RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
551 508 504 4 0 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:17:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14077MARTA MARTIN ALEGRE01:04:48
23579ANNA SUBIRANA FRIGOLA01:04:53
341MONTSE ARANDA CASTAN01:07:29

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:24:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14003TANIA GUERRA ROMERO01:07:12
23558TERESA PONS MUNILL01:07:37
364GEMMA DIAZ RUIZ01:09:13

3. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:28:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15094MARI CARMEN BALLESTEROS PRIETO01:08:20
26072PATRICIA ORTEGA RUIZ01:10:05
33591LARA GUTIERREZ MORENO01:10:05

4. - C.N. SABADELL - 03:28:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
16080JUDIT UGAS MERINO01:07:01
21832CARLA PLAYA CAVALLE01:09:03
36238PAULA GUERRERO RUSIÑOL01:12:28

5. - TGCBINN - 03:30:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12150EULÀLIA CALVERAS AUGÉ01:09:23
26263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZ01:09:56
32778BEGOÑA DE LA ROCHA MUR01:10:51

6. - C.N. MATARO - 03:33:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12927IVANA PERALTA LUCCHINI01:07:37
21839JÚLIA RAJA GUBAU01:09:00
31987JOANA MARTINEZ CARRION01:17:10

7. - CLUB TRI5U - 03:37:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
16077ANNA SANTIDRIAN BOU01:09:27
26213MONTSE GÓMEZ RAMIREZ01:09:44
31419CELIA MEMBRILLERA SERRANO01:18:01

8. - C.A. IGUALADA - 03:37:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
156ANNA PLANAS GARCIA01:06:10
26149MARTA BOTSORA TOLOCHKO01:12:05
31968SUSANNA LLOPART BELLOC01:19:40

9. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:42:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
16129LORENA ESTEBAN PATO01:09:09
22215CRISTINA BATLLES PROKUSHEVA01:14:28
36110CLARA PESO DOMINGUEZ01:18:33

10. - C.E. RAYOTEAM - 03:43:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
16266LUCÍA CORDOBA MIÑANA01:11:00
21866ANTONIA CANO ALARCÓN01:14:56
36138SARA DELPUEYO CASANOVA01:17:31

11. - CLUB NATACIO SITGES - 03:43:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11959VERÓNICA ÁVILA LAGO01:10:20
24093EVA PEREZ DEL RIO01:12:37
32930JUDITH DIAZ BATLLE01:20:44

12. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:46:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
16194ELVA ROJAS LEDEZMA01:09:42
22932SONIA TOMEGROS REGALADO01:09:47
35041ALBA SANCHEZ NAVAS01:26:51

13. - TG TRIATLO SITGES - 03:47:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
16153SANDRA CUELLO01:13:13
26042VALERIE TEULLIERES01:13:48
36092MERITXELL NOGUERA OTERO01:20:51

14. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:48:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
16166LAURA GONZALEZ ARANDA01:12:31
26043ALICIA CONDE LÓPEZ01:13:11
36133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDA01:22:31

15. - C.E. PICORNELL - 03:49:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
16256LAIA ROSELLO GARCIA01:11:50
24037MIRIAM OLIVARES POUS01:15:16
33529CHIARA TRONCARELLI01:22:36

16. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:54:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
15108MARIA ESPINOSA DEL ALBA01:12:59
24002LARA AZNAR BELTRAN01:13:27
31281ESTEFANIA DOMÍNGUEZ RÚIZ01:27:47

17. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:00:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
16209ANNA CAPELLERA MALAGON01:19:50
26224CRISTINA ROIG ANTONER01:20:14
33557ANNA PASCUAL PICH01:20:20

18. - CLUB TRIATLO ATLES - 04:02:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
16219MIRIAM EGIDO BAYOD01:15:56
26249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTES01:23:07
31320PILAR ROYO OLLER01:23:07

19. - CERRR IGUALADA - 04:02:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
119MONTSERRAT MAS SANZ01:01:59
26199MERCÈ SUBILS TORRAS01:27:22
328ROSA MARIA GIBERGA CONDE01:33:23

20. - CLUB NATACIO VALLDOREIX - 04:07:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15170RACHAEL WEST01:10:18
25162MARIT FAUCOGNEY01:19:23
33522TERESA COPETE VIDAL01:37:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32