RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
608 589 19 0 1500 39 10 26 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1POL MOLINOS VILLALBLLICENCIA DE DIAMENM03:42:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF02:21:5113000:26:1527801:14:0631.5801:40:2112800:41:3000:01:3800:00:37
2 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. NO TE PARESJNF02:48:0720300:28:0050101:26:0927.1601:54:0950400:53:5800:02:3400:01:09
3 7023ANNA BOFARULL BALLÚLLICENCIA DE DIAJNF02:50:3835700:32:1451301:27:0226.8901:59:1646000:51:2200:03:0800:01:35
4 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF03:02:5836600:32:3955001:31:5725.4502:04:3655500:58:2200:02:2800:01:08
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB TRIATLO BERGAJNM02:08:065600:23:584401:06:3735.1301:30:352700:37:3100:01:2700:00:32
2 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994JNM02:09:405300:23:514701:06:4735.0401:30:385600:39:0200:01:3300:00:36
3 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM02:15:031900:21:5512401:09:4533.5501:31:4019900:43:2300:01:3600:00:44
4 5976ALEX MATESANZ SALVATRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM02:16:5021300:28:217401:07:5634.4501:36:1710300:40:3300:01:4100:00:41
5 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM02:27:4534800:31:5314901:10:3633.1401:42:2927600:45:1600:02:0900:01:10
6 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMJNM02:29:4911900:25:5312001:09:3333.6401:35:2650800:54:2300:01:2900:00:35
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F02:18:244600:23:2532301:15:3930.9301:39:046300:39:2000:01:3500:00:40
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F02:24:082800:22:5333601:16:0630.7501:38:5927300:45:0900:01:3800:00:37
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBISUB23F02:44:4221900:28:3049401:25:0727.4901:53:3745200:51:0500:02:4400:01:00
4 7036ANDREA MORENO MUÑOZLLICENCIA DE DIASUB23F02:53:2043400:34:0555201:32:1625.3602:06:2135100:46:5900:03:0400:01:12
5 51NURIA GARCIA GINJAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F02:53:2423800:29:0054901:31:3825.5402:00:3848200:52:4600:02:1800:01:06
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M01:58:11600:20:38401:03:2636.8901:24:04100:34:0700:01:2000:00:40
2 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:59:40700:20:381001:04:3136.2701:25:09200:34:3100:01:1800:00:29
3 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:02:031200:20:581601:05:2035.8201:26:18700:35:4500:01:2100:00:33
4 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M02:03:432500:22:251501:05:1735.8401:27:42900:36:0100:01:3400:00:32
5 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBSUB23M02:04:414500:23:24701:04:1636.4101:27:401900:37:0100:01:2700:00:35
6 710ALEIX DOMENECH GUIXCLUB NATACIO OLOTSUB23M02:05:53500:20:361101:04:3236.2601:25:0810500:40:4500:01:2200:00:29
7 344ALEX LLAVERIA JIMENPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:06:106100:24:143701:06:2335.2501:30:37400:35:3300:01:2900:00:33
8 3818SALVADOR ZURITA RIEFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:07:509400:24:522101:05:3335.701:30:252600:37:2500:01:2900:00:31
9 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:08:409200:24:503901:06:3235.1701:31:222300:37:1800:01:3900:00:33
10 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:08:537300:24:345201:06:5634.9601:31:302500:37:2300:01:4900:00:40
11 4475POL GIMENO FONQUERNC.N. CATALUNYASUB23M02:09:048300:24:42301:03:1137.0401:27:5311900:41:1100:01:3300:00:40
12 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM02:10:065500:23:574301:06:3735.1301:30:346900:39:3200:01:3800:00:39
13 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBSUB23M02:10:2211000:25:472301:05:4435.601:31:315200:38:5100:01:2900:00:45
14 844DANIEL LUCENA BUSTOFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:10:49200:16:5424901:13:3031.8401:30:2410100:40:2500:01:3800:00:29
15 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:11:486600:24:235701:07:0234.9101:31:2510000:40:2300:01:3100:00:37
16 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTC.N. TARRACOSUB23M02:12:3818300:27:377101:07:4634.5301:35:232200:37:1500:01:3000:00:39
17 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTSUB23M02:12:504000:23:209601:08:3534.1201:31:5511200:40:5500:01:3400:00:37
18 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M02:12:5216400:27:094601:06:4435.0601:33:535400:38:5900:01:3900:00:39
19 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M02:13:0813100:26:187001:07:4334.5601:34:015900:39:0700:01:4000:00:42
20 1490CARLES SUMARROCA BOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M02:14:148200:24:425101:06:5534.9701:31:3716600:42:3700:01:3500:00:42
21 1380JORDI COROMINAS JODCERRR IGUALADAABM02:14:422200:22:016601:07:2534.7101:29:2627800:45:1600:01:2900:00:40
22 665CARLOS GONZALEZ-TARC.N. CATALUNYASUB23M02:15:5022600:28:426701:07:3134.6601:36:137200:39:3700:01:3600:00:41
23 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M02:16:10300:17:4726201:13:4331.7401:31:3024700:44:4000:01:4900:00:38
24 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M02:16:163200:23:1010101:08:4734.0201:31:5723800:44:1900:01:3500:00:37
25 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M02:16:288600:24:4511501:09:1933.7601:34:0415400:42:2400:01:3500:00:40
26 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESSUB23M02:19:1516600:27:1110401:09:0233.901:36:1318200:43:0200:01:4900:00:39
27 7003DANIEL PLA ESCOBARDUET-TRI&BIKESSUB23M02:19:3811500:25:517801:08:0434.3801:33:5530100:45:4300:01:4300:00:40
28 4458MARCEL ARAGONES I MC.N. MATAROSUB23M02:20:1016500:27:0911201:09:1833.7701:36:2721100:43:4300:01:4200:00:44
29 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M02:21:439500:24:5316301:10:5133.0301:35:4431400:45:5900:01:3700:00:31
30 7002SERGIO HEREDIA CALDUET-TRI&BIKESSUB23M02:23:117900:24:3919401:11:4932.5801:36:2834300:46:4300:01:4600:00:46
31 6038ADRIÀ GIRALDO VIVASLLICENCIA DE DIASUB23M02:24:0522200:28:3321201:12:1832.3701:40:5119100:43:1400:02:1600:01:11
32 5256GERARD FUMANYA SALVC.N. VIC-ETBSUB23M02:24:2121100:28:2017501:11:2132.801:39:4124500:44:4000:01:4800:00:42
33 2370JAVIER YUS COBOC.E. VILA OLIMPICASUB23M02:32:5434400:31:4230301:14:5531.2301:46:3732700:46:1700:02:1200:01:11
34 3899ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M02:40:1627400:30:0447201:23:0028.1901:53:0436100:47:1200:03:1700:00:47
35 1398JOSE CARRERA HENRÍQCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M02:42:1132900:31:1847701:23:5027.9101:55:0835400:47:0300:02:0300:01:05
36 921PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESABM02:43:3853300:37:1538501:17:5230.0501:55:0738900:48:3100:02:3500:00:51
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON CLUBABF02:22:204300:23:2332401:15:4030.9301:39:0319500:43:1700:01:3900:00:38
2 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. REUS PLOMSABF02:26:3718100:27:3630901:15:0931.1401:42:4521600:43:5200:01:5300:00:56
3 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF02:28:2026400:29:4534801:16:2830.601:46:1314400:42:0700:01:5700:01:24
4 5RAQUEL DEL AGUILA BTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:31:4628900:30:2131501:15:2331.0401:45:4431800:46:0200:02:0600:00:53
5 1815BELÉN SALOMONI SCHWC.N. VIC-ETBABF02:33:5520600:28:0338401:17:5130.0601:45:5438000:48:0100:01:4200:00:41
6 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT TRIATLO 1994ABF02:44:2548300:35:2250701:26:2627.0702:01:4816800:42:3700:02:2400:01:02
7 5194ANNA YMBERN JIMENEC.A. XALOCABF02:48:0217700:27:3252101:27:1826.801:54:5049100:53:1200:02:4800:01:08
8 5059ROSER PLADEVALL IZAC.N. SABADELLABF02:50:2321400:28:2347601:23:4527.9401:52:0855400:58:1500:02:3700:01:04
9 7017PATRICIA TORRES MILLLICENCIA DE DIAABF02:59:1029900:30:3856501:35:1324.5802:05:5149300:53:1900:02:3000:00:45
10 3547LÍDIA RODRÍGUEZ RUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF03:02:3835900:32:1755601:32:4925.2102:05:0654700:57:3200:02:3200:01:20
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM02:00:53400:20:341201:04:4036.1901:25:14600:35:3900:01:2100:00:34
