RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
375 331 313 16 2 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:42:002000:24:043101:04:5718.4801:29:016700:12:5900:00:4400:00:41
2 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:44:271900:24:034701:08:0617.6201:32:092800:12:1800:00:4100:00:41
3 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:46:315400:25:353901:06:5917.9101:32:3411400:13:5700:00:4400:00:43
4 7041RAUL BARRIOS BRUFAULLICENCIA DE DIAJNM01:51:3510200:27:336501:10:1817.0701:37:5110300:13:4400:00:5300:00:48
5 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM02:08:0514500:29:1016801:22:1914.5801:51:2924400:16:3600:00:5600:00:51
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:36:05900:23:331001:00:3019.8301:24:031600:12:0200:00:4700:00:53
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:39:402300:24:072401:03:3318.8801:27:401500:12:0000:00:3700:00:29
3 7040IÑAKI GOENAGA ARISTILLICENCIA DE DIASUB23M01:40:11000:00:00000:00:000.0001:28:002000:12:1100:00:0000:00:38
4 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:41:102200:24:052901:04:3918.5601:28:443700:12:2600:00:3400:00:33
5 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:44:364000:25:083801:06:5717.9201:32:054200:12:3100:00:5400:00:35
6 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:52:212500:24:1510301:15:1515.9501:39:305900:12:5100:00:4600:00:36
7 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:54:138100:26:379501:14:2116.1401:40:587900:13:1500:00:5700:00:35
8 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M02:00:235600:25:4115901:21:4114.6901:47:226800:13:0100:01:0600:01:12
9 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M02:01:383400:25:0116601:22:0614.6201:47:0715100:14:3100:00:4600:00:42
10 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:06:4718100:30:1714901:20:4314.8701:51:0020600:15:4700:00:5100:00:40
11 5488DAVID BRUNET CANOTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M02:13:3917100:30:0620701:28:2813.5601:58:3417700:15:0500:01:3400:01:05
12 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB NATACIO CORNELLASUB23M02:19:2514600:29:1124501:35:1612.6002:04:2716900:14:5800:01:0200:00:49
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:15500:23:101101:00:4719.7401:23:572900:12:1800:00:4700:00:44
2 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:38:171400:23:441701:02:1519.2801:25:592700:12:1800:00:3900:00:31
3 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:39:214500:25:141601:01:4719.4201:27:013100:12:2000:00:3300:00:32
4 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:40:134800:25:161901:02:2319.2401:27:394500:12:3400:00:4400:00:39
5 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:40:473300:24:572301:03:2518.9201:28:223600:12:2500:00:4400:00:35
6 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:41:442800:24:432501:03:3818.8601:28:218200:13:2300:00:4600:00:38
7 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:44:188900:26:512701:03:5318.7801:30:449200:13:3400:00:4600:00:39
8 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:45:266900:26:033601:06:1318.1201:32:167500:13:1000:00:4600:00:35
9 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:45:555500:25:354901:08:1217.6001:33:471700:12:0800:00:5600:00:40
10 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:46:143900:25:064801:08:1117.6001:33:176400:12:5700:00:5200:00:53
11 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:47:312700:24:437101:11:0216.8901:35:45700:11:4600:00:5800:00:52
12 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:47:576200:25:555601:09:2117.3001:35:165200:12:4100:00:3400:00:37
13 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:48:037400:26:135401:09:1517.3301:35:284800:12:3500:00:4100:00:42
14 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:48:2421800:32:031201:00:4819.7401:32:5119600:15:3300:01:2400:01:02
15 3003ALEX PLA LORENTECERDANYOLA CHV1M01:48:458000:26:334501:07:4417.7201:34:1714700:14:2800:00:5100:00:46
16 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:48:534400:25:147501:11:2016.8201:36:343000:12:1900:00:5100:00:48
17 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDENTV1M01:49:009100:26:555001:08:2217.5501:35:1710200:13:4300:00:4400:00:41
18 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:49:094200:25:137601:11:2316.8101:36:364300:12:3300:00:5400:00:45
19 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:49:277900:26:316201:10:1117.1001:36:425500:12:4500:00:4000:00:33
20 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:49:474600:25:158201:12:1016.6301:37:253200:12:2200:01:0100:00:48
21 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:49:546100:25:536901:10:4916.9501:36:427600:13:1200:01:0600:01:00
22 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:50:137600:26:285201:08:5817.4001:35:2616100:14:4700:00:4100:00:43
