RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
275 266 7 2 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:03:176300:17:323600:37:3831.8900:55:105900:08:0700:00:0000:00:00
2 5646RAUL LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROCDM01:03:347300:17:413700:37:3931.8700:55:207100:08:1400:00:0000:00:00
3 1206JOAQUIM GARCIA ROMERAC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:03:423600:16:537100:38:4830.9300:55:415200:08:0100:00:0000:00:00
4 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB TRIATLO BERGACDM01:04:454700:17:167800:39:1730.5500:56:336800:08:1200:00:0000:00:00
5 756SERGI FUENTES SALASC.N. MATAROCDM01:04:488900:17:586600:38:2731.2100:56:258200:08:2300:00:0000:00:00
6 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:05:309500:18:037700:39:1330.6000:57:167300:08:1400:00:0000:00:00
7 5757ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROCDM01:05:536500:17:329400:40:0329.9600:57:357600:08:1800:00:0000:00:00
8 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROCDM01:05:579100:18:018000:39:2130.5000:57:229600:08:3500:00:0000:00:00
9 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:06:299400:18:038900:39:5030.1300:57:539900:08:3600:00:0000:00:00
10 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTCDM01:08:479300:18:0214600:42:3828.1501:00:405800:08:0700:00:0000:00:00
11 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:2614300:19:3312200:41:3928.8101:01:1215600:09:1400:00:0000:00:00
12 3160CARLES MANICH VALLÈSDISTANCE LA SALLECDM01:10:5513400:19:1615600:43:0327.8701:02:199700:08:3600:00:0000:00:00
13 3856JAUME JUST BIELSAC.N. REUS PLOMSCDM01:15:5919800:21:2416900:44:3026.9701:05:5420600:10:0500:00:0000:00:00
14 3448JOEL CASTELLA ROVIRAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:16:3520400:21:3517700:44:5026.7701:06:2521000:10:1000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 710ALEIX DOMENECH GUIXCLUB NATACIO OLOTJNM00:58:10200:15:24200:35:4633.5500:51:10400:07:0000:00:0000:00:00
2 2775ROGER SELLES OLOMIC.N. VIC-ETBJNM00:59:411200:16:001700:36:3932.7400:52:39500:07:0200:00:0000:00:00
3 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM00:59:551800:16:111200:36:2632.9400:52:371100:07:1800:00:0000:00:00
4 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOJNM01:00:132900:16:33700:36:0833.2100:52:412000:07:3200:00:0000:00:00
5 5221IGNACIO FERNANDEZ JARILLOC.N. TARRACOJNM01:00:202200:16:131400:36:3132.8600:52:442300:07:3600:00:0000:00:00
6 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBJNM01:01:563900:17:022800:37:0932.3000:54:113400:07:4500:00:0000:00:00
7 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:01:573800:16:553200:37:2732.0400:54:222100:07:3500:00:0000:00:00
8 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON CLUBJNM01:02:304000:17:022600:37:0732.3300:54:098100:08:2100:00:0000:00:00
9 3250VÍCTOR AGUILERA REVUELTAFASTTRIATLON CLUBJNM01:02:363700:16:533400:37:3131.9900:54:246600:08:1200:00:0000:00:00
10 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:233100:16:347400:39:0230.7400:55:363700:07:4700:00:0000:00:00
11 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:03:294800:17:205800:38:0031.5800:55:206300:08:0900:00:0000:00:00
12 3374DANIEL LUCENA BUSTOSFASTTRIATLON CLUBJNM01:04:118200:17:494400:37:4531.7900:55:3410300:08:3700:00:0000:00:00
13 5869ADRIA PARRA MOYAC.N. MATAROJNM01:05:278300:17:496700:38:3731.0700:56:2613800:09:0100:00:0000:00:00
14 5976ALEX MATESANZ SALVADOTRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:05:398800:17:578100:39:2230.4800:57:197800:08:2000:00:0000:00:00
15 514TOMAS CALDAS CASAÑASC.N. MATAROJNM01:08:128400:17:4913100:42:0228.5500:59:518000:08:2100:00:0000:00:00
16 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:09:138700:17:5714200:42:2728.2701:00:2411400:08:4900:00:0000:00:00
17 4753XAVI GOMEZ PALLARESC.E. TRIATHLONBCNJNM01:10:4513500:19:2115000:42:4328.0901:02:0411000:08:4100:00:0000:00:00
18 5244ALBERT CAMPUZANO LOPEZCLUB TRIATLO BLANESJNM01:17:05000:00:00000:00:000.0001:08:299800:08:3600:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1177GENIS GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M00:58:01100:15:22500:35:5133.4700:51:13100:06:4800:00:0000:00:00
