RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
370 343 331 12 0 9 35 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTNAN OLIVERAS TEAMABM01:44:15100:28:31101:00:0634.9401:28:37400:15:3800:00:2500:00:30
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:45:49600:29:21401:00:4334.5901:30:04500:15:4500:00:2700:00:33
3 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:53400:29:18501:00:4634.5601:30:04600:15:4900:00:2600:00:34
4 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:46:14700:29:39201:00:1434.8601:29:531000:16:2100:00:2500:00:29
5 5954ARNAU TURONNAN OLIVERAS TEAMABM01:46:38200:29:17301:00:3934.6201:29:562100:16:4200:00:2600:00:27
6 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM01:47:58500:29:182201:03:1433.2101:32:32200:15:2600:00:2900:00:27
7 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994V1M01:48:041700:31:001001:01:3634.0901:32:36300:15:2800:00:2700:00:28
8 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:48:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:48:21300:29:182101:03:1133.2401:32:29700:15:5200:00:2900:00:26
10 2028DEHEZ AMAURYC.E.T. DISTANCEABM01:48:28900:29:581701:02:3633.5501:32:34800:15:5400:00:3000:00:28
11 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:48:531000:30:251501:02:0833.8001:32:33900:16:2000:00:2900:00:30
12 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:49:041100:30:251601:02:1733.7201:32:421100:16:2200:00:2500:00:34
13 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:49:052100:31:021101:01:3634.0901:32:381200:16:2700:00:3400:00:27
14 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:49:112300:31:02901:01:3434.1101:32:361600:16:3500:00:2800:00:31
15 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:49:231900:31:011301:01:4134.0401:32:422000:16:4100:00:2800:00:32
16 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.E. RAYOTEAMV1M01:49:252500:31:041401:01:4234.0401:32:461800:16:3900:00:3400:00:36
17 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM01:49:381800:31:011201:01:3834.0701:32:392600:16:5900:00:3000:00:33
18 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M01:49:572900:31:20701:01:2334.2101:32:433300:17:1400:00:3800:00:40
19 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:50:09800:29:402001:02:5733.3601:32:374300:17:3200:00:2600:00:28
20 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM01:50:312700:31:07801:01:3334.1201:32:405800:17:5100:00:2700:00:27
21 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:50:563600:31:36601:01:1134.3201:32:476900:18:0900:00:2900:00:43
22 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:51:551600:31:003401:04:2132.6301:35:211500:16:3400:00:3000:00:35
23 8024ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOABM01:52:113200:31:312501:03:4032.9801:35:112700:17:0000:00:3600:00:35
24 8021SEBASTIÀ MASCARÓ RIGODUET TRI PORTITXOLABM01:52:274100:31:551801:02:4333.4801:34:385500:17:4900:00:4000:00:33
25 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:52:322600:31:064601:04:5432.3601:36:001300:16:3200:00:3800:00:32
26 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:52:334700:32:022701:03:5132.8901:35:531900:16:4000:00:5500:00:32
27 4514DIEGO RIBAO RODRIGUEZTGCBINNV1M01:52:344800:32:042801:03:5132.8901:35:551700:16:3900:00:3100:00:37
28 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:52:413500:31:352601:03:4332.9601:35:183700:17:2300:00:2900:00:33
29 5799JORDI PERELLÓ COLLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:52:554500:31:593101:04:0332.7901:36:022400:16:5300:00:3800:00:43
30 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:53:193000:31:204101:04:4532.4301:36:053100:17:1400:01:0300:00:44
31 3785MARC MARIN GINESTAC.N. BADALONAV1M01:53:262200:31:023701:04:3332.5301:35:355700:17:5100:00:2800:00:45
32 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIO BANYOLESABM01:53:406600:32:532301:03:1533.2001:36:084400:17:3200:00:3100:00:39
33 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM01:53:474300:31:573001:03:5932.8201:35:565900:17:5100:00:3100:00:33
34 4923GERARD BARTRINA SOLÀNAN OLIVERAS TEAMABM01:54:093800:31:495001:04:5932.3201:36:483500:17:2100:00:5700:01:24
35 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:54:375500:32:343501:04:2432.6101:36:584900:17:3900:00:0000:00:34
36 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:54:391500:30:594801:04:5532.3501:35:549300:18:4500:00:3300:00:47
37 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:54:498000:33:242401:03:3533.0301:36:595600:17:5000:00:3500:00:47
38 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV2M01:54:502000:31:024401:04:5232.3701:35:549600:18:5600:00:3000:00:34
39 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SFLOR DE TRIATLOV1M01:54:587500:33:121901:02:5633.3701:36:089400:18:5000:00:3200:00:43
