RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
181 172 8 1 5 19 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:53700:20:35101:06:4717.0701:27:22900:09:310:00:000:00:00
2 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:37:51300:20:30201:07:4916.8101:28:191200:09:320:00:000:00:00
3 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:38:20100:20:13401:09:2216.4301:29:35200:08:450:00:000:00:00
4 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:39500:20:33801:09:4716.3401:30:20600:09:190:00:000:00:00
5 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:47800:20:39901:09:5316.3101:30:32300:09:150:00:000:00:00
6 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:39:52200:20:131201:11:2415.9701:31:37100:08:150:00:000:00:00
7 3471CARLOS DELGADO GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:40:051100:21:08601:09:2516.4201:30:331100:09:320:00:000:00:00
8 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:241000:21:02501:09:2416.4301:30:262500:09:580:00:000:00:00
9 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:392900:22:32301:08:2016.6801:30:521700:09:470:00:000:00:00
10 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:43400:20:311101:10:5716.0701:31:28400:09:150:00:000:00:00
11 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:521800:21:45701:09:3816.3701:31:23800:09:290:00:000:00:00
12 1674MARIO SINUES MICOC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:41:21900:20:421001:09:5416.3101:30:365500:10:450:00:000:00:00
13 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:43:401600:21:411301:12:3315.7101:34:14700:09:260:00:000:00:00
14 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:112100:22:081401:12:4615.6701:34:54500:09:170:00:000:00:00
15 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:44:161500:21:361701:13:0715.5901:34:431300:09:330:00:000:00:00
16 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:101700:21:422001:13:5215.4301:35:341400:09:360:00:000:00:00
17 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:45:171300:21:241901:13:2415.5301:34:484200:10:290:00:000:00:00
18 2059FERRAN ROS RAMENTOLB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M01:45:532500:22:231501:12:5915.6201:35:224500:10:310:00:000:00:00
19 1534SERGI PESARRODONA ROVIRAVEC CYCLING & RUNABM01:46:112800:22:271801:13:0715.5901:35:345100:10:370:00:000:00:00
20 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:46:303800:23:011601:13:0515.6001:36:063900:10:240:00:000:00:00
21 1530OSCAR CARRASCO ORRIOLSVEC CYCLING & RUNABM01:47:071200:21:213001:16:1414.9501:37:351000:09:320:00:000:00:00
22 5880DAVID MALAGON LOPEZC.T. S.J. ABADESSESABM01:47:272000:22:062301:15:1415.1501:37:202900:10:070:00:000:00:00
23 6039MARCOS GALLEGO TORROESLLICENCIA DE DIAABM01:48:103900:23:022201:15:0215.1901:38:042800:10:060:00:000:00:00
24 244JOSEP A. PEREZ MARINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:48:242600:22:242401:15:2115.1301:37:455200:10:390:00:000:00:00
25 378MARCEL CARRERAS SOLERPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:48:262400:22:222801:16:0714.9801:38:292300:09:570:00:000:00:00
26 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:48:354800:23:192101:14:4315.2601:38:024700:10:330:00:000:00:00
27 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:48:573400:22:392601:15:5215.0301:38:314100:10:260:00:000:00:00
28 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:49:225000:23:212701:16:0414.9901:39:252400:09:570:00:000:00:00
29 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM01:49:293700:23:013201:16:2314.9201:39:242700:10:050:00:000:00:00
30 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:422200:22:173401:17:2214.7401:39:392600:10:030:00:000:00:00
31 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:49:524200:23:073101:16:2014.9301:39:274000:10:250:00:000:00:00
32 7019XAVI MARÍN MORALLICENCIA DE DIAABM01:50:066200:23:572501:15:5115.0301:39:483500:10:180:00:000:00:00
33 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:50:37600:20:334201:20:2014.1901:40:531500:09:440:00:000:00:00
34 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:50:473100:22:363501:17:5014.6501:40:263600:10:210:00:000:00:00
35 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:51:146600:24:172901:16:0714.9801:40:245800:10:500:00:000:00:00
36 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:51:294100:23:043601:17:5114.6401:40:554800:10:340:00:000:00:00
