RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
476 425 416 8 1 750 20 5 26 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRIÓN I BARECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:07:524300:11:1616200:37:0032.4300:48:1617300:19:3600:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:08:065800:11:4414700:36:2732.9200:48:1118000:19:5500:00:0000:00:00
3 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:09:1110900:12:5115100:36:3932.7400:49:3017600:19:4100:00:0000:00:00
4 27ÈLIA IBARRA CAZORLC.A. IGUALADACDF01:11:126800:11:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:12:3810600:12:5015500:36:5332.5400:49:4328600:22:5500:00:0000:00:00
6 101ANDREA LOPEZ RAMENTTRIACTIV LANZAROTECDF01:12:3810700:12:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 6035IRENE PEREZ TORRESINDEPENDENTCDF01:18:5124100:15:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:22:2025200:15:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6176CLÀUDIA CANA CARRERC.E. RAYOTEAMCDF01:36:3522300:15:0934500:52:3222.8401:07:4134700:28:5400:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:04:405600:11:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:11:165900:11:4420400:39:3330.3400:51:1718600:19:5900:00:0000:00:00
3 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:13:2923600:15:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 6093PATRICIA PÉREZ NAVATG TRIATLO SITGESJNF01:17:3325700:15:4322300:40:3129.6200:56:1423700:21:1900:00:0000:00:00
5 128SAMANTHA ARISTA RIVC.N. SABADELLJNF01:19:1722200:15:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:24:1224500:15:2831100:46:3025.8101:01:5826500:22:1400:00:0000:00:00
7 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:26:1822000:15:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:03:123700:11:0011200:35:1134.1100:46:114300:17:0100:00:0000:00:00
2 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:03:597200:11:596700:34:0035.2900:45:598100:18:0000:00:0000:00:00
3 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:05:453600:10:5911400:35:1334.0700:46:1217000:19:3300:00:0000:00:00
4 6074ANNA BOFARULL BALLÚCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F01:19:1526300:15:4626000:42:3128.2200:58:1721900:20:5800:00:0000:00:00
5 6108CRISTINA ALDEHUELA CLUB NATACIO SITGESSUB23F01:19:5121000:15:0224200:41:2828.9400:56:3029400:23:2100:00:0000:00:00
6 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F01:25:3929200:16:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 6123SILVIA TOSCAS FRADECLUB NATACIO SITGESSUB23F01:26:1834000:18:0330600:45:5726.1201:04:0026800:22:1800:00:0000:00:00
8 8043MARINA NICOLAU ARTÉLLICENCIA DE DIAABF01:26:278800:12:3031600:46:5625.5700:59:2634000:27:0100:00:0000:00:00
9 3592ANDREA VICTORIA SANPRAT TRIATLO 1994ABF01:29:4328700:16:1831900:47:3525.2201:03:5333000:25:5000:00:0000:00:00
10 6121SARA PÉREZ CAMPILLOCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:29:5340200:22:3229900:45:0626.6101:07:3826600:22:1500:00:0000:00:00
11 8042MIREIA TEJERO ARNALLLICENCIA DE DIASUB23F01:31:3922700:15:1033300:49:5124.0701:05:0133600:26:3800:00:0000:00:00
12 6105AFRICA AYLLON GARROCLUB TRITRAININGSUB23F01:32:0837900:20:0335100:56:5821.0601:17:01600:15:0700:00:0000:00:00
13 7044ELENA SANCHEZ ROCALLICENCIA DE DIAABF01:35:2019200:14:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 3535CARLA DE SÁRRAGA PUC.E. RAYOTEAMSUB23F01:37:2028800:16:1934800:54:1222.1401:10:3133900:26:4900:00:0000:00:00
15 6124ANNA MORENO NAVARROCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:39:3638000:20:0834600:52:4722.7301:12:5533700:26:4100:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:1516900:14:1818300:38:2231.2800:52:4017200:19:3500:00:0000:00:00
2 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:12:1818000:14:3418200:38:1631.3600:52:5016200:19:2800:00:0000:00:00
3 1815BELÉN SALOMONI SCHWC.N. VIC-ETBABF01:15:1614200:13:4419900:39:2630.4300:53:1026100:22:0600:00:0000:00:00
4 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:18:0522600:15:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 6083BERTA ALSIUS VIVESCLUB NATACIO BANYOLESABF01:18:4222900:15:1424300:41:2828.9400:56:4226000:22:0000:00:0000:00:00
6 3582MARTA MARIMON CASTECERRR IGUALADAABF01:18:4819400:14:4724600:41:3828.8200:56:2527200:22:2300:00:0000:00:00
7 6127TALÍA SCHÜRMANN FERINDEPENDENTABF01:19:4927800:16:0727100:43:0827.8200:59:1520600:20:3400:00:0000:00:00
8 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:0831200:17:0224100:41:2528.9700:58:2724700:21:4100:00:0000:00:00
9 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:25:1039000:20:4927500:43:2927.601:04:1821400:20:5200:00:0000:00:00
10 6141SERENA SERRA MASÓTG TRIATLO SITGESABF01:28:3635900:18:5830500:45:5426.1401:04:5230400:23:4400:00:0000:00:00
11 25ALBA MARTINEZ DE LAC.N. BADALONAABF01:29:3134100:18:0531700:47:0825.4601:05:1331300:24:1800:00:0000:00:00
12 7013NEUS RAMISA LOZANOLLICENCIA DE DIAABF01:42:1932000:17:1334900:55:0621.7801:12:1935000:30:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:03:026700:11:546200:33:5335.4200:45:475100:17:1500:00:0000:00:00
2 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:12:3114500:13:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1852AIDA PINTO BIESCASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:13:0415600:13:5618900:38:4730.9400:52:4319800:20:2100:00:0000:00:00
4 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:3014800:13:5219200:38:5130.8900:52:4325300:21:4700:00:0000:00:00
5 5175MARÍA RUIZ PEYRÓTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:16:4025300:15:3823500:41:0329.2300:56:4118500:19:5900:00:0000:00:00
6 7018VERGARA KARINALLICENCIA DE DIAABF01:25:3138200:20:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8017EVA MARIA CAÑETE GULLICENCIA DE DIAABF01:27:2431700:17:0830400:45:5126.1701:02:5931500:24:2500:00:0000:00:00
8 8049LAIA GÓMEZ GIRONÈSLLICENCIA DE DIAABF01:33:1930300:16:4033700:51:0523.4901:07:4532800:25:3400:00:0000:00:00
9 42MIREIA MALO LOPEZCERRR IGUALADAABF01:37:5038300:20:2133500:50:1123.9101:10:3234100:27:1800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6133ESTER DE LA FUENTE C.E. VILA OLIMPICAABF01:10:1437400:19:5433200:49:4724.101:09:41200:00:3300:00:0000:00:00
