RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
65 326 319 6 1 5 20 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3430CARLA DOMINGUEZ TORFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:56:016700:17:145300:29:3540.5600:46:497000:09:1200:00:0000:01:11
2 2724HELENA MORAGAS MOLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:58:3112100:18:148500:30:2939.3700:48:4313700:09:4800:00:0000:01:07
3 3499AROA BERENGUEL SOTOC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:10:1224300:20:4527400:38:3431.1100:59:1923500:10:5300:00:0000:01:15
4 4560SHANIA LOPEZ JIMENEC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:13:3025600:21:2029600:41:0129.2601:02:2125200:11:0900:00:0000:01:28
5 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF01:20:5630900:24:3430800:43:5027.3801:08:2430300:12:3200:00:0000:01:31
6 4582SOFIA YAN BALLESTERC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:21:0230800:24:3329000:40:2029.7501:04:5331700:16:0900:00:0000:01:18
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM00:53:291300:16:073200:28:5741.4500:45:041500:08:2500:00:0000:01:04
2 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:57:599300:17:477400:30:0239.9600:47:4918200:10:1000:00:0000:01:14
3 4581POL FERNANDEZ HERNAC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:58:557600:17:2815100:32:0637.3800:49:348900:09:2100:00:0000:01:14
4 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:00:4415800:18:4911600:31:0338.6500:49:5223300:10:5200:00:0000:01:25
5 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:01:1418500:19:1213200:31:4737.7600:50:5919400:10:1500:00:0000:01:08
6 4873BIEL PLANAS VILAGRACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:01:5816200:18:5418300:32:4836.5900:51:4219500:10:1600:00:0000:01:14
7 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM01:04:3120600:19:4121300:33:5835.3300:53:3923400:10:5200:00:0000:01:24
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2346CARLA ALEMANY PEREZC.A. IGUALADACDF01:18:1229400:22:5530900:43:5127.3701:06:4626800:11:2600:00:0000:01:20
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:52:05400:15:351300:28:4041.8600:44:15100:07:5000:00:0000:00:55
2 4667ENRIC JOAN TEJEDOR FLOR DE TRIATLOJNM00:52:44000:00:00000:00:00000:44:221100:08:2200:00:0000:01:00
3 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:53:05500:15:361900:28:4541.7400:44:212400:08:4400:00:0000:00:59
4 558MARC FERNANDEZ SERRCLUB NATACIO MINORISACDM00:54:141100:16:073800:29:0541.2600:45:125200:09:0200:00:0000:01:11
5 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:54:524400:16:514000:29:0641.2400:45:573900:08:5500:00:0000:01:07
6 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:55:407700:17:284200:29:1041.1400:46:385000:09:0200:00:0000:01:03
7 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:55:448200:17:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:56:534000:16:4510100:30:4838.9600:47:338800:09:2000:00:0000:01:08
9 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:57:0211200:18:045500:29:3840.4900:47:428500:09:2000:00:0000:01:10
10 4464MARC TEIXIDOR VILARCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:58:1312700:18:188800:30:3239.300:48:509200:09:2300:00:0000:01:11
11 3173MARC DONIGA MARTINEC.N. SABADELLJNM00:58:4613900:18:249000:30:3339.2800:48:5713900:09:4900:00:0000:01:20
12 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:59:0613800:18:248600:30:2939.3700:48:5318900:10:1300:00:0000:01:15
13 4110ALEX CATALAN RAMIREC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:01:4117200:19:0516300:32:2537.0200:51:3018500:10:1100:00:0000:01:29
14 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:02:0416900:18:5918400:32:5036.5500:51:4919200:10:1500:00:0000:01:14
15 3300ASIER PARDO IGLESIACLUB NATACIO SITGESJNM01:03:0615900:18:5121700:34:0935.1400:53:0016900:10:0600:00:0000:01:25