23 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:50:498700:26:466401:10:1717.0701:37:0310600:13:4600:01:0600:01:10
24 8046ORIOL CARRERAS MONRÓSLLICENCIA DE DIAV1M01:51:2611200:27:596001:09:5917.1501:37:588700:13:2800:01:0900:00:48
25 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:51:428800:26:497801:11:5816.6701:38:476300:12:5500:00:5000:00:47
26 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:52:029300:26:597201:11:0316.8901:38:0212100:14:0000:00:5200:00:45
27 5350XAVI AVELLANEDA JURADOCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:52:037200:26:108301:12:4016.5101:38:507800:13:1300:01:2100:00:50
28 5375JUAN LUIS VICENTE OJEDADIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:52:2117500:30:084601:07:5317.6801:38:0113900:14:2000:01:3300:01:07
29 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:52:283700:25:039301:14:0016.2201:39:038400:13:2500:01:0400:00:52
30 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:53:589000:26:539101:13:5816.2201:40:517100:13:0700:00:4800:00:39
31 8015GUSTAVO TOMÁSFEECV1M01:54:189500:27:039201:13:5816.2201:41:018000:13:1700:01:4800:00:57
32 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:54:2714000:28:538101:12:0716.6401:41:008500:13:2700:00:5600:00:58
33 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:54:376000:25:5011401:16:1215.7501:42:024700:12:3500:00:5300:00:43
34 3288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERCERRR IGUALADAV1M01:54:4212200:28:168401:12:4416.5001:41:0010100:13:4200:01:0400:01:02
35 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:55:408400:26:4110001:14:5716.0101:41:3812300:14:0200:00:5100:00:41
36 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:56:4924300:33:094101:07:1617.8401:40:2523400:16:2400:01:1700:00:59
37 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:57:048600:26:4511801:17:1115.5501:43:567200:13:0800:00:5700:00:35
38 8024SERGIO MALDONADO CUBO LLICENCIA DE DIAV1M01:58:0311100:27:5710901:15:4415.8501:43:4114100:14:2200:00:5600:01:03
39 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M01:58:2111700:28:0511101:15:5615.8001:44:0114000:14:2000:01:0900:01:07
40 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:58:365000:25:3214401:20:1314.9601:45:455800:12:5100:00:5700:00:58
41 7037JUAN ZUBIA GOIKOETXEALLICENCIA DE DIAV1M01:58:5412900:28:2511701:16:3615.6701:45:0110900:13:5300:01:1400:01:01
42 8059DAVID BERBELFEECV1M01:59:0412300:28:1712001:17:3815.4601:45:557300:13:0900:02:2600:01:24
43 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:59:2915900:29:3210501:15:3015.8901:45:0214500:14:2700:00:4800:01:11
44 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:59:3718300:30:269601:14:2216.1401:44:4816300:14:4900:00:5500:00:52
45 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:59:396600:25:5915401:21:1314.7801:47:123800:12:2700:01:1100:01:09
46 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:00:1016800:29:539801:14:3416.0901:44:2720200:15:4300:01:1100:00:54
47 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:00:1415200:29:1811201:16:0315.7801:45:2116400:14:5300:01:2700:00:58
48 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994V1M02:02:2914700:29:1213401:18:5415.2101:48:0614300:14:2300:00:5700:00:56
49 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:02:5313400:28:4014501:20:1914.9401:48:5911000:13:5400:00:4200:00:42
50 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:03:1316200:29:4014001:19:3415.0801:49:1411800:13:5900:01:0700:00:55
51 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M02:03:1613900:28:4815001:20:4714.8501:49:3510000:13:4100:00:5900:00:41
52 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M02:05:0913000:28:3017101:22:3914.5201:51:0912000:14:0000:00:5600:00:53
53 7029SAUL VELA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:05:5018600:30:4014801:20:4014.8801:51:2015000:14:3000:01:0300:00:46
54 8051JUANJO GALLARDO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M02:06:4116100:29:3915701:21:3814.7001:51:1719200:15:2400:01:0900:01:09
55 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:06:5621100:31:4412401:18:0415.3701:49:4826000:17:0800:01:0500:01:13
56 8012OSWALD CARRERAS CABEZASLLICENCIA DE DIAV1M02:06:5617600:30:0915301:21:1214.7801:51:2119800:15:3500:01:1500:01:12
57 7018GABRIR SÁNCHEZ FARRUSLLICENCIA DE DIAV1M02:07:3317900:30:1217201:22:4414.5001:52:5615600:14:3700:00:0000:00:00
58 2200CARLOS ALBERTO ANGULO MARSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:08:0520300:31:3214301:20:0814.9801:51:4023500:16:2500:00:5800:01:08
59 8007CLAUDIO NAVARRO CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M02:09:1719900:31:2516401:21:5614.6501:53:2121300:15:5600:01:2000:01:11
60 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M02:09:5210600:27:4620801:28:3613.5401:56:228900:13:3000:00:4700:00:39
