RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
370 343 331 12 0 9 35 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM01:47:58500:29:182201:03:1433.2101:32:32200:15:2600:00:2900:00:27
2 5794FERRAN CARRERAS LAVC.A. IGUALADAJNM01:55:309200:33:382901:03:5332.8701:37:316300:17:5900:00:4200:00:36
3 7018MARC FONT PILLICENCIA DE DIAJNM01:56:315000:32:065501:05:2132.1301:37:2710200:19:0400:01:0900:00:54
4 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROJNM01:58:297700:33:166401:06:2931.5901:39:459100:18:4400:00:2800:00:31
5 4464MARC TEIXIDOR VILARCLUB NATACIO BANYOLESJNM02:04:0413600:35:227801:07:4331.0101:43:0519600:20:5900:00:2800:00:37
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:15:5820800:37:5820301:17:0327.2601:55:0119200:20:5700:00:3400:00:59
2 5789CRISTINA BRU CLOTEC.A. IGUALADASUB23F02:21:2826200:40:3621601:18:0926.8701:58:4525100:22:4300:00:4000:00:39
3 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOABF02:25:1623700:39:3127601:25:0024.7102:04:3118600:20:4500:00:5200:00:35
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:48:21300:29:182101:03:1133.2401:32:29700:15:5200:00:2900:00:26
2 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:48:531000:30:251501:02:0833.801:32:33900:16:2000:00:2900:00:30
3 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:49:052100:31:021101:01:3634.0901:32:381200:16:2700:00:3400:00:27
4 3336JORDI GARCIA BERMUDC.E. RAYOTEAMABM01:50:312700:31:07801:01:3334.1201:32:405800:17:5100:00:2700:00:27
5 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:52:413500:31:352601:03:4332.9601:35:183700:17:2300:00:2900:00:33
6 5799JORDI PERELLÓ COLLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:52:554500:31:593101:04:0332.7901:36:022400:16:5300:00:3800:00:43
7 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5ABM01:53:474300:31:573001:03:5932.8201:35:565900:17:5100:00:3100:00:33
8 4594ORIOL ALONSO SERRANCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:55:173900:31:506801:06:3331.5601:38:232500:16:5400:00:4800:00:43
9 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:00:554400:31:588401:07:5530.9201:39:5320000:21:0200:00:3700:00:32
10 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:01:506200:32:4810601:09:0830.3801:41:5614700:19:5400:00:3000:00:33
11 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:03:316500:32:5314901:12:0529.1301:44:588300:18:3300:00:3800:00:34
12 6280ROGER MONTSERRAT FCLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:03:4312300:34:4512301:10:1629.8901:45:018700:18:4200:00:3900:00:43
13 8012PEP SIMON FUMADOLLICENCIA DE DIASUB23M02:08:3512500:34:5219401:16:1327.5501:51:054100:17:3000:01:3200:01:23
14 3356RAMON PUJOL DESCALCLUB NATACIO OLOTSUB23M02:09:1515600:36:0716101:12:4228.8901:48:4916800:20:2600:00:3600:00:36
15 5764ARNAU ONIEVA BALBOAC.E. RAYOTEAMSUB23M02:11:3618300:37:0916601:13:1528.6701:50:2420600:21:1200:00:4000:00:44
16 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M02:16:3216600:36:3220201:17:0027.2701:53:3226400:23:0000:00:3500:00:34
17 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOABM02:17:3219100:37:2723001:19:0826.5401:56:3519300:20:5700:00:3600:00:49
18 4583JOAQUIN GABRIEL QUICLUB NATACIO BARCELONASUB23M02:18:579300:33:4627301:24:3324.8401:58:1917600:20:3800:00:4600:00:43
19 7003PAU VIELLA SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:45:5928700:42:0631501:35:0222.102:17:0832600:28:5100:01:0400:01:29
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:54:097100:32:563601:04:2732.5801:37:232300:16:4600:00:3800:00:32
2 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:07:0314200:35:4316201:12:4528.8701:48:288400:18:3500:00:3700:00:31
3 5407ANDREA CASTAN USONC.E. TRIATLO PICORNELLABF02:14:5520000:37:4721001:17:2027.1601:55:0714300:19:4800:00:4900:00:41
4 4854LAURA MARTINEZ BUCATGCBINNABF02:29:0927600:41:3226801:24:0924.9602:05:4127500:23:2800:00:4600:00:54
5 2093CARLOTA AGUILERA ORCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:29:1628100:41:4727001:24:1524.9302:06:0226900:23:1400:00:4500:00:45
6 6277LAIA CALDERO BREUERCLUB NATACIO BANYOLESABF02:29:3723100:39:2728501:26:4324.2202:06:1027400:23:2700:01:0300:00:50
7 6264LAURA PUJALS PRUNEDTRI+9 EL MASNOUABF02:30:1129900:43:1226201:23:1725.2202:06:2927900:23:4200:01:0400:01:05
8 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:34:3330400:43:4529301:27:4123.9502:11:2626700:23:0700:00:4300:01:14
9 6248YOLANDA FONT MONFORCLUB ESPORTIU Z5ABF02:35:1927500:41:2330801:31:4722.8802:13:1023300:22:0900:01:0300:00:58
10 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO ATLESABF02:37:4632300:46:0128901:27:0524.1102:13:0629800:24:4000:00:4800:00:59
11 6268CLAUDIA CAPDEVILA FTRI+9 EL MASNOUABF02:58:5032800:48:1232901:44:3020.102:32:4231400:26:0800:01:3400:01:25
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTNAN OLIVERAS TEAMABM01:44:15100:28:31101:00:0634.9401:28:37400:15:3800:00:2500:00:30
2 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:53400:29:18501:00:4634.5601:30:04600:15:4900:00:2600:00:34
3 1574ERIK MERINO ALAMINOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:46:14700:29:39201:00:1434.8601:29:531000:16:2100:00:2500:00:29