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:4918600:14:4222400:40:3229.6100:55:1420700:20:3500:00:0000:00:00
3 5093ISA GAVINA TROYTIÑOCLUB TRITRAININGABF01:18:3227600:16:0623100:40:5429.3400:57:0024200:21:3200:00:0000:00:00
4 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF01:25:4532100:17:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7054REBULL - GUBIANES -LLICENCIA DE DIARELLF01:39:4140700:26:3933800:51:1523.4101:17:5424900:21:4700:00:0000:00:00
6 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:44:3840900:29:1933400:49:5924.0101:19:1832500:25:2000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:07:358600:12:2813000:35:4333.600:48:1115900:19:2400:00:0000:00:00
2 125MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F01:11:5620000:14:5017600:37:5431.6600:52:4414600:19:1200:00:0000:00:00
3 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F01:29:5632800:17:2532000:47:4025.1701:05:0532000:24:5100:00:0000:00:00
4 5178MONTSERRAT SANS RIOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1F01:34:1633700:17:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3568MAITE MARZO GOMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:21:4633300:17:3924000:41:2129.0200:59:0028300:22:4600:00:0000:00:00
2 4087JACQUELINE CAMÓS WICLUB NATACIO BANYOLESV1F01:45:4639700:21:2435000:55:4021.5601:17:0434600:28:4200:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6057LAURA MERCEDES LUECAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:12:4215800:13:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5132MARÍA DEL SEÑOR VILCLUB TRITRAININGV2F01:31:5735700:18:5232800:48:5524.5301:07:4731000:24:1000:00:0000:00:00
3 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:37:1532900:17:2632300:48:2024.8301:05:4635100:31:2900:00:0000:00:00
4 8041MERCEDES LÓPEZ SÁNCLLICENCIA DE DIAV2F01:39:3040600:25:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORCERRR IGUALADAV2F01:20:5119600:14:4829400:44:3026.9700:59:1824300:21:3300:00:0000:00:00
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:25:2935400:18:5031800:47:2925.2701:06:1914400:19:1000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:35:0833200:17:3032200:48:0624.9501:05:3634800:29:3200:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:03:202800:10:522800:33:0936.200:44:0115200:19:1900:00:0000:00:00
2 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:03:324900:11:329400:34:3634.6800:46:085500:17:2400:00:0000:00:00
3 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:03:515400:11:398300:34:1934.9700:45:587600:17:5300:00:0000:00:00
4 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:03:5910800:12:518200:34:1934.9700:47:103600:16:4900:00:0000:00:00
5 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:091900:10:2913400:35:5233.4600:46:217100:17:4800:00:0000:00:00
6 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:04:547300:12:017300:34:0635.1900:46:0712800:18:4700:00:0000:00:00
7 1591FRANCISCO JAVIER GRC.N. TARRACOCDM01:05:3110500:12:4810500:34:5134.4300:47:397400:17:5200:00:0000:00:00
8 1475RAFAEL FORCADELL FAC.E. RAYOTEAMCDM01:07:4912600:13:2114200:36:0533.2600:49:2610100:18:2300:00:0000:00:00
9 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:08:1812900:13:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:08:2411100:12:5115700:36:5532.5100:49:4612000:18:3800:00:0000:00:00
11 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:09:5016500:14:0916800:37:1132.2700:51:2011100:18:3000:00:0000:00:00
12 3866ALBERT CODINA URGELCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:11:3812100:13:1520300:39:3130.3700:52:4613200:18:5200:00:0000:00:00
13 2122ALBERT BASCUÑANA I CLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:14:0829000:16:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM01:14:1714400:13:4819800:39:2130.500:53:0923000:21:0800:00:0000:00:00
15 4581GUILLEM MARIN RIBASINDEPENDENTCDM01:14:4830500:16:4817800:38:0331.5400:54:5118300:19:5700:00:0000:00:00
16 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:18:2514700:13:5025900:42:2628.2800:56:1626200:22:0900:00:0000:00:00
17 4110ALEX CATALÁN RAMIREC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:18:5020300:14:5721600:40:1629.800:55:1330100:23:3700:00:0000:00:00
18 1309RAMON BORRELL BEDOSCLUB NATACIO BARCELONACDM01:20:0518400:14:3824700:41:5128.6700:56:2930000:23:3600:00:0000:00:00
19 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM01:20:4624400:15:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:21:0824200:15:2428400:43:5727.300:59:2125100:21:4700:00:0000:00:00
21 2567XAVIER CASAJOANA SAC.N. SABADELLCDM01:23:1023000:15:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 8038ALEIX CIURANALLICENCIA DE DIACDM01:27:4037100:19:4528100:43:5227.3601:03:3730700:24:0300:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:58:273100:10:53100:32:0737.3600:43:00900:15:2700:00:0000:00:00
2 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISACDM00:58:29600:09:451400:32:4836.5900:42:331500:15:5600:00:0000:00:00
3 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994JNM00:58:321600:10:261100:32:3736.7900:43:031100:15:2900:00:0000:00:00
4 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISAJNM00:58:52100:09:294000:33:2535.9100:42:541600:15:5800:00:0000:00:00
5 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTCDM00:59:321300:10:23900:32:3236.8900:42:553000:16:3700:00:0000:00:00
6 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:01:392900:10:523500:33:1836.0400:44:105800:17:2900:00:0000:00:00
7 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:02:046400:11:517000:34:0435.2300:45:551800:16:0900:00:0000:00:00
8 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:02:173000:10:534800:33:3735.700:44:306900:17:4700:00:0000:00:00
9 3924GERARD CAPELLADES MCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:434200:11:152000:32:5536.4600:44:1011700:18:3300:00:0000:00:00
10 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM01:02:478000:12:194900:33:3835.6800:45:573700:16:5000:00:0000:00:00
11 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMJNM01:02:576600:11:537500:34:0735.1700:46:004000:16:5700:00:0000:00:00
12 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:368100:12:196500:33:5735.3500:46:165400:17:2000:00:0000:00:00
