RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
210 202 7 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6030CARLA ADALID MONGAYLLICENCIA DE DIAJNF01:51:228600:23:5510901:16:2515.701:40:207700:11:0200:01:0700:00:41
2 4006FLORINA IVANOVA PETCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF02:24:2515100:26:3419001:44:0911.5202:10:4317200:13:4200:01:5200:01:42
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6023MARTA MARTIN NUÑEZLLICENCIA DE DIASUB23F02:16:1917800:28:0817901:35:2812.5702:03:3614500:12:4300:02:4100:02:45
2 6042MARGOT LLOBERA FARRLLICENCIA DE DIASUB23F02:30:1819700:31:5019101:44:1311.5102:16:0318700:14:1500:01:3900:01:37
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4082CATERINA CAPDEVILAC.T. S.J. ABADESSESABF02:01:1117300:28:0012001:19:0915.1601:47:0918000:14:0200:01:2800:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:41:587700:23:276401:07:2917.7801:30:567600:11:0200:00:5500:01:00
2 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:00:5616400:27:0713501:20:2714.9201:47:3416200:13:2200:01:0100:00:00
3 5139LESLIE REKOW REPULLPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:04:3314700:26:1114701:24:1814.2301:50:2918300:14:0400:01:1200:00:00
4 5073MARTA SEGURA RIUSC.N. REUS PLOMSABF02:08:56000:00:00000:00:00001:57:0511400:11:5100:00:0000:01:09
5 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:09:4418600:28:5315401:26:5613.801:55:4917800:13:5500:01:0900:01:15
6 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:13:3518200:28:2517001:31:4413.0802:00:0916300:13:2600:01:0800:01:13
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5146NURIA FERRER CRUSELC.N. REUS PLOMSABF01:57:4013800:25:4212501:19:3715.0701:45:1913100:12:2100:01:1300:01:07
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:17:3417100:27:4018101:37:1812.3302:04:5814100:12:3600:01:0300:01:15
3 5161LAURA LOPEZ CABRERACLUB NATACIO CALDESABF02:22:5718300:28:2918601:40:3911.9202:09:0817700:13:4900:01:3900:01:32
4 5155FRANCESCA PONS BENEC.T. S.J. ABADESSESABF02:26:0316000:26:5819401:46:3611.2602:13:3413400:12:2900:01:1600:01:16
5 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF03:01:1619500:31:1820002:14:578.8902:46:1519300:15:0100:01:1400:01:42
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:49:0811700:24:579301:12:2516.5701:37:2211000:11:4600:01:0500:01:03
2 6015ROSER ESPAÑOL BADAFEECV1F02:00:0611800:24:5914201:22:0914.6101:47:0815200:12:5800:01:0400:00:00
3 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:05:2614400:26:0715501:26:5913.801:53:0613000:12:2000:01:1600:01:19
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1887MERITXELL GIMENEZ DC.N. REUS PLOMSV1F01:45:179900:24:268101:09:3617.2401:34:028900:11:1500:01:0000:00:57
2 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:08:3117700:28:0615901:27:5013.6601:55:5614000:12:3500:01:2100:01:17
3 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:22:0719900:32:2417801:35:0812.6102:07:3219000:14:3500:01:2100:01:14
4 1884MONICA CORNUDELLA QPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:47:5620000:37:1019701:54:0610.5202:31:1619500:16:4000:01:2600:01:32
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SILVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:30:0819300:30:0919201:45:5011.3402:15:5918400:14:0900:01:4200:01:30
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:25:43100:19:141200:57:3720.8301:16:51200:08:5200:01:0600:00:55
2 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:38:152600:21:046601:07:4817.701:28:521300:09:2300:01:1300:00:54
3 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM01:39:456300:22:424601:05:2418.3501:28:0610700:11:3900:00:5800:00:45