61 8027JORGE PANADES FERRERLLICENCIA DE DIAV1M02:10:3021600:31:5916701:22:1814.5801:54:1722900:16:1300:01:0700:00:52
62 743JORDI ABAD GIMENEZINDEPENDENTV1M02:10:3615000:29:1519601:26:2513.8901:55:4016700:14:5600:00:5200:01:19
63 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:5517700:30:1019201:25:5613.9601:56:0616200:14:4900:00:5600:00:57
64 3973BRUNO JOURDANTG TRIATLO SITGESV1M02:11:2117300:30:0720101:26:5913.8001:57:0613500:14:1500:00:5800:01:49
65 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M02:12:5823000:32:3418301:24:5714.1301:57:3119500:15:2700:01:1400:01:22
66 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:13:2819600:31:2219001:25:5513.9701:57:1722700:16:1100:00:5000:00:44
67 3325OLIVIER JAMETINDEPENDENTV1M02:13:3914800:29:1421101:29:0813.4601:58:2218800:15:1700:01:2200:01:02
68 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:13:5617400:30:0819801:26:2913.8801:56:3726600:17:1900:01:1700:01:25
69 5713SERGIO GARCIA MANZANO C.A. LES TORTUGUESV1M02:14:0026800:34:5216301:21:5514.6501:56:4726300:17:1300:01:0200:01:08
70 8026TONI MARTÍNEZ ALONSOLLICENCIA DE DIAV1M02:14:1620100:31:2818201:24:5614.1301:56:2427900:17:5200:01:0300:01:25
71 7021SERGI BERENGUEL DEL VALLEFEECV1M02:17:114900:25:2926401:39:2612.0702:04:552600:12:1600:01:3300:02:04
72 8031ALBERT SATORRAS RAMÍREZLLICENCIA DE DIAV1M02:18:0919800:31:2422201:30:5013.2102:02:1421100:15:5500:01:2600:01:38
73 8057JORDI CODINAS FORTFEECV1M02:18:3523800:32:5020901:28:4413.5202:01:3425700:17:0100:01:4900:01:46
74 8055JOSE LUIS HERRNÁNDEZ ORDALLICENCIA DE DIAV1M02:19:0724800:33:2621701:29:4113.3802:03:0721700:16:0000:01:2000:01:29
75 7013VICENT GARCIA ESCRIVALLICENCIA DE DIAV1M02:20:2822300:32:1122701:31:2713.1202:03:3824900:16:5000:01:2900:01:16
76 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:20:5121400:31:5623601:32:2312.9902:04:1924100:16:3200:01:1900:00:56
77 7020ALEJANDRO CACHERO PUEYOLLICENCIA DE DIAV1M02:20:5822700:32:2423701:32:3512.9602:04:5921600:15:5900:01:3400:01:32
78 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV1M02:22:1423100:32:3824001:33:5212.7802:06:3020500:15:4400:00:5900:01:06
79 8039XAVIER ROBERT GARRIGALLICENCIA DE DIAV1M02:22:5020000:31:2625201:36:2612.4402:07:5217000:14:5800:01:5000:01:39
80 7033CARLOS HERNANDEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M02:23:2718900:30:4825001:36:1812.4602:07:0623300:16:2100:00:0000:00:00
81 8045XAVI PONS MUNILLLLICENCIA DE DIAV1M02:23:5421700:32:0024801:35:2812.5702:07:2823700:16:2600:01:3900:02:02
82 8032FRANCIS ORTIZ BERMUDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:23:5422200:32:0824701:35:2012.5902:07:2823600:16:2600:01:1800:02:15
83 8033GENÍS HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:24:1721500:31:5825101:36:2412.4502:08:2221200:15:5500:01:4500:01:54
84 7011JOSE ANTONIO MARTALLICENCIA DE DIAV1M02:24:2826600:34:4622301:31:1113.1602:05:5728500:18:3100:01:2900:01:15
85 8034PEDRO AUÑON GARRIDOFEECV1M02:30:0326200:34:3226501:39:3012.0602:14:0221800:16:0100:01:5400:01:28
86 7032JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M02:30:0426400:34:3527001:39:5512.0102:14:3019700:15:3400:02:5100:02:22
87 8036XAVIER MILLARUELO DOMEQUELLICENCIA DE DIAV1M02:34:3029200:36:2026701:39:3212.0602:15:5229000:18:3800:01:4000:02:56
88 8037JORDI AVILESLLICENCIA DE DIAV1M02:34:3029100:36:1926801:39:3412.0502:15:5328800:18:3700:02:0100:01:34
89 7005SERGIO RUIZ RESTOYLLICENCIA DE DIAV1M02:36:2829600:36:5026301:39:1112.1002:16:0130600:20:2700:01:2800:01:05
90 8062FRANCESC RODON CASAMITJALLICENCIA DE DIAV1M02:37:2930000:37:3627101:40:1811.9602:17:5429900:19:3500:01:5700:01:27
91 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:41:4625700:34:1029001:51:2410.7702:25:3422800:16:1200:01:2900:02:30
92 7044JOSE ANTONIO PAJUELO GONZLLICENCIA DE DIAV1M02:44:0328700:36:0628601:49:1510.9802:25:2129100:18:4200:02:2000:01:48
93 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M02:44:0728000:35:3429101:51:5910.7202:27:3324300:16:3400:00:5600:00:45
94 8025JESÚS MARÍN MONTAÑEZFEECV1M02:45:0427800:35:2629201:52:5910.6202:28:2524600:16:3900:02:4200:02:03
95 5453JOSE MANUEL PEREZ VIAPLANTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:46:0824400:33:1430301:57:4810.1902:31:0217900:15:0600:00:5500:01:16
96 7025SANTI GUELL HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:46:3930800:39:2028201:45:2611.3802:24:4631300:21:5300:01:3100:02:22
97 5440DAVID ARTEAGA MONTEJOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:47:0930200:37:5028701:49:3910.9402:27:2930300:19:4000:00:5000:01:07
98 7030DAVID LÓPEZ PACHECOLLICENCIA DE DIAV1M02:49:2326700:34:5130001:56:4810.2702:31:3927400:17:4400:03:3200:02:20
99 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M02:51:0328600:36:0329801:56:2610.3102:32:2928600:18:3400:01:3100:01:17
100 7034JUAN LUIS GARCIA CORDOBALLICENCIA DE DIAV1M02:53:2828300:35:5430501:57:5610.1802:33:5030100:19:3800:02:2100:02:15