2 1782CRISTIAN BAIZAN DIAC.N. VIC-ETBABM02:02:501100:20:561701:05:2135.8101:26:171500:36:3300:01:2500:00:34
3 3649ORIOL MARIMON CASTECERRR IGUALADAABM02:05:052400:22:232001:05:3335.701:27:562000:37:0900:01:3800:00:41
4 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM02:05:355200:23:49601:03:5636.601:27:453500:37:5000:01:2700:00:37
5 1176POL RECOBER PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM02:05:451400:21:068301:08:1234.3101:29:181400:36:2700:01:2800:00:38
6 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM02:06:483400:23:113201:06:1635.3101:29:272400:37:2100:01:3600:00:39
7 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARFASTTRIATLON CLUBABM02:06:523100:23:071401:04:5236.0701:27:595300:38:5300:01:3300:00:49
8 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM02:07:205900:24:034101:06:3435.1501:30:371600:36:4300:01:2700:00:41
9 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM02:08:22900:20:4912301:09:4133.5801:30:303600:37:5200:01:3000:00:36
10 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON CLUBABM02:09:218400:24:442601:05:4935.5501:30:335000:38:4800:01:3900:00:34
11 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM02:09:5711600:25:523401:06:1835.2901:32:103300:37:4700:01:3500:00:49
12 388ELOY SERRANO RODRIGC.N. REUS PLOMSABM02:12:355800:24:004201:06:3435.1501:30:3413900:42:0100:01:3300:00:37
13 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLOABM02:13:2311300:25:497601:08:0234.3901:33:516700:39:3200:01:5000:00:37
14 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM02:13:279900:24:552401:05:4535.5901:30:4017700:42:4700:01:4000:00:36
15 4403GUILLERMO GABAS CANC.E. TRIATHLONBCNABM02:13:4518400:27:403101:06:1335.3401:33:538300:39:5200:01:3400:00:42
16 5722JOSE LOPEZ SALMEROABSOLUT SPORTABM02:14:1918600:27:429501:08:3234.1401:36:144000:38:0500:01:4600:00:48
17 1247GUILLEM SAMANIEGO MABSOLUT SPORTABM02:15:171600:21:3813401:10:0333.401:31:4120700:43:3600:01:4600:00:45
18 633ALBERT FUMANYA SALVC.N. VIC-ETBABM02:15:2618900:27:448801:08:1934.2501:36:036400:39:2300:01:4600:00:40
19 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM02:16:559800:24:5515201:10:3833.1301:35:3312200:41:2200:01:4500:00:46
20 3272MARC PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM02:17:339000:24:4928101:14:0731.5701:38:564700:38:3700:01:4000:00:37
21 1562ELOY JORGE DE LA FUABSOLUT SPORTABM02:18:269100:24:4911301:09:1833.7701:34:0723700:44:1900:01:4400:00:42
22 5974AARON CATALAN PEREAC.N. CATALUNYAABM02:19:172000:21:5813001:09:5333.4801:31:5137000:47:2600:01:4900:00:53
23 6031IVAN ROCALLICENCIA DE DIAABM02:19:577200:24:3116201:10:5033.0401:35:2124300:44:3600:02:0100:00:49
24 3921XAVIER CLERIES VILACLUB TRIATLO BLANESABM02:21:0817800:27:339801:08:3534.1201:36:0826500:45:0000:01:4800:00:42
25 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM02:21:1814400:26:5429701:14:4331.3201:41:377400:39:4100:02:0000:01:03
26 5546DANIEL GARCIA LOPEZC.E. TRIATHLONBCNABM02:22:5027600:30:0618901:11:4232.6401:41:4811500:41:0200:02:0000:00:55
27 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM02:22:528700:24:4724601:13:2231.8901:38:0925000:44:4300:01:4400:00:48
28 2911ADAN HIDALGO AGUILATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM02:23:0822500:28:4017601:11:2232.7901:40:0218800:43:0600:02:1200:00:45
29 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM02:23:1224100:29:0815401:10:4233.101:39:5019800:43:2200:01:3800:00:46
30 4836ROGER ALBALADEJO CAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:23:1610800:25:4529201:14:2631.4401:40:1118700:43:0500:01:5100:00:49
31 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:24:4233800:31:2912601:09:5033.5101:41:1920000:43:2300:02:0900:00:54
32 2890SERGIO MENA FUNCIAINDEPENDENTABM02:25:176800:24:2521701:12:2832.2901:36:5338800:48:2400:02:0100:01:06
33 1716SERGI GRIFELL COLOMCLUB NÀUTIC MASNOUABM02:26:5423200:28:4823201:13:0232.0401:41:5027000:45:0400:02:1800:00:52
34 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:27:0724700:29:1415101:10:3833.1301:39:5236400:47:1500:01:5700:00:47
35 7014MANEL PARDO FABREGALLICENCIA DE DIAABM02:27:3219700:27:5527201:13:5431.6601:41:4930200:45:4300:02:1600:00:38
36 4772RAUL MORENO VALERACLUB TRIATLO TECNIBIKE CAABM02:27:3638500:33:0610501:09:0333.8901:42:0928900:45:2700:01:4800:00:51
37 2508MIGUEL JUAREZ FONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:27:4229000:30:2217201:11:1332.8601:41:3532200:46:0700:02:3200:01:11
38 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM02:28:0526800:29:5125001:13:3031.8401:43:2125100:44:4400:02:0500:00:53
39 5911DIEGO PRECIADO BORRCLUB TRIATLO SABADELLABM02:28:1823100:28:4623601:13:083201:41:5433400:46:2400:02:3200:00:55
40 7007XEVI GALLART GARANGLLICENCIA DE DIAABM02:28:2312100:25:5538001:17:4130.1201:43:3625300:44:4700:02:5100:01:09
41 3633RUBEN ARIAS MUÑOZCLUB TRIATLO BERGAABM02:29:1625700:29:3626701:13:4931.701:43:2530800:45:5100:02:2600:00:50
42 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:30:0342600:33:5419701:11:5132.5701:45:4523600:44:1800:02:2200:00:57
43 7041ALBERT RIUBRUGENT ELLICENCIA DE DIAABM02:30:3123900:29:0644801:21:2228.7601:50:289200:40:0300:02:5000:01:44
44 6027ROMAIN MONTAGARDLLICENCIA DE DIAABM02:30:3316000:27:0724001:13:1331.9601:40:2042600:50:1300:02:0400:00:52
45 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM02:30:4135800:32:1523401:13:0332.0301:45:1828400:45:2300:02:1500:00:49
46 1404JOSEP MARIA GÜERA MABSOLUT SPORTABM02:31:1941600:33:4027601:14:0431.5901:47:4420600:43:3500:01:5700:00:46
47 6018VICTOR RAMÍREZ MARTLLICENCIA DE DIAABM02:31:2335100:32:0131301:15:1631.0901:47:1722600:44:0600:03:0600:01:17
48 6026EDUARD ARADAS XARGLLICENCIA DE DIAABM02:32:2349000:35:5127101:13:5131.6901:49:4217300:42:4100:02:0300:00:52
49 2528JONATAN NAVARRETE JC.E. SISTRELLSABM02:33:3641800:33:4424501:13:2231.8901:47:0633700:46:3000:02:5900:00:45
50 6032LLORENÇ ALBANELL BALLICENCIA DE DIAABM02:36:137500:24:3837101:17:2030.2601:41:5850700:54:1500:03:2200:01:31
51 7039JONATHAN TEJERO AMOLLICENCIA DE DIAABM02:36:3336900:32:4140601:19:3429.4101:52:1523500:44:1800:02:5400:01:07
52 6014ARNAU CARULLA SANMALLICENCIA DE DIAABM02:36:4047700:35:0838301:17:4530.101:52:5321400:43:4700:03:0800:01:17
53 6025SERGI LÓPEZ GOLLLICENCIA DE DIAABM02:38:3046200:34:4245101:21:3728.6701:56:1914900:42:1100:02:1600:01:18
54 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM02:38:4634200:31:3826501:13:4531.7301:45:2349400:53:2300:01:4900:00:57
55 5318IVAN FERNANDEZ PONFINDEPENDENTABM02:43:3352400:36:5440501:19:3229.4201:56:2635500:47:0700:02:1500:00:55
56 5338ALBERTO MILLAN MARTC.E. RAYOTEAMABM02:44:3454600:38:0235301:16:3230.5701:54:3441700:50:0000:03:0200:01:42
57 6021BERNAT COSTA PÉREZ LLICENCIA DE DIAABM02:47:3050300:36:1433801:16:0930.7301:52:2352000:55:0700:03:1600:00:59
58 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM02:48:0750700:36:2431701:15:3030.9901:51:5453600:56:1300:03:1200:00:47
59 7061ROBERT DALMAU PRATLLICENCIA DE DIAABM02:49:4225600:29:3444601:21:2028.7701:50:5455800:58:4800:02:5200:01:04
60 5378MARC RIAL CERVERAVEC CYCLING & RUNABM02:50:2853800:37:3146001:22:0728.501:59:3844700:50:5000:02:5400:01:29
61 1059ENRIQUE CASAS GALLECLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:54:0826900:29:5754401:30:3125.8502:00:2849800:53:4000:03:0500:01:12
62 7045DAVID RODRIGUEZGANLLICENCIA DE DIAABM02:56:3951000:36:2955101:32:1525.3702:08:4437500:47:5500:04:5000:01:50
63 5377EMIRSON ARICAPA CARABSOLUT SPORTABM03:05:3557900:42:0044301:21:1328.8102:03:1356801:02:2200:01:5500:00:54
64 6042JORGE TARRAGO SCHERLLICENCIA DE DIAABM03:42:4049500:36:0158401:46:4521.9202:22:4658301:19:5400:06:3100:02:32
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1985LAURA GARCIA VILACLUB NATACIO BANYOLESABF02:28:0922700:28:4327301:13:5531.6601:42:3829100:45:3100:02:2300:00:50
2 1934KATE KRISTI KIDGERC.N. CATALUNYAABF02:32:5119800:27:5638201:17:4530.101:45:4135900:47:1000:01:5200:00:45
3 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF02:34:1829600:30:3038901:18:0829.9501:48:3830000:45:4000:02:1000:01:01
4 1837LAURA MAQUEDA MARCOC.T. S.J. ABADESSESABF02:35:1612800:26:1241001:19:4429.3501:45:5640600:49:2000:02:0900:01:03