4 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:40:536900:22:515801:06:4817.9601:29:398800:11:1400:01:0300:00:55
5 6016ALBERT MASMITJA MARLLICENCIA DE DIAJNM01:56:3712800:25:1712301:19:2015.1301:44:3711900:12:0000:01:5200:01:36
6 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM02:04:0511300:24:4916201:28:2113.5801:53:107100:10:5500:00:5900:00:59
7 6013MARC HERNÁNDEZ MACILLICENCIA DE DIAJNM02:04:2112600:25:1415701:27:3613.701:52:509900:11:3100:01:3100:01:35
8 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:08:3210800:24:4317101:31:4913.0701:56:3211800:12:0000:01:4400:02:03
9 6040LUCA SHEKERDEMIAN ELLICENCIA DE DIAJNM02:24:1015700:26:4918901:44:0311.5302:10:5216100:13:1800:00:0000:00:00
10 6033ALBERT OÑATE CARBALLLICENCIA DE DIAJNM03:00:0117500:28:0219902:13:059.0202:41:0719900:18:5400:06:1300:02:01
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:21:29200:19:17200:53:1422.5401:12:31300:08:5800:00:5100:01:15
2 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:25:17700:19:48800:56:3821.1901:16:26100:08:5100:00:4700:00:46
3 904CRISTIAN COFINE GARPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:28:224800:21:48700:56:2321.2801:18:114100:10:1100:00:5100:00:46
4 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:581700:20:402100:59:5520.0301:20:351400:09:2300:00:5000:01:06
5 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:591800:20:421900:59:3920.1201:20:212300:09:3800:00:5300:00:44
6 1674MARIO SINUES MICOC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:31:077000:23:08600:56:1721.3201:19:2510800:11:4200:01:0300:00:00
7 184FERRAN CALERO GONZACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:37:302500:20:584701:05:2818.3301:26:268000:11:0400:00:5400:00:51
8 3254DAVID LASCORZ MORENC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:37:505900:22:174301:04:5518.4901:27:126600:10:3800:01:0100:00:51
9 3853JOSEP RUBIO SOLAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:40:084400:21:426801:08:0717.6201:29:494800:10:1900:00:5800:00:46
10 2436ALBERT SELLÉS DURANCLUB ESPORTIU IBERABM01:48:5811000:24:468801:11:5216.701:36:3812900:12:2000:00:5800:01:01
11 5263MIGUEL LUCENA JUVEC.N. MATAROSUB23M01:53:329100:24:0811201:16:5615.601:41:0413300:12:2800:01:0000:01:01
12 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:57:2310100:24:2813801:21:0714.7901:45:3511200:11:4800:01:0000:00:00
13 6044JAUME JOU GISPERTLLICENCIA DE DIASUB23M02:23:1116500:27:0818801:41:0711.8702:08:1519200:14:5600:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:23:491200:20:11300:54:2622.0501:14:37800:09:1200:00:5100:00:37
2 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:39800:19:49500:55:4421.5301:15:33600:09:0600:00:4000:00:36
3 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:00300:19:361000:57:1320.9701:16:49700:09:1100:00:5100:00:40
4 3471CARLOS DELGADO GARCTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:27:511400:20:231400:58:0520.6601:18:281500:09:2300:00:5200:00:42
5 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:29:21600:19:462301:00:0919.9501:19:551600:09:2600:00:4700:00:36
6 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:30:083800:21:311600:58:4920.401:20:203000:09:4800:00:5500:00:49
7 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:30:142100:20:462200:59:5720.0201:20:431800:09:3100:00:5900:00:56
8 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:32:091600:20:283201:02:3619.1701:23:04500:09:0500:01:0400:00:44
9 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:36:106800:22:503301:02:4819.1101:25:386100:10:3200:00:5300:00:49