37 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:51:561900:21:484101:20:1814.2001:42:061800:09:500:00:000:00:00
38 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:52:144700:23:183301:17:1514.7601:40:337900:11:410:00:000:00:00
39 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:52:295300:23:253801:19:0914.4001:42:342100:09:550:00:000:00:00
40 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:52:352700:22:254001:19:3914.3101:42:044400:10:310:00:000:00:00
41 1524JORDI GALL HEBLEVEC CYCLING & RUNABM01:52:554500:23:113701:18:4914.4601:42:006200:10:550:00:000:00:00
42 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:53:075400:23:293901:19:2314.3601:42:523200:10:150:00:000:00:00
43 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM01:54:003000:22:354401:20:4414.1201:43:195300:10:410:00:000:00:00
44 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M01:54:142300:22:184801:21:4513.9401:44:033100:10:110:00:000:00:00
45 6031PAKITO PEREZ VERDUGOLLICENCIA DE DIAABM01:54:211400:21:295901:23:0013.7301:44:291900:09:520:00:000:00:00
46 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:55:003500:22:485101:21:5013.9301:44:383800:10:220:00:000:00:00
47 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM01:55:144400:23:084901:21:4813.9401:44:563400:10:180:00:000:00:00
48 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:55:254000:23:035201:21:5213.9301:44:554300:10:300:00:000:00:00
49 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:55:315100:23:225601:22:2313.8401:45:451600:09:460:00:000:00:00
50 1462JOSE MANUEL VILLANUEVA CAINDEPENDENTV1M01:55:423600:22:525801:22:3313.8101:45:253300:10:170:00:000:00:00
51 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:55:576400:24:084501:20:5714.0801:45:055900:10:520:00:000:00:00
52 2407TONI MARTÍN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM01:56:085800:23:394701:21:3213.9801:45:116300:10:570:00:000:00:00
53 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:56:196300:23:594601:21:0414.0601:45:036800:11:160:00:000:00:00
54 3853JOSEP RUBIO SOLAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:56:254900:23:216201:23:1113.7001:46:322000:09:530:00:000:00:00
55 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:56:473200:22:376601:24:0013.5701:46:373000:10:100:00:000:00:00
56 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBABM01:56:475500:23:325301:21:5413.9201:45:267000:11:210:00:000:00:00
57 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:57:027600:24:534301:20:3114.1601:45:247600:11:380:00:000:00:00
58 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:57:425600:23:365701:22:3013.8201:46:067500:11:360:00:000:00:00
59 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:58:066900:24:326001:23:0213.7301:47:344600:10:320:00:000:00:00
60 3284SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:58:098400:25:295401:21:5813.9101:47:275400:10:420:00:000:00:00
61 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:58:168300:25:255501:22:0313.8901:47:285700:10:480:00:000:00:00
62 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:58:274600:23:126701:24:3013.4901:47:425600:10:450:00:000:00:00
63 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:58:337200:24:425001:21:4913.9301:46:319200:12:020:00:000:00:00
64 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:59:027300:24:476101:23:0213.7301:47:496700:11:130:00:000:00:00
65 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNABM01:59:286700:24:236301:23:1813.6901:47:418100:11:470:00:000:00:00
66 937SERGI DURBAU JULIACLUB TRI-BUABM01:59:313300:22:386401:23:4813.6001:46:2611900:13:050:00:000:00:00
67 4445JOAN BORRÀS TARANCÓNT3R TRIATLOABM02:01:035900:23:407501:26:4813.1301:50:284900:10:350:00:000:00:00
68 2591JOSE LUIS MORENO RAMIREZCERDANYOLA CHABM02:01:565200:23:237801:28:3612.8701:51:592200:09:570:00:000:00:00
69 7020CARLOS ESTEBAN GUZMANLLICENCIA DE DIAV1M02:02:196800:24:307201:26:2813.1801:50:587100:11:210:00:000:00:00
70 1416ALBERT SEVILLA MONTILLACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:02:2210500:26:316501:23:5413.5901:50:258700:11:570:00:000:00:00
71 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:02:506500:24:167101:26:2713.1901:50:439400:12:070:00:000:00:00
72 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:03:136000:23:447301:26:3513.1701:50:1911500:12:540:00:000:00:00
73 6025JOSEP GELPÍ MOYALLICENCIA DE DIAABM02:03:158500:25:387401:26:4313.1501:52:216100:10:540:00:000:00:00