2 3174PAU CASTELLVELL BELLAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:58:08300:15:24300:35:4733.5400:51:11300:06:5700:00:0000:00:00
3 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M00:58:23500:15:27100:35:4533.5700:51:12600:07:1100:00:0000:00:00
4 666FERNANDO LOPEZ DE SAGREDOFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:58:31400:15:25400:35:4833.5200:51:13900:07:1800:00:0000:00:00
5 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:562300:16:131100:36:2532.9500:52:381000:07:1800:00:0000:00:00
6 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSSUB23M01:01:443400:16:384700:37:5031.7200:54:28800:07:1600:00:0000:00:00
7 503DANI GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROSUB23M01:02:014100:17:033100:37:1932.1600:54:222600:07:3900:00:0000:00:00
8 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:02:105500:17:252000:36:4932.5900:54:144600:07:5600:00:0000:00:00
9 4417LUIS NAJERA HISADOCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:03:237600:17:453300:37:3032.0000:55:156200:08:0800:00:0000:00:00
10 4415BENJAMIN LATORRE DESCANECLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:03:245200:17:244900:37:5131.7000:55:156400:08:0900:00:0000:00:00
11 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:316600:17:336000:38:0431.5200:55:374200:07:5400:00:0000:00:00
12 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:03:397200:17:395200:37:5431.6600:55:335700:08:0600:00:0000:00:00
13 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M01:04:208000:17:474100:37:4231.8300:55:2912100:08:5100:00:0000:00:00
14 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADASUB23M01:05:099200:18:027000:38:4830.9300:56:507700:08:1900:00:0000:00:00
15 4239GERARD TABOADA SEGUÍ C.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:05:264300:17:128200:39:2330.4700:56:3512200:08:5100:00:0000:00:00
16 4104ADRIA FUENTE CERVERAC.N. VIC-ETBSUB23M01:07:3711600:18:4410000:40:1629.8000:59:0010500:08:3700:00:0000:00:00
17 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M01:07:3910700:18:2410200:40:2529.6900:58:4911800:08:5000:00:0000:00:00
18 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCSUB23M01:07:5811100:18:3010800:40:3629.5600:59:0612400:08:5200:00:0000:00:00
19 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M01:08:0310000:18:1711100:40:5929.2800:59:1611300:08:4700:00:0000:00:00
20 184FERRAN CALERO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:11:0812100:18:5213500:42:1328.4201:01:0520100:10:0300:00:0000:00:00
21 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M01:14:0615700:19:5717300:44:3626.9101:04:3317500:09:3300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESV1M01:00:02700:15:312700:37:0932.3000:52:401500:07:2200:00:0000:00:00
2 4387LLUIS VILLARO CAPDEVILACLUB NATACIO MINORISAV1M01:00:071400:16:061800:36:4332.6800:52:491200:07:1800:00:0000:00:00
3 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:00:172000:16:121300:36:2832.9100:52:402400:07:3700:00:0000:00:00
4 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:02:581600:16:107500:39:0230.7400:55:123600:07:4600:00:0000:00:00
5 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:03:227500:17:453500:37:3631.9100:55:215100:08:0100:00:0000:00:00
6 1128BERNARDO GONZALEZ MARTINEVILADECANS TRIATLOV1M01:04:225700:17:267300:39:0130.7600:56:274400:07:5500:00:0000:00:00
7 2908FÈIX PERDOMO PRATSCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:04:365100:17:216800:38:4031.0300:56:019500:08:3500:00:0000:00:00
8 353XAVIER DALMAU I BERTRÁNCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:04:406800:17:336900:38:4330.9900:56:168300:08:2400:00:0000:00:00
9 4932DANIEL CALVERAS CARDONATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:05:456400:17:329500:40:0529.9400:57:376000:08:0800:00:0000:00:00
10 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:06:018100:17:499200:40:0030.0000:57:496700:08:1200:00:0000:00:00
11 2642JORDI BONILLA GONZALEZTRIATLO RUNNING VIGIAV1M01:06:025900:17:2810600:40:3329.5900:58:015000:08:0100:00:0000:00:00
12 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:06:147700:17:459900:40:1629.8000:58:017000:08:1300:00:0000:00:00
13 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:06:2510800:18:257900:39:2030.5100:57:4510800:08:4000:00:0000:00:00