16 4548OSCAR RODRIGUEZ PERCLUB TRIATLO BLANESCDM01:05:0019700:19:2822700:35:1334.0700:54:4120100:10:1900:00:0000:01:34
17 4913FRANCESC MOLANO SUAC.N. SABADELLCDM01:07:3721200:19:5426800:37:4631.7700:57:4015100:09:5700:00:0000:01:31
18 329ADRIA NAVARRETE JIMCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:12:2826000:21:2829100:40:2129.7401:01:4922100:10:3900:00:0000:02:15
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:00:5715200:18:4216800:32:2836.9600:51:1013400:09:4700:00:0000:01:11
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:01:3019100:19:1815000:32:0637.3800:51:2417000:10:0600:00:0000:01:16
3 2196ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:03:4421100:19:5120100:33:2635.8900:53:1720900:10:2700:00:0000:01:15
4 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:04:0819000:19:1621800:34:1335.0700:53:2922000:10:3900:00:0000:01:21
5 3753MARIA JOSÉ MOJICA BCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:08:4026900:21:4423300:35:4333.600:57:2726100:11:1300:00:0000:01:23
6 3094ELENA PUEYO PUYUELOCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:09:5523100:20:1827800:39:0630.6900:59:2421400:10:3100:00:0000:01:54
7 4698PAULA GUERRERO RUSIC.N. SABADELLSUB23F01:11:4927300:21:4827700:38:5330.8601:00:4125000:11:0800:00:0000:01:21
8 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:13:3026500:21:3028900:40:1929.7601:01:4928500:11:4100:00:0000:01:44
9 6148LAURA FABREGAS CUADCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:15:2829600:23:0628600:40:0929.8901:03:1530200:12:1300:00:0000:01:35
10 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF01:16:0524600:21:0030700:43:3527.5301:04:3527500:11:3000:00:0000:01:37
11 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:19:2531000:24:3430300:41:5328.6501:06:2730600:12:5800:00:0000:01:30
12 162CRISTINA BAREAS EGECLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:22:1330700:24:2831000:44:0727.201:08:3530900:13:3800:00:0000:01:40
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:52:56100:15:351700:28:4541.7400:44:202000:08:3600:00:0000:00:59
2 2321VICTOR AGUILERA REVASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:53:10900:15:533000:28:5741.4500:44:50800:08:2000:00:0000:00:58
3 1512JOAN MERCADE CUADRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:53:191200:16:072200:28:4841.6700:44:551400:08:2400:00:0000:01:02
4 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:53:222000:16:221200:28:3741.9300:44:591200:08:2300:00:0000:01:04
5 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M00:53:271800:16:182600:28:5141.5900:45:09700:08:1800:00:0000:01:10
6 785ROGER MANYA VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:53:311000:15:592700:28:5341.5500:44:522200:08:3900:00:0000:00:59
7 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:53:393200:16:39700:28:2642.200:45:051700:08:3400:00:0000:01:07
8 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:53:422100:16:221400:28:4141.8400:45:032100:08:3900:00:0000:01:05
9 2249DAVID ROVIRA VALLEJFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:021500:16:142100:28:4741.6900:45:014800:09:0100:00:0000:01:05
10 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:55:035100:16:583900:29:0541.2600:46:034500:09:0000:00:0000:01:11
11 4846MARTI MORENO PRATS CAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M00:55:536800:17:165600:29:3840.4900:46:544300:08:5900:00:0000:01:08
12 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:57:001900:16:2112200:31:2138.2800:47:427900:09:1800:00:0000:01:16
13 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:57:1110900:18:035800:29:3940.4700:47:4210500:09:2900:00:0000:01:10
14 4910ROGER FARRUS MORELLCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:57:124200:16:4714700:32:0537.400:48:52900:08:2000:00:0000:01:12
15 441DAVID BAELL OLIVERACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:57:189900:17:507000:29:5840.0400:47:4810800:09:3000:00:0000:01:12