40 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:55:094600:32:025601:05:2932.0701:37:314700:17:3800:00:3200:00:37
41 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:55:165800:32:363201:04:1732.6701:36:537700:18:2300:00:3100:00:39
42 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:55:173900:31:506801:06:3331.5601:38:232500:16:5400:00:4800:00:43
43 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM01:55:247000:32:545401:05:1632.1801:38:103200:17:1400:00:2800:00:36
44 5794FERRAN CARRERAS LAVILAC.A. IGUALADAJNM01:55:309200:33:382901:03:5332.8701:37:316300:17:5900:00:4200:00:36
45 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:55:456300:32:524001:04:4032.4701:37:327200:18:1300:00:3000:00:39
46 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:55:563100:31:218101:07:5230.9401:39:132200:16:4300:00:2900:00:35
47 5837ROGER RIERA BOZZOTRICBM-CALELLAABM01:56:033700:31:497201:07:0731.2901:38:562900:17:0700:00:4300:00:41
48 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:56:067400:33:114501:04:5332.3701:38:046400:18:0200:00:3000:00:32
49 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:56:121400:30:588601:08:1130.8001:39:092800:17:0300:00:3400:00:34
50 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:56:127300:33:005101:05:0532.2701:38:056500:18:0700:00:2700:00:31
51 1772MARC ABULI LLUCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:56:186800:32:545301:05:1332.2001:38:077000:18:1100:00:3400:00:34
52 7018MARC FONT PILLICENCIA DE DIAJNM01:56:315000:32:065501:05:2132.1301:37:2710200:19:0400:01:0900:00:54
53 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM01:56:473400:31:336501:06:3131.5701:38:048900:18:4300:00:2800:00:29
54 1179ALBERT BONILLA SOLERNAN OLIVERAS TEAMABM01:56:485900:32:394201:04:5032.3901:37:2911500:19:1900:00:3100:00:38
55 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:56:594900:32:048901:08:2130.7201:40:251400:16:3400:00:4000:00:41
56 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:57:147900:33:174701:04:5432.3601:38:119900:19:0300:00:3000:00:31
57 8020XABIER RODRIGUEZ MARTINEZINDEPENDENTABM01:57:155400:32:287401:07:2131.1801:39:493800:17:2600:00:4400:00:51
58 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:57:339400:33:473801:04:3532.5201:38:2210900:19:1100:00:3700:00:43
59 1871DANIEL DORADO FERNANDEZC.N. SABADELLABM01:57:408600:33:324301:04:5232.3701:38:2411300:19:1600:00:4300:00:48
60 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M01:57:585300:32:197101:07:0431.3101:39:238500:18:3500:00:3500:00:46
61 6288DAVID MARTINEZ GARCÍAFLOR DE TRIATLOV1M01:58:0110000:33:556601:06:3131.5701:40:264600:17:3500:00:4200:00:37
62 6278RICARD BALAGUE CAVAC.E. RAYOTEAMV1M01:58:0311700:34:325201:05:0932.2301:39:417600:18:2200:00:5300:00:45
63 3061JORDI ROURA CAPDEVILA CLUB NATACIO OLOTABM01:58:283300:31:3111601:09:4330.1201:41:143000:17:1400:00:3000:00:32
64 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM01:58:297700:33:166401:06:2931.5901:39:459100:18:4400:00:2800:00:31
65 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:58:327200:32:597501:07:2431.1601:40:236800:18:0900:00:3100:00:34
66 4926RAUL SAYAGO VILLARRAZOCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:58:389500:33:486201:06:1331.7101:40:018600:18:3700:00:4100:00:43
67 2394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMCLUB NATACIO OLOTABM01:58:396700:32:549101:08:2730.6801:41:213400:17:1800:00:3100:00:38
68 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M01:58:432400:31:039501:08:3630.6101:39:3910000:19:0400:00:2900:00:42
69 7016ALEJANDRO PAULES HERNANDEC.A.JACA TRIATLON-REST. BABM01:58:5014800:35:493901:04:4032.4701:40:297500:18:2100:00:3800:00:42
70 8006JOAN PALOMERAS CLAVAGUERALLICENCIA DE DIAV1M01:58:586000:32:419301:08:2830.6701:41:095300:17:4900:01:1300:01:10
71 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:58:598200:33:266301:06:1731.6801:39:4311100:19:1600:00:3500:00:50
72 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:59:1411100:34:215801:05:4831.9101:40:0910500:19:0500:00:3500:00:50
73 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:59:198100:33:268501:08:0430.8501:41:305400:17:4900:00:3400:00:48
74 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:59:196900:32:549201:08:2730.6801:41:216200:17:5800:00:5100:00:36
75 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINTRICBM-CALELLAV1M01:59:216400:32:528801:08:2030.7301:41:126700:18:0900:00:3600:00:31
76 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M01:59:3010400:34:036001:06:0231.8001:40:0512100:19:2500:00:3100:00:44
77 6140JORDI LLORDÉS MORELLCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:59:361300:30:5713301:11:0729.5301:42:044200:17:3200:00:5000:00:59