14 442EDUARD TARRE FREIXASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:07:1011200:18:308800:39:5030.1300:58:2012000:08:5000:00:0000:00:00
15 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:07:1010400:18:229800:40:1129.8600:58:3310000:08:3700:00:0000:00:00
16 418RAMON VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:08:1814400:19:348500:39:3230.3500:59:0615500:09:1200:00:0000:00:00
17 878SERGIO GUZMAN ARROYOCERDANYOLA CHV1M01:10:2711500:18:4314000:42:2328.3101:01:0616200:09:2100:00:0000:00:00
18 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:10:2813200:19:1214300:42:2728.2701:01:3911700:08:4900:00:0000:00:00
19 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:0610200:18:1716200:43:5127.3701:02:0813300:08:5800:00:0000:00:00
20 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:11:1717600:20:2412300:41:4228.7801:02:0615400:09:1100:00:0000:00:00
21 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:11:1717800:20:2912400:41:5228.6601:02:2112700:08:5600:00:0000:00:00
22 2922JOAN CASANOVAS SORSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:11:3315600:19:5614100:42:2628.2801:02:2215300:09:1100:00:0000:00:00
23 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:11:5513800:19:2516300:43:5927.2801:03:249000:08:3100:00:0000:00:00
24 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:12:5219000:20:5114700:42:3928.1401:03:3016400:09:2200:00:0000:00:00
25 2282JORDI GIMFERRER QUINTANATRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:13:0318700:20:4614800:42:4028.1301:03:2617800:09:3700:00:0000:00:00
26 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M01:13:3515800:19:5916500:44:1127.1601:04:1016700:09:2500:00:0000:00:00
27 486JAUME ANGELATS DE LAS HERTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M01:13:3716600:20:0815800:43:2527.6401:03:3320300:10:0400:00:0000:00:00
28 308JORDI COROMINES PAGESINDEPENDENTV1M01:14:0916800:20:1317400:44:3926.8801:04:5215900:09:1700:00:0000:00:00
29 5962FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:14:1314900:19:4218300:45:1526.5201:04:5715800:09:1600:00:0000:00:00
30 3846IVAN MARTORI ARTAUCLUB TRIATLO BLANESV1M01:16:0820100:21:2817200:44:3526.9201:06:0320500:10:0500:00:0000:00:00
31 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:2617200:20:2020900:47:3425.2301:07:5417400:09:3200:00:0000:00:00
32 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:18:0121400:22:1319300:46:0126.0801:08:1418400:09:4700:00:0000:00:00
33 2622RAFAEL CHUECA BLASCOABSOLUT SPORTV1M01:18:4517100:20:1922300:49:2124.3201:09:4014400:09:0500:00:0000:00:00
34 6103EDU FIGUERAS MUNDÓLLICENCIA DE DIAV1M01:18:5018300:20:3921600:48:1524.8701:08:5419000:09:5600:00:0000:00:00
35 462RAFAEL GIMENO GARCIAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:23:5723400:23:0823500:50:5923.5401:14:0718800:09:5000:00:0000:00:00
36 1461DAVID FERNANDEZ CORTADAC.E. SISTRELLSV1M01:25:5422800:22:5624000:52:0423.0501:15:0024300:10:5400:00:0000:00:00
37 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:26:1324100:23:3325000:52:4722.7301:16:2018900:09:5300:00:0000:00:00
38 3480SERGI TRUJILLO LUCHAC.A. IGUALADAV1M01:27:0025000:24:3823300:50:4423.6501:15:2225300:11:3800:00:0000:00:00
39 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:28:0226000:26:0822700:49:4524.1201:15:5326100:12:0900:00:0000:00:00
40 6105FÉLIX PÉREZ ALEJOSLLICENCIA DE DIAV1M01:29:3024200:23:3525500:55:0421.7901:18:3924000:10:5100:00:0000:00:00
41 3238ENRIC GAMITO BAUSC.A. XALOCV1M01:33:4525300:25:3625800:56:1521.3301:21:5125900:11:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:03:468500:17:504200:37:4231.8300:55:327200:08:1400:00:0000:00:00
2 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:04:5810300:18:175900:38:0331.5400:56:2010600:08:3800:00:0000:00:00
3 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV2M01:06:0510100:18:178600:39:3330.3400:57:507400:08:1500:00:0000:00:00
4 3746XAVIER RICO CALDERONINDEPENDENTV2M01:07:4410600:18:2210400:40:3029.6300:58:5212500:08:5200:00:0000:00:00
5 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:08:1012900:18:589600:40:0529.9400:59:0315000:09:0700:00:0000:00:00
6 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:0812700:18:5711500:41:1229.1301:00:0913600:08:5900:00:0000:00:00