16 5959ARNAU NAJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M00:57:3810400:17:569400:30:3739.1900:48:336100:09:0500:00:0000:01:19
17 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBISUB23M00:58:248100:17:3312400:31:2838.1400:49:019300:09:2300:00:0000:01:22
18 1707RUBEN JIMENEZ PICAZASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:58:3511800:18:129200:30:3639.2200:48:4813500:09:4700:00:0000:01:15
19 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:58:5110100:17:5312800:31:4037.8900:49:337800:09:1800:00:0000:01:19
20 4594ORIOL ALONSO SERRANCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M00:59:167100:17:2017200:32:3036.9200:49:509800:09:2600:00:0000:01:30
21 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M00:59:1714500:18:308400:30:2639.4300:48:5620300:10:2100:00:0000:01:15
22 4048ORIOL SAURA BOSCHC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:1814000:18:2511800:31:1438.4200:49:3912100:09:3900:00:0000:01:26
23 4857ORIOL GURI PÉREZTGCBINNSUB23M00:59:2814300:18:2710300:30:5038.9200:49:1718600:10:1100:00:0000:01:18
24 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:59:3812800:18:1912100:31:2038.300:49:3915500:09:5900:00:0000:01:14
25 4096ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLABM01:00:008800:17:3918100:32:4536.6400:50:2411700:09:3600:00:0000:01:15
26 4893VICTOR ROYO CALAVECLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:01:0916600:18:5716000:32:2237.0800:51:1914100:09:5000:00:0000:01:15
27 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:02:4222800:20:1313700:31:5237.6600:52:0521900:10:3700:00:0000:01:18
28 5684MARC RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:02:4513200:18:2120000:33:203600:51:4124600:11:0400:00:0000:01:15
29 5012DAVID PADILLA FERRECLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:5419500:19:2420500:33:3535.7300:52:5914800:09:5500:00:0000:01:24
30 4816CHRISTIAN RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:03:0014100:18:2521600:34:0635.1900:52:3121000:10:2900:00:0000:01:32
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:02:0918200:19:1119300:33:1436.1100:52:2512900:09:4400:00:0000:01:14
2 1863BARBARA RUBIO FORCAC.E. KATOA BARCELONAABF01:02:5020300:19:3718600:33:0036.3600:52:3719000:10:1300:00:0000:01:24
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:04:2418900:19:1522500:35:0234.2500:54:1717200:10:0700:00:0000:01:30
4 4709PAULA LOPEZ CASTILLCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:06:4722400:20:1023800:36:0333.2900:56:1321500:10:3400:00:0000:01:19
5 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF01:07:1023500:20:2324000:36:1033.1800:56:3321800:10:3700:00:0000:01:36
6 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF01:08:1724800:21:0324800:36:2732.9200:57:3022700:10:4700:00:0000:01:27
7 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:08:2524500:20:5824500:36:223300:57:2024800:11:0500:00:0000:01:27
8 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF01:09:3011900:18:1329700:41:1429.100:59:2716200:10:0300:00:0000:01:12
9 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:10:0225200:21:1326600:37:3831.8900:58:5125500:11:1100:00:0000:01:23
10 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:5927400:21:5127000:38:1231.4101:00:0329400:11:5600:00:0000:01:40
11 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:12:2829200:22:3527200:38:2431.2501:00:5927300:11:2900:00:0000:01:41
12 2423ANDREA MORENO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABF01:12:4125700:21:2229200:40:2429.701:01:4623800:10:5500:00:0000:01:42
13 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:13:2226200:21:2929400:40:5129.3801:02:2024500:11:0200:00:0000:01:42
14 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF01:14:3427600:21:5529500:41:0129.2601:02:5628300:11:3800:00:0000:01:17