5 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:44:3528000:30:1050501:26:2127.101:56:3138200:48:0400:02:2500:01:18
6 1835ANA MARÍA OTERO PIABSOLUT SPORTABF02:44:3943200:34:0048001:23:5627.8801:57:5634400:46:4300:02:0800:01:15
7 1900MARTA CERDA LAFONTC.N. CATALUNYAABF02:45:5430100:30:4748301:24:1227.7901:54:5944800:50:5500:02:2000:01:15
8 1897EMMA ANDERSON CRYNST-BIKES CLUB TRIATLOABF02:46:0849800:36:0838701:17:5730.0201:54:0547500:52:0300:03:1300:01:17
9 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF02:46:1447600:35:0541301:19:4829.3201:54:5345800:51:2100:02:5800:01:18
10 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF02:48:2117300:27:2950401:26:1927.1101:53:4851000:54:3300:02:1200:01:07
11 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF02:49:4515300:27:0452201:27:2626.7601:54:3052300:55:1500:02:3500:01:36
12 5102MCARME ARJÓ GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:53:1324500:29:1152801:28:2326.4801:57:3452800:55:3900:02:2800:02:17
13 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:55:2952300:36:5353801:29:4526.0702:06:3839800:48:5100:02:4600:01:20
14 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF03:06:3627300:30:0157001:36:3324.2402:06:3456401:00:0200:02:5700:02:18
15 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF03:16:5456600:40:0657801:40:4423.2302:20:5053500:56:0400:02:5600:01:18
16 7048IDOIA VILA ROCALLICENCIA DE DIAABF03:27:0157500:40:4757701:40:1523.3402:21:0257401:05:5900:04:1300:02:50
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM02:04:343700:23:17901:04:3036.2801:27:471700:36:4700:01:3100:00:35
2 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM02:05:468500:24:45101:03:0737.0701:27:523700:37:5400:01:3200:00:39
3 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM02:06:233600:23:16201:03:0937.0501:26:258900:39:5800:01:3400:00:39
4 2391CARLOS GALINDO ROONPRAT TRIATLO 1994ABM02:07:561500:21:078601:08:1634.2801:29:234600:38:3300:01:3200:00:37
5 413IGNASI GIRONES PUJACLUB TRIATLO BLANESABM02:08:234100:23:226301:07:1934.7601:30:413100:37:4200:01:3800:00:43
6 2456JEREMIE CLEMENTCLUB NATACIO SITGESABM02:08:541700:21:419901:08:4234.0601:30:234500:38:3100:01:3700:00:30
7 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:08:561300:21:019301:08:2334.2201:29:246600:39:3200:01:3800:00:38
8 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM02:09:4510900:25:453601:06:1935.2901:32:043000:37:4100:01:3600:00:43
9 2855ANTONIO ROLDAN GOMEMARESME TRIATLO CLUBABM02:10:38800:20:3913801:10:0533.3901:30:448600:39:5400:01:4200:00:43
10 5523JOAN CUCURELL RAVETCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM02:11:406500:24:235801:07:0834.8601:31:319400:40:0900:01:3300:00:43
11 645FRANCESC XAVIER MANCLUB NATACIO OLOTABM02:11:5110200:25:234001:06:3435.1501:31:578500:39:5400:01:3000:00:38
12 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM02:12:2422400:28:346901:07:4134.5701:36:151100:36:0900:01:3200:00:48
13 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM02:12:344800:23:267501:08:0034.4101:31:2611700:41:0800:01:3400:00:37
14 3775MARC CASADEVALL GAYCLUB NATACIO BANYOLESABM02:12:5817100:27:154501:06:4335.0701:33:585500:39:0000:01:4400:00:45
15 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM02:13:1810300:25:373501:06:1935.2901:31:5612300:41:2200:01:4000:00:41
16 795ANTONI HERENA MONTUCERDANYOLA CHABM02:13:2214200:26:516201:07:1534.801:34:066200:39:1600:01:5400:00:45
17 2674JOSE FRANCO BOC.E. INEF LLEIDAABM02:14:187100:24:303801:06:2735.2101:30:5719700:43:2100:01:3000:00:52
18 3712JORDI MONSERRAT TAC.E. PICORNELLABM02:14:2924300:29:106101:07:1434.801:36:243900:38:0500:01:4800:00:43
19 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM02:14:4815000:27:015001:06:5334.9901:33:5410900:40:5400:01:4300:00:42
20 2065VÍCTOR GARANTO FAJOCERDANYOLA CHABM02:15:338800:24:4814501:10:3133.1801:35:199500:40:1400:01:3500:00:36
21 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:15:4215600:27:0610001:08:4634.0301:35:528100:39:5000:01:5400:00:38
22 325FERRAN BARCELO BADIC.N. CATALUNYAABM02:15:5020500:28:028401:08:1434.2901:36:167100:39:3400:01:4200:00:46
23 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM02:16:0323500:28:556501:07:2234.7401:36:177800:39:4600:01:4000:00:49
24 223MARC RELAÑO GUILLENCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM02:16:536200:24:166801:07:3334.6401:31:4926900:45:0400:01:4500:00:54
25 5463RUBEN MORACHO FERNAFASTTRIATLON CLUBABM02:17:0218500:27:4110301:08:5933.9201:36:409700:40:2200:01:5100:01:07
26 1613EDUARD BARBA GÓMEZ-C.E. RAYOTEAMABM02:17:3733100:31:2013301:10:0233.4101:41:221200:36:1500:01:5900:00:57
27 2764SANTIAGO CEINOS SALCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:18:055400:23:5714601:10:3133.1801:34:2820800:43:3700:01:5000:01:05
28 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT TRIATLO 1994ABM02:18:16100:16:3318701:11:4132.6401:28:1442000:50:0200:01:3600:00:47
29 1305JOSE ANTONIO MARTINCLUB MEDINA TRIATLOABM02:18:2215800:27:0710901:09:1433.801:36:2113800:42:0100:02:1500:00:45
30 3682JOSE ANTONIO GARCIATRIATLO JOVENT 79ABM02:18:4415200:27:0311901:09:3233.6501:36:3514600:42:0900:01:5300:00:57
31 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM02:19:4611400:25:5015501:10:4233.101:36:3219200:43:1400:02:0200:00:51
32 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:20:2114000:26:4912201:09:3433.6401:36:2322000:43:5800:01:4400:00:48
33 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:22:0226600:29:4919801:11:5132.5701:41:409800:40:2200:02:0100:00:53
34 6029ROBERT COMAMALA SERLLICENCIA DE DIAABM02:22:316700:24:2333501:16:0530.7601:40:2814000:42:0300:02:2900:01:06
35 1719JEREMIAS DIEZ NAVAC. ESP. NATAGONAABM02:22:436300:24:1932801:15:4430.901:40:0317000:42:4000:01:5100:01:11
36 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM02:23:4930700:30:5919301:11:4732.601:42:4611600:41:0300:02:4000:00:55
37 2619JORDI SERRANO MOLERC.N. MOLINS DE REIABM02:25:1113200:26:1825601:13:3731.7901:39:5527700:45:1600:01:5700:00:58
38 4869GUNTHER ELOY BLEY CPRAT TRIATLO 1994ABM02:25:5632400:31:1421001:12:1332.401:43:2715800:42:2900:02:0000:00:55
39 816ALEX CASTAÑO CUELLACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:26:0136300:32:3213601:10:0333.401:42:3520200:43:2600:02:1600:01:14
40 7060MIA MIRET COSTABELLLLICENCIA DE DIAABM02:26:4630600:30:5821401:12:2232.3401:43:2020100:43:2600:03:0600:01:10
41 1434MARCEL FONTANILLAS CLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:27:0613800:26:4724301:13:1831.9201:40:0535300:47:0100:01:5300:00:47
42 2083PERE MALLAFRE GARCIC.N. TARRACOABM02:27:3912600:26:0827701:14:0431.5901:40:1237100:47:2700:02:0900:00:57
43 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM02:27:4016800:27:1429901:14:4931.2801:42:0329700:45:3700:02:1100:01:07
44 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:29:0448900:35:4121801:12:3032.2801:48:1110800:40:5300:02:0700:02:15
45 7047OCTAVIO CONTE MARTILLICENCIA DE DIAABM02:29:1132200:31:1123301:13:0332.0301:44:1426300:44:5700:02:0700:00:55
46 6045ESTEVE PEREZ ABELENLLICENCIA DE DIAABM02:29:1832500:31:1616001:10:4833.0501:42:0436200:47:1400:02:1600:00:46
47 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:29:3049300:35:5826401:13:4431.7401:49:428000:39:4800:01:4600:00:49
48 6015ION ANDER URIBARRI LLICENCIA DE DIAABM02:29:3827200:30:0018601:11:3832.6701:41:3837800:48:0000:02:1400:00:59
49 1351JACINT HITOS CARMONCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:29:4331600:31:0816401:10:543301:42:0237300:47:4100:02:0900:01:30
50 3815MARC SERRA MARIMONGAVA TRIATLOABM02:30:4019100:27:4734501:16:2530.6201:44:1233600:46:2800:02:2100:00:47
51 932JONATAN NIETO JIMÉC.E. PICORNELLABM02:30:4440300:33:3228201:14:0931.5601:47:4118400:43:0300:02:1000:00:44
52 7059MARC PASTO PLANASLLICENCIA DE DIAABM02:31:1334100:31:3726801:13:5031.6901:45:2730500:45:4600:03:0300:00:43
53 2735XAVIER ORTIZ GEREZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:31:1431800:31:0828801:14:1731.501:45:2530700:45:4900:02:4400:00:55
