RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
210 202 7 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:21:29200:19:17200:53:1422.5401:12:31300:08:580:00:000:00:00
2 5997ISMAEL VENTURA SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:22:531100:20:11100:52:4822.7301:12:593500:09:540:00:000:00:00
3 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:23:491200:20:11300:54:2622.0501:14:37800:09:120:00:000:00:00
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:05900:19:49400:55:1421.7301:15:03400:09:020:00:000:00:00
5 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:39800:19:49500:55:4421.5301:15:33600:09:060:00:000:00:00
6 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:25:17700:19:48800:56:3821.1901:16:26100:08:510:00:000:00:00
7 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:25:43100:19:141200:57:3720.8301:16:51200:08:520:00:000:00:00
8 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:00300:19:361000:57:1320.9701:16:49700:09:110:00:000:00:00
9 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:26:22400:19:38900:57:1020.9901:16:482000:09:340:00:000:00:00
10 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:27:17500:19:411300:57:5520.7201:17:362400:09:410:00:000:00:00
11 3471CARLOS DELGADO GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:27:511400:20:231400:58:0520.6601:18:281500:09:230:00:000:00:00
12 904CRISTIAN COFINE GARCIAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:28:224800:21:48700:56:2321.2801:18:114100:10:110:00:000:00:00
13 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:28:441900:20:441500:58:3420.4901:19:181700:09:260:00:000:00:00
14 881RUBEN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:085300:21:571100:57:2520.9001:19:222700:09:460:00:000:00:00
15 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM01:29:21600:19:462301:00:0919.9501:19:551600:09:260:00:000:00:00
16 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:29:441300:20:191800:59:3420.1501:19:533200:09:510:00:000:00:00
17 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:581700:20:402100:59:5520.0301:20:351400:09:230:00:000:00:00
18 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:591800:20:421900:59:3920.1201:20:212300:09:380:00:000:00:00
19 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:30:083800:21:311600:58:4920.4001:20:203000:09:480:00:000:00:00
20 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:30:142100:20:462200:59:5720.0201:20:431800:09:310:00:000:00:00
21 5880DAVID MALAGON LOPEZC.T. S.J. ABADESSESABM01:30:364700:21:471700:59:0220.3301:20:492900:09:470:00:000:00:00
22 1674MARIO SINUES MICOC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:31:077000:23:08600:56:1721.3201:19:2510800:11:420:00:000:00:00
23 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:31:381000:20:043001:02:1419.2801:22:181000:09:200:00:000:00:00
24 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:494500:21:442000:59:5020.0601:21:344500:10:150:00:000:00:00
25 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:32:091600:20:283201:02:3619.1701:23:04500:09:050:00:000:00:00
26 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:523200:21:252401:01:0019.6701:22:255500:10:270:00:000:00:00
27 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:33:173000:21:232501:01:3719.4801:23:004700:10:170:00:000:00:00
28 244JOSEP A. PEREZ MARINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:413400:21:252601:01:4819.4201:23:135700:10:280:00:000:00:00
29 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:33:463300:21:252801:02:0019.3501:23:255200:10:210:00:000:00:00
30 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:575400:21:582701:01:4919.4101:23:474000:10:100:00:000:00:00
31 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:34:112300:20:523601:03:4418.8301:24:362200:09:350:00:000:00:00
32 378MARCEL CARRERAS SOLERPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:34:144100:21:393101:02:3419.1801:24:133700:10:010:00:000:00:00
33 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:34:305600:22:082901:02:1019.3001:24:184400:10:120:00:000:00:00
34 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:34:574200:21:413501:03:0919.0001:24:503900:10:070:00:000:00:00
35 790ANDRES BARBERO SANCHEZINDEPENDENTABM01:35:003100:21:253701:03:5318.7801:25:182500:09:420:00:000:00:00
36 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:35:044600:21:463401:03:0119.0401:24:474600:10:170:00:000:00:00
