RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 214 7 4 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7040MARTA TORÀ MILÀLLICENCIA DE DIAJNF02:06:1119300:29:0914301:25:4713.9901:54:5615100:11:150:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF01:53:2112900:25:1011301:17:4615.4301:42:5612100:10:250:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4082CATERINA CAPDEVILAC.E. RAYOTEAMABF02:03:1916000:27:2614201:25:3714.0201:53:0312000:10:160:00:000:00:00
2 70NEUS ESTRANY RIERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:25:4720100:30:2818401:43:5611.5502:14:2415500:11:230:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:47:3110900:24:118501:13:5516.2301:38:068400:09:250:00:000:00:00
2 2000LAIA GALI MONTIELC.T. S.J. ABADESSESABF02:04:5014100:25:5915301:28:3713.5401:54:3611800:10:140:00:000:00:00
3 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:06:3717500:28:1314801:27:2613.7201:55:3914200:10:580:00:000:00:00
4 5139LESLIE REKOW REPULLC.N. PRAT-TRIATLOABF02:16:1416900:28:0017501:36:2012.4602:04:2016700:11:540:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77MARIONA CATEDRA FERC.T. S.J. ABADESSESABF01:48:4912600:24:498401:13:4516.2701:38:3411900:10:150:00:000:00:00
2 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF02:27:1518600:28:4318901:45:5611.3302:14:3918300:12:360:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3560NURIA ESPINOSA VENDCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:55:5417300:28:0410601:16:3515.6701:44:3915000:11:150:00:000:00:00
2 6214MONTSE RODRIGUEZ OLLLICENCIA DE DIAV1F02:20:5617900:28:3217801:40:4011.9202:09:1216400:11:440:00:000:00:00
3 6205PILAR PRATSLLICENCIA DE DIAV1F02:26:3820900:33:0218001:41:0311.8802:14:0518100:12:330:00:000:00:00
4 7048MONICA OLIVER HERRELLICENCIA DE DIAV1F02:39:0721100:34:4519701:50:3910.8502:25:2419300:13:430:00:000:00:00
5 7046MAITE TOMÀS ROIG LLICENCIA DE DIAV1F02:42:2020300:31:1920001:52:3710.6602:23:5620800:18:240:00:000:00:00
6 6224GEMMA SABATÉ BOVÉLLICENCIA DE DIAV1F02:59:2819200:29:0120902:17:518.7102:46:5218400:12:360:00:000:00:00
7 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F03:00:5421200:36:0620802:09:519.2402:45:5720500:14:570:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5147NURIA LAUCO MARTÍNECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:50:2812100:24:4110001:15:3715.8701:40:1811400:10:100:00:000:00:00
2 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:07:2119400:29:2414701:26:2013.901:55:4416100:11:370:00:000:00:00
3 1884MONICA CORNUDELLA QC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:47:4321300:36:0620301:55:5010.3602:31:5620700:15:470:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:32:5919000:28:5319601:49:5510.9202:18:4819800:14:110:00:000:00:00
2 1944SÍLVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:42:2018900:28:5220201:54:3610.4702:23:2820900:18:520:00:000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2092ELOI CABEZAS GARCIACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:39:121800:20:335801:09:4917.1901:30:224700:08:500:00:000:00:00
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOJNM01:40:074900:21:555601:09:4317.2101:31:382300:08:290:00:000:00:00
3 7047JOSEP COLOMINA TOMÀLLICENCIA DE DIAJNM01:45:3611400:24:286901:12:0016.6701:36:286300:09:080:00:000:00:00
4 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:49:105500:22:0611501:18:1415.3401:40:204900:08:500:00:000:00:00
5 7022MANUEL RODRIGUEZ ARLLICENCIA DE DIAJNM02:17:0217100:28:0317001:34:4912.6602:02:5219700:14:100:00:000:00:00
6 7021GERARD MANYANET LÒPLLICENCIA DE DIAJNM02:42:2819700:30:1220601:57:3210.2102:27:4420300:14:440:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSSUB23M01:26:42900:20:01800:59:0320.3201:19:04100:07:380:00:000:00:00