4 5954ARNAU TURONNAN OLIVERAS TEAMABM01:46:38200:29:17301:00:3934.6201:29:562100:16:4200:00:2600:00:27
5 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM01:49:041100:30:251601:02:1733.7201:32:421100:16:2200:00:2500:00:34
6 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:49:112300:31:02901:01:3434.1101:32:361600:16:3500:00:2800:00:31
7 8024ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOABM01:52:113200:31:312501:03:4032.9801:35:112700:17:0000:00:3600:00:35
8 8021SEBASTIÀ MASCARÓ RIDUET TRI PORTITXOLABM01:52:274100:31:551801:02:4333.4801:34:385500:17:4900:00:4000:00:33
9 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:53:193000:31:204101:04:4532.4301:36:053100:17:1400:01:0300:00:44
10 4813ALEJANDRO DELGADO VCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:54:391500:30:594801:04:5532.3501:35:549300:18:4500:00:3300:00:47
11 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:55:456300:32:524001:04:4032.4701:37:327200:18:1300:00:3000:00:39
12 5837ROGER RIERA BOZZOTRICBM-CALELLAABM01:56:033700:31:497201:07:0731.2901:38:562900:17:0700:00:4300:00:41
13 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:56:067400:33:114501:04:5332.3701:38:046400:18:0200:00:3000:00:32
14 1179ALBERT BONILLA SOLENAN OLIVERAS TEAMABM01:56:485900:32:394201:04:5032.3901:37:2911500:19:1900:00:3100:00:38
15 8020XABIER RODRIGUEZ MAINDEPENDENTABM01:57:155400:32:287401:07:2131.1801:39:493800:17:2600:00:4400:00:51
16 4193MARTI LLOP SAUQUE VCLUB PROAMABM02:00:3313200:35:005901:05:5131.8901:40:5113800:19:4200:01:1500:00:43
17 4682DANIEL LEON ALONSOC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:01:1910300:34:0211001:09:1930.301:43:216100:17:5800:00:3600:00:44
18 2244ENRIQUE JAVIER GARCC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:01:268800:33:3311301:09:2830.2301:43:017900:18:2500:00:5800:00:43
19 3660GIORDANO MORALES CAC.E. NO TE PARESABM02:01:4210200:34:0211801:09:5930.0101:44:015100:17:4100:00:4000:00:44
20 3636ALBERT LOPEZ DEULOFCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:01:488700:33:3310301:09:0130.4301:42:3411000:19:1400:00:3400:00:41
21 2399JOAQUIM FERNANDEZ CC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:03:2315400:36:038301:07:5430.9301:43:5712400:19:2600:00:3500:00:44
22 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:03:469700:33:4913501:11:1429.4801:45:039000:18:4300:00:3200:00:40
23 8004MIGUEL ÁNGEL GONZÁLLLICENCIA DE DIAABM02:07:0519000:37:228001:07:5130.9501:45:1322200:21:5200:01:0300:00:45
24 4816CHRISTIAN RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:07:2012400:34:4810801:09:1230.3501:44:0027100:23:2000:01:1200:01:16
25 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:08:1616800:36:3514101:11:3629.3301:48:1115400:20:0500:00:3500:00:35
26 2344ALEJANDRO SANCHEZ LCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:09:2915000:35:5215801:12:3528.9301:48:2719900:21:0200:00:3400:00:39
27 4096ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLABM02:09:445700:32:3617301:13:5128.4401:46:2727000:23:1700:00:3000:00:37
28 1796JAVIER SANCHEZ AMIGC.N. BADALONAABM02:09:5321200:38:0615401:12:2129.0301:50:2712300:19:2600:00:3300:00:40
29 7011ADRIÀ MORA COSTA-PALLICENCIA DE DIAABM02:13:4415500:36:0421201:17:5926.9301:54:0313600:19:4100:01:3900:02:04
30 7013MOI AGUIRRE VELALLICENCIA DE DIAABM02:18:1824300:39:4621801:18:1426.8401:58:0016200:20:1800:01:2700:01:49
31 7015MARC RALUY MASICHLLICENCIA DE DIAABM02:19:0421300:38:0823601:20:0226.2401:58:1019100:20:5400:01:4900:01:19
32 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:20:1519200:37:2924201:20:5425.9601:58:2322400:21:5200:01:0300:00:54
33 7010MAXIMILIA CASTRO MOLLICENCIA DE DIAABM02:20:5524400:39:4621701:18:1426.8401:58:0025900:22:5500:01:1900:01:39
34 1718ALEX MARTÍNEZ RAMOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:23:0417000:36:4828401:26:1224.3602:03:0015300:20:0400:00:3500:00:51
35 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM02:24:1829100:42:2622801:19:0226.5702:01:2825400:22:5000:00:5900:00:57
36 8003IGNASI AYALA MARTINLLICENCIA DE DIAABM02:29:1320600:37:5329601:27:5923.8702:05:5227300:23:2100:01:3000:01:26
37 8016RUBÉN ESPEJO ENRIQULLICENCIA DE DIAABM02:29:1628400:41:5727201:24:2924.8602:06:2625300:22:5000:01:1800:01:06
38 5758VICTOR GIMENO SANZC.E. RAYOTEAMABM02:30:1527700:41:4026701:24:0624.9702:05:4629300:24:2900:01:2800:00:56
39 8019JAUME GENÉ. SALGADOTRI-MUNDOSABM02:36:2725400:40:1231601:35:3921.9602:15:5117400:20:3600:01:1800:01:10
40 7017JOEL CUERVAS CUBEROLLICENCIA DE DIAABM02:38:3431900:45:1827701:25:2624.5802:10:4432300:27:5000:01:0100:01:03
41 7019GENÍS CUFÍ BOSCHLLICENCIA DE DIAABM02:46:1027800:41:4232201:37:3121.5302:19:1331900:26:5700:02:0900:01:42
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8999LAURA ISABEL PHILIPLLICENCIA DE DIAABF01:54:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5747AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF02:14:5120200:37:4820501:17:0727.2301:54:5514900:19:5600:00:3400:00:33
3 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF02:22:0323400:39:2924701:21:2225.8102:00:5120500:21:1200:00:5300:01:00
