RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
181 172 8 1 5 19 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADAJNF02:11:4711800:27:158701:31:0012.5301:58:1512500:13:3200:00:5800:00:48
2 5125CARLA ADALID MONGAYC.N. REUS PLOMSJNF02:15:317700:24:5410801:37:0011.7502:01:5412600:13:3700:00:3700:00:37
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:39:52200:20:131201:11:2415.9701:31:37100:08:1500:00:4800:00:45
2 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:51:561900:21:484101:20:1814.201:42:061800:09:5000:01:0400:00:38
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:56:473200:22:376601:24:0013.5701:46:373000:10:1000:00:2500:00:20
4 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:58:066900:24:326001:23:0213.7301:47:344600:10:3200:01:0400:00:48
5 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:02:506500:24:167101:26:2713.1901:50:439400:12:0700:00:5200:00:56
6 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:03:136000:23:447301:26:3513.1701:50:1911500:12:5400:00:4600:00:45
7 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:08:517500:24:499601:32:5912.2601:57:486400:11:0300:02:0200:01:12
8 6016ALBERT MASMITJA MARLLICENCIA DE DIAJNM02:09:1510300:26:278901:31:1412.501:57:417400:11:3400:01:4200:01:17
9 6029ALEIX PLANCHERIA MOLLICENCIA DE DIAJNM02:15:1711100:27:039001:31:3512.4501:58:3816000:16:3900:01:1700:02:09
10 6036JORDI LASCORZ MORENLLICENCIA DE DIAJNM02:30:2714600:31:0912101:43:1911.0302:14:2815200:15:5900:01:2700:01:19
11 4703GERARD JOSEP ALCALDPRAT DISTANCE TRIATLOJNM03:01:4612400:27:4715602:04:089.1802:31:5516800:29:5100:01:1100:02:07
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1961NURIA LLAGOSTERA PAPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:34:4813900:29:4813401:48:4610.4802:18:3415700:16:1400:01:2400:01:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1674MARIO SINUES MICOC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:41:21900:20:421001:09:5416.3101:30:365500:10:4500:00:4900:00:35
2 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:43:401600:21:411301:12:3315.7101:34:14700:09:2600:00:3900:00:33
3 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:44:161500:21:361701:13:0715.5901:34:431300:09:3300:00:4800:00:34
4 3254DAVID LASCORZ MORENC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:50:473100:22:363501:17:5014.6501:40:263600:10:2100:00:4800:00:35
5 3853JOSEP RUBIO SOLAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:56:254900:23:216201:23:1113.701:46:322000:09:5300:01:0500:00:36
6 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:57:027600:24:534301:20:3114.1601:45:247600:11:3800:00:4900:00:31
7 6014NIL BUFÍ MARTÍLLICENCIA DE DIAABM02:04:114300:23:078401:30:4212.5701:53:493700:10:2200:01:4000:01:03
8 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:06:428100:25:178201:30:2112.6201:55:386500:11:0400:00:4500:00:38
9 5405MIGUEL TRIGUERO MOLCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M02:16:557900:25:0711301:39:4911.4202:04:569000:11:5900:01:2600:00:55
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:02:5710400:26:286801:24:4613.4501:51:148000:11:4300:00:4700:00:48
2 7016CLARA SELLARES FERRFEECABF02:50:2515400:32:1115402:02:469.2902:34:5714700:15:2800:01:4400:01:19
3 5031TERESA PASCUAL GODAT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:58:2014700:31:1616302:11:508.6502:43:0614300:15:1400:01:2100:00:59
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:53700:20:35101:06:4717.0701:27:22900:09:3100:00:3200:00:23