101 7031FRANCESC ESTALL SANZLLICENCIA DE DIAV1M02:53:2828200:35:5430401:57:5510.1802:33:4930200:19:3900:02:1900:02:05
102 7026FRANC CAPEL RUBIOLLICENCIA DE DIAV1M02:56:4130100:37:3730701:58:1010.1602:35:4730800:20:5400:01:4900:01:51
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:47:355200:25:335701:09:3717.2401:35:103500:12:2500:00:5100:00:42
2 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:47:495100:25:335801:09:4117.2201:35:144600:12:3500:00:5400:00:43
3 411RAMON BORRELL DANIELINDEPENDENTV2M01:48:067000:26:075301:09:0217.3801:35:096600:12:5700:01:1000:00:44
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:52:079900:27:276801:10:4216.9701:38:0911600:13:5800:00:5100:00:43
5 5280JULIO MONGE VIZMANOSCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:53:1912400:28:177301:11:0416.8901:39:2111700:13:5800:01:0100:00:44
6 619OSCAR PUNTI FIESTASC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:53:4110000:27:288001:12:0016.6701:39:2813300:14:1300:01:0000:00:48
7 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:56:4412100:28:159701:14:3116.1001:42:4611500:13:5800:00:4800:00:53
8 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:57:119600:27:0611601:16:2815.6901:43:349700:13:3700:01:2300:01:01
9 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:59:1514900:29:1411301:16:0515.7701:45:1911100:13:5600:00:4800:00:56
10 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M02:00:3011600:28:0313201:18:4015.2501:46:4310700:13:4700:01:1400:00:51
11 1197FRANCISCO JAVIER SANCHEZ A.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M02:02:1510800:27:5313801:19:1115.1501:47:0418300:15:1100:00:5200:00:54
12 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:02:3415100:29:1713101:18:3815.2601:47:5515800:14:3900:00:4300:00:50
13 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M02:05:1422000:32:0412201:18:0115.3801:50:0518200:15:0900:01:3800:01:26
14 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M02:08:3421300:31:5216501:21:5714.6401:53:4916000:14:4500:01:0200:00:53
15 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:10:0118500:30:3817801:24:2314.2201:55:0117300:15:0000:01:0100:00:50
16 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M02:11:5819100:30:4919401:26:0513.9401:56:5417500:15:0400:01:2500:01:13
17 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:13:0320500:31:3419501:26:1413.9201:57:4818700:15:1500:01:1100:01:07
18 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:20:0422900:32:3222001:30:3313.2502:03:0525500:16:5900:01:5100:01:41
19 8009JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:23:0521900:32:0425301:36:3012.4402:08:3415200:14:3100:01:0000:00:39
20 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M02:23:2127000:34:5923001:31:4613.0802:06:4524500:16:3600:01:1000:01:20
21 8022PETER STRATINGFEECV2M02:27:3427700:35:2225701:37:0712.3602:12:2917600:15:0500:02:4500:01:55
22 8003ALBERT MONTES PALACIOLLICENCIA DE DIAV2M02:33:0326300:34:3427601:41:5011.7802:16:2424700:16:3900:01:5900:01:46
23 8054JOSEP ANTONI CASASOLA FRALLICENCIA DE DIAV2M02:33:3527100:35:0227301:41:0811.8702:16:1027100:17:2500:01:4700:01:36
24 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:38:3629000:36:1127901:45:1811.4002:21:2925900:17:0700:01:3600:01:20
25 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOCLUB NATACIO MINORISAV2M02:39:4430700:39:1927401:41:1011.8602:20:2929700:19:1500:01:5800:01:41
26 7028JORDI SOLER MATEULLICENCIA DE DIAV2M02:49:5931000:41:1928301:46:5111.2302:28:1031200:21:4900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:02:5112000:28:1014701:20:3814.8801:48:4812400:14:0300:01:0600:00:53
2 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:13:4125000:33:3517501:24:0014.2901:57:3522200:16:0600:00:5700:00:55
3 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:18:0221200:31:5021001:28:4813.5102:00:3826900:17:2400:01:4200:01:48
4 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M02:23:3322100:32:0624901:35:3612.5502:07:4220800:15:5100:01:0400:01:03
5 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M02:32:5824600:33:2027701:42:3911.6902:15:5925600:16:5900:01:0000:00:59
6 8052RAFA ARCAS SANCHEZLLICENCIA DE DIAV3M02:54:2229900:37:3129601:55:2510.4002:32:5631000:21:2600:01:4800:02:02
7 8040MANU- LEO GRACIA CALEROLLICENCIA DE DIAV3M02:56:5029700:37:0430802:00:329.9602:37:3629600:19:1400:03:0200:01:55
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONINDEPENDENTSUB23F01:57:418300:26:3912601:18:1315.3401:44:525600:12:4900:00:5000:00:44
2 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F02:30:2324700:33:2425901:37:2112.3302:10:4530000:19:3800:01:2600:01:16
3 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:40:0528800:36:0928101:45:2211.3902:21:3128700:18:3400:01:1000:01:02