10 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉCLUB MEDINA TRIATLOABM01:37:235100:21:564901:05:3718.2901:27:333100:09:5000:01:1900:01:01
11 2136KIRIAN MARTORELL CAA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:37:426400:22:423801:04:2618.6201:27:086300:10:3400:00:5500:00:52
12 357LLUÍS BORRÀS RIERACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:39:542900:21:216901:08:1217.601:29:335100:10:2100:00:4600:00:39
13 7008ALBERT RIERA AYMERILLICENCIA DE DIAABM01:42:5813400:25:364801:05:2918.3301:31:0511600:11:5300:01:4000:01:16
14 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:43:047500:23:217501:09:0317.3801:32:246700:10:4000:00:5800:00:58
15 696ORIOL DELBLANCH SOLCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:43:226600:22:477801:09:2317.301:32:108500:11:1200:01:0500:00:52
16 4429JORDI VIDAL VILASECC.A. IGUALADAABM01:43:464300:21:429401:12:3016.5501:34:122100:09:3400:01:0200:01:19
17 2407TONI MARTÍN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM01:46:578300:23:468701:11:3616.7601:35:2210400:11:3500:01:2600:01:49
18 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:47:069600:24:209001:12:0816.6401:36:286500:10:3800:00:5800:01:03
19 4825ARNAU PERICAS FIGUEC.N. VIC-ETBABM01:52:362200:20:4710801:16:0015.7901:36:4719400:15:4900:00:5000:01:38
20 2041RICARD CESARI GÓMEZCLUB VO2 - SURALABM01:58:0011900:25:0513601:20:4914.8501:45:5412300:12:0600:01:1700:01:31
21 4297AGUSTIN COMAS EVANGCLUB ESPORTIU IBERABM01:58:2213100:25:2012601:19:4615.0401:45:0616000:13:1600:02:2000:01:27
22 1673ROGER BOSCH SEGARRAT3R TRIATLOABM02:03:4913000:25:1914901:26:0013.9501:51:1913600:12:3000:00:4400:00:00
23 2226JOAN GONZALEZ MARTÍCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:08:3713700:25:4016701:30:2313.2801:56:0313900:12:3400:01:2700:01:24
24 6032ERIC PADILLA FERRERLLICENCIA DE DIAABM02:10:2218100:28:2516401:28:4313.5301:57:0815800:13:1400:01:3000:02:04
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5997ISMAEL VENTURA SANCC. TRIATLO MONTORNESABM01:22:531100:20:11100:52:4822.7301:12:593500:09:5400:00:5400:00:52
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:05900:19:49400:55:1421.7301:15:03400:09:0200:00:4800:00:45
3 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:29:441300:20:191800:59:3420.1501:19:533200:09:5100:00:4900:00:43
4 378MARCEL CARRERAS SOLPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:34:144100:21:393101:02:3419.1801:24:133700:10:0100:00:4500:00:41
5 3903MARC CIRERA CASELLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:34:305600:22:082901:02:1019.301:24:184400:10:1200:00:5000:00:39
6 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:34:574200:21:413501:03:091901:24:503900:10:0700:00:5300:00:50
7 790ANDRES BARBERO SANCINDEPENDENTABM01:35:003100:21:253701:03:5318.7801:25:182500:09:4200:00:4700:00:42
8 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:36:505700:22:113901:04:2818.6101:26:394200:10:1100:00:5500:00:50
9 3878ANTONI NICUESA CASTCLUB FIT GYMABM01:37:344000:21:374001:04:4318.5401:26:208700:11:1400:00:5000:00:59
10 369XAVIER GUITERAS FITINDEPENDENTABM01:39:326000:22:185401:06:1018.1401:28:287800:11:0400:01:0300:00:49
11 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:40:002700:21:078001:09:3217.2601:30:391200:09:2100:00:4400:00:47
12 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:40:132000:20:458301:09:5417.1701:30:391900:09:3400:00:4500:00:57
13 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:41:297300:23:126101:06:5717.9201:30:099300:11:2000:00:5400:00:47
14 5972MARC RIGUILLO BUTJC.T. PARETS DEL VALLESABM01:48:359400:24:1910001:13:3116.3201:37:506800:10:4500:01:2300:00:58