2 904CRISTIAN COFINE GARC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:32:032400:20:491701:02:0519.3301:22:546800:09:090:00:000:00:00
3 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:32:223800:21:301101:01:1119.6101:22:419800:09:410:00:000:00:00
4 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:33:404000:21:352101:03:2118.9401:24:564200:08:440:00:000:00:00
5 3254DAVID LASCORZ MORENA.E. EVASION RUNNING SUB23M01:40:438100:23:154201:08:2617.5401:31:415800:09:020:00:000:00:00
6 421OSCAR RODRIGUEZ JIMC.N. CATALUNYASUB23M01:41:457700:23:065701:09:4717.201:32:535100:08:520:00:000:00:00
7 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:42:553900:21:327601:12:5116.4701:34:232600:08:320:00:000:00:00
8 2245JOSEP ORIOL ABANTE TOT VICI EN BICI CLUB ESPSUB23M01:45:318500:23:237701:12:5916.4401:36:226700:09:090:00:000:00:00
9 5893XAVI ROMERO RUIZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:46:135100:22:009501:15:1215.9601:37:125700:09:010:00:000:00:00
10 3191EDU MASSO GRABULOSAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:46:327600:23:008801:14:0316.2101:37:039000:09:290:00:000:00:00
11 6230ALBERT SELLESLLICENCIA DE DIASUB23M01:46:5211800:24:396501:11:3816.7501:36:1712500:10:350:00:000:00:00
12 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM02:02:339800:23:5515701:29:1013.4601:53:058800:09:280:00:000:00:00
13 2041RICARD CESARI GÓMEZCLUB VO2ABM02:14:0417400:28:0516901:34:2512.7102:02:3015800:11:340:00:000:00:00
14 6228MARC MACIAS DOUEZILLICENCIA DE DIASUB23M02:27:3714800:26:3819301:47:2211.1802:14:0019200:13:370:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:21500:19:38200:55:5321.4701:15:31500:07:500:00:000:00:00
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:43800:20:00600:57:5120.7401:17:51700:07:520:00:000:00:00
3 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:28:523400:21:23700:58:3220.501:19:555500:08:570:00:000:00:00
4 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:291600:20:281501:01:5419.3901:22:221200:08:070:00:000:00:00
5 3471CARLOS DELGADO GARCINDEPENDENTABM01:32:291500:20:272201:04:0118.7501:24:281000:08:010:00:000:00:00
6 937SERGI DURBAU JULIACLUB TRI-BUABM01:34:333200:21:182401:04:3218.601:25:503900:08:430:00:000:00:00
7 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:36:024300:21:432801:05:0618.4301:26:497600:09:130:00:000:00:00
8 2396JOAN GRAS SOLERCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM01:37:541700:20:314501:08:3617.4901:29:074400:08:470:00:000:00:00
9 5842AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:38:464400:21:444101:08:2117.5601:30:053500:08:410:00:000:00:00
10 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:39:436600:22:493801:08:0517.6301:30:544500:08:490:00:000:00:00
11 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM01:39:522700:20:526001:10:4116.9801:31:331800:08:190:00:000:00:00
12 3249ALBERT SUBIRATS CALT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:41:578400:23:204401:08:3517.501:31:5511000:10:020:00:000:00:00
13 6217GERARD ESTRANY ALCÀFEECABM01:47:056000:22:409801:15:1815.9401:37:586200:09:070:00:000:00:00
14 6225ALBERT ESTEVE ROCALLICENCIA DE DIAABM01:47:0910200:24:028601:13:5516.2301:37:577500:09:120:00:000:00:00
15 5629JUAN CORONADOCLUB VO2ABM01:47:267300:22:579901:15:2115.9301:38:186500:09:080:00:000:00:00
16 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉCLUB MEDINA TRIATLOABM01:49:1513100:25:209001:14:1416.1701:39:349700:09:410:00:000:00:00
17 4755MARC ALGUERÓ SERRAIC.N. CATALUNYAABM01:51:195800:22:2612001:19:4415.0501:42:106900:09:090:00:000:00:00
