RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
252 248 4 0 5 20 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M00:57:45100:15:17300:35:3133.7900:50:48100:06:570:00:000:00:00
2 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.N. VIC-ETBABM00:58:46500:15:45800:35:5633.4000:51:41200:07:050:00:000:00:00
3 303ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:58:59200:15:171800:36:2632.9400:51:43300:07:160:00:000:00:00
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:59:10600:15:461000:36:0233.3000:51:48500:07:220:00:000:00:00
5 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM00:59:151400:16:14200:35:2833.8300:51:421400:07:330:00:000:00:00
6 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:59:25400:15:411200:36:0733.2300:51:482000:07:370:00:000:00:00
7 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZC.N. VIC-ETBABM00:59:281900:16:18400:35:3233.7700:51:502100:07:380:00:000:00:00
8 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM00:59:373800:16:47100:35:0234.2500:51:492900:07:480:00:000:00:00
9 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM01:00:011200:16:05600:35:4533.5700:51:506300:08:110:00:000:00:00
10 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:00:05900:15:523200:36:5132.5600:52:43600:07:220:00:000:00:00
11 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M01:00:121800:16:171900:36:2832.9100:52:451000:07:270:00:000:00:00
12 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOFASTTRIATLON CLUBABM01:00:131100:16:052800:36:4332.6800:52:48900:07:250:00:000:00:00
13 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:00:14800:15:513600:37:0332.3900:52:54400:07:200:00:000:00:00
14 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM01:00:141000:15:592600:36:4132.7100:52:401600:07:340:00:000:00:00
15 1176POL RECOBER PLANAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:00:161500:16:152300:36:3632.7900:52:51800:07:250:00:000:00:00
16 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:00:25700:15:483700:37:0332.3900:52:511700:07:340:00:000:00:00
17 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:354500:16:56500:35:3933.6600:52:354700:08:000:00:000:00:00
18 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM01:00:363400:16:441300:36:2033.0300:53:041300:07:320:00:000:00:00
19 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:00:371600:16:163400:36:5632.4900:53:12700:07:250:00:000:00:00
20 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM01:00:383900:16:47700:35:5233.4600:52:394200:07:590:00:000:00:00
21 329GERARD MOLIST PALOMERASC.T. S.J. ABADESSESABM01:00:411700:16:173300:36:5632.4900:53:131100:07:280:00:000:00:00
22 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:00:472700:16:312400:36:3732.7700:53:082200:07:390:00:000:00:00
23 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:00:522100:16:263100:36:5032.5800:53:161900:07:360:00:000:00:00
24 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:00:55300:15:414100:37:1532.2100:52:564100:07:590:00:000:00:00
25 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:013700:16:461400:36:2033.0300:53:063500:07:550:00:000:00:00
26 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M01:01:022600:16:302900:36:4532.6500:53:152800:07:470:00:000:00:00
27 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:01:042000:16:223000:36:4532.6500:53:073700:07:570:00:000:00:00
28 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:01:143500:16:441600:36:2532.9500:53:095500:08:050:00:000:00:00
29 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:01:283200:16:432500:36:3732.7700:53:206000:08:080:00:000:00:00
30 5502XAVI TOMASA SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:01:322400:16:294400:37:2332.1000:53:522400:07:400:00:000:00:00
31 2193FERRAN BOSCH MASOLIVERCLUB NATACIO OLOTABM01:01:472300:16:294300:37:1732.1900:53:464800:08:010:00:000:00:00
32 1509GORKA CHACON LOPEZFASTTRIATLON CLUBABM01:01:482800:16:332200:36:3632.7900:53:099900:08:390:00:000:00:00
33 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:01:586100:17:322100:36:3532.8000:54:073300:07:510:00:000:00:00
34 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:015900:17:302000:36:3332.8300:54:033900:07:580:00:000:00:00
