RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
239 220 209 10 1 5 21 3 6 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:30:272700:19:472600:59:1321.2801:19:003900:11:2700:00:4800:00:37
2 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESJNM01:35:592200:19:366101:04:5919.3901:24:353500:11:2400:00:4000:00:35
3 4596CRISTIAN PRESAS MARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:38:136700:21:135901:04:3319.5201:25:468600:12:2700:00:4000:00:54
4 7012RAUL BARRIOS BRUFAULLICENCIA DE DIAJNM01:41:457700:21:368901:07:5718.5401:29:337400:12:1200:01:1600:00:42
5 5408MARC MEDEL BALBOAC.A. IGUALADAJNM01:50:594700:20:3414901:17:2816.2701:38:0211200:12:5700:01:2200:00:56
6 5412ARNAU NAVARRO LÓPEZC. TRIATLO MONTORNESJNM02:04:4617800:26:1415901:20:3515.6401:46:4920300:17:5700:00:5100:00:50
7 7008TONI VAZQUEZ CUADRALLICENCIA DE DIAJNM02:16:2511800:23:2019501:37:5812.8602:01:1818100:15:0700:00:4900:01:03
8 3629EUDALD CURCO FILELLCLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:50:2720600:31:1920401:54:2711.0102:25:4620900:24:4100:01:0700:01:21
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1806ARANTXA SALVADO VERPRAT TRIATLO 1994ABF01:57:3119400:27:5113001:14:2116.9501:42:1218400:15:1900:00:5600:00:37
2 6195AGATA SAFONT ESPINOC.E. RAYOTEAMSUB23F02:13:5214800:24:3619201:34:3413.3201:59:1016800:14:4200:00:5900:00:43
3 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:25:5920100:28:5619701:38:4812.7502:07:4420400:18:1500:00:5800:01:03
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:23:07200:18:19500:54:5422.9501:13:13100:09:5400:00:3000:00:23
2 5269MARIO SINUÈS MICÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:262100:19:34100:53:1523.6601:12:494500:11:3700:00:4100:00:38
3 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:27:031700:19:251400:56:5622.1301:16:211400:10:4200:00:4600:00:43
4 7006IÑAKI GOENAGA ARISTLLICENCIA DE DIASUB23M01:31:053100:19:533001:00:0720.9601:20:001700:11:0500:01:0100:00:28
5 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:32:254900:20:392900:59:5321.0401:20:325900:11:5300:00:4300:00:29
6 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:33:002400:19:404501:03:0219.9901:22:42300:10:1800:00:2900:00:29
7 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:33:022800:19:474401:02:5420.0301:22:41400:10:2100:00:3300:00:25
8 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:35:173800:20:154301:02:2620.1801:22:419200:12:3600:00:4800:00:27
9 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:39:124600:20:338001:07:0318.7901:27:364200:11:3600:00:4100:00:53
10 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:40:386600:21:048501:07:2218.701:28:267300:12:1200:00:4300:00:36
11 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:40:498400:21:517401:06:2818.9601:28:198900:12:3000:00:3800:00:47
12 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:43:084200:20:2611101:11:4217.5701:32:081600:11:0000:00:3600:00:26
13 7003ORIOL MARIMON RICOLLICENCIA DE DIASUB23M01:47:549700:22:3812001:13:0617.2401:35:447200:12:1000:00:5500:00:48
14 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:50:5013500:24:0311501:12:1717.4301:36:2015900:14:3000:00:4600:00:31
15 1559DANIEL REYES HIDALGVEC CYCLING & RUNSUB23M01:53:4217100:25:3312101:13:1117.2201:38:4417500:14:5800:00:5100:00:40
16 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M02:09:2613100:23:5318901:32:4013.601:56:3311000:12:5300:00:3500:00:24
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:45700:18:51300:54:2223.1801:13:131000:10:3200:00:3400:00:24
2 5282JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:281300:19:141100:56:4622.201:16:00700:10:2800:00:3200:00:26