13 620MARC MARTIN CLOTATRICBMJNM01:04:5915400:13:553600:33:1836.0400:47:136700:17:4600:00:0000:00:00
14 4760OSCAR CLEMENTE VIDAPRAT TRIATLO 1994JNM01:05:37700:09:538900:34:2934.800:44:2223300:21:1500:00:0000:00:00
15 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:4413400:13:359700:34:4234.5800:48:1716100:19:2700:00:0000:00:00
16 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:08:2521900:15:0712700:35:3833.6800:50:456500:17:4000:00:0000:00:00
17 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM01:09:041000:10:0922100:40:2829.6500:50:3710600:18:2700:00:0000:00:00
18 1104HÉCTOR HINOJOSA IRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:12:3824000:15:2316700:37:0932.300:52:3219000:20:0600:00:0000:00:00
19 429MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:14:0712500:13:1723000:40:5029.3900:54:0718700:20:0000:00:0000:00:00
20 4948JAVIER IGLESIAS LÓPABSOLUT SPORTJNM01:15:2318300:14:3719500:39:0330.7300:53:4024800:21:4300:00:0000:00:00
21 8007DAVID PUERTAS DÍAZLLICENCIA DE DIAJNM01:16:5911200:12:5423700:41:1229.1300:54:0628500:22:5300:00:0000:00:00
22 7032MARC LABRADA BOSCHLLICENCIA DE DIAJNM01:21:2731500:17:0430100:45:2326.4401:02:2713600:19:0000:00:0000:00:00
23 5540ADRIÀ PELÀEZ FERNÀNCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:21:3616200:14:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:561100:10:161500:32:5036.5500:43:061400:15:5000:00:0000:00:00
2 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:59:51400:09:365300:33:4435.5700:43:202700:16:3100:00:0000:00:00
3 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:145200:11:37700:32:2736.9800:44:041900:16:1000:00:0000:00:00
4 499CARLOS ALFONSO PULIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:00:301400:10:241800:32:5436.4700:43:184900:17:1200:00:0000:00:00
5 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:00:485300:11:37800:32:2936.9400:44:063100:16:4200:00:0000:00:00
6 1063ORIOL MAS ESPINALTG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:01:032600:10:523800:33:2435.9300:44:163400:16:4700:00:0000:00:00
7 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:064600:11:261700:32:5436.4700:44:203200:16:4600:00:0000:00:00
8 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:01:299100:12:354300:33:2735.8700:46:021000:15:2700:00:0000:00:00
9 4140JAVIER RODRÍGUEZ MIC.N. TARRACOABM01:02:226500:11:527800:34:1135.100:46:032100:16:1900:00:0000:00:00
10 1490CARLES SUMARROCA BOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:02:347000:11:587200:34:0535.2100:46:032600:16:3100:00:0000:00:00
11 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M01:02:389900:12:453700:33:203600:46:052900:16:3300:00:0000:00:00
12 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:146900:11:578000:34:173500:46:144200:17:0000:00:0000:00:00
13 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:04:4811800:13:076900:34:0335.2400:47:106400:17:3800:00:0000:00:00
14 4826ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:3210000:12:4510400:34:5034.4500:47:357800:17:5700:00:0000:00:00
15 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:06:0815300:13:549600:34:4034.6200:48:346000:17:3400:00:0000:00:00
16 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:06:3314100:13:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:0911900:13:116800:34:0135.2800:47:1218200:19:5700:00:0000:00:00
18 8016ISAAC ARGELICH MARILLICENCIA DE DIAABM01:09:2518900:14:4415600:36:5532.5100:51:396800:17:4600:00:0000:00:00
19 4420ORIOL FERNANDEZ BADCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:10:4723200:15:1514300:36:1433.1200:51:2915100:19:1800:00:0000:00:00
20 7003ANDREU MORENO MARTILLICENCIA DE DIASUB23M01:11:0317000:14:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 441DAVID BAELL OLIVERATRIDIRSUB23M01:11:1618800:14:4416900:37:1632.200:52:0014900:19:1600:00:0000:00:00
22 8009ORIOL DURAN DURANLLICENCIA DE DIAABM01:11:3930200:16:3912200:35:3133.7900:52:1016400:19:2900:00:0000:00:00
23 2827PERE LLADÓ SUREDATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:12:4629700:16:3417500:37:4231.8300:54:1611200:18:3000:00:0000:00:00
24 8028MANEL GABERNET SAGRLLICENCIA DE DIAABM01:12:5313800:13:4223900:41:2029.0300:55:027300:17:5100:00:0000:00:00
25 2668JOAN BALLESCA VILERA.D. RUNNING VIGIASUB23M01:13:277400:12:0222000:40:2229.7300:52:2422300:21:0300:00:0000:00:00
26 4713ALEIX SELLARÉS GONZCLUB NATACIO SALLENTABM01:14:4324300:15:2518600:38:3631.0900:54:0121000:20:4200:00:0000:00:00
27 7007MARC VILA VALLSLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:2335200:18:4429600:44:3726.901:03:21500:12:0200:00:0000:00:00
28 8052IVÁN CASTRO NOVOALLICENCIA DE DIASUB23M01:16:2718700:14:4326200:42:4228.100:57:2513700:19:0200:00:0000:00:00
29 4703GERARD JOSEP ALCALDPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:16:4723900:15:2319100:38:5130.8900:54:1427600:22:3300:00:0000:00:00
30 8032RAÚL CEJUDO ALBALLICENCIA DE DIASUB23M01:17:5133800:18:0225200:42:0928.4701:00:116600:17:4000:00:0000:00:00
31 7039DAVID BRUNET CANOLLICENCIA DE DIASUB23M01:18:0629600:16:3123600:41:0929.1600:57:4020200:20:2600:00:0000:00:00
32 7045JOEL ZAPATER DOLZLLICENCIA DE DIAABM01:18:3434400:18:0921800:40:1929.7600:58:2819100:20:0600:00:0000:00:00
33 7017EDUARD PÉREZ MARTÍNLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:3738500:20:3120700:39:5330.0901:00:2414700:19:1300:00:0000:00:00
34 7030KIKO LOPEZ RODRIGUELLICENCIA DE DIASUB23M01:20:2932200:17:1622200:40:3129.6200:57:4728100:22:4200:00:0000:00:00
35 8040GUILLEM SOLÉ FRANQULLICENCIA DE DIASUB23M01:21:4634900:18:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:08200:09:304200:33:2735.8700:42:57700:15:1100:00:0000:00:00
2 519MARTIN OLIVER ROSTAPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:56500:09:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:13000:00:00000:00:00000:43:061700:16:0700:00:0000:00:00
4 3649ORIOL MARIMON CASTECERRR IGUALADAABM01:00:04900:09:593200:33:1436.1100:43:133800:16:5100:00:0000:00:00
5 1179ALBERT BONILLA SOLECLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:02:254100:11:102200:33:0336.3100:44:139100:18:1200:00:0000:00:00
6 2304SAMUEL DELGADO NIETCERRR IGUALADAABM01:02:274000:11:102400:33:0436.2900:44:149400:18:1300:00:0000:00:00
