RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
275 266 7 2 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:58:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13174PAU CASTELLVELL BELLA00:58:08
2666FERNANDO LOPEZ DE SAGREDO00:58:31
3201AARON PAGES URBANO01:02:10

2. - C.N. VIC-ETB - 02:59:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12775ROGER SELLES OLOMI00:59:41
22217NIL MASNOU NOGUE00:59:55
3822ORIOL DURAN DURAN00:59:56

3. - C.N. TARRACO - 03:00:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1319AIMAR ASSAMA PELAEZ01:00:03
23627JORDI TRAPÉ PÈREZ01:00:13
35221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO01:00:20

4. - C.N. REUS PLOMS - 03:00:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1692EDUARD QUERALT RADUA00:59:22
24107XAVI QUERALT FORCADELL 00:59:46
33894MARC CASANOVA SOLA01:01:44

5. - CERRR IGUALADA - 03:01:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART00:58:23
22339JESUS ALVAREZ HERMS01:00:22
34290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ01:02:16

6. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:04:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1417CARLES CASERO ROCA01:00:02
2413IGNASI GIRONES PUJADES01:02:04
31068EDUARD RUIZ ANGLADA01:02:23

7. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:06:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA00:58:01
21176POL RECOBER PLANA01:00:30
31179ALBERT BONILLA SOLER01:07:39

8. - C.N. MATARO - 03:08:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1503DANI GONZALEZ JIMENEZ01:02:01
23081MARCO GAMEZ COBOS01:03:16
31587ALEJANDRO CORTIJO ROMEU01:03:29

9. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:09:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15502XAVI TOMASA SERRANO01:01:52
2587SERGI CINCA MORROS01:02:58
31030JORDI VILA MORA01:04:44

10. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:09:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ01:00:17
2714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:03:22
33887RICARD VALENZUELA CRUZ01:06:05

11. - C.A. IGUALADA - 03:10:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1717DANIEL SEGURA ELVIRA01:02:15
2754JOSEP MARTINEZ CORTES01:02:54
35919MARC MORENO MARTIN01:05:04

12. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:11:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1329GERARD MOLIST PALOMERAS01:00:24
22453OSCAR MARTINEZ LARIOS01:03:30
3442EDUARD TARRE FREIXAS01:07:10

13. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:11:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1377XAVIER CODONY RUAIX01:03:23
25890ÈRIC GAY JIMÉNEZ01:03:39
32908FÈIX PERDOMO PRATS01:04:36

14. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:11:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11782CRISTIAN BAIZAN DIAZ01:00:15
25976ALEX MATESANZ SALVADO01:05:39
34932DANIEL CALVERAS CARDONA01:05:45

15. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:11:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12817DAVID BUSQUETS MASSA01:03:03
22256JAKUB CHARA01:03:23
33992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:05:30

16. - CLUB NATACIO OLOT - 03:12:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1710ALEIX DOMENECH GUIX00:58:10
22887ADAM FELIU PELACH01:06:07
32422JOSEP MARIA TOLDRA MARTINEZ01:07:52

17. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:12:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15654MICHELE SARZILLA00:59:57
23644MIQUEL SOLÉ VIVES01:02:00
34753XAVI GOMEZ PALLARES01:10:45

18. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:16:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14957FABIÁN HUERTAS JUDERÍAS01:03:25
23326SERGI SAEZ DAMAS01:03:31
3996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:09:08

19. - VILADECANS TRIATLO - 03:16:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11128BERNARDO GONZALEZ MARTINEZ01:04:22
23155FRANCISCO JAVIER LORENTE TRENADO01:04:26
31767CARLOS ALBERTO VILELLA PEREZ01:07:49

20. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:19:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:01:57
2624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:07:59
35608ARNAU PAGÈS LÓPEZ01:09:13

21. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:19:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA01:02:21
21513ERIC BESORA MOLINS01:06:01
3915JOSEP MARIA MORENO FURNER01:11:17

22. - C.N. PRAT-TRIATLO - 03:21:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11206JOAQUIM GARCIA ROMERA01:03:42
24239GERARD TABOADA SEGUÍ 01:05:26
35679JUAN MARTOS ARANDA01:12:28

23. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 03:22:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1353XAVIER DALMAU I BERTRÁN01:04:40
25524SERGI RIO MIRAT01:08:01
33648SANTI CHINCHILLA CANO01:09:33

24. - TRIATLO RUNNING VIGIA - 03:32:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12642JORDI BONILLA GONZALEZ01:06:02
23189JOSE GERRERO NICOLÁS01:11:58
32592ISAAC GARCIA TORO01:14:37

25. - C.N. CATALUNYA - 03:33:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1691GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYAS01:01:57
21078SERGI PI BOLTA01:13:11
3969JOSEP LLUIS ARAN CATALAN01:18:49

26. - C.A. XALOC - 03:48:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11387RAFAEL GUERRERO BRAVO01:06:25
22349DANIEL LEÓN FERRER01:07:58
33238ENRIC GAMITO BAUS01:33:45

27. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:55:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12922JOAN CASANOVAS SORS01:11:33
22520ANTONIO MARTOS GARCIA01:17:26
34316JOSEP GORDI SERRAT01:26:48

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32