RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
608 589 19 0 1500 39 10 26 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB TRIATLO BERGAJNM02:08:065600:23:584401:06:3735.1301:30:352700:37:3100:01:2700:00:32
2 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994JNM02:09:405300:23:514701:06:4735.0401:30:385600:39:0200:01:3300:00:36
3 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM02:15:031900:21:5512401:09:4533.5501:31:4019900:43:2300:01:3600:00:44
4 5976ALEX MATESANZ SALVADOTRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM02:16:5021300:28:217401:07:5634.4501:36:1710300:40:3300:01:4100:00:41
5 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM02:27:4534800:31:5314901:10:3633.1401:42:2927600:45:1600:02:0900:01:10
6 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMJNM02:29:4911900:25:5312001:09:3333.6401:35:2650800:54:2300:01:2900:00:35
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M01:58:11600:20:38401:03:2636.8901:24:04100:34:0700:01:2000:00:40
2 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:59:40700:20:381001:04:3136.2701:25:09200:34:3100:01:1800:00:29
3 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:02:031200:20:581601:05:2035.8201:26:18700:35:4500:01:2100:00:33
4 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M02:03:432500:22:251501:05:1735.8401:27:42900:36:0100:01:3400:00:32
5 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M02:04:414500:23:24701:04:1636.4101:27:401900:37:0100:01:2700:00:35
6 710ALEIX DOMENECH GUIXCLUB NATACIO OLOTSUB23M02:05:53500:20:361101:04:3236.2601:25:0810500:40:4500:01:2200:00:29
7 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:06:106100:24:143701:06:2335.2501:30:37400:35:3300:01:2900:00:33
8 3818SALVADOR ZURITA RIERAFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:07:509400:24:522101:05:3335.7001:30:252600:37:2500:01:2900:00:31
9 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:08:409200:24:503901:06:3235.1701:31:222300:37:1800:01:3900:00:33
10 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:08:537300:24:345201:06:5634.9601:31:302500:37:2300:01:4900:00:40
11 4475POL GIMENO FONQUERNIEC.N. CATALUNYASUB23M02:09:048300:24:42301:03:1137.0401:27:5311900:41:1100:01:3300:00:40
12 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBSUB23M02:10:2211000:25:472301:05:4435.6001:31:315200:38:5100:01:2900:00:45
13 844DANIEL LUCENA BUSTOSFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:10:49200:16:5424901:13:3031.8401:30:2410100:40:2500:01:3800:00:29
14 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:11:486600:24:235701:07:0234.9101:31:2510000:40:2300:01:3100:00:37
15 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTROC.N. TARRACOSUB23M02:12:3818300:27:377101:07:4634.5301:35:232200:37:1500:01:3000:00:39
16 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M02:12:504000:23:209601:08:3534.1201:31:5511200:40:5500:01:3400:00:37
17 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M02:12:5216400:27:094601:06:4435.0601:33:535400:38:5900:01:3900:00:39
18 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M02:13:0813100:26:187001:07:4334.5601:34:015900:39:0700:01:4000:00:42
19 1490CARLES SUMARROCA BOIXCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M02:14:148200:24:425101:06:5534.9701:31:3716600:42:3700:01:3500:00:42
20 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYASUB23M02:15:5022600:28:426701:07:3134.6601:36:137200:39:3700:01:3600:00:41
21 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M02:16:10300:17:4726201:13:4331.7401:31:3024700:44:4000:01:4900:00:38
22 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M02:16:163200:23:1010101:08:4734.0201:31:5723800:44:1900:01:3500:00:37
23 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M02:16:288600:24:4511501:09:1933.7601:34:0415400:42:2400:01:3500:00:40
24 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESSUB23M02:19:1516600:27:1110401:09:0233.9001:36:1318200:43:0200:01:4900:00:39
25 7003DANIEL PLA ESCOBARDUET-TRI&BIKESSUB23M02:19:3811500:25:517801:08:0434.3801:33:5530100:45:4300:01:4300:00:40
26 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M02:20:1016500:27:0911201:09:1833.7701:36:2721100:43:4300:01:4200:00:44
27 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M02:21:439500:24:5316301:10:5133.0301:35:4431400:45:5900:01:3700:00:31
28 7002SERGIO HEREDIA CALVODUET-TRI&BIKESSUB23M02:23:117900:24:3919401:11:4932.5801:36:2834300:46:4300:01:4600:00:46
29 6038ADRIÀ GIRALDO VIVASLLICENCIA DE DIASUB23M02:24:0522200:28:3321201:12:1832.3701:40:5119100:43:1400:02:1600:01:11
30 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBSUB23M02:24:2121100:28:2017501:11:2132.8001:39:4124500:44:4000:01:4800:00:42
31 2370JAVIER YUS COBOC.E. VILA OLIMPICASUB23M02:32:5434400:31:4230301:14:5531.2301:46:3732700:46:1700:02:1200:01:11
32 3899ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M02:40:1627400:30:0447201:23:0028.1901:53:0436100:47:1200:03:1700:00:47
33 1398JOSE CARRERA HENRÍQUEZCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M02:42:1132900:31:1847701:23:5027.9101:55:0835400:47:0300:02:0300:01:05
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:07:416000:24:08501:03:4136.7401:27:498200:39:5200:01:4400:00:38
2 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M02:09:534200:23:229101:08:2034.2401:31:424100:38:1100:01:4700:00:48
3 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:10:359300:24:522501:05:4735.5701:30:398800:39:5600:01:4200:00:38
4 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:11:088000:24:403001:06:0935.3701:30:499600:40:1900:01:3100:00:43
5 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M02:11:5812000:25:547301:07:5134.4901:33:454300:38:1300:01:3600:00:32
6 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M02:12:107700:24:392901:06:0635.4001:30:4512400:41:2500:02:0500:00:43
7 501PERE SALA ROCATRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M02:12:127000:24:295901:07:1134.8301:31:4010200:40:3200:01:4600:00:42
8 1364NICOLAS ARAGON RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:13:307600:24:385401:07:0034.9301:31:3813500:41:5200:02:0000:00:53
9 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M02:13:387400:24:3711001:09:1533.7901:33:527700:39:4600:01:3700:00:41
10 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M02:14:1715900:27:076001:07:1234.8201:34:199000:39:5800:01:4300:00:56
11 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M02:14:185100:23:475301:06:5934.9301:30:4620400:43:3200:01:3600:00:39
12 330RAÚL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M02:14:465700:24:0013701:10:0533.3901:34:0510400:40:4100:02:0500:00:40
13 874JOSEP MARTIN MARTINEZNATS SPORT SAV1M02:14:522600:22:2612801:09:5133.5001:32:1716300:42:3500:01:5100:00:54
14 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M02:15:3810400:25:408901:08:2034.2401:34:0013100:41:3800:01:4500:00:42
15 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M02:16:1514800:27:006401:07:2034.7501:34:2013600:41:5500:01:3400:00:53
16 1026CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:16:5723600:28:5916801:11:0732.9001:40:061800:36:5100:01:4500:00:53
17 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:17:0317600:27:3210701:09:0933.8401:36:419900:40:2200:02:0000:00:57
18 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M02:17:4214500:26:5611401:09:1933.7601:36:1512600:41:2700:01:5200:00:41
19 3485MARC VILAREGUT I SOLERCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:18:2615700:27:0610801:09:1033.8301:36:1614700:42:1000:01:5100:00:45
20 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTETRI2WINV1M02:18:498900:24:4818401:11:3232.7101:36:2015900:42:2900:02:2100:01:02
21 1209JORDI MOLINS ROMEROTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:19:0914900:27:0013201:09:5833.4401:36:5814800:42:1100:02:0300:01:14
22 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M02:19:1712400:26:0214401:10:3033.1901:36:3217500:42:4500:02:0900:00:49
23 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M02:19:4118700:27:4210201:08:5233.9801:36:3418900:43:0700:01:5300:00:55
24 6034WALTER FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:19:4729400:30:2913501:10:0333.4001:40:326100:39:1500:01:4700:00:49
25 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:19:4921700:28:269701:08:3534.1201:37:0118000:42:4800:01:4400:01:21
