RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
476 425 416 8 1 750 20 5 26 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:58:29600:09:451400:32:4836.5900:42:331500:15:5600:00:0000:00:00
2 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTCDM00:59:321300:10:23900:32:3236.8900:42:553000:16:3700:00:0000:00:00
3 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:03:202800:10:522800:33:0936.2000:44:0115200:19:1900:00:0000:00:00
4 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:03:324900:11:329400:34:3634.6800:46:085500:17:2400:00:0000:00:00
5 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:03:515400:11:398300:34:1934.9700:45:587600:17:5300:00:0000:00:00
6 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:03:5910800:12:518200:34:1934.9700:47:103600:16:4900:00:0000:00:00
7 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:091900:10:2913400:35:5233.4600:46:217100:17:4800:00:0000:00:00
8 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:04:547300:12:017300:34:0635.1900:46:0712800:18:4700:00:0000:00:00
9 1591FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. TARRACOCDM01:05:3110500:12:4810500:34:5134.4300:47:397400:17:5200:00:0000:00:00
10 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:4413400:13:359700:34:4234.5800:48:1716100:19:2700:00:0000:00:00
11 1475RAFAEL FORCADELL FARELLC.E. RAYOTEAMCDM01:07:4912600:13:2114200:36:0533.2600:49:2610100:18:2300:00:0000:00:00
12 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:08:1812900:13:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:08:2411100:12:5115700:36:5532.5100:49:4612000:18:3800:00:0000:00:00
14 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM01:09:041000:10:0922100:40:2829.6500:50:3710600:18:2700:00:0000:00:00
15 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:09:5016500:14:0916800:37:1132.2700:51:2011100:18:3000:00:0000:00:00
16 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:11:3812100:13:1520300:39:3130.3700:52:4613200:18:5200:00:0000:00:00
17 429MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:14:0712500:13:1723000:40:5029.3900:54:0718700:20:0000:00:0000:00:00
18 2122ALBERT BASCUÑANA I BAREACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:14:0829000:16:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM01:14:1714400:13:4819800:39:2130.5000:53:0923000:21:0800:00:0000:00:00
20 4581GUILLEM MARIN RIBASINDEPENDENTCDM01:14:4830500:16:4817800:38:0331.5400:54:5118300:19:5700:00:0000:00:00
21 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:18:2514700:13:5025900:42:2628.2800:56:1626200:22:0900:00:0000:00:00
22 4110ALEX CATALÁN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:18:5020300:14:5721600:40:1629.8000:55:1330100:23:3700:00:0000:00:00
23 1309RAMON BORRELL BEDOSCLUB NATACIO BARCELONACDM01:20:0518400:14:3824700:41:5128.6700:56:2930000:23:3600:00:0000:00:00
24 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM01:20:4624400:15:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:21:0824200:15:2428400:43:5727.3000:59:2125100:21:4700:00:0000:00:00
26 5540ADRIÀ PELÀEZ FERNÀNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:21:3616200:14:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLCDM01:23:1023000:15:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 8038ALEIX CIURANALLICENCIA DE DIACDM01:27:4037100:19:4528100:43:5227.3601:03:3730700:24:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:58:273100:10:53100:32:0737.3600:43:00900:15:2700:00:0000:00:00
2 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994JNM00:58:321600:10:261100:32:3736.7900:43:031100:15:2900:00:0000:00:00
3 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:58:52100:09:294000:33:2535.9100:42:541600:15:5800:00:0000:00:00
4 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:01:392900:10:523500:33:1836.0400:44:105800:17:2900:00:0000:00:00
5 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:02:046400:11:517000:34:0435.2300:45:551800:16:0900:00:0000:00:00
6 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:02:173000:10:534800:33:3735.7000:44:306900:17:4700:00:0000:00:00
7 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:434200:11:152000:32:5536.4600:44:1011700:18:3300:00:0000:00:00
8 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:02:478000:12:194900:33:3835.6800:45:573700:16:5000:00:0000:00:00
9 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMJNM01:02:576600:11:537500:34:0735.1700:46:004000:16:5700:00:0000:00:00
10 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:368100:12:196500:33:5735.3500:46:165400:17:2000:00:0000:00:00
11 620MARC MARTIN CLOTATRICBMJNM01:04:5915400:13:553600:33:1836.0400:47:136700:17:4600:00:0000:00:00
12 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM01:05:37700:09:538900:34:2934.8000:44:2223300:21:1500:00:0000:00:00
13 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:08:2521900:15:0712700:35:3833.6800:50:456500:17:4000:00:0000:00:00
14 1104HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:12:3824000:15:2316700:37:0932.3000:52:3219000:20:0600:00:0000:00:00
15 4948JAVIER IGLESIAS LÓPEZABSOLUT SPORTJNM01:15:2318300:14:3719500:39:0330.7300:53:4024800:21:4300:00:0000:00:00
16 8007DAVID PUERTAS DÍAZLLICENCIA DE DIAJNM01:16:5911200:12:5423700:41:1229.1300:54:0628500:22:5300:00:0000:00:00
17 7032MARC LABRADA BOSCHLLICENCIA DE DIAJNM01:21:2731500:17:0430100:45:2326.4401:02:2713600:19:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:561100:10:161500:32:5036.5500:43:061400:15:5000:00:0000:00:00
2 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:59:51400:09:365300:33:4435.5700:43:202700:16:3100:00:0000:00:00
3 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:00:301400:10:241800:32:5436.4700:43:184900:17:1200:00:0000:00:00
4 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:00:485300:11:37800:32:2936.9400:44:063100:16:4200:00:0000:00:00
5 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:064600:11:261700:32:5436.4700:44:203200:16:4600:00:0000:00:00
6 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:01:299100:12:354300:33:2735.8700:46:021000:15:2700:00:0000:00:00
7 1490CARLES SUMARROCA BOIXCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:02:347000:11:587200:34:0535.2100:46:032600:16:3100:00:0000:00:00