7 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:02:396000:11:461000:32:3336.8700:44:1910000:18:2000:00:0000:00:00
8 1247GUILLEM SAMANIEGO MABSOLUT SPORTABM01:02:441700:10:272600:33:0836.2200:43:3514300:19:0900:00:0000:00:00
9 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:03:312200:10:395700:33:4935.4900:44:2813900:19:0300:00:0000:00:00
10 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:228200:12:2110700:35:0034.2900:47:218200:18:0100:00:0000:00:00
11 513JONATHAN LÓPEZ GARCCLUB NATACIO SALLENTABM01:05:334800:11:3113200:35:4433.5800:47:159700:18:1800:00:0000:00:00
12 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:05:5611700:13:068100:34:1834.9900:47:2411500:18:3200:00:0000:00:00
13 1480JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:06:299600:12:449800:34:4234.5800:47:2613800:19:0300:00:0000:00:00
14 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM01:09:0113600:13:4012000:35:3133.7900:49:1117900:19:5000:00:0000:00:00
15 2945JAVIER BUILL VILCHEUNIO ATLETICA RUBIABM01:09:3814300:13:4710800:35:0134.2700:48:4821300:20:5000:00:0000:00:00
16 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM01:09:4621100:15:0313600:35:5533.4100:50:5812900:18:4800:00:0000:00:00
17 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:10:3825100:15:3514600:36:2332.9800:51:5812400:18:4000:00:0000:00:00
18 4431NICKY JOOSTENINDEPENDENTABM01:11:0223800:15:2215300:36:4532.6500:52:0713400:18:5500:00:0000:00:00
19 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:11:1913900:13:4311500:35:1534.0400:48:5827000:22:2100:00:0000:00:00
20 5628RODOLPHE THUILLIER TG TRIATLO SITGESABM01:12:4722100:15:0816300:37:0032.4300:52:0820900:20:3900:00:0000:00:00
21 7049IGNACIO SUAREZ COLOLLICENCIA DE DIAABM01:16:5127700:16:0618500:38:3131.1600:54:3726400:22:1400:00:0000:00:00
22 8044ANDY SANZ DEL PUERTLLICENCIA DE DIAABM01:17:0516300:14:0821900:40:2229.7300:54:3027800:22:3500:00:0000:00:00
23 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:17:1527100:15:5220100:39:2630.4300:55:1825900:21:5700:00:0000:00:00
24 7024OSCAR ARNALOTLLICENCIA DE DIAABM01:18:4126800:15:5025000:42:0528.5100:57:5521100:20:4600:00:0000:00:00
25 4311RUBÉN AZNAR ANDRÉSCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:18:5928200:16:1121500:40:1529.8100:56:2627700:22:3300:00:0000:00:00
26 8012DARÍO MATA MORALESLLICENCIA DE DIAABM01:19:4934700:18:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 2797POL CHERTO SARRETINDEPENDENTABM01:21:1136000:19:0428000:43:5027.3801:02:549600:18:1700:00:0000:00:00
28 8011BORJA RODRIGUEZ MALLICENCIA DE DIAABM01:22:2019000:14:4427400:43:2227.6700:58:0631100:24:1400:00:0000:00:00
29 7014MARC GIL SORRIBESLLICENCIA DE DIAABM01:22:4532700:17:2422700:40:3629.5600:58:0031900:24:4500:00:0000:00:00
30 7035GERARD ARGERICH SOLLLICENCIA DE DIAABM01:23:0234300:18:0928300:43:5627.3101:02:0521700:20:5700:00:0000:00:00
31 8010DANIEL FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:2334800:18:3126500:42:4728.0501:01:1828900:23:0500:00:0000:00:00
32 7019ALVARO GONZALEZ RIVLLICENCIA DE DIAABM01:24:4724900:15:3229100:44:1627.1100:59:4832200:24:5900:00:0000:00:00
33 7011ORIOL LINDO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:25:2521200:15:0331400:46:4625.6601:01:4929900:23:3600:00:0000:00:00
34 8036XAVI MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM01:26:3238700:20:3329700:44:4426.8301:05:1723400:21:1500:00:0000:00:00
35 7010ISMAEL SERRANO PARDLLICENCIA DE DIAABM01:29:0740000:21:4627600:43:3027.5901:05:1630500:23:5100:00:0000:00:00
36 8025ALEX CATALAN SANTANLLICENCIA DE DIAABM01:31:2039800:21:3031500:46:5325.601:08:2328700:22:5700:00:0000:00:00
37 8024ÀLEX PADILLA MORENTLLICENCIA DE DIAABM01:31:4739300:21:1028900:44:1127.1601:05:2133400:26:2600:00:0000:00:00
38 7020OSCAR SÁNCHEZ PARRELLICENCIA DE DIAABM01:36:5338400:20:2132900:49:0124.4801:09:2234200:27:3100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABC.N. REUS PLOMSABM00:58:501800:10:291200:32:4236.700:43:111200:15:3900:00:0000:00:00
2 2391CARLOS GALINDO ROONFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:00800:09:534100:33:2535.9100:43:181300:15:4200:00:0000:00:00
3 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:00:276300:11:50300:32:0837.3400:43:582500:16:2900:00:0000:00:00
4 1336FABIAN ENRIQUE BRITCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:00:586100:11:47500:32:1837.1500:44:053900:16:5300:00:0000:00:00
5 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM01:02:133800:11:082700:33:0936.200:44:177700:17:5600:00:0000:00:00
6 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM01:03:1715900:13:592300:33:0436.2900:47:032000:16:1400:00:0000:00:00
7 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:077700:12:096100:33:5335.4200:46:028500:18:0500:00:0000:00:00
8 3089IVAN SANCHEZ ALCARATG TRIATLO SITGESABM01:04:107600:12:056400:33:5635.3600:46:018800:18:0900:00:0000:00:00
9 4632JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM01:04:282500:10:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 390JOSEP Mª OLIVE LLOBC.A. XALOCABM01:04:3414900:13:523000:33:1436.1100:47:065700:17:2800:00:0000:00:00
11 1270MARC MONTALBAN ESPAC.E. VILA OLIMPICAABM01:04:418400:12:215900:33:5135.4500:46:1210700:18:2900:00:0000:00:00
12 2764SANTIAGO CEINOS SALCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:05:194700:11:2710900:35:0334.2400:46:3013000:18:4900:00:0000:00:00
13 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:06:315100:11:3613100:35:4433.5800:47:2014500:19:1100:00:0000:00:00
14 3808VICTOR LANGREO CERDITRIATLETES SOLIDARISABM01:07:1918500:14:409000:34:2934.800:49:098900:18:1000:00:0000:00:00
15 2781HÉCTOR GIRALDO MARTABSOLUT SPORTABM01:09:1026900:15:5210600:34:5434.3800:50:4610200:18:2400:00:0000:00:00
16 3065MARC SANTORO MESTRECLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:09:2813300:13:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:5026700:15:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:10:3119500:14:4814400:36:1633.0900:51:0416000:19:2700:00:0000:00:00
19 8020FRANCESC GIL APARICLLICENCIA DE DIAABM01:10:3323500:15:1916400:37:0132.4200:52:209300:18:1300:00:0000:00:00
20 4180ALEX BUITRAGO FIGOLCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:11:1830900:16:5812900:35:4133.6300:52:3912200:18:3900:00:0000:00:00