2 3471CARLOS DELGADO GARCTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:40:051100:21:08601:09:2516.4201:30:331100:09:3200:00:4000:00:26
3 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:43400:20:311101:10:5716.0701:31:28400:09:1500:00:4000:00:29
4 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:48:354800:23:192101:14:4315.2601:38:024700:10:3300:00:3800:00:40
5 692EDUARD QUERALT RADUC.N. REUS PLOMSABM01:50:37600:20:334201:20:2014.1901:40:531500:09:4400:00:4400:00:31
6 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM01:55:144400:23:084901:21:4813.9401:44:563400:10:1800:00:4800:00:37
7 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉCLUB MEDINA TRIATLOABM01:55:254000:23:035201:21:5213.9301:44:554300:10:3000:01:0300:00:45
8 2407TONI MARTÍN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM01:56:085800:23:394701:21:3213.9801:45:116300:10:5700:01:1500:00:48
9 2136KIRIAN MARTORELL CAA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:56:196300:23:594601:21:0414.0601:45:036800:11:1600:00:5000:00:29
10 937SERGI DURBAU JULIACLUB TRI-BUABM01:59:313300:22:386401:23:4813.601:46:2611900:13:0500:01:0700:00:57
11 4445JOAN BORRÀS TARANCÓT3R TRIATLOABM02:01:035900:23:407501:26:4813.1301:50:284900:10:3500:01:3500:01:02
12 1416ALBERT SEVILLA MONTCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:02:2210500:26:316501:23:5413.5901:50:258700:11:5700:01:0600:01:00
13 6040JORDI CARDOSO PRATLLICENCIA DE DIAABM02:06:4110800:26:407701:28:2212.901:55:027700:11:3900:01:5700:01:41
14 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:23:139500:26:0312401:44:0510.9502:10:0812000:13:0500:01:1100:00:56
15 7007ALVARO CALVO DE MORFEECABM02:44:0614900:31:2815001:57:539.6702:29:2113700:14:4500:02:3000:01:50
16 2351ALBERTO CORONADO COTRIATLO L´HOSPITALETABM02:46:2613200:28:4515502:03:259.2402:32:1013400:14:1600:01:5200:01:19
17 7006JOSE MOYANO GINESTÀFEECABM02:55:1514800:31:2816002:08:178.8902:39:4514900:15:3000:02:4000:02:04
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:14:0512100:27:3010101:34:2312.0802:01:539700:12:1200:01:0300:00:52
2 6033NURIA VILARDELLLLICENCIA DE DIAABF02:28:5713500:29:0612801:47:0510.6502:16:1110800:12:4600:04:1900:01:46
3 6035BIANCA BARQUET PINTLLICENCIA DE DIAABF02:30:0311000:26:5613901:50:3110.3202:17:2710500:12:3600:01:0300:01:03
4 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:42:4415800:32:4814501:54:359.9502:27:2314600:15:2100:00:4600:00:44
5 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:43:3113400:29:0415202:00:369.4502:29:4012900:13:5100:01:0000:00:58
6 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:47:1116500:33:3615101:58:319.6202:32:0714200:15:0400:01:2800:00:49
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:47800:20:39901:09:5316.3101:30:32300:09:1500:00:4200:00:31
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:241000:21:02501:09:2416.4301:30:262500:09:5800:00:3900:00:26
3 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:112100:22:081401:12:4615.6701:34:54500:09:1700:00:4000:00:38
4 416RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:101700:21:422001:13:5215.4301:35:341400:09:3600:01:0000:00:39
5 1534SERGI PESARRODONA RVEC CYCLING & RUNABM01:46:112800:22:271801:13:0715.5901:35:345100:10:3700:00:4500:00:41
6 3903MARC CIRERA CASELLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:46:303800:23:011601:13:0515.601:36:063900:10:2400:00:5000:00:28
7 6039MARCOS GALLEGO TORRLLICENCIA DE DIAABM01:48:103900:23:022201:15:0215.1901:38:042800:10:0600:01:2000:00:54
