RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
210 202 7 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:17:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:21:29
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:27:17
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:28:44

2. - C.N. REUS PLOMS - 04:18:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:23:49
23894MARC CASANOVA SOLA01:25:17
32524JORDI RIAL COMELLAS01:29:44

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:20:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:24:05
2826OMAR MARTINEZ OSUNA01:26:00
35715JOSEP CASAS CASANOVA01:29:58

4. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:34:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15997ISMAEL VENTURA SANCHEZ01:22:53
21674MARIO SINUES MICO01:31:07
33853JOSEP RUBIO SOLA01:40:08

5. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:34:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:24:39
21265ALBERT CAMPS SERRA01:26:22
32237JOSE HOYOS ARCE01:43:50

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:38:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11484ORIOL AGUILERA AGUSTÍ01:30:14
2244JOSEP A. PEREZ MARIN01:33:41
31054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:34:11

7. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 04:40:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1904CRISTIAN COFINE GARCIA01:28:22
2378MARCEL CARRERAS SOLER01:34:14
3371FELIX PEREZ SANCHEZ01:38:02

8. - C.T. S.J. ABADESSES - 04:50:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15880DAVID MALAGON LOPEZ01:30:36
25898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:36:50
33631DAVID VIANA CASAS01:43:16

9. - C.N. MATARO - 04:52:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14690ORIOL GILI RICO01:34:57
2281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA01:37:08
32098MARC ROVIRA DOÑATE01:40:00

10. - A. C. PARETS RAVET BIKE - 04:52:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:35:04
22136KIRIAN MARTORELL CARBONELL01:37:42
32271JAIRO GARCIA ALONSO01:39:45

11. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:57:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12396JOAN GRAS SOLER01:32:09
22923MARC TORO GARCIA01:40:09
32332TONI AZOR ALVAREZ01:44:50

12. - C.N. VIC-ETB - 04:57:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11154TONI CASALS CASTELLAR01:33:46
22053EDUARD RODELLAS PLA01:36:10
32221XEVI CREUS ORRA01:47:13

13. - CLUB NATACIO CALDES - 05:05:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11565XAVI VALLRIBERA RIERA01:40:31
2811MIQUEL COMELLA OLIVE01:41:55
3623PEDRO ROLDAN VILLAR01:43:04

14. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:07:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13903MARC CIRERA CASELLAS01:34:30
22187ISMAEL MARTINEZ PONT01:44:40
3887MARTÍ SEUBA MACIA01:48:40

15. - CERRR IGUALADA - 05:09:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1803XAVIER ROCA DALMAU01:40:13
24314IVAN CORDON OCHOA01:41:29
34711ANTONIO ROMERO BELTRAN01:47:20

16. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:24:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU01:41:50
2435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:51:07
35545MARC SABATE RIUS01:51:31

17. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:28:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13759MANUEL CARRION RUBIO01:36:56
2357LLUÍS BORRÀS RIERA01:39:54
32578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTAS02:11:21

18. - CENTRE ATLETIC LAIETANIA - 05:28:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13624JOSE BACARDI MAYOR01:41:48
2696ORIOL DELBLANCH SOLER01:43:22
3229MANEL LÓPEZ SAMPIETRO02:03:34

19. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 05:31:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZ01:47:52
25995FRANCESC ALBUERA REVERTÉ01:51:58
32673OSCAR RAMON IBAÑEZ01:52:06

20. - CLUB NATACIO RUBI - 05:37:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12477RAFAEL HIERRO PEREZ01:45:05
21393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUEL01:54:58
32445JOSE RAMON RIBES GUTIERREZ01:57:32

21. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 05:47:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12763RAMSÉS RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ01:48:53
21351JACINT HITOS CARMONA01:50:03
32226JOAN GONZALEZ MARTÍNEZ02:08:37

22. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:00:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ01:38:15
21426GENÍS PURTÍ GRAU01:40:53
35598RAFA FORNÓS CABALLERO02:41:34

23. - CLUB TRIATLO SPARTRIANS - 06:43:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11307ALEXANDRE SALDES BARBERA02:14:23
23321VICTOR DEL PINO MIGALLON02:14:23
35264JORDI SUALIS I ABADAL02:14:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32