15 352ISMAEL VICENTE JOYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:468400:23:5210201:14:2716.1201:38:199800:11:2700:00:5400:00:57
16 1351JACINT HITOS CARMONCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:50:0312000:25:059601:12:4316.501:37:4812600:12:1500:01:1900:01:18
17 5995FRANCESC ALBUERA RECLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:51:5810300:24:2910701:15:5315.8101:40:2210500:11:3600:01:0800:00:49
18 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:53:518800:23:5912401:19:2415.1101:43:235600:10:2800:01:1800:01:10
19 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM01:53:5310900:24:4511401:17:3015.4801:42:1510600:11:3800:01:1200:01:02
20 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:54:4813500:25:3711601:17:4015.4501:43:1710000:11:3100:01:2600:01:01
21 6026ANTONIO MOLINA LEALLLICENCIA DE DIAABM01:55:0810000:24:2711901:18:4915.2301:43:1611500:11:5200:01:3400:01:31
22 6021TONI GORDO NAVARROLLICENCIA DE DIAABM01:58:3810500:24:3113901:21:2514.7401:45:5614400:12:4200:01:4100:00:00
23 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:59:0811600:24:5414101:22:0814.6101:47:0212200:12:0600:01:1900:00:00
24 5620ALBERT COMAS TABLADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:11:0014500:26:0816001:28:0613.6201:54:1419600:16:4600:02:0400:01:25
25 3321VICTOR DEL PINO MIGCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:14:2316900:27:3417401:33:0612.8902:00:4017300:13:4300:02:0300:02:25
26 3951JORDI MARTI LOBATOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM02:19:5518700:28:5418301:37:3412.302:06:2816400:13:2700:01:2900:01:15
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:27:17500:19:411300:57:5520.7201:17:362400:09:4100:00:4800:00:48
2 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:28:441900:20:441500:58:3420.4901:19:181700:09:2600:00:4500:00:40
3 881RUBEN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:085300:21:571100:57:2520.901:19:222700:09:4600:00:5200:00:41
4 5880DAVID MALAGON LOPEC.T. S.J. ABADESSESABM01:30:364700:21:471700:59:0220.3301:20:492900:09:4700:01:0600:01:08
5 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:31:381000:20:043001:02:1419.2801:22:181000:09:2000:00:5600:00:45
6 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:494500:21:442000:59:5020.0601:21:344500:10:1500:00:4700:00:42
7 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:523200:21:252401:01:0019.6701:22:255500:10:2700:00:5800:00:57
8 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:575400:21:582701:01:4919.4101:23:474000:10:1000:01:0500:00:55
9 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:34:112300:20:523601:03:4418.8301:24:362200:09:3500:01:0400:00:47
10 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:35:044600:21:463401:03:0119.0401:24:474600:10:1700:00:5600:00:51
11 7013OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:36:182400:20:535301:06:1018.1401:27:03900:09:1500:01:0000:00:49
12 3759MANUEL CARRION RUBICLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:36:565800:22:134101:04:4618.5301:26:593600:09:5700:01:1300:00:55
13 371FELIX PEREZ SANCHEZPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:38:023700:21:295701:06:391801:28:083400:09:5400:00:5500:00:48
14 2172XAVI ROCA CANALSC.N. REUS PLOMSABM01:39:416500:22:465001:05:4418.2601:28:308400:11:1100:03:1000:01:13
15 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM01:39:567400:23:145501:06:2218.0801:29:364900:10:2000:01:0000:00:51
16 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESABM01:40:317900:23:325101:05:4718.2401:29:198600:11:1200:01:0300:01:04
17 6039JORDI CASELLAS VILLLLICENCIA DE DIAABM01:41:257600:23:245601:06:3618.0201:30:009700:11:2500:01:1800:01:14