78 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:59:4010100:34:007701:07:2731.1301:41:277100:18:1300:00:4800:00:35
79 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:59:569000:33:348201:07:5330.9401:41:278000:18:2900:00:3200:00:46
80 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM02:00:167600:33:1511401:09:3430.1901:42:493900:17:2700:00:3800:00:41
81 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAV1M02:00:2012900:34:545701:05:3732.0001:40:3114400:19:4900:00:3000:00:41
82 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M02:00:3014300:35:434901:04:5632.3401:40:3914600:19:5100:00:3200:00:53
83 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM02:00:3313200:35:005901:05:5131.8901:40:5113800:19:4200:01:1500:00:43
84 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:00:554400:31:588401:07:5530.9201:39:5320000:21:0200:00:3700:00:32
85 4922PAU REIG COMAJUANNAN OLIVERAS TEAMABM02:00:582800:31:0713701:11:2729.3901:42:347800:18:2400:00:5000:00:57
86 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM02:00:594000:31:5314001:11:3229.3601:43:254500:17:3400:00:3100:00:34
87 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMV1M02:01:0111400:34:3010701:09:0830.3801:43:383600:17:2300:00:3100:00:41
88 5581VICENTE MARTINEZ MATEA CLUB ESPORTIU Z5ABM02:01:0412700:34:536701:06:3331.5601:41:2613100:19:3800:00:3500:00:35
89 8022ALBERTO ESTEBANEZ DE MIGUC.D. TALAVERA TRAININGABM02:01:108300:33:2711901:10:0429.9701:43:314800:17:3900:00:5100:00:52
90 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETGCBINNABM02:01:135600:32:3512501:10:2129.8501:42:567300:18:1700:00:3300:00:30
91 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:01:1712100:34:396901:06:4731.4401:41:2614500:19:5100:00:3700:00:35
92 3808VICTOR LANGREO CERDANTRIATLO LHOSPITALETABM02:01:1814400:35:447601:07:2531.1501:43:096600:18:0900:00:4600:00:33
93 4682DANIEL LEON ALONSOC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:01:1910300:34:0211001:09:1930.3001:43:216100:17:5800:00:3600:00:44
94 368MIQUEL MORALES ROLDANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:01:2313100:34:597001:06:5731.3701:41:5612600:19:2700:00:3300:00:46
95 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:01:268800:33:3311301:09:2830.2301:43:017900:18:2500:00:5800:00:43
96 2619JORDI SERRANO MOLEROTRIATLO LHOSPITALETABM02:01:2610700:34:139901:08:4430.5501:42:578100:18:2900:01:0600:00:44
97 3660GIORDANO MORALES CALVETC.E. NO TE PARESABM02:01:4210200:34:0211801:09:5930.0101:44:015100:17:4100:00:4000:00:44
98 3636ALBERT LOPEZ DEULOFEUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:01:488700:33:3310301:09:0130.4301:42:3411000:19:1400:00:3400:00:41
99 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:01:506200:32:4810601:09:0830.3801:41:5614700:19:5400:00:3000:00:33
100 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M02:01:568900:33:3410901:09:1830.3001:42:5210100:19:0400:00:3900:00:41
101 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:02:009900:33:5210401:09:0330.4101:42:5510600:19:0500:00:3300:00:32
102 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROTRIATLO LHOSPITALETV1M02:02:059800:33:5011701:09:4430.1101:43:348200:18:3100:00:3900:00:38
103 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:02:1214700:35:476101:06:1231.7201:41:5916100:20:1300:00:3500:00:49
104 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M02:02:239600:33:4911101:09:2530.2501:43:1410700:19:0900:00:3400:00:42
105 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESV1M02:02:326100:32:4812901:10:3329.7701:43:2110800:19:1100:00:3500:00:48
106 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:02:4422500:39:103301:04:1832.6601:43:2811200:19:1600:00:4100:00:44
107 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM02:02:498400:33:3014201:11:4029.3001:45:105000:17:3900:00:5000:00:40
108 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDIENTEABM02:02:5312800:34:549601:08:3730.6001:43:3111900:19:2200:00:4900:00:37
109 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:02:5611800:34:359801:08:4130.5801:43:1613500:19:4000:00:4400:00:36
110 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM02:03:014200:31:5514801:12:0129.1601:43:5610400:19:0500:00:3100:00:57
111 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M02:03:1014500:35:467901:07:4531.0001:43:3113400:19:3900:00:3600:00:42
112 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M02:03:1116200:36:137301:07:2131.1801:43:3413000:19:3700:00:3400:00:34
113 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:03:2315400:36:038301:07:5430.9301:43:5712400:19:2600:00:3500:00:44
114 1708JOSÉ MANUEL ROSA CAMPOSTGCBINNV1M02:03:269100:33:3612101:10:1129.9201:43:4713300:19:3900:00:4100:01:05