8 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:02:389900:12:453700:33:2036.0000:46:052900:16:3300:00:0000:00:00
9 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:146900:11:578000:34:1735.0000:46:144200:17:0000:00:0000:00:00
10 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:04:4811800:13:076900:34:0335.2400:47:106400:17:3800:00:0000:00:00
11 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:06:0815300:13:549600:34:4034.6200:48:346000:17:3400:00:0000:00:00
12 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:06:3314100:13:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:0911900:13:116800:34:0135.2800:47:1218200:19:5700:00:0000:00:00
14 4420ORIOL FERNANDEZ BADIACLUB NATACIO MINORISASUB23M01:10:4723200:15:1514300:36:1433.1200:51:2915100:19:1800:00:0000:00:00
15 7003ANDREU MORENO MARTINLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:0317000:14:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 441DAVID BAELL OLIVERAS TRIDIRSUB23M01:11:1618800:14:4416900:37:1632.2000:52:0014900:19:1600:00:0000:00:00
17 2668JOAN BALLESCA VILERTA.D. RUNNING VIGIASUB23M01:13:277400:12:0222000:40:2229.7300:52:2422300:21:0300:00:0000:00:00
18 7007MARC VILA VALLSLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:2335200:18:4429600:44:3726.9001:03:21500:12:0200:00:0000:00:00
19 8052IVÁN CASTRO NOVOALLICENCIA DE DIASUB23M01:16:2718700:14:4326200:42:4228.1000:57:2513700:19:0200:00:0000:00:00
20 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:16:4723900:15:2319100:38:5130.8900:54:1427600:22:3300:00:0000:00:00
21 8032RAÚL CEJUDO ALBALLICENCIA DE DIASUB23M01:17:5133800:18:0225200:42:0928.4701:00:116600:17:4000:00:0000:00:00
22 7039DAVID BRUNET CANOLLICENCIA DE DIASUB23M01:18:0629600:16:3123600:41:0929.1600:57:4020200:20:2600:00:0000:00:00
23 7017EDUARD PÉREZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:3738500:20:3120700:39:5330.0901:00:2414700:19:1300:00:0000:00:00
24 7030KIKO LOPEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:20:2932200:17:1622200:40:3129.6200:57:4728100:22:4200:00:0000:00:00
25 8040GUILLEM SOLÉ FRANQUESALLICENCIA DE DIASUB23M01:21:4634900:18:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M01:01:112300:10:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:01:224500:11:252100:32:5636.4400:44:214400:17:0100:00:0000:00:00
3 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:01:494400:11:211900:32:5536.4600:44:165900:17:3300:00:0000:00:00
4 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:02:136200:11:48400:32:1237.2700:44:009200:18:1300:00:0000:00:00
5 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:007500:12:026300:33:5435.4000:45:568300:18:0400:00:0000:00:00
6 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:04:058900:12:314400:33:2935.8400:46:008400:18:0500:00:0000:00:00
7 322ROBERT MAYORAL SERRANOC.N. REUS PLOMSV1M01:04:265500:11:438600:34:2734.8300:46:109500:18:1600:00:0000:00:00
8 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:04:567900:12:157400:34:0735.1700:46:2211800:18:3400:00:0000:00:00
9 3378JAUME MEMBRIVE SERRACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:05:2810100:12:469200:34:3434.7200:47:208700:18:0800:00:0000:00:00
10 3156JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:303500:10:574700:33:3635.7100:44:3321800:20:5700:00:0000:00:00
11 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:05:3112800:13:235100:33:4235.6100:47:0510300:18:2600:00:0000:00:00
12 3076DAVID GIL MOLDESPRAT TRIATLO 1994V1M01:05:4519100:14:455400:33:4835.5000:48:334800:17:1200:00:0000:00:00
13 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:06:0710400:12:489500:34:4034.6200:47:2812300:18:3900:00:0000:00:00
14 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:06:1114600:13:4912400:35:3533.7200:49:243300:16:4700:00:0000:00:00
15 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:06:1213000:13:296000:33:5235.4300:47:2113100:18:5100:00:0000:00:00
16 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M01:06:3211500:13:033300:33:1536.0900:46:1819400:20:1400:00:0000:00:00
17 380MARC BENAGES DUCH ABSOLUT SPORTV1M01:06:3315100:13:5411000:35:0534.2000:48:596200:17:3400:00:0000:00:00
18 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:3715500:13:562500:33:0736.2400:47:0317100:19:3400:00:0000:00:00
19 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:0721500:15:044500:33:3135.8000:48:3511600:18:3200:00:0000:00:00
20 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:1520600:14:595000:33:4035.6400:48:3911900:18:3600:00:0000:00:00
21 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:3513500:13:385800:33:5135.4500:47:2918800:20:0600:00:0000:00:00
22 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:4820700:14:597600:34:0735.1700:49:0612700:18:4200:00:0000:00:00
23 8033SIXTO RODRIGO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:08:0739500:21:1431000:46:2525.8501:07:39100:00:2800:00:0000:00:00
24 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:08:139800:12:458800:34:2834.8200:47:1322100:21:0000:00:0000:00:00
25 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:149200:12:3611800:35:1933.9800:47:5519600:20:1900:00:0000:00:00
26 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:09:5025400:15:4211300:35:1234.0900:50:5413500:18:5600:00:0000:00:00
27 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:09:539500:12:4413900:36:0133.3200:48:4522900:21:0800:00:0000:00:00
28 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:09:5315200:13:5412300:35:3533.7200:49:2919900:20:2400:00:0000:00:00
29 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:09:5628100:16:099300:34:3434.7200:50:4314800:19:1300:00:0000:00:00
30 2712XAVIER RATERA COROMINASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:10:0417400:14:2316500:37:0332.3900:51:2612100:18:3800:00:0000:00:00
31 7037DANIEL PEREZ MUÑOZ LLICENCIA DE DIAV1M01:10:3020800:15:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 4843JOAN VILLARREAL CINTASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:11:5513700:13:4219400:38:5430.8500:52:3615300:19:1900:00:0000:00:00