8 378MARCEL CARRERAS SOLPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:48:262400:22:222801:16:0714.9801:38:292300:09:5700:00:4500:00:28
9 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:49:293700:23:013201:16:2314.9201:39:242700:10:0500:00:5500:00:42
10 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:51:294100:23:043601:17:5114.6401:40:554800:10:3400:00:4700:00:33
11 1681CRISTIAN NAVARRO MAC.T. S.J. ABADESSESABM01:52:295300:23:253801:19:0914.401:42:342100:09:5500:00:5500:00:39
12 1524JORDI GALL HEBLEVEC CYCLING & RUNABM01:52:554500:23:113701:18:4914.4601:42:006200:10:5500:01:1500:00:47
13 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM01:54:003000:22:354401:20:4414.1201:43:195300:10:4100:00:5700:00:36
14 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:55:003500:22:485101:21:5013.9301:44:383800:10:2200:01:1100:00:45
15 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:58:337200:24:425001:21:4913.9301:46:319200:12:0200:01:0500:00:36
16 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:12:067800:24:5510401:35:2111.9602:00:168500:11:5000:01:0800:01:11
17 3826ANTONI JANDULA NOGUVEC CYCLING & RUNABM02:12:1710200:26:239701:33:0312.2501:59:2611200:12:5100:01:1100:00:54
18 7011CARLES FERRERA MUÑOLLICENCIA DE DIAABM02:19:1011900:27:1611001:39:0611.502:06:2211100:12:4800:01:2600:01:22
19 7012JORDI RIUS VAQUERLLICENCIA DE DIAABM02:21:2813300:28:5211401:40:0611.3902:08:5810300:12:3000:01:1600:00:37
20 2218CARLES COROMINOLA C.N. VIC-ETBABM02:26:2412900:28:2412001:43:0011.0702:11:2413900:15:0000:00:5100:00:35
21 6027ORIOL MAS SOLERFEECABM02:26:5213600:29:1411701:41:3811.2202:10:5215300:16:0000:01:3800:01:30
22 3462KARLOS VIANA CATALATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:28:0210900:26:5513201:48:2710.5102:15:2210600:12:4000:01:3500:01:07
23 3207ISMAEL CALLEJAS MAYCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:29:587000:24:3514101:52:3610.1202:17:1110900:12:4700:01:1100:01:02
24 6034JORDI DESUMVILALLICENCIA DE DIAABM02:31:0314500:31:0712601:44:5410.8702:16:0114000:15:0200:02:2500:01:31
25 6012STEFANO COLOMBOLLICENCIA DE DIAABM02:35:5814300:30:0914001:51:0910.2602:21:1813600:14:4000:01:0700:01:05
26 6037SERGIO MALAGON MENGLLICENCIA DE DIAABM02:41:0216700:34:3013801:49:2010.4302:23:5016200:17:1200:02:2300:02:13
27 6018ALEX PINEAULLICENCIA DE DIAABM02:45:2015100:31:5114601:55:409.8602:27:3116500:17:4900:01:5900:02:14
28 7017RAUL GONZALEZ PEREZLLICENCIA DE DIAABM03:05:1016900:35:46000:00:00000:00:00000:00:0000:02:5000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5146NURIA FERRER CRUSELC.N. REUS PLOMSABF02:15:1911200:27:0310601:36:1211.8502:03:159300:12:0400:01:0800:00:49
2 6013EVA CASTILLA ALVARELLICENCIA DE DIAABF03:04:1116100:33:0516502:14:528.4502:47:5715600:16:1400:01:5100:02:15
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:38:20100:20:13401:09:2216.4301:29:35200:08:4500:00:3200:00:31
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:39500:20:33801:09:4716.3401:30:20600:09:1900:00:3500:00:31
3 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:392900:22:32301:08:2016.6801:30:521700:09:4700:00:3500:00:28
4 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:521800:21:45701:09:3816.3701:31:23800:09:2900:00:3300:00:28
5 1530OSCAR CARRASCO ORRIVEC CYCLING & RUNABM01:47:071200:21:213001:16:1414.9501:37:351000:09:3200:01:0400:00:46
6 5880DAVID MALAGON LOPEC.T. S.J. ABADESSESABM01:47:272000:22:062301:15:1415.1501:37:202900:10:0700:01:1600:00:43
7 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:49:225000:23:212701:16:0414.9901:39:252400:09:5700:01:0200:00:46