4 6258ALIZÉE KERVEVANCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF02:24:1628000:41:4724401:21:0925.8802:02:5621200:21:2000:01:0600:00:54
5 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:27:4128200:41:4726101:23:1125.2502:04:5824900:22:4300:00:4900:00:42
6 6109PRUNELLE CHASSOTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF02:37:1827100:40:5931301:34:1422.2902:15:1323200:22:0500:01:0000:01:10
7 4992LAURA BENEJAM BOUTITGCBINNABF02:38:5430800:43:5830401:29:2723.4802:13:2530900:25:2900:00:3600:00:47
8 5079ESTHER MARTINEZ GARCLUB ESPORTIU Z5ABF02:45:0732600:47:0030901:32:3922.6702:19:3930700:25:2800:00:5000:00:52
9 6286NATALIA GALLARDO ICCT SALOU COSTA DAURADAABF02:46:5531600:44:5731801:36:2321.7902:21:2031000:25:3500:01:0800:01:15
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:48:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2028DEHEZ AMAURYC.E.T. DISTANCEABM01:48:28900:29:581701:02:3633.5501:32:34800:15:5400:00:3000:00:28
3 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:52:334700:32:022701:03:5132.8901:35:531900:16:4000:00:5500:00:32
4 4923GERARD BARTRINA SOLNAN OLIVERAS TEAMABM01:54:093800:31:495001:04:5932.3201:36:483500:17:2100:00:5700:01:24
5 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:54:498000:33:242401:03:3533.0301:36:595600:17:5000:00:3500:00:47
6 1156VICTOR ROJAS CERVELC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:55:094600:32:025601:05:2932.0701:37:314700:17:3800:00:3200:00:37
7 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM01:55:247000:32:545401:05:1632.1801:38:103200:17:1400:00:2800:00:36
8 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:55:563100:31:218101:07:5230.9401:39:132200:16:4300:00:2900:00:35
9 1772MARC ABULI LLUCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:56:186800:32:545301:05:1332.201:38:077000:18:1100:00:3400:00:34
10 1871DANIEL DORADO FERNAC.N. SABADELLABM01:57:408600:33:324301:04:5232.3701:38:2411300:19:1600:00:4300:00:48
11 3061JORDI ROURA CAPDEVICLUB NATACIO OLOTABM01:58:283300:31:3111601:09:4330.1201:41:143000:17:1400:00:3000:00:32
12 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM01:58:327200:32:597501:07:2431.1601:40:236800:18:0900:00:3100:00:34
13 2394MIQUEL CAMPDERRICHCLUB NATACIO OLOTABM01:58:396700:32:549101:08:2730.6801:41:213400:17:1800:00:3100:00:38
14 7016ALEJANDRO PAULES HEC.A.JACA TRIATLON-REST. BABM01:58:5014800:35:493901:04:4032.4701:40:297500:18:2100:00:3800:00:42
15 4415DAVID PALACIOS PIQUCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:59:198100:33:268501:08:0430.8501:41:305400:17:4900:00:3400:00:48
16 6140JORDI LLORDÉS MORELCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:59:361300:30:5713301:11:0729.5301:42:044200:17:3200:00:5000:00:59
17 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:59:4010100:34:007701:07:2731.1301:41:277100:18:1300:00:4800:00:35
18 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM02:00:167600:33:1511401:09:3430.1901:42:493900:17:2700:00:3800:00:41
19 5581VICENTE MARTINEZ MACLUB ESPORTIU Z5ABM02:01:0412700:34:536701:06:3331.5601:41:2613100:19:3800:00:3500:00:35
20 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:02:009900:33:5210401:09:0330.4101:42:5510600:19:0500:00:3300:00:32
21 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDIENTEABM02:02:5312800:34:549601:08:3730.601:43:3111900:19:2200:00:4900:00:37
22 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM02:03:014200:31:5514801:12:0129.1601:43:5610400:19:0500:00:3100:00:57
23 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM02:03:291200:30:3918301:14:5628.0201:45:356000:17:5400:00:3400:00:41
24 6267GERARD DANÉS I PIBEG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:03:5615700:36:0810201:08:5630.4601:45:049500:18:5200:00:4500:00:38
25 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM02:04:125100:32:1114501:11:5129.2301:44:0215800:20:1000:00:3000:00:44
26 5889MARC VILAMANYA LOPECLUB NATACIO OLOTABM02:04:2413500:35:1811501:09:4030.1401:44:5812200:19:2600:00:3800:00:35
27 5596AITOR GRAJAL MARTINTGCBINNABM02:05:0311000:34:1812401:10:2029.8601:44:3816600:20:2500:00:3900:00:47
28 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM02:16:0425300:40:1117101:13:4028.5101:53:5123400:22:1300:00:4200:00:35
29 2052XAVIER SERRANO BELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:16:1326700:40:4416401:13:1128.701:53:5523900:22:1800:00:4200:00:40
30 8002SEBASTIÀ MOLINA CRULLICENCIA DE DIAABM02:20:2124500:39:4921901:18:1526.8401:58:0423700:22:1700:00:0000:00:00
31 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM02:20:5919600:37:3923501:19:5926.2601:57:3827200:23:2100:00:5000:00:48
32 1637VICTOR GIMENEZ BAÑOC.E. VILA OLIMPICAABM02:24:3624000:39:4325701:22:2425.4902:02:0724400:22:2900:00:5900:01:00
33 6276ENRIC TESTART RIUMAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:25:0624600:39:5226001:22:5125.3502:02:4324100:22:2300:00:5700:01:04
34 5820RAMON MASPONS MASINDEPENDIENTEABM02:33:4229000:42:2228701:26:5024.1802:09:1229400:24:3000:00:3600:00:53
35 1736ARNAU TORRUELLA I CCLUB PROAMABM02:35:4529500:42:4830301:29:1623.5302:12:0427700:23:4100:00:5400:00:46