3 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:28:022900:19:48800:56:1622.3901:16:046500:11:5800:00:3100:00:31
4 5423DAVID ADÁN FREIXESCERRR IGUALADAABM01:28:541000:19:092400:59:1021.301:18:191100:10:3500:00:5400:00:35
5 4984RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:30:162600:19:442500:59:1221.2801:18:563000:11:2000:00:4600:00:30
6 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:31:383200:19:593601:00:3120.8201:20:302100:11:0800:00:3900:00:28
7 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:356100:20:563801:00:5120.7101:21:475300:11:4800:00:5300:00:32
8 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM01:36:23100:18:198601:07:2618.6901:25:451300:10:3800:00:4300:00:30
9 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:36:483600:20:116401:05:2219.2801:25:332700:11:1500:00:4300:00:28
10 2136KIRIAN MARTORELL CAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:38:157600:21:335601:04:1919.5901:25:528300:12:2300:00:4300:00:31
11 5382VICTOR OLIVIER ADRATRI+9 EL MASNOUABM01:41:079500:22:317901:07:0018.8101:29:314300:11:3600:00:4300:00:39
12 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:42:128900:22:118201:07:1718.7301:29:2810200:12:4400:00:5500:00:40
13 7021DAVID SEREROLS TORRLLICENCIA DE DIAABM01:43:2911500:23:138301:07:1918.7201:30:3211400:12:5700:00:0000:00:00
14 5359GERARD SALVADO BOTECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:52:5814300:24:2912401:13:3717.1201:38:0617400:14:5200:00:4500:00:42
15 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:53:3014200:24:2313601:15:1216.7601:39:3514600:13:5500:00:5600:00:39
16 5874ALEX CASANOVAS FIGUTG TRIATLO SITGESABM01:55:0112100:23:2415601:19:1515.901:42:398200:12:2200:01:0600:00:57
17 2554DAVID SALA CASELLERC.A. IGUALADAABM01:56:1915700:24:5815201:18:1416.1101:43:1212300:13:0700:01:3300:00:55
18 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:57:5214600:24:3116001:20:4015.6201:45:119900:12:4100:01:0100:00:43
19 2188DAVID POYATO ANILLOTRIATLO L´HOSPITALETABM02:04:1710200:22:4118201:29:1514.1201:51:568100:12:2100:01:0800:01:01
20 5628RODOLPHE THUILLIER TG TRIATLO SITGESABM02:08:4612200:23:2518801:31:4413.7401:55:0913700:13:3700:00:5800:00:47
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:45:069900:22:3910001:09:2118.1701:32:0012100:13:0600:00:5000:00:35
2 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF01:46:3911000:22:5310301:10:3617.8501:33:2912500:13:1000:00:5700:00:52
3 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:57:499400:22:2817001:22:4315.2301:45:119600:12:3800:01:1500:00:40
4 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF01:59:5813800:24:0817201:22:5215.2101:47:0011500:12:5800:00:4900:00:41
5 1801MERITXELL OBRADORS CERRR IGUALADAABF02:07:0720200:29:0416101:20:4215.6101:49:4620000:17:2100:00:4300:00:37
6 6146ANNA HERREROS ANGRICERRR IGUALADAABF02:10:5318300:26:3018301:29:2014.101:55:5017900:15:0300:00:5000:00:43
7 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF02:48:0019600:28:2520802:02:2910.2902:30:5419800:17:0600:00:2700:00:33
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:26:291100:19:111300:56:5122.1601:16:02600:10:2700:00:3900:00:21
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:562500:19:43700:56:0522.4701:15:482200:11:0800:00:3300:00:27
3 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:27:191900:19:301000:56:4122.2301:16:112000:11:0800:00:3400:00:32
4 5305DÍDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:393000:19:492300:59:0521.3301:18:545000:11:4500:00:3700:00:32
5 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:31:286400:20:582100:58:5421.3901:19:524100:11:3600:00:4100:00:28
6 5331SERGI PESARRODONA RVEC CYCLING & RUNABM01:32:193900:20:163201:00:1820.901:20:345100:11:4500:00:4600:00:33
