RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
252 248 4 0 5 20 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZGAVA TRIATLOCDF01:22:5821900:22:4722300:49:4024.1601:12:2721400:10:3100:00:3800:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:09:3410400:18:4714400:42:0728.4901:00:5410100:08:4000:00:3600:00:43
2 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:26:4522900:23:5723000:51:2823.3201:15:2522900:11:2000:00:5200:01:01
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5143MARTA SANCHEZ HERNAC.N. VIC-ETBSUB23F01:09:3013200:19:1913200:41:3028.9201:00:4910200:08:4100:00:3600:00:42
2 24MARIA ALBA PEREZ C.T. S.J. ABADESSESSUB23F01:15:1918400:21:0817400:44:2826.9901:05:3617500:09:4300:00:5600:00:54
3 1863BARBARA RUBIO FORCAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F01:15:3015700:20:0719200:46:1625.9401:06:2314600:09:0700:00:5100:00:44
4 1961NURIA LLAGOSTERA PAPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:20:4220800:22:2021200:48:1524.8701:10:3519800:10:0700:00:4400:00:56
5 3576PAULA LOPEZ CASTILLCASBOI TRIATLOSUB23F01:27:0521600:22:3723600:53:0622.601:15:4323000:11:2200:00:4700:00:59
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6105PAULINA KOTFICALLICENCIA DE DIAABF01:07:1010600:18:4810000:40:0529.9400:58:537100:08:1700:00:3800:00:00
2 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:14:2419400:21:4116200:43:3727.5101:05:1814500:09:0600:00:3700:00:38
3 123IMMA VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABF01:14:3418200:21:0217300:44:1827.0901:05:2014900:09:1400:01:0200:01:00
4 1852AIDA PINTO BIESCASFASTTRIATLON CLUBABF01:14:4917100:20:3717900:44:5626.7101:05:3315200:09:1600:00:5600:00:52
5 1815BELÉN SALOMONI SCHWC.N. VIC-ETBABF01:16:5718500:21:1018900:46:0826.0101:07:1817300:09:3900:00:5500:00:45
6 4055CARLA FIGUERA FERREFASTTRIATLON CLUBABF01:18:1119800:21:5319900:46:3425.7701:08:2717700:09:4400:00:4400:00:45
7 5089JÚLIA BREIZ PELLICEC.E. TRIATHLONBCNABF01:21:0519700:21:5121800:48:5224.5601:10:4320900:10:2200:00:4400:00:49
8 1880PATRICIA BENITEZ ROC.E. TRIATHLONBCNABF01:21:1319500:21:4622200:49:1824.3401:11:0420000:10:0900:00:5800:00:53
9 3528JOANA PASCUAL   NICPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:22:4021800:22:4622100:49:0924.4201:11:5521900:10:4500:00:4000:00:48
10 1941CRISTINA MARTINEZ RC.N. VIC-ETBABF01:28:3123500:24:4823300:52:3822.801:17:2622300:11:0500:01:0600:00:55
11 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:29:1720000:21:5924400:57:0621.0201:19:0520200:10:1200:00:4200:00:50
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:07:3710300:18:4711300:40:2929.6400:59:167700:08:2100:00:3800:00:41
2 4045IRENE RODRIGUEZ GUECLUB TRIATLO BLANESABF01:12:4216700:20:2216000:43:2127.6801:03:4313300:08:5900:00:4200:00:44
3 4038JUDIT ZARAGOZA RODRC.N. MATAROABF01:13:1418000:20:5615100:42:5327.9801:03:4915900:09:2500:00:3800:00:46
4 2000LAIA GALI MONTIELC.T. S.J. ABADESSESABF01:16:0118800:21:2217200:44:0427.2301:05:2621500:10:3500:00:5400:00:47
5 5113MIREIA SOLER COZARCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:17:4518100:21:0020500:47:1425.4101:08:1416700:09:3100:00:4100:00:00
6 122INES MESTRE CARRASCCLUB TRIATLO BLANESABF01:32:1323200:24:4024100:56:0321.4101:20:4323300:11:3000:01:1300:01:14
7 7010RAQUEL TORO GOMEZLLICENCIA DE DIAABF01:36:5424300:26:0424600:58:0420.6701:24:0824500:12:4600:00:5200:00:58
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVEC.N. VIC-ETBABF01:11:2112600:19:1515800:43:1827.7101:02:3311500:08:4800:00:4000:00:37
2 5770JUDITH LÓPEZ CANCHOC.T. S.J. ABADESSESABF01:12:4810500:18:4718100:45:1226.5501:03:5911600:08:4900:01:0700:00:52
3 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:5316900:20:3115700:43:1727.7201:03:4814100:09:0500:00:3600:00:47
4 4013BEATRIZ AGUILAR PIQC.E. TRIATHLONBCNABF01:13:4912700:19:1618700:45:5726.1201:05:139300:08:3600:00:5200:01:02