37 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:36:106800:22:503301:02:4819.1101:25:386100:10:320:00:000:00:00
38 7013OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:36:182400:20:535301:06:1018.1401:27:03900:09:150:00:000:00:00
39 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:463900:21:354201:04:5018.5101:26:255000:10:210:00:000:00:00
40 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM01:36:505700:22:113901:04:2818.6101:26:394200:10:110:00:000:00:00
41 3759MANUEL CARRION RUBIOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:36:565800:22:134101:04:4618.5301:26:593600:09:570:00:000:00:00
42 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M01:37:081500:20:276001:06:5617.9301:27:232600:09:450:00:000:00:00
43 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:37:235100:21:564901:05:3718.2901:27:333100:09:500:00:000:00:00
44 184FERRAN CALERO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:37:302500:20:584701:05:2818.3301:26:268000:11:040:00:000:00:00
45 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB FIT GYMABM01:37:344000:21:374001:04:4318.5401:26:208700:11:140:00:000:00:00
46 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:37:426400:22:423801:04:2618.6201:27:086300:10:340:00:000:00:00
47 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:37:505900:22:174301:04:5518.4901:27:126600:10:380:00:000:00:00
48 371FELIX PEREZ SANCHEZPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:38:023700:21:295701:06:3918.0001:28:083400:09:540:00:000:00:00
49 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:38:152600:21:046601:07:4817.7001:28:521300:09:230:00:000:00:00
50 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:38:275000:21:555201:06:0118.1801:27:566000:10:310:00:000:00:00
51 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:39:086700:22:494501:05:1218.4001:28:018100:11:070:00:000:00:00
52 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M01:39:153600:21:276701:08:0117.6401:29:282800:09:470:00:000:00:00
53 369XAVIER GUITERAS FITEINDEPENDENTABM01:39:326000:22:185401:06:1018.1401:28:287800:11:040:00:000:00:00
54 2172XAVI ROCA CANALSC.N. REUS PLOMSABM01:39:416500:22:465001:05:4418.2601:28:308400:11:110:00:000:00:00
55 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM01:39:456300:22:424601:05:2418.3501:28:0610700:11:390:00:000:00:00
56 357LLUÍS BORRÀS RIERACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:39:542900:21:216901:08:1217.6001:29:335100:10:210:00:000:00:00
57 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:39:567400:23:145501:06:2218.0801:29:364900:10:200:00:000:00:00
58 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:40:002700:21:078001:09:3217.2601:30:391200:09:210:00:000:00:00
59 3853JOSEP RUBIO SOLAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:40:084400:21:426801:08:0717.6201:29:494800:10:190:00:000:00:00
60 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:092800:21:078201:09:4117.2201:30:481100:09:210:00:000:00:00
61 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:40:132000:20:458301:09:5417.1701:30:391900:09:340:00:000:00:00
62 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLOV1M01:40:143500:21:267301:08:5417.4201:30:203300:09:540:00:000:00:00
63 1462JOSE MANUEL VILLANUEVA CAINDEPENDENTV1M01:40:255500:22:037001:08:1717.5701:30:203800:10:050:00:000:00:00
64 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESABM01:40:317900:23:325101:05:4718.2401:29:198600:11:120:00:000:00:00
65 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:40:426200:22:396301:07:2617.8001:30:056400:10:370:00:000:00:00
66 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:40:536900:22:515801:06:4817.9601:29:398800:11:140:00:000:00:00
67 6039JORDI CASELLAS VILLALBA LLICENCIA DE DIAABM01:41:257600:23:245601:06:3618.0201:30:009700:11:250:00:000:00:00
68 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:41:297300:23:126101:06:5717.9201:30:099300:11:200:00:000:00:00
69 3624JOSE BACARDI MAYORCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:41:484900:21:497401:09:0317.3801:30:527200:10:560:00:000:00:00
70 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:41:508700:23:575901:06:4917.9601:30:467900:11:040:00:000:00:00
71 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV2M01:41:558100:23:366501:07:4617.7101:31:226200:10:330:00:000:00:00