18 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:58:1913300:25:2512801:22:5514.4701:48:2010600:09:590:00:000:00:00
19 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:59:4512200:24:4214001:25:2814.0401:50:109300:09:350:00:000:00:00
20 4297AGUSTIN COMAS EVANGC.E. TRIBIKE CABRILSABM02:00:2515700:27:0712701:22:0614.6201:49:1314900:11:120:00:000:00:00
21 7045GERARD COMIS LOZANOLLICENCIA DE DIAABM02:01:0014200:26:0413501:24:4414.1601:50:4811700:10:120:00:000:00:00
22 2492LLUIS SALARICH LABODISTANCE LA SALLEABM02:07:3614700:26:3715801:29:3613.3901:56:1315400:11:230:00:000:00:00
23 5620ALBERT COMAS TABLADC.E. TRIBIKE CABRILSABM02:07:5415600:27:0715001:28:0713.6201:55:1418500:12:400:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM01:21:51100:19:10100:55:0021.8201:14:10200:07:410:00:000:00:00
2 5997ISMAEL VENTURA SANCC. ATLETISME MONTORNESABM01:25:321000:20:10300:56:1021.3601:16:207300:09:120:00:000:00:00
3 6227JORDI GRAU SOGASLLICENCIA DE DIAABM01:29:54300:19:351601:02:0219.3401:21:371700:08:170:00:000:00:00
4 1469MARC SOLE  AMETLLERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:30:08600:19:461901:02:3719.1601:22:23300:07:450:00:000:00:00
5 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:30:121400:20:221401:01:5319.3901:22:15800:07:570:00:000:00:00
6 5966LUIS SALA-BELLSOLELDISTANCE LA SALLEABM01:35:043300:21:192901:05:3318.3101:26:521400:08:120:00:000:00:00
7 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:35:092600:20:523101:06:0318.1701:26:551500:08:140:00:000:00:00
8 3903MARC CIRERA CASELLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:35:245000:21:592601:04:4218.5501:26:413800:08:430:00:000:00:00
9 378MARCEL CARRERAS SOLDISTANCE LA SALLEABM01:36:393700:21:263301:06:1818.101:27:445300:08:550:00:000:00:00
10 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:03400:19:374901:09:0917.3501:28:461600:08:170:00:000:00:00
11 3878ANTONI NICUESA CASTCLUB FIT GYMABM01:38:503600:21:244601:08:4517.4501:30:093600:08:410:00:000:00:00
12 7049OSCAR MARQUEZ BALTLLICENCIA DE DIAABM01:40:482800:20:536701:11:4716.7201:32:401300:08:080:00:000:00:00
13 3877ANDREU GARCIA QUINTCLUB FIT GYMABM01:41:443100:21:107101:12:1416.6101:33:241900:08:200:00:000:00:00
14 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:42:104100:21:396801:11:4816.7101:33:274000:08:430:00:000:00:00
15 1681CRISTIAN NAVARRO MAC.T. S.J. ABADESSESABM01:42:3910300:24:035501:09:4017.2201:33:435400:08:560:00:000:00:00
16 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:43:467000:22:526601:11:4416.7301:34:367000:09:100:00:000:00:00
17 5865DAVID BELLVER CABELBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:44:205700:22:257901:13:0616.4201:35:314600:08:490:00:000:00:00
18 352ISMAEL VICENTE JOYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:356200:22:477301:12:3016.5501:35:177900:09:180:00:000:00:00
19 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:44:498800:23:267001:12:0016.6701:35:268300:09:230:00:000:00:00
20 3745JOSEP ORIOL CANALS CLUB VO2ABM01:49:049900:23:569101:14:1916.1501:38:1513700:10:490:00:000:00:00
21 5845JORDI GONZALEZ TELLJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:56:0014600:26:2711001:17:1315.5401:43:4017600:12:200:00:000:00:00
22 3416XAVIER FONT MAIDEUC.N. VIC-ETBABM01:56:1816200:27:3010901:16:5115.6101:44:2116900:11:570:00:000:00:00
23 7037IVAN REDONDEO VALERLLICENCIA DE DIAABM02:02:1515400:27:0313301:24:0014.2901:51:0314800:11:120:00:000:00:00
24 6223ADRIÀ NOGALES SANCHLLICENCIA DE DIAABM02:05:1616700:27:4914101:25:3514.0201:53:2416600:11:520:00:000:00:00
25 704CRISTIAN PACHECO ORCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:06:2214400:26:1915501:28:5913.4901:55:1814500:11:040:00:000:00:00