33 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:1327200:15:5515800:36:5832.4600:52:5315400:19:2000:00:0000:00:00
34 3426JOSEP BEUMALA BUSQUETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:12:1525800:15:4415900:36:5832.4600:52:4216900:19:3300:00:0000:00:00
35 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:13:0117100:14:2019300:38:5430.8500:53:1417800:19:4700:00:0000:00:00
36 8031DANIEL LÓPEZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:4121700:15:0619700:39:1730.5500:54:2315000:19:1800:00:0000:00:00
37 8027JOAN NAVARRO MATEUS LLICENCIA DE DIAV1M01:14:0139600:21:2426300:42:4228.1001:04:06300:09:5500:00:0000:00:00
38 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MTRIATLO PALLEJAV1M01:14:0727500:16:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 292CESC BATLLO FARRIOLCERCLE SABADELLES 1856V1M01:14:2921400:15:0319000:38:4830.9300:53:5120800:20:3800:00:0000:00:00
40 2932GUILLEM BUJOSA PORTELLSCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:14:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:5221800:15:0717100:37:2432.0900:52:3126900:22:2100:00:0000:00:00
42 3265FRANCISCO JAVIER CASAS MAINDEPENDENTV1M01:15:4016700:14:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 4777DANIEL DEL BLANCO VILLARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:16:2219700:14:4921100:39:5830.0300:54:4724600:21:3500:00:0000:00:00
44 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:17:5035000:18:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:18:0223700:15:2021400:40:1429.8300:55:3427300:22:2800:00:0000:00:00
46 8053JOSEP TRULLSLLICENCIA DE DIAV1M01:18:2928500:16:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV1M01:18:5434200:18:0820800:39:5330.0900:58:0121500:20:5300:00:0000:00:00
48 7034DANIEL ALVAREZ GORGOJOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1838800:20:3422800:40:3829.5301:01:128600:18:0600:00:0000:00:00
49 7033JAVIER GUERRICO GAZPIOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2531300:17:0223200:40:5929.2800:58:0123800:21:2400:00:0000:00:00
50 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀTG TRIATLO SITGESV1M01:19:2827400:16:0124400:41:3428.8700:57:3525600:21:5300:00:0000:00:00
51 7046TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4235500:18:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 4767CARLOS MALDONADO ESTBANTG TRIATLO SITGESV1M01:20:0727900:16:0826100:42:4028.1300:58:4823500:21:1900:00:0000:00:00
53 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:20:4334600:18:2222500:40:3429.5800:58:5625200:21:4700:00:0000:00:00
54 470ADRIAN ARMANDO PEREZ CANTTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:21:3033100:17:2925400:42:1428.4100:59:4325000:21:4700:00:0000:00:00
55 7009ALEXANDRE GOLSA PRIEGOLLICENCIA DE DIAV1M01:22:3130400:16:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 8039JORDI SERRA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0628600:16:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 4279FERNANDO GUERRICO GAZPIOCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:23:2232500:17:2126400:42:4628.0601:00:0729200:23:1500:00:0000:00:00
58 4326JULIÀ RODRÍGUEZ FONDEVILLINDEPENDENTV1M01:23:3533500:17:4725100:42:0928.4700:59:5630200:23:3900:00:0000:00:00
59 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAV1M01:23:5336700:19:3927000:43:0427.8601:02:4323200:21:1000:00:0000:00:00
60 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBANC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:24:3037300:19:4525700:42:2328.3101:02:0827100:22:2200:00:0000:00:00
61 7043ALFONSO HIDALGO ENGUIXLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4328900:16:2131200:46:3025.8101:02:5125500:21:5200:00:0000:00:00
62 3480SERGI TRUJILLO LUCHAC.A. IGUALADAV1M01:24:5525000:15:3327200:43:1627.7300:58:4933300:26:0600:00:0000:00:00
63 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:24:5530000:16:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:25:2138100:20:1528700:44:0827.1901:04:2322000:20:5800:00:0000:00:00
65 8037QUIM CIURANALLICENCIA DE DIAV1M01:27:4437200:19:4529500:44:3026.9701:04:1529500:23:2900:00:0000:00:00
66 3131GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTV1M01:28:0112300:13:1726800:42:5427.9700:56:1135200:31:5000:00:0000:00:00
67 733CARLOS GONZALEZ MEMBRILLAINDEPENDENTV1M01:28:5240100:22:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 8021MIGUEL ANGEL LAS HERAS PELLICENCIA DE DIAV1M01:30:2636900:19:4330800:46:0126.0801:05:4431800:24:4200:00:0000:00:00
69 8013SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:30:2936300:19:2632400:48:2524.7801:07:5127900:22:3800:00:0000:00:00
70 509LLUIS REMON CASTELLANOSC.N. MOLINS DE REIV1M01:31:2637500:19:5930300:45:3226.3501:05:3133100:25:5500:00:0000:00:00
71 8023JOSE Mª HIDALGO GUTIERREZLLICENCIA DE DIAV1M01:31:4627300:16:0033000:49:1124.4001:05:1133500:26:3500:00:0000:00:00
72 8022ANTONIO FIZ ISRAELLLICENCIA DE DIAV1M01:32:0036400:19:2732500:48:2924.7501:07:5630800:24:0400:00:0000:00:00
73 8029BLAI LUJAN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:32:4736500:19:3432100:47:4925.1001:07:2332600:25:2400:00:0000:00:00
74 8050JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:35:4237800:20:0333900:51:1523.4101:11:1831400:24:2400:00:0000:00:00
75 4430JAVIER DEL BRIO NAVARROINDEPENDENTV1M01:35:5535600:18:5233100:49:2024.3201:08:1234400:27:4300:00:0000:00:00
76 7028PEDRO RUBIO PALOMOLLICENCIA DE DIAV1M01:37:3233900:18:0234700:53:5822.2401:12:0032700:25:3200:00:0000:00:00
77 7006ALEJANDRO IZARBE ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M01:37:4038600:20:3234000:51:3123.2901:12:0332900:25:3700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:01:422100:10:371300:32:4536.6400:43:229900:18:2000:00:0000:00:00
2 1123VICENÇ GIRALT BERENGUERC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:04:555000:11:3610300:34:4934.4700:46:2511000:18:3000:00:0000:00:00
3 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:06:417800:12:1411100:35:0534.2000:47:1915700:19:2200:00:0000:00:00
4 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M01:07:033200:10:5315200:36:4132.7100:47:3416300:19:2900:00:0000:00:00
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:07:2311300:12:559100:34:3334.7300:47:2818100:19:5500:00:0000:00:00
