:1913100:33:3035.8200:54:4925900:10:5800:01:1500:01:10
45 1956ANTONIO NEBRERA JIMTG TRIATLO SITGESABM01:06:0516500:19:5023600:35:3533.7200:55:2520800:10:4000:01:0300:01:20
46 4395VICTOR RODRIGUEZ CACLUB NATACIO MINORISAABM01:06:2625800:21:1619500:34:4934.4700:56:0516700:10:2100:01:0500:01:15
47 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:06:4115600:19:4227900:36:2932.8900:56:1118600:10:3000:01:0700:01:23
48 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:07:0127700:21:2716200:34:1535.0400:55:4229700:11:1900:01:0200:01:03
49 7011JACOB ROMAN DURANLLICENCIA DE DIAABM01:07:0519700:20:1525000:35:4433.5800:55:5927100:11:0600:00:5900:01:10
50 2120OSCAR OSTA RIERACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:07:1131000:21:4919100:34:4834.4800:56:3719200:10:3400:01:2300:01:13
51 2676ALBERTO RODRIGUEZ MVILADECANS TRIATLOABM01:07:1520200:20:2019800:34:5234.4200:55:1238400:12:0300:01:0800:01:06
52 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:1726100:21:1718100:34:3734.6700:55:5430900:11:2300:01:0500:01:12
53 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:07:3525300:21:0820100:34:5734.3300:56:0533000:11:3000:01:0800:01:17
54 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLO ATLESABM01:07:3928600:21:3220800:35:1034.1200:56:4225700:10:5700:01:2400:01:14
55 1328VICTOR BERMUDEZ MELCLUB TRIATLO ATLESABM01:07:4028800:21:3220200:34:5934.300:56:3127600:11:0900:01:2200:01:24
56 5725RAFAEL VICIANA MORAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:08:1925600:21:1328000:36:3132.8600:57:4419500:10:3500:01:1800:01:11
57 2746ANDRES ALVARADO SERCLUB TRI5UABM01:08:5734600:22:1821900:35:2133.9500:57:3929400:11:1800:01:3200:01:19
58 4376MARCEL GALLACH BARRCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:09:0735200:22:2525400:35:4833.5200:58:1325300:10:5400:01:3600:01:23
59 7005ISRAEL FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:0833400:22:0724700:35:4033.6400:57:4730200:11:2100:01:3500:01:14
60 8014JAVIER CENALMOR MARLLICENCIA DE DIAABM01:09:1224000:20:5530000:37:0632.3500:58:0128300:11:1100:01:2100:01:27
61 1135JOSÉ ANTONIO MATEO TRIATLO PALLEJAABM01:09:2519400:20:1334800:38:3431.1100:58:4720200:10:3800:01:2900:00:58
62 4787SANTIAGO MOLINA ALACERDANYOLA CHABM01:09:3219900:20:1635800:38:5230.8700:59:0817200:10:2400:01:1100:01:37
63 824XAVIER FONTSERE ROVC.A. LES TORTUGUESABM01:09:4630900:21:4928800:36:4632.6400:58:3528400:11:1100:01:1200:01:07
64 1349ALBERT GARCIA BORRÀTGCBINNABM01:10:0234000:22:1429300:36:5632.4900:59:1024300:10:5200:01:4600:01:44
65 3484DAVID GONZALEZ MORAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:10:0429600:21:3729900:37:0532.3600:58:4230500:11:2200:01:1600:01:13
66 2032JUAN HIDALGO FERNANVILADECANS TRIATLOABM01:11:0734200:22:1532100:37:3731.900:59:5228900:11:1500:01:4700:01:43
67 7008RAUL FERRER ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:11:1031900:21:5533700:38:1031.4401:00:0526600:11:0500:01:2200:01:36
68 8044IVAN FERNANDEZ QUEALLICENCIA DE DIAABM01:11:1231300:21:4932600:37:4631.7700:59:3534100:11:3700:01:2100:01:26
69 8009JORDI MARTINEZ BERNLLICENCIA DE DIAABM01:11:1727200:21:1934600:38:3131.1600:59:5032400:11:2700:02:2000:01:24
70 8016VICTOR TORRENTE PASLLICENCIA DE DIAABM01:11:4929300:21:3534000:38:1431.3900:59:4938200:12:0000:01:3200:01:27