7 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:116000:20:564901:03:2419.8701:24:205800:11:5100:00:5800:00:32
8 7018SERGI MESTRES MATEOLLICENCIA DE DIAABM01:37:4410900:22:534001:01:2720.501:24:2013100:13:2400:01:3000:00:42
9 7004SERGI RABELLA GOLLLICENCIA DE DIAABM01:37:537400:21:315101:03:3919.801:25:1010100:12:4300:00:4200:00:31
10 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:39:037800:21:386301:05:2219.2801:27:006700:12:0300:00:5500:00:38
11 5454JONATHAN BERROCAL LA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:39:278700:22:056001:04:4319.4701:26:489700:12:3900:01:1200:00:29
12 5428JORDI GALL HEBLEVEC CYCLING & RUNABM01:40:055900:20:557101:06:0119.0901:26:5612400:13:0900:01:3600:01:00
13 5307DANIEL CANET BUSQUCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:439800:22:386801:05:4019.1901:28:188400:12:2500:00:4900:00:34
14 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:41:405000:20:409801:09:0418.2401:29:446200:11:5600:00:4600:00:48
15 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:47:2210800:22:5111201:11:5217.5301:34:439800:12:3900:01:1200:00:51
16 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:50:279000:22:1313301:14:4816.8401:37:0113200:13:2600:00:4800:00:40
17 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM01:57:4714100:24:1815501:18:5615.9601:43:1416200:14:3300:00:5400:00:48
18 5376DANIEL GIL GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:01:0816200:25:1216601:21:1115.5201:46:2317100:14:4500:00:4500:01:04
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAABF01:41:178800:22:067501:06:3418.9301:28:409300:12:3700:00:4100:00:42
2 7016ANNA RAMIREZFEECABF01:43:0613600:24:047201:06:0619.0601:30:1011100:12:5600:01:1200:00:46
3 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:02:3017600:26:0516501:21:0215.5501:47:0718600:15:2300:00:4800:00:38
4 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:08:5020400:30:0016701:21:4515.4101:51:4519700:17:0500:00:5200:00:44
5 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:24:2319300:27:4319801:40:0912.5802:07:5219500:16:3100:00:4900:00:45
6 3580ANA HERNANDEZ ROLDC.E. RAYOTEAMABF02:37:2019100:27:0020501:55:5910.8602:22:5915700:14:2100:00:4500:00:49
7 7013MÓNICA RODRÍGUEZ MOLLICENCIA DE DIAABF02:39:2720800:32:3120201:47:2711.7302:19:5820600:19:2900:01:3000:01:29
8 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF02:46:4520500:30:5620701:58:0310.6702:28:5920200:17:4600:01:3500:01:35
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7022ISRAEL NUÑEZ BATICOLLICENCIA DE DIAABM01:22:59600:18:45200:53:4423.4501:12:29800:10:3000:00:4300:00:40
2 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:23:31400:18:44400:54:3623.0801:13:20200:10:1100:00:2600:00:29
3 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:24:11300:18:27600:55:1922.7801:13:46500:10:2500:00:3200:00:34
4 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:53500:18:45900:56:1922.3701:15:041500:10:4900:00:3900:00:31
5 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:22900:19:071900:57:4521.8201:16:524000:11:3000:00:4200:00:34
6 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:111200:19:132800:59:4721.0801:19:002400:11:1100:00:3900:00:36
7 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:30:49800:19:063501:00:2620.8501:19:322800:11:1700:00:4600:00:32
8 5325GUILLEM BUSQUETS PATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:31:145600:20:502200:59:0321.3401:19:533100:11:2100:00:3600:00:31
9 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:31:463400:20:043401:00:2420.8601:20:282900:11:1800:00:3500:00:32
10 7002ARCADI GABARRO PLANFEECABM01:32:239300:22:232000:57:5121.7801:20:147000:12:0900:00:4500:00:40