7 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:4111900:18:4813200:42:0428.5301:00:5211500:08:4900:00:0000:00:00
8 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PC.T. S.J. ABADESSESV2M01:10:04000:00:00000:00:000.0001:01:0613200:08:5800:00:0000:00:00
9 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M01:16:2320600:21:3817600:44:4726.8001:06:2519400:09:5800:00:0000:00:00
10 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:17:5821600:22:2417800:44:5226.7501:07:1623500:10:4200:00:0000:00:00
11 818ANTONI JOAN HUMBERTCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M01:20:1322900:23:0020300:47:1125.4301:10:1119900:10:0200:00:0000:00:00
12 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:26:4823500:23:0823900:51:5623.1101:15:0425600:11:4400:00:0000:00:00
13 2326BRIAN JAMES GREENCLUB TRIATLO BLANESV2M01:31:3826100:26:1025400:53:4622.3201:19:5625400:11:4200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 891MIQUEL PUJOL CASADEVALLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:14:3615500:19:5616800:44:2926.9801:04:2521100:10:1100:00:0000:00:00
2 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:17:1021700:22:2516600:44:1327.1401:06:3822800:10:3200:00:0000:00:00
3 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:18:4922100:22:3519500:46:0826.0101:08:4320800:10:0600:00:0000:00:00
4 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:30:5325100:24:4425300:53:2822.4401:18:1226300:12:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4034MARIA DIEZ FRANCOC.N. MATAROCDF01:09:3813600:19:2411900:41:2728.9501:00:5111200:08:4700:00:0000:00:00
2 4040LAIA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANACDF01:11:1513300:19:1615500:43:0227.8901:02:1813100:08:5700:00:0000:00:00
3 5080PAULA BATLLE I PLANTADAABSOLUT SPORTCDF01:13:5114200:19:3018700:45:2526.4201:04:5512800:08:5600:00:0000:00:00
4 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOCDF01:17:0321200:22:0818200:45:1326.5401:07:2118100:09:4200:00:0000:00:00
5 5188ROSER CLAVER PROSCLUB ATLETISME VILAFRANCACDF01:17:1717500:20:2319800:46:2525.8501:06:4822500:10:2900:00:0000:00:00
6 5177LAURA GIMENO NOGUERAC.T. S.J. ABADESSESCDF01:23:5623200:23:0723400:50:5223.5901:13:5919100:09:5700:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROJNF01:08:076900:17:3314500:42:3728.1601:00:104700:07:5700:00:0000:00:00
2 1939MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON CLUBJNF01:10:2011700:18:4615100:42:4428.0801:01:3011900:08:5000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:09:4516400:20:0710700:40:3529.5701:00:4214000:09:0300:00:0000:00:00
2 59QUERALT RIBA HERNANDEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23F01:11:2513900:19:2715300:42:5727.9401:02:2413700:09:0100:00:0000:00:00
3 3589MARIA PLAZA CHACÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:27:2923000:23:0525200:53:2722.4501:16:3224500:10:5700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5048MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:09:1811300:18:3313600:42:1428.4101:00:478900:08:3100:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:10:0015400:19:5111300:41:0329.2301:00:5414700:09:0600:00:0000:00:00
3 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:10:5612200:18:5316000:43:2827.6101:02:219400:08:3500:00:0000:00:00
4 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:13:0414100:19:2917000:44:3026.9701:03:5914500:09:0500:00:0000:00:00
5 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOV1F01:15:2216100:20:0419100:45:4826.2001:05:5217100:09:3000:00:0000:00:00
6 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:16:2520700:21:3817500:44:4626.8101:06:2419600:10:0100:00:0000:00:00
7 100ANNA BUXO CALZADAC.A. XALOCV1F01:17:3621000:22:0518500:45:2126.4601:07:2620900:10:1000:00:0000:00:00
8 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:22:5620900:21:4623600:51:1323.4301:12:5919200:09:5700:00:0000:00:00
9 3590TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:23:4022400:22:5023200:50:2923.7701:13:1921700:10:2100:00:0000:00:00
10 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:33:3824900:24:3726100:57:3420.8501:22:1125100:11:2700:00:0000:00:00
11 119ELENA ALCOVER SAGRERACLUB TRIATLO BLANESV1F01:37:55000:00:00000:00:000.0001:24:3926400:13:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:20:4023800:23:2220200:46:5225.6001:10:1422200:10:2600:00:0000:00:00