21 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM01:11:2912000:13:1214000:36:0433.2700:49:1626300:22:1300:00:0000:00:00
22 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:11:2923400:15:1913500:35:5433.4300:51:1319500:20:1600:00:0000:00:00
23 684GERARD FRANCH MARGACERRR IGUALADAABM01:11:4421600:15:0616600:37:0632.3500:52:1216800:19:3200:00:0000:00:00
24 4000ERIK GUTIERREZ FERNINDEPENDENTABM01:12:4917700:14:2917700:37:5531.6500:52:2420100:20:2500:00:0000:00:00
25 7022ALBERT PIÑEYROLLICENCIA DE DIAABM01:14:0929300:16:2831300:46:3825.7301:03:06400:11:0300:00:0000:00:00
26 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM01:14:288300:12:2124500:41:3528.8600:53:5620400:20:3200:00:0000:00:00
27 1218CARLOS RUIZ SIERRACLUB TRITRAININGABM01:17:2130600:16:4923400:41:0129.2600:57:5016700:19:3100:00:0000:00:00
28 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM01:18:2731000:16:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 8026DANIEL JIMENEZ GARCLLICENCIA DE DIAABM01:18:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7027MARCO BRAVO MORALESLLICENCIA DE DIAABM01:19:0222400:15:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 8051JORDI SAUQUILLO GUELLICENCIA DE DIAABM01:20:0830700:16:5624900:42:0328.5400:58:5923100:21:0900:00:0000:00:00
32 7012JOEL GARCIA FERNANDLLICENCIA DE DIAABM01:20:5530800:16:5725800:42:2428.300:59:2124400:21:3400:00:0000:00:00
33 7031ALEX PEDROSA MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:21:0032600:17:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7023ISAAC BURGOSLLICENCIA DE DIAABM01:21:4735100:18:3827900:43:3927.4901:02:1716500:19:3000:00:0000:00:00
35 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:21:5233600:17:4725300:42:1028.4600:59:5725700:21:5500:00:0000:00:00
36 7038GORKA GANDIAGA ONDALLICENCIA DE DIAABM01:22:0022500:15:0924800:41:5228.6600:57:0132100:24:5900:00:0000:00:00
37 8035LLUIS MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM01:23:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7029ALBERTO GARZÓN BARRLLICENCIA DE DIAABM01:24:2632300:17:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7026FRAN LÍRIA BERRUEZOLLICENCIA DE DIAABM01:24:40000:00:00000:00:00001:03:0924100:21:3100:00:0000:00:00
40 8008RICARD ALONSO ZAGUILLICENCIA DE DIAABM01:24:4025600:15:4323800:41:1529.0900:56:5834300:27:4200:00:0000:00:00
41 8019MIKEL NAVARRO QUIROLLICENCIA DE DIAABM01:25:1825500:15:4230900:46:0626.0301:01:4829600:23:3000:00:0000:00:00
42 279JORDI GRAU VILLAESCTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:25:4436200:19:1228600:44:0327.2401:03:1527400:22:2900:00:0000:00:00
43 7041JORGE DONOSO TRENADLLICENCIA DE DIAABM01:28:1639900:21:3927700:43:3327.5501:05:1228800:23:0400:00:0000:00:00
44 8018FERRAN MARTINEZ CASLLICENCIA DE DIAABM01:29:1029800:16:3629000:44:1427.1301:00:5034500:28:2000:00:0000:00:00
45 7042MAXIME PANNECOCKLLICENCIA DE DIAABM01:38:4338900:20:3534300:52:0723.0301:12:4233200:26:0100:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:58:05300:09:353400:33:1736.0500:42:52800:15:1300:00:0000:00:00
2 7053RIBERA - CASÉ - PIQLLICENCIA DE DIARELLM00:59:433400:10:54600:32:2537.0200:43:192200:16:2400:00:0000:00:00
3 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:032700:10:52200:32:0837.3400:43:004500:17:0300:00:0000:00:00
4 1204VICTOR ESTEPA FONTACLUB NATACIO SALLENTABM01:00:512000:10:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAABM01:01:121500:10:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2830SERGI LASHERAS RABITRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:01:282400:10:424600:33:3535.7300:44:174700:17:1100:00:0000:00:00
7 204LLIBERT FORTUNY I CINDEPENDENTABM01:01:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 744MARC ROURA BARNÉSC.A. XALOCABM01:02:101200:10:197100:34:0435.2300:44:237000:17:4700:00:0000:00:00
9 7056NAVARRO - LEMOS - MTRIATLÓ PALLEJÀRELLM01:02:323300:10:548700:34:2834.8200:45:224600:17:1000:00:0000:00:00
10 4356FERNANDO VAQUERO VACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:363900:11:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:129000:12:323900:33:2535.9100:45:575000:17:1500:00:0000:00:00
12 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM01:03:2412400:13:171600:32:5136.5300:46:085200:17:1600:00:0000:00:00
13 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:03:3411000:12:512900:33:0936.200:46:006100:17:3400:00:0000:00:00
14 7050FACCI - CANET - DI DISTANCERELLM01:03:4410300:12:468500:34:2734.8300:47:132800:16:3100:00:0000:00:00
15 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:1012700:13:225600:33:4935.4900:47:114100:16:5900:00:0000:00:00
16 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:188500:12:277900:34:1435.0500:46:416300:17:3700:00:0000:00:00
17 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:05:1716000:14:043100:33:1436.1100:47:188000:17:5900:00:0000:00:00
18 2432XAVIER VARGAS SANCHCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:405700:11:4412600:35:3733.6900:47:219800:18:1900:00:0000:00:00
19 8047OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:05:4318100:14:3410100:34:4534.5300:49:192300:16:2400:00:0000:00:00
20 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:4913200:13:355200:33:4335.5900:47:1811400:18:3100:00:0000:00:00
21 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:05:5116600:14:1011600:35:1534.0400:49:252400:16:2600:00:0000:00:00
22 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:06:009700:12:4510000:34:4434.5500:47:2911300:18:3100:00:0000:00:00
23 5711LLUIS CARRERA FERRECLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:06:0213100:13:315500:33:4935.4900:47:2012500:18:4200:00:0000:00:00
24 3425JAVIER MARTINEZ MUÑCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:0517800:14:2910200:34:4934.4700:49:183500:16:4700:00:0000:00:00
25 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:06:157100:11:587700:34:1135.100:46:0918900:20:0600:00:0000:00:00
26 7051MALAGARRIGA - LUQUELLICENCIA DE DIARELLMI01:06:2110200:12:469900:34:4334.5700:47:2913300:18:5200:00:0000:00:00
27 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:06:2718200:14:358400:34:2534.8700:49:005600:17:2700:00:0000:00:00
28 4346ANTONIO JARAICES JICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:07:1415000:13:5311900:35:2933.8200:49:227500:17:5200:00:0000:00:00