15 2093CARLOTA AGUILERA ORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:15:1829100:22:3529300:40:3329.5901:03:0829900:12:1000:00:0000:01:28
16 4612ANNIA CASTILLO NIETGCBINNABF01:19:1131100:25:0728500:40:0529.9401:05:1231000:13:5900:00:0000:01:41
17 4158ANABEL PRIETO BONIC. TRIATLO MONTORNESABF01:20:1830400:23:4330600:43:3027.5901:07:1330700:13:0500:00:0000:02:19
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:51:56700:15:52100:27:5243.0600:43:44600:08:1200:00:0000:01:01
2 5954ARNAU TURONNAN OLIVERAS TEAMABM00:52:28300:15:351500:28:4341.7900:44:18500:08:1000:00:0000:00:56
3 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:261700:16:171800:28:4541.7400:45:021300:08:2400:00:0000:01:07
4 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM00:53:513900:16:43500:28:2142.3300:45:042900:08:4700:00:0000:01:08
5 1218HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM00:53:522900:16:38800:28:2942.1300:45:072500:08:4500:00:0000:01:11
6 3466SERGI JURADO FOIXFLOR DE TRIATLOABM00:53:573000:16:39600:28:2342.2800:45:024000:08:5500:00:0000:01:09
7 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM00:54:033700:16:41900:28:3042.1100:45:113700:08:5200:00:0000:01:14
8 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:54:032300:16:222300:28:4941.6400:45:113600:08:5200:00:0000:01:12
9 383DANIEL VELASCO GARCC.E. KATOA BARCELONAABM00:54:072500:16:331600:28:4341.7900:45:163500:08:5100:00:0000:01:16
10 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM00:55:095600:17:023500:29:0341.3100:46:055500:09:0400:00:0000:01:13
11 5382VICTOR OLIVIER ADRATRI+9 EL MASNOUABM00:55:267200:17:204500:29:164100:46:363200:08:5000:00:0000:01:03
12 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:276200:17:055400:29:3540.5600:46:402800:08:4700:00:0000:01:05
13 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM00:55:457300:17:205000:29:2640.7700:46:464400:08:5900:00:0000:01:10
14 1179ALBERT BONILLA SOLENAN OLIVERAS TEAMABM00:56:088900:17:414100:29:0741.2100:46:488400:09:2000:00:0000:01:14
15 2600ALEX PAGAN MONTOROTRI+9 EL MASNOUABM00:56:137400:17:204900:29:2540.7900:46:4510000:09:2800:00:0000:01:07
16 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:56:343800:16:4211500:31:0338.6500:47:453100:08:4900:00:0000:01:19
17 4819DANIEL BALSAS PEREZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:56:435300:17:0110200:30:4838.9600:47:493800:08:5400:00:0000:01:15
18 1180ADRIA ALCALA BECERRASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:56:527500:17:287600:30:0939.800:47:377400:09:1500:00:0000:01:14
19 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM00:57:089700:17:496600:29:5040.2200:47:3910400:09:2900:00:0000:01:08
20 1871DANIEL DORADO FERNAC.N. SABADELLABM00:57:319600:17:497700:30:0939.800:47:5811100:09:3300:00:0000:01:22
21 4834GUILLEM FERNANDEZ VCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:57:559500:17:489500:30:3839.1700:48:2610600:09:2900:00:0000:01:17
22 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:076600:17:1313800:31:5337.6400:49:064700:09:0100:00:0000:01:06
23 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM00:58:448600:17:3613400:31:4937.7200:49:258100:09:1900:00:0000:01:18
24 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM00:58:4614200:18:258700:30:3139.3200:48:5614000:09:5000:00:0000:01:16
25 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:59:008500:17:3413600:31:5137.6800:49:2511500:09:3500:00:0000:01:16
26 4836ROGER ALBALADEJO CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:3915300:18:4210500:30:5138.900:49:3316800:10:0600:00:0000:01:15
27 4349ALBERT REVERTE PRUNC.N. BADALONAABM01:00:4314900:18:4117500:32:4036.7300:51:219000:09:2200:00:0000:01:20
28 2691HECTOR BARROSO DEL C.N. BADALONAABM01:01:1418100:19:1115300:32:1037.3100:51:2114600:09:5300:00:0000:01:20
29 2325GABRIEL HUGUET LLULTRIATLO LHOSPITALETABM01:02:4219200:19:1819900:33:1836.0400:52:3616700:10:0600:00:0000:01:28