115 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM02:03:291200:30:3918301:14:5628.0201:45:356000:17:5400:00:3400:00:41
116 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:03:316500:32:5314901:12:0529.1301:44:588300:18:3300:00:3800:00:34
117 6280ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:03:4312300:34:4512301:10:1629.8901:45:018700:18:4200:00:3900:00:43
118 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:03:469700:33:4913501:11:1429.4801:45:039000:18:4300:00:3200:00:40
119 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:03:5213300:35:078701:08:1130.8001:43:1817300:20:3400:00:4000:00:43
120 6267GERARD DANÉS I PIBERNATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:03:5615700:36:0810201:08:5630.4601:45:049500:18:5200:00:4500:00:38
121 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M02:04:0111200:34:2510101:08:5030.5101:43:1518700:20:4600:00:3700:00:36
122 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:04:0413600:35:227801:07:4331.0101:43:0519600:20:5900:00:2800:00:37
123 5448LLUIS SALA CASELLASCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:04:0613000:34:5612001:10:0629.9601:45:0210300:19:0400:00:5700:00:52
124 6254OLAWALE MARTINS CAMPOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:04:087800:33:1614601:11:5629.1901:45:129700:18:5600:00:4200:00:40
125 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM02:04:125100:32:1114501:11:5129.2301:44:0215800:20:1000:00:3000:00:44
126 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:04:175200:32:1617601:14:1628.2801:46:325200:17:4500:00:3700:00:38
127 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM02:04:2413500:35:1811501:09:4030.1401:44:5812200:19:2600:00:3800:00:35
128 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M02:04:4415100:35:5410501:09:0830.3801:45:0213700:19:4200:00:3500:00:35
129 5965RAUL COLL NOGUETRICBM-CALELLAABM02:04:5016400:36:1910001:08:4730.5301:45:0613900:19:4400:00:3500:00:45
130 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSC.E. NO TE PARESV1M02:04:5711600:34:3112701:10:2829.8001:44:5915100:19:5800:00:4300:00:49
131 5596AITOR GRAJAL MARTINEZTGCBINNABM02:05:0311000:34:1812401:10:2029.8601:44:3816600:20:2500:00:3900:00:47
132 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV2M02:05:0717400:36:589701:08:4030.5801:45:3812800:19:2900:00:3900:00:45
133 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:05:1016900:36:409001:08:2430.7001:45:0415500:20:0600:00:3400:00:42
134 5673JORDI ROYES YUBEROTEAM TRIRELAYV1M02:05:1710600:34:0713401:11:0929.5201:45:1615200:20:0100:00:3500:00:44
135 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:05:3512000:34:3812801:10:3029.7901:45:0817000:20:2700:00:4000:00:38
136 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M02:05:578500:33:3217201:13:4128.5001:47:139200:18:4400:00:4800:00:54
137 1240RAUL SILVESTRE TIENZACLUB NATACIO CALDESV1M02:06:1210500:34:0615901:12:3528.9301:46:4112900:19:3100:00:3400:00:45
138 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM02:06:4514900:35:5112601:10:2229.8401:46:1317100:20:3200:00:3300:00:39
139 8004MIGUEL ÁNGEL GONZÁLEZ PÉRLLICENCIA DE DIAABM02:07:0519000:37:228001:07:5130.9501:45:1322200:21:5200:01:0300:00:45
140 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M02:07:1016300:36:1513901:11:3129.3601:47:4612000:19:2400:00:3400:00:37
141 8023JUAN CARLOS RIVERA JIMENEC.T. AL-FANADICABM02:07:1513700:35:2215601:12:2529.0001:47:4712700:19:2800:00:5500:00:49
142 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:07:2012400:34:4810801:09:1230.3501:44:0027100:23:2000:01:1200:01:16
143 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:07:3111900:34:3717501:14:1128.3101:48:488800:18:4300:00:4400:00:44
144 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM02:07:4612600:34:539401:08:3230.6401:43:2529100:24:2100:00:3000:00:32
145 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:08:1115200:36:0114701:11:5829.1801:47:5916000:20:1200:00:4400:00:53
146 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:08:1616800:36:3514101:11:3629.3301:48:1115400:20:0500:00:3500:00:35
147 652ALBERT MARINA PERARNAUC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:08:2014600:35:4615001:12:1129.0901:47:5716400:20:2300:00:5600:00:49
148 945JUAN JOSE ROBLES SANCHEZTRIATLO LHOSPITALETABM02:08:2815900:36:0914301:11:4129.3001:47:5017900:20:3800:00:4800:00:40
149 8012PEP SIMON FUMADOLLICENCIA DE DIASUB23M02:08:3512500:34:5219401:16:1327.5501:51:054100:17:3000:01:3200:01:23
150 229MANEL LOPEZ SAMPIETROSBR OPEN TEAMV1M02:08:3613900:35:3615301:12:2129.0301:47:5718000:20:3900:00:3300:00:50
151 6255CESAR HERNANDEZ CEBRIANCLUB ESPORTIU Z5V1M02:08:3716500:36:2713601:11:2329.4201:47:5018900:20:4700:00:3700:00:39