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:00:2618200:30:1710701:15:3415.8801:45:5115500:14:3500:00:5300:00:42
2 1810PILAR GUTÉS NAVARROC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F02:11:3616300:29:4319701:26:2813.8801:56:1119400:15:2500:01:0300:01:01
3 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:19:2025400:33:5021601:29:3813.3902:03:2820900:15:5200:01:1100:01:04
4 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:21:3216600:29:4826001:37:2712.3102:07:1513800:14:1700:01:1800:00:51
5 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F02:34:5927600:35:2027501:41:1411.8502:16:3428300:18:2500:00:4200:00:46
6 5153M.ANGELES CHAMORRO VILLANCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F02:40:5525900:34:2228901:50:2910.8602:24:5121900:16:0400:01:1100:01:34
7 8020SANDRA BONAVILA DOMENECHLLICENCIA DE DIAV1F02:49:0627400:35:1229901:56:3710.2902:31:4926500:17:1700:02:5300:02:04
8 8019MARTA RUIZ ALCARRIALLICENCIA DE DIAV1F02:49:1329400:36:2929501:55:2010.4002:31:4927000:17:2400:01:3500:02:06
9 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:54:2425800:34:2131002:03:589.6802:38:1922100:16:0500:01:1100:01:16
10 1947PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:58:3630900:40:5729701:56:0110.3402:36:5831100:21:3800:01:1700:01:04
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5269MARIO SINUÈS MICÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:44800:23:26100:56:3621.2001:20:02400:11:4200:00:4200:00:35
2 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:31:55300:22:56300:57:5520.7201:20:51100:11:0400:00:3100:00:31
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:18100:22:38400:58:4920.4001:21:271000:11:5100:00:3600:00:33
4 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:17200:22:55700:59:3920.1201:22:34600:11:4300:00:3400:00:26
5 7048ENEKO GURRUTXAGA UGARTEIRRINTZI-SMGABM01:35:124100:25:12200:57:4720.7701:22:592200:12:1300:00:4100:00:31
6 5282JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:201200:23:43600:59:2920.1701:23:121800:12:0800:00:4300:00:33
7 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:35:211000:23:36901:00:2519.8601:24:01200:11:2000:00:3900:00:26
8 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:371700:23:59500:59:1520.2501:23:143300:12:2300:00:3400:00:34
9 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:35:521500:23:50801:00:1519.9201:24:05800:11:4700:00:3200:00:50
10 7046IÑIGO ASEGINOLAZA GARMENDTOLOSALDEKO T.T.ABM01:37:412100:24:051301:01:3719.4801:25:421400:11:5900:00:4500:00:43
11 8014JON DURANA BASOATRIENTRENOSABM01:37:41700:23:232101:02:2419.2301:25:471300:11:5400:00:4600:00:37
12 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:461300:23:432001:02:2319.2401:26:06300:11:4000:00:4100:00:36
13 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:011600:23:501401:01:4219.4501:25:324100:12:2900:00:3900:00:35
14 5423DAVID ADÁN FREIXESCERRR IGUALADAABM01:39:01600:23:122801:04:0718.7201:27:19500:11:4200:01:1100:00:35
15 7047LIHER ETXEBERRIA ARTOLATOLOSALDEKO T.T.ABM01:39:112900:24:441801:02:1619.2701:27:002100:12:1100:00:3800:00:39
16 7038RUBEN ZABALETA APAOLAZALLICENCIA DE DIAABM01:39:123500:25:021501:01:4519.4301:26:473400:12:2500:00:4100:00:32
17 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:201800:24:022601:03:4918.8001:27:514000:12:2900:00:4400:00:30
18 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:423100:24:512201:02:5919.0501:27:506000:12:5200:00:4100:00:32
19 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:44400:23:003501:05:5418.2101:28:54900:11:5000:00:3900:00:42
20 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:41:181100:23:423401:05:4418.2601:29:261100:11:5200:00:3900:00:50
21 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:484700:25:163001:04:5318.4901:30:099800:13:3900:00:4900:00:50
22 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:305300:25:343301:05:4418.2601:31:187700:13:1200:00:3900:00:33
23 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:44:533200:24:564201:07:1717.8401:32:135100:12:4000:00:3900:00:33
24 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:45:022400:24:135101:08:4017.4801:32:531900:12:0900:00:4500:00:35
25 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:343800:25:064301:07:2317.8101:32:297000:13:0500:00:3900:00:45
26 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:45:455700:25:423701:06:5317.9401:32:357400:13:1000:00:5900:00:38
27 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:47:283600:25:036301:10:1117.1001:35:142300:12:1400:01:0000:00:54
28 8018RAMSÉS MORENO RUIPEREZLLICENCIA DE DIAABM01:47:417700:26:294401:07:3817.7401:34:079300:13:3400:00:3900:00:46
29 7049JULIO CESAR GAONA NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:48:349200:26:574001:07:1017.8701:34:0714600:14:2700:00:4900:00:48
30 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:48:516400:25:585501:09:1917.3101:35:179400:13:3400:00:5300:00:39