26 1734JORDI CODINA ESCUERC.E. TRIBIKE CABRILSABM02:09:0219600:29:5113901:25:2114.0601:55:1219400:13:500:00:000:00:00
27 7036CARLES FERRERA MUÑOLLICENCIA DE DIAABM02:10:4114900:26:4116301:31:2513.1301:58:0618200:12:350:00:000:00:00
28 6219SERGIO PEÑA RICOLLICENCIA DE DIAABM02:10:5213200:25:2216701:33:4512.801:59:0716500:11:450:00:000:00:00
29 7015NATXO CHALER SANCHELLICENCIA DE DIAABM02:17:3115900:27:1417701:38:5812.1302:06:1215300:11:190:00:000:00:00
30 5957JAVIER CASTAN ROMERINDEPENDENTABM02:23:5118200:28:3418201:42:3111.7102:11:0518600:12:460:00:000:00:00
31 2781TONI ALONSO SOLISCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:25:4820000:30:2818301:43:5611.5502:14:2415600:11:240:00:000:00:00
32 7031ALEX CASTAN DELSHORFEECABM02:26:4116800:27:5519001:46:4811.2402:14:4317000:11:580:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:241900:20:38500:57:1320.9701:17:513000:08:330:00:000:00:00
2 1691FRANCESC CUEVAS PERC. ATLETISME MONTORNESABM01:28:332000:20:40900:59:2120.2201:20:012700:08:320:00:000:00:00
3 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:302200:20:421001:00:1919.8901:21:012400:08:290:00:000:00:00
4 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:332300:20:471201:01:1919.5701:22:062100:08:270:00:000:00:00
5 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:30:47700:19:542001:03:0119.0401:22:55600:07:520:00:000:00:00
6 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:32:491100:20:162301:04:0618.7201:24:222200:08:270:00:000:00:00
7 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:483000:21:093201:06:1618.1101:27:252000:08:230:00:000:00:00
8 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:38:375900:22:293401:07:0017.9101:29:296600:09:080:00:000:00:00
9 5978JAUME FONT VIRTUSCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:39:024800:21:514001:08:1917.5701:30:105200:08:520:00:000:00:00
10 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:378200:23:173501:07:1617.8401:30:336000:09:040:00:000:00:00
11 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:39:597500:22:583701:07:5917.6501:30:575900:09:020:00:000:00:00
12 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:40:034700:21:495401:09:3517.2501:31:243400:08:390:00:000:00:00
13 7038XAVIER JIMENEZ MARTFEECABM01:40:115400:22:025201:09:3217.2601:31:343300:08:370:00:000:00:00
14 5901JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:41:008300:23:193901:08:1317.5901:31:328900:09:280:00:000:00:00
15 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:41:524200:21:40000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:42:466900:22:516201:11:0516.8801:33:564800:08:500:00:000:00:00
17 3449DAVID GUINART NARVAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:43:1710600:24:055101:09:1217.3401:33:1710700:10:000:00:000:00:00
18 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:44:174500:21:488701:13:5616.2301:35:442900:08:330:00:000:00:00
19 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM01:44:347200:22:546101:11:0416.8901:33:5812700:10:360:00:000:00:00
20 5924JOSE MIGUEL RODRIGUCLUB FIT GYMABM01:45:127800:23:087401:12:3016.5501:35:389100:09:340:00:000:00:00
21 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRI-BUABM01:46:386300:22:479701:15:1715.9401:38:043100:08:340:00:000:00:00
22 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM01:46:4710700:24:067801:13:0216.4301:37:089600:09:390:00:000:00:00
23 7042ALBERTO GOMEZ MILLFEECABM01:47:039500:23:497501:12:4116.5101:36:3012400:10:330:00:000:00:00
24 4652ANTONIO GARCIA GARCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:48:555300:22:0111201:17:3415.4701:39:358100:09:200:00:000:00:00
25 6222DAVIT BAYES GILFEECABM01:50:2111000:24:1210301:16:1615.7301:40:2810100:09:530:00:000:00:00
