RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
275 266 7 2 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:07:189600:18:0711200:41:0129.2600:59:086500:08:100:00:000:00:00
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROJNF01:08:076900:17:3314500:42:3728.1601:00:104700:07:570:00:000:00:00
3 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:08:4114000:19:2810900:40:3929.5201:00:079300:08:340:00:000:00:00
4 5048MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:09:1811300:18:3313600:42:1428.4101:00:478900:08:310:00:000:00:00
5 4034MARIA DIEZ FRANCOC.N. MATAROCDF01:09:3813600:19:2411900:41:2728.9501:00:5111200:08:470:00:000:00:00
6 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:09:4516400:20:0710700:40:3529.5701:00:4214000:09:030:00:000:00:00
7 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:10:0015400:19:5111300:41:0329.2301:00:5414700:09:060:00:000:00:00
8 1939MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON CLUBJNF01:10:2011700:18:4615100:42:4428.0801:01:3011900:08:500:00:000:00:00
9 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:10:5612200:18:5316000:43:2827.6101:02:219400:08:350:00:000:00:00
10 4040LAIA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANACDF01:11:1513300:19:1615500:43:0227.8901:02:1813100:08:570:00:000:00:00
11 5181LEONOR FONT BALDUQUEC.E. PICORNELLABF01:11:2212300:18:5316400:44:0227.2501:02:558600:08:270:00:000:00:00
12 59QUERALT RIBA HERNANDEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23F01:11:2513900:19:2715300:42:5727.9401:02:2413700:09:010:00:000:00:00
13 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:12:1819100:20:5212700:41:5928.5801:02:5116800:09:270:00:000:00:00
14 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:13:0414100:19:2917000:44:3026.9701:03:5914500:09:050:00:000:00:00
15 5080PAULA BATLLE I PLANTADAABSOLUT SPORTCDF01:13:5114200:19:3018700:45:2526.4201:04:5512800:08:560:00:000:00:00
16 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:14:5415000:19:4319600:46:0826.0101:05:5114300:09:030:00:000:00:00
17 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:5618400:20:4118100:45:0926.5801:05:5014800:09:060:00:000:00:00
18 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:15:0516700:20:1019400:46:0326.0601:06:1312300:08:520:00:000:00:00
19 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOV1F01:15:2216100:20:0419100:45:4826.2001:05:5217100:09:300:00:000:00:00
20 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRANOC.N. PRAT-TRIATLOABF01:15:4318200:20:3818900:45:3526.3301:06:1317200:09:300:00:000:00:00
21 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:16:2520700:21:3817500:44:4626.8101:06:2419600:10:010:00:000:00:00
22 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOCDF01:17:0321200:22:0818200:45:1326.5401:07:2118100:09:420:00:000:00:00
23 5188ROSER CLAVER PROSCLUB ATLETISME VILAFRANCACDF01:17:1717500:20:2319800:46:2525.8501:06:4822500:10:290:00:000:00:00
24 4008JANETTE SOLSONA NOVELLP.C. CERVERA-TRIATLOABF01:17:2521100:22:0718800:45:3126.3601:07:3818500:09:470:00:000:00:00
25 100ANNA BUXO CALZADAC.A. XALOCV1F01:17:3621000:22:0518500:45:2126.4601:07:2620900:10:100:00:000:00:00
26 105CAROLINA JORDI OLANOC.T. S.J. ABADESSESABF01:17:4917400:20:2221400:48:0724.9401:08:2916000:09:200:00:000:00:00
27 72ELENA PADILLA GONZALEZC.E. TRIATHLONBCNABF01:18:2115100:19:4321800:48:2424.7901:08:0721300:10:140:00:000:00:00
28 4049NEUS LLADO GUITARTC.A. IGUALADAABF01:18:2319200:21:0121200:47:4825.1001:08:4917700:09:340:00:000:00:00
29 5176ANNA MONCADA ARANDATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:19:1321800:22:2520100:46:3525.7601:09:0021200:10:130:00:000:00:00
30 56ANNA PLANAS GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:19:1321900:22:2519900:46:3225.7901:08:5721600:10:160:00:000:00:00
31 1815BELÉN SALOMONI SCHWABTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:19:2719300:21:1122100:48:3224.7301:09:4318200:09:440:00:000:00:00
32 1936ANDREA CASTRO HERRERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:20:3522200:22:3720700:47:3125.2501:10:0822300:10:270:00:000:00:00
33 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:20:3822300:22:3920600:47:2925.2701:10:0822600:10:300:00:000:00:00
34 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:20:4023800:23:2220200:46:5225.6001:10:1422200:10:260:00:000:00:00
35 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:20:5622700:22:5520800:47:3325.2401:10:2822400:10:280:00:000:00:00
36 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:21:3723300:23:0821500:48:1324.8901:11:2121500:10:160:00:000:00:00
37 46MARIA NAVIO FLORESC.N. PRAT-TRIATLOABF01:21:4922600:22:5422000:48:3024.7401:11:2422100:10:250:00:000:00:00
38 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:22:5620900:21:4623600:51:1323.4301:12:5919200:09:570:00:000:00:00
39 3590TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:23:4022400:22:5023200:50:2923.7701:13:1921700:10:210:00:000:00:00
40 5177LAURA GIMENO NOGUERAC.T. S.J. ABADESSESCDF01:23:5623200:23:0723400:50:5223.5901:13:5919100:09:570:00:000:00:00
41 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:24:0323100:23:0522900:49:5524.0401:13:0024600:11:030:00:000:00:00
42 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:24:1122500:22:5423100:50:2023.8401:13:1424400:10:570:00:000:00:00
43 5026ESTEFANIA GOMEZ DUEÑASTRITEAM GIRONAABF01:24:2320200:21:3024500:52:2822.8701:13:5822000:10:250:00:000:00:00
44 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:26:5925400:25:3822600:49:4424.1301:15:2225200:11:370:00:000:00:00
45 4042MONTSE GALBANY SOLANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:27:0124800:24:3223800:51:4323.2001:16:1523800:10:460:00:000:00:00
46 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:27:0324400:23:5324400:52:2722.8801:16:2023600:10:430:00:000:00:00
47 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:27:0424700:24:1924200:52:1322.9801:16:3222900:10:320:00:000:00:00
48 3589MARIA PLAZA CHACÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:27:2923000:23:0525200:53:2722.4501:16:3224500:10:570:00:000:00:00
49 5014NOELIA GALLARDO LINARESCLUB TRIATLO BLANESABF01:29:2323600:23:2025700:55:2721.6401:18:4723300:10:360:00:000:00:00
50 4063ALESSANDRA HUERTA DEL VECTG TRIATLO SITGESABF01:30:2325500:25:3825100:53:0222.6301:18:4025500:11:430:00:000:00:00
51 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F01:30:2925700:26:0324600:52:3222.8401:18:3525700:11:540:00:000:00:00
52 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV3F01:30:5325900:26:0624900:52:4322.7601:18:4926000:12:040:00:000:00:00
53 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:33:3824900:24:3726100:57:3420.8501:22:1125100:11:270:00:000:00:00
54 16ROSA MARIA MOR ABATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV3F01:35:3225800:26:0426000:57:3420.8501:23:3825800:11:540:00:000:00:00
55 119ELENA ALCOVER SAGRERACLUB TRIATLO BLANESV1F01:37:55000:00:00000:00:000.0001:24:3926400:13:160:00:000:00:00
56 5171CRISTINA CLERIES VILAMAJOCLUB TRIATLO BLANESABF01:37:55000:00:00000:00:000.0001:24:3926500:13:160:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32