71 1549JAVIER FERNÁNDEZ DECLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:13:0934500:22:1737800:39:2330.4701:01:4032900:11:2900:01:4200:01:28
72 596ALBERT SALA JOFREINDEPENDENTABM01:13:4535600:22:3037400:39:1930.5201:01:4937500:11:5600:01:1400:01:13
73 1242ALBERT PEY FACIC.E.E. SANT GERVASIABM01:14:1337900:22:5838400:39:3530.3201:02:3334800:11:4000:01:3000:01:27
74 7027IVAN MARTIN MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:15:0229700:21:3742300:41:4128.7901:03:1835700:11:4400:01:0900:00:58
75 8007JOSE PELAEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:1340000:23:2338600:39:4030.2501:03:0338800:12:1000:01:1700:01:19
76 8032RAUL GARCÍA MARÍNLLICENCIA DE DIAABM01:15:2137000:22:4838700:39:4530.1901:02:3343500:12:4800:01:2400:01:56
77 8004ISMAEL MARTÍNEZ ADÁLLICENCIA DE DIAABM01:16:0143300:24:0339600:40:0129.9901:04:0437600:11:5700:01:5200:02:06
78 1173IÑAKI FUSTÉ JUANOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:16:0444200:24:2137500:39:2030.5101:03:4140700:12:2300:01:4500:01:26
79 1223IGNASI CERDÀ EMBUENCLUB TRIATLO ATLESABM01:16:5644800:24:4537200:39:1430.5901:03:5944600:12:5700:01:4300:01:31
80 5293JOAN VALL CUBILLASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:17:0140500:23:2641200:41:0729.1901:04:3341600:12:2800:01:3200:01:49
81 4540CARLES LORCA MOSCOSW3TRIBCNABM01:17:1642900:23:5741000:40:5929.2801:04:5640300:12:2000:01:3400:00:00
82 8013ELOI MARTINEZ SALVALLICENCIA DE DIAABM01:19:3845300:24:4942800:42:0328.5401:06:5243300:12:4600:01:4800:01:53
83 8006ALBERTO SEGURA PRADLLICENCIA DE DIAABM01:20:1844600:24:4143700:42:1828.3701:06:5946600:13:1900:01:3200:01:29
84 5883SAMUEL ESPARCIA MIEVILADECANS TRIATLOABM01:22:3445000:24:4546400:44:3426.9301:09:1946100:13:1500:01:5300:01:38
85 4955RUBEN DEL POZO CARICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:27:4647800:26:0945000:43:2527.6401:09:3450000:18:1200:01:2400:01:20
86 7010DAVID MUÑOZ ALBOLLICENCIA DE DIAABM01:28:0448300:26:1048800:48:1224.901:14:2247700:13:4200:02:0100:02:14
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:55:071300:16:45600:29:5740.0700:46:42500:08:2500:00:4900:00:44
2 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:57:193600:17:243100:31:0938.5200:48:332100:08:4600:00:4900:00:48
3 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:57:253300:17:223600:31:1338.4400:48:352700:08:5000:00:5000:00:49
4 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M00:57:414400:17:294900:31:2138.2800:48:503000:08:5100:01:0800:01:03
5 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMV1M00:58:252000:16:5410000:32:2936.9400:49:234200:09:0200:02:1900:00:49
6 3958JORDI LINARES HERNACERDANYOLA CHV1M00:58:476000:17:546200:31:3138.0800:49:256500:09:2200:00:5600:00:56
7 678DAVID MARQUEZ VERDETRICBMV1M00:59:227400:18:148500:31:5937.5200:50:135400:09:0900:01:1600:01:00
8 1792DIEGO CUADRADO GAYTTGCBINNV1M00:59:346800:18:098600:31:5937.5200:50:087100:09:2600:00:5400:00:59
9 1227JUAN ANTONIO HERNANC.E. RAYOTEAMV1M00:59:387200:18:138300:31:5437.6200:50:078100:09:3100:00:5900:01:00
10 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOV1M00:59:498200:18:306100:31:3138.0800:50:0111100:09:4800:00:5700:00:00