35 2439BORJA ALVAREZ CARRASCOC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:02:036900:17:44900:35:5933.3500:53:437500:08:200:00:000:00:00
36 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM01:02:052200:16:275100:37:4731.7600:54:143200:07:510:00:000:00:00
37 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:02:075800:17:252700:36:4332.6800:54:084000:07:590:00:000:00:00
38 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:02:114300:16:564200:37:1632.2000:54:124300:07:590:00:000:00:00
39 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM01:02:143600:16:453500:37:0032.4300:53:458400:08:290:00:000:00:00
40 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:02:161300:16:136300:38:1531.3700:54:283000:07:480:00:000:00:00
41 5411JORDI ALBA SANTAMARIATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:02:205100:17:094600:37:3131.9900:54:402300:07:400:00:000:00:00
42 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:02:227100:17:511700:36:2532.9500:54:165800:08:060:00:000:00:00
43 5780IVAN BRUCKC.N. MATAROABM01:02:255000:17:074900:37:3631.9100:54:432500:07:420:00:000:00:00
44 7007PEP SERRA CROSASLLICENCIA DE DIAV1M01:02:363300:16:445300:37:5531.6500:54:393800:07:570:00:000:00:00
45 3148JORDI RIERA VARGAST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:02:375700:17:243900:37:1032.2900:54:345300:08:030:00:000:00:00
46 5507CLAUDIO DI PIETROPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:02:542500:16:305000:37:4531.7900:54:159800:08:390:00:000:00:00
47 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:02:566300:17:354000:37:1032.2900:54:456400:08:110:00:000:00:00
48 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:576700:17:413800:37:0732.3300:54:486100:08:090:00:000:00:00
49 4415BENJAMIN LATORRE DESCANECLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:03:004800:16:594700:37:3231.9700:54:318200:08:290:00:000:00:00
50 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:03:027200:17:531100:36:0733.2300:54:0013800:09:020:00:000:00:00
51 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:03:022900:16:407100:38:3031.1700:55:103400:07:520:00:000:00:00
52 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:03:044900:17:056900:38:2731.2100:55:321200:07:320:00:000:00:00
53 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:03:084100:16:547600:38:4031.0300:55:341500:07:340:00:000:00:00
54 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:284600:16:577800:38:4530.9700:55:422700:07:460:00:000:00:00
55 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:295400:17:166100:38:1331.4000:55:294600:08:000:00:000:00:00
56 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:344200:16:557400:38:3931.0500:55:344500:08:000:00:000:00:00
57 5635RICARD ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:03:365500:17:226700:38:2631.2200:55:483100:07:480:00:000:00:00
58 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:03:386400:17:365700:38:0531.5100:55:413600:07:570:00:000:00:00
59 413IGNASI GIRONES PUJADESCLUB TRIATLO BLANESABM01:03:404400:16:567500:38:4031.0300:55:365400:08:040:00:000:00:00
60 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:426800:17:425400:37:5831.6100:55:405000:08:020:00:000:00:00
61 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM01:03:466600:17:375800:38:0631.5000:55:435200:08:030:00:000:00:00
62 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:03:506500:17:375900:38:1031.4400:55:475100:08:030:00:000:00:00
63 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:04:066000:17:326200:38:1431.3900:55:467600:08:200:00:000:00:00
64 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:04:114700:16:597700:38:4430.9800:55:438100:08:280:00:000:00:00
65 6104JORDI ROURA CAPDEVILA LLICENCIA DE DIAABM01:04:123100:16:428300:39:1230.6100:55:547400:08:180:00:000:00:00
66 6107ZBIGNIEW GUCWALLICENCIA DE DIAABM01:04:2512300:19:111500:36:2233.0000:55:3312000:08:520:00:000:00:00
67 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:385600:17:228800:39:3030.3800:56:522600:07:460:00:000:00:00
68 1459ELIAS ARJONA PURIFICACIONCLUB FIT GYMABM01:04:487500:18:027900:38:4530.9700:56:474900:08:010:00:000:00:00
69 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:04:493000:16:4111600:40:3229.6100:57:131800:07:360:00:000:00:00
70 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:04:515300:17:168600:39:2330.4700:56:396500:08:120:00:000:00:00