36 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM02:37:5929200:42:3028201:25:5924.4202:08:2932700:29:3000:00:5100:00:47
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF02:14:1920100:37:4820601:17:1127.2101:54:5911700:19:2000:00:3200:00:34
2 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF02:16:2320500:37:5022401:18:4726.6601:56:3714200:19:4600:00:4400:00:49
3 5818LESLIE REKOW REPULLPRAT TRIATLO 1994ABF02:18:3225100:40:0619801:16:3027.4501:56:3622600:21:5600:01:0600:00:47
4 6282NURIA BERTRAN GRIFOCLUB TRIATLO ARENYSABF02:25:1528800:42:0924101:20:5225.9702:03:0123500:22:1400:00:5100:01:00
5 6253VALENTINA CARRONC.E. NO TE PARESABF02:27:5622100:38:4928801:27:0324.1202:05:5223100:22:0400:01:0100:01:07
6 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:29:2023200:39:2730201:29:1623.5302:08:4317500:20:3700:00:5000:00:46
7 2412BIANCA CHERUBINI BATRI+9 EL MASNOUABF02:34:1130600:43:5128001:25:4424.4902:09:3529700:24:3600:01:0400:01:00
8 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:46:5531400:44:2832101:37:0221.6402:21:3030600:25:2500:01:0000:00:48
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:45:49600:29:21401:00:4334.5901:30:04500:15:4500:00:2700:00:33
2 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM01:49:381800:31:011201:01:3834.0701:32:392600:16:5900:00:3000:00:33
3 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:50:563600:31:36601:01:1134.3201:32:476900:18:0900:00:2900:00:43
4 2999FRANCISCO JAVIER TOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:51:551600:31:003401:04:2132.6301:35:211500:16:3400:00:3000:00:35
5 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:52:322600:31:064601:04:5432.3601:36:001300:16:3200:00:3800:00:32
6 3775MARC CASADEVALL GAYCLUB NATACIO BANYOLESABM01:53:406600:32:532301:03:1533.201:36:084400:17:3200:00:3100:00:39
7 5210ALEJANDRO REAL SALADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:55:165800:32:363201:04:1732.6701:36:537700:18:2300:00:3100:00:39
8 1813DAVID RODRIGUEZ PERCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:56:121400:30:588601:08:1130.801:39:092800:17:0300:00:3400:00:34
9 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 TEAMABM01:56:473400:31:336501:06:3131.5701:38:048900:18:4300:00:2800:00:29
10 4926RAUL SAYAGO VILLARRCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:58:389500:33:486201:06:1331.7101:40:018600:18:3700:00:4100:00:43
11 316SAMUEL HUERTA RODRICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:58:598200:33:266301:06:1731.6801:39:4311100:19:1600:00:3500:00:50
12 4529JOSEP MARÍA NOVELLACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:59:1411100:34:215801:05:4831.9101:40:0910500:19:0500:00:3500:00:50
13 4922PAU REIG COMAJUANNAN OLIVERAS TEAMABM02:00:582800:31:0713701:11:2729.3901:42:347800:18:2400:00:5000:00:57
14 3425JAVIER MARTINEZ MUÑC. TRIATLO MONTORNESABM02:00:594000:31:5314001:11:3229.3601:43:254500:17:3400:00:3100:00:34
15 8022ALBERTO ESTEBANEZ DC.D. TALAVERA TRAININGABM02:01:108300:33:2711901:10:0429.9701:43:314800:17:3900:00:5100:00:52
16 3362LLUIS VALL-LLOSERATGCBINNABM02:01:135600:32:3512501:10:2129.8501:42:567300:18:1700:00:3300:00:30
17 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:01:1712100:34:396901:06:4731.4401:41:2614500:19:5100:00:3700:00:35
18 3808VICTOR LANGREO CERDTRIATLO LHOSPITALETABM02:01:1814400:35:447601:07:2531.1501:43:096600:18:0900:00:4600:00:33
19 2619JORDI SERRANO MOLERTRIATLO LHOSPITALETABM02:01:2610700:34:139901:08:4430.5501:42:578100:18:2900:01:0600:00:44
20 3016ORIOL MARTINEZ BAQUC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:02:1214700:35:476101:06:1231.7201:41:5916100:20:1300:00:3500:00:49
21 2755DAVID GARCIA RODRIGTEAM TRIRELAYABM02:02:498400:33:3014201:11:4029.301:45:105000:17:3900:00:5000:00:40
22 4805ANDRES BARBERO SANCCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:03:5213300:35:078701:08:1130.801:43:1817300:20:3400:00:4000:00:43
23 6254OLAWALE MARTINS CAMCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:04:087800:33:1614601:11:5629.1901:45:129700:18:5600:00:4200:00:40
24 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:04:175200:32:1617601:14:1628.2801:46:325200:17:4500:00:3700:00:38
25 5965RAUL COLL NOGUETRICBM-CALELLAABM02:04:5016400:36:1910001:08:4730.5301:45:0613900:19:4400:00:3500:00:45
26 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:05:1016900:36:409001:08:2430.701:45:0415500:20:0600:00:3400:00:42
27 4080MARIO PRIETO CONESCLUB NATACIO SITGESABM02:06:4514900:35:5112601:10:2229.8401:46:1317100:20:3200:00:3300:00:39
28 8023JUAN CARLOS RIVERA C.T. AL-FANADICABM02:07:1513700:35:2215601:12:252901:47:4712700:19:2800:00:5500:00:49
29 1627JAVIER CARVAJAL PICC.E. RAYOTEAMABM02:07:4612600:34:539401:08:3230.6401:43:2529100:24:2100:00:3000:00:32
30 945JUAN JOSE ROBLES SATRIATLO LHOSPITALETABM02:08:2815900:36:0914301:11:4129.301:47:5017900:20:3800:00:4800:00:40
31 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSAABM02:09:3911500:34:3019301:16:0727.5901:50:379800:19:0200:00:3500:00:39
32 2735SERGI CRISTIN MARTITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:10:4216100:36:1115101:12:1629.0601:48:2723600:22:1500:00:3300:00:37
