RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
551 508 504 4 0 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:46:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
15954ARNAU TURON00:54:43
24779FERRAN ANGUERA GARCIA00:55:44
33673MARC CUNYAT CARBALLAL00:56:16

2. - TRICBM - 02:47:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:54:51
2637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY00:55:11
35558SERGI MATAS LARGO00:57:03

3. - C.E. RAYOTEAM - 02:50:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO00:55:12
21772MARC ABULI LLUCH00:57:19
31619MARC GARCIA SERRAS00:57:31

4. - CERRR IGUALADA - 02:50:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12339JESUS ALVAREZ HERMS00:55:21
25502XAVI TOMASA SERRANO00:57:11
34802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ00:57:41

5. - C.N. MATARO - 02:50:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:55:20
2313DAVID ROVIRA DOÑATE00:57:21
32098MARC ROVIRA DOÑATE00:57:48

6. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:52:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:55:23
24795POL CLEMENTE GONZALEZ00:58:22
34559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:58:30

7. - CLUB NATACIO BANYOLES - 02:52:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO00:55:36
23992MARÇAL GRATACÓS MARZO00:57:27
31789JORDI CASANOVA CLUSELLS00:59:20

8. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 02:52:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS00:56:08
24730CARLOS GRACIA CALET00:57:37
32999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO00:58:41

9. - TGCBINN - 02:52:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1339NAN OLIVERAS I FONT00:54:11
22806XAVIER VILLASEVIL PAU00:58:44
31792DIEGO CUADRADO GAYTAN00:59:34

10. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:52:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ00:57:00
23625CINTO DOMENECH00:57:40
33244JORDI TRUYOLS MORETÓ00:57:52

11. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 02:53:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12453OSCAR MARTINEZ LARIOS00:57:39
2989ROGER SEGUI SARDA00:57:42
33362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ00:57:45

12. - FLOR DE TRIATLO - 02:54:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
18049ANTONI LLULL AMER00:55:29
24912MARC BOVÉ BALLESTE00:57:28
32816PABLO ROSENDO FREIRE01:01:55

13. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 02:55:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO00:57:04
21720MARC NIETO JUSTRIBO00:58:53
31707RUBEN JIMENEZ PICAZO00:59:43

14. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:56:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA00:55:18
23020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:00:11
3239JOSEP MARTI COROMINAS01:00:45

15. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 02:57:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:55:07
2746SERGIO MATA ASEJO00:57:19
33258JAIME ESCOLANO FERNANDEZ01:04:43

16. - C.A. IGUALADA - 02:57:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1717DANIEL SEGURA ELVIRA00:58:20
25233ALBERT SOLÉ SALCEDO00:58:50
32070DAVID SEVILLA CASTILLO01:00:19

17. - C.E. PICORNELL - 02:58:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11189ALBERT SABATER MOLL00:57:50
21156VICTOR ROJAS CERVELLERA01:00:17
3728ALBERTO VIZCAINO NICOLAS01:00:25

18. - CERDANYOLA CH - 02:58:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ00:58:47
25843CRISTIAN CHAGUACEDA GALISTEO00:59:15
3795ANTONI HERENA MONTULL01:00:34

19. - C.N. VIC-ETB - 02:59:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13416XAVI PADRÓS FRANQUESA00:58:49
25935RAÚL CEJUDO ALBA01:00:10
32216JORDI RIVAS GÓMEZ01:00:20

20. - RICHARD CALLE TRIATLO CLUB - 03:00:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES00:55:40
2340RICHARD CALLE MARTINEZ00:56:15
31290EUSEBIO CARASUSAN PEREZ01:08:31

21. - C.N. SABADELL - 03:00:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER00:57:16
22929ANDREU HUIZINGA POL00:59:24
35928PAU CASAS SERRATS01:04:17

22. - CLUB NATACIO SITGES - 03:01:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE00:59:32
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:00:40
3156LUCIANO FISCHER01:00:58

23. - GAVA TRIATLO - 03:01:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13328JORDI ARANDA GONZALEZ 00:59:49
22288ANGEL SANCHEZ ILLANAS01:00:23
35825JESÚS NIÑO PRUANO01:01:18

24. - C.E. NO TE PARES - 03:02:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:59:04
25959ARNAU NÁJERA SANTANDREU01:00:31
33990ANDRES GUERRERO SANCHEZ01:03:02

25. - C.N. REUS PLOMS - 03:03:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAMEZ00:59:30
21138SERGI BERMEJO BARNILS01:00:46
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:02:58