5 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROABF01:19:2719600:21:5120900:47:5325.0601:09:4417600:09:4300:00:4100:00:55
6 1931ANDREA DI BELLACLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:35:5024000:25:1124700:58:5920.3401:24:1023700:11:4000:00:5200:01:18
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F01:11:5215500:20:0614900:42:4428.0801:02:5013600:09:0200:00:4500:00:52
2 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:15:1219000:21:2216700:43:5227.3601:05:1419000:09:5800:00:5400:00:52
3 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:21:1020900:22:2321300:48:3324.7201:10:5620300:10:1400:00:5000:00:58
4 3590TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:25:1722400:23:2223200:51:5423.1201:15:1619300:10:0100:00:5700:00:57
5 6111MICHAELA SCORYLLICENCIA DE DIAV1F01:37:3824800:28:1024300:56:2521.2701:24:3524700:13:0300:01:2600:01:14
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1937MONTSERRAT CINCA PAPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:14:1918700:21:2116100:43:3027.5901:04:5116200:09:2800:00:4700:00:38
2 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:23:4622100:22:5322900:50:5123.601:13:4419400:10:0200:00:5100:00:50
3 5129JANA HROMCOVÁ BIELAINDEPENDENTV1F01:25:2623300:24:4122600:50:1523.8801:14:5621300:10:3000:00:4400:00:42
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1893ANGELS BOSCH CAMPRECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F01:17:5920400:22:0919300:46:1925.9101:08:2816500:09:3100:00:4600:01:03
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:34:5424700:27:1424000:55:1421.7301:22:2824400:12:2600:01:1100:00:57
2 16ROSA MARIA MOR ABATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV3F01:38:0224500:26:2324800:59:2120.2201:25:4424200:12:1800:01:1800:01:22
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:01:143500:16:441600:36:2532.9500:53:095500:08:0500:00:4000:00:39
2 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:11:279100:18:3417000:44:0227.2501:02:3611800:08:5100:00:5400:01:02
3 3602ORIOL MIRO GUARDADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:12:4314400:19:3715500:43:1027.801:02:4718700:09:5600:00:4500:00:54
4 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:17:0317300:20:4017800:44:4926.7801:05:2923600:11:3400:01:0200:00:55
5 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:19:0916300:20:1820600:47:1825.3701:07:3623500:11:3300:00:4400:00:51
6 5363CESAR POZAS HERNANDCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:30:2321500:22:3423900:54:4421.9201:17:1824800:13:0500:00:4700:00:54
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOP.C. CERVERA-TRIATLOCDM00:59:151400:16:14200:35:2833.8300:51:421400:07:3300:00:3000:00:34
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:295400:17:166100:38:1331.400:55:294600:08:0000:00:4400:00:45
3 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:06:3210100:18:458900:39:3130.3700:58:167000:08:1600:00:3900:00:44
4 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:07:209800:18:429100:39:3630.300:58:1813700:09:0200:00:4000:00:47
5 2429GIL SALVANS TORRASC.N. VIC-ETBJNM01:11:0613700:19:2814700:42:2928.2501:01:5714800:09:0900:00:5900:01:11
6 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:11:4616200:20:1514200:42:0328.5401:02:1816100:09:2800:00:3600:00:44
7 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:12:2019200:21:3712200:40:5829.2901:02:3517900:09:4500:00:4000:00:50
8 5537ALEX GONZALEZ RAMIABSOLUT SPORTJNM01:14:0613000:19:1818600:45:4326.2501:05:0114200:09:0500:00:3900:00:39
9 2906ROGER MUÑOZ I ALEJACLUB GASSS TRIATLOCDM01:14:1116400:20:1816600:43:5027.3801:04:0819500:10:0300:00:4600:00:51
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M00:57:45100:15:17300:35:3133.7900:50:48100:06:5700:00:3200:00:32
2 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:00:472700:16:312400:36:3732.7700:53:082200:07:3900:00:3900:00:34
3 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:013700:16:461400:36:2033.0300:53:063500:07:5500:00:3700:00:40
