RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
476 425 416 8 1 750 20 5 26 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:55:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:58:08
23446JORDI MONTRAVETA MOYA00:58:27
32391CARLOS GALINDO ROONEY00:59:00

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:56:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1806JOAQUIM GARCIA ROMERA00:58:32
2519MARTIN OLIVER ROSTAN00:58:56
35558SERGI MATAS LARGO00:58:56

3. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:58:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO00:58:29
25682ARNAU MONTIEL MORENO00:58:52
31195JORDI VIDAL MONCUNILL01:01:12

4. - C.N. SABADELL - 03:04:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON01:01:11
23456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:01:29
32539POL FARELL GONZALO01:02:17

5. - ABSOLUT SPORT - 03:05:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1851ALBERT BERROCAL CABALLERO00:59:32
21247GUILLEM SAMANIEGO MULLER01:02:44
33035ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:02:47

6. - C.N. REUS PLOMS - 03:05:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA00:58:50
2618RAUL LORENZO MASEDA01:02:13
3322ROBERT MAYORAL SERRANO01:04:26

7. - CERRR IGUALADA - 03:06:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:00:04
22304SAMUEL DELGADO NIETO01:02:27
32995JORDI CARPI POLA01:04:05

8. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:06:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN00:58:05
22921DAVID GARCÍA BURÉS01:01:39
35496ADRIAN ARRUFAT PEÑA01:07:09

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:07:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:00:14
23326SERGI SAEZ DAMAS01:03:14
33270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:04:09

10. - CLUB NATACIO SALLENT - 03:11:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11204VICTOR ESTEPA FONTANA01:00:51
25836ADRIÀ COMA RIBOT01:04:48
3513JONATHAN LÓPEZ GARCIA01:05:33

11. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:11:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11490CARLES SUMARROCA BOIX01:02:34
21198ALBERT BARRACHINA MORENO01:03:34
32764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA01:05:19

12. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:11:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14209ERIC MEYA CARRETERO01:01:06
23924GERARD CAPELLADES MARZO01:02:43
34201BRU CALPE CAPELLADES01:07:44

13. - C.A. IGUALADA - 03:11:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12070DAVID SEVILLA CASTILLO01:01:49
24427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA01:03:17
3754JOSEP MARTINEZ CORTES01:06:27

14. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:11:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO01:00:58
23378JAUME MEMBRIVE SERRA01:05:28
34826ISAAC PUIG LOPEZ01:05:32

15. - CLUB TRI5U - 03:12:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:02:38
25974AARON CATALAN PEREA01:03:31
32630CARLES PONS PEREZ01:05:56

16. - C.A. XALOC - 03:12:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1744MARC ROURA BARNÉS01:02:10
2390JOSEP Mª OLIVE LLOBET01:04:34
31387RAFAEL GUERRERO BRAVO01:05:31

17. - C.E. RAYOTEAM - 03:14:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11619MARC GARCIA SERRAS01:02:57
21095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:03:24
31475RAFAEL FORCADELL FARELL01:07:49

18. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:15:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ01:02:36
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:04:18
35637ANDREU MARSAL FORTUNY01:08:14

19. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:15:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:02:04
22471MARTI CAROL ADROHER01:03:20
32095ELOI COMPTA TARAFA01:09:50

20. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:15:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:04:07
21430GOYO JURADO NAVAS01:05:17
33425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ01:06:05

21. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:16:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:03:36
21720MARC NIETO JUSTRIBO01:04:54
31710MARTI SENDER PRADOS01:08:18

22. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:17:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:03:12
24342JAUME GONZALEZ INSENSE01:05:49
31479DANIEL ALARCON VILA01:08:11

23. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:18:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:02:39
22495PAU NOGUERA SALMERON01:03:59
3585ABEL MORA LIZANA01:12:00

24. - CLUB NATACIO SITGES - 03:18:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13156JUAN CARLOS SERRAT GURRERA01:05:30
21145NACHO ALCARAZ RUBIO01:06:15
3372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:07:07

25. - TG TRIATLO SITGES - 03:20:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13089IVAN SANCHEZ ALCARAZ01:04:10
24453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:06:00
31052SIMON LOBERA  JONES01:09:53

26. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:24:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:07:15
24773FRANK GARCIA SOLER01:07:48
32945JAVIER BUILL VILCHES01:09:38

27. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:25:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:00:48
23866ALBERT CODINA URGELÉS01:11:38
34154DIEGO CUERDA BRIONGOS01:13:11

28. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:26:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15676RAUL RUIZ JIMENEZ01:06:31
24346ANTONIO JARAICES JIMENEZ01:07:14
34347FRANCISCO JOSE JARAICES JIMENEZ01:12:51

29. - C.N. VIC-ETB - 03:27:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13221RUBÈN MASNOU RIBAS01:06:37
22216JORDI RIVAS GÓMEZ01:10:03
35464RUBEN LUIS MARTINEZ01:10:38

30. - TRIATLO PALLEJA - 03:30:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:06:12
22442MARC OLLÉ ALDEGUER01:09:46
31217FRANCISCO JAVIER MORENO MERINO01:14:07

31. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 03:31:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11123VICENÇ GIRALT BERENGUER01:04:55
22420JOAN CARO PRADOS01:04:56
34381EDU GUILLEN RUIZ01:22:07

32. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 03:34:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:09:50
24180ALEX BUITRAGO FIGOLS01:11:18
33050JORGE MORILLAS SANCHEZ01:13:01

33. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:40:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11270MARC MONTALBAN ESPAÑOL01:04:41
25702JAVIER GALLEGO AGUAGIL01:16:01
32365CARLES LOMBARTE PEREZ01:19:52

34. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:42:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12720XAVI MATAS CARRERAS01:12:13
2961ANTONIO PAREJA MOCHALES01:14:25
3965LINO MONGE MIRO01:16:14

35. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:43:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12585ALBERT PONS NEIRA01:07:35
2911VADO BALAGUE VILABELLA01:17:51
33923ALBERT SABATER RUSCALLEDA01:18:02

36. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:58:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
15431DAVID HENS MACIA01:18:27
22981JESUS DEL RIO GABAS01:18:42
3470ADRIAN ARMANDO PEREZ CANTERO01:21:30

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32