RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
181 172 8 1 5 19 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:54:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:36:53
21265ALBERT CAMPS SERRA01:37:51
3436JORDI BONET NIETO01:39:47

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:01:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:39:39
2881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZ01:40:39
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:40:52

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:04:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:40:24
2826OMAR MARTINEZ OSUNA01:40:43
35715JOSEP CASAS CASANOVA01:43:40

4. - VEC CYCLING & RUN - 05:26:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11534SERGI PESARRODONA ROVIRA01:46:11
21530OSCAR CARRASCO ORRIOLS01:47:07
31524JORDI GALL HEBLE01:52:55

5. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:29:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15880DAVID MALAGON LOPEZ01:47:27
25898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:49:29
31681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:52:29

6. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:34:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11674MARIO SINUES MICO01:41:21
23853JOSEP RUBIO SOLA01:56:25
32142ORIOL GOMEZ FELIU01:57:02

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:37:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP A. PEREZ MARIN01:48:24
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:49:42
3996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:59:02

8. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 05:37:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1378MARCEL CARRERAS SOLER01:48:26
2867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:53:07
35899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:55:57

9. - C.N. VIC-ETB - 05:40:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12053EDUARD RODELLAS PLA01:48:35
24589MARC COLLELL ALIER01:55:14
3138MARIUS BLANCH PLANAS01:56:47

10. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:40:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:49:52
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:52:35
32332TONI AZOR ALVAREZ01:58:27

11. - CLUB TRI-BU - 05:48:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11299ROGER GOMEZ PIEDRA01:54:00
2857JAUME FREIXES PUIG01:55:00
3937SERGI DURBAU JULIA01:59:31

12. - C.N. REUS PLOMS - 05:50:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15872ALBERT TORRES CARLES 01:48:57
2692EDUARD QUERALT RADUA01:50:37
33353SERGI SANCHEZ GRAU02:10:37

13. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:57:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ01:51:56
21416ALBERT SEVILLA MONTILLA02:02:22
31426GENÍS PURTÍ GRAU02:02:50

14. - CERRR IGUALADA - 06:08:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:45:17
24314IVAN CORDON OCHOA01:58:33
3877MANEL VIVANCOS GONZALEZ02:24:24

15. - SOC ATLETICA CORBERA - 06:20:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU01:58:16
23948MARIO LOBERA VIZCAINO02:10:11
35545MARC SABATE RIUS02:12:00

16. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 06:26:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14112ALEJANDRO TORO TOMAS02:03:19
25952RUBEN FERNANDEZ ENCINAS02:06:31
35405MIGUEL TRIGUERO MOLINA02:16:55

17. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:27:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:55:31
25956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA02:10:24
35891JAUME MESQUIDA FEBRER02:21:52

18. - TRIATLO L´HOSPITALET - 07:46:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12983DAVID GARCIA ROMAN02:13:33
22351ALBERTO CORONADO CORCHERO02:46:26
32394JOSE SANDÁ PAZOS02:46:26

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32