RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
370 343 331 12 0 9 35 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 05:22:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI01:45:49
25551FIDEL DIAZ 01:47:58
32028DEHEZ AMAURY01:48:28

2. - NAN OLIVERAS TEAM - 05:25:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1339NAN OLIVERAS I FONT01:44:15
25954ARNAU TURON01:46:38
34923GERARD BARTRINA SOLÀ01:54:09

3. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 05:26:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER01:48:19
25558SERGI MATAS LARGO01:48:21
35249JORDI RELATS MORENO01:50:09

4. - C.E. RAYOTEAM - 05:29:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:49:04
2976ALBERT JIMENEZ GARCES01:49:25
33336JORDI GARCIA BERMUDEZ01:50:31

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:36:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:45:53
21574ERIK MERINO ALAMINOS01:46:14
31493JOAN ALARCON VILA02:04:17

6. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 05:38:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER01:50:56
21189ALBERT SABATER MOLL01:52:41
31156VICTOR ROJAS CERVELLERA01:55:09

7. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 05:39:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO01:51:55
25799JORDI PERELLÓ COLL01:52:55
32271IAN PEREZ LOZANO01:54:49

8. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 05:41:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:49:23
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:56:12
31813DAVID RODRIGUEZ PEREZ01:56:12

9. - C.A. IGUALADA - 05:42:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15233ALBERT SOLE SALCEDO01:48:53
25794FERRAN CARRERAS LAVILA01:55:30
3182HECTOR COLOM CASASSANYES01:57:58

10. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 05:43:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15450FRANCESC ESCOLA RUIZ01:49:11
24813ALEJANDRO DELGADO VALLEJO01:54:39
34415DAVID PALACIOS PIQUERES01:59:19

11. - FLOR DE TRIATLO - 05:45:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
18024ANTONI LLULL AMER01:52:11
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:54:58
36288DAVID MARTINEZ GARCÍA01:58:01

12. - TGCBINN - 05:45:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14514DIEGO RIBAO RODRIGUEZ01:52:34
22830SERGI LASHERAS RABIONET01:54:37
32828XEVI GALLART GARANGOU01:58:32

13. - C.N. MATARO - 05:50:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14215ALEIX GARRETA BADIA01:55:45
2543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA01:55:56
34463POL PEÑA GONZALEZ01:58:29

14. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 05:50:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15647FERRAN COLL ARXER01:52:32
22476JOSE LUIS CRUZ INFANTES01:56:59
33312ALBERT LOPEZ MUÑOZ02:01:17

15. - CLUB NATACIO BARCELONA - 05:54:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ01:49:05
24201BRU CALPE CAPELLADES02:01:50
36280ROGER MONTSERRAT FOLGUERA02:03:43

16. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:57:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA01:53:19
23425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ02:00:59
33046DAVID JURADO GUILLEN02:03:01

17. - CLUB PROAM - 05:57:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
14393JORDI ALBA ROBLEDO01:57:33
24195PEDRO AGUILERA01:59:40
34193MARTI LLOP SAUQUE VILA02:00:33

18. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:57:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVAN BUSTOS LARA01:53:47
25581VICENTE MARTINEZ MATEA 02:01:04
3233JUAN ANTONIO CRESPO02:02:56

19. - TRICBM-CALELLA - 05:58:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15837ROGER RIERA BOZZO01:56:03
24321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINO01:59:21
34870ISAM MOUNIR EL MRABET02:03:29

20. - CLUB NATACIO CALDES - 05:58:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15798IGNASI BASSAS BUJ01:52:33
22727NOEL FORNE VALENCIA02:03:10
34218JORDI TORREJON GONZALEZ02:03:11

21. - CLUB NATACIO BANYOLES - 06:01:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13775MARC CASADEVALL GAYA01:53:40
23443NIL TORRENTA ROURA02:03:31
34464MARC TEIXIDOR VILARASSA02:04:04

22. - CLUB NATACIO OLOT - 06:01:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13061JORDI ROURA CAPDEVILA 01:58:28
22394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMBERRI01:58:39
35889MARC VILAMANYA LOPEZ02:04:24

23. - C.E. NO TE PARES - 06:02:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:56:06
23660GIORDANO MORALES CALVET02:01:42
31548ISRAEL SANCHEZ RAMOS02:04:57

24. - PRAT TRIATLO 1994 - 06:02:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:48:04
25281POL JIMENEZ CALULL02:00:55
3297RICARDO LUIS LAZARTE CONQUEIRO02:13:52

25. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 06:03:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14926RAUL SAYAGO VILLARRAZO01:58:38
24529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLADO01:59:14
33657JORDI CHECA TRABAL02:05:10

26. - TEAM TRIRELAY - 06:03:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:59:56
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN02:00:30
32755DAVID GARCIA RODRIGUEZ02:02:49

27. - TRIATLO LHOSPITALET - 06:04:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13808VICTOR LANGREO CERDAN02:01:18
22619JORDI SERRANO MOLERO02:01:26
31227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROLDAN02:02:05

28. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 06:04:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZ01:58:59
23636ALBERT LOPEZ DEULOFEU02:01:48
36254OLAWALE MARTINS CAMPOS02:04:08

29. - C.N. SABADELL - 06:05:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11871DANIEL DORADO FERNANDEZ01:57:40
25930OSCAR BERTRAN AGUILAR02:02:23
32566JOAN CARLES GARCIA CARPENA02:05:07

30. - TRANSTRIATLON - 06:09:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14325IVAN ARTIGAS REIXACH01:57:14
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO02:04:44
3156LUCIANO FISCHER02:07:10

31. - C.N. BADALONA - 06:13:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13785MARC MARIN GINESTA01:53:26
21796JAVIER SANCHEZ AMIGO02:09:53
35957JAVIER CASTAN ROMERO02:10:36

32. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 06:19:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14594ORIOL ALONSO SERRANO01:55:17
24816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRAZA02:07:20
34120JOSE SAMPEDRO BAREA02:16:25

33. - CLUB NATACIO RUBI - 06:24:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ02:01:56
25761JORDI GARCIA TEY02:09:20
33880CARLOS PARDOS MARIN02:13:10

34. - CLUB NATACIO SITGES - 06:24:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1362RODRIGO CARRIL MORALES02:02:32
24080MARIO PRIETO CONESA02:06:45
34618VICTOR PACHECO GONZALEZ02:15:27

35. - TRI+9 EL MASNOU - 06:36:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15685SERGI PRADO GARCIA02:02:00
21351JACINT HITOS CARMONA02:12:17
35696EDUARD VERA GONZALEZ02:22:10

36. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 06:37:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR02:03:46
24112ALEJANDRO TORO TOMAS02:12:07
31327ANTONIO ENCINAS GAMEZ02:21:26

37. - C.N. VIC-ETB - 06:42:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1831ALBERT TARTER BRAVO01:49:57
2392JOAQUIM PEIX PUJOL02:21:33
35531MIQUEL FERRÓN SOLÀ02:31:07

38. - WE RUN TEAM - 06:51:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
16252AGUSTÍ CASTILLO CAÑIZ02:14:36
25831JOSEP CARLES ANADON ESPACHS02:17:57
3154DANIEL MARIN ZORITA02:18:37

39. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 07:00:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
16267GERARD DANÉS I PIBERNAT02:03:56
26276ENRIC TESTART RIUMALLO02:25:06
32478TOMAS PARADINAS SALSON02:31:03

40. - VILADECANS TRIATLO - 07:10:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSA02:17:32
23381JUAN PABLO VALLE GARCIA02:23:09
35377JESUS AGUADO02:29:32

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32