54 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:31:2244400:34:1924401:13:2031.9101:47:3921000:43:4300:01:5100:00:50
55 7037LLUIS SULLASTRES LLICENCIA DE DIAABM02:31:4522000:28:3020601:12:0732.4501:40:3745300:51:0800:02:2700:01:12
56 6024SERGI FONTDEGLÒRIA LLICENCIA DE DIAABM02:32:0323000:28:4636501:17:0230.3801:45:4832600:46:1500:02:1600:00:53
57 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM02:32:1519300:27:5031101:15:1231.1201:43:0240500:49:1300:02:2600:01:34
58 5988RUBÉN GARCÍA CANOC.E. SISTRELLSABM02:33:1438900:33:1030601:14:5731.2201:48:0727100:45:0700:02:2200:01:04
59 1020EDU HERNANDEZ REVITRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM02:33:3542200:33:5028501:14:1331.5301:48:0329300:45:3200:02:1600:00:58
60 3826ANTONI JANDULA NOGUVEC CYCLING & RUNABM02:33:5919500:27:5432001:15:3530.9601:43:2943800:50:3000:02:0600:00:48
61 6011RAÚL RUBIO OSTABALLLICENCIA DE DIAABM02:34:0636800:32:4036201:16:5030.4601:49:3024200:44:3600:02:5800:01:06
62 5436DAVID SEGURA ALCOLECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:35:0545800:34:3727401:13:5731.6401:48:3433800:46:3100:02:3200:01:35
63 7058MARC ULLASTRES FRANLLICENCIA DE DIAABM02:35:1134700:31:5223901:13:1231.9701:45:0442100:50:0700:02:5000:00:49
64 3204ORIOL MERCADE CANALC.E. TRIATHLONBCNABM02:35:1241900:33:4631601:15:293101:49:1531300:45:5700:02:1200:00:52
65 2112JOSE LUIS DORADO LUINDEPENDENTABM02:35:4543000:33:5735401:16:3330.5701:50:3027500:45:1500:03:1800:00:49
66 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:37:3946600:34:5039701:18:3729.7601:53:2723100:44:1200:02:3200:01:13
67 2623MARC PURULL DURANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:38:1345000:34:2725201:13:3331.8201:48:0042700:50:1300:02:1500:01:00
68 3106DAVID MARTINEZ MURCCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:38:3347800:35:1244401:21:1628.7901:56:2814100:42:0500:03:5300:01:13
69 6006GERARD MUÑOZ CASTROLLICENCIA DE DIAABM02:40:0042500:33:5442001:20:0529.2201:53:5931700:46:0100:03:3800:01:34
70 2638CARLES FARRES CISTEINDEPENDENTABM02:40:3949100:35:5530801:15:0531.1701:51:0041200:49:3900:02:3500:01:03
71 3207ISMAEL CALLEJAS MAYCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:41:0751600:36:3841401:19:4929.3201:56:2724600:44:4000:03:0500:01:19
72 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM02:41:3138600:33:0742601:20:2529.101:53:3237700:47:5900:03:0400:01:11
73 7018TONI CASANOVAS BERGLLICENCIA DE DIAABM02:41:3946900:34:5640001:19:0029.6201:53:5637400:47:4300:03:0600:01:04
74 630JORDI TOMAS DOMENC.E. PICORNELLABM02:43:4910700:25:4448201:24:0527.8301:49:4950500:54:0000:02:4700:01:31
75 1676JAUME ARNALOT GARCÍCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:45:0024600:29:1146201:22:1528.4501:51:2649600:53:3400:03:2000:01:38
76 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM02:45:4313600:26:4452501:27:5626.6101:54:4045000:51:0300:02:4300:01:47
77 4868PAU PALOMER VILACLUB NATACIO BANYOLESABM02:45:4325000:29:2039501:18:3329.7901:47:5355000:57:5000:02:0700:01:02
78 605HECTOR MEDRANO MARTTRI+9 EL MASNOUABM02:45:4643700:34:0945701:21:5728.5501:56:0641300:49:4000:02:4600:00:59
79 1144ROMÉN MEDINA GONZÁLABSOLUT SPORTABM02:46:552900:23:0156601:35:3924.4601:58:4038600:48:1500:02:5400:02:13
80 7040PAU BOFILL RAHOLALLICENCIA DE DIAABM02:47:1540600:33:3443401:20:412901:54:1548900:53:0000:02:4700:01:00
81 4599JAVIER GORDILLO CABC.T. PARETS DEL VALLESABM02:48:5554500:37:5244201:21:1028.8301:59:0241600:49:5300:02:1700:00:59
82 4321ALBERT HORTET BERENCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:51:0648400:35:2749601:25:3227.3602:00:5942300:50:0700:03:2800:01:56
83 5308CHRISTIAN GOMEZ MUÑC.E. RAYOTEAMABM02:52:5156300:39:2343201:20:3329.0501:59:5648600:52:5500:03:1600:01:54
84 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMPRAT TRIATLO 1994ABM02:54:5345900:34:3745501:21:5128.5901:56:2855600:58:2500:02:0200:01:32
85 3772JOAN FONTBERNAT MACCLUB NATACIO BANYOLESABM02:55:1354300:37:4751501:27:0426.8802:04:5143400:50:2200:03:3300:01:01
86 285GABRIEL ÁLVAREZ CABTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM03:00:4347000:34:5754301:30:3025.8602:05:2752400:55:1600:02:5500:01:25
87 7006ORIOL PUIG BRUFAULLICENCIA DE DIAABM03:03:1039800:33:2645001:21:3528.6801:55:0157601:08:0900:02:5700:01:41
88 6044SAMUEL DE BLAS GAMALLICENCIA DE DIAABM03:05:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
89 7025ERNEST BOSCH MADRILLLICENCIA DE DIAABM03:15:3027500:30:0457101:37:1124.0802:07:1557701:08:1500:05:2300:03:08
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVEC.N. VIC-ETBABF02:23:3211800:25:5229501:14:3531.3701:40:2718600:43:0500:01:4300:00:43
2 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF02:23:4616300:27:0925401:13:3331.8201:40:4218500:43:0400:02:0000:00:56
3 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:31:0731200:31:0531201:15:1431.101:46:1925400:44:4800:02:1100:00:56
4 5082EVA GONZÁLEZ VILAITRIATLETES SOLIDARISABF02:38:5925500:29:3346901:22:4528.2801:52:1834200:46:4100:02:2900:01:14
5 3567SILVIA RODRIGUEZ DOCERDANYOLA CHABF02:43:3129200:30:2539101:18:1629.901:48:4151500:54:5000:02:5700:01:06
6 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROABF02:46:2631700:31:0850901:26:4126.9901:57:4939300:48:3700:02:1100:01:14
7 3513RAQUEL SÁNCHEZ TIENCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF03:02:0649400:35:5954501:30:3625.8302:06:3552600:55:3100:03:1700:01:35
8 3505NOEMI APARICIO CABAC.N. SABADELLABF03:07:2549700:36:0656401:34:4824.6802:10:5454000:56:3100:03:0500:01:42
9 1855MÒNICA BONEU FONDEVCLUB NATACIO RUBIABF03:25:3340900:33:3456001:33:1225.1102:06:4658101:18:4700:04:0100:01:29
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:02:411000:20:541901:05:2935.7301:26:231300:36:1800:01:3000:00:36
2 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM02:03:234400:23:23801:04:2336.3401:27:46500:35:3700:01:3000:00:35
3 1301RAUL GOMEZ GARCES DC.N. TARRACOABM02:03:562300:22:022701:06:0535.4101:28:07800:35:4900:01:2900:00:35
4 430HECTOR NADAL PEREZC.N. CATALUNYAABM02:05:413300:23:101301:04:4236.1701:27:523400:37:4900:01:3400:00:43
5 739JORDI AGRAMUNT LUZOC.N. SABADELLABM02:05:512700:22:271801:05:2635.7601:27:533800:37:5800:01:4300:00:38
6 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM02:07:053500:23:132801:06:0635.401:29:193200:37:4600:01:3700:00:37
7 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:07:457800:24:395601:07:0134.9201:31:401000:36:0500:01:4700:00:48
8 4107XAVI QUERALT FORCAC.N. REUS PLOMSABM02:08:2518000:27:363301:06:1635.3101:33:52300:34:3300:01:4200:00:39
9 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM02:08:468100:24:424901:06:523501:31:342100:37:1200:01:4100:00:47
10 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79ABM02:09:0010600:25:432201:05:4435.601:31:272900:37:3300:01:3600:00:47
11 589HERMIES BUSQUE CALC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:13:2713300:26:247201:07:5134.4901:34:156000:39:1200:01:4700:00:51
12 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:5516100:27:085501:07:0134.9201:34:097600:39:4600:01:4400:00:46
13 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM02:14:1918200:27:367901:08:0434.3801:35:404900:38:3900:01:3700:00:50
14 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM02:15:2117900:27:358001:08:0534.3701:35:407500:39:4100:01:3300:00:50
15 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM02:15:252100:22:0012501:09:4733.5301:31:4720900:43:3800:01:4500:00:54
16 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:15:5211200:25:488501:08:1534.2901:34:0313400:41:4900:01:5600:00:46
17 398ARNAU BELLAPART LASC.N. VIC-ETBABM02:16:423000:23:028701:08:1934.2501:31:2128200:45:2100:01:3800:00:36
18 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM02:16:483800:23:1915301:10:4133.1101:34:0017800:42:4800:01:4600:00:41
19 322ROBERT MAYORAL SERRCLUB TRI5UABM02:17:265000:23:3714701:10:3233.1801:34:0919400:43:1700:01:4300:00:49
20 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM02:19:3938400:33:069201:08:2134.2401:41:274200:38:1200:01:5700:00:42
21 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM02:20:3016200:27:0810601:09:0433.8801:36:1223400:44:1800:01:5100:00:43