11 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:175400:20:493301:00:2420.8601:21:136800:12:0400:00:4500:00:32
12 7001ALBERT PAJAROLS MORLLICENCIA DE DIAABM01:33:495100:20:403701:00:5020.7101:21:307900:12:1900:01:1000:00:42
13 7015CARLES FERRERES POCLLICENCIA DE DIAABM01:34:478200:21:433901:01:2420.5201:23:074700:11:4000:00:5400:00:55
14 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:35:072300:19:395401:04:0719.6501:23:463200:11:2100:00:4200:00:36
15 5322MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM01:36:416800:21:174801:03:0719.9601:24:247700:12:1700:00:4200:00:42
16 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:37:347000:21:225801:04:2219.5801:25:445400:11:5000:00:4900:00:33
17 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:177900:21:397301:06:2318.9801:28:027600:12:1500:00:3900:00:31
18 5213FRANCESC DOMÈNECH RT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:41:055300:20:429701:09:0018.2601:29:423300:11:2300:01:0400:01:01
19 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:41:367100:21:249601:08:5718.2701:30:212600:11:1500:00:3700:00:28
20 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM01:43:493300:20:0010601:11:1817.6701:31:189100:12:3100:00:5300:00:43
21 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:46:1812700:23:389401:08:4318.3401:32:2114700:13:5700:01:1800:00:49
22 236RUBEN SANCHEZ NACIMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:47:1110100:22:4010901:11:3117.6201:34:1111700:13:0000:01:1500:01:08
23 3154DANIEL SANCHEZ COBOC. TRIATLO MONTORNESABM01:47:3810400:22:4311601:12:1717.4301:35:009400:12:3800:00:4900:00:49
24 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:49:0514900:24:3910201:09:5318.0301:34:3216300:14:3300:00:4800:00:48
25 8002AITOR ZUMAJO ESTEBFEECABM01:50:1911100:22:5613401:14:5416.8201:37:508800:12:2900:01:0100:01:06
26 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM01:50:4713200:23:5412701:13:5617.0401:37:5011300:12:5700:00:4000:00:55
27 5251SERGIO CARMONA MAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:53:5816400:25:2113101:14:2516.9301:39:4615300:14:1200:00:4900:00:46
28 5254DAVID PUJOL JIMENEZVEC CYCLING & RUNABM01:59:0018700:26:4514601:17:1316.3201:43:5817800:15:0200:00:5300:00:40
29 7019RAUL MARTI GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:06:1118800:26:4717301:23:0415.1701:49:5119300:16:2000:01:0300:01:07
30 4467JAVI FERNANDEZ VALVTRIATLO L´HOSPITALETABM02:38:2119000:26:5420601:56:4610.7902:23:4016500:14:4100:01:2600:01:16
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:2915100:24:4110401:11:0017.7501:35:4114300:13:4800:00:4800:00:40
2 7017ALBA CARBONELL URÓFEECV1F01:56:4914400:24:3015101:18:1216.1101:42:4215200:14:0700:00:4700:00:45
3 6191MERCHE COMINO CASADCERDANYOLA CHV1F02:01:0018500:26:3115801:19:3915.8201:46:1017300:14:5000:01:0400:00:53
4 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAV1F02:01:3417400:26:0316301:20:4915.5901:46:5216600:14:4200:00:4000:00:42
5 5172MONICA OLIVER HERREPRAT TRIATLO 1994V1F02:15:5619800:28:3518501:30:1813.9501:58:5319600:17:0300:01:0600:00:54
6 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:35:4320900:33:2820001:42:0712.3402:15:3520800:20:0800:00:5200:00:51
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:121400:19:161200:56:5022.1701:16:061800:11:0600:00:3900:00:33
2 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:28:181600:19:241700:57:4121.8401:17:052500:11:1300:00:4400:00:37
3 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:29:203700:20:141800:57:4321.8301:17:573400:11:2300:00:3800:00:28
4 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:29:314800:20:391500:57:1522.0101:17:544400:11:3700:00:3300:00:26