26 1728JORDI NAVARRO DARNEC.N. MATAROABM01:50:426500:22:48000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 3733NARCISO PÉREZ GONZÁC.N. PRAT-TRIATLOABM01:51:1711700:24:3311101:17:2815.4901:42:017800:09:160:00:000:00:00
28 6216JORDI RUBIO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:51:2713700:25:389401:15:0815.9701:40:4613100:10:410:00:000:00:00
29 6211DANIEL ROMERO SERRALLICENCIA DE DIAABM01:54:2512500:24:4611701:18:4515.2401:43:3114100:10:540:00:000:00:00
30 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLABM01:58:3917700:28:2211901:19:3915.0701:48:0112800:10:380:00:000:00:00
31 5930OSCAR BERTRAN AGUICLUB ATLETIC CASTELLARABM02:00:1310800:24:0713201:23:4914.3201:47:5617500:12:170:00:000:00:00
32 264GONZALO MARCHENA MAINDEPENDENTABM02:00:1411900:24:3912901:23:0914.4301:47:4817800:12:260:00:000:00:00
33 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:00:2813800:25:4413001:23:0914.4301:48:5315900:11:350:00:000:00:00
34 5415IGNACIO BALLANO ALECLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:02:5311300:24:2515201:28:2213.5801:52:4711200:10:060:00:000:00:00
35 6201IVAN GUERRERO HERNAC.T. CAMALEÓNABM02:04:3111600:24:3316201:30:4613.2201:55:197100:09:120:00:000:00:00
36 7018MARC LACUESTA PRAT LLICENCIA DE DIAABM02:05:526100:22:4116801:34:0712.7501:56:486100:09:040:00:000:00:00
37 1029RAMON LUIS GOMEZ PLCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:06:0915100:26:5015601:29:0913.4601:55:5911300:10:100:00:000:00:00
38 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:07:0513400:25:2814401:25:5213.9801:51:2020600:15:450:00:000:00:00
39 6213FRANCISCO PARRAGA RLLICENCIA DE DIAABM02:08:3018000:28:3314901:27:5313.6501:56:2617200:12:040:00:000:00:00
40 5861TOMAS GALLARDO RIVEC. ATLETISME MONTORNESABM02:17:2419500:29:2616601:33:4012.8102:03:0620000:14:180:00:000:00:00
41 7041OSCAR MUÑOZ SANTOSFEECABM02:17:4818700:28:4717201:35:5412.5102:04:4118700:13:070:00:000:00:00
42 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOABM02:20:4417800:28:23000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
43 4955RUBEN DEL POZO CARICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:24:0917200:28:0418101:41:3311.8202:09:3720100:14:320:00:000:00:00
44 5990SERGIO FERRER HERNAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:26:4515800:27:0919501:48:5111.0202:16:0013500:10:450:00:000:00:00
45 5958JORDI AMAYA BARBEINDEPENDENTABM02:33:0616600:27:4019801:50:4710.8302:18:2720200:14:390:00:000:00:00
46 6210JORDI CASASÚS DURANLLICENCIA DE DIAABM02:39:4019800:30:1420501:57:3010.2102:27:4416800:11:560:00:000:00:00
47 7019NACHO FLORES FERNANLLICENCIA DE DIAABM02:42:2816300:27:3220702:00:089.9902:27:4020400:14:480:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:23:54200:19:19400:56:2821.2501:15:471100:08:070:00:000:00:00
2 346XAVI PADROS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:30:331200:20:171801:02:1619.2701:22:33900:08:000:00:000:00:00
3 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:30:592100:20:421301:01:4719.4201:22:292500:08:300:00:000:00:00
4 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:33:592500:20:502501:04:3518.5801:25:253200:08:340:00:000:00:00
5 244JOSEP A. PEREZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:35:022900:21:062701:04:5818.4701:26:045600:08:580:00:000:00:00
6 2923MARC TORO GARCIACLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M01:35:581300:20:193601:07:5317.6801:28:12400:07:460:00:000:00:00
7 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:184600:21:483001:05:3918.2801:27:275000:08:510:00:000:00:00
8 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:41:318900:23:324801:08:5117.4301:32:236400:09:080:00:000:00:00
