RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
239 220 209 10 1 5 21 3 6 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:41:178800:22:067501:06:3418.9301:28:409300:12:3700:00:4100:00:42
2 7016ANNA RAMIREZFEECABF01:43:0613600:24:047201:06:0619.0601:30:1011100:12:5600:01:1200:00:46
3 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:45:069900:22:3910001:09:2118.1701:32:0012100:13:0600:00:5000:00:35
4 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF01:46:3911000:22:5310301:10:3617.8501:33:2912500:13:1000:00:5700:00:52
5 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:2915100:24:4110401:11:0017.7501:35:4114300:13:4800:00:4800:00:40
6 7017ALBA CARBONELL URÓFEECV1F01:56:4914400:24:3015101:18:1216.1101:42:4215200:14:0700:00:4700:00:45
7 1806ARANTXA SALVADO VERGESPRAT TRIATLO 1994ABF01:57:3119400:27:5113001:14:2116.9501:42:1218400:15:1900:00:5600:00:37
8 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:57:499400:22:2817001:22:4315.2301:45:119600:12:3800:01:1500:00:40
9 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF01:59:5813800:24:0817201:22:5215.2101:47:0011500:12:5800:00:4900:00:41
10 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:01:0018500:26:3115801:19:3915.8201:46:1017300:14:5000:01:0400:00:53
11 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:01:3417400:26:0316301:20:4915.5901:46:5216600:14:4200:00:4000:00:42
12 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:02:3017600:26:0516501:21:0215.5501:47:0718600:15:2300:00:4800:00:38
13 1801MERITXELL OBRADORS BARONSCERRR IGUALADAABF02:07:0720200:29:0416101:20:4215.6101:49:4620000:17:2100:00:4300:00:37
14 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:07:2116300:25:1617901:27:3514.3901:52:5115800:14:3000:01:1200:01:00
15 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:08:5020400:30:0016701:21:4515.4101:51:4519700:17:0500:00:5200:00:44
16 6146ANNA HERREROS ANGRILLCERRR IGUALADAABF02:10:5318300:26:3018301:29:2014.1001:55:5017900:15:0300:00:5000:00:43
17 6195AGATA SAFONT ESPINOSAC.E. RAYOTEAMSUB23F02:13:5214800:24:3619201:34:3413.3201:59:1016800:14:4200:00:5900:00:43
18 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT TRIATLO 1994V1F02:15:5619800:28:3518501:30:1813.9501:58:5319600:17:0300:01:0600:00:54
19 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:24:2319300:27:4319801:40:0912.5802:07:5219500:16:3100:00:4900:00:45
20 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:25:5920100:28:5619701:38:4812.7502:07:4420400:18:1500:00:5800:01:03
21 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:29:0519200:27:3620101:45:5511.9002:13:3118700:15:3400:01:2100:00:52
22 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:33:1818900:26:5020301:51:1411.3302:18:0418200:15:1400:01:1500:01:29
23 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:35:4320900:33:2820001:42:0712.3402:15:3520800:20:0800:00:5200:00:51
24 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF02:37:2019100:27:0020501:55:5910.8602:22:5915700:14:2100:00:4500:00:49
25 7013MÓNICA RODRÍGUEZ MORENOLLICENCIA DE DIAABF02:39:2720800:32:3120201:47:2711.7302:19:5820600:19:2900:01:3000:01:29
26 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF02:46:4520500:30:5620701:58:0310.6702:28:5920200:17:4600:01:3500:01:35
27 1973BELINDA GÓMEZ IBÀÑEZC.A. IGUALADAV1F02:47:3718100:26:2820902:04:5510.0902:31:2319200:16:1400:01:4400:00:59
28 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF02:48:0019600:28:2520802:02:2910.2902:30:5419800:17:0600:00:2700:00:33


NF 8001MIREYA CASANOVA RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:27:24001:10:2017.9101:37:44000:00:0000:01:1000:04:19
NF 8007MARTA SEGURA RIUSFEECABF00:00:00000:26:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7005MARIJE DE RUITERLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:30:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0800:00:00
NF 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF00:00:00000:27:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1700:00:00
NF 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF00:00:00000:24:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00




NP 8006SILVIA OEREZ MADRIDLLICENCIA DE DIAABF
NP 6038MONTSERRAT ARAÚZ REGUÉTG TRIATLO SITGESV1F
NP 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F
NP 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F
NP 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32