4 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM01:01:042000:16:223000:36:4532.6500:53:073700:07:5700:00:4000:00:38
5 2439BORJA ALVAREZ CARRAC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:02:036900:17:44900:35:5933.3500:53:437500:08:2000:00:3500:00:39
6 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:02:114300:16:564200:37:1632.200:54:124300:07:5900:00:3900:00:45
7 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:02:161300:16:136300:38:1531.3700:54:283000:07:4800:00:3500:00:39
8 4415BENJAMIN LATORRE DCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:03:004800:16:594700:37:3231.9700:54:318200:08:2900:00:3300:00:36
9 2802RAMON FIGUERAS MONECLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:03:027200:17:531100:36:0733.2300:54:0013800:09:0200:00:3700:00:37
10 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:284600:16:577800:38:4530.9700:55:422700:07:4600:00:3700:00:38
11 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:426800:17:425400:37:5831.6100:55:405000:08:0200:00:3800:00:42
12 5256GERARD FUMANYA SALVC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:038500:18:186500:38:2031.300:56:387900:08:2500:00:3400:00:38
13 3181MARTI PUIGTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERSUB23M01:05:236200:17:358000:38:5530.8400:56:3012300:08:5300:00:4200:00:37
14 2322SERGI TOUS OLLÈC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:05:3210000:18:446000:38:1331.400:56:579200:08:3500:00:4200:00:38
15 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:07:549000:18:2712800:41:1329.1100:59:406700:08:1400:00:3900:00:41
16 5817FRANCESC CASADO CAC.N. VIC-ETBSUB23M01:12:088600:18:1917100:44:0227.2501:02:2118000:09:4700:00:4000:00:55
17 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:12:5517900:20:5313500:41:3228.8901:02:2521200:10:3000:01:0100:00:54
18 5712DANIEL ARNAU MONTERC.N. SABADELLSUB23M01:16:5419900:21:5817600:44:4026.8701:06:3820500:10:1600:00:4000:00:46
19 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:25:2924100:25:2621500:48:3524.701:14:0123200:11:2800:00:5700:00:42
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERC.N. VIC-ETBABM00:58:46500:15:45800:35:5633.400:51:41200:07:0500:00:2900:00:31
2 303ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM00:58:59200:15:171800:36:2632.9400:51:43300:07:1600:00:3300:00:35
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:59:10600:15:461000:36:0233.300:51:48500:07:2200:00:3100:00:36
4 1782CRISTIAN BAIZAN DIAC.N. VIC-ETBABM00:59:281900:16:18400:35:3233.7700:51:502100:07:3800:00:3200:00:37
5 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM00:59:373800:16:47100:35:0234.2500:51:492900:07:4800:00:3400:00:34
6 4825ARNAU PERICAS FIGUEC.N. VIC-ETBABM01:00:011200:16:05600:35:4533.5700:51:506300:08:1100:00:3000:00:38
7 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON CLUBABM01:00:131100:16:052800:36:4332.6800:52:48900:07:2500:00:4000:00:34
8 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM01:00:141000:15:592600:36:4132.7100:52:401600:07:3400:00:3200:00:29
9 1176POL RECOBER PLANAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:00:161500:16:152300:36:3632.7900:52:51800:07:2500:00:3200:00:37
10 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:354500:16:56500:35:3933.6600:52:354700:08:0000:00:3000:00:34
11 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:00:383900:16:47700:35:5233.4600:52:394200:07:5900:00:3300:00:35
12 329GERARD MOLIST PALOMC.T. S.J. ABADESSESABM01:00:411700:16:173300:36:5632.4900:53:131100:07:2800:00:4600:00:39
13 5502XAVI TOMASA SERRANCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:01:322400:16:294400:37:2332.100:53:522400:07:4000:00:4000:00:47
14 5411JORDI ALBA SANTAMARTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:02:205100:17:094600:37:3131.9900:54:402300:07:4000:00:3700:00:45
15 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:02:227100:17:511700:36:2532.9500:54:165800:08:0600:00:3700:00:51