74 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:03:198700:25:516901:25:3013.3301:51:218900:11:580:00:000:00:00
75 6014NIL BUFÍ MARTÍLLICENCIA DE DIAABM02:04:114300:23:078401:30:4212.5701:53:493700:10:220:00:000:00:00
76 5952RUBEN FERNANDEZ ENCINASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:06:316100:23:528301:30:3812.5801:54:309100:12:010:00:000:00:00
77 6040JORDI CARDOSO PRATLLICENCIA DE DIAABM02:06:4110800:26:407701:28:2212.9001:55:027700:11:390:00:000:00:00
78 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:06:428100:25:178201:30:2112.6201:55:386500:11:040:00:000:00:00
79 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:06:528900:25:527901:29:0512.8001:54:578600:11:550:00:000:00:00
80 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:08:189100:25:558001:29:3512.7301:55:3011000:12:480:00:000:00:00
81 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:08:478200:25:239301:32:3012.3201:57:536000:10:540:00:000:00:00
82 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:08:517500:24:499601:32:5912.2601:57:486400:11:030:00:000:00:00
83 6016ALBERT MASMITJA MARTINEZLLICENCIA DE DIAJNM02:09:1510300:26:278901:31:1412.5001:57:417400:11:340:00:000:00:00
84 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:09:327100:24:3710001:33:3612.1801:58:136900:11:190:00:000:00:00
85 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:09:4210600:26:349101:31:3812.4401:58:127200:11:300:00:000:00:00
86 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:09:489400:25:599401:32:4012.3001:58:396600:11:090:00:000:00:00
87 3948MARIO LOBERA VIZCAINOSOC ATLETICA CORBERAV1M02:10:115700:23:3810501:35:5711.8801:59:355000:10:360:00:000:00:00
88 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:10:249900:26:139201:31:5912.3901:58:129600:12:120:00:000:00:00
89 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M02:10:317400:24:499801:33:1412.2301:58:0310100:12:280:00:000:00:00
90 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M02:10:379700:26:119501:32:4512.2901:58:567800:11:410:00:000:00:00
91 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M02:11:279600:26:079901:33:3112.1901:59:388200:11:490:00:000:00:00
92 5545MARC SABATE RIUSSOC ATLETICA CORBERAV1M02:12:008800:25:5110201:34:3612.0502:00:277300:11:330:00:000:00:00
93 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:12:067800:24:5510401:35:2111.9602:00:168500:11:500:00:000:00:00
94 3826ANTONI JANDULA NOGUERAVEC CYCLING & RUNABM02:12:1710200:26:239701:33:0312.2501:59:2611200:12:510:00:000:00:00
95 6038JOSEP MANUEL PASCUAL ROSALLICENCIA DE DIAV1M02:12:4913100:28:388601:30:5312.5401:59:3112300:13:180:00:000:00:00
96 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M02:12:548600:25:4710301:35:1011.9802:00:578800:11:570:00:000:00:00
97 2983DAVID GARCIA ROMANTRIATLO L´HOSPITALETABM02:13:3311600:27:118801:31:0712.5101:58:1814400:15:150:00:000:00:00
98 6029ALEIX PLANCHERIA MOSQUERALLICENCIA DE DIAJNM02:15:1711100:27:039001:31:3512.4501:58:3816000:16:390:00:000:00:00
99 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:15:3010100:26:2210701:36:1611.8402:02:3811400:12:520:00:000:00:00
100 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M02:16:557900:25:0711301:39:4911.4202:04:569000:11:590:00:000:00:00
101 7005ALEXIS SEGARRA URIOSLLICENCIA DE DIAABM02:18:088000:25:1011501:40:2311.3602:05:3310400:12:350:00:000:00:00
102 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:18:209300:25:5710901:38:3211.5702:04:2912800:13:510:00:000:00:00
103 7011CARLES FERRERA MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM02:19:1011900:27:1611001:39:0611.5002:06:2211100:12:480:00:000:00:00
104 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M02:19:5112200:27:3511101:39:3511.4502:07:1010700:12:410:00:000:00:00
105 7008JORDI RIBASLLICENCIA DE DIAV1M02:20:019800:26:1211601:41:2611.2402:07:3810000:12:230:00:000:00:00
106 7012JORDI RIUS VAQUERLLICENCIA DE DIAABM02:21:2813300:28:5211401:40:0611.3902:08:5810300:12:300:00:000:00:00
107 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:21:529000:25:5311901:42:5211.0802:08:4512100:13:070:00:000:00:00
108 6022TONI PLANAGUMÀ OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M02:22:5312600:28:0411801:42:2011.1402:10:2410200:12:290:00:000:00:00
109 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:23:139500:26:0312401:44:0510.9502:10:0812000:13:050:00:000:00:00
