RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
65 326 319 6 1 5 20 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:32:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:52:43
23236ENRIC BOLDU ROIG00:52:56
35249JORDI RELATS MORENO00:53:08
41997ADRIA MUÑOZ ILLANA00:53:26

2. - FLOR DE TRIATLO - 03:34:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIAIN00:52:44
23649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:53:36
33466SERGI JURADO FOIX00:53:57
42249DAVID ROVIRA VALLEJO00:54:02

3. - C.E.T. DISTANCE - 03:36:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14859CIPRIAN BALANESCU00:53:04
22606JOSEP VILADOMS BELLART00:53:43
3640MANUEL LLORET ZARAGOZI00:54:25
41311LUCAS CHIRICO00:54:59

4. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:37:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS00:53:52
2214ARNAU MARTINEZ MUR00:53:54
3383DANIEL VELASCO GARCIA00:54:07
45492MARC GALLARDO LOMBARTE00:55:27

5. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:37:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:52:05
24795POL CLEMENTE GONZALEZ00:53:39
34201BRU CALPE CAPELLADES00:55:03
44775ALEX COSANO BOFILL00:56:53

6. - C.N. MATARO - 03:39:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
14115XAVI QUERAL FORCADELL00:53:16
2941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALINAS00:53:35
3543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA00:55:50
4366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:56:25

7. - C.A. IGUALADA - 03:39:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15233ALBERT SOLE SALCEDO00:53:22
236CARLOS LARIOS JIMÉNEZ00:54:03
34427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA00:56:06
4182HECTOR COLOM CASASSANYES00:56:18

8. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:39:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA00:53:05
25450FRANCESC ESCOLA RUIZ00:53:51
35770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO00:55:44
41172CARLES ALCARAZ RUIZ00:57:11

9. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:40:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12321VICTOR AGUILERA REVUELTA00:53:10
2785ROGER MANYA VALENZUELA00:53:31
31180ADRIA ALCALA BECERRA00:56:52
4422OSCAR BARRIENTOS PELLICER00:56:53

10. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:42:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:53:56
21813DAVID RODRIGUEZ PEREZ00:55:21
34846MARTI MORENO PRATS 00:55:53
45896SALVADOR GRAN ESTEVE00:57:08

11. - NAN OLIVERAS TEAM - 03:43:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15954ARNAU TURON00:52:28
21179ALBERT BONILLA SOLER00:56:08
34922PAU REIG COMAJUAN00:57:01
4460IHOR PRISSIAJNYI00:58:10

12. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:43:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS00:54:34
22999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO00:55:12
32461PELAYO CORONADO BLASCO00:56:26
44874ORIOL ROCHER DOLZ00:57:41

13. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:44:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA00:54:03
23244JORDI TRUYOLS MORETO00:55:23
33046DAVID JURADO GUILLEN00:57:03
45935RAUL CEJUDO ALBA00:58:07

14. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:44:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12326MIQUI RIERA BLESA00:53:29
2558MARC FERNANDEZ SERRANO00:54:14
31195JORDI VIDAL MONCUNILL00:58:27
4457AMAND REDONDO BRUNET00:58:31

15. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:47:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS00:51:56
24834GUILLEM FERNANDEZ VILALTA00:57:55
35795CLARET ROSSET HIDALGO00:58:16
43270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:59:06

16. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 03:47:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14714DAVID SERRA TERMENS00:55:42
23958JORDI LINARES HERNANDEZ00:56:02
31652JOAN RODRIGUEZ GOMEZ00:57:02
44581POL FERNANDEZ HERNANDEZ00:58:55

17. - TRI+9 EL MASNOU - 03:48:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15382VICTOR OLIVIER ADRASTE00:55:26
22600ALEX PAGAN MONTORO00:56:13
35695ABEL CASTRO AGUILAR00:57:08
41351JACINT HITOS CARMONA00:59:23

18. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:49:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11026CARLOS RESTOY SALMERON00:55:35
21720MARC NIETO JUSTRIBO00:55:40
32791DANIEL RATERA RAMOS00:57:00
44110ALEX CATALAN RAMIREZ01:01:41

19. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:50:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11512JOAN MERCADE CUADRAT00:53:19
24910ROGER FARRUS MORELL00:57:12
32195CARLES ORO BEA00:58:39
44893VICTOR ROYO CALAVERA01:01:09

20. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:50:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12453OSCAR MARTINEZ LARIOS00:54:54
23362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUE00:56:55
35203JORGE DE ANDRES SANCHEZ00:58:23
4989ROGER SEGUI SARDA01:00:19

21. - C.E. RAYOTEAM - 03:52:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11772MARC ABULI LLUCH00:56:06
21627JAVIER CARVAJAL PICHEL00:57:51
32742ROGER PAGES BARGALLO00:59:04
42644MIQUEL IZQUIERDO DELGADO00:59:13

22. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:52:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER00:55:31
24534CARLOS CASTELLANO CARRASCO00:58:44
33020FRANCISCO COLLE PEREIRA00:59:03
4886ALVARO CLERICO RODES00:59:11

23. - C.N. VIC-ETB - 03:53:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11464MARC GRACIA ALOY00:56:37
23385XAVIER SOLÀ RUBIO00:56:58
33416XAVI PADROS FRANQUESA00:57:13
42216JORDI RIVAS GOMEZ01:02:33

24. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:53:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11283JOAN REIXACH ABRIL00:54:52
24464MARC TEIXIDOR VILARASSA00:58:13
33989ROGER VILLAR ARJONA00:59:38
44659FERRAN ALVAREZ FONT01:00:44

25. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:54:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI00:57:37
2233JUAN ANTONIO CRESPO00:58:39
34363RUBEN GARCIA CANO00:58:43
45253CRISTIAN NAVARRO MARCOS00:59:19

26. - TGCBINN - 03:56:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12828XEVI GALLART GARANGOU00:57:11
21792DIEGO CUADRADO GAYTAN00:58:23
34857ORIOL GURI PÉREZ00:59:28
44613RAFA MARTÍNEZ SANTOS01:01:12

27. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:57:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12761CARLES BLANCO CONDE00:53:27
22086ISIDRE OT PADILLA00:55:45
32445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZ01:00:47
44572MARCO ANTONIO BRAVO MORALES01:07:03

28. - C.E. NO TE PARES - 03:57:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:55:09
25959ARNAU NAJERA SANTANDREU00:57:38
32235SERGI BUYOLO FREITAS01:01:12
45476DAVID MOLINA SANCHEZ01:03:19

29. - CLUB NATACIO SITGES - 03:58:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE00:58:17
23349LUCAS SAIED WITTROCK00:58:46
32759MARC GASPAR GUARDIOLA00:59:17
4385ENRIC BUCH RIPOLL01:02:01

30. - C.N. SABADELL - 03:59:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11871DANIEL DORADO FERNANDEZ00:57:31
23173MARC DONIGA MARTINEZ00:58:46
34096ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:00:00
45381CARLOS MORENO TIERNO01:03:36

31. - CLUB NATACIO RUBI - 03:59:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14549XAVIER MATARIN SANCHEZ00:58:09
22618EDUARD GONZALEZ GARCIA00:58:24
33887RICARD VALENZUELA CRUZ01:01:01
45774FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMINGUEZ01:02:23

32. - VILADECANS TRIATLO - 04:00:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11524DAVID GARCIA JIMENEZ00:58:22
24626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:00:25
32676ALBERTO RODRIGUEZ MATA01:00:56
42675DANIEL RODRIGUEZ MATA01:01:13

33. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 04:01:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO00:53:42
23326SERGI SAEZ DAMAS00:56:34
3105BERNAT MATEU POU00:58:51
4329ADRIA NAVARRETE JIMENEZ01:12:28

34. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 04:04:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14819DANIEL BALSAS PEREZ00:56:43
23011MANUEL LARA PASCUAL 00:59:15
34479DANIEL SERRANO COLL01:04:21
44039SERGIO HERNAN LUNA01:04:22

35. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 04:06:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR00:59:00
25676RAUL RUIZ JIMENEZ01:01:54
35684MARC RUIZ JIMENEZ01:02:45
44112ALEJANDRO TORO TOMAS01:02:45

36. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:06:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
14594ORIOL ALONSO SERRANO00:59:16
24531ALEX CASTAÑO CUELLAR01:01:23
34816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRAZA01:03:00
43985RAFAEL SAMPEDRO BAREA01:03:07

37. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 04:06:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA01:01:09
22875XAVIER CELMA GAMO01:01:43
32764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA01:01:53
4720JOSEP LLANO TOURIS01:02:07

38. - C.E.E. SANT GERVASI - 04:07:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14400JOAN MENGUAL BORDAS00:55:33
22730JAVIER VAREA RUSO01:01:34
3419ANDRES GARCIA RODRIGUEZ01:03:11
45592AGUSTI OLIVERA01:06:56

39. - C.N. BADALONA - 04:09:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14349ALBERT REVERTE PRUNEDA01:00:43
22691HECTOR BARROSO DEL OJO01:01:14
34410ANGEL VALERA MUÑOZ01:02:47
44287PAU NICOLAS COSO01:04:31

40. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 04:09:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES00:55:32
24566ALEJANDRO RAHALI VICENTE01:01:41
33914JOEL MOYANO HERRERO01:05:17
45486DAVID URETA LOPEZ01:06:49

41. - CLUB TRIATLO BLANES - 04:10:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15925CARLES RAMOS ABELLAN00:58:25
24556JOAN BERNAT PANE00:59:43
34548OSCAR RODRIGUEZ PEREZ01:05:00
41044RICARD ARANYO REGAS01:07:36

42. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 04:11:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14216CARLES SIERRA NOGUERAS01:00:47
24269ALBERTO AGUILERA GOMEZ01:00:55
35413KILIAN GUTIERREZ GARCIA01:04:06
44000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZ01:05:44

43. - CLUB PROAM - 04:12:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14393JORDI ALBA ROBLEDO00:56:42
24195PEDRO AGUILERA01:01:04
32939DANIEL JAVIER MARTIN TORRES01:04:48
43613IVAN SIMON I BIRBA01:09:34

44. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 04:12:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN00:56:54
25017ALEXANDRE ROMEO COMAS01:02:16
33388LUIS FERNANDEZ GAMARRA01:02:52
43436ALEX RATERA APARICIO01:10:19

45. - W3TRIBCN - 04:16:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1231SERGI MARTI CERA 01:03:02
21357LUIS NUÑEZ PINEDA01:03:02
3173JORDI OLIVELLA PUJOL01:03:22
42315HECTOR MOLINA GIMENEZ01:07:09

46. - TRIATLO LHOSPITALET - 04:21:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12846ANDRES JIMENEZ PEÑA00:58:15
22325GABRIEL HUGUET LLULL01:02:42
32188DAVID POYATO ANILLO01:07:56
41370JOSE COLLAZO ABDELKADER01:12:27

47. - CLUB TRIATLO SANT FELIU - 04:41:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14658JAVIER NAVARRO MONTOYA01:10:00
24881PACO VÁZQUEZ BADÍA01:10:00
34641VICENÇ GASCON SANCHEZ01:10:16
44886DANIEL POLONIO ESTEPA01:11:43

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32