22 520DAVID SANCHEZ GONZAC.N. MOLINS DE REIABM02:20:3115400:27:0411801:09:2733.6901:36:3122100:44:0000:01:4300:00:50
23 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROABM02:20:344900:23:3523101:12:5832.0701:36:3322200:44:0100:01:5500:00:46
24 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUETRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:21:1821200:28:219001:08:2034.2401:36:4124400:44:3700:02:1700:00:55
25 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:21:4741700:33:427701:08:0234.3901:41:449100:40:0300:01:5900:00:51
26 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:21:5531900:31:0912901:09:5133.501:41:0011300:40:5500:01:4500:00:44
27 2187ISMAEL MARTINEZ PONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:22:1934500:31:4511101:09:1633.7801:41:0112100:41:1800:01:5900:00:40
28 796OLIVER GARRIDO LUQUCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:22:2042700:33:559401:08:3234.1401:42:278400:39:5300:02:0100:01:11
29 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMABM02:22:4240000:33:2915801:10:4433.0801:44:134400:38:2900:02:0600:00:54
30 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:22:4442400:33:5211601:09:2033.7501:43:126800:39:3200:02:0800:00:43
31 5618OSCAR PASTOR IGLESIC.E. RAYOTEAMABM02:22:5726200:29:4314301:10:2733.2201:40:1017600:42:4700:02:0400:01:09
32 4373ALBERT VALBUENA RODC.N. SABADELLABM02:23:0621600:28:2520301:12:0232.4801:40:2716900:42:3900:02:0700:01:09
33 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:2528800:30:1816901:11:0732.901:41:2513700:42:0000:02:2000:00:50
34 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:25000:00:00000:00:00001:40:4017400:42:4500:00:0000:01:28
35 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM02:23:3832100:31:1113901:10:1333.3301:41:2415100:42:1400:02:0600:00:49
36 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:23:5620200:28:0021601:12:2532.3101:40:2520300:43:3100:02:0400:01:04
37 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM02:24:0027000:29:5918301:11:3232.7101:41:3116000:42:2900:02:2200:00:48
38 5313JONATHAN MORALES MUC.N. TARRACOABM02:24:0134300:31:3916501:10:5632.9901:42:3512500:41:2600:02:1300:01:16
39 1171JOAN CARRASCO REVERC.N. SABADELLABM02:24:1328200:30:1123501:13:083201:43:1911000:40:5400:02:0300:00:46
40 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:24:5328600:30:1418501:11:3632.6801:41:5018300:43:0300:02:2100:00:57
41 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM02:25:0016700:27:1222701:12:5432.101:40:0626100:44:5400:02:4700:01:08
42 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:25:0833300:31:2316101:10:4833.0501:42:1118100:42:5700:02:4900:00:52
43 7009FRANCESC AULI LLINALLICENCIA DE DIAABM02:25:1835500:32:1017701:11:2432.7701:43:3413200:41:4400:02:4700:01:09
44 3161MANUEL LAGO VAZQUEZINDEPENDENTABM02:25:206900:24:2831901:15:3230.9801:40:0028100:45:2000:01:5200:00:41
45 5319RUBÉN JIMÉNEZ GARCÍCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM02:25:5347900:35:1516701:11:0532.9201:46:207000:39:3300:02:0600:01:25
46 5403ADRIÁN MEDINA GALLAC.N. VIC-ETBABM02:26:3629500:30:2917301:11:1532.8401:41:4425800:44:5200:02:2000:00:55
47 7035TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM02:26:5219200:27:4922401:12:5032.1301:40:3932400:46:1300:02:5000:00:51
48 4758ALBERT SERRA MINGORFASTTRIATLON CLUBABM02:26:5428500:30:1217101:11:1032.8801:41:2229200:45:3200:02:2700:00:53
49 1064JORDI PUIGDOLLERS NLA SALLE SPORTABM02:26:5730200:30:5126001:13:4131.7601:44:3215500:42:2500:02:2000:01:05
50 7055PERE MASDEVALL CORBLLICENCIA DE DIAABM02:27:1237600:32:5019201:11:4532.6101:44:3516700:42:3700:02:1000:00:58
51 6035GARY MURRAYLLICENCIA DE DIAABM02:28:0624000:29:0819601:11:5132.5701:40:5935700:47:0700:02:0400:01:28
52 6003CRISTIAN CORCOBADO LLICENCIA DE DIAABM02:28:3950400:36:1826301:13:4331.7401:50:014800:38:3800:01:5100:00:51
53 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM02:28:5446100:34:4035801:16:4230.5101:51:222800:37:3200:03:2500:01:29
54 6013POL CARULLA SOLÀLLICENCIA DE DIAABM02:29:1635300:32:0222001:12:4332.1801:44:4524000:44:3100:02:0800:01:10
55 4150HECTOR HERRERO FRANINDEPENDENTABM02:29:2239400:33:1620101:11:5532.5401:45:1122700:44:1100:02:1300:00:47
56 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSIT3R TRIATLOABM02:29:3845100:34:2721501:12:2332.3301:46:5017900:42:4800:01:5000:00:42
57 422OSCAR BARRIENTOS PEINDEPENDENTABM02:29:5354400:37:4822901:12:5832.0701:50:465800:39:0700:02:3800:00:43
58 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:30:0521000:28:1925801:13:3931.7701:41:5838500:48:0700:02:1000:01:03
59 420MARC UBACH MORERAC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM02:30:1429300:30:2727001:13:5131.6901:44:1831200:45:5600:02:1600:00:54
60 828MARC BAQUERO FÀBREGCLUB GASSS TRIATLOABM02:30:1518800:27:4335201:16:3130.5801:44:1431600:46:0100:02:0400:00:47
61 2768ARTEMI NAVARRO VIVATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:30:4932600:31:1617801:11:2632.7601:42:4238400:48:0700:02:3000:01:15
62 3472BERNAT FERRIOLS COLCERDANYOLA CHABM02:30:5250500:36:2015701:10:4333.0901:47:0321500:43:4900:01:5600:01:04
63 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM02:31:2833900:31:2929401:14:3231.401:46:0128700:45:2700:02:1200:01:04
64 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:31:3044300:34:1823801:13:0931.9901:47:2722400:44:0300:02:1100:01:02
65 4363RUBEN TOLEDANO MARTCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:31:4228400:30:1234901:16:2930.5901:46:4126700:45:0100:02:0400:00:46
66 7049ALBERT ACOSTA VAZQULLICENCIA DE DIAABM02:32:2337700:32:5437201:17:2430.2301:50:1814200:42:0500:03:2500:01:32
67 370JOSE ANTONIO VAZQUECLUB NATACIO RUBIABM02:32:3819400:27:5329101:14:2631.4401:42:1943100:50:1900:02:3600:00:55
68 7020CARLES RIBOT BERNABLLICENCIA DE DIAABM02:32:3948100:35:1830101:14:5331.2501:50:1115700:42:2800:02:5100:01:11
69 5652GERARD HINOJO DOMEC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM02:32:4446800:34:5531001:15:0931.1401:50:0417100:42:4000:02:1200:00:59
70 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:32:4647100:34:5818001:11:2932.7301:46:2732800:46:1900:01:5800:01:13
71 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:33:1757600:41:0120801:12:1132.4201:53:129300:40:0500:01:5200:00:44
72 3334GREGORIO SAINZ PARDC.E. PICORNELLABM02:35:1442100:33:4836101:16:5030.4601:50:3824100:44:3600:03:0000:01:08
73 4395VICTOR RODRIGUEZ CACLUB NATACIO MINORISAABM02:35:4445300:34:3033701:16:0630.7501:50:3627200:45:0800:03:0200:00:58
74 4724DAVID PRAT BORRISSECLUB NATACIO BANYOLESABM02:36:1422900:28:4533201:15:4930.8601:44:3446800:51:4000:03:0900:01:55
75 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:36:2930300:30:5226601:13:4531.7301:44:3747100:51:5200:02:4600:01:57
76 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM02:36:3227800:30:0939201:18:2029.8701:48:2938100:48:0300:02:4300:01:22
77 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:36:3953400:37:1724701:13:2331.8901:50:4031500:45:5900:02:0800:00:52
78 6019ANDREU CARULLA CALLLLICENCIA DE DIAABM02:36:4122100:28:3234201:16:2030.6601:44:5247000:51:4900:02:0500:01:10
79 2291DANIEL FABREGA COLOCLUB NATACIO OLOTABM02:36:4225300:29:3239001:18:1529.901:47:4740000:48:5500:02:4000:01:18
80 1232JORDI SEGADE QUINTEPRAT TRIATLO 1994ABM02:36:5930400:30:5331401:15:1731.0801:46:1044600:50:4900:02:3400:01:23
81 5460JORDI SIMON PALOUINDEPENDENTABM02:37:3931100:31:0542301:20:1329.1701:51:1833000:46:2100:03:0300:01:19
82 7010ALBERT OLLER CODINALLICENCIA DE DIAABM02:37:5347400:35:0337401:17:2730.2101:52:3028500:45:2300:02:2100:01:05
83 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:38:2138100:33:0143101:20:2829.0801:53:2925700:44:5200:03:1100:02:23
84 1688CARLES PUNSI RIBUGECLUB CICLISTA BANYOLESABM02:41:186400:24:2154801:31:3825.5401:55:5928000:45:1900:01:5800:00:00
85 1449ALBERT GISBERT BRULFASTTRIATLON CLUBABM02:41:2712500:26:0648901:24:4327.6201:50:4944300:50:3800:01:5600:01:03
86 3431JUAN MIGUEL ALBA ROCLUB NATACIO SITGESABM02:41:3830000:30:4736701:17:0930.3301:47:5650000:53:4200:01:5300:00:52