11 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:119800:18:415900:31:2738.1600:50:0812900:10:0300:01:0200:01:00
12 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:00:1912100:19:056600:31:3737.9500:50:429500:09:3700:01:0400:00:56
13 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:4013800:19:264700:31:2038.300:50:4611700:09:5400:00:5400:01:00
14 239JOSEP MARTI COROMINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:4510600:18:549100:32:0537.400:50:5910800:09:4600:01:0500:01:08
15 1138SERGI BERMEJO BARNIC.N. REUS PLOMSV1M01:00:4613600:19:235700:31:2738.1600:50:5011800:09:5600:01:0200:00:58
16 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M01:00:5611900:19:059500:32:1137.2900:51:169800:09:4000:01:1100:00:55
17 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:5811200:18:599800:32:1937.1300:51:189900:09:4000:01:0700:00:56
18 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M01:01:025500:17:5114300:33:4535.5600:51:367300:09:2600:01:0400:00:55
19 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M01:01:469600:18:4015300:34:0335.2400:52:434400:09:0300:01:2300:01:03
20 229MANEL LÓPEZ SAMPIETCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:03:0816700:19:5111000:32:4836.5900:52:3918300:10:2900:00:5900:01:06
21 1362DAVID PARRA VILLALOC.E. RAYOTEAMV1M01:03:1214700:19:3511400:32:5836.400:52:3320700:10:3900:00:5400:01:01
22 5467ARTURO MEDINA BAREACERDANYOLA CHV1M01:03:1315300:19:4011800:33:0436.2900:52:4418400:10:2900:01:1300:01:07
23 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M01:03:3216100:19:4712700:33:2635.8900:53:1316400:10:1900:01:0700:01:04
24 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:03:3623700:20:539700:32:1637.1900:53:0917800:10:2700:01:0200:01:01
25 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:03:5012000:19:0516500:34:2034.9500:53:2517500:10:2500:01:0600:01:08
26 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:04:5321000:20:2813600:33:3635.7100:54:0423700:10:4900:01:0200:01:08
27 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:05:0512700:19:1225200:35:4633.5500:54:5813500:10:0700:01:2000:01:16
28 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDENTV1M01:05:0621900:20:3515100:33:5935.3100:54:3419000:10:3200:01:1500:01:03
29 8023ANDRÉS GARCÍA RODRÍLLICENCIA DE DIAV1M01:05:0914200:19:3222900:35:3433.7400:55:0612800:10:0300:01:2300:01:23
30 1200EDUARDO POLO CASTROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:05:1016000:19:4621200:35:1434.0600:55:0014200:10:1000:01:1500:01:09
31 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:05:2021300:20:3214500:33:4935.4900:54:2126100:10:5900:01:1300:01:51
32 7003ANDRES SANTOYO MEDILLICENCIA DE DIAV1M01:06:0710900:18:5831000:37:2432.0900:56:2210600:09:4500:01:2800:01:30
33 2210MARC LLOVERA SUBIRAU.C. SANT CUGATV1M01:06:3321800:20:3418400:34:4034.6200:55:1429500:11:1900:01:0400:01:07
34 1763XAVIER LOPEZ RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:06:3719000:20:0923500:35:3533.7200:55:4425100:10:5300:01:2200:01:14
35 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:4623600:20:5215500:34:0635.1900:54:5836100:11:4800:01:0200:01:04
36 7022JEUS VEGASLLICENCIA DE DIAV1M01:06:5028700:21:3214700:33:5435.400:55:2631100:11:2400:01:1800:01:24