2 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:27:0424700:24:1924200:52:1322.9801:16:3222900:10:3200:00:0000:00:00
3 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F01:30:2925700:26:0324600:52:3222.8401:18:3525700:11:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV3F01:30:5325900:26:0624900:52:4322.7601:18:4926000:12:0400:00:0000:00:00
2 16ROSA MARIA MOR ABATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV3F01:35:3225800:26:0426000:57:3420.8501:23:3825800:11:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM00:59:22600:15:28800:36:0933.2000:51:373500:07:4500:00:0000:00:00
2 4107XAVI QUERALT FORCADELL C.N. REUS PLOMSABM00:59:46800:15:332900:37:1732.1900:52:50200:06:5600:00:0000:00:00
3 5654MICHELE SARZILLAC.E. TRIATHLONBCNABM00:59:57900:15:412500:37:0532.3600:52:46700:07:1100:00:0000:00:00
4 319AIMAR ASSAMA PELAEZC.N. TARRACOABM01:00:033000:16:33600:36:0833.2100:52:411400:07:2200:00:0000:00:00
5 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:00:152500:16:171000:36:2332.9800:52:402200:07:3500:00:0000:00:00
6 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:00:221500:16:072100:36:5432.5200:53:011300:07:2100:00:0000:00:00
7 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASCLUB TRIATLO TECNIBIKE CAABM01:00:231100:15:552400:37:0432.3700:52:591800:07:2400:00:0000:00:00
8 329GERARD MOLIST PALOMERASC.T. S.J. ABADESSESABM01:00:241300:16:031600:36:3732.7700:52:403300:07:4400:00:0000:00:00
9 1176POL RECOBER PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:00:301900:16:111500:36:3632.7900:52:473200:07:4300:00:0000:00:00
10 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:00:363200:16:34900:36:1433.1200:52:483800:07:4800:00:0000:00:00
11 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM01:01:493300:16:354800:37:5031.7200:54:251700:07:2400:00:0000:00:00
12 5502XAVI TOMASA SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:01:522100:16:136300:38:1631.3600:54:291600:07:2300:00:0000:00:00
13 691GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYASC.N. CATALUNYAABM01:01:574400:17:152300:37:0232.4000:54:172800:07:4000:00:0000:00:00
14 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:02:004200:17:033000:37:1832.1700:54:212500:07:3900:00:0000:00:00
15 413IGNASI GIRONES PUJADESCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:043500:16:423800:37:3931.8700:54:213000:07:4300:00:0000:00:00
16 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:02:065400:17:251900:36:4632.6400:54:114500:07:5500:00:0000:00:00
17 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM01:02:152600:16:295300:37:5631.6300:54:254000:07:5000:00:0000:00:00
18 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM01:02:162700:16:295600:37:5831.6100:54:273900:07:4900:00:0000:00:00
19 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:212800:16:326200:38:0631.5000:54:383100:07:4300:00:0000:00:00
20 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:02:235000:17:212200:36:5932.4500:54:205400:08:0300:00:0000:00:00
21 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:02:541700:16:106500:38:2331.2600:54:337900:08:2100:00:0000:00:00
22 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM01:03:035300:17:245700:37:5831.6100:55:222900:07:4100:00:0000:00:00
23 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:03:165600:17:255400:37:5631.6300:55:214300:07:5500:00:0000:00:00
24 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:03:237000:17:374000:37:4231.8300:55:195500:08:0400:00:0000:00:00
25 4957FABIÁN HUERTAS JUDERÍASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:256700:17:334300:37:4431.8000:55:176100:08:0800:00:0000:00:00
26 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:03:277800:17:473900:37:4031.8600:55:274900:08:0000:00:0000:00:00
27 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:03:306200:17:325100:37:5331.6800:55:255600:08:0500:00:0000:00:00
28 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:03:334500:17:156400:38:1931.3200:55:344800:07:5900:00:0000:00:00
29 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:03:377900:17:474600:37:4831.7500:55:355300:08:0200:00:0000:00:00