16 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:03:022900:16:407100:38:3031.1700:55:103400:07:5200:00:5000:00:51
17 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM01:03:386400:17:365700:38:0531.5100:55:413600:07:5700:00:3400:00:43
18 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM01:03:466600:17:375800:38:0631.500:55:435200:08:0300:00:3500:00:47
19 6104JORDI ROURA CAPDEVLLICENCIA DE DIAABM01:04:123100:16:428300:39:1230.6100:55:547400:08:1800:00:0000:00:00
20 6107ZBIGNIEW GUCWALLICENCIA DE DIAABM01:04:2512300:19:111500:36:223300:55:3312000:08:5200:00:4000:00:51
21 1459ELIAS ARJONA PURIFICLUB FIT GYMABM01:04:487500:18:027900:38:4530.9700:56:474900:08:0100:00:3800:00:41
22 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:04:528400:18:177300:38:3531.100:56:524400:08:0000:00:4100:00:40
23 2888MOHAMED BENKTIB DAHABSOLUT SPORTABM01:05:254000:16:509600:39:5730.0400:56:479600:08:3800:00:3200:00:36
24 3921XAVIER CLERIES VILACLUB TRIATLO BLANESABM01:05:3813600:19:264500:37:303200:56:5610400:08:4200:00:3700:00:41
25 2194SERGIO BURON DE LA CERRR IGUALADAABM01:05:479200:18:356800:38:2731.2100:57:0211200:08:4500:00:3900:00:44
26 4354ISAAC GOMEZ LATORRECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:458800:18:1910300:40:1229.8500:58:316800:08:1400:00:4200:00:42
27 4928VICTOR DOBLAS DIAZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:10:258000:18:0916300:43:3727.5101:01:469700:08:3900:00:4500:00:59
28 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:11:2615300:19:5113100:41:2428.9901:01:1520100:10:1100:00:4400:00:52
29 3757SERGI LLAGOSTERA MAC.N. VIC-ETBABM01:12:4717500:20:4313900:41:5728.6101:02:4019900:10:0700:00:5200:00:45
30 4390SANTIAGO LLAUGER GICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:13:288300:18:1619500:46:2025.901:04:3611900:08:5200:01:3700:01:30
31 3847ALEX PUIGVERT GONZACLUB TRIATLO BLANESABM01:17:0219100:21:3118400:45:3126.3601:07:0219200:10:0000:00:4500:00:52
32 5318IVAN FERNANDEZ PONFINDEPENDENTABM01:28:5022800:23:5623700:53:4622.3201:17:4222400:11:0800:01:2200:01:15
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:59:25400:15:411200:36:0733.2300:51:482000:07:3700:00:4000:00:34
2 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:00:05900:15:523200:36:5132.5600:52:43600:07:2200:00:3100:00:33
3 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM01:00:363400:16:441300:36:2033.0300:53:041300:07:3200:00:3500:00:36
4 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:00:55300:15:414100:37:1532.2100:52:564100:07:5900:00:4000:00:40
5 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:015900:17:302000:36:3332.8300:54:033900:07:5800:00:3700:00:41
6 3148JORDI RIERA VARGAST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:02:375700:17:243900:37:1032.2900:54:345300:08:0300:00:3600:00:38
7 5507CLAUDIO DI PIETROPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:02:542500:16:305000:37:4531.7900:54:159800:08:3900:00:3700:00:50
8 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:02:566300:17:354000:37:1032.2900:54:456400:08:1100:00:3900:00:45
9 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:03:084100:16:547600:38:4031.0300:55:341500:07:3400:00:4000:00:40
10 5635RICARD ALVAREZ HERMCERRR IGUALADAABM01:03:365500:17:226700:38:2631.2200:55:483100:07:4800:00:4000:00:47
11 413IGNASI GIRONES PUJACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:404400:16:567500:38:4031.0300:55:365400:08:0400:00:4000:00:38
12 3877ANDREU GARCIA QUINTCLUB FIT GYMABM01:03:506500:17:375900:38:1031.4400:55:475100:08:0300:00:3900:00:42
13 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:04:114700:16:597700:38:4430.9800:55:438100:08:2800:00:3700:00:43
14 2817DAVID BUSQUETS MASSCLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:385600:17:228800:39:3030.3800:56:522600:07:4600:00:5100:00:44
15 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:04:493000:16:4111600:40:3229.6100:57:131800:07:3600:00:3900:00:51