71 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:04:528400:18:177300:38:3531.1000:56:524400:08:000:00:000:00:00
72 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:038500:18:186500:38:2031.3000:56:387900:08:250:00:000:00:00
73 1097IGNASI SANTAFE VENTEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:05:0513100:19:194800:37:3531.9300:56:546200:08:110:00:000:00:00
74 3076DAVID GIL MOLDESCASBOI TRIATLOV1M01:05:085200:17:139200:39:4930.1400:57:025600:08:060:00:000:00:00
75 1792DIEGO CUADRADO GAYTANTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:05:097000:17:518200:39:1230.6100:57:035700:08:060:00:000:00:00
76 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:05:1211100:18:555200:37:5031.7200:56:458000:08:270:00:000:00:00
77 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:217800:18:088100:38:5530.8400:57:037300:08:180:00:000:00:00
78 2785OSCAR DONIGA FRAILETRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:05:219400:18:376600:38:2031.3000:56:577800:08:240:00:000:00:00
79 3181MARTI PUIGTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERSUB23M01:05:236200:17:358000:38:5530.8400:56:3012300:08:530:00:000:00:00
80 2888MOHAMED BENKTIB DAHBIABSOLUT SPORTABM01:05:254000:16:509600:39:5730.0400:56:479600:08:380:00:000:00:00
81 1554AMADOR DEL RIO ANDREUC.N. VIC-ETBABM01:05:319700:18:425600:38:0531.5100:56:4710900:08:440:00:000:00:00
82 2322SERGI TOUS OLLÈC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:05:3210000:18:446000:38:1331.4000:56:579200:08:350:00:000:00:00
83 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:05:349600:18:416400:38:1731.3500:56:589400:08:360:00:000:00:00
84 3921XAVIER CLERIES VILAMAJORCLUB TRIATLO BLANESABM01:05:3813600:19:264500:37:3032.0000:56:5610400:08:420:00:000:00:00
85 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:05:479200:18:356800:38:2731.2100:57:0211200:08:450:00:000:00:00
86 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:4911800:19:045500:38:0131.5700:57:0510800:08:440:00:000:00:00
87 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:06:078900:18:207200:38:3331.1300:56:5315000:09:140:00:000:00:00
88 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM01:06:197900:18:099800:40:0329.9600:58:125900:08:070:00:000:00:00
89 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:06:3210100:18:458900:39:3130.3700:58:167000:08:160:00:000:00:00
90 4354ISAAC GOMEZ LATORRECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:458800:18:1910300:40:1229.8500:58:316800:08:140:00:000:00:00
91 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:07:127400:18:0012300:40:5929.2800:58:596600:08:130:00:000:00:00
92 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:07:157600:18:0212100:40:5729.3000:58:596900:08:160:00:000:00:00
93 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:07:209800:18:429100:39:3630.3000:58:1813700:09:020:00:000:00:00
94 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:248700:18:1911500:40:3229.6100:58:519000:08:330:00:000:00:00
95 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:07:2511300:18:589500:39:5430.0800:58:528900:08:330:00:000:00:00
96 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:259300:18:3610900:40:2029.7500:58:568300:08:290:00:000:00:00
97 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:07:3216600:20:217000:38:2931.1800:58:5010300:08:420:00:000:00:00
98 5210ALEJANDRO REAL SALANOVAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:07:3612100:19:089000:39:3630.3000:58:4412200:08:520:00:000:00:00
99 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:07:3710700:18:4810500:40:1629.8000:59:048800:08:330:00:000:00:00
100 878SERGIO GUZMAN ARROYOCERDANYOLA CHV1M01:07:399500:18:3710800:40:1929.7600:58:5610700:08:430:00:000:00:00
101 6108MEHMET KLOSSLLICENCIA DE DIAV1M01:07:4114600:19:418500:39:1830.5300:58:5910500:08:420:00:000:00:00
102 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:437700:18:0711400:40:3029.6300:58:3714400:09:060:00:000:00:00
103 2966PABLO LAPREA BARROSOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:07:4510200:18:4610400:40:1529.8100:59:0111000:08:440:00:000:00:00
104 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:4611400:18:5910100:40:0729.9100:59:0610000:08:400:00:000:00:00