31 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:49:292600:24:219001:13:1516.3801:37:361200:11:5300:00:5500:00:41
32 8004JOSUÉ BOYANO AGÜERALLICENCIA DE DIAABM01:49:343000:24:497901:12:0016.6701:36:495400:12:4500:01:1700:00:55
33 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:49:348500:26:445901:09:4617.2001:36:306900:13:0400:01:0000:00:42
34 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:49:357100:26:076601:10:3117.0201:36:386500:12:5700:00:5100:00:42
35 2005NAZARET GARCIA GARCIAC.T. PARETS DEL VALLESABM01:50:185800:25:437701:11:5616.6801:37:395000:12:3900:01:1300:01:07
36 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:50:414300:25:138901:13:1316.3901:38:262500:12:1500:00:5100:00:52
37 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:51:065900:25:458501:12:4716.4901:38:324400:12:3400:00:5900:00:31
38 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM01:51:339800:27:266701:10:3117.0201:37:579600:13:3600:00:5700:00:51
39 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:51:3810500:27:446101:10:0917.1101:37:5310500:13:4500:00:4200:00:41
40 8028BERNAT VALLS MATEULLICENCIA DE DIAABM01:51:4410900:27:547001:10:5516.9201:38:496200:12:5500:00:5300:00:36
41 7008RUBEN GOMEZ GARCIAFEECABM01:52:1119500:31:183201:05:0918.4201:36:2720300:15:4400:01:1600:01:19
42 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:52:519400:27:017401:11:1616.8401:38:1715400:14:3400:00:4400:00:31
43 7023REMO SCHÖNENBERGER LLICENCIA DE DIAABM01:52:586500:25:589401:14:2116.1401:40:194900:12:3900:01:0800:01:22
44 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:53:136300:25:578701:13:1016.4001:39:0712700:14:0600:00:4200:00:41
45 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:53:457300:26:1210401:15:1815.9401:41:302400:12:1500:00:4500:00:33
46 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:54:037800:26:309901:14:4016.0701:41:106100:12:5300:00:5200:00:33
47 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:54:128200:26:3810201:15:0715.9801:41:453900:12:2700:00:4600:01:05
48 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:54:5010400:27:388601:13:0516.4201:40:4312900:14:0700:00:4400:00:46
49 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM01:57:2910700:27:5010601:15:3315.8801:43:2312800:14:0600:00:5900:00:47
50 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:57:316700:26:0112501:18:0915.3601:44:108100:13:2100:00:4400:00:40
51 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:57:406800:26:0113601:18:5715.2001:44:585300:12:4200:00:5900:00:54
52 8047ISIDORO MAYA AGUDOLLICENCIA DE DIAABM01:58:2912700:28:2311001:15:5115.8201:44:1413400:14:1500:01:0400:00:40
53 8043TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:58:4312800:28:2410101:15:0016.0001:43:2419000:15:1900:01:0600:01:03
54 8041OSCAR VIDAL MOLINA FEECABM01:59:347500:26:2214601:20:2114.9301:46:435700:12:5100:01:0300:01:56
55 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:00:0712500:28:1812901:18:2415.3101:46:428300:13:2500:01:0700:00:52
56 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:00:0915500:29:2811501:16:1515.7401:45:4314400:14:2600:01:1000:00:50
57 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:00:1812600:28:1911901:17:3015.4801:45:4914900:14:2900:01:0300:01:13
58 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM02:00:4815700:29:3010801:15:3415.8801:45:0420400:15:4400:01:1200:00:48
59 5481ERNEST ROURA PUIGDEVALLCLUB TRIATLO MALGRATABM02:01:0511500:28:0113901:19:2915.1001:47:309500:13:3500:01:0700:01:30
60 7051IBON RUIZ DE ALDA MARTINELLICENCIA DE DIAABM02:01:4614300:29:0212101:17:4915.4201:46:5116600:14:5500:01:0900:01:02
61 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM02:01:4815600:29:2912801:18:2315.3101:47:5211200:13:5600:01:2100:00:42
62 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM02:02:2913600:28:4513701:19:0215.1801:47:4715900:14:4200:01:0100:00:57
63 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:02:309700:27:1416101:21:4614.6801:49:009100:13:3000:01:1700:00:52
64 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:03:2610300:27:3415101:20:5514.8301:48:2916800:14:5700:01:0500:00:50
65 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM02:04:5511800:28:0817001:22:3114.5401:50:3913700:14:1600:01:0200:00:55
66 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM02:05:2115400:29:2515801:21:4114.6901:51:0613600:14:1500:00:4700:00:48
67 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:05:2514200:29:0016201:21:4714.6701:50:4715700:14:3800:01:0200:00:45
68 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:05:2911300:28:0017301:23:2814.3801:51:2812200:14:0100:01:4000:01:04
69 8067JOSE ANTONIO LOPEZ RODRILLICENCIA DE DIAABM02:05:3314400:29:0312701:18:2315.3101:47:2628200:18:0700:01:5300:01:32
