RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
375 331 313 16 2 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:47:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:33:18
21265ALBERT CAMPS SERRA01:36:15
31389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:38:01

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:48:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
15282JOSEP CASAS CASANOVA01:35:20
23895XAVIER MADRONA VILA01:35:37
33835ERNEST PALAU VILA01:37:46

3. - CERRR IGUALADA - 04:58:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:38:17
25423DAVID ADÁN FREIXES01:39:01
3741FRANCESC JOVE RIART01:41:18

4. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:05:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15269MARIO SINUÈS MICÓ01:31:44
2224ALBERT SOLEY CASTELLS01:34:17
35448LLUIS SALA CASELLAS01:59:39

5. - C.N. REUS PLOMS - 05:07:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
15279JORDI RIAL COMELLAS01:35:52
25872ALBERT TORRES CARLES 01:39:21
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:52:07

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:15:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:41:44
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:46:14
32808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:47:57

7. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:19:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12835CÉSAR CASTAÑO VICENTE01:44:36
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:45:26
3746SERGIO MATA ASEJO01:49:47

8. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:21:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:44:18
22396JOAN GRAS SOLER01:47:28
32332TONI AZOR ALVAREZ01:49:27

9. - A.C. PARETS RAVET BIKE - 05:21:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:40:47
22131ORIOL FORNS NADAL01:48:51
35454JONATHAN BERROCAL LOPEZ01:51:38

10. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:29:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:41:10
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:53:13
3707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:54:37

11. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:29:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:45:45
2233JUAN ANTONIO CRESPO01:49:09
31210PERE RECHE QUINTANA01:54:13

12. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:30:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:44:53
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:45:02
33407GERARD GOMIS MOURE02:00:07

13. - CERDANYOLA CH - 05:33:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13003ALEX PLA LORENTE01:48:45
22447GREGORY FIERENS01:52:02
34652ANTONIO GARCIA GARCIA01:52:28

14. - C.N. VIC-ETB - 05:38:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:35:21
21154TONI CASALS CASTELLAR01:49:54
33463MIGUEL CASTILLO QUESADA02:13:03

15. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:40:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:45:55
2175JAUME SOLER SERRANO01:47:49
31415KILIAN GARCIA JAMIN02:06:29

16. - CLUB TRI5U - 05:41:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14146SERGI VILA PIJOAN01:49:29
24905FRANCESC TORRES01:54:12
32630CARLES PONS PEREZ01:57:40

17. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:44:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:47:35
25989ALBERT SOLA COLOMERA01:57:31
33733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZ01:59:37

18. - C.E. KATOA BARCELONA - 05:50:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13191EDU MASSO GRABULOSA01:49:35
25492MARC GALLARDO LOMBARTE01:52:21
35826CARLOS CLARÀ FERRER02:08:04

19. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:50:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13368MARC GARCIA VILLODRES01:44:27
23314MIQUEL SOLÉ AIXÀS02:02:29
33606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTA02:03:16

20. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:51:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14596CRISTIAN PRESAS MARTINEZ01:46:31
2624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:53:45
35251SERGIO CARMONA MAGAÑA02:10:46

21. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 05:51:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:51:42
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:59:15
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA02:00:14

22. - CLUB NATACIO RUBI - 05:58:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12036DIEGO GALVEZ CASADO01:58:36
22477RAFAEL HIERRO PEREZ01:59:29
33887RICARD VALENZUELA CRUZ02:00:30

23. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 06:01:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:47:31
23914JOEL MOYANO HERRERO02:00:10
35486DAVID URETA LÓPEZ02:14:13

24. - VEC CYCLING & RUN - 06:15:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11535MANEL HIDALGO ÁLVAREZ01:55:40
23380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGA02:05:09
35254DAVID PUJOL JIMENEZ02:14:39

25. - C.E. NO TE PARES - 06:27:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:54:03
23339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDO02:09:22
35476DAVID MOLINA SANCHEZ02:23:47

26. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 06:30:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15481ERNEST ROURA PUIGDEVALL02:01:05
23195DAVID DELLUNDE MARTINEZ02:03:13
31282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORAGO 02:25:50

27. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 06:32:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15304SERGI PUIGFEL MORENO02:05:25
21749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZ02:05:29
32975IVAN RODENAS GONZALEZ02:21:40

28. - C.A. IGUALADA - 06:51:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1789JOSE ROQUE RIOS CUADROS02:02:34
24616TONI CAÑAS GUILLEN02:16:58
32540JOSEP MALAVE SOTERAS02:31:50

29. - TG TRIATLO SITGES - 07:05:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13141BORJA PARRA ALBARES02:10:30
23973BRUNO JOURDAN02:11:21
35472TIM EHLERS02:44:07

30. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 07:10:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15446ROGER SALVADOR GIMENO02:02:53
25413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍA02:20:59
35453JOSE MANUEL PEREZ VIAPLANA02:46:08

31. - CLUB NATACIO MINORISA - 07:11:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1429MIQUEL ESTEBAN SAEZ02:08:05
21168MARIANO MENDEZ CABRAS02:23:33
32516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOLA02:39:44

32. - C.A. LES TORTUGUES - 07:33:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15713SERGIO GARCIA MANZANO 02:14:00
23023ORIOL DRAPER MUNT02:24:47
33022XAVIER SANYÉ MENGUAL02:54:22

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32