26 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M02:19:5425100:29:2015001:10:3833.1301:39:588700:39:5600:01:4900:00:55
27 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M02:20:4113900:26:4812701:09:5133.5001:36:3922300:44:0200:02:0200:00:59
28 485OSCAR MARTINEZ BAILACGAVA TRIATLOV1M02:20:5728300:30:1118801:11:4132.6401:41:525700:39:0500:02:2300:00:51
29 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M02:21:0325400:29:3314101:10:2033.2701:39:5311800:41:1000:01:4800:00:49
30 302LLUIS RAFART BUXOCLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:21:5410100:24:5712101:09:3433.6401:34:3136700:47:2300:02:1100:01:04
31 2015JOSEP MARTOS CASTILLOCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:22:2330500:30:5415601:10:4233.1001:41:3610700:40:4700:02:3100:01:05
32 755ALEJANDRO FRIAS CHICAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:22:3119900:27:5620701:12:0932.4301:40:0515600:42:2600:02:0000:00:46
33 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M02:22:4114700:26:5829801:14:4831.2801:41:4611100:40:5500:02:3100:00:51
34 6036SERGIO MATA ASEJOLLICENCIA DE DIAV1M02:22:5738700:33:0714201:10:2033.2701:43:276500:39:3000:02:3800:01:12
35 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:23:0412300:26:0130401:14:5631.2301:40:5714500:42:0700:01:4100:00:38
36 7046JAVIER GALLEGO MOLLDUET-TRI&BIKESV1M02:23:1123300:28:4917001:11:0732.9001:39:5619300:43:1500:02:0100:00:49
37 3271ISRAEL TURULL   FORNSC.E. PICORNELLV1M02:23:1320000:27:5820501:12:0632.4501:40:0419000:43:0900:02:0500:00:50
38 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M02:24:0726300:29:4419901:11:5132.5701:41:3516200:42:3200:02:0000:00:41
39 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M02:24:1832700:31:1728401:14:1131.5401:45:285100:38:5000:02:3400:01:05
40 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:24:579700:24:5418201:11:3132.7201:36:2539000:48:3200:02:0400:00:46
41 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M02:24:5827100:29:5913101:09:5833.4401:39:5726600:45:0100:02:1700:00:48
42 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:25:0024800:29:1616601:11:0132.9501:40:1724900:44:4300:01:5800:01:07
43 2751JOAN MARZO CLUSELLASCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:25:4337200:32:4618101:11:2932.7301:44:1512700:41:2800:02:2200:01:01
44 1135GREGORI VENEGAS RUIZCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:25:4335600:32:1117401:11:1632.8301:43:2715200:42:1600:02:0000:01:01
45 7043LUIS MARCO COLLADODUET-TRI&BIKESV1M02:26:1725900:29:4114001:10:1733.2901:39:5832900:46:1900:01:5500:00:46
46 2916ANGEL MARIN TARIFACLUB NATACIO BANYOLESV1M02:26:1725200:29:2321901:12:4332.1801:42:0622900:44:1100:02:4000:01:03
47 5683CARLES MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:26:2120100:27:5928301:14:1031.5501:42:0923000:44:1200:02:0400:01:11
48 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV1M02:26:3620700:28:058201:08:1134.3201:36:1643200:50:2000:02:0600:00:41
49 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M02:27:2241000:33:3422301:12:5032.1301:46:2411400:40:5800:01:5200:02:01
50 7026JOAN ROURA GUBAULLICENCIA DE DIAV1M02:27:5741500:33:3911701:09:2533.7101:43:0426000:44:5300:02:0200:00:52
51 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:28:3030800:31:0119501:11:5032.5801:42:5129900:45:3900:02:0900:01:02
52 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M02:28:5517000:27:1528701:14:1631.5101:41:3136800:47:2400:03:1700:01:04
53 2323LLUIS ALMODOVAR PACIOSCLUB NATACIO SITGESV1M02:28:5833500:31:2520401:12:0432.4701:43:2929000:45:2900:02:3800:00:55
54 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M02:28:5933700:31:2833001:15:4630.8801:47:1413300:41:4500:02:0000:00:51
55 540JOAN JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:29:0329800:30:3422801:12:5732.0801:43:3129400:45:3200:02:5100:00:52
56 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M02:29:0827900:30:1027901:14:0631.5801:44:1625900:44:5200:01:5900:00:59
57 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:29:1331400:31:0619001:11:4432.6201:42:5033300:46:2300:02:0000:01:06
58 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:29:1924900:29:1722601:12:5332.1101:42:1035800:47:0900:02:3100:01:13
59 4770CARLES SENDRA MANAUTC.E. SISTRELLSV1M02:29:2440200:33:3121301:12:2032.3501:45:5120500:43:3300:02:3700:01:00
60 5662XAVIER CIURANA ROCAINDEPENDENTV1M02:29:2834000:31:3221101:12:1332.4001:43:4530400:45:4300:02:1200:01:01
61 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDENTV1M02:29:2930900:31:0337901:17:3930.1401:48:4210600:40:4700:03:1200:01:14
62 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M02:29:5212200:25:5735101:16:2930.5901:42:2636900:47:2600:02:3200:00:54
63 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M02:30:0951500:36:3620201:11:5932.5101:48:3512900:41:3400:02:2600:01:11
64 5920RAFA GOMEZ SOLERINDEPENDENTV1M02:30:1927700:30:0734001:16:1530.6901:46:2221900:43:5700:02:1100:01:47
65 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV1M02:30:2839000:33:1320901:12:1332.4001:45:2626800:45:0200:02:1000:01:07
66 7044JAIME HAMAD MOHAMEDDUET-TRI&BIKESV1M02:30:4854900:38:0722501:12:5332.1101:51:007900:39:4800:02:3000:01:05
67 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M02:30:5743900:34:1120001:11:5532.5401:46:0625500:44:5100:02:0300:00:48
68 5752TONI LAGO VAZQUEZINDEPENDENTV1M02:31:1813700:26:4632201:15:3730.9501:42:2339900:48:5500:01:5500:01:22
69 2058JORDI FREIXAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:31:3242800:33:5526901:13:5131.6901:47:4621300:43:4600:02:4400:00:53
70 7030XAVI VILLANUEVA NUÑEZLLICENCIA DE DIAV1M02:31:5337000:32:4337801:17:3430.1701:50:1713000:41:3600:03:5200:01:38
71 682ISMAEL LALUEZA GEGUNDEZINDEPENDENTV1M02:32:0138300:33:0428601:14:1531.5201:47:1924800:44:4200:02:1200:01:17
72 3426JOSEP BEUMALA BUSQUETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:32:1439500:33:1729601:14:4231.3301:47:5923200:44:1500:02:2200:00:58
73 6028JOSEP ANTONI SANCHEZ BAYOLLICENCIA DE DIAV1M02:32:4337900:33:0030501:14:5731.2201:47:5725200:44:4600:02:5400:01:41
74 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:33:1644200:34:1725901:13:4131.7601:47:5827900:45:1800:02:1500:01:32
75 4511DAVID TURULL MASATSCLUB NATACIO MINORISAV1M02:33:4244500:34:1925101:13:3231.8201:47:5130900:45:5100:03:0000:01:28
76 7013MIGUEL ANGEL GOMEZ CABRALLICENCIA DE DIAV1M02:34:0024400:29:1125701:13:3831.7801:42:4945500:51:1100:02:1400:01:20
77 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:34:3320800:28:0733301:15:5930.8001:44:0643600:50:2700:02:4100:01:07
78 2652PERE FRAGUELL PUJADASCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:34:4621800:28:2731801:15:3130.9901:43:5844500:50:4800:02:5900:01:17
79 6002ALEX MENENDEZ GIMENOLLICENCIA DE DIAV1M02:34:5633600:31:2735701:16:4030.5201:48:0734600:46:4900:02:5600:01:46
80 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSCERDANYOLA CHV1M02:35:0019600:27:5541101:19:4529.3401:47:4036500:47:2000:02:5000:01:13
81 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M02:35:0236700:32:4039601:18:3729.7601:51:1721200:43:4500:02:4900:01:04
82 4839CARLES MARCÉ PUIGCLUB NATACIO RUBIV1M02:35:0233200:31:2134101:16:2030.6601:47:4136600:47:2100:02:4800:01:02
83 3942MIQUEL BALLARIN LAPIEDRACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:35:0344700:34:2126101:13:4231.7501:48:0335200:47:0000:01:5900:01:02
84 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:35:0322800:28:4436901:17:1330.3001:45:5740100:49:0600:02:3500:00:51
85 6033MANUEL PAULONILLICENCIA DE DIAV1M02:35:3150000:36:0935901:16:4530.4901:52:5416500:42:3700:02:1300:01:19
86 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON CLUBV1M02:35:3751400:36:3523701:13:0931.9901:49:4431000:45:5300:02:1500:00:42
87 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:36:0115500:27:0524201:13:1531.9501:40:2053000:55:4100:02:0400:01:12
88 532CARLES BOU MIRÓPRAT TRIATLO 1994V1M02:36:0732800:31:1724101:13:1431.9501:44:3146400:51:3600:02:1300:01:09
89 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M02:36:3833000:31:1941601:19:5229.3001:51:1128800:45:2700:02:3700:01:02
90 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M02:36:5837400:32:4838801:18:0729.9601:50:5531900:46:0300:02:3000:00:59