152 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M02:08:4014100:35:4215201:12:1629.0601:47:5818300:20:4200:00:4500:00:52
153 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:08:5917300:36:5713201:10:5729.6001:47:5420100:21:0500:00:3300:00:49
154 3356RAMON PUJOL DESCALSCLUB NATACIO OLOTSUB23M02:09:1515600:36:0716101:12:4228.8901:48:4916800:20:2600:00:3600:00:36
155 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIV1M02:09:2011300:34:2718801:15:3327.8001:50:0011600:19:2000:00:4700:00:56
156 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M02:09:2317800:37:0014401:11:4329.2801:48:4318100:20:4000:00:3200:01:08
157 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:09:2915000:35:5215801:12:3528.9301:48:2719900:21:0200:00:3400:00:39
158 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSAABM02:09:3911500:34:3019301:16:0727.5901:50:379800:19:0200:00:3500:00:39
159 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM02:09:445700:32:3617301:13:5128.4401:46:2727000:23:1700:00:3000:00:37
160 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMV1M02:09:4517700:36:5916801:13:2528.6001:50:2411800:19:2100:00:3100:00:55
161 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M02:09:4813800:35:2518401:15:0727.9601:50:3211400:19:1600:00:3500:00:37
162 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM02:09:5321200:38:0615401:12:2129.0301:50:2712300:19:2600:00:3300:00:40
163 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M02:10:3419400:37:3413101:10:4129.7101:48:1524000:22:1900:00:3700:00:38
164 5957JAVIER CASTAN ROMEROC.N. BADALONAV1M02:10:3621100:38:0515501:12:2329.0101:50:2815700:20:0800:00:3600:00:39
165 7001FLORENCI LÓPEZ ROURA LLICENCIA DE DIAV3M02:10:3915800:36:0915701:12:3028.9701:48:3923000:22:0000:01:1000:01:13
166 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:10:4216100:36:1115101:12:1629.0601:48:2723600:22:1500:00:3300:00:37
167 932JONATAN NIETO JIMENEZ C.E. TRIATLO PICORNELLABM02:10:5620300:37:4816701:13:2228.6201:51:1014100:19:4600:00:3500:00:41
168 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUINDEPENDIENTEV1M02:11:2517600:36:5917701:14:1928.2601:51:1815600:20:0700:00:5900:00:45
169 5764ARNAU ONIEVA BALBOAC.E. RAYOTEAMSUB23M02:11:3618300:37:0916601:13:1528.6701:50:2420600:21:1200:00:4000:00:44
170 3395JOSE MARIA PRIETO AJENJOINDEPENDIENTEV1M02:11:5315300:36:0216501:13:1428.6801:49:1624700:22:3700:00:3900:00:38
171 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:12:0719500:37:3816901:13:3128.5601:51:0919400:20:5800:00:3500:00:42
172 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:12:1419800:37:4117001:13:3228.5601:51:1319700:21:0100:00:3700:00:49
173 1351JACINT HITOS CARMONATRI+9 EL MASNOUABM02:12:1721400:38:1311201:09:2830.2301:47:4129500:24:3600:00:3300:00:38
174 591JAUME ARANDA MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:12:2016700:36:3419201:16:0727.5901:52:4113200:19:3900:00:3600:00:51
175 6259MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV2M02:12:2522000:38:4216301:12:5928.7701:51:4118400:20:4400:00:5400:01:03
176 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M02:12:3520700:37:5417901:14:3128.1801:52:2515900:20:1000:00:5200:01:03
177 4959JOSE MANUEL MONTIJANO ROMC. TRIATLO MONTORNESV1M02:12:4014000:35:4119701:16:2127.5001:52:0217800:20:3800:00:5300:00:51
178 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM02:12:4618400:37:1018501:15:1127.9301:52:2116500:20:2500:00:5500:00:47
179 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSINDEPENDIENTEV2M02:12:5616000:36:1020001:16:5127.3301:53:0114800:19:5500:00:5400:01:46
180 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M02:13:1018100:37:0618901:15:3827.7701:52:4416900:20:2600:00:3600:00:49
181 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM02:13:1620900:37:5818001:14:3328.1701:52:3118500:20:4500:00:5400:00:39
182 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:13:3322400:39:0913801:11:3029.3701:50:3925600:22:5400:00:4000:00:43
183 7011ADRIÀ MORA COSTA-PAULLICENCIA DE DIAABM02:13:4415500:36:0421201:17:5926.9301:54:0313600:19:4100:01:3900:02:04
184 297RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V3M02:13:5227200:41:0112201:10:1429.9001:51:1524800:22:3700:00:3700:00:49
185 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:13:5521000:37:5818101:14:4028.1301:52:3820900:21:1700:00:3700:00:46
186 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:14:0518500:37:1018701:15:3027.8101:52:4021400:21:2500:01:1400:00:43
187 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M02:14:1512200:34:4023101:19:0926.5301:53:4916700:20:2600:00:4200:00:45
188 3129ORIOL RUBIO CARBOINDEPENDIENTEV1M02:14:2623300:39:2817801:14:2428.2301:53:5217200:20:3400:00:3700:00:41