5 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:31:554000:20:173101:00:1420.9201:20:313600:11:2400:00:4200:00:30
6 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:32:134500:20:332700:59:3321.1601:20:066900:12:0700:00:4300:00:37
7 3214DANI CUARTERO PASTOT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:33:521500:19:225301:03:5919.6901:23:21900:10:3100:01:0300:01:01
8 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:154300:20:284101:02:0320.3101:22:314900:11:4400:00:5200:00:46
9 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:34:251800:19:285701:04:1919.5901:23:471200:10:3800:00:3500:00:31
10 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:34:394100:20:254701:03:0719.9601:23:321900:11:0700:00:5300:00:33
11 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:36:514400:20:306201:05:1219.3301:25:422300:11:0900:00:4000:00:35
12 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:37:066900:21:214601:03:0219.9901:24:2310000:12:4300:00:4600:00:43
13 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:37:465200:20:416901:05:4019.1901:26:213700:11:2500:00:3700:00:30
14 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:40:146500:21:038401:07:2118.7101:28:245500:11:5000:00:4900:00:39
15 8003DAVID MILLA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:41:348000:21:419001:07:5718.5401:29:386300:11:5600:00:4800:00:49
16 3243JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:41:589100:22:218101:07:0618.7801:29:279000:12:3100:00:4100:00:43
17 1535MANEL HIDALGO ÁLVARVEC CYCLING & RUNV1M01:42:518600:21:549201:08:1218.4801:30:0610300:12:4500:00:4600:00:39
18 3288JOSÉ ANTONIO MALLENCERRR IGUALADAV1M01:43:1010000:22:408701:07:4418.601:30:2410400:12:4600:01:0500:00:48
19 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:45:1713900:24:109101:08:0218.5201:32:1211900:13:0500:00:4200:00:37
20 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:46:0311700:23:209901:09:1118.2101:32:3113300:13:3200:01:3100:00:47
21 8008TONI GARRIDO FLORESLLICENCIA DE DIAV1M01:46:348300:21:4311801:12:5717.2701:34:406000:11:5400:00:3900:00:35
22 1227JUAN ANTONIO HERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:47:0210300:22:4310801:11:2117.6601:34:0411600:12:5800:00:4000:00:50
23 3733NARCISO PÉREZ GONZÁPRAT TRIATLO 1994V1M01:47:3214500:24:3010101:09:4618.0601:34:1612900:13:1600:00:4800:00:46
24 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMV1M01:47:402000:19:3214001:16:1016.5401:35:426400:11:5800:00:4500:00:46
25 3606RAMON SANCHEZ FONTCC. TRIATLO MONTORNESV1M01:49:0611300:23:0412201:13:1317.2101:36:1710600:12:4900:00:4900:00:40
26 7009DAVID GARCIA ROMANLLICENCIA DE DIAV1M01:50:1512600:23:3511901:13:0517.2401:36:4013600:13:3500:01:1000:00:57
27 5439PEP CLOSA FUSTAGUERVEC CYCLING & RUNV1M01:50:5315600:24:5511401:12:1617.4401:37:1114000:13:4200:00:5700:01:11
28 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAV1M01:51:0611200:23:0013701:15:1816.7301:38:1810500:12:4800:00:3600:00:23
29 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:51:3312900:23:4412901:14:1016.9901:37:5413800:13:3900:00:5200:00:41
30 5358JORDI PELEGRI CUENCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:51:4210600:22:4913801:15:3816.6601:38:2712700:13:1500:00:3900:00:34
31 7011SAUL VELA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:52:5514700:24:3313201:14:2716.9201:39:0014500:13:5500:01:0700:00:48
32 2101FRANCESC RECASENS ECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:54:5312300:23:2615301:18:2216.0801:41:4812000:13:0500:00:5100:00:38
33 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:57:4316900:25:2814801:17:2516.2801:42:5317200:14:5000:00:5900:00:44