30 5635RICARD ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:03:486100:17:286100:38:0431.5200:55:327500:08:1600:00:0000:00:00
31 3155FRANCISCO JAVIER LORENTE VILADECANS TRIATLOABM01:04:265800:17:267600:39:0630.6900:56:324100:07:5400:00:0000:00:00
32 1296DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:04:397100:17:385500:37:5631.6300:55:3414600:09:0500:00:0000:00:00
33 3921XAVIER CLERIES VILAMAJORCLUB TRIATLO BLANESABM01:04:4211000:18:274500:37:4631.7700:56:138700:08:2900:00:0000:00:00
34 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:04:444900:17:207200:38:5230.8700:56:129100:08:3200:00:0000:00:00
35 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:04:5610900:18:275000:37:5231.6900:56:1910400:08:3700:00:0000:00:00
36 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM01:05:041000:15:4112600:41:5728.6100:57:381900:07:2600:00:0000:00:00
37 6109JORDI ROURA CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM01:05:052400:16:1311400:41:1229.1300:57:252700:07:4000:00:0000:00:00
38 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:468600:17:568300:39:2530.4400:57:218400:08:2500:00:0000:00:00
39 2887ADAM FELIU PELACHCLUB NATACIO OLOTABM01:06:079000:17:599000:39:5530.0600:57:546900:08:1300:00:0000:00:00
40 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:06:3110500:18:228400:39:3030.3800:57:5210700:08:3900:00:0000:00:00
41 3778DAVID BADOSA GONZÁLEZC.N. VIC-ETBABM01:06:519800:18:109100:39:5530.0600:58:0511100:08:4600:00:0000:00:00
42 1767CARLOS ALBERTO VILELLA PEVILADECANS TRIATLOABM01:07:4913000:18:5810100:40:2529.6900:59:238500:08:2600:00:0000:00:00
43 2422JOSEP MARIA TOLDRA MARTINCLUB NATACIO OLOTABM01:07:5212000:18:4910300:40:2629.6800:59:1510100:08:3700:00:0000:00:00
44 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM01:07:5411800:18:479700:40:1029.8800:58:5712900:08:5700:00:0000:00:00
45 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:07:5912500:18:549300:40:0329.9600:58:5713900:09:0200:00:0000:00:00
46 5524SERGI RIO MIRATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:08:016000:17:2812900:42:0028.5700:59:289200:08:3300:00:0000:00:00
47 6106PAU REIG COMAJUANLLICENCIA DE DIAABM01:08:024600:17:1613900:42:1728.3800:59:338800:08:2900:00:0000:00:00
48 1655CARLES SANCHEZ MARSALCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:5114500:19:378700:39:4930.1400:59:2616500:09:2500:00:0000:00:00
49 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUIINDEPENDENTABM01:08:5511400:18:3411800:41:2329.0000:59:5713500:08:5800:00:0000:00:00
50 3648SANTI CHINCHILLA CANOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:09:3316300:20:0610500:40:3029.6301:00:3613000:08:5700:00:0000:00:00
51 1554AMADOR DEL RIO ANDREUC.N. VIC-ETBABM01:09:4212600:18:5611600:41:2129.0201:00:1716600:09:2500:00:0000:00:00
52 5613JOAN BAGET I PANADESC.N. VIC-ETBABM01:09:4613100:19:0912000:41:3428.8701:00:4314100:09:0300:00:0000:00:00
53 1635BENJAMIN ESTEVE KAYCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:0813700:19:2412100:41:3728.8301:01:0114900:09:0700:00:0000:00:00
54 3827ANTONI NAVAS MONTEROUNIO ATLETICA RUBIABM01:10:099900:18:1515700:43:1427.7601:01:2910900:08:4000:00:0000:00:00
55 4418MANUEL ANGEL RODRIGUEZ COCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:3212400:18:5413800:42:1628.3901:01:1016300:09:2200:00:0000:00:00
56 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:10:5316200:20:0512800:41:5928.5801:02:0411600:08:4900:00:0000:00:00
57 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANADISTANCE LA SALLEABM01:11:0119400:21:1811000:40:4029.5101:01:5814200:09:0300:00:0000:00:00
58 2236HUGO BERMUDEZ CARPIOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:11:0314700:19:4013400:42:1228.4401:01:5215200:09:1100:00:0000:00:00
59 3772JOAN FONTBERNAT MACHCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:11:0314600:19:4014400:42:2928.2501:02:0912600:08:5400:00:0000:00:00
60 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:11:0916900:20:1712500:41:5428.6401:02:1113400:08:5800:00:0000:00:00
61 3757SERGI LLAGOSTERA MAURIC.N. VIC-ETBABM01:11:2517900:20:3111700:41:2229.0101:01:5317300:09:3200:00:0000:00:00
62 5362RAMON VIDAL GONZALEZCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:11:4114800:19:4014900:42:4128.1101:02:2116100:09:2000:00:0000:00:00