37 5205JACINTO MUÑOZ VILLOINDEPENDENTV1M01:06:5123300:20:5020900:35:1234.0900:56:0223800:10:4900:01:1200:01:12
38 2463LLORENÇ ARNAU GUITAC.E. PICORNELLV1M01:06:5925100:21:0320500:35:0434.2200:56:0724600:10:5200:01:0200:01:17
39 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:07:0126700:21:1822400:35:2833.8300:56:4615400:10:1500:01:4000:01:26
40 2705DAVID MONTERO POYATGAVA TRIATLOV1M01:07:2724800:21:0026200:35:5933.3500:56:5918000:10:2800:01:3500:01:29
41 1455ALEJANDRO MARTINEZ C. TRIATLO MONTORNESV1M01:07:3732400:21:5822500:35:3033.800:57:2813900:10:0900:01:1500:00:59
42 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:4320900:20:2627100:36:1033.1800:56:3627400:11:0700:01:0300:01:06
43 8001DANIEL MORENO SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:07:4926600:21:1824200:35:3833.6800:56:5624700:10:5300:01:3700:01:32
44 1290EUSEBIO CARASUSAN PRICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M01:08:3131400:21:5025100:35:4533.5700:57:3525600:10:5600:01:5300:01:26
45 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:3328500:21:3223100:35:3433.7400:57:0632200:11:2700:01:1100:01:07
46 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:08:4419600:20:1531900:37:3731.900:57:5224400:10:5200:01:2200:01:07
47 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M01:09:0231200:21:4925600:35:4833.5200:57:3731500:11:2500:01:2300:00:00
48 2440TONI MARTIN LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:4235100:22:2524500:35:4033.6400:58:0534200:11:3700:01:1700:01:24
49 3671JORDI VIURA ORIOLC.E. PICORNELLV1M01:09:5321400:20:3226800:36:0733.2300:56:3945800:13:1400:01:0400:01:17
50 8005RUBEN CABRERA GALLELLICENCIA DE DIAV1M01:10:2125500:21:1032500:37:4431.800:58:5432600:11:2700:01:2900:01:24
51 8021ALBERT MARINA PERARLLICENCIA DE DIAV1M01:10:2831100:21:4930100:37:0732.3300:58:5633400:11:3200:01:4000:01:27
52 3886TONI TIENDA MARTINECLUB NATACIO RUBIV1M01:11:0233700:22:1131100:37:2832.0300:59:3930700:11:2300:01:2000:01:16
53 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:11:2524600:20:5838500:39:3530.3201:00:3324500:10:5200:01:5200:01:33
54 8043ALEX RATERA APARICILLICENCIA DE DIAV1M01:13:0035500:22:2836500:39:0330.7301:01:3132800:11:2900:01:3500:01:18
55 8010JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZTRI2WINV1M01:13:5933300:22:0739800:40:0429.9501:02:1136300:11:4800:01:4000:01:28
56 1089DAVID RODRÍGUEZ BLAGAVA TRIATLOV1M01:15:3939500:23:2039100:39:5330.0901:03:1341400:12:2600:01:4800:01:35
57 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M01:15:4539300:23:1740100:40:3929.5201:03:5636500:11:4900:01:1400:01:17
58 3342JOSÉ ANTONIO LOPEZ INDEPENDENTV1M01:16:2442000:23:4840000:40:3729.5401:04:2538100:11:5900:01:3400:01:23
59 1534SERGIO LUMBRERAS LAINDEPENDENTV1M01:17:3143200:24:0341300:41:0829.1701:05:1140400:12:2000:01:5700:01:33
60 7009JAVIER PALOMERO GONLLICENCIA DE DIAV1M01:18:2844300:24:2142200:41:4028.801:06:0141500:12:2700:01:5900:01:39
61 5246ALBERT GANDARILLAS CLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:18:2941000:23:3743900:42:2128.3401:05:5841800:12:3100:01:5200:02:06
62 5873SERGIO CONESA NAVARVILADECANS TRIATLOV1M01:21:4346900:25:3843600:42:1828.3701:07:5648000:13:4700:01:3500:01:35
63 1192DANIEL JUAN ROGERAC.E. PICORNELLV1M01:22:2849000:26:3944600:42:5327.9801:09:3244400:12:5600:01:5100:01:39