9 2273FRANCESC PADRO BAROT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:43:499700:23:515901:10:0517.1201:33:5610200:09:530:00:000:00:00
10 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M01:44:435600:22:197201:12:2216.5801:34:4110900:10:020:00:000:00:00
11 658ISMAEL AYESTARAN VEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:45:487400:22:588101:13:1516.3801:36:139400:09:350:00:000:00:00
12 6226LLUÍS GRAU SOGASLLICENCIA DE DIAV1M01:46:197900:23:118001:13:1216.3901:36:2310300:09:560:00:000:00:00
13 4762RAFAEL NAVARRO ALVAWEFEEL TEAMV1M01:47:189000:23:359201:14:3116.101:38:067400:09:120:00:000:00:00
14 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:48:339300:23:479301:14:4516.0501:38:3210800:10:010:00:000:00:00
15 5774FRANCISCO RAFAEL TRCLUB NATACIO RUBIV1M01:49:449200:23:4510501:16:3415.6701:40:198500:09:250:00:000:00:00
16 4502JORDI CUTRINA ILLAMCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:49:529400:23:4810801:16:4415.6401:40:328000:09:200:00:000:00:00
17 5545MARC SABATE RIUSSOC ATLETICA CORBERAV1M01:50:5611500:24:3110201:16:1515.7401:40:4611500:10:100:00:000:00:00
18 1758ANTONIO JIMENEZ ESTSOC ATLETICA CORBERAV1M01:52:057100:22:5311601:18:2715.301:41:2013600:10:450:00:000:00:00
19 3997CARLES GARCIA PANTRCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:53:5112700:25:0011401:18:1215.3501:43:1212900:10:390:00:000:00:00
20 3606RAMON SANCHEZ FONTCCLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M01:54:5412400:24:4412101:20:1214.9601:44:5610400:09:580:00:000:00:00
21 7020DAVID VERGES MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:56:1913900:25:4712201:20:2014.9401:46:0711600:10:120:00:000:00:00
22 513CESC MAS VIDALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:58:1713600:25:3612501:21:4914.6701:47:2513900:10:520:00:000:00:00
23 7017RAMON MARTIN GONZALLLICENCIA DE DIAV1M01:59:0815500:27:0512401:21:2814.7301:48:3312600:10:350:00:000:00:00
24 6206ORIOL RAYOFEECV1M02:00:4814300:26:0913401:24:0614.2701:50:1512300:10:330:00:000:00:00
25 686SERGI MIRÓ PUIGVENTC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:01:058700:23:2415101:28:1513.601:51:398700:09:260:00:000:00:00
26 6231GUILLERMO CARRASCOSLLICENCIA DE DIAV1M02:04:4512000:24:4015401:28:3813.5401:53:1815700:11:270:00:000:00:00
27 7016MANUEL ANGEL RODRIGFEECV1M02:10:1216500:27:3916401:31:2913.1201:59:0814400:11:040:00:000:00:00
28 229MANEL LÓPEZ SAMPIETINDEPENDENTV1M02:12:4412800:25:0317601:36:5712.3802:02:0013400:10:440:00:000:00:00
29 7039JAVIER BAQUEDANO L'FEECV1M02:14:0716400:27:3317101:34:5112.6502:02:2416300:11:430:00:000:00:00
30 6204AGUS CENI PEÑALLICENCIA DE DIAV1M02:25:3217000:28:0218801:44:5811.4302:13:0018000:12:320:00:000:00:00
31 3959LLUÍS MORENO BIGASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:25:3720400:31:3217901:40:5011.902:12:2219000:13:150:00:000:00:00
32 7024JORDI FONT GELAMBILLICENCIA DE DIAV1M02:27:4219900:30:2718501:44:0511.5302:14:3218800:13:100:00:000:00:00
33 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:33:1718800:28:4819901:51:0810.802:19:5619100:13:210:00:000:00:00
34 7033RAMON BARNILS ASENJLLICENCIA DE DIAV1M02:40:4520500:31:3620401:55:5710.3502:27:3318900:13:120:00:000:00:00
35 6220LLUIS PONS LLICENCIA DE DIAV1M02:40:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M01:43:393500:21:238201:13:3116.3201:34:544300:08:450:00:000:00:00
2 5614JOAN IGLESIES BARCIT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:43:406400:22:476401:11:2716.7901:34:148600:09:260:00:000:00:00
3 7001JULIAN FLORES GOMEZBICICLETAS MORENITOV1M01:46:379100:23:388301:13:4516.2701:37:237700:09:140:00:000:00:00