63 2938JORDI VADILLO JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:11:497400:17:4217900:45:0026.6701:02:4215100:09:0700:00:0000:00:00
64 2576ABBAS ABBASSICLUB TRIATLO BLANESABM01:11:4917300:20:2113000:42:0128.5601:02:2216900:09:2700:00:0000:00:00
65 3189JOSE GERRERO NICOLÁSTRIATLO RUNNING VIGIAABM01:11:589700:18:1017100:44:3326.9401:02:4315700:09:1500:00:0000:00:00
66 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:12:0517000:20:1713300:42:0828.4801:02:2518000:09:4000:00:0000:00:00
67 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:12:1016500:20:0813700:42:1528.4001:02:2318600:09:4700:00:0000:00:00
68 5679JUAN MARTOS ARANDAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:12:2816000:20:0315200:42:5727.9401:03:0017000:09:2800:00:0000:00:00
69 2615XAVIER MIRANDA GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:12:2815300:19:5015400:43:0027.9101:02:5017900:09:3800:00:0000:00:00
70 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:13:1112800:18:5715900:43:2727.6201:02:2423900:10:4700:00:0000:00:00
71 3932JULIA BERNABE FELIUCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:13:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 2592ISAAC GARCIA TOROTRIATLO RUNNING VIGIAABM01:14:3719600:21:1916100:43:3327.5501:04:5218300:09:4500:00:0000:00:00
73 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:15:5918900:20:5018000:45:0826.5901:05:5819700:10:0100:00:0000:00:00
74 2664DAVID OTAL DE SANROMÀCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:0715200:19:4719000:45:3826.3001:05:2523400:10:4200:00:0000:00:00
75 3837FRANCESC DE MONTELLA VILACLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:16:3818000:20:3419200:46:0026.0901:06:3420400:10:0400:00:0000:00:00
76 2831CHRISTIAN FERNANDEZ SAMPRFASTTRIATLON CLUBABM01:16:4618100:20:3820000:46:3425.7701:07:1217600:09:3400:00:0000:00:00
77 3742ISRAEL GONZALEZ PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:2320500:21:3718400:45:1626.5101:06:5322700:10:3000:00:0000:00:00
78 2600JORDI COSTA ROMEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:5620800:21:4118600:45:2326.4401:07:0424100:10:5200:00:0000:00:00
79 3744RAUL JIMENEZ NAVARRETECLUB TRIATLO BLANESABM01:17:5918800:20:5020400:47:2025.3501:08:1018700:09:4900:00:0000:00:00
80 3847ALEX PUIGVERT GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:18:1818600:20:4321000:47:3625.2101:08:1919500:09:5900:00:0000:00:00
81 3468JOAN DALMAU BERENGUETRIATLO RUNNING VIGIAABM01:18:3919500:21:1820500:47:2425.3201:08:4219300:09:5700:00:0000:00:00
82 1786MARC RUBIO DIAZINDEPENDENTABM01:18:4721500:22:1919700:46:2325.8701:08:4220700:10:0500:00:0000:00:00
83 5261DAVID FERNANDEZ FERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:18:5224500:23:5816700:44:1927.0801:08:1723100:10:3500:00:0000:00:00
84 6108IVAN BADOSA MASLLORENSLLICENCIA DE DIAABM01:19:0817700:20:2723000:50:0423.9701:10:3110200:08:3700:00:0000:00:00
85 2160OMAR CASADO I TAHIRICLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:19:2319900:21:2421100:47:3725.2001:09:0121800:10:2200:00:0000:00:00
86 2900CARLES SADÓ CASEROCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:19:3620000:21:2721300:47:5425.0501:09:2121400:10:1500:00:0000:00:00
87 5429JORDI MAYMO JIMÉNEZINDEPENDENTABM01:19:4518500:20:4222200:48:4124.6501:09:2321900:10:2200:00:0000:00:00
88 419LLUIS BORRÁS CONTRERASCLUB TRITRAININGABM01:20:0715900:20:0322400:49:2824.2601:09:3123200:10:3600:00:0000:00:00
89 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBABM01:21:1519700:21:2022800:49:5324.0601:11:1320000:10:0200:00:0000:00:00
90 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:21:4721300:22:1221900:48:2924.7501:10:4124700:11:0600:00:0000:00:00
91 3303JUAN ANTONIO GÓMEZ GÓMEZTRITEAM GIRONAABM01:22:1222000:22:3421700:48:2124.8201:10:5524800:11:1700:00:0000:00:00
92 3488VICENTE PASTOR VALVERDEC.A. IGUALADAABM01:24:2520300:21:3124300:52:2122.9201:13:5223000:10:3300:00:0000:00:00
93 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:24:2924000:23:3122500:49:3324.2201:13:0425000:11:2500:00:0000:00:00
94 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESABM01:24:4123700:23:2123700:51:1823.3901:14:3919800:10:0200:00:0000:00:00
95 6104JORDI GARCIA PINZONLLICENCIA DE DIAABM01:26:1023900:23:3124700:52:3522.8201:16:0620200:10:0400:00:0000:00:00