91 5703ALBERTO SALVANS TORREDEMEC.E. VILA OLIMPICAV1M02:37:1141300:33:3737601:17:2930.2001:51:0632100:46:0500:02:3600:00:56
92 7038ALEXANDRE ROMEO COMASLLICENCIA DE DIAV1M02:37:1228700:30:1641701:19:5829.2601:50:1434900:46:5800:02:4500:01:18
93 2690ROGER ARDÈVOL LATORREABSOLUT SPORTV1M02:37:1651700:36:4029001:14:2631.4401:51:0632300:46:1000:01:5700:01:07
94 158JUAN LOPEZ CHAVESA.D. RUNNING VIGIAV1M02:37:5252200:36:5339301:18:2329.8501:55:1616400:42:3600:02:3900:01:10
95 4777DANIEL DEL BLANCO VILLARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:38:0634900:31:5317901:11:2932.7301:43:2251200:54:4400:02:0000:00:59
96 1628JULIO RAMONET CARRILLOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:38:1453700:37:2930001:14:5231.2601:52:2131100:45:5300:01:5400:00:49
97 5266JOSEP SALMORAL GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1M02:38:1846000:34:3934701:16:2730.6101:51:0636000:47:1200:02:0300:01:03
98 2918JORDI ROSELL MATACLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:38:2112900:26:1242101:20:0529.2201:46:1747600:52:0400:02:2400:01:23
99 7054ENRIQUE TABOADA GUERRACLUB TRIATLON CORUÑAV1M02:38:2633400:31:2435601:16:3730.5401:48:0143500:50:2500:02:4300:00:57
100 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M02:38:5114600:26:5736401:16:5730.4101:43:5451700:54:5700:02:1600:01:11
101 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M02:39:4315100:27:0234301:16:2430.6301:43:2653700:56:1700:02:0000:01:09
102 845JOSUE FERNANDEZ ARIASCERDANYOLA CHV1M02:39:4643300:34:0433901:16:1230.7101:50:1641000:49:3000:02:3400:01:07
103 2263MARCOS COELLO MIGUELCERDANYOLA CHV1M02:39:4725800:29:4034401:16:2530.6201:46:0549900:53:4200:02:1300:01:09
104 3769DANIEL DEL AMO SANCHEZCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:40:0124200:29:0932701:15:4430.9001:44:5352100:55:0800:03:1500:01:19
105 467DAVID CERVERA MARTINEZGAVA TRIATLOV1M02:40:0836100:32:2432501:15:4130.9201:48:0547400:52:0300:01:5200:00:51
106 305JOSEP MARIA TOMAS FIGUERACLUB NATACIO OLOTV1M02:40:1041100:33:3540701:19:3829.3801:53:1334700:46:5700:02:1900:00:57
107 7015TONI SOLSONA PALAULLICENCIA DE DIAV1M02:40:3257200:40:3332101:15:3630.9501:56:0923900:44:2300:03:0200:01:09
108 2225ENRIC CORDER LOPEZC.N. VIC-ETBV1M02:40:5642900:33:5644701:21:2228.7601:55:1829800:45:3800:02:3300:01:00
109 5784NABEL KACHACHI FERNÁNDEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:41:1626100:29:4229301:14:3131.4001:44:1354400:57:0300:02:1800:01:49
110 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:41:2226000:29:4233401:16:0530.7601:45:4752700:55:3500:02:3200:00:54
111 7056ALEJANDRO ALORDALLICENCIA DE DIAV1M02:41:3936400:32:3442501:20:2029.1301:52:5439500:48:4500:02:5800:01:32
112 7032EDUARDO PROS ORTEGA LLICENCIA DE DIAV1M02:41:4452500:36:5746301:22:1728.4401:59:1416100:42:3000:03:5500:01:26
113 1633JOAN MUÑOZ SALAZARJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M02:41:4941400:33:3740801:19:3929.3801:53:1639100:48:3300:02:1100:01:07
114 1102CARLOS OTERO PITAC.E. PICORNELLV1M02:42:1248500:35:2845601:21:5328.5801:57:2125600:44:5100:02:5800:01:36
115 1539XAVIER BOSSA ATMETLLOCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M02:42:2250100:36:1036601:17:0430.3601:53:1440200:49:0800:02:5800:01:37
116 3811SANTIAGO FERRER YUSTEC.E. COR CASTELLDEFELLS RV1M02:42:2846500:34:4835501:16:3630.5501:51:2445100:51:0400:03:2900:01:17
117 1291ENRIC COLLADO GILIC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M02:42:3647200:35:0040901:19:4029.3701:54:4037600:47:5600:02:4800:01:10
118 2128CARLES MORENO ANDREUC. TRIATLO MONTORNESV1M02:42:4853200:37:1444501:21:1728.7901:58:3123300:44:1700:03:0400:01:08
119 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:43:5832300:31:1346101:22:1328.4601:53:2644000:50:3200:02:2800:01:16
120 7021XAVI RODRIGUEZ PORTOLLICENCIA DE DIAV1M02:44:0145400:34:3536001:16:4630.4801:51:2148100:52:4000:02:3700:01:16
121 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:44:2931500:31:0742801:20:2629.0901:51:3348700:52:5600:02:1200:01:47
122 2646ALBERTO JOSE CAMPOS FLOREC.E. RAYOTEAMV1M02:44:3445600:34:3643501:20:4828.9601:55:2440300:49:1000:02:4700:01:02
123 7034JOAN LLOBET YLLLLICENCIA DE DIAV1M02:44:5117500:27:3149201:25:0027.5301:52:3147800:52:2000:03:2900:01:21
124 7051XAVI MATAS CARRERASLLICENCIA DE DIAV1M02:45:2056200:39:1838601:17:5730.0201:57:1538300:48:0500:02:2600:01:12
125 471JAVIER LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:45:4828100:30:1035001:16:2930.5901:46:3956100:59:0900:02:2600:01:18
126 5564JORDI GARCIA GODALLC.E. PICORNELLV1M02:46:1023700:29:0052601:27:5926.6001:56:5940400:49:1100:03:1100:01:54
127 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:46:2939100:33:1344101:21:0828.8401:54:2147700:52:0800:02:3100:00:52
128 1246RICART GARCIA SANCHEZC.N. VIC-ETBV1M02:46:3442300:33:5144901:21:2728.7301:55:1845700:51:1600:02:2700:00:54
129 4306XAVIER FERNANDEZ LOPEZCLUB TRIASME TRIATLOV1M02:47:0253500:37:1848601:24:3127.6902:01:4927400:45:1300:02:4600:02:28
130 5483SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M02:47:1356400:39:2341501:19:5029.3101:59:1337900:48:0000:03:2500:01:09
131 2899JORDI CARBO POUINDEPENDENTV1M02:47:2747500:35:0440301:19:2029.5001:54:2449000:53:0300:03:1100:01:36
132 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M02:48:1055800:38:5447801:23:5427.8902:02:4828300:45:2200:02:3300:01:29
133 7022JOAN JOSEP ALBALADEJO CABLLICENCIA DE DIAV1M02:48:1254000:37:3743001:20:2729.0901:58:0442400:50:0800:03:0500:01:11
134 3837FRANCESC DE MONTELLA VILACLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M02:48:5644000:34:1447401:23:2128.0701:57:3545900:51:2100:02:4600:01:13
135 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:49:3646300:34:4640201:19:1029.5601:53:5652900:55:4000:02:2600:01:10
136 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M02:50:1735200:32:0153201:28:4826.3502:00:4940800:49:2800:02:3000:01:40
137 4866FRANCESC CALVO GONZÁLEZITRIATLETES SOLIDARISV1M02:50:369600:24:5353101:28:4426.3701:53:3754300:56:5900:03:2500:02:06
138 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:51:0436200:32:2845201:21:4028.6501:54:0854200:56:5600:02:2300:01:29
139 1626ANDREU BARTUI CASANOVAC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M02:51:2757400:40:4340101:19:0829.5701:59:5146500:51:3600:02:1100:01:40
140 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:51:5057000:40:3044001:21:0828.8402:01:3842500:50:1200:02:2100:01:02
141 979ANTONIO FERNÁNDEZ QUIROGATRI2WINV1M02:51:5653900:37:3443601:20:5228.9401:58:2649500:53:3000:04:1400:01:10
142 4993ANTOINE MALAUD PRATCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M02:53:4549900:36:0847001:22:5228.2401:59:0051300:54:4500:02:2600:01:29
143 1555JORDI VIÑAS FORTINDEPENDENTV1M02:54:0246700:34:5355301:32:3625.2702:07:2933900:46:3300:03:5500:01:55
144 2597FRANCISCO DAMASO GOMERAA.D. RUNNING VIGIAV1M02:54:1739300:33:1447301:23:1228.1301:56:2655100:57:5100:03:0600:01:20
145 3666OSCAR TORNER ALTIMIRACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:54:3155600:38:4353301:29:0426.2702:07:4734500:46:4400:02:5500:01:20
146 2403JAN RAMIREZ RUIZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:54:3452100:36:4642701:20:2529.1001:57:1154500:57:2300:03:3000:01:34
147 7008PERE PAHISALLICENCIA DE DIAV1M02:55:3151300:36:3552701:28:2026.4902:04:5544200:50:3600:03:2100:01:28
148 2575JOSE JOAQUIN IZQUIERDO GATRIATLO OLESAV1M02:55:5452900:37:0453001:28:4326.3802:05:4742200:50:0700:03:5000:01:44
149 7019IBAN ROSINACH BUIRA LLICENCIA DE DIAV1M02:56:0656100:39:0348801:24:3627.6602:03:3947900:52:2700:02:1700:01:02
150 6022JOSEP RUHI SURRIBASLLICENCIA DE DIAV1M02:56:5652800:37:0351401:27:0326.8802:04:0648400:52:5000:03:5000:01:32
151 7012IGNACIO VILLAFAÑEZ MARCOSLLICENCIA DE DIAV1M02:57:1350200:36:1349801:25:4227.3002:01:5552500:55:1800:03:2300:01:48
152 3150LLUÍS CAMPS BARNETINDEPENDENTV1M02:57:4556000:39:0152901:28:3026.4402:07:3142800:50:1400:03:0700:01:02
153 3957CHRISTOPHE LE GRIX DE LA CLUB NATACIO MINORISAV1M02:58:5637100:32:4551701:27:1126.8401:59:5655900:59:0000:03:1700:02:23
154 482DAVID CUBEDO BERGACLUB NATACIÓ SITGESV1M03:01:0549200:35:5752301:27:2826.7502:03:2554800:57:4000:02:3000:02:00
155 3838RAMON SERRA BADOSACLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M03:05:0157100:40:3254601:30:4125.8002:11:1350100:53:4800:02:5600:01:38