64 2085JAVIER MARCOS ESCRIINDEPENDENTV1M01:23:2745600:25:0047200:45:1226.5501:10:1246200:13:1500:02:2300:01:50
65 4335JORDI ESCRIG I ESCOCLUB TRI5UV1M01:25:1940300:23:2548700:48:0824.9301:11:3347900:13:4600:02:1100:01:47
66 8036DAVID FERNANDEZ ALVLLICENCIA DE DIAV1M01:26:2949200:27:0847500:45:2726.401:12:3548200:13:5400:01:4700:02:04
67 8041NOELIA PALACIOS VÁZLLICENCIA DE DIAV1M01:47:5150400:31:1550001:00:5219.7201:32:0749800:15:4400:02:0900:01:34
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3416XAVI PADRÓS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M00:58:495300:17:489200:32:0737.3600:49:553400:08:5400:00:5000:00:52
2 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M00:59:208700:18:335100:31:2238.2600:49:557000:09:2500:01:0100:00:52
3 2288ANGEL SANCHEZ ILLANGAVA TRIATLOV1M01:00:236100:18:0210800:32:4536.6400:50:479400:09:3600:00:5600:00:55
4 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:01:079100:18:3611600:33:0336.3100:51:397400:09:2800:01:2200:01:13
5 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M01:01:1114100:19:328200:31:5437.6200:51:2610700:09:4500:01:0100:01:02
6 8039MARC TORT MORENOLLICENCIA DE DIAV1M01:02:063200:17:2124000:35:3733.6900:52:585200:09:0800:01:1900:01:38
7 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:02:4418500:20:078700:32:0037.500:52:0719900:10:3700:01:0000:00:51
8 5350XAVI AVELLANEDA JURCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:02:5811800:19:0413500:33:3535.7300:52:3916200:10:1900:01:2700:01:23
9 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:03:4315000:19:3913800:33:3835.6800:53:1717600:10:2600:01:0600:01:04
10 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDENTV1M01:04:3821700:20:3313700:33:3735.700:54:1018200:10:2800:01:1700:01:13
11 8026FERRAN HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:05:0416300:19:4718000:34:3634.6800:54:2321500:10:4100:01:1700:01:24
12 3381JUAN PABLO VALLE GAVILADECANS TRIATLOV1M01:05:0615800:19:4322000:35:2133.9500:55:0412600:10:0200:01:0600:00:58
13 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:05:3317900:20:0519900:34:5334.400:54:5819400:10:3500:01:0400:01:12
14 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:05:4326400:21:1713300:33:3335.7700:54:5025000:10:5300:01:0200:01:10
15 2295CARLOS LACORT ARTERCLUB ATLETISME OLESAV1M01:06:2616400:19:4927500:36:1833.0600:56:0716300:10:1900:01:3400:01:13
16 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M01:06:2723900:20:5419300:34:4834.4800:55:4222900:10:4500:01:0400:01:02
17 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:06:5523400:20:5121700:35:1933.9800:56:1023000:10:4500:01:1200:01:04
18 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:07:0129200:21:3513400:33:3435.7500:55:0936800:11:5200:01:1700:01:09
19 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:1422700:20:4225500:35:4833.5200:56:3022600:10:4400:01:1000:01:06
20 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:07:3934400:22:1716000:34:1035.1200:56:2728500:11:1200:01:0400:01:25
21 5484JORDI PARADELL RUESCLUB TRI5UV1M01:08:0224100:20:5526000:35:5833.3600:56:5327800:11:0900:01:3800:00:00
22 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV1M01:08:1332900:22:0522700:35:3233.7700:57:3719700:10:3600:01:3200:01:26