16 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:04:515300:17:168600:39:2330.4700:56:396500:08:1200:00:3600:00:44
17 795ANTONI HERENA MONTUCERDANYOLA CHABM01:06:197900:18:099800:40:0329.9600:58:125900:08:0700:00:3900:00:39
18 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:259300:18:3610900:40:2029.7500:58:568300:08:2900:00:3800:00:43
19 5210ALEJANDRO REAL SALAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:07:3612100:19:089000:39:3630.300:58:4412200:08:5200:00:5100:00:53
20 2966PABLO LAPREA BARROST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:07:4510200:18:4610400:40:1529.8100:59:0111000:08:4400:00:3900:00:40
21 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:3213900:19:318700:39:2430.4600:58:5517200:09:3700:00:3900:00:46
22 2833DAVID QUINTANA SANCCLUB NATACIO BANYOLESABM01:09:569900:18:4312700:41:0929.1600:59:5219600:10:0400:01:0400:00:54
23 1635BENJAMIN ESTEVE KAYCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:0914900:19:4613400:41:3228.8901:01:1811700:08:5100:00:4600:00:45
24 5451JOSEP MARIA ALCALA C.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:10:1813300:19:2014000:41:5928.5801:01:1913200:08:5900:00:5100:01:05
25 3106DAVID MARTINEZ MURCCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:10:3812000:19:0814800:42:3428.1901:01:4212700:08:5600:00:4000:01:15
26 7003ODIN RODRÍGUEZ URRELLICENCIA DE DIAABM01:10:5313400:19:2313600:41:3728.8301:01:0018600:09:5300:01:0200:00:52
27 2638CARLES FARRES CISTEINDEPENDENTABM01:14:1017200:20:3816400:43:4427.4401:04:2218100:09:4800:00:5300:00:52
28 2615XAVIER MIRANDA GARCCLUB TRIATLO BLANESABM01:15:1718600:21:1217500:44:3426.9301:05:4616400:09:3100:00:4100:00:55
29 2637CARLOS ARGÜELLO FERC.E.T. DISTANCEABM01:16:4416100:20:1319000:46:1225.9701:06:2520800:10:1900:00:5000:00:50
30 4907MARC MORELL DOLSCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:2217800:20:5019800:46:3325.7801:07:2319100:09:5900:00:4900:00:51
31 2600JORDI COSTA ROMEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:3520500:22:1417700:44:4326.8401:06:5721700:10:3800:00:3700:00:44
32 2804ALBERT SAAVEDRA MICCLUB NATACIO BANYOLESABM01:18:5521700:22:3818800:45:5826.1101:08:3620700:10:1900:01:1800:00:57
33 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:21:0820200:22:0321600:48:4824.5901:10:5120600:10:1700:00:3900:00:56
34 7008TONI LLAMAS ARCOSLLICENCIA DE DIAABM01:21:3722000:22:5021000:47:5425.0501:10:4422100:10:5300:00:5100:01:01
35 7009JAVIER ESCRIBANO BALLICENCIA DE DIAABM01:27:5223800:24:5722500:50:0323.9801:15:0024600:12:5200:01:1800:01:16
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:00:14800:15:513600:37:0332.3900:52:54400:07:2000:00:3300:00:38
2 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:00:25700:15:483700:37:0332.3900:52:511700:07:3400:00:3200:00:38
3 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:00:371600:16:163400:36:5632.4900:53:12700:07:2500:00:3800:00:35
4 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:00:522100:16:263100:36:5032.5800:53:161900:07:3600:00:4000:00:38
5 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM01:01:283200:16:432500:36:3732.7700:53:206000:08:0800:00:4200:00:43
6 2193FERRAN BOSCH MASOLICLUB NATACIO OLOTABM01:01:472300:16:294300:37:1732.1900:53:464800:08:0100:00:3400:00:44
7 1509GORKA CHACON LOPEZFASTTRIATLON CLUBABM01:01:482800:16:332200:36:3632.7900:53:099900:08:3900:00:3400:00:34
8 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:01:586100:17:322100:36:3532.800:54:073300:07:5100:00:3900:00:43
9 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM01:02:052200:16:275100:37:4731.7600:54:143200:07:5100:00:3400:00:45
10 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:02:075800:17:252700:36:4332.6800:54:084000:07:5900:00:4200:00:42
11 133FRANCESC JUAREZ ROSC.N. MATAROABM01:02:143600:16:453500:37:0032.4300:53:458400:08:2900:00:3200:00:34