156 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M03:06:1158400:45:3251201:27:0026.9002:12:3249700:53:3900:02:5500:01:37
157 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV1M03:07:3951100:36:3256101:33:1525.0902:09:4755200:57:5200:03:0800:02:09
158 6009LLUIS LEIVA BADOSALLICENCIA DE DIAV1M03:11:1358000:43:2555901:32:5925.1702:16:2451400:54:4900:02:2300:01:31
159 6030JESUS OSORIO TORRENSLLICENCIA DE DIAV1M03:14:0758100:43:3455401:32:4025.2502:16:1455300:57:5300:03:4600:03:23
160 6043ENRIC MEDRANO TOÚRÍSLLICENCIA DE DIAV1M03:17:4857300:40:3656701:35:4424.4402:16:2056601:01:2800:03:5700:01:45
161 7005XAVI BARNEDA BIGASLLICENCIA DE DIAV1M03:20:4158200:43:3554201:30:2825.8702:14:0357501:06:3800:02:4300:01:24
162 7057MARK BELTRAN WALSHLLICENCIA DE DIAV1M03:25:0256800:40:0757501:39:0223.6302:19:0957301:05:5300:03:3600:01:41
163 6041TONY MOLINOS MARTOSLLICENCIA DE DIAV1M03:42:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
164 6040JOSE LUIS MUÑOZ REYLLICENCIA DE DIAV1M03:42:4049600:36:0358301:46:4421.9202:22:4758201:19:5300:06:2800:02:31
165 3173DAVID NEIRA PLAA.D. RUNNING VIGIAV1M03:43:5053000:37:1158201:46:4421.9202:23:5558401:19:5500:06:3000:02:40
166 4284PERE FORTUÑO RODRIGUEZABSOLUT SPORTV1M03:43:5153600:37:1958101:46:3621.9502:23:5558501:19:5600:06:2200:02:36
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4814EDUARDO BURGUETE BABICLUB NATACIO SITGESV2M02:13:524700:23:2515901:10:4733.0601:34:127300:39:4000:02:0200:00:47
2 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M02:16:441800:21:4122201:12:4732.1501:34:2815300:42:1600:02:3100:01:04
3 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:17:4721500:28:238101:08:0634.3601:36:2912000:41:1800:02:0200:00:46
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:20:163900:23:2022101:12:4532.1601:36:0522800:44:1100:02:1800:00:49
5 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINECLUB TRIATLO TECNIBIKE CAV2M02:22:3910500:25:4214801:10:3633.1401:36:1833100:46:2100:02:1400:00:46
6 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.T. S.J. ABADESSESV2M02:24:0811700:25:5228901:14:2131.4701:40:1321800:43:5500:02:3300:00:57
7 807SANTIAGO HERNANDO BARTRAC.N. TARRACOV2M02:24:4220400:28:0227501:13:5931.6301:42:0117200:42:4100:03:1800:01:12
8 4941XAVIER CASORRAN SOLANOCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V2M02:25:0213500:26:4324801:13:2431.8801:40:0726200:44:5500:02:2800:00:57
9 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:27:3419000:27:4625501:13:3531.8001:41:2132500:46:1300:02:0800:00:59
10 2969EDUARD AREGALL ROMEUNATS SPORT SAV2M02:28:2317200:27:2736301:16:5230.4401:44:1922500:44:0400:03:3500:01:37
11 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M02:30:5935000:32:0019101:11:4532.6101:43:4536300:47:1400:02:5600:00:57
12 4537JOAN FIGUERASCLUB TRI-BUV2M02:31:2912700:26:1032901:15:4530.8901:41:5541100:49:3400:02:5800:01:17
13 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M02:31:3645200:34:2830201:14:5531.2301:49:2315000:42:1300:03:5800:01:55
14 1339MOISÈS COSTA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:33:2029700:30:3328001:14:0731.5701:44:4039400:48:4000:02:5000:01:12
15 842JAVIER CATASUS BRISEC.N. CATALUNYAV2M02:35:1011100:25:4730701:14:5731.2201:40:4450900:54:2600:02:3600:01:28
16 915JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M02:36:0837500:32:5038101:17:4430.1001:50:3429500:45:3400:02:4000:00:56
17 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV2M02:36:2955000:38:0723001:12:5832.0701:51:0528600:45:2400:02:3900:01:03
18 4461JOAN ARAGONES GORDIC.N. MATAROV2M02:36:4126700:29:5037301:17:2730.2101:47:1740700:49:2400:02:3900:00:55
19 7052RAMON FERRE PLANALLICENCIA DE DIAV2M02:38:1540500:33:3336801:17:1130.3201:50:4437200:47:3100:03:5800:01:43
20 5300ALEIX DURAN MARTIC.N. TARRACOV2M02:38:1613400:26:2839801:18:4929.6901:45:1748800:52:5900:03:1000:01:45
21 3006CARLES MARTI GERINC.N. CATALUNYAV2M02:38:5729100:30:2341201:19:4729.3301:50:1039700:48:4700:03:0300:01:00
22 1050FRANCESC NAVARRO PLATEROC.N. MOLINS DE REIV2M02:42:0144600:34:2148501:24:2327.7301:58:4419600:43:1700:03:3700:01:28
23 5232ALFRED GONZALEZ LANUZAW3TRI CLUB ESPORTIUV2M02:45:0123400:28:5542201:20:1329.1701:49:0853300:55:5300:04:0200:01:34
24 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:45:3040800:33:3442901:20:2629.0901:54:0046200:51:3000:03:5300:01:14
25 958VICENTE VALERO SANCHEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M02:46:5838200:33:0347901:23:5527.8801:56:5841800:50:0000:03:4800:01:54
26 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M02:47:0844800:34:2646801:22:4128.3001:57:0741900:50:0100:02:5200:01:37
27 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:47:1536000:32:1943901:21:0428.8701:53:2350200:53:5200:02:3300:01:08
28 5238RICARDO MELERO QUIÑONEROINDEPENDENTV2M02:47:2038000:33:0151801:27:1226.8302:00:1335600:47:0700:00:0000:00:00
29 7050LUIS ALDAMIZ-ECHEVARRIA ILLICENCIA DE DIAV2M02:47:5656700:40:0645901:22:0228.5202:02:0830600:45:4800:03:1800:01:55
30 3800PACO MENDEZ SERRANOINDEPENDENTV2M02:48:3046400:34:4649501:25:2727.3802:00:1338700:48:1700:03:2400:01:46
31 4386JOSEP MARIA TÀPIES PERRAMCLUB NATACIO MINORISAV2M02:50:2943800:34:1149901:25:4327.3001:59:5444100:50:3500:03:5200:01:45
32 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M02:51:1735400:32:0954001:30:2225.8902:02:3139600:48:4600:02:5500:01:46
33 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:52:5054800:38:0449301:25:0327.5102:03:0741400:49:4300:03:5300:01:18
34 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M02:53:4939700:33:2347101:22:5528.2201:56:1854600:57:3100:03:5100:01:11
35 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M02:54:5547300:35:0151601:27:0626.8702:02:0748300:52:4800:05:1500:01:20
36 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M02:55:0143500:34:0745301:21:4128.6501:55:4856200:59:1300:03:1400:01:23
37 5828MIGUEL PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:56:4442000:33:4753701:29:4426.0802:03:3149200:53:1300:04:0400:01:44
38 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M02:57:5155500:38:3948401:24:1727.7602:02:5651600:54:5500:02:5100:01:07
39 3476ESTEVE GRANADA I SALESCLUB TRITRAININGV2M02:58:2726500:29:4855801:32:5725.1702:02:4553100:55:4200:03:4500:01:07
40 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M03:02:5939600:33:2049701:25:3527.3401:58:5556901:04:0400:02:4300:01:06
41 5461ANTONIO SUBIRATS GONZÁLEINDEPENDENTV2M03:03:0855300:38:3453601:29:3526.1202:08:0951800:54:5900:03:5700:01:47
42 2411AGUSTI QUINTILLA RIBASC.N. SABADELLV2M03:15:3055200:38:1755501:32:4425.2302:11:0157001:04:2900:04:1900:01:41
43 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV2M03:32:1955700:38:5157901:40:4723.2202:19:3857801:12:4100:04:5900:03:17
44 972JESUS LUIS ANDREU ESCARTIC.N. CATALUNYAV2M03:39:2557800:41:5558001:44:1622.4402:26:1157901:13:1400:04:3200:01:47
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4970JOSE MARIN SOSPEDRATRIATLO JOVENT 79V3M02:33:2640100:33:3125301:13:3331.8201:47:0433200:46:2200:03:3700:01:35
2 1013PEDRO NUNCIO HERNANDEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV3M02:44:3552000:36:4534601:16:2630.6101:53:1146100:51:2400:02:5500:00:59
3 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:48:5848700:35:3146501:22:2928.3701:58:0044900:50:5800:04:2700:02:27
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF02:21:5113000:26:1527801:14:0631.5801:40:2112800:41:3000:01:3800:00:37
2 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. NO TE PARESJNF02:48:0720300:28:0050101:26:0927.1601:54:0950400:53:5800:02:3400:01:09
3 7023ANNA BOFARULL BALLÚSLLICENCIA DE DIAJNF02:50:3835700:32:1451301:27:0226.8901:59:1646000:51:2200:03:0800:01:35
4 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF03:02:5836600:32:3955001:31:5725.4502:04:3655500:58:2200:02:2800:01:08
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F02:18:244600:23:2532301:15:3930.9301:39:046300:39:2000:01:3500:00:40
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F02:24:082800:22:5333601:16:0630.7501:38:5927300:45:0900:01:3800:00:37
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBISUB23F02:44:4221900:28:3049401:25:0727.4901:53:3745200:51:0500:02:4400:01:00
4 7036ANDREA MORENO MUÑOZLLICENCIA DE DIASUB23F02:53:2043400:34:0555201:32:1625.3602:06:2135100:46:5900:03:0400:01:12