6 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:09:2926500:15:4712100:35:3133.7900:51:189000:18:1100:00:0000:00:00
7 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:11:3026600:15:4916100:36:5932.4500:52:4812600:18:4200:00:0000:00:00
8 467DAVID CERVERA MARTINEZGAVA TRIATLOV2M01:11:4615700:13:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:13:0311600:13:0317900:38:0431.5200:51:0725800:21:5600:00:0000:00:00
10 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:14:0611400:12:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5702JAVIER GALLEGO AGUAGILC.E. VILA OLIMPICAV2M01:16:0126000:15:4517200:37:3231.9700:53:1728200:22:4400:00:0000:00:00
12 909FRANCESC LLADO RIBAC.A. IGUALADAV2M01:16:1520400:14:5718700:38:3731.0700:53:3428000:22:4100:00:0000:00:00
13 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:17:5116400:14:0919600:39:0530.7000:53:1431700:24:3700:00:0000:00:00
14 3706JORDI BATLLO FARRIOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:5431100:17:0220600:39:5030.1300:56:5222200:21:0200:00:0000:00:00
15 4602JORDI SANLLEEHI MANUBENSCLUB NATACIO MINORISAV2M01:18:4032400:17:2126700:42:5028.0201:00:1110800:18:2900:00:0000:00:00
16 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:18:4231800:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 335JOSEP ROCA CENTELLASC.A. IGUALADAV2M01:19:3034500:18:1122900:40:4629.4400:58:5720500:20:3300:00:0000:00:00
18 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:19:5226400:15:4720500:39:3730.2900:55:2431600:24:2800:00:0000:00:00
19 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:22:0728300:16:1326600:42:4928.0300:59:0229000:23:0500:00:0000:00:00
20 8002MIQUEL TREPAT CELISLLICENCIA DE DIAV2M01:26:4531400:17:0230200:45:2926.3801:02:3131200:24:1400:00:0000:00:00
21 7005JESUS BAUTISTA VILCHEZLLICENCIA DE DIAV2M01:29:0939400:21:1029300:44:2926.9801:05:3929700:23:3000:00:0000:00:00
22 4385JOSÉ MARIA GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:30:0735800:18:5430700:45:5726.1201:04:5132400:25:1600:00:0000:00:00
23 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:32:4629500:16:2928500:43:5727.3001:00:2635300:32:2000:00:0000:00:00
24 7025JUAN FRANCISCO MUÑOZ NAVALLICENCIA DE DIAV2M01:33:4740300:23:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 2009XAVIER VICENTE ALEMANYW3TRIBCNV2M01:35:1540400:23:4732700:48:3724.6801:12:2428400:22:5100:00:0000:00:00
26 8005MIQEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:49:0740800:27:0434400:52:1722.9501:19:2134900:29:4600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:14:2523300:15:1517400:37:3931.8700:52:5424000:21:3100:00:0000:00:00
2 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:16:1426200:15:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:16:3025900:15:4422600:40:3529.5700:56:1919300:20:1100:00:0000:00:00
4 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:17:4524700:15:3221000:39:5630.0500:55:2826700:22:1700:00:0000:00:00
5 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M01:25:2839200:21:0126900:43:0127.9001:04:0223900:21:2600:00:0000:00:00
6 2071VICENÇ CLOTET ANTUNEZCLUB NATACIO MINORISAV3M01:36:3133000:17:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:07:524300:11:1616200:37:0032.4300:48:1617300:19:3600:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:08:065800:11:4414700:36:2732.9200:48:1118000:19:5500:00:0000:00:00
3 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:09:1110900:12:5115100:36:3932.7400:49:3017600:19:4100:00:0000:00:00
4 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:11:126800:11:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:12:3810700:12:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:12:3810600:12:5015500:36:5332.5400:49:4328600:22:5500:00:0000:00:00
7 6035IRENE PEREZ TORRESINDEPENDENTCDF01:18:5124100:15:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:22:2025200:15:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6176CLÀUDIA CANA CARRERAC.E. RAYOTEAMCDF01:36:3522300:15:0934500:52:3222.8401:07:4134700:28:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:04:405600:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:11:165900:11:4420400:39:3330.3400:51:1718600:19:5900:00:0000:00:00
3 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:13:2923600:15:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROTG TRIATLO SITGESJNF01:17:3325700:15:4322300:40:3129.6200:56:1423700:21:1900:00:0000:00:00
5 128SAMANTHA ARISTA RIVASC.N. SABADELLJNF01:19:1722200:15:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:24:1224500:15:2831100:46:3025.8101:01:5826500:22:1400:00:0000:00:00
7 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:26:1822000:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:03:123700:11:0011200:35:1134.1100:46:114300:17:0100:00:0000:00:00
2 6074ANNA BOFARULL BALLÚSCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F01:19:1526300:15:4626000:42:3128.2200:58:1721900:20:5800:00:0000:00:00
3 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:19:5121000:15:0224200:41:2828.9400:56:3029400:23:2100:00:0000:00:00
4 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F01:25:3929200:16:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 6123SILVIA TOSCAS FRADECLUB NATACIO SITGESSUB23F01:26:1834000:18:0330600:45:5726.1201:04:0026800:22:1800:00:0000:00:00
6 6121SARA PÉREZ CAMPILLOCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:29:5340200:22:3229900:45:0626.6101:07:3826600:22:1500:00:0000:00:00
7 8042MIREIA TEJERO ARNALLLICENCIA DE DIASUB23F01:31:3922700:15:1033300:49:5124.0701:05:0133600:26:3800:00:0000:00:00
8 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB TRITRAININGSUB23F01:32:0837900:20:0335100:56:5821.0601:17:01600:15:0700:00:0000:00:00
9 3535CARLA DE SÁRRAGA PUGÉSC.E. RAYOTEAMSUB23F01:37:2028800:16:1934800:54:1222.1401:10:3133900:26:4900:00:0000:00:00
10 6124ANNA MORENO NAVARROCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:39:3638000:20:0834600:52:4722.7301:12:5533700:26:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:07:358600:12:2813000:35:4333.6000:48:1115900:19:2400:00:0000:00:00
2 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:11:5620000:14:5017600:37:5431.6600:52:4414600:19:1200:00:0000:00:00