30 3074ALEJANDRO ROMERO GACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:02:5516700:18:5821100:33:4735.5200:52:4518100:10:1000:00:0000:01:32
31 1716SERGI GRIFELL COLOMTRI+9 EL MASNOUABM01:03:3118400:19:1218200:32:4636.6200:51:5828000:11:3300:00:0000:01:22
32 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:04:0622000:20:0815500:32:1337.2500:52:2128600:11:4500:00:0000:01:25
33 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:05:0022700:20:1321500:34:0335.2400:54:1622200:10:4400:00:0000:01:31
34 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:05:4025400:21:1620400:33:3435.7500:54:5023000:10:5000:00:0000:01:23
35 3678ELEAZAR PRIETO FUILCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:08:0122300:20:0926300:37:2132.1300:57:3021300:10:3100:00:0000:02:09
36 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:0226700:21:3823500:35:5533.4100:57:3327400:11:2900:00:0000:01:33
37 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:09:3425300:21:1526000:36:5932.4500:58:1426600:11:2000:00:0000:01:29
38 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:10:0221600:20:0228400:39:4330.2100:59:4519800:10:1700:00:0000:01:37
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1894SARA CARMONA HERNANCLUB ESPORTIU Z5ABF01:02:2121500:20:0214300:31:5937.5200:52:0120200:10:2000:00:0000:01:10
2 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:02:4621300:19:5717000:32:2836.9600:52:2520400:10:2100:00:0000:01:29
3 2927IVANA PERALTA LUCCHC.N. MATAROABF01:03:0820200:19:3719800:33:1636.0700:52:5319300:10:1500:00:0000:01:19
4 4109LAURA SANZBERRO SOLFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:06:4316500:18:5726500:37:3731.900:56:3418000:10:0900:00:0000:01:38
5 5036HELENA FERNÁNDEZ LACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:09:2427800:22:0022900:35:3233.7700:57:3229100:11:5200:00:0000:01:30
6 4033NIKNAZ FAZELI HOKMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:10:2028400:22:1925000:36:2932.8900:58:4827600:11:3200:00:0000:01:37
7 1941CRISTINA MARTINEZ RTGCBINNABF01:17:1430600:24:0728800:40:1629.801:04:2330500:12:5100:00:0000:01:32
8 5142MARIONA PERALTA GARC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:17:4930200:23:2830100:41:4728.7201:05:1530400:12:3400:00:0000:01:36
9 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZCLUB NATACIO BARCELONAABF01:21:2130100:23:2631500:46:0426.0501:09:3028900:11:5100:00:0000:01:44
10 4419VERONICA JUANOLA MEC. TRIATLO MONTORNESABF01:31:3631700:28:4431400:46:0226.0701:14:4631800:16:5000:00:0000:02:01
11 8187MARIANA GARZON LÓPEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:44:0631800:30:0231700:59:0520.3101:29:0731600:14:5900:00:0000:02:49
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:43200:15:352000:28:4741.6900:44:221000:08:2100:00:0000:01:01
2 4859CIPRIAN BALANESCUC.E.T. DISTANCEABM00:53:043400:16:40200:28:1642.4500:44:56300:08:0800:00:0000:01:04
3 3649ORIOL MARIMON CASTEFLOR DE TRIATLOABM00:53:36800:15:524400:29:1441.0500:45:061600:08:3000:00:0000:01:08
4 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:53:541600:16:142500:28:5041.6200:45:043400:08:5000:00:0000:01:09
5 1580ANTOLI FAURIA TORREC.E.T. DISTANCEABM00:55:096000:17:052800:28:5341.5500:45:586900:09:1100:00:0000:01:08
6 1813DAVID RODRIGUEZ PERCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:55:212700:16:386000:29:4240.400:46:204600:09:0100:00:0000:01:26
7 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E.E. SANT GERVASIABM00:55:335500:17:016100:29:4440.3600:46:453000:08:4800:00:0000:01:12
8 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM00:55:507000:17:195100:29:2740.7500:46:465700:09:0400:00:0000:01:13
9 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:506100:17:053400:29:0041.3800:46:0513100:09:4500:00:0000:01:12
