RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
375 331 313 16 2 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:54:1210100:27:328801:13:1216.3901:40:448600:13:2800:00:4800:00:46
2 30LAURA GOMEZ RAMONINDEPENDENTSUB23F01:57:418300:26:3912601:18:1315.3401:44:525600:12:4900:00:5000:00:44
3 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:00:2618200:30:1710701:15:3415.8801:45:5115500:14:3500:00:5300:00:42
4 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:02:3715300:29:2113301:18:5315.2101:48:1414200:14:2300:00:5400:00:41
5 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF02:06:0018700:30:4414201:20:0414.9901:50:4818400:15:1200:01:0500:00:55
6 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:07:3811000:27:5418701:25:4713.9901:53:4111300:13:5700:00:5200:00:35
7 1806ARANTXA SALVADO VERGESPRAT TRIATLO 1994ABF02:11:1227200:35:1014101:19:5415.0201:55:0422600:16:0800:00:5000:00:40
8 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF02:11:2716700:29:4820501:27:5813.6401:57:469900:13:4100:00:5300:00:45
9 1810PILAR GUTÉS NAVARROC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F02:11:3616300:29:4319701:26:2813.8801:56:1119400:15:2500:01:0300:01:01
10 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:19:2025400:33:5021601:29:3813.3902:03:2820900:15:5200:01:1100:01:04
11 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:21:3216600:29:4826001:37:2712.3102:07:1513800:14:1700:01:1800:00:51
12 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:22:2525600:34:0922401:31:1213.1602:05:2125800:17:0400:01:0900:00:53
13 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:24:3029800:37:1621201:29:1413.4502:06:3028000:18:0000:00:5700:00:53
14 1801MERITXELL OBRADORS BARONSCERRR IGUALADAABF02:26:1228900:36:1023201:31:5913.0502:08:0928100:18:0300:01:0500:01:09
15 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F02:30:2324700:33:2425901:37:2112.3302:10:4530000:19:3800:01:2600:01:16
16 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF02:30:2313300:28:4028401:47:5311.1202:16:3310800:13:5000:01:1400:01:16
17 8050ANDREA HOM DÍAZLLICENCIA DE DIAABF02:34:4424500:33:1928001:45:2111.3902:18:4022000:16:0400:00:4700:00:33
18 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F02:34:5927600:35:2027501:41:1411.8502:16:3428300:18:2500:00:4200:00:46
19 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:35:3628100:35:4127201:40:5911.8802:16:4029300:18:5600:01:1800:01:28
20 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:40:0528800:36:0928101:45:2211.3902:21:3128700:18:3400:01:1000:01:02
21 5153M.ANGELES CHAMORRO VILLANCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F02:40:5525900:34:2228901:50:2910.8602:24:5121900:16:0400:01:1100:01:34
22 6115MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF02:42:2928500:35:5528501:48:4511.0302:24:4027700:17:4900:01:2100:00:59
23 8020SANDRA BONAVILA DOMENECHLLICENCIA DE DIAV1F02:49:0627400:35:1229901:56:3710.2902:31:4926500:17:1700:02:5300:02:04
24 8019MARTA RUIZ ALCARRIALLICENCIA DE DIAV1F02:49:1329400:36:2929501:55:2010.4002:31:4927000:17:2400:01:3500:02:06
25 8056NÚRIA DIEZ CIFRELLICENCIA DE DIAABF02:49:2229300:36:2629401:55:1310.4202:31:3927300:17:4300:02:0200:02:21
26 7027SANDRA RODRÍGUEZ FRESNEDALLICENCIA DE DIAABF02:49:2326900:34:5330101:56:4810.2702:31:4127200:17:4200:03:3500:02:18
27 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:54:2425800:34:2131002:03:589.6802:38:1922100:16:0500:01:1100:01:16
28 6147LAURA GRACIA VEGACLUB ESPORTIU I RUN WITH ABF02:56:5030600:38:5530601:58:0310.1702:36:5830500:19:5200:01:1700:01:14
29 1947PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:58:3630900:40:5729701:56:0110.3402:36:5831100:21:3800:01:1700:01:04
30 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF03:03:0730500:38:4230902:03:519.6902:42:3330700:20:3400:01:2700:01:16


NF 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F00:00:00000:42:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00




NP 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F
NP 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT TRIATLO 1994V1F
NP 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF
NP 1935ISABEL GANDIA MARTÍNEZCLUB ESPORTIU Z5V2F
NP 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF
NP 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F
NP 7012IRATI TAPIA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABF
NP 8001ALEXANDRA BOYANO AGÜERA LLICENCIA DE DIAABF
NP 8011GEMMA PALLEROLA MATABOSCHFEECABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32