72 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:42:197200:23:117101:08:1917.5701:31:307000:10:490:00:000:00:00
73 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:449300:24:166201:07:0417.8901:31:209600:11:240:00:000:00:00
74 7008ALBERT RIERA AYMERICHLLICENCIA DE DIAABM01:42:5813400:25:364801:05:2918.3301:31:0511600:11:530:00:000:00:00
75 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:43:047500:23:217501:09:0317.3801:32:246700:10:400:00:000:00:00
76 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM01:43:1614300:26:074401:05:0418.4401:31:1112100:12:050:00:000:00:00
77 696ORIOL DELBLANCH SOLERCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:43:226600:22:477801:09:2317.3001:32:108500:11:120:00:000:00:00
78 6038VICTOR ROMERO REQUENALLICENCIA DE DIAABM01:43:387100:23:107701:09:1817.3201:32:288300:11:100:00:000:00:00
79 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:43:464300:21:429401:12:3016.5501:34:122100:09:340:00:000:00:00
80 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:43:508200:23:387201:08:2617.5401:32:0410900:11:460:00:000:00:00
81 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:44:407800:23:298401:10:4116.9801:34:105900:10:300:00:000:00:00
82 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:44:508000:23:338601:10:4816.9501:34:215800:10:290:00:000:00:00
83 7012BIEL SECALL ROCAFEECV1M01:44:595200:21:579501:12:3816.5201:34:355300:10:240:00:000:00:00
84 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:45:059500:24:197901:09:2917.2701:33:489200:11:170:00:000:00:00
85 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:46:0011200:24:487601:09:1217.3401:34:0011700:12:000:00:000:00:00
86 2415CRISTIAN MARTÍNEZ MEDINACLUB TRIATLO MALGRATABM01:46:0710200:24:288501:10:4116.9801:35:097400:10:580:00:000:00:00
87 2407TONI MARTÍN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM01:46:578300:23:468701:11:3616.7601:35:2210400:11:350:00:000:00:00
88 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:47:069600:24:209001:12:0816.6401:36:286500:10:380:00:000:00:00
89 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:47:136100:22:2910301:14:3216.1001:37:014300:10:120:00:000:00:00
90 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:47:2010600:24:369201:12:1716.6001:36:535400:10:270:00:000:00:00
91 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:47:5210400:24:308901:12:0516.6501:36:359100:11:170:00:000:00:00
92 5972MARC RIGUILLO BUTJOSAC.T. PARETS DEL VALLESABM01:48:359400:24:1910001:13:3116.3201:37:506800:10:450:00:000:00:00
93 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:48:409800:24:249801:13:1716.3701:37:417500:10:590:00:000:00:00
94 2763RAMSÉS RODRÍGUEZ RODRÍGUECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:48:5312100:25:059101:12:1416.6101:37:1910200:11:340:00:000:00:00
95 2436ALBERT SELLÉS DURANCLUB ESPORTIU IBERABM01:48:5811000:24:468801:11:5216.7001:36:3812900:12:200:00:000:00:00
96 1263JORDI MARTINEZ SANTIAGOC.N. MATAROV1M01:49:349000:24:0810101:14:0216.2101:38:109500:11:240:00:000:00:00
97 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:468400:23:5210201:14:2716.1201:38:199800:11:270:00:000:00:00
98 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:50:0312000:25:059601:12:4316.5001:37:4812600:12:150:00:000:00:00
99 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT DISTANCE TRIATLOV3M01:50:179200:24:1310501:15:1815.9401:39:316900:10:460:00:000:00:00
100 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:51:0712900:25:189901:13:2016.3601:38:3813500:12:290:00:000:00:00
101 5545MARC SABATE RIUSSOC ATLETICA CORBERAV1M01:51:319700:24:2310601:15:3315.8801:39:5610300:11:350:00:000:00:00
102 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:51:5812400:25:1110401:15:0116.0001:40:1211100:11:460:00:000:00:00
103 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:51:5810300:24:2910701:15:5315.8101:40:2210500:11:360:00:000:00:00
104 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:52:0614900:26:249701:13:0116.4301:39:2514300:12:410:00:000:00:00
105 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM01:52:362200:20:4710801:16:0015.7901:36:4719400:15:490:00:000:00:00
106 5263MIGUEL LUCENA JUVEC.N. MATAROSUB23M01:53:329100:24:0811201:16:5615.6001:41:0413300:12:280:00:000:00:00
107 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:53:518800:23:5912401:19:2415.1101:43:235600:10:280:00:000:00:00
108 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM01:53:5310900:24:4511401:17:3015.4801:42:1510600:11:380:00:000:00:00