12 5780IVAN BRUCKC.N. MATAROABM01:02:255000:17:074900:37:3631.9100:54:432500:07:4200:00:3600:00:45
13 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:576700:17:413800:37:0732.3300:54:486100:08:0900:00:3700:00:46
14 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:344200:16:557400:38:3931.0500:55:344500:08:0000:00:3600:00:37
15 1097IGNASI SANTAFE VENTCLUB TRIATLO BLANESABM01:05:0513100:19:194800:37:3531.9300:56:546200:08:1100:00:4000:00:41
16 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:217800:18:088100:38:5530.8400:57:037300:08:1800:00:3900:00:46
17 1554AMADOR DEL RIO ANDRC.N. VIC-ETBABM01:05:319700:18:425600:38:0531.5100:56:4710900:08:4400:00:5100:00:42
18 1456JAUME DE DIAGO CALLTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:4911800:19:045500:38:0131.5700:57:0510800:08:4400:00:4000:00:43
19 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:07:157600:18:0212100:40:5729.300:58:596900:08:1600:01:1700:01:08
20 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUETRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:07:3216600:20:217000:38:2931.1800:58:5010300:08:4200:00:5300:00:45
21 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:437700:18:0711400:40:3029.6300:58:3714400:09:0600:00:3700:00:49
22 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:08:0111500:18:599400:39:5430.0800:58:5314700:09:0800:00:4400:00:46
23 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:08:048100:18:1212500:41:0529.2100:59:1711300:08:4700:00:5800:01:06
24 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:3312500:19:1311200:40:2829.6500:59:4112100:08:5200:00:5100:00:44
25 3922ALBERT RUIZ RODRIGUCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:3412800:19:1711100:40:2329.7200:59:4012400:08:5400:00:4500:00:47
26 3472BERNAT FERRIOLS COLCERDANYOLA CHABM01:08:4312900:19:1710200:40:0829.900:59:2515300:09:1800:00:5700:00:57
27 3365XAVIER SOLER RODRIGC.T. S.J. ABADESSESABM01:09:1311900:19:0711800:40:3929.5200:59:4616000:09:2700:00:4000:00:55
28 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM01:09:5611200:18:5714600:42:2628.2801:01:239100:08:3300:00:3700:00:46
29 4187DAVID CARDONA MERCAC.E. TRIATHLONBCNABM01:10:2915800:20:0812900:41:1729.0701:01:2513900:09:0400:00:5100:00:52
30 2937JOAN RIBAS PUMAROLACLUB TRIATLO BLANESABM01:10:3117000:20:3411700:40:3429.5801:01:0815700:09:2300:00:4200:00:43
31 4959IVAN LAZARO SUAREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:3114700:19:4613000:41:2029.0301:01:0615800:09:2500:00:4000:00:47
32 2158GERARD LOPEZ SANCHECLUB TRIATLO BLANESABM01:11:3716000:20:0912400:41:0229.2401:01:1121100:10:2600:00:4800:00:53
33 2864ALEXIS MENACHO SALGCERDANYOLA CHABM01:11:4015200:19:4915200:42:5627.9501:02:4512500:08:5500:00:3900:00:46
34 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTICERDANYOLA CHABM01:11:4114500:19:4015300:42:5927.9201:02:3913500:09:0200:00:4900:00:51
35 6106LUKAS WAGEMANLLICENCIA DE DIAABM01:15:5320300:22:0516500:43:4427.4401:05:4919700:10:0400:00:4000:01:45
36 7011JORDI ROCA BUSQUETSLLICENCIA DE DIAABM01:18:3515000:19:4721900:48:5824.5101:08:4518500:09:5000:01:0100:00:57
37 6102JOAN REIG PLANTALECLLICENCIA DE DIAABM01:18:5616800:20:2821700:48:5224.5601:09:2017100:09:3600:01:2300:02:30
38 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:19:5121400:22:3220700:47:2125.3401:09:5318800:09:5800:00:5900:01:23
39 4854DAVID LAPEÑA BOUC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:20:0022700:23:4818500:45:3426.3401:09:2221600:10:3800:00:4600:01:02
40 1473ALFRED BALLABRIGA MT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:21:5921000:22:2421400:48:3324.7201:10:5722200:11:0200:01:0300:01:06
41 1413JORDI GOL TAMARITC.N. MOLINS DE REIABM01:22:3820700:22:1522000:49:0524.4501:11:2022800:11:1800:01:0500:01:02
42 3256ALBERT SANZ GALLARDCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:31:5123000:24:0524200:56:1321.3501:20:1823400:11:3300:01:2700:01:50