5 51NURIA GARCIA GINJAUMETRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F02:53:2423800:29:0054901:31:3825.5402:00:3848200:52:4600:02:1800:01:06
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F02:26:2614100:26:5132601:15:4230.9101:42:3321700:43:5300:01:4300:00:44
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:30:4732000:31:1037701:17:3130.1901:48:4114300:42:0600:01:5900:01:08
3 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F02:32:1310000:24:5646401:22:1928.4301:47:1526400:44:5800:02:2300:00:53
4 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F02:36:5514300:26:5339901:18:5029.6801:45:4345600:51:1200:02:1000:00:49
5 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:42:3939900:33:2647501:23:3028.0201:56:5630300:45:4300:02:2600:00:55
6 5096ANGELA AGUILAR FUENTESC.N. CATALUNYAV1F02:46:4641200:33:3550801:26:3227.0402:00:0734100:46:3900:02:2600:01:01
7 6MONTSE JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:46:5345700:34:3646601:22:3228.3501:57:0841500:49:4500:02:5700:01:03
8 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:51:0756900:40:2848701:24:3527.6702:05:0332000:46:0400:03:0900:00:55
9 4004Mª JESUS SANTOS BLANCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F02:51:5216900:27:1555701:32:5725.1702:00:1246900:51:4000:03:1100:01:31
10 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1F02:53:0037300:32:4753901:29:5226.0402:02:3943300:50:2100:02:3500:00:57
11 6001MARISA MARKIEGI AMONDARAIC.D KAIROSCOREV1F02:54:2352600:36:5950301:26:1427.1402:03:1345400:51:1000:03:2800:01:33
12 7016TIPHAINE ANDERBOUHRLLICENCIA DE DIAV1F02:55:1754100:37:4551901:27:1626.8102:05:0143000:50:1600:02:2500:01:11
13 1851MARTA SANCHEZ SALINASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:58:4254700:38:0253401:29:0626.2602:07:0846300:51:3400:02:2900:01:17
14 5007CARLOTA CELMA NEIRACERCLE SABADELLES 1856V1F03:04:1851800:36:4156901:35:5924.3802:12:4046600:51:3800:02:5800:01:36
15 4087JACQUELINE CAMÓS WIEWELCLUB NATACIO BANYOLESV1F03:10:5258500:46:584801:06:5135.0001:53:4958001:17:0300:04:0500:02:00
16 5005EVA CALERO BALLBECERCLE SABADELLES 1856V1F03:14:1157700:41:1557301:38:1323.8202:19:2851100:54:4300:03:1900:01:40
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:35:0422300:28:3441801:20:0329.2301:48:3733500:46:2700:02:4900:01:03
2 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F02:59:1340700:33:3453501:29:2026.1902:02:5453800:56:1900:03:4000:01:38
3 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F03:01:3943600:34:0756801:35:5424.4002:10:0146700:51:3800:03:2100:01:18
4 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F03:03:2245500:34:3656301:34:4524.7002:09:2150600:54:0100:02:5100:01:07
5 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F03:12:5455100:38:1056201:34:3124.7602:12:4156501:00:1300:03:1800:01:27
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F03:18:2548200:35:1957401:38:2223.7902:13:4157101:04:4400:04:2300:01:40
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM02:00:53400:20:341201:04:4036.1901:25:14600:35:3900:01:2100:00:34
2 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:02:411000:20:541901:05:2935.7301:26:231300:36:1800:01:3000:00:36
3 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZC.N. VIC-ETBABM02:02:501100:20:561701:05:2135.8101:26:171500:36:3300:01:2500:00:34
4 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM02:03:234400:23:23801:04:2336.3401:27:46500:35:3700:01:3000:00:35
5 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. TARRACOABM02:03:562300:22:022701:06:0535.4101:28:07800:35:4900:01:2900:00:35
6 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM02:04:343700:23:17901:04:3036.2801:27:471700:36:4700:01:3100:00:35
7 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM02:05:052400:22:232001:05:3335.7001:27:562000:37:0900:01:3800:00:41
8 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM02:05:355200:23:49601:03:5636.6001:27:453500:37:5000:01:2700:00:37
9 430HECTOR NADAL PEREZC.N. CATALUNYAABM02:05:413300:23:101301:04:4236.1701:27:523400:37:4900:01:3400:00:43
10 1176POL RECOBER PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM02:05:451400:21:068301:08:1234.3101:29:181400:36:2700:01:2800:00:38
11 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM02:05:468500:24:45101:03:0737.0701:27:523700:37:5400:01:3200:00:39
12 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLABM02:05:512700:22:271801:05:2635.7601:27:533800:37:5800:01:4300:00:38
13 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM02:06:233600:23:16201:03:0937.0501:26:258900:39:5800:01:3400:00:39
14 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM02:06:483400:23:113201:06:1635.3101:29:272400:37:2100:01:3600:00:39
15 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON CLUBABM02:06:523100:23:071401:04:5236.0701:27:595300:38:5300:01:3300:00:49
16 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM02:07:053500:23:132801:06:0635.4001:29:193200:37:4600:01:3700:00:37
17 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM02:07:205900:24:034101:06:3435.1501:30:371600:36:4300:01:2700:00:41
18 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:07:457800:24:395601:07:0134.9201:31:401000:36:0500:01:4700:00:48
19 2391CARLOS GALINDO ROONEYPRAT TRIATLO 1994ABM02:07:561500:21:078601:08:1634.2801:29:234600:38:3300:01:3200:00:37
20 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM02:08:22900:20:4912301:09:4133.5801:30:303600:37:5200:01:3000:00:36
21 413IGNASI GIRONES PUJADESCLUB TRIATLO BLANESABM02:08:234100:23:226301:07:1934.7601:30:413100:37:4200:01:3800:00:43
22 4107XAVI QUERALT FORCADELL C.N. REUS PLOMSABM02:08:2518000:27:363301:06:1635.3101:33:52300:34:3300:01:4200:00:39
23 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM02:08:468100:24:424901:06:5235.0001:31:342100:37:1200:01:4100:00:47
24 2456JEREMIE CLEMENTCLUB NATACIO SITGESABM02:08:541700:21:419901:08:4234.0601:30:234500:38:3100:01:3700:00:30
25 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:08:561300:21:019301:08:2334.2201:29:246600:39:3200:01:3800:00:38
26 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79ABM02:09:0010600:25:432201:05:4435.6001:31:272900:37:3300:01:3600:00:47
27 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOFASTTRIATLON CLUBABM02:09:218400:24:442601:05:4935.5501:30:335000:38:4800:01:3900:00:34
28 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM02:09:4510900:25:453601:06:1935.2901:32:043000:37:4100:01:3600:00:43
29 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM02:09:5711600:25:523401:06:1835.2901:32:103300:37:4700:01:3500:00:49
30 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM02:10:065500:23:574301:06:3735.1301:30:346900:39:3200:01:3800:00:39
31 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMARESME TRIATLO CLUBABM02:10:38800:20:3913801:10:0533.3901:30:448600:39:5400:01:4200:00:43
32 5523JOAN CUCURELL RAVETLLATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM02:11:406500:24:235801:07:0834.8601:31:319400:40:0900:01:3300:00:43
33 645FRANCESC XAVIER MANEL·LA CLUB NATACIO OLOTABM02:11:5110200:25:234001:06:3435.1501:31:578500:39:5400:01:3000:00:38
34 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM02:12:2422400:28:346901:07:4134.5701:36:151100:36:0900:01:3200:00:48
35 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM02:12:344800:23:267501:08:0034.4101:31:2611700:41:0800:01:3400:00:37
36 388ELOY SERRANO RODRIGUEZC.N. REUS PLOMSABM02:12:355800:24:004201:06:3435.1501:30:3413900:42:0100:01:3300:00:37
37 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIO BANYOLESABM02:12:5817100:27:154501:06:4335.0701:33:585500:39:0000:01:4400:00:45
38 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM02:13:1810300:25:373501:06:1935.2901:31:5612300:41:2200:01:4000:00:41
39 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM02:13:2214200:26:516201:07:1534.8001:34:066200:39:1600:01:5400:00:45
40 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM02:13:2311300:25:497601:08:0234.3901:33:516700:39:3200:01:5000:00:37
41 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM02:13:279900:24:552401:05:4535.5901:30:4017700:42:4700:01:4000:00:36
42 589HERMIES BUSQUE CALSINAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:13:2713300:26:247201:07:5134.4901:34:156000:39:1200:01:4700:00:51