3 3568MAITE MARZO GOMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:21:4633300:17:3924000:41:2129.0200:59:0028300:22:4600:00:0000:00:00
4 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F01:29:5632800:17:2532000:47:4025.1701:05:0532000:24:5100:00:0000:00:00
5 5178MONTSERRAT SANS RIOSALIDOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1F01:34:1633700:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4087JACQUELINE CAMÓS WIEWELCLUB NATACIO BANYOLESV1F01:45:4639700:21:2435000:55:4021.5601:17:0434600:28:4200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:12:4215800:13:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F01:20:5119600:14:4829400:44:3026.9700:59:1824300:21:3300:00:0000:00:00
3 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:25:2935400:18:5031800:47:2925.2701:06:1914400:19:1000:00:0000:00:00
4 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GICLUB TRITRAININGV2F01:31:5735700:18:5232800:48:5524.5301:07:4731000:24:1000:00:0000:00:00
5 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:37:1532900:17:2632300:48:2024.8301:05:4635100:31:2900:00:0000:00:00
6 8041MERCEDES LÓPEZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV2F01:39:3040600:25:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:35:0833200:17:3032200:48:0624.9501:05:3634800:29:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:58:05300:09:353400:33:1736.0500:42:52800:15:1300:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:08200:09:304200:33:2735.8700:42:57700:15:1100:00:0000:00:00
3 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM00:58:501800:10:291200:32:4236.7000:43:111200:15:3900:00:0000:00:00
4 519MARTIN OLIVER ROSTANPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:56500:09:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2391CARLOS GALINDO ROONEYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:00800:09:534100:33:2535.9100:43:181300:15:4200:00:0000:00:00
6 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:13000:00:00000:00:000.0000:43:061700:16:0700:00:0000:00:00
7 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:032700:10:52200:32:0837.3400:43:004500:17:0300:00:0000:00:00
8 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM01:00:04900:09:593200:33:1436.1100:43:133800:16:5100:00:0000:00:00
9 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:145200:11:37700:32:2736.9800:44:041900:16:1000:00:0000:00:00
10 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:00:276300:11:50300:32:0837.3400:43:582500:16:2900:00:0000:00:00
11 1204VICTOR ESTEPA FONTANACLUB NATACIO SALLENTABM01:00:512000:10:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:00:586100:11:47500:32:1837.1500:44:053900:16:5300:00:0000:00:00
13 1063ORIOL MAS ESPINALTG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:01:032600:10:523800:33:2435.9300:44:163400:16:4700:00:0000:00:00
14 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM01:01:121500:10:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:01:282400:10:424600:33:3535.7300:44:174700:17:1100:00:0000:00:00
16 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDENTABM01:01:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 744MARC ROURA BARNÉSC.A. XALOCABM01:02:101200:10:197100:34:0435.2300:44:237000:17:4700:00:0000:00:00
18 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM01:02:133800:11:082700:33:0936.2000:44:177700:17:5600:00:0000:00:00
19 4140JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNC.N. TARRACOABM01:02:226500:11:527800:34:1135.1000:46:032100:16:1900:00:0000:00:00
20 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:02:254100:11:102200:33:0336.3100:44:139100:18:1200:00:0000:00:00
21 2304SAMUEL DELGADO NIETOCERRR IGUALADAABM01:02:274000:11:102400:33:0436.2900:44:149400:18:1300:00:0000:00:00
22 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:363900:11:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:02:396000:11:461000:32:3336.8700:44:1910000:18:2000:00:0000:00:00
24 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM01:02:441700:10:272600:33:0836.2200:43:3514300:19:0900:00:0000:00:00
25 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:129000:12:323900:33:2535.9100:45:575000:17:1500:00:0000:00:00
26 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:03:1715900:13:592300:33:0436.2900:47:032000:16:1400:00:0000:00:00
27 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM01:03:2412400:13:171600:32:5136.5300:46:085200:17:1600:00:0000:00:00
28 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:03:312200:10:395700:33:4935.4900:44:2813900:19:0300:00:0000:00:00
29 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:03:3411000:12:512900:33:0936.2000:46:006100:17:3400:00:0000:00:00
30 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:077700:12:096100:33:5335.4200:46:028500:18:0500:00:0000:00:00
31 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:1012700:13:225600:33:4935.4900:47:114100:16:5900:00:0000:00:00
32 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTG TRIATLO SITGESABM01:04:107600:12:056400:33:5635.3600:46:018800:18:0900:00:0000:00:00
33 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:188500:12:277900:34:1435.0500:46:416300:17:3700:00:0000:00:00
34 4632JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM01:04:282500:10:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 390JOSEP Mª OLIVE LLOBETC.A. XALOCABM01:04:3414900:13:523000:33:1436.1100:47:065700:17:2800:00:0000:00:00
36 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM01:04:418400:12:215900:33:5135.4500:46:1210700:18:2900:00:0000:00:00
37 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:05:1716000:14:043100:33:1436.1100:47:188000:17:5900:00:0000:00:00
38 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:05:194700:11:2710900:35:0334.2400:46:3013000:18:4900:00:0000:00:00
39 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:228200:12:2110700:35:0034.2900:47:218200:18:0100:00:0000:00:00
40 4826ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:3210000:12:4510400:34:5034.4500:47:357800:17:5700:00:0000:00:00