189 6252AGUSTÍ CASTILLO CAÑIZWE RUN TEAMABM02:14:3617500:36:5920801:17:1727.1701:54:1616300:20:2000:01:1500:01:37
190 7007DAVID TEIXIDO RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV2M02:15:0325800:40:2616001:12:3928.9101:53:0522700:21:5800:01:2300:01:14
191 3054JORDI PUJOL BELLALTATEAM TRIRELAYV1M02:15:1318700:37:1221301:18:0526.8901:55:1715000:19:5600:01:0900:00:48
192 7020SANTI RIERA GOMEZLLICENCIA DE DIAV1M02:15:2726900:40:5113001:10:3829.7301:51:2928400:23:5800:01:0100:00:53
193 4618VICTOR PACHECO GONZALEZCLUB NATACIO SITGESV1M02:15:2718200:37:0719901:16:3827.4001:53:4521800:21:4200:00:5400:00:55
194 8017JOSE ANTONIO NUÑEZ FLORELLICENCIA DE DIAV1M02:15:4818800:37:1320701:17:1627.1801:54:2921000:21:1900:00:4400:01:14
195 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM02:16:0425300:40:1117101:13:4028.5101:53:5123400:22:1300:00:4200:00:35
196 2060CESAR LAZAROINDEPENDIENTEV1M02:16:1117900:37:0022201:18:3126.7501:55:3118200:20:4000:00:4900:00:52
197 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:16:1326700:40:4416401:13:1128.7001:53:5523900:22:1800:00:4200:00:40
198 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:16:2523800:39:3119101:16:0327.6101:55:3419000:20:5100:01:0400:01:03
199 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M02:16:3216600:36:3220201:17:0027.2701:53:3226400:23:0000:00:3500:00:34
200 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM02:16:4913400:35:1425301:21:5025.6601:57:0414000:19:4500:00:3500:00:40
201 7012ORIOL BATISTA VIÑASLLICENCIA DE DIAABM02:17:0721700:38:2820901:17:1927.1601:55:4721100:21:2000:01:4800:01:23
202 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM02:17:3219100:37:2723001:19:0826.5401:56:3519300:20:5700:00:3600:00:49
203 5831JOSEP CARLES ANADON ESPACWE RUN TEAMV1M02:17:5718000:37:0222901:19:0726.5401:56:0922000:21:4800:01:0700:01:10
204 7013MOI AGUIRRE VELALLICENCIA DE DIAABM02:18:1824300:39:4621801:18:1426.8401:58:0016200:20:1800:01:2700:01:49
205 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M02:18:1918600:37:1123901:20:3026.0901:57:4117700:20:3800:01:2300:01:27
206 154DANIEL MARIN ZORITAWE RUN TEAMV1M02:18:3723500:39:2919501:16:1827.5201:55:4725500:22:5000:00:5700:01:03
207 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M02:18:4124900:40:0121101:17:3327.0801:57:3420200:21:0700:01:2300:00:46
208 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:18:579300:33:4627301:24:3324.8401:58:1917600:20:3800:00:4600:00:43
209 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM02:18:5917200:36:5323801:20:3026.0901:57:2321600:21:3600:01:0400:00:51
210 7015MARC RALUY MASICHLLICENCIA DE DIAABM02:19:0421300:38:0823601:20:0226.2401:58:1019100:20:5400:01:4900:01:19
211 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M02:19:4125700:40:2422001:18:1626.8301:58:4019800:21:0100:01:0300:00:44
212 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:19:4324200:39:4521401:18:0626.8901:57:5122100:21:5200:01:2700:01:01
213 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:20:1519200:37:2924201:20:5425.9601:58:2322400:21:5200:01:0300:00:54
214 4025JAVIER DEL AGUILA RODAC.E. VILA OLIMPICAV3M02:20:1724100:39:4423201:19:1726.4901:59:0120800:21:1600:01:1700:01:10
215 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M02:20:2128300:41:5418601:15:2727.8301:57:2126200:23:0000:01:0500:01:11
216 8002SEBASTIÀ MOLINA CRUZLLICENCIA DE DIAABM02:20:2124500:39:4921901:18:1526.8401:58:0423700:22:1700:00:0000:00:00
217 2555JAIME CUEVAS LABRADORINDEPENDIENTEV1M02:20:3623900:39:3323401:19:5326.2901:59:2620400:21:1000:00:4400:00:50
218 7010MAXIMILIA CASTRO MOLINA LLICENCIA DE DIAABM02:20:5524400:39:4621701:18:1426.8401:58:0025900:22:5500:01:1900:01:39
219 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM02:20:5919600:37:3923501:19:5926.2601:57:3827200:23:2100:00:5000:00:48
220 8008TONI DIAZ ARNAULLICENCIA DE DIAV1M02:21:0425600:40:1520401:17:0727.2301:57:2228000:23:4200:00:5600:00:53
221 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV2M02:21:2619300:37:3125601:22:1525.5301:59:4621700:21:4000:01:0800:01:01
222 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV3M02:21:3328600:42:0519601:16:2127.5001:58:2626600:23:0700:01:0300:00:58
223 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M02:21:4421500:38:1724501:21:1025.8701:59:2723800:22:1700:01:1600:00:46
224 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM02:22:1026000:40:3123301:19:4726.3202:00:1822300:21:5200:00:3900:00:46
225 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:22:2322200:38:5924301:20:5625.9501:59:5524300:22:2800:00:4800:01:02
226 3502IVAN TIZON TRAGACETETRANSTRIATLONV1M02:22:3222300:39:0125001:21:3525.7402:00:3622500:21:5600:00:4500:00:55