43 4403GUILLERMO GABAS CANELAC.E. TRIATHLONBCNABM02:13:4518400:27:403101:06:1335.3401:33:538300:39:5200:01:3400:00:42
44 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:5516100:27:085501:07:0134.9201:34:097600:39:4600:01:4400:00:46
45 2674JOSE FRANCO BOC.E. INEF LLEIDAABM02:14:187100:24:303801:06:2735.2101:30:5719700:43:2100:01:3000:00:52
46 5722JOSE LOPEZ SALMERON ABSOLUT SPORTABM02:14:1918600:27:429501:08:3234.1401:36:144000:38:0500:01:4600:00:48
47 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM02:14:1918200:27:367901:08:0434.3801:35:404900:38:3900:01:3700:00:50
48 3712JORDI MONSERRAT TALTAVULC.E. PICORNELLABM02:14:2924300:29:106101:07:1434.8001:36:243900:38:0500:01:4800:00:43
49 1380JORDI COROMINAS JODARCERRR IGUALADAABM02:14:422200:22:016601:07:2534.7101:29:2627800:45:1600:01:2900:00:40
50 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM02:14:4815000:27:015001:06:5334.9901:33:5410900:40:5400:01:4300:00:42
51 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM02:15:171600:21:3813401:10:0333.4001:31:4120700:43:3600:01:4600:00:45
52 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM02:15:2117900:27:358001:08:0534.3701:35:407500:39:4100:01:3300:00:50
53 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM02:15:252100:22:0012501:09:4733.5301:31:4720900:43:3800:01:4500:00:54
54 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM02:15:2618900:27:448801:08:1934.2501:36:036400:39:2300:01:4600:00:40
55 2065VÍCTOR GARANTO FAJOCERDANYOLA CHABM02:15:338800:24:4814501:10:3133.1801:35:199500:40:1400:01:3500:00:36
56 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:15:4215600:27:0610001:08:4634.0301:35:528100:39:5000:01:5400:00:38
57 325FERRAN BARCELO BADIAC.N. CATALUNYAABM02:15:5020500:28:028401:08:1434.2901:36:167100:39:3400:01:4200:00:46
58 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:15:5211200:25:488501:08:1534.2901:34:0313400:41:4900:01:5600:00:46
59 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM02:16:0323500:28:556501:07:2234.7401:36:177800:39:4600:01:4000:00:49
60 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBABM02:16:423000:23:028701:08:1934.2501:31:2128200:45:2100:01:3800:00:36
61 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM02:16:483800:23:1915301:10:4133.1101:34:0017800:42:4800:01:4600:00:41
62 223MARC RELAÑO GUILLENCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM02:16:536200:24:166801:07:3334.6401:31:4926900:45:0400:01:4500:00:54
63 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM02:16:559800:24:5515201:10:3833.1301:35:3312200:41:2200:01:4500:00:46
64 5463RUBEN MORACHO FERNANDEZFASTTRIATLON CLUBABM02:17:0218500:27:4110301:08:5933.9201:36:409700:40:2200:01:5100:01:07
65 322ROBERT MAYORAL SERRANOCLUB TRI5UABM02:17:265000:23:3714701:10:3233.1801:34:0919400:43:1700:01:4300:00:49
66 3272MARC PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM02:17:339000:24:4928101:14:0731.5701:38:564700:38:3700:01:4000:00:37
67 1613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREC.E. RAYOTEAMABM02:17:3733100:31:2013301:10:0233.4101:41:221200:36:1500:01:5900:00:57
68 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:18:055400:23:5714601:10:3133.1801:34:2820800:43:3700:01:5000:01:05
69 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM02:18:16100:16:3318701:11:4132.6401:28:1442000:50:0200:01:3600:00:47
70 1305JOSE ANTONIO MARTINEZ SÁNCLUB MEDINA TRIATLOABM02:18:2215800:27:0710901:09:1433.8001:36:2113800:42:0100:02:1500:00:45
71 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM02:18:269100:24:4911301:09:1833.7701:34:0723700:44:1900:01:4400:00:42
72 3682JOSE ANTONIO GARCIA TELLOTRIATLO JOVENT 79ABM02:18:4415200:27:0311901:09:3233.6501:36:3514600:42:0900:01:5300:00:57
73 5974AARON CATALAN PEREAC.N. CATALUNYAABM02:19:172000:21:5813001:09:5333.4801:31:5137000:47:2600:01:4900:00:53
74 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM02:19:3938400:33:069201:08:2134.2401:41:274200:38:1200:01:5700:00:42
75 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM02:19:4611400:25:5015501:10:4233.1001:36:3219200:43:1400:02:0200:00:51
76 6031IVAN ROCALLICENCIA DE DIAABM02:19:577200:24:3116201:10:5033.0401:35:2124300:44:3600:02:0100:00:49
77 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:20:2114000:26:4912201:09:3433.6401:36:2322000:43:5800:01:4400:00:48
78 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM02:20:3016200:27:0810601:09:0433.8801:36:1223400:44:1800:01:5100:00:43
79 520DAVID SANCHEZ GONZALEZC.N. MOLINS DE REIABM02:20:3115400:27:0411801:09:2733.6901:36:3122100:44:0000:01:4300:00:50
80 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROABM02:20:344900:23:3523101:12:5832.0701:36:3322200:44:0100:01:5500:00:46
81 3921XAVIER CLERIES VILAMAJORCLUB TRIATLO BLANESABM02:21:0817800:27:339801:08:3534.1201:36:0826500:45:0000:01:4800:00:42
82 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM02:21:1814400:26:5429701:14:4331.3201:41:377400:39:4100:02:0000:01:03
83 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:21:1821200:28:219001:08:2034.2401:36:4124400:44:3700:02:1700:00:55
84 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:21:4741700:33:427701:08:0234.3901:41:449100:40:0300:01:5900:00:51
85 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:21:5531900:31:0912901:09:5133.5001:41:0011300:40:5500:01:4500:00:44
86 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:22:0226600:29:4919801:11:5132.5701:41:409800:40:2200:02:0100:00:53
87 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:22:1934500:31:4511101:09:1633.7801:41:0112100:41:1800:01:5900:00:40
88 796OLIVER GARRIDO LUQUECLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:22:2042700:33:559401:08:3234.1401:42:278400:39:5300:02:0100:01:11
89 6029ROBERT COMAMALA SERRANOLLICENCIA DE DIAABM02:22:316700:24:2333501:16:0530.7601:40:2814000:42:0300:02:2900:01:06
90 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMABM02:22:4240000:33:2915801:10:4433.0801:44:134400:38:2900:02:0600:00:54
91 1719JEREMIAS DIEZ NAVARRETEC. ESP. NATAGONAABM02:22:436300:24:1932801:15:4430.9001:40:0317000:42:4000:01:5100:01:11
92 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:22:4442400:33:5211601:09:2033.7501:43:126800:39:3200:02:0800:00:43
93 5546DANIEL GARCIA LOPEZC.E. TRIATHLONBCNABM02:22:5027600:30:0618901:11:4232.6401:41:4811500:41:0200:02:0000:00:55
94 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM02:22:528700:24:4724601:13:2231.8901:38:0925000:44:4300:01:4400:00:48
95 5618OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. RAYOTEAMABM02:22:5726200:29:4314301:10:2733.2201:40:1017600:42:4700:02:0400:01:09
96 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLABM02:23:0621600:28:2520301:12:0232.4801:40:2716900:42:3900:02:0700:01:09
97 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM02:23:0822500:28:4017601:11:2232.7901:40:0218800:43:0600:02:1200:00:45
98 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM02:23:1224100:29:0815401:10:4233.1001:39:5019800:43:2200:01:3800:00:46
99 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:23:1610800:25:4529201:14:2631.4401:40:1118700:43:0500:01:5100:00:49
100 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:25000:00:00000:00:000.0001:40:4017400:42:4500:00:0000:01:28
101 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:2528800:30:1816901:11:0732.9001:41:2513700:42:0000:02:2000:00:50
102 2591JOSE LUIS MORENO RAMIREZCERDANYOLA CHABM02:23:3832100:31:1113901:10:1333.3301:41:2415100:42:1400:02:0600:00:49
103 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM02:23:4930700:30:5919301:11:4732.6001:42:4611600:41:0300:02:4000:00:55
104 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:23:5620200:28:0021601:12:2532.3101:40:2520300:43:3100:02:0400:01:04
105 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM02:24:0027000:29:5918301:11:3232.7101:41:3116000:42:2900:02:2200:00:48
106 5313JONATHAN MORALES MUÑOZC.N. TARRACOABM02:24:0134300:31:3916501:10:5632.9901:42:3512500:41:2600:02:1300:01:16
107 1171JOAN CARRASCO REVERTEC.N. SABADELLABM02:24:1328200:30:1123501:13:0832.0001:43:1911000:40:5400:02:0300:00:46
108 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:24:4233800:31:2912601:09:5033.5101:41:1920000:43:2300:02:0900:00:54
109 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:24:5328600:30:1418501:11:3632.6801:41:5018300:43:0300:02:2100:00:57