109 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:54:4813500:25:3711601:17:4015.4501:43:1710000:11:310:00:000:00:00
110 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV1M01:54:5811400:24:5111501:17:3415.4701:42:2513800:12:330:00:000:00:00
111 6026ANTONIO MOLINA LEALLLICENCIA DE DIAABM01:55:0810000:24:2711901:18:4915.2301:43:1611500:11:520:00:000:00:00
112 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M01:55:1115200:26:3511101:16:4615.6301:43:2111300:11:500:00:000:00:00
113 6025RAMON NAVARRO ARTEROLLICENCIA DE DIAV1M01:55:168900:24:0612901:20:0115.0001:44:078200:11:090:00:000:00:00
114 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:55:2315000:26:3111001:16:3215.6801:43:0312700:12:200:00:000:00:00
115 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M01:56:2210700:24:4013301:20:2514.9201:45:059000:11:170:00:000:00:00
116 6016ALBERT MASMITJA MARTINEZLLICENCIA DE DIAJNM01:56:3712800:25:1712301:19:2015.1301:44:3711900:12:000:00:000:00:00
117 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:56:3816200:27:0611301:17:1215.5401:44:1812800:12:200:00:000:00:00
118 1728JORDI NAVARRO DARNESC.N. MATAROABM01:56:508500:23:5414001:21:3414.7101:45:289400:11:220:00:000:00:00
119 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M01:57:0713200:25:2613201:20:0914.9701:45:3510100:11:320:00:000:00:00
120 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:57:2310100:24:2813801:21:0714.7901:45:3511200:11:480:00:000:00:00
121 2445JOSE RAMON RIBES GUTIERRECLUB NATACIO RUBIV1M01:57:3211100:24:4713001:20:0214.9901:44:4914600:12:430:00:000:00:00
122 2041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALCLUB VO2 - SURALABM01:58:0011900:25:0513601:20:4914.8501:45:5412300:12:060:00:000:00:00
123 4297AGUSTIN COMAS EVANGELISTACLUB ESPORTIU IBERABM01:58:2213100:25:2012601:19:4615.0401:45:0616000:13:160:00:000:00:00
124 6037TONI BALLESTER VILLENALLICENCIA DE DIAV2M01:58:2417400:28:0211701:17:5115.4101:45:5313700:12:310:00:000:00:00
125 6021TONI GORDO NAVARROLLICENCIA DE DIAABM01:58:3810500:24:3113901:21:2514.7401:45:5614400:12:420:00:000:00:00
126 1329JOSEP COSTA MARGENETCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:58:5716100:27:0311801:18:2615.3001:45:2916500:13:280:00:000:00:00
127 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:59:0512700:25:1613701:20:5914.8201:46:1514900:12:500:00:000:00:00
128 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:59:0811600:24:5414101:22:0814.6101:47:0212200:12:060:00:000:00:00
129 6018OSCAR SCHILLING ALBERTILLICENCIA DE DIAV1M01:59:1714000:25:5512701:19:4615.0401:45:4116900:13:360:00:000:00:00
130 275DAVID CAMPOS CUCARELLAC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:59:2614600:26:0913401:20:2714.9201:46:3614800:12:500:00:000:00:00
131 6029IÑAKI SALTOR CAMEROLLICENCIA DE DIAV1M01:59:3614100:26:0412801:19:5915.0001:46:0316800:13:330:00:000:00:00
132 6012JOSEP COLL CASASFEECABM01:59:3814800:26:2312101:19:1115.1501:45:3418200:14:040:00:000:00:00
133 4644JOSEP GARCES GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:00:2311500:24:5214301:22:3414.5301:47:2615100:12:570:00:000:00:00
134 6027JUAN MANUEL GONZALEZ CARMLLICENCIA DE DIAABM02:01:3515900:26:5513101:20:0814.9801:47:0318900:14:320:00:000:00:00
135 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:02:1212300:25:0814601:24:0714.2701:49:1515000:12:570:00:000:00:00
136 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M02:02:4414200:26:0414401:22:3714.5201:48:4118100:14:030:00:000:00:00
137 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M02:03:3415400:26:3912201:19:1715.1401:45:5619800:17:380:00:000:00:00
138 1673ROGER BOSCH SEGARRAT3R TRIATLOABM02:03:4913000:25:1914901:26:0013.9501:51:1913600:12:300:00:000:00:00
139 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M02:04:0115600:26:4714501:23:4214.3401:50:2916700:13:320:00:000:00:00
140 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM02:04:0511300:24:4916201:28:2113.5801:53:107100:10:550:00:000:00:00
141 6013MARC HERNÁNDEZ MACIÀLLICENCIA DE DIAJNM02:04:2112600:25:1415701:27:3613.7001:52:509900:11:310:00:000:00:00
142 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:04:4313900:25:5415301:26:4313.8401:52:3712400:12:060:00:000:00:00
143 6022DAVID MORILLA RIERALLICENCIA DE DIAABM02:05:0415500:26:4015101:26:2113.9001:53:0112000:12:030:00:000:00:00