23 8031DAVID PROS CRUSATLLICENCIA DE DIAV1M01:08:3116200:19:4734400:38:2431.2500:58:1116500:10:2000:01:3400:01:37
24 7004JOAN ESCUDERO GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:08:5433200:22:0624800:35:4233.6100:57:4827300:11:0600:01:2800:01:15
25 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M01:09:0432600:22:0223200:35:3433.7400:57:3632700:11:2800:01:2600:01:15
26 512EDUARDO ROS FERNÁNDC.E. VILA OLIMPICAV1M01:09:1623200:20:4732900:37:5331.6800:58:4019800:10:3600:01:3600:01:15
27 5703ALBERTO SALVANS TORC.E. VILA OLIMPICAV1M01:09:1932300:21:5828600:36:4132.7100:58:3921000:10:4000:01:2300:01:17
28 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:10:1136400:22:4025300:35:4733.5400:58:2735600:11:4400:01:3200:01:23
29 2829XAVIER DURAN ARIASCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:12:0932100:21:5638200:39:3030.3801:01:2622200:10:4300:01:4900:01:32
30 1174DAVID MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:13:2636800:22:4333000:37:5531.6501:00:3843400:12:4800:01:1000:01:15
31 2832ISMAEL VILLAR EGUSKCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:13:5838000:22:5935400:38:4231.0101:01:4140100:12:1700:01:3000:01:45
32 1183JOSEP ARRABAL MORALINDEPENDENTV1M01:14:0438200:23:0134300:38:2331.2601:01:2442700:12:4000:01:5200:01:33
33 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:14:1434300:22:1739300:39:5830.0301:02:1538000:11:5900:01:5800:01:19
34 8033JOSE CUSCÓ FERNÁNDELLICENCIA DE DIAV1M01:14:4722100:20:3545200:43:3527.5301:04:1020100:10:3700:01:3500:01:36
35 174JUAN CARLOS DEL ESTW3TRIBCNV1M01:15:5542700:23:5638900:39:4830.1501:03:4439000:12:1100:01:1400:01:15
36 2006SEBASTIAN SALMERON INDEPENDENTV1M01:16:0638800:23:0540300:40:4029.5101:03:4540600:12:2100:01:3200:01:17
37 1314MARIO FERNÁNDEZ GONCLUB TRIATLO ATLESV1M01:16:5644900:24:4537100:39:1430.5901:03:5944700:12:5700:01:4300:01:33
38 3687PEDRO BORGEO MATC.E. PICORNELLV1M01:19:3239800:23:2245700:43:4427.4401:07:0641200:12:2600:02:2000:02:04
39 2174JOSÉ ANGEL TAPIA PÉINDEPENDENTV1M01:34:5850200:29:2949400:50:0323.9801:19:3249500:15:2600:01:4200:02:09
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M00:59:309900:18:434600:31:1938.3200:50:027500:09:2800:01:0200:00:56
2 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M00:59:3210400:18:463700:31:1438.4200:50:008400:09:3200:00:5300:00:58
3 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:02:0013900:19:2711200:32:5736.4200:52:249200:09:3600:01:0200:01:06
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:02:5819300:20:109000:32:0537.400:52:1522300:10:4300:01:0000:00:00
5 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:05:3022000:20:3515600:34:0635.1900:54:4123600:10:4900:01:1300:01:05
6 680JOSÉ ANTONIO GALLARW3TRIBCNV2M01:06:1420600:20:2222600:35:3033.800:55:5217000:10:2200:01:2200:01:11
7 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:06:5125200:21:0619600:34:5034.4500:55:5625400:10:5500:01:2200:01:10
8 8019PETER STRATINGLLICENCIA DE DIAV2M01:07:0928000:21:2819200:34:4834.4800:56:1624900:10:5300:01:5800:01:52
9 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M01:08:2527300:21:2026500:36:0033.3300:57:2026900:11:0500:01:2500:01:19
10 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M01:08:2737600:22:5616700:34:2234.9200:57:1827700:11:0900:01:0900:01:18