18 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM01:43:1614300:26:074401:05:0418.4401:31:1112100:12:0500:01:0700:00:53
19 6038VICTOR ROMERO REQUELLICENCIA DE DIAABM01:43:387100:23:107701:09:1817.3201:32:288300:11:1000:00:0000:00:00
20 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:43:508200:23:387201:08:2617.5401:32:0410900:11:4600:01:1200:00:50
21 2187ISMAEL MARTINEZ PONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:44:407800:23:298401:10:4116.9801:34:105900:10:3000:00:5500:00:49
22 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:44:508000:23:338601:10:4816.9501:34:215800:10:2900:00:5800:00:49
23 2415CRISTIAN MARTÍNEZ MCLUB TRIATLO MALGRATABM01:46:0710200:24:288501:10:4116.9801:35:097400:10:5800:01:1400:01:16
24 2763RAMSÉS RODRÍGUEZ ROCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:48:5312100:25:059101:12:1416.6101:37:1910200:11:3400:01:1900:00:53
25 1728JORDI NAVARRO DARNEC.N. MATAROABM01:56:508500:23:5414001:21:3414.7101:45:289400:11:2200:01:5300:00:00
26 1329JOSEP COSTA MARGENECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:58:5716100:27:0311801:18:2615.301:45:2916500:13:2800:01:2100:00:00
27 6012JOSEP COLL CASASFEECABM01:59:3814800:26:2312101:19:1115.1501:45:3418200:14:0400:01:5600:00:00
28 6027JUAN MANUEL GONZALELLICENCIA DE DIAABM02:01:3515900:26:5513101:20:0814.9801:47:0318900:14:3200:01:1300:00:00
29 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:02:1212300:25:0814601:24:0714.2701:49:1515000:12:5700:01:1800:00:00
30 6022DAVID MORILLA RIERALLICENCIA DE DIAABM02:05:0415500:26:4015101:26:2113.901:53:0112000:12:0300:01:3100:01:14
31 6036JOFRE RIOS OSIALLICENCIA DE DIAABM02:05:4417000:27:3814801:25:0714.101:52:4515300:12:5900:02:1400:01:39
32 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:06:1913300:25:2615801:27:4213.6801:53:0815700:13:1100:01:0700:01:11
33 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2 - SURALABM02:09:1916600:27:1316301:28:2813.5601:55:4117000:13:3800:01:5900:01:36
34 551RAUL CONTIJOCH ALONC.N. MATAROABM02:09:5318000:28:2216501:28:4413.5201:57:0614700:12:4700:01:4800:01:30
35 370JOSE ANTONIO VAZQUECLUB NATACIO RUBIABM02:10:1316300:27:0616601:29:5713.3401:57:0315600:13:1000:01:0700:01:17
36 1307ALEXANDRE SALDES BACLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:14:2316700:27:3317501:33:0612.8902:00:3917500:13:4400:01:5600:02:23
37 5264JORDI SUALIS I ABADCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:14:2416800:27:3317601:33:0812.8802:00:4117400:13:4300:02:0500:02:23
38 188OSCAR MUÑOZ SANTOSCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM02:15:2618800:28:5517701:33:2812.8402:02:2315400:13:0300:01:1200:01:25
39 5429JORDI MAYMO JIMÉNEZINDEPENDENTABM02:15:5615800:26:5318001:35:4812.5302:02:4115900:13:1500:01:1400:01:26
40 6011MARCOS NAVARRO PEDLLICENCIA DE DIAABM02:20:2318400:28:4518201:37:2812.3102:06:1318500:14:1000:02:2600:01:57
41 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:26:3519800:32:0518501:40:3111.9402:12:3617900:13:5900:01:1000:01:15
42 6034JORDI CASASÚS DURANLLICENCIA DE DIAABM02:26:5517600:28:0419301:46:1411.302:14:1814200:12:3700:02:2500:02:10
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:26:22400:19:38900:57:1020.9901:16:482000:09:3400:00:4700:00:42
2 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:33:173000:21:232501:01:3719.4801:23:004700:10:1700:00:5700:01:07
3 244JOSEP A. PEREZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:413400:21:252601:01:4819.4201:23:135700:10:2800:00:5000:00:53
4 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:463900:21:354201:04:5018.5101:26:255000:10:2100:01:0000:01:01