29 4577CARLES VILADEMUNT ACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:07:3628400:16:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 863JOAN CALABUIG I GASINDEPENDENTABM01:07:409400:12:3815000:36:3532.800:49:1310500:18:2700:00:0000:00:00
31 4372EUSEBI PUJOL TORRACLUB NATACIO MINORISAABM01:07:4714000:13:4312800:35:3833.6800:49:2110400:18:2600:00:0000:00:00
32 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:118700:12:2811700:35:1534.0400:47:4320300:20:2800:00:0000:00:00
33 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:08:309300:12:3814800:36:3032.8800:49:0815800:19:2200:00:0000:00:00
34 7052MEDINA - JIMENEZ - CLUB TRIATLÓ CASTELLBISBARELLM01:08:3717200:14:2013300:35:4833.5200:50:0810900:18:2900:00:0000:00:00
35 8030DAVID DELGADO FERNALLICENCIA DE DIAABM01:09:0519300:14:4614500:36:2133.0100:51:077900:17:5800:00:0000:00:00
36 2190ANDY KEPPENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:1820100:14:546600:33:5935.3100:48:5320000:20:2500:00:0000:00:00
37 5790OSCAR TORRES FALOMIC.A. IGUALADAABM01:09:5712200:13:1612500:35:3733.6900:48:5322400:21:0400:00:0000:00:00
38 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:10:0320200:14:5513800:36:0133.3200:50:5614100:19:0700:00:0000:00:00
39 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM01:10:1222800:15:1013700:35:5733.3800:51:0714000:19:0500:00:0000:00:00
40 3109RICARDO GALINDO PINCLUB NATACIO SITGESABM01:10:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 7055ANGUELA - FERNANDEZLLICENCIA DE DIARELLM01:10:2029400:16:2814100:36:0433.2700:52:327200:17:4800:00:0000:00:00
42 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:10:2717900:14:3215400:36:4732.6200:51:1914200:19:0800:00:0000:00:00
43 422OSCAR BARRIENTOS PEASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:11:5931600:17:0717300:37:3231.9700:54:395300:17:2000:00:0000:00:00
44 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:12:0029900:16:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 4395VICTOR RODRIGUEZ CACLUB NATACIO MINORISAABM01:12:1829100:16:2214900:36:3532.800:52:5715600:19:2100:00:0000:00:00
46 7002ELOI MASSÓ FONTLLICENCIA DE DIAABM01:12:4821300:15:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 4347FRANCISCO JOSE JARACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:5119800:14:4916000:36:5832.4600:51:4722500:21:0400:00:0000:00:00
48 4154DIEGO CUERDA BRIONGCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:13:1124600:15:2917000:37:2132.1300:52:5019700:20:2100:00:0000:00:00
49 8045DAVID MIGUEL MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:14:0416800:14:1318800:38:4630.9500:52:5922600:21:0500:00:0000:00:00
50 7016ANTONI SIMELIOLLICENCIA DE DIAABM01:14:2923100:15:1520900:39:5430.0800:55:0915500:19:2000:00:0000:00:00
51 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:14:3424800:15:3218100:38:1631.3600:53:4821200:20:4600:00:0000:00:00
52 8034ORIOL SÁNCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:15:0120500:14:5721300:40:0629.9300:55:0318400:19:5800:00:0000:00:00
53 3431JUAN MIGUEL ALBA ROCLUB NATACIO SITGESABM01:15:0717500:14:2518000:38:1231.4100:52:3727500:22:3000:00:0000:00:00
54 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:15:1031900:17:1218400:38:2831.200:55:4016600:19:3000:00:0000:00:00
55 7040EDUARDO DEL CASTILLGETXO TRIATLOI TALDEAABM01:16:1826100:15:4620000:39:2630.4300:55:1222700:21:0600:00:0000:00:00
56 7036AITOR OLMOLLICENCIA DE DIAABM01:17:5327000:15:5225600:42:2328.3100:58:1517400:19:3800:00:0000:00:00
57 7057PREAU - FERNANDEZ -LLICENCIA DE DIARELLMI01:18:1117300:14:2228800:44:0827.1900:58:3017500:19:4100:00:0000:00:00
58 1749JOSE MARIA GARCIA SCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:18:1236100:19:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 2975IVAN RODENAS GONZACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:18:2333400:17:4520200:39:3130.3700:57:1622800:21:0700:00:0000:00:00
60 1186IVAN VICEDO BARRIENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:19:2816100:14:0525500:42:1428.4100:56:1929100:23:0900:00:0000:00:00
61 2651JAVIER COBOS FERNANCLUB NATACIO BANYOLESABM01:19:2919900:14:5023300:41:0029.2700:55:5030300:23:3900:00:0000:00:00
62 4549XAVIER MATARÍN SÁNCCLUB NATACIO RUBIABM01:19:5720900:15:0230000:45:0926.5801:00:1117700:19:4600:00:0000:00:00
63 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:20:2737600:20:0121700:40:1929.7601:00:2019200:20:0700:00:0000:00:00
64 8046RAUL ARIAS MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:21:1836800:19:4121200:40:0329.9600:59:4424500:21:3400:00:0000:00:00
65 2678FERRAN TORRAS ARDERVEC CYCLING & RUNABM01:22:1428000:16:0829200:44:1927.0801:00:2725400:21:4700:00:0000:00:00
66 781ALBERTO ALEO CORONAPRAT TRIATLO 1994ABM01:23:5630100:16:3727300:43:2227.6700:59:5930600:23:5700:00:0000:00:00
67 8015RAUL PAJARES SABORILLICENCIA DE DIAABM01:24:2936600:19:3727800:43:3327.5501:03:1023600:21:1900:00:0000:00:00
68 8004VALENTÍN SÁNCHEZ CALLICENCIA DE DIAABM01:27:1917600:14:2834200:51:5623.1101:06:2421600:20:5500:00:0000:00:00
69 8014TONI LOPEZ RIBAS LLICENCIA DE DIAABM01:29:1139100:20:5329800:44:4526.8201:05:3829800:23:3300:00:0000:00:00
70 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAABM01:30:2237000:19:4428200:43:5327.3501:03:3733800:26:4500:00:0000:00:00
71 7047ALBERT MUNCUNILL FALLICENCIA DE DIAABM01:32:2835300:18:4732600:48:3524.701:07:2232300:25:0600:00:0000:00:00
72 4678JORDI HUCH GINESTAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:35:1137700:20:0134100:51:5523.1101:11:5629300:23:1500:00:0000:00:00
73 4553JAVIER LUQUE JIMENEC.A. IGUALADAABM01:39:4040500:25:1333600:50:2323.8201:15:3630900:24:0400:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 739JORDI AGRAMUNT LUZOC.N. SABADELLV1M01:01:112300:10:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:01:224500:11:252100:32:5636.4400:44:214400:17:0100:00:0000:00:00
3 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:01:494400:11:211900:32:5536.4600:44:165900:17:3300:00:0000:00:00
4 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:02:136200:11:48400:32:1237.2700:44:009200:18:1300:00:0000:00:00
5 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:04:058900:12:314400:33:2935.8400:46:008400:18:0500:00:0000:00:00