4 200JOSEP ANTONI GARCIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:48:1911200:24:248901:14:0916.1801:38:339900:09:460:00:000:00:00
5 5894JOAN FRANCESC IGLESC.N. VIC-ETBV1M01:49:5010400:24:0410101:16:1215.7501:40:169200:09:340:00:000:00:00
6 6215XAVIER DIAZ NIETO LLICENCIA DE DIAV1M01:51:2713500:25:339601:15:1415.9501:40:4713000:10:400:00:000:00:00
7 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M01:52:0512300:24:4210701:16:4015.6501:41:2213200:10:430:00:000:00:00
8 6208RAMON NAVARRO ARTERLLICENCIA DE DIAV1M01:54:0610100:23:5712301:20:3014.9101:44:279500:09:390:00:000:00:00
9 6207FRANCESC MOLIST GARLLICENCIA DE DIAV1M01:58:5818100:28:3311801:19:1615.1401:47:4914600:11:090:00:000:00:00
10 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:59:0214500:26:2612601:21:5314.6501:48:1913300:10:430:00:000:00:00
11 7032JOAN SORIA ARMADALLICENCIA DE DIAV1M02:00:0314000:25:5813101:23:1614.4101:49:1413800:10:490:00:000:00:00
12 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV1M02:04:5711100:24:2214601:26:1913.901:50:4119900:14:160:00:000:00:00
13 7028SERGI COLOM FEIXASLLICENCIA DE DIAV1M02:07:3315000:26:4415901:29:5613.3401:56:4014000:10:530:00:000:00:00
14 2445JOSE RAMON RIBES GUCLUB NATACIO RUBIV1M02:10:2215200:26:5216501:32:191301:59:1114700:11:110:00:000:00:00
15 7043JOSE JORDANA SALAZALLICENCIA DE DIAV1M02:10:5718500:28:4216101:30:0713.3201:58:4917300:12:080:00:000:00:00
16 540JOAN JUNCAROL REGUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:11:4313000:25:1117401:36:0512.4902:01:1612200:10:270:00:000:00:00
17 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:25:5119100:28:5818701:44:2411.4902:13:2217900:12:290:00:000:00:00
18 6202CARLES PIQUÉLLICENCIA DE DIAV1M02:27:3918400:28:4019201:47:2211.1802:16:0216200:11:370:00:000:00:00
19 6232SANTOS ROMAGOSALLICENCIA DE DIAV1M02:29:1720200:31:1218601:44:0911.5202:15:2119500:13:560:00:000:00:00
20 6212XAVIER SANCHO GARCILLICENCIA DE DIAV1M02:40:2720800:32:52000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:40:055200:22:005301:09:3317.2501:31:332800:08:320:00:000:00:00
2 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:41:088000:23:145001:09:1217.3401:32:263700:08:420:00:000:00:00
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:43:196700:22:496301:11:0816.8701:33:578200:09:220:00:000:00:00
4 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:50:1010000:23:5710401:16:2215.7101:40:1910000:09:510:00:000:00:00
5 4683JESUS GONZALEZ FARRCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:58:429600:23:5113601:24:4514.1601:48:3611100:10:060:00:000:00:00
6 6221ANTONI FELIU SALALLICENCIA DE DIAV2M02:05:5418300:28:3913701:25:1514.0801:53:5417100:12:000:00:000:00:00
7 1116ENRIC PEREZ MUÑOZTRIATLO JOVENT 79V2M02:10:0210500:24:0417301:36:0012.502:00:0410500:09:580:00:000:00:00
8 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:26:4117600:28:1419401:47:2811.1702:15:4214300:10:590:00:000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:40:206800:22:514701:08:4617.4501:31:374100:08:430:00:000:00:00
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:41:048600:23:234301:08:2917.5201:31:527200:09:120:00:000:00:00
3 6229RICARDO ZUÑIGA CARRLLICENCIA DE DIAV2M02:04:3916100:27:2714501:25:5413.9701:53:2115200:11:180:00:000:00:00
4 975MIQUEL ANGEL SIMON C.N. CATALUNYAV2M02:38:4120600:32:0720101:54:1310.5102:26:2017700:12:210:00:000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:03:4615300:26:5213801:25:1914.0701:52:1116000:11:350:00:000:00:00
2 971EDUARD ESPRIU FULLAC.N. CATALUNYAV3M02:35:4821000:34:4319101:46:5911.2202:21:4219600:14:060:00:000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M02:14:1820700:32:0816001:30:0013.3302:02:0817400:12:100:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32