96 6107CHRISTIAN ANDRÉ VIGILLLICENCIA DE DIAABM01:28:2225200:25:3024100:52:0923.0101:17:3923700:10:4300:00:0000:00:00
97 7002ROLF GEBHARDT DELMÁS LLICENCIA DE DIAABM01:29:3625600:25:3924800:52:3722.8101:18:1624900:11:2000:00:0000:00:00
98 226SERGI MARTINEZ PEÑAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:30:0124600:24:0325600:55:0521.7901:19:0824200:10:5300:00:0000:00:00
99 7001JORDI GOL TAMARITLLICENCIA DE DIAABM01:33:1524300:23:4525900:57:0521.0201:20:5026200:12:2500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:07:189600:18:0711200:41:0129.2600:59:086500:08:1000:00:0000:00:00
2 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:08:4114000:19:2810900:40:3929.5201:00:079300:08:3400:00:0000:00:00
3 5181LEONOR FONT BALDUQUEC.E. PICORNELLABF01:11:2212300:18:5316400:44:0227.2501:02:558600:08:2700:00:0000:00:00
4 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:12:1819100:20:5212700:41:5928.5801:02:5116800:09:2700:00:0000:00:00
5 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:14:5415000:19:4319600:46:0826.0101:05:5114300:09:0300:00:0000:00:00
6 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:5618400:20:4118100:45:0926.5801:05:5014800:09:0600:00:0000:00:00
7 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:15:0516700:20:1019400:46:0326.0601:06:1312300:08:5200:00:0000:00:00
8 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRANOC.N. PRAT-TRIATLOABF01:15:4318200:20:3818900:45:3526.3301:06:1317200:09:3000:00:0000:00:00
9 4008JANETTE SOLSONA NOVELLP.C. CERVERA-TRIATLOABF01:17:2521100:22:0718800:45:3126.3601:07:3818500:09:4700:00:0000:00:00
10 105CAROLINA JORDI OLANOC.T. S.J. ABADESSESABF01:17:4917400:20:2221400:48:0724.9401:08:2916000:09:2000:00:0000:00:00
11 72ELENA PADILLA GONZALEZC.E. TRIATHLONBCNABF01:18:2115100:19:4321800:48:2424.7901:08:0721300:10:1400:00:0000:00:00
12 4049NEUS LLADO GUITARTC.A. IGUALADAABF01:18:2319200:21:0121200:47:4825.1001:08:4917700:09:3400:00:0000:00:00
13 56ANNA PLANAS GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:19:1321900:22:2519900:46:3225.7901:08:5721600:10:1600:00:0000:00:00
14 5176ANNA MONCADA ARANDATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:19:1321800:22:2520100:46:3525.7601:09:0021200:10:1300:00:0000:00:00
15 1815BELÉN SALOMONI SCHWABTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:19:2719300:21:1122100:48:3224.7301:09:4318200:09:4400:00:0000:00:00
16 1936ANDREA CASTRO HERRERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:20:3522200:22:3720700:47:3125.2501:10:0822300:10:2700:00:0000:00:00
17 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:20:3822300:22:3920600:47:2925.2701:10:0822600:10:3000:00:0000:00:00
18 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:20:5622700:22:5520800:47:3325.2401:10:2822400:10:2800:00:0000:00:00
19 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:21:3723300:23:0821500:48:1324.8901:11:2121500:10:1600:00:0000:00:00
20 46MARIA NAVIO FLORESC.N. PRAT-TRIATLOABF01:21:4922600:22:5422000:48:3024.7401:11:2422100:10:2500:00:0000:00:00
21 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:24:0323100:23:0522900:49:5524.0401:13:0024600:11:0300:00:0000:00:00
22 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:24:1122500:22:5423100:50:2023.8401:13:1424400:10:5700:00:0000:00:00
23 5026ESTEFANIA GOMEZ DUEÑASTRITEAM GIRONAABF01:24:2320200:21:3024500:52:2822.8701:13:5822000:10:2500:00:0000:00:00
24 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:26:5925400:25:3822600:49:4424.1301:15:2225200:11:3700:00:0000:00:00
25 4042MONTSE GALBANY SOLANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:27:0124800:24:3223800:51:4323.2001:16:1523800:10:4600:00:0000:00:00
26 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:27:0324400:23:5324400:52:2722.8801:16:2023600:10:4300:00:0000:00:00
27 5014NOELIA GALLARDO LINARESCLUB TRIATLO BLANESABF01:29:2323600:23:2025700:55:2721.6401:18:4723300:10:3600:00:0000:00:00
28 4063ALESSANDRA HUERTA DEL VECTG TRIATLO SITGESABF01:30:2325500:25:3825100:53:0222.6301:18:4025500:11:4300:00:0000:00:00
29 5171CRISTINA CLERIES VILAMAJOCLUB TRIATLO BLANESABF01:37:55000:00:00000:00:000.0001:24:3926500:13:1600:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32