41 513JONATHAN LÓPEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM01:05:334800:11:3113200:35:4433.5800:47:159700:18:1800:00:0000:00:00
42 2432XAVIER VARGAS SANCHEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:405700:11:4412600:35:3733.6900:47:219800:18:1900:00:0000:00:00
43 8047OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:05:4318100:14:3410100:34:4534.5300:49:192300:16:2400:00:0000:00:00
44 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:4913200:13:355200:33:4335.5900:47:1811400:18:3100:00:0000:00:00
45 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:05:5116600:14:1011600:35:1534.0400:49:252400:16:2600:00:0000:00:00
46 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:05:5611700:13:068100:34:1834.9900:47:2411500:18:3200:00:0000:00:00
47 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:06:009700:12:4510000:34:4434.5500:47:2911300:18:3100:00:0000:00:00
48 5711LLUIS CARRERA FERRERCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:06:0213100:13:315500:33:4935.4900:47:2012500:18:4200:00:0000:00:00
49 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:0517800:14:2910200:34:4934.4700:49:183500:16:4700:00:0000:00:00
50 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:06:157100:11:587700:34:1135.1000:46:0918900:20:0600:00:0000:00:00
51 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:06:2718200:14:358400:34:2534.8700:49:005600:17:2700:00:0000:00:00
52 1480JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:06:299600:12:449800:34:4234.5800:47:2613800:19:0300:00:0000:00:00
53 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:06:315100:11:3613100:35:4433.5800:47:2014500:19:1100:00:0000:00:00
54 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:07:1415000:13:5311900:35:2933.8200:49:227500:17:5200:00:0000:00:00
55 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM01:07:1918500:14:409000:34:2934.8000:49:098900:18:1000:00:0000:00:00
56 4577CARLES VILADEMUNT AGÜERACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:07:3628400:16:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 863JOAN CALABUIG I GASPARINDEPENDENTABM01:07:409400:12:3815000:36:3532.8000:49:1310500:18:2700:00:0000:00:00
58 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM01:07:4714000:13:4312800:35:3833.6800:49:2110400:18:2600:00:0000:00:00
59 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:118700:12:2811700:35:1534.0400:47:4320300:20:2800:00:0000:00:00
60 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:08:309300:12:3814800:36:3032.8800:49:0815800:19:2200:00:0000:00:00
61 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM01:09:0113600:13:4012000:35:3133.7900:49:1117900:19:5000:00:0000:00:00
62 8030DAVID DELGADO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:0519300:14:4614500:36:2133.0100:51:077900:17:5800:00:0000:00:00
63 2781HÉCTOR GIRALDO MARTÍNEZABSOLUT SPORTABM01:09:1026900:15:5210600:34:5434.3800:50:4610200:18:2400:00:0000:00:00
64 2190ANDY KEPPENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:1820100:14:546600:33:5935.3100:48:5320000:20:2500:00:0000:00:00
65 8016ISAAC ARGELICH MARINLLICENCIA DE DIAABM01:09:2518900:14:4415600:36:5532.5100:51:396800:17:4600:00:0000:00:00
66 3065MARC SANTORO MESTRESCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:09:2813300:13:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM01:09:3814300:13:4710800:35:0134.2700:48:4821300:20:5000:00:0000:00:00
68 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM01:09:4621100:15:0313600:35:5533.4100:50:5812900:18:4800:00:0000:00:00
69 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:5026700:15:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 5790OSCAR TORRES FALOMIRC.A. IGUALADAABM01:09:5712200:13:1612500:35:3733.6900:48:5322400:21:0400:00:0000:00:00
71 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:10:0320200:14:5513800:36:0133.3200:50:5614100:19:0700:00:0000:00:00
72 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:10:1222800:15:1013700:35:5733.3800:51:0714000:19:0500:00:0000:00:00
73 3109RICARDO GALINDO PINEDACLUB NATACIO SITGESABM01:10:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:10:2717900:14:3215400:36:4732.6200:51:1914200:19:0800:00:0000:00:00
75 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:10:3119500:14:4814400:36:1633.0900:51:0416000:19:2700:00:0000:00:00
76 8020FRANCESC GIL APARICIOLLICENCIA DE DIAABM01:10:3323500:15:1916400:37:0132.4200:52:209300:18:1300:00:0000:00:00
77 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:10:3825100:15:3514600:36:2332.9800:51:5812400:18:4000:00:0000:00:00
78 4431NICKY JOOSTENINDEPENDENTABM01:11:0223800:15:2215300:36:4532.6500:52:0713400:18:5500:00:0000:00:00
79 4180ALEX BUITRAGO FIGOLSCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:11:1830900:16:5812900:35:4133.6300:52:3912200:18:3900:00:0000:00:00
80 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:11:1913900:13:4311500:35:1534.0400:48:5827000:22:2100:00:0000:00:00
81 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM01:11:2912000:13:1214000:36:0433.2700:49:1626300:22:1300:00:0000:00:00
82 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:11:2923400:15:1913500:35:5433.4300:51:1319500:20:1600:00:0000:00:00
83 8009ORIOL DURAN DURANLLICENCIA DE DIAABM01:11:3930200:16:3912200:35:3133.7900:52:1016400:19:2900:00:0000:00:00
84 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM01:11:4421600:15:0616600:37:0632.3500:52:1216800:19:3200:00:0000:00:00
85 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:11:5931600:17:0717300:37:3231.9700:54:395300:17:2000:00:0000:00:00
86 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:12:0029900:16:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
87 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:12:1829100:16:2214900:36:3532.8000:52:5715600:19:2100:00:0000:00:00
88 2827PERE LLADÓ SUREDATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:12:4629700:16:3417500:37:4231.8300:54:1611200:18:3000:00:0000:00:00
89 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM01:12:4722100:15:0816300:37:0032.4300:52:0820900:20:3900:00:0000:00:00
90 7002ELOI MASSÓ FONTLLICENCIA DE DIAABM01:12:4821300:15:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