105 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:07:5110800:18:529700:40:0229.9800:58:5413000:08:570:00:000:00:00
106 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:07:549000:18:2712800:41:1329.1100:59:406700:08:140:00:000:00:00
107 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:08:0111500:18:599400:39:5430.0800:58:5314700:09:080:00:000:00:00
108 2690ROGER ARDÈVOL LATORREABSOLUT SPORTV1M01:08:037300:17:5413800:41:5128.6700:59:457200:08:180:00:000:00:00
109 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:08:048100:18:1212500:41:0529.2100:59:1711300:08:470:00:000:00:00
110 2954XAVI FONT BALLUSINDEPENDENTV1M01:08:0714800:19:468400:39:1630.5600:59:0214000:09:050:00:000:00:00
111 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:08:168200:18:1513300:41:3128.9000:59:468600:08:300:00:000:00:00
112 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:08:2110900:18:5311900:40:5229.3600:59:459500:08:360:00:000:00:00
113 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:08:2214100:19:369900:40:0429.9500:59:4010600:08:420:00:000:00:00
114 915JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M01:08:2515100:19:499300:39:5130.1100:59:4011100:08:450:00:000:00:00
115 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:08:2511700:19:0112000:40:5329.3500:59:548700:08:310:00:000:00:00
116 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:3213900:19:318700:39:2430.4600:58:5517200:09:370:00:000:00:00
117 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:3312500:19:1311200:40:2829.6500:59:4112100:08:520:00:000:00:00
118 3922ALBERT RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:3412800:19:1711100:40:2329.7200:59:4012400:08:540:00:000:00:00
119 3796OSCAR GUIMERA LACAMBRAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:08:4314200:19:3710700:40:1929.7600:59:5611400:08:470:00:000:00:00
120 3472BERNAT FERRIOLS COLOMARCERDANYOLA CHABM01:08:4312900:19:1710200:40:0829.9000:59:2515300:09:180:00:000:00:00
121 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:08:4813800:19:2911000:40:2229.7300:59:5113100:08:570:00:000:00:00
122 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:08:5114300:19:3710600:40:1829.7800:59:5512900:08:560:00:000:00:00
123 3365XAVIER SOLER RODRIGUEZC.T. S.J. ABADESSESABM01:09:1311900:19:0711800:40:3929.5200:59:4616000:09:270:00:000:00:00
124 2833DAVID QUINTANA SANCHEZCLUB NATACIO BANYOLESABM01:09:569900:18:4312700:41:0929.1600:59:5219600:10:040:00:000:00:00
125 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM01:09:5611200:18:5714600:42:2628.2801:01:239100:08:330:00:000:00:00
126 1635BENJAMIN ESTEVE KAYCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:0914900:19:4613400:41:3228.8901:01:1811700:08:510:00:000:00:00
127 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:10:1111600:19:0114500:42:1528.4001:01:1612600:08:550:00:000:00:00
128 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:1412200:19:0914100:42:0028.5701:01:0914300:09:050:00:000:00:00
129 5451JOSEP MARIA ALCALA PRIETOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:10:1813300:19:2014000:41:5928.5801:01:1913200:08:590:00:000:00:00
130 4928VICTOR DOBLAS DIAZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:10:258000:18:0916300:43:3727.5101:01:469700:08:390:00:000:00:00
131 4187DAVID CARDONA MERCADEC.E. TRIATHLONBCNABM01:10:2915800:20:0812900:41:1729.0701:01:2513900:09:040:00:000:00:00
132 4959IVAN LAZARO SUAREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:3114700:19:4613000:41:2029.0301:01:0615800:09:250:00:000:00:00
133 2937JOAN RIBAS PUMAROLACLUB TRIATLO BLANESABM01:10:3117000:20:3411700:40:3429.5801:01:0815700:09:230:00:000:00:00
134 3106DAVID MARTINEZ MURCIANOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:10:3812000:19:0814800:42:3428.1901:01:4212700:08:560:00:000:00:00
135 5416DAVID ADELL GÁZQUEZC.N. VIC-ETBV1M01:10:4615900:20:0912600:41:0829.1701:01:1716300:09:290:00:000:00:00
136 7003ODIN RODRÍGUEZ URREJOLALLICENCIA DE DIAABM01:10:5313400:19:2313600:41:3728.8301:01:0018600:09:530:00:000:00:00
137 2429GIL SALVANS TORRASC.N. VIC-ETBJNM01:11:0613700:19:2814700:42:2928.2501:01:5714800:09:090:00:000:00:00
138 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M01:11:1413500:19:2415900:43:2027.6901:02:448500:08:300:00:000:00:00