8 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:422200:22:173401:17:2214.7401:39:392600:10:0300:00:5500:00:34
9 7019XAVI MARÍN MORALLICENCIA DE DIAABM01:50:066200:23:572501:15:5115.0301:39:483500:10:1800:01:0900:00:40
10 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:51:146600:24:172901:16:0714.9801:40:245800:10:5000:00:5400:00:40
11 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:52:352700:22:254001:19:3914.3101:42:044400:10:3100:00:4400:00:47
12 6031PAKITO PEREZ VERDUGLLICENCIA DE DIAABM01:54:211400:21:295901:23:0013.7301:44:291900:09:5200:00:4700:00:32
13 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:55:315100:23:225601:22:2313.8401:45:451600:09:4600:01:2500:00:44
14 138MARIUS BLANCH PLANAC.N. VIC-ETBABM01:56:475500:23:325301:21:5413.9201:45:267000:11:2100:01:1100:00:54
15 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM01:57:425600:23:365701:22:3013.8201:46:067500:11:3600:00:5100:00:45
16 3284SERGI PUIGFEL MORENCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:58:098400:25:295401:21:5813.9101:47:275400:10:4200:00:5100:00:37
17 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:58:274600:23:126701:24:3013.4901:47:425600:10:4500:00:4900:00:37
18 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNABM01:59:286700:24:236301:23:1813.6901:47:418100:11:4700:01:2000:00:52
19 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM02:01:565200:23:237801:28:3612.8701:51:592200:09:5700:00:5400:00:45
20 6025JOSEP GELPÍ MOYALLICENCIA DE DIAABM02:03:158500:25:387401:26:4313.1501:52:216100:10:5400:01:2500:00:56
21 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:03:198700:25:516901:25:3013.3301:51:218900:11:5800:01:0500:00:50
22 5952RUBEN FERNANDEZ ENCCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:06:316100:23:528301:30:3812.5801:54:309100:12:0100:01:2000:00:48
23 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:08:478200:25:239301:32:3012.3201:57:536000:10:5400:01:0000:00:49
24 3733NARCISO PÉREZ GONZÁPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:09:4210600:26:349101:31:3812.4401:58:127200:11:3000:01:0100:00:49
25 2983DAVID GARCIA ROMANTRIATLO L´HOSPITALETABM02:13:3311600:27:118801:31:0712.5101:58:1814400:15:1500:01:1100:01:03
26 7005ALEXIS SEGARRA URIOLLICENCIA DE DIAABM02:18:088000:25:1011501:40:2311.3602:05:3310400:12:3500:01:2800:01:16
27 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:18:209300:25:5710901:38:3211.5702:04:2912800:13:5100:01:1000:00:41
28 7015RUBEN ALONSO RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:24:0112000:27:2012201:43:2411.0302:10:4412200:13:1700:01:4900:01:26
29 2837ELOI JULIA BONMATICLUB NATACIO BANYOLESABM02:28:4416400:33:2011201:39:4111.4402:13:0115000:15:4300:02:1500:01:06
30 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM02:30:5312500:28:0013501:48:5310.4702:16:5313100:14:0000:01:0600:01:30
31 1473ALFRED BALLABRIGA MT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:32:2614100:29:5713101:48:2510.5102:18:2213200:14:0400:01:1400:01:13
32 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM02:41:0216600:34:2813701:49:1910.4302:23:4716300:17:1500:02:1100:02:10
33 7003JOSEP ORIOL FERRER LLICENCIA DE DIAABM02:41:3912300:27:4114901:57:409.6902:25:2115800:16:1800:01:2600:02:20
34 6017XAVI MONTESÓ FALCÓLLICENCIA DE DIAABM02:45:2015200:31:5214701:55:409.8602:27:3216400:17:4800:02:0000:02:11
35 6026ALBERT SÀENZ GRIÑÓLLICENCIA DE DIAABM02:49:2815900:32:5214201:52:4910.102:25:4116700:23:4700:01:3700:01:34