227 2315HECTOR MOLINA GIMENEZC.E. RAYOTEAMV1M02:22:5527400:41:0822501:18:5226.6302:00:0025800:22:5500:00:4600:00:42
228 1718ALEX MARTÍNEZ RAMOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:23:0417000:36:4828401:26:1224.3602:03:0015300:20:0400:00:3500:00:51
229 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV2M02:23:0918900:37:1327501:24:4624.7702:01:5920300:21:1000:00:4400:00:41
230 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLTEAM TRIRELAYABM02:23:1320400:37:5024001:20:3426.0701:58:2430100:24:4900:00:4000:00:51
231 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTV1M02:23:4521900:38:3624801:21:2725.7802:00:0327800:23:4200:00:5500:00:56
232 8010JORDI MIQUEL LLOPARTLLICENCIA DE DIAV1M02:23:4717100:36:4928301:26:1124.3702:03:0018800:20:4700:01:4800:01:19
233 7005RAFA CANOLLICENCIA DE DIAV1M02:23:4921600:38:1926501:23:3225.1402:01:5122800:21:5800:02:3600:01:50
234 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M02:24:1023000:39:2726301:23:1925.2102:02:4621300:21:2400:00:4300:00:51
235 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM02:24:1829100:42:2622801:19:0226.5702:01:2825400:22:5000:00:5900:00:57
236 4925JOAN GORDILLO GARCIATEAM TRIRELAYV1M02:24:2823600:39:3025501:22:1525.5302:01:4525000:22:4300:00:5600:01:03
237 1637VICTOR GIMENEZ BAÑOSC.E. VILA OLIMPICAABM02:24:3624000:39:4325701:22:2425.4902:02:0724400:22:2900:00:5900:01:00
238 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM02:24:4019900:37:4729001:27:2624.0202:05:1312500:19:2700:01:2100:01:20
239 6276ENRIC TESTART RIUMALLOG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:25:0624600:39:5226001:22:5125.3502:02:4324100:22:2300:00:5700:01:04
240 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M02:25:1024700:39:5425401:22:0425.5902:01:5826800:23:1200:01:1200:01:16
241 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M02:25:1222900:39:2626401:23:2025.2002:02:4624200:22:2600:01:0600:01:32
242 5624EDUARD BATLLOSERA BATLLOSTGCBINNABM02:25:3825500:40:1322301:18:3926.7001:58:5231800:26:4600:00:3300:00:35
243 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M02:26:3824800:39:5624601:21:1325.8602:01:0930800:25:2900:00:5100:01:29
244 6285JAVIER DIZ CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M02:26:5919700:37:4029101:27:3623.9702:05:1621900:21:4300:01:2600:01:24
245 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO LHOSPITALETV1M02:27:0129300:42:4024901:21:3225.7602:04:1225200:22:4900:00:5500:01:02
246 7014OSCAR BRIONES ROMERALLICENCIA DE DIAV1M02:27:0231500:44:2922101:18:2626.7702:02:5528500:24:0700:01:2600:01:12
247 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLV1M02:28:2830000:43:2223701:20:1826.1502:03:4030000:24:4800:01:5900:01:51
248 8018JOAQUIN LAVADO TRASMONTELLICENCIA DE DIAV1M02:28:5031100:44:1225101:21:3625.7402:05:4826500:23:0200:00:4700:00:52
249 6060JUAN MANUEL SANTIAGO BELLINDEPENDIENTEV1M02:28:5031200:44:1325201:21:3925.7202:05:5226000:22:5800:01:0700:00:55
250 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:29:0126400:40:3926601:23:5925.0002:04:3829200:24:2300:01:0600:01:03
251 8003IGNASI AYALA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM02:29:1320600:37:5329601:27:5923.8702:05:5227300:23:2100:01:3000:01:26
252 8016RUBÉN ESPEJO ENRIQUELLICENCIA DE DIAABM02:29:1628400:41:5727201:24:2924.8602:06:2625300:22:5000:01:1800:01:06
253 5377JESUS AGUADOVILADECANS TRIATLOV1M02:29:3225200:40:1025901:22:3725.4202:02:4731700:26:4500:00:4000:00:55
254 5758VICTOR GIMENO SANZC.E. RAYOTEAMABM02:30:1527700:41:4026701:24:0624.9702:05:4629300:24:2900:01:2800:00:56
255 6260MIQUEL PERALTA HERRERAC.N. TERRASSAV1M02:30:2726800:40:5127401:24:3824.8102:05:2930400:24:5800:01:0300:01:24
256 2478TOMAS PARADINAS SALSONG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:31:0326100:40:3525801:22:2725.4702:03:0232400:28:0100:00:5100:01:08
257 5531MIQUEL FERRÓN SOLÀC.N. VIC-ETBABM02:31:0726500:40:4127801:25:2824.5702:06:0930300:24:5800:00:4000:00:49
258 5303JOSE MANUEL FRUCTUOSO REGTRIATLO LHOSPITALETV1M02:31:2825900:40:3029801:28:0023.8602:08:3026100:22:5800:01:1700:01:51
259 8005ALBERT BELLET PACHECOLLICENCIA DE DIAV1M02:31:4327000:40:5527101:24:1624.9202:05:1131500:26:3200:01:1400:01:37
260 3091MARTI VERGES ALLENDECLUB TRIATLO BLANESV2M02:33:0226300:40:3629401:27:4323.9402:08:1929900:24:4300:01:3200:01:24
261 5820RAMON MASPONS MASINDEPENDIENTEABM02:33:4229000:42:2228701:26:5024.1802:09:1229400:24:3000:00:3600:00:53
262 8015CONRADO PORTALLICENCIA DE DIAV1M02:34:3227900:41:4630101:28:5723.6102:10:4328100:23:4900:01:0000:01:55
263 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBINDEPENDIENTEV2M02:35:1031800:45:1531901:36:3621.7402:21:51100:13:1900:00:4800:00:56