144 1405ALBERTO MARTÍN COSTAINDEPENDENTV1M02:05:2813600:25:3815601:27:2713.7201:53:0513200:12:230:00:000:00:00
145 6036JOFRE RIOS OSIALLICENCIA DE DIAABM02:05:4417000:27:3814801:25:0714.1001:52:4515300:12:590:00:000:00:00
146 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:06:1913300:25:2615801:27:4213.6801:53:0815700:13:110:00:000:00:00
147 6041GUILLERMO CARRASCOSA CENDLLICENCIA DE DIAV1M02:08:0612500:25:1216801:30:4313.2301:55:5512500:12:110:00:000:00:00
148 7011PEP ABRIL RAMONFEECV1M02:08:0712200:25:0617301:32:0513.0301:57:117300:10:560:00:000:00:00
149 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:08:3210800:24:4317101:31:4913.0701:56:3211800:12:000:00:000:00:00
150 7007MANUEL ANGEL RODRÍGUEZ MOFEECV1M02:08:3617200:27:4615201:26:2813.8801:54:1418800:14:220:00:000:00:00
151 2226JOAN GONZALEZ MARTÍNEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:08:3713700:25:4016701:30:2313.2801:56:0313900:12:340:00:000:00:00
152 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 - SURALABM02:09:1916600:27:1316301:28:2813.5601:55:4117000:13:380:00:000:00:00
153 7014JORDI FONT GELAMBILLICENCIA DE DIAV1M02:09:3119000:29:2615001:26:1813.9001:55:4417600:13:470:00:000:00:00
154 551RAUL CONTIJOCH ALONSOC.N. MATAROABM02:09:5318000:28:2216501:28:4413.5201:57:0614700:12:470:00:000:00:00
155 6014JOAN BANCHSLLICENCIA DE DIAV1M02:09:5417900:28:1516101:28:1013.6101:56:2516600:13:290:00:000:00:00
156 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM02:10:1316300:27:0616601:29:5713.3401:57:0315600:13:100:00:000:00:00
157 6032ERIC PADILLA FERRERLLICENCIA DE DIAABM02:10:2218100:28:2516401:28:4313.5301:57:0815800:13:140:00:000:00:00
158 5620ALBERT COMAS TABLADOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:11:0014500:26:0816001:28:0613.6201:54:1419600:16:460:00:000:00:00
159 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:11:2115300:26:3616901:31:3713.1001:58:1315500:13:080:00:000:00:00
160 3321VICTOR DEL PINO MIGALLONCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:14:2316900:27:3417401:33:0612.8902:00:4017300:13:430:00:000:00:00
161 1307ALEXANDRE SALDES BARBERACLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:14:2316700:27:3317501:33:0612.8902:00:3917500:13:440:00:000:00:00
162 5264JORDI SUALIS I ABADALCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:14:2416800:27:3317601:33:0812.8802:00:4117400:13:430:00:000:00:00
163 188OSCAR MUÑOZ SANTOSCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM02:15:2618800:28:5517701:33:2812.8402:02:2315400:13:030:00:000:00:00
164 3907CINTO TORTAJADACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:15:3519200:30:0217201:31:5213.0602:01:5417100:13:410:00:000:00:00
165 5429JORDI MAYMO JIMÉNEZINDEPENDENTABM02:15:5615800:26:5318001:35:4812.5302:02:4115900:13:150:00:000:00:00
166 3951JORDI MARTI LOBATOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM02:19:5518700:28:5418301:37:3412.3002:06:2816400:13:270:00:000:00:00
167 6011MARCOS NAVARRO PEDREROLLICENCIA DE DIAABM02:20:2318400:28:4518201:37:2812.3102:06:1318500:14:100:00:000:00:00
168 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:22:2618900:28:5718401:38:5312.1402:07:5019100:14:360:00:000:00:00
169 6044JAUME JOU GISPERTLLICENCIA DE DIASUB23M02:23:1116500:27:0818801:41:0711.8702:08:1519200:14:560:00:000:00:00
170 6040LUCA SHEKERDEMIAN ERRASTILLICENCIA DE DIAJNM02:24:1015700:26:4918901:44:0311.5302:10:5216100:13:180:00:000:00:00
171 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:26:3519800:32:0518501:40:3111.9402:12:3617900:13:590:00:000:00:00
172 6034JORDI CASASÚS DURANLLICENCIA DE DIAABM02:26:5517600:28:0419301:46:1411.3002:14:1814200:12:370:00:000:00:00
173 6035JOSEP BUCHACA RIBASLLICENCIA DE DIAV1M02:29:5618500:28:5219501:46:5011.2302:15:4218600:14:140:00:000:00:00
174 6031JORDI BARRIL ROSLLICENCIA DE DIAV1M02:31:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
175 3959LLUÍS MORENO BIGASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:33:4019400:31:1418701:40:5311.8902:12:0720000:21:330:00:000:00:00
176 5598RAFA FORNÓS CABALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:41:3419100:29:4519801:54:3510.4702:24:2019700:17:140:00:000:00:00
177 6043JORDI LLOVERA MASSANALLICENCIA DE DIAV2M02:48:0719600:31:4519601:53:1710.5902:25:0220100:23:050:00:000:00:00
178 6033ALBERT OÑATE CARBALLIDOLLICENCIA DE DIAJNM03:00:0117500:28:0219902:13:059.0202:41:0719900:18:540:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32