RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
239 220 209 10 1 5 21 3 6 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CERRR IGUALADA - 04:15:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART01:23:07
2147JOAN FREIXA MARCELÓ01:24:11
34802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:28:18

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:21:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:25:53
21265ALBERT CAMPS SERRA01:27:12
31389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:28:02

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:21:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15282JOSEP CASAS CASANOVA01:26:28
23895XAVIER MADRONA VILA01:26:56
33835ERNEST PALAU VILA01:28:22

4. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:22:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:23:45
25269MARIO SINUÈS MICÓ01:24:26
33214DANI CUARTERO PASTOR01:33:52

5. - C.N. REUS PLOMS - 04:28:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15279JORDI RIAL COMELLAS01:27:19
25872ALBERT TORRES CARLES 01:29:31
33903MARC CIRERA CASELLAS01:31:28

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:35:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:29:20
21484ORIOL AGUILERA AGUSTÍ01:31:38
31054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:34:15

7. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:39:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:30:35
25325GUILLEM BUSQUETS PASCUAL01:31:14
32332TONI AZOR ALVAREZ01:37:46

8. - C.N. VIC-ETB - 04:40:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:26:29
21154TONI CASALS CASTELLAR01:36:26
33416XAVI PADRÓS FRANQUESA01:37:35

9. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:41:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:31:55
21363TONI PALLARES GRIMA01:34:25
32835CÉSAR CASTAÑO VICENTE01:35:17

10. - VEC CYCLING & RUN - 04:49:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15331SERGI PESARRODONA ROVIRA01:32:19
21550RICARD VALL MALET01:37:06
35428JORDI GALL HEBLE01:40:05

11. - A.C. PARETS RAVET BIKE - 04:49:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:32:13
22136KIRIAN MARTORELL CARBONELL01:38:15
35454JONATHAN BERROCAL LOPEZ01:39:27

12. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:54:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:31:46
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:35:07
33407GERARD GOMIS MOURE01:47:22

13. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:56:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13368MARC GARCIA VILLODRES01:35:59
25322MANUEL PEDRO CARO PALMA01:36:41
33625CINTO DOMENECH01:43:49

14. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:58:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:33:00
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:40:38
31789JORDI CASANOVA CLUSELLS01:44:47

15. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:00:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:36:16
22433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ01:36:23
33733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZ01:47:32

16. - C.A. IGUALADA - 05:08:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15233ALBERT SOLÉ SALCEDO01:39:12
24343JOAN MONTANER SOLÀ01:42:12
3336JORDI AMBRÒS ALEMANY01:46:47

17. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:13:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14596CRISTIAN PRESAS MARTINEZ01:38:13
2624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:41:36
35251SERGIO CARMONA MAGAÑA01:53:58

18. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 05:20:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:40:02
2435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:48:55
3161LLUÍS AMAT TARDIU01:51:03

19. - CLUB NATACIO RUBI - 05:24:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12477RAFAEL HIERRO PEREZ01:45:17
22036DIEGO GALVEZ CASADO01:46:29
31393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUEL01:52:47

20. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 05:31:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZ01:46:03
25358JORDI PELEGRI CUENCA01:51:42
31163AGUSTI VICTOR CASTAN01:53:55

21. - TRI+9 EL MASNOU - 05:33:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15382VICTOR OLIVIER ADRASTE01:41:07
2817ORIOL GOMEZ PARE01:50:47
35376DANIEL GIL GARCIA02:01:08

22. - C.E. RAYOTEAM - 05:44:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROLDAN01:47:02
21529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ01:47:40
35329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ02:09:26

23. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 06:00:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15350XAVI AVELLANEDA JURADO01:40:58
25312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZ02:09:16
35357PEDRO TALAVERA ROMERO02:10:43

24. - TG TRIATLO SITGES - 06:13:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
15874ALEX CASANOVAS FIGUERAS01:55:01
25628RODOLPHE THUILLIER BELMONT02:08:46
33865JORDI VENDRELL AUMATELL02:09:50

25. - TRIATLO L´HOSPITALET - 06:40:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12188DAVID POYATO ANILLO02:04:17
2470ADRIAN PEREZ CANTERO02:18:13
32981JESUS DEL RIO GABAS02:18:14

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32