34 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:58:4012500:23:3115701:19:1715.8901:42:4819000:15:5200:00:5400:00:41
35 3380MIGUEL ANGEL RIOS OVEC CYCLING & RUNV1M01:59:5512000:23:2317101:22:4415.2301:46:0714200:13:4800:00:5800:00:49
36 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M02:01:1615200:24:4216901:22:1415.3201:46:5615600:14:2000:01:0600:00:59
37 1284JOSEP TORRAS MASC.A. IGUALADAV1M02:01:2316000:25:0416801:22:0515.3501:47:0915500:14:1400:01:0300:00:52
38 1217FRANCISCO JAVIER MOC.E. NO TE PARESV1M02:03:5416800:25:2717401:23:5515.0101:49:2216100:14:3200:01:1800:01:15
39 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:06:1017700:26:1217501:25:5714.6601:52:0915000:14:0100:01:5100:01:59
40 7020DAVID PALLARES GARCLLICENCIA DE DIAV1M02:07:0820300:29:0516401:20:5615.5701:50:0119900:17:0700:00:5400:00:49
41 3865JORDI VENDRELL AUMTG TRIATLO SITGESV1M02:09:5017200:25:3418401:30:1513.9601:55:4914800:14:0100:01:0200:00:48
42 3858RICKY FERRE CARDUSCLUB TRI5UV1M02:13:1819900:28:3918101:28:5614.1701:57:3518900:15:4300:01:1100:00:56
43 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:13:1915300:24:4219101:34:0213.401:58:4416400:14:3500:01:0500:01:07
44 5430JOSE MANUEL ORTEGA TRIATLO L´HOSPITALETV1M02:28:4620000:28:4019901:41:3912.402:10:1920500:18:2700:01:3900:01:38
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:07:2116300:25:1617901:27:3514.3901:52:5115800:14:3000:01:1200:01:00
2 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:29:0519200:27:3620101:45:5511.902:13:3118700:15:3400:01:2100:00:52
3 1973BELINDA GÓMEZ IBÀÑEC.A. IGUALADAV1F02:47:3718100:26:2820902:04:5510.0902:31:2319200:16:1400:01:4400:00:59
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:30:357200:21:271600:57:2121.9701:18:485200:11:4700:00:3300:00:31
2 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:016200:20:565001:03:2719.8601:24:234600:11:3800:00:3900:00:38
3 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:36:168500:21:534201:02:0920.2701:24:027500:12:1400:00:4200:00:26
4 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:36:265500:20:505201:03:5519.7101:24:454800:11:4100:00:4700:00:45
5 3416XAVI PADRÓS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:37:353500:20:096701:05:3619.2101:25:455600:11:5000:00:3100:00:31
6 153JOSEP MARIA ALSINA SOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:40:027300:21:287601:06:3818.9101:28:066100:11:5600:00:5100:00:36
7 5350XAVI AVELLANEDA JURCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:40:586300:20:578801:07:4418.601:28:417800:12:1700:01:1500:00:52
8 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:42:3911600:23:177701:06:4418.8801:30:019500:12:3800:00:5000:01:11
9 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:44:477500:21:3110501:11:1617.6801:32:476600:12:0000:01:0700:00:55
10 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:46:295800:20:5312501:13:4517.0801:34:385700:11:5100:00:4900:00:55
11 336JORDI AMBRÒS ALEMANC.A. IGUALADAV1M01:46:4715000:24:409501:08:4418.3301:33:2413000:13:2300:01:1400:01:20
12 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:46:489600:22:3611301:11:5317.5301:34:298000:12:1900:01:0500:00:39
13 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:48:5513700:24:0611001:11:3817.5901:35:4412600:13:1100:01:2900:01:04
14 8004JUANJO GALLARDO GONLLICENCIA DE DIAV1M01:51:3713300:23:5711701:12:5717.2701:36:5416900:14:4300:00:5300:00:47
15 738JOSEP SOLE VALLDAURCLUB NATACIO MINORISAV1M01:55:1716100:25:0414401:16:3916.4401:41:4313500:13:3400:00:5400:01:09
16 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:56:2514000:24:1614501:17:0716.3401:41:2317700:15:0200:01:1500:01:05
17 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:57:0917900:26:1913901:15:4316.6401:42:0218000:15:0700:01:0000:00:55