36 848DAVID GARCIA MARLESINDEPENDENTABM03:02:5815500:32:2016702:15:098.4402:47:2914800:15:2900:00:5500:00:55
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:03:3810000:26:167001:25:3213.3301:51:488400:11:5000:00:5300:00:43
2 3560NURIA ESPINOSA VENDCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:13:5114400:30:228101:30:0412.6602:00:2612400:13:2500:01:2500:00:52
3 1818MARTA CUSIDO USTRELC.T. S.J. ABADESSESV1F02:28:1511400:27:0913001:48:0210.5502:15:1111700:13:0400:00:3400:00:31
4 5172MONICA OLIVER HERREPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:36:3915300:32:0413601:49:1710.4302:21:2114500:15:1800:01:2600:01:03
5 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:36:5911700:27:1414801:57:349.702:24:489500:12:1100:01:0700:01:01
6 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F03:19:1217100:39:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:37:51300:20:30201:07:4916.8101:28:191200:09:3200:00:4300:00:31
2 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:45:171300:21:241901:13:2415.5301:34:484200:10:2900:00:5300:00:40
3 2059FERRAN ROS RAMENTOLB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M01:45:532500:22:231501:12:5915.6201:35:224500:10:3100:00:4900:00:29
4 244JOSEP A. PEREZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:48:242600:22:242401:15:2115.1301:37:455200:10:3900:00:3900:00:39
5 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:48:573400:22:392601:15:5215.0301:38:314100:10:2600:00:5200:00:36
6 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M01:52:144700:23:183301:17:1514.7601:40:337900:11:4100:00:5000:00:37
7 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M01:54:142300:22:184801:21:4513.9401:44:033100:10:1100:00:4300:00:50
8 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:55:576400:24:084501:20:5714.0801:45:055900:10:5200:00:4900:00:43
9 7020CARLOS ESTEBAN GUZMLLICENCIA DE DIAV1M02:02:196800:24:307201:26:2813.1801:50:587100:11:2100:01:2200:01:18
10 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:09:327100:24:3710001:33:3612.1801:58:136900:11:1900:01:1400:00:49
11 3948MARIO LOBERA VIZCAISOC ATLETICA CORBERAV1M02:10:115700:23:3810501:35:5711.8801:59:355000:10:3600:01:1500:00:51
12 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:10:249900:26:139201:31:5912.3901:58:129600:12:1200:01:1400:01:00
13 1535MANEL HIDALGO ÁLVARVEC CYCLING & RUNV1M02:10:317400:24:499801:33:1412.2301:58:0310100:12:2800:01:0100:00:55
14 264GONZALO MARCHENA MAT3R TRIATLOV1M02:11:279600:26:079901:33:3112.1901:59:388200:11:4900:01:2500:00:58
15 5545MARC SABATE RIUSSOC ATLETICA CORBERAV1M02:12:008800:25:5110201:34:3612.0502:00:277300:11:3300:01:2700:00:47
16 6038JOSEP MANUEL PASCUALLICENCIA DE DIAV1M02:12:4913100:28:388601:30:5312.5401:59:3112300:13:1800:02:0500:01:11
17 5774FRANCISCO RAFAEL TRCLUB NATACIO RUBIV1M02:12:548600:25:4710301:35:1011.9802:00:578800:11:5700:01:1800:00:59
18 5891JAUME MESQUIDA FEBRCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:21:529000:25:5311901:42:5211.0802:08:4512100:13:0700:01:1800:00:54
19 1696IVAN CORONADO VACACERDANYOLA CHV1M02:31:0313000:28:3013301:48:3510.502:17:0513000:13:5800:01:1600:01:26
20 3054JORDI PUJOL BELLALTCLUB VO2 - SURALV1M02:49:2510700:26:3916102:10:288.7402:37:079900:12:1800:01:1400:00:40
21 6021GUSTAVO CASIMIRO RALLICENCIA DE DIAV1M02:55:2616300:33:1115902:06:209.0202:39:3115100:15:5500:01:5700:02:08
22 6024DANIEL MINGUELL FAULLICENCIA DE DIAV1M02:58:2712800:28:1816802:15:158.4302:43:3313800:14:5400:02:0000:01:34