10 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:56:064600:16:527800:30:1039.7800:47:025400:09:0400:00:0000:01:29
11 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:56:268700:17:394600:29:1940.9300:46:589900:09:2800:00:0000:01:19
12 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:035000:16:5310700:30:5338.8600:47:467700:09:1700:00:0000:01:19
13 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM00:57:119100:17:457500:30:0739.8500:47:528300:09:1900:00:0000:01:15
14 4874ORIOL ROCHER DOLZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:414300:16:4813100:31:4337.8300:48:316700:09:1000:00:0000:01:19
15 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM00:58:107900:17:2910800:30:5338.8600:48:2213800:09:4800:00:0000:01:13
16 1524DAVID GARCIA JIMENEVILADECANS TRIATLOABM00:58:225200:16:5816600:32:2736.9800:49:254200:08:5700:00:0000:01:10
17 4805ANDRES BARBERO SANCCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:4313100:18:209600:30:3939.1500:48:5912800:09:4400:00:0000:01:19
18 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM00:59:1314700:18:3710900:30:5338.8600:49:3012700:09:4300:00:0000:01:15
19 1351JACINT HITOS CARMONTRI+9 EL MASNOUABM00:59:2315600:18:469100:30:3539.2400:49:2116000:10:0200:00:0000:01:13
20 4216CARLES SIERRA NOGUTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:00:4713000:18:2016700:32:2736.9800:50:4715600:10:0000:00:0000:01:18
21 4269ALBERTO AGUILERA GOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:00:5512200:18:1419200:33:1236.1400:51:2610700:09:2900:00:0000:01:24
22 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:01:0414400:18:2917900:32:4436.6600:51:1314300:09:5100:00:0000:01:19
23 4283IVAN GARCIA FERNANDVILADECANS TRIATLOABM01:01:2013300:18:2119400:33:1436.1100:51:3513000:09:4500:00:0000:01:37
24 4615FRANCISCO PEREZ SANVILADECANS TRIATLOABM01:01:3016800:18:5915600:32:1437.2300:51:1320000:10:1700:00:0000:01:14
25 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:01:5419400:19:2115800:32:2037.1100:51:4119100:10:1300:00:0000:01:13
26 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:3017700:19:0918500:33:0036.3600:52:0920500:10:2100:00:0000:01:25
27 4173ERIC BADRENA CORTESCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:2320500:19:4121000:33:4535.5600:53:2624000:10:5700:00:0000:01:26
28 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:05:4422200:20:0922300:34:4334.5700:54:5223200:10:5200:00:0000:01:21
29 2188DAVID POYATO ANILLOTRIATLO LHOSPITALETABM01:07:5618000:19:1027600:38:4930.9100:57:5915000:09:5700:00:0000:01:44
30 2186CARLES VILELLA MARTTRIATLO LHOSPITALETABM01:14:0927900:22:0428700:40:1429.8301:02:1829000:11:5100:00:0000:01:39
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:01:4718700:19:1317300:32:3236.8900:51:4515800:10:0200:00:0000:01:09
2 2376ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:08:0225500:21:1823600:35:5933.3500:57:1722300:10:4500:00:0000:01:16
3 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:08:4125800:21:2324300:36:1933.0400:57:4224400:10:5900:00:0000:01:37
4 4295GEMMA ANGUERA SARRECAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:09:1128500:22:2322800:35:2233.9300:57:4526900:11:2600:00:0000:01:28
5 3293AIDA APARISI MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:11:3226400:21:3027900:39:0630.6901:00:3623900:10:5600:00:0000:01:34
6 89EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:12:3027100:21:4628100:39:2330.4701:01:0926700:11:2100:00:0000:01:56
7 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:16:0729700:23:0729900:41:2528.9701:04:3228100:11:3500:00:0000:01:31
8 2412BIANCA CHERUBINI BATRI+9 EL MASNOUABF01:17:1630300:23:4329800:41:2229.0101:05:0530000:12:1100:00:0000:02:02
9 3301IVONNE ANDREA VASQUTRI+9 EL MASNOUABF01:32:3331400:26:0931600:51:4523.1901:17:5431400:14:3900:00:0000:02:25
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:08600:15:464700:29:1940.9300:45:05200:08:0300:00:0000:01:09