5 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M01:38:275000:21:555201:06:0118.1801:27:566000:10:3100:00:5400:00:41
6 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:39:086700:22:494501:05:1218.401:28:018100:11:0700:00:5600:00:54
7 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M01:39:153600:21:276701:08:0117.6401:29:282800:09:4700:00:5100:00:53
8 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:092800:21:078201:09:4117.2201:30:481100:09:2100:00:5700:00:48
9 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLOV1M01:40:143500:21:267301:08:5417.4201:30:203300:09:5400:01:1100:01:33
10 1112JOSE MARIA RODRIGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:449300:24:166201:07:0417.8901:31:209600:11:2400:01:0000:01:23
11 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:45:059500:24:197901:09:2917.2701:33:489200:11:1700:00:5600:00:51
12 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:47:136100:22:2910301:14:3216.101:37:014300:10:1200:01:0100:00:52
13 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:47:5210400:24:308901:12:0516.6501:36:359100:11:1700:01:0600:01:12
14 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:48:409800:24:249801:13:1716.3701:37:417500:10:5900:01:0900:01:11
15 1263JORDI MARTINEZ SANTC.N. MATAROV1M01:49:349000:24:0810101:14:0216.2101:38:109500:11:2400:01:2400:01:25
16 5545MARC SABATE RIUSSOC ATLETICA CORBERAV1M01:51:319700:24:2310601:15:3315.8801:39:5610300:11:3500:01:1600:01:19
17 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:55:2315000:26:3111001:16:3215.6801:43:0312700:12:2000:01:1900:01:06
18 3606RAMON SANCHEZ FONTCCLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M01:56:2210700:24:4013301:20:2514.9201:45:059000:11:1700:01:2500:01:05
19 264GONZALO MARCHENA MAT3R TRIATLOV1M01:57:0713200:25:2613201:20:0914.9701:45:3510100:11:3200:01:0900:01:15
20 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:59:0512700:25:1613701:20:5914.8201:46:1514900:12:5000:01:4600:00:00
21 6018OSCAR SCHILLING ALBLLICENCIA DE DIAV1M01:59:1714000:25:5512701:19:4615.0401:45:4116900:13:3600:01:1000:00:00
22 275DAVID CAMPOS CUCAREC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:59:2614600:26:0913401:20:2714.9201:46:3614800:12:5000:01:3700:00:00
23 6029IÑAKI SALTOR CAMEROLLICENCIA DE DIAV1M01:59:3614100:26:0412801:19:591501:46:0316800:13:3300:01:2900:00:00
24 4644JOSEP GARCES GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:00:2311500:24:5214301:22:3414.5301:47:2615100:12:5700:01:3100:00:00
25 229MANEL LÓPEZ SAMPIETCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M02:03:3415400:26:3912201:19:1715.1401:45:5619800:17:3800:00:5700:00:00
26 1405ALBERTO MARTÍN COSTINDEPENDENTV1M02:05:2813600:25:3815601:27:2713.7201:53:0513200:12:2300:00:5800:01:03
27 6041GUILLERMO CARRASCOSLLICENCIA DE DIAV1M02:08:0612500:25:1216801:30:4313.2301:55:5512500:12:1100:01:5500:01:32
28 7011PEP ABRIL RAMONFEECV1M02:08:0712200:25:0617301:32:0513.0301:57:117300:10:5600:02:3200:02:03
29 7007MANUEL ANGEL RODRÍGFEECV1M02:08:3617200:27:4615201:26:2813.8801:54:1418800:14:2200:01:3800:01:46
30 7014JORDI FONT GELAMBILLICENCIA DE DIAV1M02:09:3119000:29:2615001:26:1813.901:55:4417600:13:4700:02:0100:01:20
31 3907CINTO TORTAJADACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:15:3519200:30:0217201:31:5213.0602:01:5417100:13:4100:01:2700:01:16
32 6031JORDI BARRIL ROSLLICENCIA DE DIAV1M02:31:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 3959LLUÍS MORENO BIGASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:33:4019400:31:1418701:40:5311.8902:12:0720000:21:3300:01:3800:01:59
34 5598RAFA FORNÓS CABALLECLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:41:3419100:29:4519801:54:3510.4702:24:2019700:17:1400:01:4600:01:25