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M01:01:022600:16:302900:36:4532.6500:53:152800:07:4700:00:3200:00:42
2 7007PEP SERRA CROSASLLICENCIA DE DIAV1M01:02:363300:16:445300:37:5531.6500:54:393800:07:5700:00:4000:00:42
3 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:03:044900:17:056900:38:2731.2100:55:321200:07:3200:00:3300:00:34
4 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M01:04:066000:17:326200:38:1431.3900:55:467600:08:2000:00:3700:00:45
5 3076DAVID GIL MOLDESCASBOI TRIATLOV1M01:05:085200:17:139200:39:4930.1400:57:025600:08:0600:00:3600:00:50
6 1792DIEGO CUADRADO GAYTTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:05:097000:17:518200:39:1230.6100:57:035700:08:0600:00:3500:00:42
7 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M01:05:1211100:18:555200:37:5031.7200:56:458000:08:2700:00:4000:00:42
8 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:05:349600:18:416400:38:1731.3500:56:589400:08:3600:00:4000:00:42
9 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:06:078900:18:207200:38:3331.1300:56:5315000:09:1400:00:3500:00:44
10 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:248700:18:1911500:40:3229.6100:58:519000:08:3300:00:3800:00:41
11 1646RAFEL PLANAS MAYOLACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:07:2511300:18:589500:39:5430.0800:58:528900:08:3300:00:4000:00:50
12 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:07:3710700:18:4810500:40:1629.800:59:048800:08:3300:00:5800:00:53
13 878SERGIO GUZMAN ARROYCERDANYOLA CHV1M01:07:399500:18:3710800:40:1929.7600:58:5610700:08:4300:00:4000:00:41
14 2954XAVI FONT BALLUSINDEPENDENTV1M01:08:0714800:19:468400:39:1630.5600:59:0214000:09:0500:00:5200:00:46
15 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:08:168200:18:1513300:41:3128.900:59:468600:08:3000:00:4200:00:51
16 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:08:2110900:18:5311900:40:5229.3600:59:459500:08:3600:01:0700:00:42
17 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:08:2511700:19:0112000:40:5329.3500:59:548700:08:3100:00:4300:00:50
18 3844FEDERICO HABA MARTIUNIO ATLETICA RUBIV1M01:08:4813800:19:2911000:40:2229.7300:59:5113100:08:5700:00:4000:00:52
19 2342JOSE MARIA BARBACHATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:08:5114300:19:3710600:40:1829.7800:59:5512900:08:5600:00:4600:00:55
20 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:10:1111600:19:0114500:42:1528.401:01:1612600:08:5500:01:1000:00:47
21 5416DAVID ADELL GÁZQUEZC.N. VIC-ETBV1M01:10:4615900:20:0912600:41:0829.1701:01:1716300:09:2900:00:3500:00:43
22 2159FRANCESC RIERA CARRCLUB TRIATLO BLANESV1M01:12:3315400:20:0415000:42:4928.0301:02:5317400:09:4000:01:0300:00:54
23 3837FRANCESC DE MONTELLCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:17:1317700:20:4920100:46:5225.601:07:4116800:09:3200:00:4600:01:10
24 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:17:1620100:22:0218200:45:2426.4301:07:2618400:09:5000:00:4100:00:53
25 6101DAVID BASSAGANYA VILLICENCIA DE DIAV1M01:20:0422300:23:2119400:46:1925.9101:09:4021000:10:2400:01:0300:01:27
26 5571JORDI SANCHEZ BERMETEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:23:0523600:24:5519600:46:2225.8801:11:1723800:11:4800:00:4000:01:15
27 2851LLUIS CASANOVAS MUÑFASTTRIATLON CLUBV1M01:26:3223400:24:4622700:50:3623.7201:15:2222500:11:1000:00:5500:01:05
28 1418PERE RAMONEDA BONASINDEPENDENTV1M01:31:4024600:26:4723400:52:5422.6801:19:4123900:11:5900:01:0300:01:16
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M01:00:121800:16:171900:36:2832.9100:52:451000:07:2700:00:3400:00:29
2 2785OSCAR DONIGA FRAILETRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:05:219400:18:376600:38:2031.300:56:577800:08:2400:01:0400:00:51
3 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:07:127400:18:0012300:40:5929.2800:58:596600:08:1300:01:0600:00:42
4 6108MEHMET KLOSSLLICENCIA DE DIAV1M01:07:4114600:19:418500:39:1830.5300:58:5910500:08:4200:00:4400:00:45