26. - ABSOLUT SPORT - 03:03:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1384ARTURO CHUECA ESTERUELAS00:57:05
2793ADRIA LEON SALVADOR00:58:29
32925VICTOR GOMEZ PEÑA01:08:04

27. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 03:05:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13059RUBEN MORENTE ROBLES01:00:26
22719ALEX SERRANO ROGER01:01:07
31796JAVIER SANCHEZ AMIGO01:03:58

28. - VILADECANS TRIATLO - 03:05:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11524DAVID GARCIA JIMENEZ00:59:16
22739YAGO PUIG HIDALGO01:02:52
33920JESUS AGUADO SAN MILLAN01:03:49

29. - W3TRIBCN - 03:07:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15411JORDI ALBA SANTAMARIA00:57:07
21357LUIS NUÑEZ PINEDA01:03:44
3680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMPANO01:06:14

30. - CLUB TRIATLO ATLES - 03:07:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11209JORDI MOLINS ROMERO01:01:11
23334GREGORIO SAINZ PARDO01:02:08
31164FRANCESC CAPÓ MOLL01:03:53

31. - CLUB ATLETISME OLESA - 03:08:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12907CARLOS LUIS PERELLO00:58:28
2358JUAN GONZÁLEZ ARIAS01:03:36
32295CARLOS LACORT ARTERO01:06:26

32. - TG TRIATLO SITGES - 03:09:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11228JOAN CARLES BLANCH CABAU00:59:21
23141BORJA PARRA ALBARES01:03:57
34334BENJAMÍ GUIXENS NIN01:05:43

33. - CLUB NATACIO RUBI - 03:11:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ00:59:30
23880CARLOS PARDOS MARIN01:04:53
35761JORDI GARCIA TEY01:06:41

34. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:11:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES00:57:25
23914JOEL MOYANO HERRERO01:05:20
35486DAVID URETA LÓPEZ01:08:24

35. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:12:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR01:03:19
24112ALEJANDRO TORO TOMAS01:03:47
35676RAUL RUIZ JIMENEZ01:05:16

36. - C.A. LES TORTUGUES - 03:12:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15819IU BENET DURAN01:02:33
22361XAVIER DIAZ BADIA01:03:08
3452IVAN MORALES01:07:01

37. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:13:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO01:02:47
25903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO01:04:37
35627MARTI MONFERRER BARBERÀ01:06:00

38. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:13:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11677ISMAEL MARTINEZ MARTINEZ01:03:21
24876PATRICIO ROSSI01:04:47
33941TONI RUS FERNÁNDEZ01:05:23

39. - CLUB TRI5U - 03:15:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13043CARLOS ALBA ALONSO01:02:55
25771MARC RIBO AVILA01:04:24
35484JORDI PARADELL RUESCA01:08:02

40. - CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA - 03:17:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15767XAVI PALAU BALASCH01:04:50
23383JOSE LUIS GARZON LANDABASO01:05:25
3898JORDI FERRERAS JEREZ01:07:12

41. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:17:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13467ALEIX FERNANDEZ HERRERA01:03:10
22840DANI RIVERA MONGE01:04:14
32012ENRIQUE BOLON ESPANA01:10:23

42. - CLUB NATACIO VALLDOREIX - 03:18:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12852MANEL PARDO FABREGAT01:01:37
22120OSCAR OSTA RIERA01:07:11
32207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZ01:09:58

43. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:23:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11200EDUARDO POLO CASTRO01:05:10
2512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORTAL01:09:16
35703ALBERTO SALVANS TORREDEMER01:09:19

44. - C.N. MOLINS DE REI - 03:23:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11206ISIDORO MAYA AGUDO01:02:24
22182SERGIO PINO REYES01:05:47
32537DAVID GARCIA PERUCHO01:15:45

45. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:25:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15870NOEL CELMA BERNUS01:07:01
24376MARCEL GALLACH BARRI01:09:07
32440TONI MARTIN LOPEZ01:09:42

46. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:27:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11248DANIEL CRUZ MENCIA01:03:32
22981JESUS DEL RIO GABAS01:11:26
33855JORGE ARAGON DUEÑAS01:12:15

47. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:28:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15925CARLES RAMOS ABELLAN01:01:02
24958MANUEL GUTIERREZ DE CELIS PEREZ01:12:07
35267JOSE UTGES MENDOZA01:15:42

48. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:29:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13432ADAM GOLDTHORP01:07:43
21834ORIOL MELERO AMBLÀS01:10:40
35311PAU BERGADA CUDOS01:11:04

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32