87 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTABM02:41:5534600:31:4743301:20:3829.0201:52:2540900:49:3000:02:0000:00:50
88 1186IVAN VICEDO BARRIENC.N. BADALONAABM02:42:5120900:28:1648101:24:0327.8401:52:1943900:50:3200:03:0800:01:47
89 2864ALEXIS MENACHO SALGCERDANYOLA CHABM02:42:5455900:39:0037001:17:2030.2601:56:2034000:46:3400:02:0700:01:12
90 3767PAU FIGUERAS VIÑALSCLUB NATACIO BANYOLESABM02:42:5831300:31:0640401:19:2029.501:50:2648000:52:3200:02:2300:01:34
91 3694RAUL CHAVARRI CABEZC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM02:43:0431000:31:0441901:20:0429.2301:51:0847200:51:5600:02:4600:01:28
92 5309OSCAR RUFETE CASTAÑC.E. RAYOTEAMABM02:46:2754200:37:4645401:21:4228.6401:59:2835000:46:5900:02:5700:01:29
93 6047EMILI CARRASCO SANCLLICENCIA DE DIAABM02:46:3448000:35:1743801:21:0128.8801:56:1842900:50:1600:02:2500:01:15
94 2181SERGIO ORTIGOSA MARC. TRIATLO MONTORNESABM02:47:0651200:36:3549101:24:5627.5502:01:3129600:45:3500:03:4900:01:51
95 2540JOSEP MALAVE SOTERAC.A. IGUALADAABM02:48:0150900:36:2833101:15:4830.8701:52:1653200:55:4500:02:1000:01:03
96 6004VICENTE FERRERO ROSLLICENCIA DE DIAABM02:48:1543100:34:0052001:27:1726.8102:01:1734800:46:5800:03:2700:01:01
97 6012ERIC ARAUZLLICENCIA DE DIAABM02:48:3538800:33:0946701:22:3528.3401:55:4448500:52:5100:03:1800:01:28
98 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM02:50:0751900:36:4137501:17:2930.201:54:1053400:55:5700:00:0000:01:32
99 2569RUBEN MONMANY PULIC.E. RAYOTEAMABM02:50:1340400:33:3350201:26:1127.1501:59:4443700:50:2900:03:3000:01:33
100 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM02:50:5453100:37:1339401:18:3329.7901:55:4652200:55:0800:02:2000:00:48
101 6005MIQUEL ALAVEDRA BROLLICENCIA DE DIAABM02:51:5150800:36:2751101:26:5126.9402:03:1839200:48:3300:04:0200:01:55
102 6023JORDI GARCIA POLLLICENCIA DE DIAABM02:51:5356500:39:4342401:20:1429.1601:59:5747300:51:5600:01:5300:01:10
103 6020MARTÍ VILARNAU VILALLICENCIA DE DIAABM02:54:0237800:32:5650001:26:0027.2101:58:5651900:55:0600:03:0900:01:04
104 4955RUBEN DEL POZO CARICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:54:2717400:27:2952401:27:5126.6401:55:2056000:59:0700:02:4400:01:02
105 6046RAUL VILLEGASLLICENCIA DE DIAABM02:56:2048600:35:3045801:22:0228.5201:57:3255700:58:4800:02:4300:01:46
106 6007DAVID MENDEZ HORMIGLLICENCIA DE DIAABM02:57:1336500:32:3449001:24:5527.5601:57:2956300:59:4400:05:4500:02:13
107 7029ORIOL ARDÈVOL BOSCHLLICENCIA DE DIAABM02:57:3044100:34:1550601:26:2427.0802:00:3954100:56:5100:03:1000:01:13
108 7033DAVID TORRELLES NADLLICENCIA DE DIAABM02:58:0452700:37:0154101:30:2425.8802:07:2544400:50:3900:03:0500:00:59
109 6039GUILLERMO GASPART BLLICENCIA DE DIAABM02:58:2148800:35:3443701:20:5928.8901:56:3356701:01:4800:02:5900:01:20
110 6016JORDI FIGUEROLA ALQLLICENCIA DE DIAABM02:59:1344900:34:2654701:30:5425.7402:05:2050300:53:5300:03:3700:01:36
111 145IVO PEDRO SANDOVAL TRIATLO BCN-TRIFORFUNABM03:00:5750600:36:2251001:26:4626.9702:03:0854900:57:4900:02:3700:01:16
112 6008RAMON NIETO PEÑALLICENCIA DE DIAABM03:15:5039200:33:1457201:37:1724.0502:10:3157201:05:1900:03:1900:01:38
113 5664FRANCISCO JAVIER VECERDANYOLA CHABM03:20:1758300:44:0857601:39:4523.4602:23:5353900:56:2400:04:3800:00:00
114 2441LLUIS GARCIA PAREDECLUB NATACIO RUBIABM03:33:5755400:38:37000:00:00000:00:00000:00:0000:02:3900:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F02:26:2614100:26:5132601:15:4230.9101:42:3321700:43:5300:01:4300:00:44
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:30:4732000:31:1037701:17:3130.1901:48:4114300:42:0600:01:5900:01:08
3 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F02:32:1310000:24:5646401:22:1928.4301:47:1526400:44:5800:02:2300:00:53
4 1912MERCE ASENSIO MIGUEC.N. CATALUNYAV1F02:36:5514300:26:5339901:18:5029.6801:45:4345600:51:1200:02:1000:00:49
5 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:42:3939900:33:2647501:23:3028.0201:56:5630300:45:4300:02:2600:00:55
6 5096ANGELA AGUILAR FUENC.N. CATALUNYAV1F02:46:4641200:33:3550801:26:3227.0402:00:0734100:46:3900:02:2600:01:01
7 113ELISENDA PRACHT MONCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1F02:53:0037300:32:4753901:29:5226.0402:02:3943300:50:2100:02:3500:00:57
8 7016TIPHAINE ANDERBOUHRLLICENCIA DE DIAV1F02:55:1754100:37:4551901:27:1626.8102:05:0143000:50:1600:02:2500:01:11
9 5007CARLOTA CELMA NEIRACERCLE SABADELLES 1856V1F03:04:1851800:36:4156901:35:5924.3802:12:4046600:51:3800:02:5800:01:36
10 5005EVA CALERO BALLBECERCLE SABADELLES 1856V1F03:14:1157700:41:1557301:38:1323.8202:19:2851100:54:4300:03:1900:01:40
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:07:416000:24:08501:03:4136.7401:27:498200:39:5200:01:4400:00:38
2 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M02:09:534200:23:229101:08:2034.2401:31:424100:38:1100:01:4700:00:48
3 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:10:359300:24:522501:05:4735.5701:30:398800:39:5600:01:4200:00:38
4 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M02:11:5812000:25:547301:07:5134.4901:33:454300:38:1300:01:3600:00:32
5 1138SERGI BERMEJO BARNIC.N. REUS PLOMSV1M02:12:107700:24:392901:06:0635.401:30:4512400:41:2500:02:0500:00:43
6 501PERE SALA ROCATRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M02:12:127000:24:295901:07:1134.8301:31:4010200:40:3200:01:4600:00:42
7 1364NICOLAS ARAGON RODRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:13:307600:24:385401:07:0034.9301:31:3813500:41:5200:02:0000:00:53
8 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M02:13:387400:24:3711001:09:1533.7901:33:527700:39:4600:01:3700:00:41
9 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M02:14:1715900:27:076001:07:1234.8201:34:199000:39:5800:01:4300:00:56
10 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M02:14:185100:23:475301:06:5934.9301:30:4620400:43:3200:01:3600:00:39
11 330RAÚL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M02:14:465700:24:0013701:10:0533.3901:34:0510400:40:4100:02:0500:00:40
12 874JOSEP MARTIN MARTINNATS SPORT SAV1M02:14:522600:22:2612801:09:5133.501:32:1716300:42:3500:01:5100:00:54
13 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M02:15:3810400:25:408901:08:2034.2401:34:0013100:41:3800:01:4500:00:42
14 368MIQUEL MORALES ROLDCERDANYOLA CHV1M02:16:1514800:27:006401:07:2034.7501:34:2013600:41:5500:01:3400:00:53
15 1026CARLOS RESTOY SALMEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:16:5723600:28:5916801:11:0732.901:40:061800:36:5100:01:4500:00:53
16 239JOSEP MARTI COROMINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:17:0317600:27:3210701:09:0933.8401:36:419900:40:2200:02:0000:00:57
17 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M02:17:4214500:26:5611401:09:1933.7601:36:1512600:41:2700:01:5200:00:41
18 3485MARC VILAREGUT I SOCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:18:2615700:27:0610801:09:1033.8301:36:1614700:42:1000:01:5100:00:45
19 1209JORDI MOLINS ROMEROTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:19:0914900:27:0013201:09:5833.4401:36:5814800:42:1100:02:0300:01:14
20 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M02:19:1712400:26:0214401:10:3033.1901:36:3217500:42:4500:02:0900:00:49
21 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M02:19:4118700:27:4210201:08:5233.9801:36:3418900:43:0700:01:5300:00:55
22 6034WALTER FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:19:4729400:30:2913501:10:0333.401:40:326100:39:1500:01:4700:00:49
23 2962LUIS JAVIER SANCHEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:19:4921700:28:269701:08:3534.1201:37:0118000:42:4800:01:4400:01:21
24 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M02:20:4113900:26:4812701:09:5133.501:36:3922300:44:0200:02:0200:00:59
25 485OSCAR MARTINEZ BAILGAVA TRIATLOV1M02:20:5728300:30:1118801:11:4132.6401:41:525700:39:0500:02:2300:00:51
26 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M02:21:0325400:29:3314101:10:2033.2701:39:5311800:41:1000:01:4800:00:49
27 302LLUIS RAFART BUXOCLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:21:5410100:24:5712101:09:3433.6401:34:3136700:47:2300:02:1100:01:04
28 2015JOSEP MARTOS CASTILCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:22:2330500:30:5415601:10:4233.101:41:3610700:40:4700:02:3100:01:05