18 5398JOSEP MARIA MORENO C.A. IGUALADAV1M01:57:1217500:26:0514701:17:1616.3101:43:2114400:13:5100:01:0900:01:02
19 5360XAVIER ALVAREZ HERRINDEPENDENTV1M02:05:3515400:24:4917701:27:0214.4801:51:5114100:13:4400:00:5500:00:50
20 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M02:09:1616500:25:2318001:28:3614.2201:53:5918300:15:1700:01:0600:00:43
21 7010LLUÍS SORIANO CASTALLICENCIA DE DIAV1M02:16:3719500:27:5918701:31:1413.8101:59:1320100:17:2400:01:5900:01:44
22 470ADRIAN PEREZ CANTERTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:18:1318600:26:3319301:35:3913.1702:02:1219100:16:0100:00:3500:00:42
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1921MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F02:33:1818900:26:5020301:51:1411.3302:18:0418200:15:1400:01:1500:01:29
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:36:285700:20:525501:04:0919.6401:25:013800:11:2700:00:5200:00:46
2 2470XAVIER DURAN JUVINYC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:39:168100:21:426501:05:2419.2701:27:067100:12:1000:00:4200:00:43
3 5280JULIO MONGE VIZMANCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:40:4610700:22:506601:05:2719.2501:28:178700:12:2900:01:0600:00:41
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:41:119200:22:227001:05:5919.101:28:2110800:12:5000:00:4500:00:33
5 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:42:2310500:22:477801:06:4718.8701:29:3410700:12:4900:00:4700:00:39
6 5420SANTI ESTEBANELL PIC.N. REUS PLOMSV2M01:48:1117300:25:369301:08:3418.3801:34:1014900:14:0100:01:2300:01:09
7 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV2M01:52:4715900:25:0312301:13:3117.1401:38:3415400:14:1300:01:1400:01:02
8 1163AGUSTI VICTOR CASTACLUB TRIATLÓ LLEIDA V2M01:53:5512400:23:2915001:17:5916.1601:41:288500:12:2700:00:5700:00:45
9 5208JOSE CAYERO RODRIGUCERDANYOLA CHV2M01:55:0713000:23:4915401:18:2516.0701:42:1410900:12:5300:01:3200:01:04
10 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:55:5715800:24:5814201:16:1716.5201:41:1516700:14:4200:00:5800:00:48
11 1134ANTONI RIBAS I ARENC.N. MATAROV2M02:02:5118000:26:2716201:20:4615.601:47:1318800:15:3800:01:0400:01:17
12 8005JORDI LUCIA OLIVERALLICENCIA DE DIAV2M02:05:1017000:25:2917601:26:0814.6301:51:3713400:13:3300:00:4400:00:36
13 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M02:05:5815500:24:5017801:27:0514.4701:51:5515100:14:0300:01:0300:01:03
14 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:18:1416700:25:2519601:38:0512.8502:03:3017000:14:4400:01:2700:00:56
15 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:22:4819700:28:2719401:37:5712.8602:06:2419400:16:2400:01:5000:01:32
16 2516JORDI DE LA FUENTE CLUB NATACIO MINORISAV2M02:25:0320700:31:5219001:33:2513.4902:05:1720700:19:4600:01:5300:01:18
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:48:2111900:23:2210701:11:2017.6601:34:4213900:13:3900:00:3800:00:34
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:51:0313400:23:5912601:13:4917.0701:37:4812800:13:1500:00:4700:00:54
3 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:51:4012800:23:3913501:14:5416.8201:38:3312200:13:0700:00:5300:00:47
4 7014ESTEVE ROCA TEIXIDOFEECV2M01:58:1418400:26:3014301:16:2116.501:42:5118500:15:2300:00:0000:00:00
5 5357PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:10:4316600:25:2318601:30:4913.8701:56:1216000:14:3100:01:0300:00:56
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:50:0711400:23:0712801:13:5817.0301:37:0511800:13:0200:01:1300:01:02
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:57:4018200:26:2914101:16:1216.5401:42:4117600:14:5900:00:5600:00:47

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32