RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
252 248 4 0 5 20 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 02:57:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO00:58:46
21782CRISTIAN BAIZAN DIAZ00:59:28
33949ADRIA BRUNET PORTET00:59:37

2. - C.N. MATARO - 02:59:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO00:59:25
2281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA01:00:12
3313DAVID ROVIRA DOÑATE01:00:14

3. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 03:00:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:59:10
21176POL RECOBER PLANA01:00:16
3626ROBERT ZSOLT BUDAI01:00:55

4. - FASTTRIATLON CLUB - 03:01:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1303ALBERT PARREÑO SAMPER00:58:59
25726JONATHAN GALÁN CARRACEDO01:00:13
31509GORKA CHACON LOPEZ01:01:48

5. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:03:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA01:00:38
2407JOAN WAGER PONS01:01:14
3833DANIEL CAMPOS HUERTAS01:02:05

6. - CERRR IGUALADA - 03:04:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14289LLUIS SIMÓN BENET01:00:36
22339JESUS ALVAREZ HERMS01:00:37
35635RICARD ALVAREZ HERMS01:03:36

7. - ABSOLUT SPORT - 03:05:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12891ARNAU MARTINEZ MUR01:00:14
2838DANIEL VELASCO GARCIA01:01:04
33701ZOÉ SORIA FERNANDEZ01:03:46

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:08:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS01:02:11
25795CLARET ROSSET HIDALGO01:02:57
32042JAUME FREIJO MADAULA01:03:28

9. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:08:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14707LUKASZ KOMAR01:02:01
24415BENJAMIN LATORRE DESCANE01:03:00
3413IGNASI GIRONES PUJADES01:03:40

10. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:10:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13304MANEL VACA LÓPEZ01:00:05
23148JORDI RIERA VARGAS01:02:37
35210ALEJANDRO REAL SALANOVA01:07:36

11. - C.A. IGUALADA - 03:10:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1754JOSEP MARTINEZ CORTES01:00:25
24428JOAN RIERA BALCELLS01:01:58
32919RAMON LLADO RIBA01:08:25

12. - CLUB NATACIO OLOT - 03:12:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12193FERRAN BOSCH MASOLIVER01:01:47
22416IHOR PRISSIAJNYI01:03:02
33311MARC MALLARACH GUINART01:07:54

13. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:15:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:03:29
22817DAVID BUSQUETS MASSA01:04:38
3707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:07:12

14. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:15:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA01:03:34
23362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ01:04:49
32283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONT01:07:25

15. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:17:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1687JORDI FABRA  PARDO01:02:07
22791DANIEL RATERA RAMOS01:06:32
33796OSCAR GUIMERA LACAMBRA01:08:43

16. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 03:18:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11792DIEGO CUADRADO GAYTAN01:05:09
22785OSCAR DONIGA FRAILE01:05:21
34701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZ01:07:32

17. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:18:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12439BORJA ALVAREZ CARRASCO01:02:03
22322SERGI TOUS OLLÈ01:05:32
34187DAVID CARDONA MERCADE01:10:29

18. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:22:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15502XAVI TOMASA SERRANO01:01:32
21030JORDI VILA MORA01:07:15
33305MANUEL MORENO CADENAS01:13:43

19. - CERDANYOLA CH - 03:22:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1795ANTONI HERENA MONTULL01:06:19
2878SERGIO GUZMAN ARROYO01:07:39
33472BERNAT FERRIOLS COLOMAR01:08:43

20. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:23:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1329GERARD MOLIST PALOMERAS01:00:41
23365XAVIER SOLER RODRIGUEZ01:09:13
32955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PUERTO01:13:27

21. - C.N. SABADELL - 03:23:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:02:16
24918ABEL MORENO DOMINGUEZ01:09:56
3787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ01:11:14

22. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:26:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12923MARC TORO GARCIA01:03:04
2933PAUL CAIL01:03:08
35352TONI TORTOSA PEREZ01:19:51

23. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:29:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15411JORDI ALBA SANTAMARIA01:02:20
21456JAUME DE DIAGO CALLAO01:05:49
3174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBOLLAL01:21:16

24. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 04:11:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA01:19:09
2818ANTONI JOAN HUMBERT01:22:21
35363CESAR POZAS HERNANDEZ01:30:23

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32