RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
608 589 19 0 1500 39 10 26 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 06:07:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA01:59:40
2300ALBERT PARREÑO SAMPER02:00:53
32847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIA02:06:52

2. - C.N. VIC-ETB - 06:11:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11782CRISTIAN BAIZAN DIAZ02:02:50
2559PAU MORENO MARTIN02:03:43
34103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH02:04:41

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 06:13:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA02:02:03
21176POL RECOBER PLANA02:05:45
3344ALEX LLAVERIA JIMENEZ02:06:10

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:19:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO02:02:41
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER02:07:41
32042JAUME FREIJO MADAULA02:08:40

5. - C.N. CATALUNYA - 06:20:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1430HECTOR NADAL PEREZ02:05:41
2332SERGI MARTINEZ MERODIO02:05:46
34475POL GIMENO FONQUERNIE02:09:04

6. - CLUB NATACIO OLOT - 06:24:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1710ALEIX DOMENECH GUIX02:05:53
22416IHOR PRISSIAJNYI02:06:48
3645FRANCESC XAVIER MANEL·LA PUJOL02:11:51

7. - C.N. REUS PLOMS - 06:28:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS02:08:22
24107XAVI QUERALT FORCADELL 02:08:25
31138SERGI BERMEJO BARNILS02:12:10

8. - CLUB NATACIO SITGES - 06:29:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI02:06:23
22456JEREMIE CLEMENT02:08:54
34814EDUARDO BURGUETE BABI02:13:52

9. - C.N. TARRACO - 06:30:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO02:03:56
23672OSCAR MARTÍNEZ CASTRO02:12:38
33982RAFA PRADO GARCIA02:14:19

10. - CLUB TRIATLO BLANES - 06:31:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1413IGNASI GIRONES PUJADES02:08:23
24707LUKASZ KOMAR02:09:45
31068EDUARD RUIZ ANGLADA02:13:18

11. - ABSOLUT SPORT - 06:31:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12891ARNAU MARTINEZ MUR02:07:20
2838DANIEL VELASCO GARCIA02:10:06
35722JOSE LOPEZ SALMERON 02:14:19

12. - CERRR IGUALADA - 06:35:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT02:05:05
21380JORDI COROMINAS JODAR02:14:42
34289LLUIS SIMÓN BENET02:16:03

13. - C.N. SABADELL - 06:37:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON02:05:51
22929ANDREU HUIZINGA POL02:14:48
3787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ02:16:44

14. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 06:38:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZ02:09:53
25523JOAN CUCURELL RAVETLLAT02:11:40
3223MARC RELAÑO GUILLEN02:16:53

15. - C.N. MATARO - 06:41:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO02:04:34
22080MARC ARAGONES I MAS02:16:28
34458MARCEL ARAGONES I MAS02:20:10

16. - CLUB GASSS TRIATLO - 06:42:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA02:09:57
24730CARLOS GRACIA CALET02:13:23
3833DANIEL CAMPOS HUERTAS02:19:39

17. - CERDANYOLA CH - 06:45:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1795ANTONI HERENA MONTULL02:13:22
22065VÍCTOR GARANTO FAJO02:15:33
3368MIQUEL MORALES ROLDAN02:16:15

18. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 06:46:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA02:07:45
21364NICOLAS ARAGON RODRIGUEZ02:13:30
32986RAUL NUEVA FUENTES02:25:08

19. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 06:48:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11490CARLES SUMARROCA BOIX02:14:14
21198ALBERT BARRACHINA MORENO02:15:52
32764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA02:18:05

20. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:52:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA02:13:27
21026CARLOS RESTOY SALMERON02:16:57
3687JORDI FABRA  PARDO02:21:47

21. - C.E. PICORNELL - 06:54:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13712JORDI MONSERRAT TALTAVULL02:14:29
21772MARC ABULI LLUCH02:16:55
33271ISRAEL TURULL   FORNS02:23:13

22. - C.E. RAYOTEAM - 06:55:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11095IVAN HERRUZO FERNANDEZ02:15:21
21613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREZ02:17:37
31529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ02:22:42

23. - C.E. SISTRELLS - 06:56:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11210PERE RECHE QUINTANA02:16:10
24587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN02:16:48
32987MARC ARMENGOD RUIZ02:23:12

24. - CLUB NATACIO BANYOLES - 06:58:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13775MARC CASADEVALL GAYA02:12:58
22015JOSEP MARTOS CASTILLO02:22:23
3707ENRIC FERRAN BENNSTROM02:23:04

25. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 07:00:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11158MANEL ZUÑIGA FERRE02:08:56
22962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJA02:19:49
3843AQUILINO BERDEJO LAZARO02:31:36

26. - TRIATLO JOVENT 79 - 07:01:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13785MARC MARIN GINESTA02:09:00
23682JOSE ANTONIO GARCIA TELLO02:18:44
34970JOSE MARIN SOSPEDRA02:33:26

27. - GAVA TRIATLO - 07:03:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ02:11:58
2485OSCAR MARTINEZ BAILAC02:20:57
33815MARC SERRA MARIMON02:30:40

28. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 07:04:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1501PERE SALA ROCA02:12:12
24701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZ02:21:18
32768ARTEMI NAVARRO VIVAS02:30:49

29. - CLUB TRIATLO SABADELL - 07:04:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES02:17:47
24534CARLOS CASTELLANO CARRASCO02:21:18
32751JOAN MARZO CLUSELLAS02:25:43

30. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 07:05:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13485MARC VILAREGUT I SOLER02:18:26
2377XAVIER CODONY RUAIX02:21:55
32905ERNEST PRAT VIVER02:24:42

31. - DUET-TRI&BIKES - 07:06:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
17003DANIEL PLA ESCOBAR02:19:38
27002SERGIO HEREDIA CALVO02:23:11
37046JAVIER GALLEGO MOLL02:23:11

32. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 07:09:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN02:15:42
25683CARLES MOLERO CALVO02:26:21
33399ERIC DÍEZ SANTIAGO02:27:07

33. - C.E. TRIATHLONBCN - 07:11:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14403GUILLERMO GABAS CANELA02:13:45
25546DANIEL GARCIA LOPEZ02:22:50
33204ORIOL MERCADE CANALS02:35:12

34. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 07:12:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1457AMAND REDONDO BRUNET02:11:08
21663JAUME MORROS MARTINEZ02:29:19
33426JOSEP BEUMALA BUSQUET02:32:14

35. - C. TRIATLO MONTORNES - 07:12:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO02:03:23
23046DAVID JURADO GUILLEN02:30:41
34875RAUL MORET FORNOS02:38:51

36. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 07:14:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12187ISMAEL MARTINEZ PONT02:22:19
21006JORDI COMAS VILALTA02:24:57
32508MIGUEL JUAREZ FONT02:27:42

37. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 07:20:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15976ALEX MATESANZ SALVADO02:16:50
21209JORDI MOLINS ROMERO02:19:09
31013PEDRO NUNCIO HERNANDEZ02:44:35

38. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 07:23:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS02:20:21
21434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS02:27:06
32064LAURIO PERDIGUERO MORALES02:36:01

39. - CLUB NATACIO MINORISA - 07:25:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14622JORDI BADIA SOLER02:15:38
24511DAVID TURULL MASATS02:33:42
34395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONT02:35:44

40. - C.N. MOLINS DE REI - 07:27:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1520DAVID SANCHEZ GONZALEZ02:20:31
22619JORDI SERRANO MOLERO02:25:11
31050FRANCESC NAVARRO PLATERO02:42:01

41. - CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3 - 07:28:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12239EDGAR COSTABELLA COSTA02:21:43
24941XAVIER CASORRAN SOLANO02:25:02
31398JOSE CARRERA HENRÍQUEZ02:42:11

42. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 07:34:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ02:29:30
22283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONT02:31:22
3989ROGER SEGUI SARDA02:33:17

43. - CLUB NATACIO RUBI - 07:34:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12036DIEGO GALVEZ CASADO02:27:22
2370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUE02:32:38
31585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ02:34:33

44. - TRI2WIN - 07:35:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14405OSCAR BARTOLOME LAFUENTE02:18:49
23040JORDI NOTARIO SABATE02:24:18
3979ANTONIO FERNÁNDEZ QUIROGA02:51:56

45. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 07:36:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1796OLIVER GARRIDO LUQUE02:22:20
24112ALEJANDRO TORO TOMAS02:32:46
33207ISMAEL CALLEJAS MAYI02:41:07

46. - C.N. SWIMFASTER TRIATLO - 07:39:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1420MARC UBACH MORERA02:30:14
25652GERARD HINOJO DOMENECH02:32:44
35379DAVID PUIG ALAY02:36:32

47. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 07:41:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ02:22:44
25225MARC SOLER BLASCO02:23:56
32403JAN RAMIREZ RUIZ02:54:34

48. - VEC CYCLING & RUN - 07:56:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15513PAU ALONSO ZAGUIRRE02:32:15
23826ANTONI JANDULA NOGUERA02:33:59
35378MARC RIAL CERVERA02:50:28

49. - C.E. VILA OLIMPICA - 08:00:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12370JAVIER YUS COBO02:32:54
25703ALBERTO SALVANS TORREDEMER02:37:11
3451ALFONS BLAS SÁNCHEZ02:50:07

50. - C.A. IGUALADA - 08:06:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1789JOSE ROQUE RIOS CUADROS02:27:34
22540JOSEP MALAVE SOTERAS02:48:01
3516JOSEP CANTERO DURAN02:51:17

51. - CLUB CICLISTA BANYOLES - 08:10:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1302LLUIS RAFART BUXO02:21:54
21688CARLES PUNSI RIBUGENT02:41:18
33025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERA03:07:39

52. - A.D. RUNNING VIGIA - 09:15:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1158JUAN LOPEZ CHAVES02:37:52
22597FRANCISCO DAMASO GOMERA02:54:17
33173DAVID NEIRA PLA03:43:50

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32