29 755ALEJANDRO FRIAS CHIC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:22:3119900:27:5620701:12:0932.4301:40:0515600:42:2600:02:0000:00:46
30 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M02:22:4114700:26:5829801:14:4831.2801:41:4611100:40:5500:02:3100:00:51
31 6036SERGIO MATA ASEJOLLICENCIA DE DIAV1M02:22:5738700:33:0714201:10:2033.2701:43:276500:39:3000:02:3800:01:12
32 7046JAVIER GALLEGO MOLDUET-TRI&BIKESV1M02:23:1123300:28:4917001:11:0732.901:39:5619300:43:1500:02:0100:00:49
33 3271ISRAEL TURULL   FORC.E. PICORNELLV1M02:23:1320000:27:5820501:12:0632.4501:40:0419000:43:0900:02:0500:00:50
34 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M02:24:0726300:29:4419901:11:5132.5701:41:3516200:42:3200:02:0000:00:41
35 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M02:24:1832700:31:1728401:14:1131.5401:45:285100:38:5000:02:3400:01:05
36 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:25:0024800:29:1616601:11:0132.9501:40:1724900:44:4300:01:5800:01:07
37 7043LUIS MARCO COLLADODUET-TRI&BIKESV1M02:26:1725900:29:4114001:10:1733.2901:39:5832900:46:1900:01:5500:00:46
38 5683CARLES MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:26:2120100:27:5928301:14:1031.5501:42:0923000:44:1200:02:0400:01:11
39 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M02:27:2241000:33:3422301:12:5032.1301:46:2411400:40:5800:01:5200:02:01
40 7026JOAN ROURA GUBAULLICENCIA DE DIAV1M02:27:5741500:33:3911701:09:2533.7101:43:0426000:44:5300:02:0200:00:52
41 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:28:3030800:31:0119501:11:5032.5801:42:5129900:45:3900:02:0900:01:02
42 1578FRANCESC OTEO MARTÍU.C. SANT CUGATV1M02:28:5517000:27:1528701:14:1631.5101:41:3136800:47:2400:03:1700:01:04
43 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M02:28:5933700:31:2833001:15:4630.8801:47:1413300:41:4500:02:0000:00:51
44 1781CARLES ESCARRE ROMEC.N. VIC-ETBV1M02:29:0827900:30:1027901:14:0631.5801:44:1625900:44:5200:01:5900:00:59
45 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:29:1331400:31:0619001:11:4432.6201:42:5033300:46:2300:02:0000:01:06
46 4770CARLES SENDRA MANAUC.E. SISTRELLSV1M02:29:2440200:33:3121301:12:2032.3501:45:5120500:43:3300:02:3700:01:00
47 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M02:29:5212200:25:5735101:16:2930.5901:42:2636900:47:2600:02:3200:00:54
48 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M02:30:0951500:36:3620201:11:5932.5101:48:3512900:41:3400:02:2600:01:11
49 5920RAFA GOMEZ SOLERINDEPENDENTV1M02:30:1927700:30:0734001:16:1530.6901:46:2221900:43:5700:02:1100:01:47
50 7044JAIME HAMAD MOHAMEDDUET-TRI&BIKESV1M02:30:4854900:38:0722501:12:5332.1101:51:007900:39:4800:02:3000:01:05
51 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M02:30:5743900:34:1120001:11:5532.5401:46:0625500:44:5100:02:0300:00:48
52 5752TONI LAGO VAZQUEZINDEPENDENTV1M02:31:1813700:26:4632201:15:3730.9501:42:2339900:48:5500:01:5500:01:22
53 2058JORDI FREIXAS VILAGCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:31:3242800:33:5526901:13:5131.6901:47:4621300:43:4600:02:4400:00:53
54 7030XAVI VILLANUEVA NUÑLLICENCIA DE DIAV1M02:31:5337000:32:4337801:17:3430.1701:50:1713000:41:3600:03:5200:01:38
55 682ISMAEL LALUEZA GEGUINDEPENDENTV1M02:32:0138300:33:0428601:14:1531.5201:47:1924800:44:4200:02:1200:01:17
56 3426JOSEP BEUMALA BUSQUCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:32:1439500:33:1729601:14:4231.3301:47:5923200:44:1500:02:2200:00:58
57 6028JOSEP ANTONI SANCHELLICENCIA DE DIAV1M02:32:4337900:33:0030501:14:5731.2201:47:5725200:44:4600:02:5400:01:41
58 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:33:1644200:34:1725901:13:4131.7601:47:5827900:45:1800:02:1500:01:32
59 4511DAVID TURULL MASATSCLUB NATACIO MINORISAV1M02:33:4244500:34:1925101:13:3231.8201:47:5130900:45:5100:03:0000:01:28
60 7013MIGUEL ANGEL GOMEZ LLICENCIA DE DIAV1M02:34:0024400:29:1125701:13:3831.7801:42:4945500:51:1100:02:1400:01:20
61 2652PERE FRAGUELL PUJADCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:34:4621800:28:2731801:15:3130.9901:43:5844500:50:4800:02:5900:01:17
62 2266JOAN GONZALEZ CAPARCERDANYOLA CHV1M02:35:0019600:27:5541101:19:4529.3401:47:4036500:47:2000:02:5000:01:13
63 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:35:0322800:28:4436901:17:1330.301:45:5740100:49:0600:02:3500:00:51
64 6033MANUEL PAULONILLICENCIA DE DIAV1M02:35:3150000:36:0935901:16:4530.4901:52:5416500:42:3700:02:1300:01:19
65 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEFASTTRIATLON CLUBV1M02:35:3751400:36:3523701:13:0931.9901:49:4431000:45:5300:02:1500:00:42
66 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:36:0115500:27:0524201:13:1531.9501:40:2053000:55:4100:02:0400:01:12
67 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M02:36:5837400:32:4838801:18:0729.9601:50:5531900:46:0300:02:3000:00:59
68 7038ALEXANDRE ROMEO COMLLICENCIA DE DIAV1M02:37:1228700:30:1641701:19:5829.2601:50:1434900:46:5800:02:4500:01:18
69 4777DANIEL DEL BLANCO VCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:38:0634900:31:5317901:11:2932.7301:43:2251200:54:4400:02:0000:00:59
70 1628JULIO RAMONET CARRIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:38:1453700:37:2930001:14:5231.2601:52:2131100:45:5300:01:5400:00:49
71 5266JOSEP SALMORAL GONZCLUB TRIATLO BLANESV1M02:38:1846000:34:3934701:16:2730.6101:51:0636000:47:1200:02:0300:01:03
72 2918JORDI ROSELL MATACLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:38:2112900:26:1242101:20:0529.2201:46:1747600:52:0400:02:2400:01:23
73 7054ENRIQUE TABOADA GUECLUB TRIATLON CORUÑAV1M02:38:2633400:31:2435601:16:3730.5401:48:0143500:50:2500:02:4300:00:57
74 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M02:39:4315100:27:0234301:16:2430.6301:43:2653700:56:1700:02:0000:01:09
75 2263MARCOS COELLO MIGUECERDANYOLA CHV1M02:39:4725800:29:4034401:16:2530.6201:46:0549900:53:4200:02:1300:01:09
76 3769DANIEL DEL AMO SANCCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:40:0124200:29:0932701:15:4430.901:44:5352100:55:0800:03:1500:01:19
77 305JOSEP MARIA TOMAS FCLUB NATACIO OLOTV1M02:40:1041100:33:3540701:19:3829.3801:53:1334700:46:5700:02:1900:00:57
78 7015TONI SOLSONA PALAULLICENCIA DE DIAV1M02:40:3257200:40:3332101:15:3630.9501:56:0923900:44:2300:03:0200:01:09
79 5784NABEL KACHACHI FERNCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:41:1626100:29:4229301:14:3131.401:44:1354400:57:0300:02:1800:01:49
80 7056ALEJANDRO ALORDALLICENCIA DE DIAV1M02:41:3936400:32:3442501:20:2029.1301:52:5439500:48:4500:02:5800:01:32
81 7032EDUARDO PROS ORTEGALLICENCIA DE DIAV1M02:41:4452500:36:5746301:22:1728.4401:59:1416100:42:3000:03:5500:01:26
82 1633JOAN MUÑOZ SALAZARJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M02:41:4941400:33:3740801:19:3929.3801:53:1639100:48:3300:02:1100:01:07
83 1102CARLOS OTERO PITAC.E. PICORNELLV1M02:42:1248500:35:2845601:21:5328.5801:57:2125600:44:5100:02:5800:01:36
84 1291ENRIC COLLADO GILIC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M02:42:3647200:35:0040901:19:4029.3701:54:4037600:47:5600:02:4800:01:10
85 2646ALBERTO JOSE CAMPOSC.E. RAYOTEAMV1M02:44:3445600:34:3643501:20:4828.9601:55:2440300:49:1000:02:4700:01:02
86 7034JOAN LLOBET YLLLLICENCIA DE DIAV1M02:44:5117500:27:3149201:25:0027.5301:52:3147800:52:2000:03:2900:01:21
87 7051XAVI MATAS CARRERASLLICENCIA DE DIAV1M02:45:2056200:39:1838601:17:5730.0201:57:1538300:48:0500:02:2600:01:12
88 471JAVIER LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:45:4828100:30:1035001:16:2930.5901:46:3956100:59:0900:02:2600:01:18
89 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:46:2939100:33:1344101:21:0828.8401:54:2147700:52:0800:02:3100:00:52
90 1246RICART GARCIA SANCHC.N. VIC-ETBV1M02:46:3442300:33:5144901:21:2728.7301:55:1845700:51:1600:02:2700:00:54
91 4306XAVIER FERNANDEZ LOCLUB TRIASME TRIATLOV1M02:47:0253500:37:1848601:24:3127.6902:01:4927400:45:1300:02:4600:02:28
92 5483SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M02:47:1356400:39:2341501:19:5029.3101:59:1337900:48:0000:03:2500:01:09