33 932JONATAN NIETO JIMEC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:10:5620300:37:4816701:13:2228.6201:51:1014100:19:4600:00:3500:00:41
34 1351JACINT HITOS CARMONTRI+9 EL MASNOUABM02:12:1721400:38:1311201:09:2830.2301:47:4129500:24:3600:00:3300:00:38
35 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM02:12:4618400:37:1018501:15:1127.9301:52:2116500:20:2500:00:5500:00:47
36 4345ANTONIO ROZAS ALBACCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:13:1620900:37:5818001:14:3328.1701:52:3118500:20:4500:00:5400:00:39
37 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:13:5521000:37:5818101:14:4028.1301:52:3820900:21:1700:00:3700:00:46
38 6252AGUSTÍ CASTILLO CAÑWE RUN TEAMABM02:14:3617500:36:5920801:17:1727.1701:54:1616300:20:2000:01:1500:01:37
39 3089IVAN SANCHEZ ALCARATRANSTRIATLONABM02:16:4913400:35:1425301:21:5025.6601:57:0414000:19:4500:00:3500:00:40
40 7012ORIOL BATISTA VIÑALLICENCIA DE DIAABM02:17:0721700:38:2820901:17:1927.1601:55:4721100:21:2000:01:4800:01:23
41 4572MARCO ANTONIO BRAVOCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM02:18:5917200:36:5323801:20:3026.0901:57:2321600:21:3600:01:0400:00:51
42 5696EDUARD VERA GONZALETRI+9 EL MASNOUABM02:22:1026000:40:3123301:19:4726.3202:00:1822300:21:5200:00:3900:00:46
43 2081IGNASI PIÑEIRO ADELTEAM TRIRELAYABM02:23:1320400:37:5024001:20:3426.0701:58:2430100:24:4900:00:4000:00:51
44 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM02:24:4019900:37:4729001:27:2624.0202:05:1312500:19:2700:01:2100:01:20
45 5624EDUARD BATLLOSERA BTGCBINNABM02:25:3825500:40:1322301:18:3926.701:58:5231800:26:4600:00:3300:00:35
46 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:29:0126400:40:3926601:23:592502:04:3829200:24:2300:01:0600:01:03
47 5531MIQUEL FERRÓN SOLÀC.N. VIC-ETBABM02:31:0726500:40:4127801:25:2824.5702:06:0930300:24:5800:00:4000:00:49
48 4482ALEXANDRE FERNANDEZCLUB TRIATLO SABADELLABM02:40:1926600:40:4329701:28:0023.8602:08:4332900:31:3600:01:1300:01:25
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19MONTSE MAS SANZCLUB NATACIO BANYOLESV1F02:06:3910900:34:1718201:14:5328.0401:49:104000:17:2900:00:3800:00:34
2 4932SABINA ORTEGA COSCUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F02:16:2521800:38:3120101:16:5627.301:55:2719500:20:5800:00:4100:00:41
3 6281ANGELA GALLENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F02:19:3522800:39:1722701:19:0226.5701:58:1920700:21:1600:00:5600:01:05
4 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F02:29:3327300:41:0328101:25:5624.4402:06:5924600:22:3400:00:4100:00:45
5 5422KATJA BLOMQVISTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:31:3329400:42:4626901:24:1124.9502:06:5729600:24:3600:00:5700:00:50
6 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.E. TRIATLO PICORNELLV1F02:35:1328900:42:1530501:30:2623.2202:12:4124500:22:3200:00:5400:00:47
7 6272MARTA PLANELLAS BACCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:44:3132200:45:4731201:33:5022.3802:19:3730200:24:5400:00:5700:00:49
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994V1M01:48:041700:31:001001:01:3634.0901:32:36300:15:2800:00:2700:00:28
2 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:49:231900:31:011301:01:4134.0401:32:422000:16:4100:00:2800:00:32
3 976ALBERT JIMENEZ GARC.E. RAYOTEAMV1M01:49:252500:31:041401:01:4234.0401:32:461800:16:3900:00:3400:00:36
4 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M01:49:572900:31:20701:01:2334.2101:32:433300:17:1400:00:3800:00:40
5 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:50:09800:29:402001:02:5733.3601:32:374300:17:3200:00:2600:00:28
6 4514DIEGO RIBAO RODRIGUTGCBINNV1M01:52:344800:32:042801:03:5132.8901:35:551700:16:3900:00:3100:00:37
7 3785MARC MARIN GINESTAC.N. BADALONAV1M01:53:262200:31:023701:04:3332.5301:35:355700:17:5100:00:2800:00:45
8 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNV1M01:54:375500:32:343501:04:2432.6101:36:584900:17:3900:00:0000:00:34
9 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:56:127300:33:005101:05:0532.2701:38:056500:18:0700:00:2700:00:31
10 2476JOSE LUIS CRUZ INFATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:56:594900:32:048901:08:2130.7201:40:251400:16:3400:00:4000:00:41
11 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:57:339400:33:473801:04:3532.5201:38:2210900:19:1100:00:3700:00:43
12 6288DAVID MARTINEZ GARCFLOR DE TRIATLOV1M01:58:0110000:33:556601:06:3131.5701:40:264600:17:3500:00:4200:00:37
13 6278RICARD BALAGUE CAVAC.E. RAYOTEAMV1M01:58:0311700:34:325201:05:0932.2301:39:417600:18:2200:00:5300:00:45
14 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAV1M01:58:432400:31:039501:08:3630.6101:39:3910000:19:0400:00:2900:00:42
15 8006JOAN PALOMERAS CLAVLLICENCIA DE DIAV1M01:58:586000:32:419301:08:2830.6701:41:095300:17:4900:01:1300:01:10
16 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:59:196900:32:549201:08:2730.6801:41:216200:17:5800:00:5100:00:36
17 4321MIGUEL ANGEL PEREZ TRICBM-CALELLAV1M01:59:216400:32:528801:08:2030.7301:41:126700:18:0900:00:3600:00:31
18 204LLIBERT FORTUNY I CCMG FERRER HOTELSV1M01:59:3010400:34:036001:06:0231.801:40:0512100:19:2500:00:3100:00:44