11 7021JOAN AGUADE I LLORCLLICENCIA DE DIAV2M01:09:3425400:21:1032700:37:4731.7600:58:5720000:10:3700:01:5400:00:00
12 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M01:09:5235900:22:3122800:35:3233.7700:58:0336400:11:4900:01:2600:01:24
13 2207SERGI RODRIGUEZ GIMCLUB NATACIO VALLDOREIXV2M01:09:5831600:21:5225800:35:5233.4600:57:4439400:12:1400:01:0800:01:11
14 2012ENRIQUE BOLON ESPANFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:10:2339000:23:0923700:35:3533.7200:58:4434500:11:3900:01:2900:01:27
15 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:5923100:20:4636600:39:0430.7200:59:5028000:11:0900:01:3200:01:24
16 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M01:11:0336000:22:3230200:37:0732.3300:59:3931000:11:2400:01:2800:01:19
17 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:11:2632700:22:0232800:37:5231.6900:59:5433300:11:3200:01:2900:01:25
18 4958MANUEL GUTIERREZ DECLUB TRIATLO BLANESV2M01:12:0729900:21:3937000:39:1430.5901:00:5328800:11:1400:01:2600:01:23
19 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:13:0642200:23:5028300:36:3432.8201:00:2443100:12:4200:01:0400:01:05
20 443AMADOR OLIVARES DE C.E. NO TE PARESV2M01:18:1842800:23:5743100:42:0828.4801:06:0539200:12:1300:01:3900:01:27
21 2170MARCELO KRASNOV STOCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:4943600:24:0744000:42:2328.3101:06:3046500:13:1900:01:2100:01:35
22 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV2M01:33:4650000:28:5249200:49:1224.3901:18:0449700:15:4200:02:2700:02:17
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:07:3427900:21:2820700:35:0734.1700:56:3526200:10:5900:01:4100:01:20
2 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:08:5828400:21:3128400:36:3632.7900:58:0724200:10:5100:01:1100:01:07
3 8020JAVIER DEL AGUILA RLLICENCIA DE DIAV2M01:12:4235000:22:2535600:38:5030.901:01:1532500:11:2700:01:4800:00:00
4 1169ANGEL FERNANDEZ MARPRAT TRIATLO 1994V2M01:12:5741100:23:3829800:37:0032.4301:00:3840200:12:1900:01:1000:01:14
5 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M01:13:5141600:23:4133900:38:1231.4101:01:5337800:11:5800:01:3700:01:21
6 8025RAFAEL RUIZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV2M01:18:2339700:23:2244400:42:4428.0801:06:0640000:12:1700:01:4900:02:06
7 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:23:5045700:25:0448000:46:0026.0901:11:0443200:12:4600:02:2400:02:01
8 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:25:1246100:25:0947600:45:3526.3301:10:4449100:14:2800:01:2900:01:43
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:05:3220800:20:2320000:34:5434.3800:55:1715500:10:1500:01:3200:01:12
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:12:4643000:24:0028100:36:3132.8601:00:3139500:12:1500:01:2600:01:41
3 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV3M01:15:2444000:24:1336100:38:5530.8401:03:0839900:12:1600:01:4200:01:26
4 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:15:4243100:24:0136400:39:0030.7701:03:0142900:12:4100:01:3100:01:25
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M01:13:5142300:23:5133500:38:0531.5101:01:5637200:11:5500:01:4600:01:25

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32