6 322ROBERT MAYORAL SERRC.N. REUS PLOMSV1M01:04:265500:11:438600:34:2734.8300:46:109500:18:1600:00:0000:00:00
7 3156JUAN CARLOS SERRAT CLUB NATACIO SITGESV1M01:05:303500:10:574700:33:3635.7100:44:3321800:20:5700:00:0000:00:00
8 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M01:05:3112800:13:235100:33:4235.6100:47:0510300:18:2600:00:0000:00:00
9 3076DAVID GIL MOLDESPRAT TRIATLO 1994V1M01:05:4519100:14:455400:33:4835.500:48:334800:17:1200:00:0000:00:00
10 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:06:0710400:12:489500:34:4034.6200:47:2812300:18:3900:00:0000:00:00
11 1551GERARD BAELLA ESPLCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:06:1114600:13:4912400:35:3533.7200:49:243300:16:4700:00:0000:00:00
12 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:06:1213000:13:296000:33:5235.4300:47:2113100:18:5100:00:0000:00:00
13 380MARC BENAGES DUCH ABSOLUT SPORTV1M01:06:3315100:13:5411000:35:0534.200:48:596200:17:3400:00:0000:00:00
14 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:3715500:13:562500:33:0736.2400:47:0317100:19:3400:00:0000:00:00
15 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:0721500:15:044500:33:3135.800:48:3511600:18:3200:00:0000:00:00
16 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:3513500:13:385800:33:5135.4500:47:2918800:20:0600:00:0000:00:00
17 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:4820700:14:597600:34:0735.1700:49:0612700:18:4200:00:0000:00:00
18 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:08:139800:12:458800:34:2834.8200:47:1322100:21:0000:00:0000:00:00
19 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:09:5025400:15:4211300:35:1234.0900:50:5413500:18:5600:00:0000:00:00
20 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:09:5628100:16:099300:34:3434.7200:50:4314800:19:1300:00:0000:00:00
21 2712XAVIER RATERA COROMCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:10:0417400:14:2316500:37:0332.3900:51:2612100:18:3800:00:0000:00:00
22 4843JOAN VILLARREAL CINCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:11:5513700:13:4219400:38:5430.8500:52:3615300:19:1900:00:0000:00:00
23 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:1327200:15:5515800:36:5832.4600:52:5315400:19:2000:00:0000:00:00
24 3426JOSEP BEUMALA BUSQUCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:12:1525800:15:4415900:36:5832.4600:52:4216900:19:3300:00:0000:00:00
25 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:13:0117100:14:2019300:38:5430.8500:53:1417800:19:4700:00:0000:00:00
26 8031DANIEL LÓPEZ SÁNCHELLICENCIA DE DIAV1M01:13:4121700:15:0619700:39:1730.5500:54:2315000:19:1800:00:0000:00:00
27 1217FRANCISCO JAVIER MOTRIATLO PALLEJAV1M01:14:0727500:16:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 292CESC BATLLO FARRIOLCERCLE SABADELLES 1856V1M01:14:2921400:15:0319000:38:4830.9300:53:5120800:20:3800:00:0000:00:00
29 2932GUILLEM BUJOSA PORTCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:14:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 3265FRANCISCO JAVIER CAINDEPENDENTV1M01:15:4016700:14:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 4777DANIEL DEL BLANCO VCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:16:2219700:14:4921100:39:5830.0300:54:4724600:21:3500:00:0000:00:00
32 1465LUIS JAVIER GIL GUEC.E. RAYOTEAMV1M01:17:5035000:18:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:18:0223700:15:2021400:40:1429.8300:55:3427300:22:2800:00:0000:00:00
34 7034DANIEL ALVAREZ GORGLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1838800:20:3422800:40:3829.5301:01:128600:18:0600:00:0000:00:00
35 7033JAVIER GUERRICO GAZLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2531300:17:0223200:40:5929.2800:58:0123800:21:2400:00:0000:00:00
36 3863CARLES MOLINA ESCRTG TRIATLO SITGESV1M01:19:2827400:16:0124400:41:3428.8700:57:3525600:21:5300:00:0000:00:00
37 7046TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4235500:18:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 4767CARLOS MALDONADO ESTG TRIATLO SITGESV1M01:20:0727900:16:0826100:42:4028.1300:58:4823500:21:1900:00:0000:00:00
39 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:20:4334600:18:2222500:40:3429.5800:58:5625200:21:4700:00:0000:00:00
40 470ADRIAN ARMANDO PERETRIATLO L´HOSPITALETV1M01:21:3033100:17:2925400:42:1428.4100:59:4325000:21:4700:00:0000:00:00
41 7009ALEXANDRE GOLSA PRILLICENCIA DE DIAV1M01:22:3130400:16:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 8039JORDI SERRA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0628600:16:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 4326JULIÀ RODRÍGUEZ FONINDEPENDENTV1M01:23:3533500:17:4725100:42:0928.4700:59:5630200:23:3900:00:0000:00:00
44 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAV1M01:23:5336700:19:3927000:43:0427.8601:02:4323200:21:1000:00:0000:00:00
45 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:24:3037300:19:4525700:42:2328.3101:02:0827100:22:2200:00:0000:00:00
46 7043ALFONSO HIDALGO ENGLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4328900:16:2131200:46:3025.8101:02:5125500:21:5200:00:0000:00:00
47 3480SERGI TRUJILLO LUCHC.A. IGUALADAV1M01:24:5525000:15:3327200:43:1627.7300:58:4933300:26:0600:00:0000:00:00
48 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:24:5530000:16:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:25:2138100:20:1528700:44:0827.1901:04:2322000:20:5800:00:0000:00:00
50 3131GUILLEM MASDEU SARRINDEPENDENTV1M01:28:0112300:13:1726800:42:5427.9700:56:1135200:31:5000:00:0000:00:00
51 733CARLOS GONZALEZ MEMINDEPENDENTV1M01:28:5240100:22:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 8021MIGUEL ANGEL LAS HELLICENCIA DE DIAV1M01:30:2636900:19:4330800:46:0126.0801:05:4431800:24:4200:00:0000:00:00
53 8013SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:30:2936300:19:2632400:48:2524.7801:07:5127900:22:3800:00:0000:00:00
54 8023JOSE Mª HIDALGO GUTLLICENCIA DE DIAV1M01:31:4627300:16:0033000:49:1124.401:05:1133500:26:3500:00:0000:00:00
55 8029BLAI LUJAN FERNANDELLICENCIA DE DIAV1M01:32:4736500:19:3432100:47:4925.101:07:2332600:25:2400:00:0000:00:00
56 7028PEDRO RUBIO PALOMOLLICENCIA DE DIAV1M01:37:3233900:18:0234700:53:5822.2401:12:0032700:25:3200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:007500:12:026300:33:5435.400:45:568300:18:0400:00:0000:00:00