19 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:59:569000:33:348201:07:5330.9401:41:278000:18:2900:00:3200:00:46
20 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAV1M02:00:2012900:34:545701:05:373201:40:3114400:19:4900:00:3000:00:41
21 5334CHRISTIAN TELLEZ MAC.E. RAYOTEAMV1M02:01:0111400:34:3010701:09:0830.3801:43:383600:17:2300:00:3100:00:41
22 1227JUAN ANTONIO HERNANTRIATLO LHOSPITALETV1M02:02:059800:33:5011701:09:4430.1101:43:348200:18:3100:00:3900:00:38
23 5930OSCAR BERTRAN AGUIC.N. SABADELLV1M02:02:239600:33:4911101:09:2530.2501:43:1410700:19:0900:00:3400:00:42
24 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESV1M02:02:326100:32:4812901:10:3329.7701:43:2110800:19:1100:00:3500:00:48
25 3334GREGORIO SAINZ PARDC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:02:4422500:39:103301:04:1832.6601:43:2811200:19:1600:00:4100:00:44
26 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M02:04:0111200:34:2510101:08:5030.5101:43:1518700:20:4600:00:3700:00:36
27 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOC.E. NO TE PARESV1M02:04:5711600:34:3112701:10:2829.801:44:5915100:19:5800:00:4300:00:49
28 5673JORDI ROYES YUBEROTEAM TRIRELAYV1M02:05:1710600:34:0713401:11:0929.5201:45:1615200:20:0100:00:3500:00:44
29 1240RAUL SILVESTRE TIENCLUB NATACIO CALDESV1M02:06:1210500:34:0615901:12:3528.9301:46:4112900:19:3100:00:3400:00:45
30 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M02:07:1016300:36:1513901:11:3129.3601:47:4612000:19:2400:00:3400:00:37
31 652ALBERT MARINA PERARC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:08:2014600:35:4615001:12:1129.0901:47:5716400:20:2300:00:5600:00:49
32 6255CESAR HERNANDEZ CEBCLUB ESPORTIU Z5V1M02:08:3716500:36:2713601:11:2329.4201:47:5018900:20:4700:00:3700:00:39
33 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:08:5917300:36:5713201:10:5729.601:47:5420100:21:0500:00:3300:00:49
34 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIV1M02:09:2011300:34:2718801:15:3327.801:50:0011600:19:2000:00:4700:00:56
35 601ALBERT OLIVERAS LLUC.E. RAYOTEAMV1M02:09:4517700:36:5916801:13:2528.601:50:2411800:19:2100:00:3100:00:55
36 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESV1M02:09:4813800:35:2518401:15:0727.9601:50:3211400:19:1600:00:3500:00:37
37 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M02:10:3419400:37:3413101:10:4129.7101:48:1524000:22:1900:00:3700:00:38
38 5957JAVIER CASTAN ROMERC.N. BADALONAV1M02:10:3621100:38:0515501:12:2329.0101:50:2815700:20:0800:00:3600:00:39
39 1064JORDI PUIGDOLLERS NINDEPENDIENTEV1M02:11:2517600:36:5917701:14:1928.2601:51:1815600:20:0700:00:5900:00:45
40 3395JOSE MARIA PRIETO AINDEPENDIENTEV1M02:11:5315300:36:0216501:13:1428.6801:49:1624700:22:3700:00:3900:00:38
41 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:12:0719500:37:3816901:13:3128.5601:51:0919400:20:5800:00:3500:00:42
42 591JAUME ARANDA MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:12:2016700:36:3419201:16:0727.5901:52:4113200:19:3900:00:3600:00:51
43 5274RUBEN FERNANDEZ MORC.N. BADALONAV1M02:12:3520700:37:5417901:14:3128.1801:52:2515900:20:1000:00:5200:01:03
44 4959JOSE MANUEL MONTIJAC. TRIATLO MONTORNESV1M02:12:4014000:35:4119701:16:2127.501:52:0217800:20:3800:00:5300:00:51
45 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M02:14:1512200:34:4023101:19:0926.5301:53:4916700:20:2600:00:4200:00:45
46 3129ORIOL RUBIO CARBOINDEPENDIENTEV1M02:14:2623300:39:2817801:14:2428.2301:53:5217200:20:3400:00:3700:00:41
47 7020SANTI RIERA GOMEZLLICENCIA DE DIAV1M02:15:2726900:40:5113001:10:3829.7301:51:2928400:23:5800:01:0100:00:53
48 8017JOSE ANTONIO NUÑEZLLICENCIA DE DIAV1M02:15:4818800:37:1320701:17:1627.1801:54:2921000:21:1900:00:4400:01:14
49 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:16:2523800:39:3119101:16:0327.6101:55:3419000:20:5100:01:0400:01:03
50 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M02:18:1918600:37:1123901:20:3026.0901:57:4117700:20:3800:01:2300:01:27
51 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESV1M02:20:2128300:41:5418601:15:2727.8301:57:2126200:23:0000:01:0500:01:11
52 2555JAIME CUEVAS LABRADINDEPENDIENTEV1M02:20:3623900:39:3323401:19:5326.2901:59:2620400:21:1000:00:4400:00:50
53 3502IVAN TIZON TRAGACETTRANSTRIATLONV1M02:22:3222300:39:0125001:21:3525.7402:00:3622500:21:5600:00:4500:00:55
54 2315HECTOR MOLINA GIMENC.E. RAYOTEAMV1M02:22:5527400:41:0822501:18:5226.6302:00:0025800:22:5500:00:4600:00:42
55 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTV1M02:23:4521900:38:3624801:21:2725.7802:00:0327800:23:4200:00:5500:00:56
56 7005RAFA CANOLLICENCIA DE DIAV1M02:23:4921600:38:1926501:23:3225.1402:01:5122800:21:5800:02:3600:01:50
57 4925JOAN GORDILLO GARCITEAM TRIRELAYV1M02:24:2823600:39:3025501:22:1525.5302:01:4525000:22:4300:00:5600:01:03
58 6285JAVIER DIZ CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M02:26:5919700:37:4029101:27:3623.9702:05:1621900:21:4300:01:2600:01:24
59 4467JAVI FERNANDEZ VALVTRIATLO LHOSPITALETV1M02:27:0129300:42:4024901:21:3225.7602:04:1225200:22:4900:00:5500:01:02
60 1520VICENÇ CLARENA RIERC.N. SABADELLV1M02:28:2830000:43:2223701:20:1826.1502:03:4030000:24:4800:01:5900:01:51