70 7045MARC VILA VALLSLLICENCIA DE DIAABM02:05:4118800:30:4713501:18:5515.2101:49:4221400:15:5900:01:0000:00:54
71 8066JORDI VENDRELL DURANLLICENCIA DE DIAABM02:05:4718400:30:3215201:21:0414.8001:51:3613100:14:1100:01:2200:01:29
72 7004PAU FABREGAT HERNANDOLLICENCIA DE DIAABM02:06:05000:00:00000:00:000.0001:51:3315300:14:3200:00:0000:01:09
73 1415KILIAN GARCIA JAMINCLUB TRIATLO SABADELLABM02:06:2917000:30:0415601:21:1914.7601:51:2318000:15:0600:01:0600:01:00
74 8008JAVIER LÓPEZ. MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAABM02:06:4216000:29:3312301:18:0115.3801:47:3429500:19:0800:00:5900:01:15
75 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM02:08:0411900:28:0918801:25:5113.9801:54:0012500:14:0400:01:3500:01:01
76 7052JESUS SEMPERELLICENCIA DE DIAABM02:08:1113100:28:3418601:25:2514.0501:53:5913200:14:1200:01:1900:01:05
77 8005ADRIÀ FORTE MARTINEZFEECABM02:08:3013200:28:3515501:21:1714.7601:49:5228900:18:3800:01:2100:01:38
78 3302JONATAN CARDENAS PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM02:09:1115800:29:3218001:24:3814.1801:54:1017400:15:0100:01:3000:01:12
79 5324ALVARO CANTARERO PRIETOPRAT TRIATLO 1994ABM02:09:1813500:28:4218501:25:2214.0601:54:0418500:15:1400:01:2300:00:54
80 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM02:09:2219300:31:0918101:24:4314.1601:55:529000:13:3000:01:1100:00:49
81 7006MARTI PAYAS PONSLLICENCIA DE DIAABM02:09:4622500:32:1916001:21:4514.6801:54:0420000:15:4200:01:1400:01:17
82 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM02:10:3020700:31:3517401:23:4814.3201:55:2318100:15:0700:01:0500:00:54
83 8065MAIOL ALCARAZ SANCERNIFEECABM02:10:3616500:29:4519901:26:4613.8301:56:3112600:14:0500:01:3700:01:20
84 7019JUANJO PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM02:10:4120200:31:2917701:24:1314.2501:55:4217200:14:5900:00:5400:00:57
85 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:10:4620400:31:3217601:24:0914.2601:55:4117800:15:0500:01:0400:00:59
86 1664JOAN FONTANET GORDILLOCERCLE SABADELLES 1856ABM02:11:0019200:31:0117901:24:3514.1901:55:3619300:15:2400:00:5800:01:11
87 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:11:2113800:28:4720301:27:1613.7501:56:0318900:15:1800:00:5800:01:12
88 8058DAVID CALVO GARDUÑOLLICENCIA DE DIAABM02:11:2320900:31:3719301:26:0213.9501:57:3910400:13:4400:01:1900:01:12
89 7043CRISTIAN BEJARANO DEL OLMLLICENCIA DE DIAABM02:11:3814100:28:5920001:26:5713.8001:55:5620100:15:4200:01:1800:00:58
90 7009DAVID MARTINEZ JUNYENTLLICENCIA DE DIAABM02:13:5025100:33:4116901:22:2414.5601:56:0527600:17:4500:01:2700:02:01
91 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:14:1324200:33:0718401:24:5914.1201:58:0622300:16:0700:01:1100:01:16
92 5254DAVID PUJOL JIMENEZVEC CYCLING & RUNABM02:14:3922400:32:1818901:25:5313.9701:58:1123800:16:2800:01:0000:00:49
93 8048TEO EDO FARRELLICENCIA DE DIAABM02:16:2120800:31:3621901:30:1613.2902:01:5214800:14:2900:02:0200:01:19
94 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:16:3717200:30:0723501:32:1913.0002:02:2613000:14:1100:00:4500:00:46
95 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:16:5820600:31:3420601:28:2513.5701:59:5925300:16:5900:01:0400:01:01
96 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM02:16:5818000:30:1322901:31:3113.1102:01:4418600:15:1400:01:2100:01:52
97 2190ANDY KEPPENSC.N. REUS PLOMSABM02:17:1831100:41:4513001:18:3615.2702:00:2125200:16:5700:00:5800:02:08
98 7003AVELINO IGUAL CORDOBAFEECABM02:17:2825200:33:4420401:27:3613.7002:01:2022500:16:0800:01:0800:01:22
99 8002SERGIO MARIN GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:17:4119700:31:2322501:31:2313.1302:02:4616500:14:5500:01:5600:01:56
100 8006QUIM MAYOLAS JUNYENTFEECABM02:17:4627900:35:3319101:25:5513.9702:01:2823200:16:1800:01:5900:01:41
101 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM02:18:0023700:32:4721401:29:3113.4102:02:1819900:15:4200:01:4100:01:54
102 7017FRANCESC FARRÉS COLL LLICENCIA DE DIAABM02:18:2921000:31:4022101:30:3413.2502:02:1423000:16:1500:01:4300:01:16
103 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:18:3923200:32:3821501:29:3113.4102:02:0924000:16:3000:01:0000:02:13
104 8021CONRAD CASTANERA CARREÑOFEECABM02:19:4011400:28:0026101:37:4112.2802:05:4111900:13:5900:00:4600:00:43
105 7036POL SARDENYLLICENCIA DE DIAABM02:20:3225500:33:5120201:27:0813.7702:00:5929800:19:3300:01:0000:01:13
106 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:20:5924100:33:0322601:31:2613.1202:04:2923900:16:3000:01:0000:00:59
107 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM02:21:0213700:28:4726201:38:4712.1502:07:348800:13:2800:01:2100:00:58
108 860URKO ELORZA LERACLUB TRI5UABM02:21:2324000:32:5223301:32:1513.0102:05:0723100:16:1600:01:1000:01:42
109 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:21:4024900:33:2823401:32:1913.0002:05:4721000:15:5300:01:0500:00:56