23 7014DANIEL CARRARAS MONLLICENCIA DE DIAV1M03:04:1016000:33:0516602:14:538.4502:47:5815500:16:1200:01:5300:02:18
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1887MERITXELL GIMENEZ DC.N. REUS PLOMSV1F02:06:259200:25:567601:28:1212.9301:54:089800:12:1700:00:4600:00:40
2 5147NURIA LAUCO MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:09:4511500:27:108501:30:4612.5601:57:568300:11:4900:01:0300:00:43
3 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:29:3614200:30:0312701:46:3010.702:16:3311600:13:0300:01:1800:00:56
4 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:44:5316800:34:5514301:53:5310.0102:28:4815400:16:0500:01:1800:01:01
5 6019ESTER LOPEZ TORROJALLICENCIA DE DIAV1F02:55:2516200:33:1115702:05:559.0502:39:0615900:16:1900:01:5200:01:44
6 1884MONICA CORNUDELLA QPRAT DISTANCE TRIATLOV1F03:15:0717200:40:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:49:524200:23:073101:16:2014.9301:39:274000:10:2500:00:3100:00:43
2 1462JOSE MANUEL VILLANUINDEPENDENTV1M01:55:423600:22:525801:22:3313.8101:45:253300:10:1700:01:0800:00:48
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M02:10:379700:26:119501:32:4512.2901:58:567800:11:4100:00:5500:00:37
4 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV1M02:19:5112200:27:3511101:39:3511.4502:07:1010700:12:4100:01:1900:00:50
5 7008JORDI RIBASLLICENCIA DE DIAV1M02:20:019800:26:1211601:41:2611.2402:07:3810000:12:2300:01:4300:01:17
6 7010JOAN CONILL PIJUANLLICENCIA DE DIAV1M02:30:0514000:29:5312901:47:0710.6402:17:0011800:13:0500:01:2600:01:34
7 2484DAVID PARDO ESTADELINDEPENDENTV1M02:37:2612700:28:1714401:54:079.9902:22:2414100:15:0200:01:1300:00:57
8 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:46:2613700:29:4315302:02:219.3202:32:0413500:14:2200:01:1800:01:14
9 6020XAVIER SANCHO GARCLLICENCIA DE DIAV1M03:09:2117000:35:4716402:13:298.5402:49:1616600:20:0500:03:4500:03:13
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4057MONTSE MOLLET BOSCHPRAT DISTANCE TRIATLOV2F02:29:1915000:31:3012301:44:0010.9602:15:3012700:13:4900:00:5600:00:53
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:53:075400:23:293901:19:2314.3601:42:523200:10:1500:01:0500:00:53
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:59:027300:24:476101:23:0213.7301:47:496700:11:1300:00:5700:00:49
3 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M02:08:189100:25:558001:29:3512.7301:55:3011000:12:4800:00:5300:00:47
4 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:15:3010100:26:2210701:36:1611.8402:02:3811400:12:5200:01:0500:00:59
5 6022TONI PLANAGUMÀ OBRALLICENCIA DE DIAV2M02:22:5312600:28:0411801:42:2011.1402:10:2410200:12:2900:00:4500:00:31
6 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:24:2411300:27:0812501:44:2510.9202:11:3311300:12:5100:01:2400:00:54
7 4171FERNANDO VELASCO MCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV2M03:00:1215700:32:3416202:10:428.7202:43:1616100:16:5600:01:2300:01:08
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:58:168300:25:255501:22:0313.8901:47:285700:10:4800:00:4800:00:40
2 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:06:528900:25:527901:29:0512.801:54:578600:11:5500:01:4900:01:11
3 7018XAVIER VICENTE ALEMFEECV2M02:49:5413800:29:4615802:06:029.0502:35:4813300:14:0600:01:1200:00:46
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:09:489400:25:599401:32:4012.301:58:396600:11:0900:01:2400:00:58
2 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M03:02:5215600:32:26000:00:00000:00:00000:00:0000:01:5700:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32