61 5377JESUS AGUADOVILADECANS TRIATLOV1M02:29:3225200:40:1025901:22:3725.4202:02:4731700:26:4500:00:4000:00:55
62 6260MIQUEL PERALTA HERRC.N. TERRASSAV1M02:30:2726800:40:5127401:24:3824.8102:05:2930400:24:5800:01:0300:01:24
63 2478TOMAS PARADINAS SALG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M02:31:0326100:40:3525801:22:2725.4702:03:0232400:28:0100:00:5100:01:08
64 6251XAVI MONTAÑÀ CAELLEINDEPENDIENTEV1M02:35:5430500:43:4729501:27:5423.8902:11:4129000:24:1300:01:2200:01:06
65 8014JOSE M MUÑOZ CUBOLLICENCIA DE DIAV1M02:43:4830900:44:0731001:32:4422.6502:16:5132000:26:5700:02:0500:01:59
66 5753DAVID ADRIÀ ALCAÑIZINDEPENDIENTEV1M02:50:1628500:42:0432801:41:3320.6802:23:3731600:26:3900:01:3500:01:47
67 7002DAVID BENJUMEA LOPELLICENCIA DE DIAV1M02:50:5432000:45:2932401:38:1321.3802:23:4232100:27:1200:01:0700:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:08:3710800:34:1719001:16:0227.6201:50:197400:18:1800:00:3700:00:41
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:14:4622700:39:1417401:14:0428.3501:53:1821500:21:2800:00:3800:00:40
3 5805MARIA VICTORIA LÓPECLUB ESPORTIU Z5V1F02:24:4929600:42:5121501:18:0726.8802:00:5828200:23:5100:01:0500:01:13
4 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:26:3430100:43:2822601:18:5326.6202:02:2128900:24:1300:00:4300:00:45
5 8007CARLOTA CELMA NEIRALLICENCIA DE DIAV1F02:28:5822600:39:1228601:26:4624.202:05:5826300:23:0000:02:1000:01:53
6 5140MARIBEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F02:35:4325000:40:0331101:33:4122.4202:13:4422900:21:5900:01:1400:01:25
7 6160EVA FONTCUBERTA MARCLUB TRIATLO BLANESV1F02:47:2032700:47:4431701:35:5721.8902:23:4127600:23:3900:00:5500:00:57
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRFLOR DE TRIATLOV1M01:54:587500:33:121901:02:5633.3701:36:089400:18:5000:00:3200:00:43
2 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M01:57:147900:33:174701:04:5432.3601:38:119900:19:0300:00:3000:00:31
3 368MIQUEL MORALES ROLDC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:01:2313100:34:597001:06:5731.3701:41:5612600:19:2700:00:3300:00:46
4 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:02:5611800:34:359801:08:4130.5801:43:1613500:19:4000:00:4400:00:36
5 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M02:03:1014500:35:467901:07:453101:43:3113400:19:3900:00:3600:00:42
6 4218JORDI TORREJON GONZCLUB NATACIO CALDESV1M02:03:1116200:36:137301:07:2131.1801:43:3413000:19:3700:00:3400:00:34
7 1708JOSÉ MANUEL ROSA CATGCBINNV1M02:03:269100:33:3612101:10:1129.9201:43:4713300:19:3900:00:4100:01:05
8 5448LLUIS SALA CASELLASCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:04:0613000:34:5612001:10:0629.9601:45:0210300:19:0400:00:5700:00:52
9 372NICOLAS SAENZ BRIASTRANSTRIATLONV1M02:04:4415100:35:5410501:09:0830.3801:45:0213700:19:4200:00:3500:00:35
10 1972JUAN JOSE CARBALLO C.T. PARETS DEL VALLESV1M02:05:3512000:34:3812801:10:3029.7901:45:0817000:20:2700:00:4000:00:38
11 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M02:05:578500:33:3217201:13:4128.501:47:139200:18:4400:00:4800:00:54
12 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:07:3111900:34:3717501:14:1128.3101:48:488800:18:4300:00:4400:00:44
13 4642SERGI MARZO VENTURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:08:1115200:36:0114701:11:5829.1801:47:5916000:20:1200:00:4400:00:53
14 229MANEL LOPEZ SAMPIETSBR OPEN TEAMV1M02:08:3613900:35:3615301:12:2129.0301:47:5718000:20:3900:00:3300:00:50
15 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M02:08:4014100:35:4215201:12:1629.0601:47:5818300:20:4200:00:4500:00:52
16 264GONZALO MARCHENA MACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:12:1419800:37:4117001:13:3228.5601:51:1319700:21:0100:00:3700:00:49
17 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M02:13:1018100:37:0618901:15:3827.7701:52:4416900:20:2600:00:3600:00:49
18 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:14:0518500:37:1018701:15:3027.8101:52:4021400:21:2500:01:1400:00:43
19 3054JORDI PUJOL BELLALTTEAM TRIRELAYV1M02:15:1318700:37:1221301:18:0526.8901:55:1715000:19:5600:01:0900:00:48
20 4618VICTOR PACHECO GONZCLUB NATACIO SITGESV1M02:15:2718200:37:0719901:16:3827.401:53:4521800:21:4200:00:5400:00:55
21 2060CESAR LAZAROINDEPENDIENTEV1M02:16:1117900:37:0022201:18:3126.7501:55:3118200:20:4000:00:4900:00:52
22 5831JOSEP CARLES ANADONWE RUN TEAMV1M02:17:5718000:37:0222901:19:0726.5401:56:0922000:21:4800:01:0700:01:10
23 154DANIEL MARIN ZORITAWE RUN TEAMV1M02:18:3723500:39:2919501:16:1827.5201:55:4725500:22:5000:00:5700:01:03
24 5583JOSEP FERNANDEZ SASC.N. VILAFRANCA V1M02:18:4124900:40:0121101:17:3327.0801:57:3420200:21:0700:01:2300:00:46
25 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:19:4324200:39:4521401:18:0626.8901:57:5122100:21:5200:01:2700:01:01
26 8008TONI DIAZ ARNAULLICENCIA DE DIAV1M02:21:0425600:40:1520401:17:0727.2301:57:2228000:23:4200:00:5600:00:53
27 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M02:21:4421500:38:1724501:21:1025.8701:59:2723800:22:1700:01:1600:00:46
28 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:22:2322200:38:5924301:20:5625.9501:59:5524300:22:2800:00:4800:01:02
