RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 214 7 4 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:47:3110900:24:118501:13:5516.2301:38:068400:09:250:00:000:00:00
2 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T. S.J. ABADESSESABF01:48:4912600:24:498401:13:4516.2701:38:3411900:10:150:00:000:00:00
3 5147NURIA LAUCO MARTÍNEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:50:2812100:24:4110001:15:3715.8701:40:1811400:10:100:00:000:00:00
4 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF01:53:2112900:25:1011301:17:4615.4301:42:5612100:10:250:00:000:00:00
5 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:55:5417300:28:0410601:16:3515.6701:44:3915000:11:150:00:000:00:00
6 4082CATERINA CAPDEVILA BARREC.E. RAYOTEAMABF02:03:1916000:27:2614201:25:3714.0201:53:0312000:10:160:00:000:00:00
7 2000LAIA GALI MONTIELC.T. S.J. ABADESSESABF02:04:5014100:25:5915301:28:3713.5401:54:3611800:10:140:00:000:00:00
8 7040MARTA TORÀ MILÀLLICENCIA DE DIAJNF02:06:1119300:29:0914301:25:4713.9901:54:5615100:11:150:00:000:00:00
9 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:06:3717500:28:1314801:27:2613.7201:55:3914200:10:580:00:000:00:00
10 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:07:2119400:29:2414701:26:2013.9001:55:4416100:11:370:00:000:00:00
11 5139LESLIE REKOW REPULLOC.N. PRAT-TRIATLOABF02:16:1416900:28:0017501:36:2012.4602:04:2016700:11:540:00:000:00:00
12 6214MONTSE RODRIGUEZ OLIVÉLLICENCIA DE DIAV1F02:20:5617900:28:3217801:40:4011.9202:09:1216400:11:440:00:000:00:00
13 70NEUS ESTRANY RIERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:25:4720100:30:2818401:43:5611.5502:14:2415500:11:230:00:000:00:00
14 6205PILAR PRATSLLICENCIA DE DIAV1F02:26:3820900:33:0218001:41:0311.8802:14:0518100:12:330:00:000:00:00
15 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF02:27:1518600:28:4318901:45:5611.3302:14:3918300:12:360:00:000:00:00
16 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:32:5919000:28:5319601:49:5510.9202:18:4819800:14:110:00:000:00:00
17 7048MONICA OLIVER HERREROLLICENCIA DE DIAV1F02:39:0721100:34:4519701:50:3910.8502:25:2419300:13:430:00:000:00:00
18 7046MAITE TOMÀS ROIG LLICENCIA DE DIAV1F02:42:2020300:31:1920001:52:3710.6602:23:5620800:18:240:00:000:00:00
19 1944SÍLVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:42:2018900:28:5220201:54:3610.4702:23:2820900:18:520:00:000:00:00
20 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:47:4321300:36:0620301:55:5010.3602:31:5620700:15:470:00:000:00:00
21 6224GEMMA SABATÉ BOVÉLLICENCIA DE DIAV1F02:59:2819200:29:0120902:17:518.7102:46:5218400:12:360:00:000:00:00
22 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F03:00:5421200:36:0620802:09:519.2402:45:5720500:14:570:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32