RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 214 7 4 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:16:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:23:21
21265ALBERT CAMPS SERRA01:23:54
33741IVAN ACOSTA SEGOVIA01:29:30

2. - C.N. VIC-ETB - 04:22:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:21:51
22119PAU GONZALEZ TOR01:30:12
3346XAVI PADROS FRANQUESA01:30:33

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:26:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:25:43
2826OMAR MARTINEZ OSUNA01:30:29
33898JOSEP ITO RIU01:30:33

4. - C.N. REUS PLOMS - 04:27:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:26:42
21220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:28:52
34501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:32:22

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:40:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11469MARC SOLE  AMETLLER01:30:08
2244JOSEP A. PEREZ MARIN01:35:02
31054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:35:48

6. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:45:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:26:24
22092ELOI CABEZAS GARCIA01:39:12
32482ALBERT PUYAL MASGORET01:40:20

7. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:52:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13903MARC CIRERA CASELLAS01:35:24
2693DAVID LOPEZ RUIZ01:38:37
35842AITOR ROMAN ARCO01:38:46

8. - CLUB TRI-BU - 04:56:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1937SERGI DURBAU JULIA01:34:33
2857JAUME FREIXES PUIG01:35:09
35895MARTÍ FOREST TITOS01:46:38

9. - C.N. MATARO - 04:59:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13081MARCO GAMEZ COBOS01:36:02
21069JAVIER SIERRA SILES01:41:31
32098MARC ROVIRA DOÑATE01:42:10

10. - CLUB FIT GYM - 05:05:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13878ANTONI NICUESA CASTAÑO01:38:50
23877ANDREU GARCIA QUINTANILLA01:41:44
35924JOSE MIGUEL RODRIGUEZ OLIVARES01:45:12

11. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 05:09:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12025JORDI UREÑA LARA01:39:59
23449DAVID GUINART NARVAEZ01:43:17
3658ISMAEL AYESTARAN VELAZQUEZ01:45:48

12. - C. ATLETISME MONTORNES - 05:11:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
15997ISMAEL VENTURA SANCHEZ01:25:32
21691FRANCESC CUEVAS PEREZ01:28:33
35861TOMAS GALLARDO RIVERA02:17:24

13. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:14:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1377XAVIER CODONY RUAIX01:40:03
23657JORDI CHECA TRABAL01:44:49
34502JORDI CUTRINA ILLAMOLA01:49:52

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:17:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:41:52
25893XAVI ROMERO RUIZ01:46:13
34652ANTONIO GARCIA GARCIA01:48:55

15. - DISTANCE LA SALLE - 05:19:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15966LUIS SALA-BELLSOLELL FERRER01:35:04
2378MARCEL CARRERAS SOLER01:36:39
32492LLUIS SALARICH LABORDENA02:07:36

16. - CLUB NATACIO RUBI - 05:20:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:44:17
22477RAFAEL HIERRO PEREZ01:46:47
35774FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ01:49:44

17. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:24:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU01:41:04
25545MARC SABATE RIUS01:50:56
31258ALBERT JIMENEZ ESTRADA01:52:05

18. - C.N. PRAT-TRIATLO - 05:24:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1904CRISTIAN COFINE GARCIA01:32:03
23733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZ01:51:17
3686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS02:01:05

19. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:31:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:43:46
25608ARNAU PAGÈS LÓPEZ01:49:10
34683JESUS GONZALEZ FARRES01:58:42

20. - C.N. CATALUNYA - 05:38:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZ01:41:45
24755MARC ALGUERÓ SERRAIMA01:51:19
3810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGARED02:04:57

21. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA JG - 05:48:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15978JAUME FONT VIRTUS01:39:02
25415IGNACIO BALLANO ALEÑA02:02:53
3704CRISTIAN PACHECO ORTEGA02:06:22

22. - CLUB VO2 - 05:50:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15629JUAN CORONADO01:47:26
23745JOSEP ORIOL CANALS RODON01:49:04
32041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALONILLA02:14:04

23. - C.A. IGUALADA - 05:55:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:50:10
22543BERNAT PLA PRAT01:58:19
3821DAVID SEGURA CHECA02:07:05

24. - C.E. TRIBIKE CABRILS - 06:17:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14297AGUSTIN COMAS EVANGELISTA02:00:25
25620ALBERT COMAS TABLADO02:07:54
31734JORDI CODINA ESCUERO02:09:02

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32