93 2899JORDI CARBO POUINDEPENDENTV1M02:47:2747500:35:0440301:19:2029.501:54:2449000:53:0300:03:1100:01:36
94 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M02:48:1055800:38:5447801:23:5427.8902:02:4828300:45:2200:02:3300:01:29
95 3837FRANCESC DE MONTELLCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M02:48:5644000:34:1447401:23:2128.0701:57:3545900:51:2100:02:4600:01:13
96 635DANI CANADELL PICARCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:49:3646300:34:4640201:19:1029.5601:53:5652900:55:4000:02:2600:01:10
97 3092IGNASI TOMAS LÓPEZINDEPENDENTV1M02:50:1735200:32:0153201:28:4826.3502:00:4940800:49:2800:02:3000:01:40
98 4866FRANCESC CALVO GONZITRIATLETES SOLIDARISV1M02:50:369600:24:5353101:28:4426.3701:53:3754300:56:5900:03:2500:02:06
99 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:51:5057000:40:3044001:21:0828.8402:01:3842500:50:1200:02:2100:01:02
100 979ANTONIO FERNÁNDEZ QTRI2WINV1M02:51:5653900:37:3443601:20:5228.9401:58:2649500:53:3000:04:1400:01:10
101 1555JORDI VIÑAS FORTINDEPENDENTV1M02:54:0246700:34:5355301:32:3625.2702:07:2933900:46:3300:03:5500:01:55
102 3666OSCAR TORNER ALTIMICAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:54:3155600:38:4353301:29:0426.2702:07:4734500:46:4400:02:5500:01:20
103 7008PERE PAHISALLICENCIA DE DIAV1M02:55:3151300:36:3552701:28:2026.4902:04:5544200:50:3600:03:2100:01:28
104 2575JOSE JOAQUIN IZQUIETRIATLO OLESAV1M02:55:5452900:37:0453001:28:4326.3802:05:4742200:50:0700:03:5000:01:44
105 7019IBAN ROSINACH BUIRALLICENCIA DE DIAV1M02:56:0656100:39:0348801:24:3627.6602:03:3947900:52:2700:02:1700:01:02
106 482DAVID CUBEDO BERGACLUB NATACIÓ SITGESV1M03:01:0549200:35:5752301:27:2826.7502:03:2554800:57:4000:02:3000:02:00
107 3838RAMON SERRA BADOSACLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M03:05:0157100:40:3254601:30:4125.802:11:1350100:53:4800:02:5600:01:38
108 4324TONI GARCIA CORONADITRIATLETES SOLIDARISV1M03:06:1158400:45:3251201:27:0026.902:12:3249700:53:3900:02:5500:01:37
109 6009LLUIS LEIVA BADOSALLICENCIA DE DIAV1M03:11:1358000:43:2555901:32:5925.1702:16:2451400:54:4900:02:2300:01:31
110 6030JESUS OSORIO TORRENLLICENCIA DE DIAV1M03:14:0758100:43:3455401:32:4025.2502:16:1455300:57:5300:03:4600:03:23
111 6040JOSE LUIS MUÑOZ REYLLICENCIA DE DIAV1M03:42:4049600:36:0358301:46:4421.9202:22:4758201:19:5300:06:2800:02:31
112 6041TONY MOLINOS MARTOSLLICENCIA DE DIAV1M03:42:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
113 3173DAVID NEIRA PLAA.D. RUNNING VIGIAV1M03:43:5053000:37:1158201:46:4421.9202:23:5558401:19:5500:06:3000:02:40
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6MONTSE JUNCAROL REGCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:46:5345700:34:3646601:22:3228.3501:57:0841500:49:4500:02:5700:01:03
2 1909EULALIA CALVERAS AUC.T. S.J. ABADESSESV1F02:51:0756900:40:2848701:24:3527.6702:05:0332000:46:0400:03:0900:00:55
3 4004Mª JESUS SANTOS BLACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F02:51:5216900:27:1555701:32:5725.1702:00:1246900:51:4000:03:1100:01:31
4 6001MARISA MARKIEGI AMOC.D KAIROSCOREV1F02:54:2352600:36:5950301:26:1427.1402:03:1345400:51:1000:03:2800:01:33
5 1851MARTA SANCHEZ SALINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:58:4254700:38:0253401:29:0626.2602:07:0846300:51:3400:02:2900:01:17
6 4087JACQUELINE CAMÓS WICLUB NATACIO BANYOLESV1F03:10:5258500:46:584801:06:513501:53:4958001:17:0300:04:0500:02:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:11:088000:24:403001:06:0935.3701:30:499600:40:1900:01:3100:00:43
2 4405OSCAR BARTOLOME LAFTRI2WINV1M02:18:498900:24:4818401:11:3232.7101:36:2015900:42:2900:02:2100:01:02
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV1M02:19:5425100:29:2015001:10:3833.1301:39:588700:39:5600:01:4900:00:55
4 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:23:0412300:26:0130401:14:5631.2301:40:5714500:42:0700:01:4100:00:38
5 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:24:579700:24:5418201:11:3132.7201:36:2539000:48:3200:02:0400:00:46
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M02:24:5827100:29:5913101:09:5833.4401:39:5726600:45:0100:02:1700:00:48
7 2751JOAN MARZO CLUSELLACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:25:4337200:32:4618101:11:2932.7301:44:1512700:41:2800:02:2200:01:01
8 1135GREGORI VENEGAS RUCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:25:4335600:32:1117401:11:1632.8301:43:2715200:42:1600:02:0000:01:01
9 2916ANGEL MARIN TARIFACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:26:1725200:29:2321901:12:4332.1801:42:0622900:44:1100:02:4000:01:03
10 723ARCADI ROMERA PASCUC.N. VIC-ETBV1M02:26:3620700:28:058201:08:1134.3201:36:1643200:50:2000:02:0600:00:41
11 2323LLUIS ALMODOVAR PACCLUB NATACIO SITGESV1M02:28:5833500:31:2520401:12:0432.4701:43:2929000:45:2900:02:3800:00:55
12 540JOAN JUNCAROL REGUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:29:0329800:30:3422801:12:5732.0801:43:3129400:45:3200:02:5100:00:52
13 1663JAUME MORROS MARTINCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:29:1924900:29:1722601:12:5332.1101:42:1035800:47:0900:02:3100:01:13
14 5662XAVIER CIURANA ROCAINDEPENDENTV1M02:29:2834000:31:3221101:12:1332.401:43:4530400:45:4300:02:1200:01:01
15 552JUAN CARLOS GARCIA INDEPENDENTV1M02:29:2930900:31:0337901:17:3930.1401:48:4210600:40:4700:03:1200:01:14
16 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV1M02:30:2839000:33:1320901:12:1332.401:45:2626800:45:0200:02:1000:01:07
17 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV1M02:34:3320800:28:0733301:15:5930.801:44:0643600:50:2700:02:4100:01:07
18 6002ALEX MENENDEZ GIMENLLICENCIA DE DIAV1M02:34:5633600:31:2735701:16:4030.5201:48:0734600:46:4900:02:5600:01:46
19 4839CARLES MARCÉ PUIGCLUB NATACIO RUBIV1M02:35:0233200:31:2134101:16:2030.6601:47:4136600:47:2100:02:4800:01:02
20 3381JUAN PABLO VALLE GAVILADECANS TRIATLOV1M02:35:0236700:32:4039601:18:3729.7601:51:1721200:43:4500:02:4900:01:04
21 3942MIQUEL BALLARIN LAPCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:35:0344700:34:2126101:13:4231.7501:48:0335200:47:0000:01:5900:01:02
22 532CARLES BOU MIRÓPRAT TRIATLO 1994V1M02:36:0732800:31:1724101:13:1431.9501:44:3146400:51:3600:02:1300:01:09
23 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M02:36:3833000:31:1941601:19:5229.301:51:1128800:45:2700:02:3700:01:02
24 5703ALBERTO SALVANS TORC.E. VILA OLIMPICAV1M02:37:1141300:33:3737601:17:2930.201:51:0632100:46:0500:02:3600:00:56
25 2690ROGER ARDÈVOL LATORABSOLUT SPORTV1M02:37:1651700:36:4029001:14:2631.4401:51:0632300:46:1000:01:5700:01:07
26 158JUAN LOPEZ CHAVESA.D. RUNNING VIGIAV1M02:37:5252200:36:5339301:18:2329.8501:55:1616400:42:3600:02:3900:01:10
27 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M02:38:5114600:26:5736401:16:5730.4101:43:5451700:54:5700:02:1600:01:11
28 845JOSUE FERNANDEZ ARICERDANYOLA CHV1M02:39:4643300:34:0433901:16:1230.7101:50:1641000:49:3000:02:3400:01:07
29 467DAVID CERVERA MARTIGAVA TRIATLOV1M02:40:0836100:32:2432501:15:4130.9201:48:0547400:52:0300:01:5200:00:51
30 2225ENRIC CORDER LOPEZC.N. VIC-ETBV1M02:40:5642900:33:5644701:21:2228.7601:55:1829800:45:3800:02:3300:01:00
31 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:41:2226000:29:4233401:16:0530.7601:45:4752700:55:3500:02:3200:00:54
32 1539XAVIER BOSSA ATMETLCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M02:42:2250100:36:1036601:17:0430.3601:53:1440200:49:0800:02:5800:01:37
33 3811SANTIAGO FERRER YUC.E. COR CASTELLDEFELLS RV1M02:42:2846500:34:4835501:16:3630.5501:51:2445100:51:0400:03:2900:01:17
34 2128CARLES MORENO ANDREC. TRIATLO MONTORNESV1M02:42:4853200:37:1444501:21:1728.7901:58:3123300:44:1700:03:0400:01:08
35 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:43:5832300:31:1346101:22:1328.4601:53:2644000:50:3200:02:2800:01:16
36 7021XAVI RODRIGUEZ PORTLLICENCIA DE DIAV1M02:44:0145400:34:3536001:16:4630.4801:51:2148100:52:4000:02:3700:01:16
37 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:44:2931500:31:0742801:20:2629.0901:51:3348700:52:5600:02:1200:01:47
38 5564JORDI GARCIA GODALC.E. PICORNELLV1M02:46:1023700:29:0052601:27:5926.601:56:5940400:49:1100:03:1100:01:54
39 7022JOAN JOSEP ALBALADE