29 8010JORDI MIQUEL LLOPARLLICENCIA DE DIAV1M02:23:4717100:36:4928301:26:1124.3702:03:0018800:20:4700:01:4800:01:19
30 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M02:25:1222900:39:2626401:23:2025.202:02:4624200:22:2600:01:0600:01:32
31 3178JUAN CARLOS PEREA FTRANSTRIATLONV1M02:26:3824800:39:5624601:21:1325.8602:01:0930800:25:2900:00:5100:01:29
32 7014OSCAR BRIONES ROMERLLICENCIA DE DIAV1M02:27:0231500:44:2922101:18:2626.7702:02:5528500:24:0700:01:2600:01:12
33 8018JOAQUIN LAVADO TRALLICENCIA DE DIAV1M02:28:5031100:44:1225101:21:3625.7402:05:4826500:23:0200:00:4700:00:52
34 6060JUAN MANUEL SANTIAGINDEPENDIENTEV1M02:28:5031200:44:1325201:21:3925.7202:05:5226000:22:5800:01:0700:00:55
35 5303JOSE MANUEL FRUCTUOTRIATLO LHOSPITALETV1M02:31:2825900:40:3029801:28:0023.8602:08:3026100:22:5800:01:1700:01:51
36 8005ALBERT BELLET PACHELLICENCIA DE DIAV1M02:31:4327000:40:5527101:24:1624.9202:05:1131500:26:3200:01:1400:01:37
37 8015CONRADO PORTALLICENCIA DE DIAV1M02:34:3227900:41:4630101:28:5723.6102:10:4328100:23:4900:01:0000:01:55
38 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M02:37:5330200:43:3329901:28:2223.7602:11:5531300:25:5800:01:5100:01:21
39 7004NORDIN OUSTI EL KADLLICENCIA DE DIAV1M02:38:4132100:45:3427901:25:3524.5402:11:0932200:27:3200:01:1500:01:14
40 3436ALEX RATERA APARICIC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:39:5231000:44:1130701:31:2922.9602:15:4028800:24:1200:01:4000:01:01
41 8011CARLES SIMON GRUARTLLICENCIA DE DIAV1M02:42:1230700:43:5131401:34:2922.2302:18:2028300:23:5200:02:0200:02:15
42 1684CARLOS FERNANDEZ MUCLUB NATACIO SITGESV1M02:57:0832500:46:2332701:41:1020.7602:27:3332800:29:3500:01:0200:01:15
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4457ISABEL SANSA ALCANTCLUB TRIATLO SABADELLV2F02:47:1129800:43:0832301:38:0721.402:21:1531200:25:5600:00:5700:01:03
2 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:47:1932400:46:1632001:36:5621.6602:23:1228600:24:0700:01:1600:01:03
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV2M01:54:502000:31:024401:04:5232.3701:35:549600:18:5600:00:3000:00:34
2 182HECTOR COLOM CASASSC.A. IGUALADAV2M01:57:585300:32:197101:07:0431.3101:39:238500:18:3500:00:3500:00:46
3 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M02:00:3014300:35:434901:04:5632.3401:40:3914600:19:5100:00:3200:00:53
4 2566JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV2M02:05:0717400:36:589701:08:4030.5801:45:3812800:19:2900:00:3900:00:45
5 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M02:09:2317800:37:0014401:11:4329.2801:48:4318100:20:4000:00:3200:01:08
6 1427ESTEBAN ARAUZO PALAINDEPENDIENTEV2M02:12:5616000:36:1020001:16:5127.3301:53:0114800:19:5500:00:5400:01:46
7 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:13:3322400:39:0913801:11:3029.3701:50:3925600:22:5400:00:4000:00:43
8 7007DAVID TEIXIDO RODRILLICENCIA DE DIAV2M02:15:0325800:40:2616001:12:3928.9101:53:0522700:21:5800:01:2300:01:14
9 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M02:19:4125700:40:2422001:18:1626.8301:58:4019800:21:0100:01:0300:00:44
10 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV2M02:21:2619300:37:3125601:22:1525.5301:59:4621700:21:4000:01:0800:01:01
11 3381JUAN PABLO VALLE GAVILADECANS TRIATLOV2M02:23:0918900:37:1327501:24:4624.7702:01:5920300:21:1000:00:4400:00:41
12 3091MARTI VERGES ALLENDCLUB TRIATLO BLANESV2M02:33:0226300:40:3629401:27:4323.9402:08:1929900:24:4300:01:3200:01:24
13 174JUAN CARLOS DEL ESTINDEPENDIENTEV2M02:35:1031800:45:1531901:36:3621.7402:21:51100:13:1900:00:4800:00:56
14 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:35:2430300:43:3429201:27:4023.9502:11:1428700:24:1000:01:1900:00:45
15 1864SALVADOR DE VAL SOLCLUB TRIATLO ARENYSV2M02:41:1131300:44:2630601:30:5623.0902:15:2231100:25:4900:00:5300:01:24
16 7009JOAN CARLES TORRES LLICENCIA DE DIAV2M02:57:4532900:48:4832501:40:3120.8902:29:1932500:28:2600:02:1100:02:14
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M02:01:568900:33:3410901:09:1830.301:42:5210100:19:0400:00:3900:00:41
2 6259MIQUEL COMELLA OLIVCLUB NATACIO CALDESV2M02:12:2522000:38:4216301:12:5928.7701:51:4118400:20:4400:00:5400:01:03
3 877MANEL VIVANCOS GONZC.A. IGUALADAV2M02:24:1023000:39:2726301:23:1925.2102:02:4621300:21:2400:00:4300:00:51
4 5619EMILIO TORRES GUTIETEAM TRIRELAYV2M02:25:1024700:39:5425401:22:0425.5902:01:5826800:23:1200:01:1200:01:16
5 4717ANDRES FERNANDEZ LUPRAT TRIATLO 1994V2M02:36:4829700:42:5630001:28:3423.7102:11:3030500:25:1800:01:1600:01:39
6 5738ENRIC MUDARRA HERRETRI+9 EL MASNOUV2M02:49:1531700:45:1332601:41:0820.7602:26:2125700:22:5400:01:2000:01:37
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7001FLORENCI LÓPEZ ROULLICENCIA DE DIAV3M02:10:3915800:36:0915701:12:3028.9701:48:3923000:22:0000:01:1000:01:13
2 297RICARDO LUIS LAZARTPRAT TRIATLO 1994V3M02:13:5227200:41:0112201:10:1429.901:51:1524800:22:3700:00:3700:00:49
3 4025JAVIER DEL AGUILA RC.E. VILA OLIMPICAV3M02:20:1724100:39:4423201:19:1726.4901:59:0120800:21:1600:01:1700:01:10
4 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV3M02:21:3328600:42:0519601:16:2127.501:58:2626600:23:0700:01:0300:00:58

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32