110 7015RUBEN ALONSO RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:24:0112000:27:2012201:43:2411.0302:10:4412200:13:170:00:000:00:00
111 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:24:2411300:27:0812501:44:2510.9202:11:3311300:12:510:00:000:00:00
112 2218CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM02:26:2412900:28:2412001:43:0011.0702:11:2413900:15:000:00:000:00:00
113 6027ORIOL MAS SOLERFEECABM02:26:5213600:29:1411701:41:3811.2202:10:5215300:16:000:00:000:00:00
114 3462KARLOS VIANA CATALANTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:28:0210900:26:5513201:48:2710.5102:15:2210600:12:400:00:000:00:00
115 2837ELOI JULIA BONMATICLUB NATACIO BANYOLESABM02:28:4416400:33:2011201:39:4111.4402:13:0115000:15:430:00:000:00:00
116 3207ISMAEL CALLEJAS MAYICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:29:587000:24:3514101:52:3610.1202:17:1110900:12:470:00:000:00:00
117 7010JOAN CONILL PIJUANLLICENCIA DE DIAV1M02:30:0514000:29:5312901:47:0710.6402:17:0011800:13:050:00:000:00:00
118 6036JORDI LASCORZ MORENOLLICENCIA DE DIAJNM02:30:2714600:31:0912101:43:1911.0302:14:2815200:15:590:00:000:00:00
119 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM02:30:5312500:28:0013501:48:5310.4702:16:5313100:14:000:00:000:00:00
120 1696IVAN CORONADO VACACERDANYOLA CHV1M02:31:0313000:28:3013301:48:3510.5002:17:0513000:13:580:00:000:00:00
121 6034JORDI DESUMVILALLICENCIA DE DIAABM02:31:0314500:31:0712601:44:5410.8702:16:0114000:15:020:00:000:00:00
122 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:32:2614100:29:5713101:48:2510.5102:18:2213200:14:040:00:000:00:00
123 6012STEFANO COLOMBOLLICENCIA DE DIAABM02:35:5814300:30:0914001:51:0910.2602:21:1813600:14:400:00:000:00:00
124 2484DAVID PARDO ESTADELLAINDEPENDENTV1M02:37:2612700:28:1714401:54:079.9902:22:2414100:15:020:00:000:00:00
125 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM02:41:0216600:34:2813701:49:1910.4302:23:4716300:17:150:00:000:00:00
126 6037SERGIO MALAGON MENGIBARLLICENCIA DE DIAABM02:41:0216700:34:3013801:49:2010.4302:23:5016200:17:120:00:000:00:00
127 7003JOSEP ORIOL FERRER ABELLOLLICENCIA DE DIAABM02:41:3912300:27:4114901:57:409.6902:25:2115800:16:180:00:000:00:00
128 7007ALVARO CALVO DE MORA SANCFEECABM02:44:0614900:31:2815001:57:539.6702:29:2113700:14:450:00:000:00:00
129 6017XAVI MONTESÓ FALCÓLLICENCIA DE DIAABM02:45:2015200:31:5214701:55:409.8602:27:3216400:17:480:00:000:00:00
130 6018ALEX PINEAULLICENCIA DE DIAABM02:45:2015100:31:5114601:55:409.8602:27:3116500:17:490:00:000:00:00
131 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:46:2613700:29:4315302:02:219.3202:32:0413500:14:220:00:000:00:00
132 2351ALBERTO CORONADO CORCHEROTRIATLO L´HOSPITALETABM02:46:2613200:28:4515502:03:259.2402:32:1013400:14:160:00:000:00:00
133 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB VO2 - SURALV1M02:49:2510700:26:3916102:10:288.7402:37:079900:12:180:00:000:00:00
134 6026ALBERT SÀENZ GRIÑÓLLICENCIA DE DIAABM02:49:2815900:32:5214201:52:4910.1002:25:4116700:23:470:00:000:00:00
135 7018XAVIER VICENTE ALEMANYFEECV2M02:49:5413800:29:4615802:06:029.0502:35:4813300:14:060:00:000:00:00
136 7006JOSE MOYANO GINESTÀFEECABM02:55:1514800:31:2816002:08:178.8902:39:4514900:15:300:00:000:00:00
137 6021GUSTAVO CASIMIRO RAMOSLLICENCIA DE DIAV1M02:55:2616300:33:1115902:06:209.0202:39:3115100:15:550:00:000:00:00
138 6024DANIEL MINGUELL FAUSLLICENCIA DE DIAV1M02:58:2712800:28:1816802:15:158.4302:43:3313800:14:540:00:000:00:00
139 4171FERNANDO VELASCO MORCILLCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV2M03:00:1215700:32:3416202:10:428.7202:43:1616100:16:560:00:000:00:00
140 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCPRAT DISTANCE TRIATLOJNM03:01:4612400:27:4715602:04:089.1802:31:5516800:29:510:00:000:00:00
141 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M03:02:5215600:32:26000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
142 848DAVID GARCIA MARLESINDEPENDENTABM03:02:5815500:32:2016702:15:098.4402:47:2914800:15:290:00:000:00:00
143 7014DANIEL CARRARAS MONRÓSLLICENCIA DE DIAV1M03:04:1016000:33:0516602:14:538.4502:47:5815500:16:120:00:000:00:00
144 7017RAUL GONZALEZ PEREZLLICENCIA DE DIAABM03:05:1016900:35:46000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
145 6020XAVIER SANCHO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M03:09:2117000:35:4716402:13:298.5402:49:1616600:20:050:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32