91 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZINDEPENDENTABM01:12:4917700:14:2917700:37:5531.6500:52:2420100:20:2500:00:0000:00:00
92 4347FRANCISCO JOSE JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:5119800:14:4916000:36:5832.4600:51:4722500:21:0400:00:0000:00:00
93 8028MANEL GABERNET SAGRALLICENCIA DE DIAABM01:12:5313800:13:4223900:41:2029.0300:55:027300:17:5100:00:0000:00:00
94 4154DIEGO CUERDA BRIONGOSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:13:1124600:15:2917000:37:2132.1300:52:5019700:20:2100:00:0000:00:00
95 8045DAVID MIGUEL MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:14:0416800:14:1318800:38:4630.9500:52:5922600:21:0500:00:0000:00:00
96 7022ALBERT PIÑEYROLLICENCIA DE DIAABM01:14:0929300:16:2831300:46:3825.7301:03:06400:11:0300:00:0000:00:00
97 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:14:288300:12:2124500:41:3528.8600:53:5620400:20:3200:00:0000:00:00
98 7016ANTONI SIMELIOLLICENCIA DE DIAABM01:14:2923100:15:1520900:39:5430.0800:55:0915500:19:2000:00:0000:00:00
99 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:14:3424800:15:3218100:38:1631.3600:53:4821200:20:4600:00:0000:00:00
100 4713ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:14:4324300:15:2518600:38:3631.0900:54:0121000:20:4200:00:0000:00:00
101 8034ORIOL SÁNCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:15:0120500:14:5721300:40:0629.9300:55:0318400:19:5800:00:0000:00:00
102 3431JUAN MIGUEL ALBA RODRIGUECLUB NATACIO SITGESABM01:15:0717500:14:2518000:38:1231.4100:52:3727500:22:3000:00:0000:00:00
103 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:15:1031900:17:1218400:38:2831.2000:55:4016600:19:3000:00:0000:00:00
104 7040EDUARDO DEL CASTILLO OTEOGETXO TRIATLOI TALDEAABM01:16:1826100:15:4620000:39:2630.4300:55:1222700:21:0600:00:0000:00:00
105 7049IGNACIO SUAREZ COLOMOLLICENCIA DE DIAABM01:16:5127700:16:0618500:38:3131.1600:54:3726400:22:1400:00:0000:00:00
106 8044ANDY SANZ DEL PUERTOLLICENCIA DE DIAABM01:17:0516300:14:0821900:40:2229.7300:54:3027800:22:3500:00:0000:00:00
107 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:17:1527100:15:5220100:39:2630.4300:55:1825900:21:5700:00:0000:00:00
108 1218CARLOS RUIZ SIERRACLUB TRITRAININGABM01:17:2130600:16:4923400:41:0129.2600:57:5016700:19:3100:00:0000:00:00
109 7036AITOR OLMOLLICENCIA DE DIAABM01:17:5327000:15:5225600:42:2328.3100:58:1517400:19:3800:00:0000:00:00
110 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:18:1236100:19:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
111 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:18:2333400:17:4520200:39:3130.3700:57:1622800:21:0700:00:0000:00:00
112 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM01:18:2731000:16:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
113 7045JOEL ZAPATER DOLZLLICENCIA DE DIAABM01:18:3434400:18:0921800:40:1929.7600:58:2819100:20:0600:00:0000:00:00
114 7024OSCAR ARNALOTLLICENCIA DE DIAABM01:18:4126800:15:5025000:42:0528.5100:57:5521100:20:4600:00:0000:00:00
115 8026DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:18:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
116 4311RUBÉN AZNAR ANDRÉSCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:18:5928200:16:1121500:40:1529.8100:56:2627700:22:3300:00:0000:00:00
117 7027MARCO BRAVO MORALESLLICENCIA DE DIAABM01:19:0222400:15:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
118 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:19:2816100:14:0525500:42:1428.4100:56:1929100:23:0900:00:0000:00:00
119 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESABM01:19:2919900:14:5023300:41:0029.2700:55:5030300:23:3900:00:0000:00:00
120 8012DARÍO MATA MORALESLLICENCIA DE DIAABM01:19:4934700:18:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
121 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM01:19:5720900:15:0230000:45:0926.5801:00:1117700:19:4600:00:0000:00:00
122 8051JORDI SAUQUILLO GUERRALLICENCIA DE DIAABM01:20:0830700:16:5624900:42:0328.5400:58:5923100:21:0900:00:0000:00:00
123 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:20:2737600:20:0121700:40:1929.7601:00:2019200:20:0700:00:0000:00:00
124 7012JOEL GARCIA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:5530800:16:5725800:42:2428.3000:59:2124400:21:3400:00:0000:00:00
125 7031ALEX PEDROSA MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:21:0032600:17:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
126 2797POL CHERTO SARRETINDEPENDENTABM01:21:1136000:19:0428000:43:5027.3801:02:549600:18:1700:00:0000:00:00
127 8046RAUL ARIAS MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:21:1836800:19:4121200:40:0329.9600:59:4424500:21:3400:00:0000:00:00
128 7023ISAAC BURGOSLLICENCIA DE DIAABM01:21:4735100:18:3827900:43:3927.4901:02:1716500:19:3000:00:0000:00:00
129 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:21:5233600:17:4725300:42:1028.4600:59:5725700:21:5500:00:0000:00:00
130 7038GORKA GANDIAGA ONDAROLLICENCIA DE DIAABM01:22:0022500:15:0924800:41:5228.6600:57:0132100:24:5900:00:0000:00:00
131 2678FERRAN TORRAS ARDERIUVEC CYCLING & RUNABM01:22:1428000:16:0829200:44:1927.0801:00:2725400:21:4700:00:0000:00:00
132 8011BORJA RODRIGUEZ MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:22:2019000:14:4427400:43:2227.6700:58:0631100:24:1400:00:0000:00:00
133 7014MARC GIL SORRIBESLLICENCIA DE DIAABM01:22:4532700:17:2422700:40:3629.5600:58:0031900:24:4500:00:0000:00:00
134 7035GERARD ARGERICH SOLANELLELLICENCIA DE DIAABM01:23:0234300:18:0928300:43:5627.3101:02:0521700:20:5700:00:0000:00:00
135 8035LLUIS MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM01:23:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
136 781ALBERTO ALEO CORONADOPRAT TRIATLO 1994ABM01:23:5630100:16:3727300:43:2227.6700:59:5930600:23:5700:00:0000:00:00
137 8010DANIEL FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:2334800:18:3126500:42:4728.0501:01:1828900:23:0500:00:0000:00:00
138 7029ALBERTO GARZÓN BARREROLLICENCIA DE DIAABM01:24:2632300:17:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
139 8015RAUL PAJARES SABORIDOLLICENCIA DE DIAABM01:24:2936600:19:3727800:43:3327.5501:03:1023600:21:1900:00:0000:00:00