139 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:11:2615300:19:5113100:41:2428.9901:01:1520100:10:110:00:000:00:00
140 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:11:279100:18:3417000:44:0227.2501:02:3611800:08:510:00:000:00:00
141 2158GERARD LOPEZ SANCHEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:11:3716000:20:0912400:41:0229.2401:01:1121100:10:260:00:000:00:00
142 2864ALEXIS MENACHO SALGADOCERDANYOLA CHABM01:11:4015200:19:4915200:42:5627.9501:02:4512500:08:550:00:000:00:00
143 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHABM01:11:4114500:19:4015300:42:5927.9201:02:3913500:09:020:00:000:00:00
144 6110URBAN SCHELDLLICENCIA DE DIAV2M01:11:4218300:21:0413700:41:3828.8201:02:4213400:09:000:00:000:00:00
145 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:11:4616200:20:1514200:42:0328.5401:02:1816100:09:280:00:000:00:00
146 5817FRANCESC CASADO CARRASCOC.N. VIC-ETBSUB23M01:12:088600:18:1917100:44:0227.2501:02:2118000:09:470:00:000:00:00
147 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:12:2019200:21:3712200:40:5829.2901:02:3517900:09:450:00:000:00:00
148 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:12:2412400:19:1216800:43:5427.3301:03:0615400:09:180:00:000:00:00
149 2159FRANCESC RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1M01:12:3315400:20:0415000:42:4928.0301:02:5317400:09:400:00:000:00:00
150 3602ORIOL MIRO GUARDADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:12:4314400:19:3715500:43:1027.8001:02:4718700:09:560:00:000:00:00
151 3757SERGI LLAGOSTERA MAURIC.N. VIC-ETBABM01:12:4717500:20:4313900:41:5728.6101:02:4019900:10:070:00:000:00:00
152 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:12:5517900:20:5313500:41:3228.8901:02:2521200:10:300:00:000:00:00
153 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PC.T. S.J. ABADESSESV2M01:13:2717400:20:4115600:43:1127.7901:03:5217000:09:350:00:000:00:00
154 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:13:288300:18:1619500:46:2025.9001:04:3611900:08:520:00:000:00:00
155 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:13:4318900:21:2215400:42:5927.9201:04:2115500:09:220:00:000:00:00
156 5537ALEX GONZALEZ RAMIREZABSOLUT SPORTJNM01:14:0613000:19:1818600:45:4326.2501:05:0114200:09:050:00:000:00:00
157 4245FRANCISCO JAVIER JAIME NOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:14:1020600:22:1514300:42:0628.5001:04:2118300:09:490:00:000:00:00
158 2638CARLES FARRES CISTEROINDEPENDENTABM01:14:1017200:20:3816400:43:4427.4401:04:2218100:09:480:00:000:00:00
159 2906ROGER MUÑOZ I ALEJANDROCLUB GASSS TRIATLOCDM01:14:1116400:20:1816600:43:5027.3801:04:0819500:10:030:00:000:00:00
160 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M01:14:4416500:20:2018300:45:2826.3901:05:4812800:08:560:00:000:00:00
161 6109MICHAEL JUNICKLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4919300:21:4016900:43:5427.3301:05:3415100:09:150:00:000:00:00
162 2615XAVIER MIRANDA GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:15:1718600:21:1217500:44:3426.9301:05:4616400:09:310:00:000:00:00
163 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:15:2211000:18:5320000:46:4125.7101:05:3418200:09:480:00:000:00:00
164 6103PEPE GALVEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAV3M01:15:4814000:19:3220200:46:5425.5901:06:2615600:09:220:00:000:00:00
165 6106LUKAS WAGEMANLLICENCIA DE DIAABM01:15:5320300:22:0516500:43:4427.4401:05:4919700:10:040:00:000:00:00
166 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:16:0815600:20:0619700:46:3125.8001:06:3716600:09:310:00:000:00:00
167 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:16:4416100:20:1319000:46:1225.9701:06:2520800:10:190:00:000:00:00
168 5712DANIEL ARNAU MONTERDEC.N. SABADELLSUB23M01:16:5419900:21:5817600:44:4026.8701:06:3820500:10:160:00:000:00:00
169 3847ALEX PUIGVERT GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:0219100:21:3118400:45:3126.3601:07:0219200:10:000:00:000:00:00
170 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:17:0317300:20:4017800:44:4926.7801:05:2923600:11:340:00:000:00:00
171 3837FRANCESC DE MONTELLA VILACLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:17:1317700:20:4920100:46:5225.6001:07:4116800:09:320:00:000:00:00