5 408ANTONIO RUIZ CATALACLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:4611400:18:5910100:40:0729.9100:59:0610000:08:4000:00:4700:00:54
6 2690ROGER ARDÈVOL LATORABSOLUT SPORTV1M01:08:037300:17:5413800:41:5128.6700:59:457200:08:1800:00:4400:00:44
7 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:08:2214100:19:369900:40:0429.9500:59:4010600:08:4200:00:4900:00:47
8 3796OSCAR GUIMERA LACAMC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:08:4314200:19:3710700:40:1929.7600:59:5611400:08:4700:00:4000:01:02
9 4245FRANCISCO JAVIER JACLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:14:1020600:22:1514300:42:0628.501:04:2118300:09:4900:00:4100:00:56
10 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M01:14:4416500:20:2018300:45:2826.3901:05:4812800:08:5600:00:4600:00:54
11 6109MICHAEL JUNICKLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4919300:21:4016900:43:5427.3301:05:3415100:09:1500:01:0400:01:08
12 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:16:0815600:20:0619700:46:3125.801:06:3716600:09:3100:01:3900:00:49
13 845JOSUE FERNANDEZ ARICERDANYOLA CHV1M01:18:1521200:22:2519100:46:1625.9401:08:4116900:09:3400:01:0300:01:01
14 880ELISEO REDON REDONCEMEV1M01:19:2121300:22:2620400:47:1125.4301:09:3717800:09:4400:01:1200:01:04
15 174JUAN CARLOS DEL ESTTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:21:1621100:22:2521100:48:1124.901:10:3621800:10:4000:01:0500:01:02
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:07:5110800:18:529700:40:0229.9800:58:5413000:08:5700:00:4400:00:46
2 915JOSEP MARIA MORENO C.N. VIC-ETBV2M01:08:2515100:19:499300:39:5130.1100:59:4011100:08:4500:00:4000:00:43
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:1412200:19:0914100:42:0028.5701:01:0914300:09:0500:00:5200:00:54
4 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M01:11:1413500:19:2415900:43:2027.6901:02:448500:08:3000:00:4900:00:44
5 6110URBAN SCHELDLLICENCIA DE DIAV2M01:11:4218300:21:0413700:41:3828.8201:02:4213400:09:0000:00:4800:00:52
6 308JORDI COROMINAS PAGINDEPENDENTV2M01:12:2412400:19:1216800:43:5427.3301:03:0615400:09:1800:01:1000:01:00
7 3305MANUEL MORENO CADENCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:13:4318900:21:2215400:42:5927.9201:04:2115500:09:2200:00:4500:00:44
8 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:15:2211000:18:5320000:46:4125.7101:05:3418200:09:4800:00:4400:00:48
9 818ANTONI JOAN HUMBERTCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M01:22:2123100:24:2720300:47:0325.501:11:3022000:10:5100:00:4000:01:14
10 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:22:2217600:20:4823100:51:3623.2601:12:2418900:09:5800:01:3000:01:16
11 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:34:3223700:24:5524500:57:2020.9301:22:1524000:12:1700:01:2600:01:44
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2955JUAN CARLOS DEL BARC.T. S.J. ABADESSESV2M01:13:2717400:20:4115600:43:1127.7901:03:5217000:09:3500:00:4700:00:54
2 2326BRIAN JAMES GREENCLUB TRIATLO BLANESV2M01:31:0524200:25:4323500:53:0522.6101:18:4824100:12:1700:01:2900:01:23
3 7004JOSEP TOMASA SENSADLLICENCIA DE DIAV2M01:31:5424400:26:2323800:54:0722.1701:20:3023100:11:2400:01:2300:02:01
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6103PEPE GALVEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAV3M01:15:4814000:19:3220200:46:5425.5901:06:2615600:09:2200:00:0000:00:00
2 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:19:3622200:23:1718000:45:0526.6201:08:2222600:11:1400:01:1200:01:12
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:25:0022600:23:4122400:50:0323.9801:13:4422700:11:1600:01:1100:01:16
4 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:27:5523900:24:5822800:50:3823.701:15:3624300:12:1900:00:4900:01:26
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M01:21:1822500:23:4020800:47:2325.3301:11:0320400:10:1500:01:1200:01:11

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32