110 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM02:25:0016700:27:1222701:12:5432.1001:40:0626100:44:5400:02:4700:01:08
111 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:25:0833300:31:2316101:10:4833.0501:42:1118100:42:5700:02:4900:00:52
112 2619JORDI SERRANO MOLEROC.N. MOLINS DE REIABM02:25:1113200:26:1825601:13:3731.7901:39:5527700:45:1600:01:5700:00:58
113 2890SERGIO MENA FUNCIAINDEPENDENTABM02:25:176800:24:2521701:12:2832.2901:36:5338800:48:2400:02:0100:01:06
114 7009FRANCESC AULI LLINASLLICENCIA DE DIAABM02:25:1835500:32:1017701:11:2432.7701:43:3413200:41:4400:02:4700:01:09
115 3161MANUEL LAGO VAZQUEZINDEPENDENTABM02:25:206900:24:2831901:15:3230.9801:40:0028100:45:2000:01:5200:00:41
116 5319RUBÉN JIMÉNEZ GARCÍACLUB TRIATLO I RUN WITH LABM02:25:5347900:35:1516701:11:0532.9201:46:207000:39:3300:02:0600:01:25
117 4869GUNTHER ELOY BLEY CEREROPRAT TRIATLO 1994ABM02:25:5632400:31:1421001:12:1332.4001:43:2715800:42:2900:02:0000:00:55
118 816ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:26:0136300:32:3213601:10:0333.4001:42:3520200:43:2600:02:1600:01:14
119 5403ADRIÁN MEDINA GALLARDOC.N. VIC-ETBABM02:26:3629500:30:2917301:11:1532.8401:41:4425800:44:5200:02:2000:00:55
120 7060MIA MIRET COSTABELLALLICENCIA DE DIAABM02:26:4630600:30:5821401:12:2232.3401:43:2020100:43:2600:03:0600:01:10
121 7035TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM02:26:5219200:27:4922401:12:5032.1301:40:3932400:46:1300:02:5000:00:51
122 1716SERGI GRIFELL COLOMECLUB NÀUTIC MASNOUABM02:26:5423200:28:4823201:13:0232.0401:41:5027000:45:0400:02:1800:00:52
123 4758ALBERT SERRA MINGORANCEFASTTRIATLON CLUBABM02:26:5428500:30:1217101:11:1032.8801:41:2229200:45:3200:02:2700:00:53
124 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAULA SALLE SPORTABM02:26:5730200:30:5126001:13:4131.7601:44:3215500:42:2500:02:2000:01:05
125 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:27:0613800:26:4724301:13:1831.9201:40:0535300:47:0100:01:5300:00:47
126 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:27:0724700:29:1415101:10:3833.1301:39:5236400:47:1500:01:5700:00:47
127 7055PERE MASDEVALL CORBILLOLLICENCIA DE DIAABM02:27:1237600:32:5019201:11:4532.6101:44:3516700:42:3700:02:1000:00:58
128 7014MANEL PARDO FABREGATLLICENCIA DE DIAABM02:27:3219700:27:5527201:13:5431.6601:41:4930200:45:4300:02:1600:00:38
129 4772RAUL MORENO VALERACLUB TRIATLO TECNIBIKE CAABM02:27:3638500:33:0610501:09:0333.8901:42:0928900:45:2700:01:4800:00:51
130 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM02:27:3912600:26:0827701:14:0431.5901:40:1237100:47:2700:02:0900:00:57
131 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM02:27:4016800:27:1429901:14:4931.2801:42:0329700:45:3700:02:1100:01:07
132 2508MIGUEL JUAREZ FONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:27:4229000:30:2217201:11:1332.8601:41:3532200:46:0700:02:3200:01:11
133 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM02:28:0526800:29:5125001:13:3031.8401:43:2125100:44:4400:02:0500:00:53
134 6035GARY MURRAYLLICENCIA DE DIAABM02:28:0624000:29:0819601:11:5132.5701:40:5935700:47:0700:02:0400:01:28
135 5911DIEGO PRECIADO BORREGUEROCLUB TRIATLO SABADELLABM02:28:1823100:28:4623601:13:0832.0001:41:5433400:46:2400:02:3200:00:55
136 7007XEVI GALLART GARANGOULLICENCIA DE DIAABM02:28:2312100:25:5538001:17:4130.1201:43:3625300:44:4700:02:5100:01:09
137 6003CRISTIAN CORCOBADO MORENOLLICENCIA DE DIAABM02:28:3950400:36:1826301:13:4331.7401:50:014800:38:3800:01:5100:00:51
138 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM02:28:5446100:34:4035801:16:4230.5101:51:222800:37:3200:03:2500:01:29
139 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:29:0448900:35:4121801:12:3032.2801:48:1110800:40:5300:02:0700:02:15
140 7047OCTAVIO CONTE MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM02:29:1132200:31:1123301:13:0332.0301:44:1426300:44:5700:02:0700:00:55
141 3633RUBEN ARIAS MUÑOZCLUB TRIATLO BERGAABM02:29:1625700:29:3626701:13:4931.7001:43:2530800:45:5100:02:2600:00:50
142 6013POL CARULLA SOLÀLLICENCIA DE DIAABM02:29:1635300:32:0222001:12:4332.1801:44:4524000:44:3100:02:0800:01:10
143 6045ESTEVE PEREZ ABELENDALLICENCIA DE DIAABM02:29:1832500:31:1616001:10:4833.0501:42:0436200:47:1400:02:1600:00:46
144 4150HECTOR HERRERO FRANCOINDEPENDENTABM02:29:2239400:33:1620101:11:5532.5401:45:1122700:44:1100:02:1300:00:47
145 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:29:3049300:35:5826401:13:4431.7401:49:428000:39:4800:01:4600:00:49
146 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSITOT3R TRIATLOABM02:29:3845100:34:2721501:12:2332.3301:46:5017900:42:4800:01:5000:00:42
147 6015ION ANDER URIBARRI ORMAZALLICENCIA DE DIAABM02:29:3827200:30:0018601:11:3832.6701:41:3837800:48:0000:02:1400:00:59
148 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:29:4331600:31:0816401:10:5433.0001:42:0237300:47:4100:02:0900:01:30
149 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERINDEPENDENTABM02:29:5354400:37:4822901:12:5832.0701:50:465800:39:0700:02:3800:00:43
150 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:30:0342600:33:5419701:11:5132.5701:45:4523600:44:1800:02:2200:00:57
151 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:30:0521000:28:1925801:13:3931.7701:41:5838500:48:0700:02:1000:01:03
152 420MARC UBACH MORERAC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM02:30:1429300:30:2727001:13:5131.6901:44:1831200:45:5600:02:1600:00:54
153 828MARC BAQUERO FÀBREGASCLUB GASSS TRIATLOABM02:30:1518800:27:4335201:16:3130.5801:44:1431600:46:0100:02:0400:00:47
154 7041ALBERT RIUBRUGENT EXPÓSITLLICENCIA DE DIAABM02:30:3123900:29:0644801:21:2228.7601:50:289200:40:0300:02:5000:01:44
155 6027ROMAIN MONTAGARDLLICENCIA DE DIAABM02:30:3316000:27:0724001:13:1331.9601:40:2042600:50:1300:02:0400:00:52
156 3815MARC SERRA MARIMONGAVA TRIATLOABM02:30:4019100:27:4734501:16:2530.6201:44:1233600:46:2800:02:2100:00:47
157 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM02:30:4135800:32:1523401:13:0332.0301:45:1828400:45:2300:02:1500:00:49
158 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM02:30:4440300:33:3228201:14:0931.5601:47:4118400:43:0300:02:1000:00:44
159 2768ARTEMI NAVARRO VIVASTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:30:4932600:31:1617801:11:2632.7601:42:4238400:48:0700:02:3000:01:15
160 3472BERNAT FERRIOLS COLOMARCERDANYOLA CHABM02:30:5250500:36:2015701:10:4333.0901:47:0321500:43:4900:01:5600:01:04
161 7059MARC PASTO PLANASLLICENCIA DE DIAABM02:31:1334100:31:3726801:13:5031.6901:45:2730500:45:4600:03:0300:00:43
162 2735XAVIER ORTIZ GEREZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:31:1431800:31:0828801:14:1731.5001:45:2530700:45:4900:02:4400:00:55
163 1404JOSEP MARIA GÜERA MARTINEABSOLUT SPORTABM02:31:1941600:33:4027601:14:0431.5901:47:4420600:43:3500:01:5700:00:46
164 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:31:2244400:34:1924401:13:2031.9101:47:3921000:43:4300:01:5100:00:50
165 6018VICTOR RAMÍREZ MARTÍNLLICENCIA DE DIAABM02:31:2335100:32:0131301:15:1631.0901:47:1722600:44:0600:03:0600:01:17
166 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM02:31:2833900:31:2929401:14:3231.4001:46:0128700:45:2700:02:1200:01:04
167 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:31:3044300:34:1823801:13:0931.9901:47:2722400:44:0300:02:1100:01:02
168 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:31:4228400:30:1234901:16:2930.5901:46:4126700:45:0100:02:0400:00:46
169 7037LLUIS SULLASTRES LLICENCIA DE DIAABM02:31:4522000:28:3020601:12:0732.4501:40:3745300:51:0800:02:2700:01:12
170 6024SERGI FONTDEGLÒRIA LEWISLLICENCIA DE DIAABM02:32:0323000:28:4636501:17:0230.3801:45:4832600:46:1500:02:1600:00:53
171 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM02:32:1519300:27:5031101:15:1231.1201:43:0240500:49:1300:02:2600:01:34
172 7049ALBERT ACOSTA VAZQUEZLLICENCIA DE DIAABM02:32:2337700:32:5437201:17:2430.2301:50:1814200:42:0500:03:2500:01:32
173 6026EDUARD ARADAS XARGAYLLICENCIA DE DIAABM02:32:2349000:35:5127101:13:5131.6901:49:4217300:42:4100:02:0300:00:52
174 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM02:32:3819400:27:5329101:14:2631.4401:42:1943100:50:1900:02:3600:00:55
175 7020CARLES RIBOT BERNABELLICENCIA DE DIAABM02:32:3948100:35:1830101:14:5331.2501:50:1115700:42:2800:02:5100:01:11