110 3315JOAQUIM VIURA BERENGUERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:22:0127500:35:1421301:29:2413.4202:04:3826800:17:2300:00:5100:00:38
111 7010VÍCTOR GONZALEZ GINOVARTLLICENCIA DE DIAABM02:22:0326500:34:3621801:30:1313.3002:04:4926400:17:1400:01:3000:00:57
112 8038MANEL MUÑOZ PINTADOLLICENCIA DE DIAABM02:22:2817800:30:1123901:33:1912.8602:03:3029400:18:5800:01:3200:01:05
113 8044CARLOS MARTÍNEZ LLOBREGATLLICENCIA DE DIAABM02:22:4423300:32:4124301:35:0412.6202:07:4517100:14:5900:00:0000:00:00
114 3383JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM02:23:1916400:29:4425501:36:3612.4202:06:2025400:16:5900:01:0800:01:00
115 7039ROGER PEIXÓ FITÉFEECABM02:23:1916900:29:5725401:36:3412.4302:06:3124800:16:4800:01:2000:01:09
116 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM02:23:4722600:32:2224201:34:5312.6502:07:1524200:16:3200:01:0600:00:44
117 1676JAUME ARNALOT GARCÍACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:23:4925300:33:5023801:32:3712.9602:06:2726700:17:2200:01:4000:01:51
118 7007ROBERT ANDRES MASEROLLICENCIA DE DIAABM02:24:0626000:34:2823101:31:4713.0702:06:1527800:17:5100:01:2500:00:56
119 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:24:4723500:32:4524401:35:0512.6202:07:5025100:16:5700:01:0700:01:12
120 8042RAFAEL MOYA HORNOLLICENCIA DE DIAABM02:24:5123400:32:4125601:36:4812.4002:09:2919100:15:2200:01:2800:01:35
121 7050DANIEL MIRANDA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM02:25:1323600:32:4624601:35:1712.5902:08:0326100:17:1000:01:0900:01:02
122 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM02:25:5027300:35:1224101:34:3112.7002:09:4322400:16:0700:01:2400:00:59
123 7015OSCAR SÁNCHEZ LOPEZFEECABM02:26:1828400:35:5522801:31:3113.1102:07:2629200:18:5200:01:2200:01:55
124 5494MIGUEL VIQUE GARROTEINDEPENDENTABM02:27:3022800:32:3025801:37:1512.3402:09:4527500:17:4500:01:2600:01:35
125 7022JAVIER FERNÁNDEZ DELGADO LLICENCIA DE DIAABM02:27:4719400:31:1026901:39:4412.0302:10:5425000:16:5300:01:1000:01:08
126 8035NOE PARDO DE LA CASALLICENCIA DE DIAABM02:30:0326100:34:3226601:39:3212.0602:14:0421500:15:5900:01:5500:01:29
127 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:31:5023900:32:5127801:43:0911.6302:16:0020700:15:5000:01:1400:01:02
128 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:37:4719000:30:4928801:49:4610.9302:20:3526200:17:1200:01:1600:01:03
129 8061ORIOL MASSOT MORALLLICENCIA DE DIAABM02:50:4129500:36:3729301:54:1910.5002:30:5630400:19:4500:01:5800:02:38
130 3022XAVIER SANYÉ MENGUALC.A. LES TORTUGUESABM02:54:2230400:38:1430201:57:4210.2002:35:5628400:18:2600:01:3700:01:27
131 8029MARTÍN ALARCON BECERRA LLICENCIA DE DIAABM03:07:5130300:38:0331102:08:399.3302:46:4230900:21:0900:02:1200:01:20
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:54:1210100:27:328801:13:1216.3901:40:448600:13:2800:00:4800:00:46
2 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:02:3715300:29:2113301:18:5315.2101:48:1414200:14:2300:00:5400:00:41
3 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF02:06:0018700:30:4414201:20:0414.9901:50:4818400:15:1200:01:0500:00:55
4 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:07:3811000:27:5418701:25:4713.9901:53:4111300:13:5700:00:5200:00:35
5 1806ARANTXA SALVADO VERGESPRAT TRIATLO 1994ABF02:11:1227200:35:1014101:19:5415.0201:55:0422600:16:0800:00:5000:00:40
6 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF02:11:2716700:29:4820501:27:5813.6401:57:469900:13:4100:00:5300:00:45
7 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:22:2525600:34:0922401:31:1213.1602:05:2125800:17:0400:01:0900:00:53
8 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:24:3029800:37:1621201:29:1413.4502:06:3028000:18:0000:00:5700:00:53
9 1801MERITXELL OBRADORS BARONSCERRR IGUALADAABF02:26:1228900:36:1023201:31:5913.0502:08:0928100:18:0300:01:0500:01:09
10 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF02:30:2313300:28:4028401:47:5311.1202:16:3310800:13:5000:01:1400:01:16
11 8050ANDREA HOM DÍAZLLICENCIA DE DIAABF02:34:4424500:33:1928001:45:2111.3902:18:4022000:16:0400:00:4700:00:33
12 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:35:3628100:35:4127201:40:5911.8802:16:4029300:18:5600:01:1800:01:28
13 6115MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF02:42:2928500:35:5528501:48:4511.0302:24:4027700:17:4900:01:2100:00:59
14 8056NÚRIA DIEZ CIFRELLICENCIA DE DIAABF02:49:2229300:36:2629401:55:1310.4202:31:3927300:17:4300:02:0200:02:21
15 7027SANDRA RODRÍGUEZ FRESNEDALLICENCIA DE DIAABF02:49:2326900:34:5330101:56:4810.2702:31:4127200:17:4200:03:3500:02:18
16 6147LAURA GRACIA VEGACLUB ESPORTIU I RUN WITH ABF02:56:5030600:38:5530601:58:0310.1702:36:5830500:19:5200:01:1700:01:14
17 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF03:03:0730500:38:4230902:03:519.6902:42:3330700:20:3400:01:2700:01:16

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32