140 8008RICARD ALONSO ZAGUIRRELLICENCIA DE DIAABM01:24:4025600:15:4323800:41:1529.0900:56:5834300:27:4200:00:0000:00:00
141 7026FRAN LÍRIA BERRUEZOLLICENCIA DE DIAABM01:24:40000:00:00000:00:000.0001:03:0924100:21:3100:00:0000:00:00
142 7019ALVARO GONZALEZ RIVASLLICENCIA DE DIAABM01:24:4724900:15:3229100:44:1627.1100:59:4832200:24:5900:00:0000:00:00
143 8019MIKEL NAVARRO QUIROGALLICENCIA DE DIAABM01:25:1825500:15:4230900:46:0626.0301:01:4829600:23:3000:00:0000:00:00
144 7011ORIOL LINDO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:25:2521200:15:0331400:46:4625.6601:01:4929900:23:3600:00:0000:00:00
145 279JORDI GRAU VILLAESCUSATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:25:4436200:19:1228600:44:0327.2401:03:1527400:22:2900:00:0000:00:00
146 8036XAVI MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM01:26:3238700:20:3329700:44:4426.8301:05:1723400:21:1500:00:0000:00:00
147 8004VALENTÍN SÁNCHEZ CASTILLOLLICENCIA DE DIAABM01:27:1917600:14:2834200:51:5623.1101:06:2421600:20:5500:00:0000:00:00
148 7041JORGE DONOSO TRENADOLLICENCIA DE DIAABM01:28:1639900:21:3927700:43:3327.5501:05:1228800:23:0400:00:0000:00:00
149 7010ISMAEL SERRANO PARDOLLICENCIA DE DIAABM01:29:0740000:21:4627600:43:3027.5901:05:1630500:23:5100:00:0000:00:00
150 8018FERRAN MARTINEZ CASELLASLLICENCIA DE DIAABM01:29:1029800:16:3629000:44:1427.1301:00:5034500:28:2000:00:0000:00:00
151 8014TONI LOPEZ RIBAS LLICENCIA DE DIAABM01:29:1139100:20:5329800:44:4526.8201:05:3829800:23:3300:00:0000:00:00
152 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAABM01:30:2237000:19:4428200:43:5327.3501:03:3733800:26:4500:00:0000:00:00
153 8025ALEX CATALAN SANTANACHLLICENCIA DE DIAABM01:31:2039800:21:3031500:46:5325.6001:08:2328700:22:5700:00:0000:00:00
154 8024ÀLEX PADILLA MORENTELLICENCIA DE DIAABM01:31:4739300:21:1028900:44:1127.1601:05:2133400:26:2600:00:0000:00:00
155 7047ALBERT MUNCUNILL FARRESLLICENCIA DE DIAABM01:32:2835300:18:4732600:48:3524.7001:07:2232300:25:0600:00:0000:00:00
156 4678JORDI HUCH GINESTAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:35:1137700:20:0134100:51:5523.1101:11:5629300:23:1500:00:0000:00:00
157 7020OSCAR SÁNCHEZ PARREÑOLLICENCIA DE DIAABM01:36:5338400:20:2132900:49:0124.4801:09:2234200:27:3100:00:0000:00:00
158 7042MAXIME PANNECOCKLLICENCIA DE DIAABM01:38:4338900:20:3534300:52:0723.0301:12:4233200:26:0100:00:0000:00:00
159 4553JAVIER LUQUE JIMENEZC.A. IGUALADAABM01:39:4040500:25:1333600:50:2323.8201:15:3630900:24:0400:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:03:026700:11:546200:33:5335.4200:45:475100:17:1500:00:0000:00:00
2 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:03:597200:11:596700:34:0035.2900:45:598100:18:0000:00:0000:00:00
3 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:05:453600:10:5911400:35:1334.0700:46:1217000:19:3300:00:0000:00:00
4 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF01:10:1437400:19:5433200:49:4724.1001:09:41200:00:3300:00:0000:00:00
5 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:1516900:14:1818300:38:2231.2800:52:4017200:19:3500:00:0000:00:00
6 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:12:1818000:14:3418200:38:1631.3600:52:5016200:19:2800:00:0000:00:00
7 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:12:3114500:13:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1852AIDA PINTO BIESCASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:13:0415600:13:5618900:38:4730.9400:52:4319800:20:2100:00:0000:00:00
9 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:3014800:13:5219200:38:5130.8900:52:4325300:21:4700:00:0000:00:00
10 1815BELÉN SALOMONI SCHWABC.N. VIC-ETBABF01:15:1614200:13:4419900:39:2630.4300:53:1026100:22:0600:00:0000:00:00
11 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:4918600:14:4222400:40:3229.6100:55:1420700:20:3500:00:0000:00:00
12 5175MARÍA RUIZ PEYRÓTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:16:4025300:15:3823500:41:0329.2300:56:4118500:19:5900:00:0000:00:00
13 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:18:0522600:15:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZCLUB TRITRAININGABF01:18:3227600:16:0623100:40:5429.3400:57:0024200:21:3200:00:0000:00:00
15 6083BERTA ALSIUS VIVESCLUB NATACIO BANYOLESABF01:18:4222900:15:1424300:41:2828.9400:56:4226000:22:0000:00:0000:00:00
16 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF01:18:4819400:14:4724600:41:3828.8200:56:2527200:22:2300:00:0000:00:00
17 6127TALÍA SCHÜRMANN FERNÁNDEZINDEPENDENTABF01:19:4927800:16:0727100:43:0827.8200:59:1520600:20:3400:00:0000:00:00
18 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:0831200:17:0224100:41:2528.9700:58:2724700:21:4100:00:0000:00:00
19 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:25:1039000:20:4927500:43:2927.6001:04:1821400:20:5200:00:0000:00:00
20 7018VERGARA KARINALLICENCIA DE DIAABF01:25:3138200:20:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:25:4532100:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 8043MARINA NICOLAU ARTÉSLLICENCIA DE DIAABF01:26:278800:12:3031600:46:5625.5700:59:2634000:27:0100:00:0000:00:00
23 8017EVA MARIA CAÑETE GUERREROLLICENCIA DE DIAABF01:27:2431700:17:0830400:45:5126.1701:02:5931500:24:2500:00:0000:00:00
24 6141SERENA SERRA MASÓTG TRIATLO SITGESABF01:28:3635900:18:5830500:45:5426.1401:04:5230400:23:4400:00:0000:00:00
25 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZC.N. BADALONAABF01:29:3134100:18:0531700:47:0825.4601:05:1331300:24:1800:00:0000:00:00
26 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLPRAT TRIATLO 1994ABF01:29:4328700:16:1831900:47:3525.2201:03:5333000:25:5000:00:0000:00:00
27 8049LAIA GÓMEZ GIRONÈSLLICENCIA DE DIAABF01:33:1930300:16:4033700:51:0523.4901:07:4532800:25:3400:00:0000:00:00
28 7044ELENA SANCHEZ ROCALLICENCIA DE DIAABF01:35:2019200:14:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 42MIREIA MALO LOPEZCERRR IGUALADAABF01:37:5038300:20:2133500:50:1123.9101:10:3234100:27:1800:00:0000:00:00
30 7013NEUS RAMISA LOZANOLLICENCIA DE DIAABF01:42:1932000:17:1334900:55:0621.7801:12:1935000:30:0000:00:0000:00:00
31 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:44:3840900:29:1933400:49:5924.0101:19:1832500:25:2000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32