176 5652GERARD HINOJO DOMENECHC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM02:32:4446800:34:5531001:15:0931.1401:50:0417100:42:4000:02:1200:00:59
177 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:32:4647100:34:5818001:11:2932.7301:46:2732800:46:1900:01:5800:01:13
178 5988RUBÉN GARCÍA CANOC.E. SISTRELLSABM02:33:1438900:33:1030601:14:5731.2201:48:0727100:45:0700:02:2200:01:04
179 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:33:1757600:41:0120801:12:1132.4201:53:129300:40:0500:01:5200:00:44
180 1020EDU HERNANDEZ REVIDIEGOTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM02:33:3542200:33:5028501:14:1331.5301:48:0329300:45:3200:02:1600:00:58
181 2528JONATAN NAVARRETE JIMÉNEZC.E. SISTRELLSABM02:33:3641800:33:4424501:13:2231.8901:47:0633700:46:3000:02:5900:00:45
182 3826ANTONI JANDULA NOGUERAVEC CYCLING & RUNABM02:33:5919500:27:5432001:15:3530.9601:43:2943800:50:3000:02:0600:00:48
183 6011RAÚL RUBIO OSTABAL LLICENCIA DE DIAABM02:34:0636800:32:4036201:16:5030.4601:49:3024200:44:3600:02:5800:01:06
184 5436DAVID SEGURA ALCOLETGECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:35:0545800:34:3727401:13:5731.6401:48:3433800:46:3100:02:3200:01:35
185 7058MARC ULLASTRES FRANCHLLICENCIA DE DIAABM02:35:1134700:31:5223901:13:1231.9701:45:0442100:50:0700:02:5000:00:49
186 3204ORIOL MERCADE CANALSC.E. TRIATHLONBCNABM02:35:1241900:33:4631601:15:2931.0001:49:1531300:45:5700:02:1200:00:52
187 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. PICORNELLABM02:35:1442100:33:4836101:16:5030.4601:50:3824100:44:3600:03:0000:01:08
188 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM02:35:4445300:34:3033701:16:0630.7501:50:3627200:45:0800:03:0200:00:58
189 2112JOSE LUIS DORADO LUJANINDEPENDENTABM02:35:4543000:33:5735401:16:3330.5701:50:3027500:45:1500:03:1800:00:49
190 6032LLORENÇ ALBANELL BALTRONSLLICENCIA DE DIAABM02:36:137500:24:3837101:17:2030.2601:41:5850700:54:1500:03:2200:01:31
191 4724DAVID PRAT BORRISSERCLUB NATACIO BANYOLESABM02:36:1422900:28:4533201:15:4930.8601:44:3446800:51:4000:03:0900:01:55
192 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:36:2930300:30:5226601:13:4531.7301:44:3747100:51:5200:02:4600:01:57
193 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM02:36:3227800:30:0939201:18:2029.8701:48:2938100:48:0300:02:4300:01:22
194 7039JONATHAN TEJERO AMORÓSLLICENCIA DE DIAABM02:36:3336900:32:4140601:19:3429.4101:52:1523500:44:1800:02:5400:01:07
195 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:36:3953400:37:1724701:13:2331.8901:50:4031500:45:5900:02:0800:00:52
196 6014ARNAU CARULLA SANMARTÍLLICENCIA DE DIAABM02:36:4047700:35:0838301:17:4530.1001:52:5321400:43:4700:03:0800:01:17
197 6019ANDREU CARULLA CALLÍSLLICENCIA DE DIAABM02:36:4122100:28:3234201:16:2030.6601:44:5247000:51:4900:02:0500:01:10
198 2291DANIEL FABREGA COLOMER CLUB NATACIO OLOTABM02:36:4225300:29:3239001:18:1529.9001:47:4740000:48:5500:02:4000:01:18
199 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994ABM02:36:5930400:30:5331401:15:1731.0801:46:1044600:50:4900:02:3400:01:23
200 5460JORDI SIMON PALOUINDEPENDENTABM02:37:3931100:31:0542301:20:1329.1701:51:1833000:46:2100:03:0300:01:19
201 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:37:3946600:34:5039701:18:3729.7601:53:2723100:44:1200:02:3200:01:13
202 7010ALBERT OLLER CODINALLICENCIA DE DIAABM02:37:5347400:35:0337401:17:2730.2101:52:3028500:45:2300:02:2100:01:05
203 2623MARC PURULL DURANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:38:1345000:34:2725201:13:3331.8201:48:0042700:50:1300:02:1500:01:00
204 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:38:2138100:33:0143101:20:2829.0801:53:2925700:44:5200:03:1100:02:23
205 6025SERGI LÓPEZ GOLLLICENCIA DE DIAABM02:38:3046200:34:4245101:21:3728.6701:56:1914900:42:1100:02:1600:01:18
206 3106DAVID MARTINEZ MURCIANOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:38:3347800:35:1244401:21:1628.7901:56:2814100:42:0500:03:5300:01:13
207 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM02:38:4634200:31:3826501:13:4531.7301:45:2349400:53:2300:01:4900:00:57
208 6006GERARD MUÑOZ CASTROLLICENCIA DE DIAABM02:40:0042500:33:5442001:20:0529.2201:53:5931700:46:0100:03:3800:01:34
209 2638CARLES FARRES CISTEROINDEPENDENTABM02:40:3949100:35:5530801:15:0531.1701:51:0041200:49:3900:02:3500:01:03
210 3207ISMAEL CALLEJAS MAYICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:41:0751600:36:3841401:19:4929.3201:56:2724600:44:4000:03:0500:01:19
211 1688CARLES PUNSI RIBUGENTCLUB CICLISTA BANYOLESABM02:41:186400:24:2154801:31:3825.5401:55:5928000:45:1900:01:5800:00:00
212 1449ALBERT GISBERT BRULLFASTTRIATLON CLUBABM02:41:2712500:26:0648901:24:4327.6201:50:4944300:50:3800:01:5600:01:03
213 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM02:41:3138600:33:0742601:20:2529.1001:53:3237700:47:5900:03:0400:01:11
214 3431JUAN MIGUEL ALBA RODRIGUECLUB NATACIO SITGESABM02:41:3830000:30:4736701:17:0930.3301:47:5650000:53:4200:01:5300:00:52
215 7018TONI CASANOVAS BERGESLLICENCIA DE DIAABM02:41:3946900:34:5640001:19:0029.6201:53:5637400:47:4300:03:0600:01:04
216 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTABM02:41:5534600:31:4743301:20:3829.0201:52:2540900:49:3000:02:0000:00:50
217 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM02:42:5120900:28:1648101:24:0327.8401:52:1943900:50:3200:03:0800:01:47
218 2864ALEXIS MENACHO SALGADOCERDANYOLA CHABM02:42:5455900:39:0037001:17:2030.2601:56:2034000:46:3400:02:0700:01:12
219 3767PAU FIGUERAS VIÑALSCLUB NATACIO BANYOLESABM02:42:5831300:31:0640401:19:2029.5001:50:2648000:52:3200:02:2300:01:34
220 3694RAUL CHAVARRI CABEZASC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM02:43:0431000:31:0441901:20:0429.2301:51:0847200:51:5600:02:4600:01:28
221 5318IVAN FERNANDEZ PONFERRADAINDEPENDENTABM02:43:3352400:36:5440501:19:3229.4201:56:2635500:47:0700:02:1500:00:55
222 921PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESABM02:43:3853300:37:1538501:17:5230.0501:55:0738900:48:3100:02:3500:00:51
223 630JORDI TOMAS DOMENECHC.E. PICORNELLABM02:43:4910700:25:4448201:24:0527.8301:49:4950500:54:0000:02:4700:01:31
224 5338ALBERTO MILLAN MARTÍNC.E. RAYOTEAMABM02:44:3454600:38:0235301:16:3230.5701:54:3441700:50:0000:03:0200:01:42
225 1676JAUME ARNALOT GARCÍACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:45:0024600:29:1146201:22:1528.4501:51:2649600:53:3400:03:2000:01:38
226 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM02:45:4313600:26:4452501:27:5626.6101:54:4045000:51:0300:02:4300:01:47
227 4868PAU PALOMER VILACLUB NATACIO BANYOLESABM02:45:4325000:29:2039501:18:3329.7901:47:5355000:57:5000:02:0700:01:02
228 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM02:45:4643700:34:0945701:21:5728.5501:56:0641300:49:4000:02:4600:00:59
229 5309OSCAR RUFETE CASTAÑEC.E. RAYOTEAMABM02:46:2754200:37:4645401:21:4228.6401:59:2835000:46:5900:02:5700:01:29
230 6047EMILI CARRASCO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:46:3448000:35:1743801:21:0128.8801:56:1842900:50:1600:02:2500:01:15
231 1144ROMÉN MEDINA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM02:46:552900:23:0156601:35:3924.4601:58:4038600:48:1500:02:5400:02:13
232 2181SERGIO ORTIGOSA MARCOSC. TRIATLO MONTORNESABM02:47:0651200:36:3549101:24:5627.5502:01:3129600:45:3500:03:4900:01:51
233 7040PAU BOFILL RAHOLALLICENCIA DE DIAABM02:47:1540600:33:3443401:20:4129.0001:54:1548900:53:0000:02:4700:01:00
234 6021BERNAT COSTA PÉREZ LLICENCIA DE DIAABM02:47:3050300:36:1433801:16:0930.7301:52:2352000:55:0700:03:1600:00:59
235 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:48:0150900:36:2833101:15:4830.8701:52:1653200:55:4500:02:1000:01:03
236 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM02:48:0750700:36:2431701:15:3030.9901:51:5453600:56:1300:03:1200:00:47
237 6004VICENTE FERRERO ROSANASLLICENCIA DE DIAABM02:48:1543100:34:0052001:27:1726.8102:01:1734800:46:5800:03:2700:01:01
238 6012ERIC ARAUZLLICENCIA DE DIAABM02:48:3538800:33:0946701:22:3528.3401:55:4448500:52:5100:03:1800:01:28
239 4599JAVIER GORDILLO CABELLOC.T. PARETS DEL VALLESABM02:48:5554500:37:5244201:21:1028.8301:59:0241600:49:5300:02:1700:00:59
240 7061ROBERT DALMAU PRATLLICENCIA DE DIAABM02:49:4225600:29:3444601:21:2028.7701:50:5455800:58:4800:02:5200:01:04
241 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM02:50:0751900:36:4137501:17:29