2 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:04:567900:12:157400:34:0735.1700:46:2211800:18:3400:00:0000:00:00
3 3378JAUME MEMBRIVE SERRCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:05:2810100:12:469200:34:3434.7200:47:208700:18:0800:00:0000:00:00
4 663JORDI GONZALEZ BAUTC.A. XALOCV1M01:06:3211500:13:033300:33:1536.0900:46:1819400:20:1400:00:0000:00:00
5 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:1520600:14:595000:33:4035.6400:48:3911900:18:3600:00:0000:00:00
6 8033SIXTO RODRIGO GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:08:0739500:21:1431000:46:2525.8501:07:39100:00:2800:00:0000:00:00
7 5637ANDREU MARSAL FORTUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:149200:12:3611800:35:1933.9800:47:5519600:20:1900:00:0000:00:00
8 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:09:539500:12:4413900:36:0133.3200:48:4522900:21:0800:00:0000:00:00
9 1663JAUME MORROS MARTINCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:09:5315200:13:5412300:35:3533.7200:49:2919900:20:2400:00:0000:00:00
10 7037DANIEL PEREZ MUÑOZ LLICENCIA DE DIAV1M01:10:3020800:15:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8027JOAN NAVARRO MATEULLICENCIA DE DIAV1M01:14:0139600:21:2426300:42:4228.101:04:06300:09:5500:00:0000:00:00
12 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:5221800:15:0717100:37:2432.0900:52:3126900:22:2100:00:0000:00:00
13 8053JOSEP TRULLSLLICENCIA DE DIAV1M01:18:2928500:16:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 462RAFAEL GIMENO GARCIINDEPENDENTV1M01:18:5434200:18:0820800:39:5330.0900:58:0121500:20:5300:00:0000:00:00
15 4279FERNANDO GUERRICO GCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:23:2232500:17:2126400:42:4628.0601:00:0729200:23:1500:00:0000:00:00
16 8037QUIM CIURANALLICENCIA DE DIAV1M01:27:4437200:19:4529500:44:3026.9701:04:1529500:23:2900:00:0000:00:00
17 509LLUIS REMON CASTELLC.N. MOLINS DE REIV1M01:31:2637500:19:5930300:45:3226.3501:05:3133100:25:5500:00:0000:00:00
18 8022ANTONIO FIZ ISRAELLLICENCIA DE DIAV1M01:32:0036400:19:2732500:48:2924.7501:07:5630800:24:0400:00:0000:00:00
19 8050JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:35:4237800:20:0333900:51:1523.4101:11:1831400:24:2400:00:0000:00:00
20 4430JAVIER DEL BRIO NAINDEPENDENTV1M01:35:5535600:18:5233100:49:2024.3201:08:1234400:27:4300:00:0000:00:00
21 7006ALEJANDRO IZARBE ROLLICENCIA DE DIAV1M01:37:4038600:20:3234000:51:3123.2901:12:0332900:25:3700:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:01:422100:10:371300:32:4536.6400:43:229900:18:2000:00:0000:00:00
2 1123VICENÇ GIRALT BERENC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:04:555000:11:3610300:34:4934.4700:46:2511000:18:3000:00:0000:00:00
3 4116FRANCESC MARTINEZ MTRIATLO 3MPORDAV2M01:06:417800:12:1411100:35:0534.200:47:1915700:19:2200:00:0000:00:00
4 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M01:07:033200:10:5315200:36:4132.7100:47:3416300:19:2900:00:0000:00:00
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:07:2311300:12:559100:34:3334.7300:47:2818100:19:5500:00:0000:00:00
6 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:09:2926500:15:4712100:35:3133.7900:51:189000:18:1100:00:0000:00:00
7 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:11:3026600:15:4916100:36:5932.4500:52:4812600:18:4200:00:0000:00:00
8 467DAVID CERVERA MARTIGAVA TRIATLOV2M01:11:4615700:13:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:13:0311600:13:0317900:38:0431.5200:51:0725800:21:5600:00:0000:00:00
10 5702JAVIER GALLEGO AGUAC.E. VILA OLIMPICAV2M01:16:0126000:15:4517200:37:3231.9700:53:1728200:22:4400:00:0000:00:00
11 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:5431100:17:0220600:39:5030.1300:56:5222200:21:0200:00:0000:00:00
12 4602JORDI SANLLEEHI MANCLUB NATACIO MINORISAV2M01:18:4032400:17:2126700:42:5028.0201:00:1110800:18:2900:00:0000:00:00
13 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:18:4231800:17:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 335JOSEP ROCA CENTELLAC.A. IGUALADAV2M01:19:3034500:18:1122900:40:4629.4400:58:5720500:20:3300:00:0000:00:00
15 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:19:5226400:15:4720500:39:3730.2900:55:2431600:24:2800:00:0000:00:00
16 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:22:0728300:16:1326600:42:4928.0300:59:0229000:23:0500:00:0000:00:00
17 8002MIQUEL TREPAT CELISLLICENCIA DE DIAV2M01:26:4531400:17:0230200:45:2926.3801:02:3131200:24:1400:00:0000:00:00
18 4385JOSÉ MARIA GUILLEN C.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:30:0735800:18:5430700:45:5726.1201:04:5132400:25:1600:00:0000:00:00
19 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:32:4629500:16:2928500:43:5727.301:00:2635300:32:2000:00:0000:00:00
20 7025JUAN FRANCISCO MUÑOLLICENCIA DE DIAV2M01:33:4740300:23:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:14:0611400:12:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 909FRANCESC LLADO RIBAC.A. IGUALADAV2M01:16:1520400:14:5718700:38:3731.0700:53:3428000:22:4100:00:0000:00:00
3 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M01:17:5116400:14:0919600:39:0530.700:53:1431700:24:3700:00:0000:00:00
4 7005JESUS BAUTISTA VILCLLICENCIA DE DIAV2M01:29:0939400:21:1029300:44:2926.9801:05:3929700:23:3000:00:0000:00:00
5 2009XAVIER VICENTE ALEMW3TRIBCNV2M01:35:1540400:23:4732700:48:3724.6801:12:2428400:22:5100:00:0000:00:00
6 8005MIQEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:49:0740800:27:0434400:52:1722.9501:19:2134900:29:4600:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:14:2523300:15:1517400:37:3931.8700:52:5424000:21:3100:00:0000:00:00
2 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:16:1426200:15:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M01:16:3025900:15:4422600:40:3529.5700:56:1919300:20:1100:00:0000:00:00
4 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV3M01:25:2839200:21:0126900:43:0127.901:04:0223900:21:2600:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:17:4524700:15:3221000:39:5630.0500:55:2826700:22:1700:00:0000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2071VICENÇ CLOTET ANTUNCLUB NATACIO MINORISAV3M01:36:3133000:17:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32