172 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:17:1620100:22:0218200:45:2426.4301:07:2618400:09:500:00:000:00:00
173 4907MARC MORELL DOLSCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:2217800:20:5019800:46:3325.7801:07:2319100:09:590:00:000:00:00
174 2600JORDI COSTA ROMEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:3520500:22:1417700:44:4326.8401:06:5721700:10:380:00:000:00:00
175 845JOSUE FERNANDEZ ARIASCERDANYOLA CHV1M01:18:1521200:22:2519100:46:1625.9401:08:4116900:09:340:00:000:00:00
176 7011JORDI ROCA BUSQUETSLLICENCIA DE DIAABM01:18:3515000:19:4721900:48:5824.5101:08:4518500:09:500:00:000:00:00
177 2804ALBERT SAAVEDRA MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:18:5521700:22:3818800:45:5826.1101:08:3620700:10:190:00:000:00:00
178 6102JOAN REIG PLANTALECHLLICENCIA DE DIAABM01:18:5616800:20:2821700:48:5224.5601:09:2017100:09:360:00:000:00:00
179 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:19:0916300:20:1820600:47:1825.3701:07:3623500:11:330:00:000:00:00
180 880ELISEO REDON REDONCEMEV1M01:19:2121300:22:2620400:47:1125.4301:09:3717800:09:440:00:000:00:00
181 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:19:3622200:23:1718000:45:0526.6201:08:2222600:11:140:00:000:00:00
182 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:19:5121400:22:3220700:47:2125.3401:09:5318800:09:580:00:000:00:00
183 4854DAVID LAPEÑA BOUC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:20:0022700:23:4818500:45:3426.3401:09:2221600:10:380:00:000:00:00
184 6101DAVID BASSAGANYA VILALLICENCIA DE DIAV1M01:20:0422300:23:2119400:46:1925.9101:09:4021000:10:240:00:000:00:00
185 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:21:0820200:22:0321600:48:4824.5901:10:5120600:10:170:00:000:00:00
186 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:21:1621100:22:2521100:48:1124.9001:10:3621800:10:400:00:000:00:00
187 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:21:1822500:23:4020800:47:2325.3301:11:0320400:10:150:00:000:00:00
188 7008TONI LLAMAS ARCOSLLICENCIA DE DIAABM01:21:3722000:22:5021000:47:5425.0501:10:4422100:10:530:00:000:00:00
189 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:21:5921000:22:2421400:48:3324.7201:10:5722200:11:020:00:000:00:00
190 818ANTONI JOAN HUMBERTCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M01:22:2123100:24:2720300:47:0325.5001:11:3022000:10:510:00:000:00:00
191 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:22:2217600:20:4823100:51:3623.2601:12:2418900:09:580:00:000:00:00
192 1413JORDI GOL TAMARITC.N. MOLINS DE REIABM01:22:3820700:22:1522000:49:0524.4501:11:2022800:11:180:00:000:00:00
193 5571JORDI SANCHEZ BERMEJOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:23:0523600:24:5519600:46:2225.8801:11:1723800:11:480:00:000:00:00
194 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:25:0022600:23:4122400:50:0323.9801:13:4422700:11:160:00:000:00:00
195 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:25:2924100:25:2621500:48:3524.7001:14:0123200:11:280:00:000:00:00
196 2851LLUIS CASANOVAS MUÑOZFASTTRIATLON CLUBV1M01:26:3223400:24:4622700:50:3623.7201:15:2222500:11:100:00:000:00:00
197 7009JAVIER ESCRIBANO BARTLETTLLICENCIA DE DIAABM01:27:5223800:24:5722500:50:0323.9801:15:0024600:12:520:00:000:00:00
198 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:27:5523900:24:5822800:50:3823.7001:15:3624300:12:190:00:000:00:00
199 5318IVAN FERNANDEZ PONFERRADAINDEPENDENTABM01:28:5022800:23:5623700:53:4622.3201:17:4222400:11:080:00:000:00:00
200 5363CESAR POZAS HERNANDEZCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:30:2321500:22:3423900:54:4421.9201:17:1824800:13:050:00:000:00:00
201 2326BRIAN JAMES GREENCLUB TRIATLO BLANESV2M01:31:0524200:25:4323500:53:0522.6101:18:4824100:12:170:00:000:00:00
202 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:31:4024600:26:4723400:52:5422.6801:19:4123900:11:590:00:000:00:00
203 3256ALBERT SANZ GALLARDOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:31:5123000:24:0524200:56:1321.3501:20:1823400:11:330:00:000:00:00
204 7004JOSEP TOMASA SENSADALLICENCIA DE DIAV2M01:31:5424400:26:2323800:54:0722.1701:20:3023100:11:240:00:000:00:00
205 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:34:3223700:24:5524500:57:2020.9301:22:1524000:12:170:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32