264 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:35:2430300:43:3429201:27:4023.9502:11:1428700:24:1000:01:1900:00:45
265 1736ARNAU TORRUELLA I CORTÉSCLUB PROAMABM02:35:4529500:42:4830301:29:1623.5302:12:0427700:23:4100:00:5400:00:46
266 6251XAVI MONTAÑÀ CAELLESINDEPENDIENTEV1M02:35:5430500:43:4729501:27:5423.8902:11:4129000:24:1300:01:2200:01:06
267 8019JAUME GENÉ. SALGADOTRI-MUNDOSABM02:36:2725400:40:1231601:35:3921.9602:15:5117400:20:3600:01:1800:01:10
268 4717ANDRES FERNANDEZ LUQUEZPRAT TRIATLO 1994V2M02:36:4829700:42:5630001:28:3423.7102:11:3030500:25:1800:01:1600:01:39
269 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M02:37:5330200:43:3329901:28:2223.7602:11:5531300:25:5800:01:5100:01:21
270 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM02:37:5929200:42:3028201:25:5924.4202:08:2932700:29:3000:00:5100:00:47
271 7017JOEL CUERVAS CUBEROLLICENCIA DE DIAABM02:38:3431900:45:1827701:25:2624.5802:10:4432300:27:5000:01:0100:01:03
272 7004NORDIN OUSTI EL KADERILLICENCIA DE DIAV1M02:38:4132100:45:3427901:25:3524.5402:11:0932200:27:3200:01:1500:01:14
273 3436ALEX RATERA APARICIOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:39:5231000:44:1130701:31:2922.9602:15:4028800:24:1200:01:4000:01:01
274 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM02:40:1926600:40:4329701:28:0023.8602:08:4332900:31:3600:01:1300:01:25
275 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M02:41:1131300:44:2630601:30:5623.0902:15:2231100:25:4900:00:5300:01:24
276 8011CARLES SIMON GRUARTLLICENCIA DE DIAV1M02:42:1230700:43:5131401:34:2922.2302:18:2028300:23:5200:02:0200:02:15
277 8014JOSE M MUÑOZ CUBOLLICENCIA DE DIAV1M02:43:4830900:44:0731001:32:4422.6502:16:5132000:26:5700:02:0500:01:59
278 7003PAU VIELLA SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:45:5928700:42:0631501:35:0222.1002:17:0832600:28:5100:01:0400:01:29
279 7019GENÍS CUFÍ BOSCHLLICENCIA DE DIAABM02:46:1027800:41:4232201:37:3121.5302:19:1331900:26:5700:02:0900:01:42
280 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRI+9 EL MASNOUV2M02:49:1531700:45:1332601:41:0820.7602:26:2125700:22:5400:01:2000:01:37
281 5753DAVID ADRIÀ ALCAÑIZINDEPENDIENTEV1M02:50:1628500:42:0432801:41:3320.6802:23:3731600:26:3900:01:3500:01:47
282 7002DAVID BENJUMEA LOPERALLICENCIA DE DIAV1M02:50:5432000:45:2932401:38:1321.3802:23:4232100:27:1200:01:0700:00:00
283 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M02:57:0832500:46:2332701:41:1020.7602:27:3332800:29:3500:01:0200:01:15
284 7009JOAN CARLES TORRES GOMEZLLICENCIA DE DIAV2M02:57:4532900:48:4832501:40:3120.8902:29:1932500:28:2600:02:1100:02:14


NF 2267ÀNGEL GABÁS POLOC.E.T. DISTANCEV1M00:00:00000:36:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00
NF 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:00:00000:31:01001:05:1632.1801:36:17000:00:0000:00:2900:01:00
NF 5602JOSEP ORIOL RUBIROLA GAMETGCBINNABM00:00:00000:34:16001:23:1425.2301:57:30000:00:0000:01:0100:01:08
NF 4260FERNANDO DIETSCHETEAM TRIRELAYV1M00:00:00000:36:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5100:00:00
NF 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:00:00000:31:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2900:00:00
NF 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV1M00:00:00000:40:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1100:00:00
NF 1485REYNOLD GONZALEZ FERNANDEASS TRIATLETES MANRESANSV1M00:00:00000:34:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00
NF 3326SERGI SAEZ DAMASC.A. LES TORTUGUESABM00:00:00000:32:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00




NP 347SALVADOR SABORIT BRACEROSCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M
NP 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 3624ALBERT GUIRAL BLANCOC.N. VILAFRANCA ABM
NP 5665JOSE LUIS LORENTE FERNÁNDINDEPENDIENTEV1M
NP 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M
NP 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M
NP 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. TRIATLO PICORNELLABM
NP 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M
NP 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOTRIATLO LHOSPITALETV1M
NP 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 1139ALBERT VALLS CALVOTRIATLO LHOSPITALETV1M
NP 6256GUILLAUME ALLAINCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 8001JAN FLAQUER MELERLLICENCIA DE DIAABM
NP 8009CARLOS ORTIZ VERDÚLLICENCIA DE DIAABM
NP 8013JORDI RÍOS MONTERO LLICENCIA DE DIAV1M
NP 140PAU CORTÉS PÉREZTRIATLO LHOSPITALETABM
NP 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M
NP 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM
NP 6142RAUL MAÍZ SANTÍNCLUB ESPORTIU Z5ABM
NP 6250RAMON MENA PACHEITRIATLETES SOLIDARISV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32