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:33:463300:21:252801:02:0019.3501:23:255200:10:2100:00:5600:00:51
2 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M01:37:081500:20:276001:06:5617.9301:27:232600:09:4500:00:4700:01:11
3 1462JOSE MANUEL VILLANUINDEPENDENTV1M01:40:255500:22:037001:08:1717.5701:30:203800:10:0500:01:0700:00:56
4 3624JOSE BACARDI MAYORCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:41:484900:21:497401:09:0317.3801:30:527200:10:5600:01:1000:00:53
5 7012BIEL SECALL ROCAFEECV1M01:44:595200:21:579501:12:3816.5201:34:355300:10:2400:01:0100:01:14
6 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:46:0011200:24:487601:09:1217.3401:34:0011700:12:0000:01:0400:01:05
7 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M01:47:2010600:24:369201:12:1716.601:36:535400:10:2700:01:4100:01:14
8 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:51:0712900:25:189901:13:2016.3601:38:3813500:12:2900:01:2000:01:10
9 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:51:5812400:25:1110401:15:011601:40:1211100:11:4600:01:0900:00:51
10 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:52:0614900:26:249701:13:0116.4301:39:2514300:12:4100:01:1100:00:51
11 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV1M01:54:5811400:24:5111501:17:3415.4701:42:2513800:12:3300:01:2900:01:32
12 6025RAMON NAVARRO ARTERLLICENCIA DE DIAV1M01:55:168900:24:0612901:20:011501:44:078200:11:0900:01:5900:01:47
13 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M01:56:3816200:27:0611301:17:1215.5401:44:1812800:12:2000:01:1800:00:58
14 2445JOSE RAMON RIBES GUCLUB NATACIO RUBIV1M01:57:3211100:24:4713001:20:0214.9901:44:4914600:12:4300:01:3500:00:00
15 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M02:02:4414200:26:0414401:22:3714.5201:48:4118100:14:0300:01:4200:00:00
16 6014JOAN BANCHSLLICENCIA DE DIAV1M02:09:5417900:28:1516101:28:1013.6101:56:2516600:13:2900:01:4600:01:49
17 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:11:2115300:26:3616901:31:3713.101:58:1315500:13:0800:00:5800:01:11
18 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:22:2618900:28:5718401:38:5312.1402:07:5019100:14:3600:01:4200:01:27
19 6035JOSEP BUCHACA RIBASLLICENCIA DE DIAV1M02:29:5618500:28:5219501:46:5011.2302:15:4218600:14:1400:01:2000:01:09
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:40:426200:22:396301:07:2617.801:30:056400:10:3700:00:5400:00:56
2 811MIQUEL COMELLA OLIVCLUB NATACIO CALDESV2M01:41:558100:23:366501:07:4617.7101:31:226200:10:3300:01:1500:01:20
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:42:197200:23:117101:08:1917.5701:31:307000:10:4900:00:5700:00:58
4 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M01:55:1115200:26:3511101:16:4615.6301:43:2111300:11:5000:01:1800:01:17
5 6037TONI BALLESTER VILLLLICENCIA DE DIAV2M01:58:2417400:28:0211701:17:5115.4101:45:5313700:12:3100:01:5200:02:00
6 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M02:04:0115600:26:4714501:23:4214.3401:50:2916700:13:3200:01:2700:00:00
7 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:04:4313900:25:5415301:26:4313.8401:52:3712400:12:0600:01:2800:01:26
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:41:508700:23:575901:06:4917.9601:30:467900:11:0400:00:5100:01:04
2 6043JORDI LLOVERA MASSALLICENCIA DE DIAV2M02:48:0719600:31:4519601:53:1710.5902:25:0220100:23:0500:01:5500:02:16
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT DISTANCE TRIATLOV3M01:50:179200:24:1310501:15:1815.9401:39:316900:10:4600:01:0900:01:03

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32