2 640MANUEL LLORET ZARAGC.E.T. DISTANCEABM00:54:254800:16:52400:28:2042.3500:45:127200:09:1300:00:0000:01:14
3 2453OSCAR MARTINEZ LARITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:54:544900:16:522900:28:5641.4700:45:486200:09:0600:00:0000:00:59
4 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:54:595900:17:052400:28:5041.6200:45:555600:09:0400:00:0000:01:06
5 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:55:123500:16:405200:29:3040.6800:46:105100:09:0200:00:0000:01:15
6 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:236400:17:063100:28:5741.4500:46:038700:09:2000:00:0000:01:11
7 3691ARTUR CUÑAT PELLICECLUB TRIATLO SABADELLABM00:55:314100:16:477200:30:004000:46:472300:08:4400:00:0000:01:10
8 2312JOSEBA ARANA ESCALAC.E.T. DISTANCEABM00:55:529000:17:423700:29:0541.2600:46:476000:09:0500:00:0000:01:11
9 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM00:56:065800:17:036700:29:5140.200:46:547100:09:1200:00:0000:01:15
10 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:56:372600:16:3811000:30:5438.8300:47:325900:09:0500:00:0000:00:59
11 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:56:5411700:18:095700:29:3840.4900:47:476300:09:0700:00:0000:01:13
12 3362LLUIS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:56:554500:16:529800:30:4139.1100:47:339100:09:2200:00:0000:01:03
13 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM00:56:588300:17:338000:30:1139.7600:47:447300:09:1400:00:0000:01:11
14 4922PAU REIG COMAJUANNAN OLIVERAS TEAMABM00:57:013100:16:3912300:31:2538.200:48:044100:08:5700:00:0000:01:25
15 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:57:0810300:17:555900:29:4240.400:47:3710900:09:3100:00:0000:01:07
16 1627JAVIER CARVAJAL PICC.E. RAYOTEAMABM00:57:5110500:17:586200:29:4640.3100:47:4417600:10:0700:00:0000:01:11
17 4549XAVIER MATARIN SANCCLUB NATACIO RUBIABM00:58:095400:17:0114400:32:0337.4400:49:045800:09:0500:00:0000:01:20
18 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO LHOSPITALETABM00:58:1510600:17:5811300:30:5838.7500:48:568200:09:1900:00:0000:01:20
19 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:2811500:18:0611100:30:5438.8300:49:0010200:09:2800:00:0000:01:19
20 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM00:58:4312300:18:1510400:30:5138.900:49:0611800:09:3700:00:0000:01:29
21 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM00:59:0412000:18:1312600:31:3138.0800:49:448600:09:2000:00:0000:01:16
22 3011MANUEL LARA PASCUALC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:59:1516100:18:539700:30:4039.1300:49:3312400:09:4200:00:0000:01:23
23 876MARC COMELLAS GONZACLUB NATACIO MINORISAABM00:59:169400:17:4713900:31:5537.600:49:4211400:09:3400:00:0000:01:22
24 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM00:59:1915700:18:4710600:30:5138.900:49:3812200:09:4100:00:0000:01:24
25 3283DAVID MARTINEZ FERNCLUB ESPORTIU Z5ABM00:59:4615400:18:4211200:30:5738.7700:49:3917300:10:0700:00:0000:01:20
26 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:00:1910700:18:0117400:32:3536.8300:50:3612600:09:4300:00:0000:01:11
27 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:00:2513400:18:2214100:31:5837.5400:50:2016500:10:0500:00:0000:01:16
28 2445VICTOR ARGUEDAS RODCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:00:4712500:18:1618900:33:0336.3100:51:1910300:09:2800:00:0000:01:20
29 2676ALBERTO RODRIGUEZ MVILADECANS TRIATLOABM01:00:5613500:18:2216500:32:2736.9800:50:4917400:10:0700:00:0000:01:21
30 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:5616300:18:5415700:32:1937.1300:51:1312500:09:4300:00:0000:01:13
31 5985ENRIC GONZALEZ MASSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:00:5613700:18:2419000:33:0436.2900:51:2810100:09:2800:00:0000:01:23
32 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:01:0917000:19:0016100:32:2337.0600:51:2313300:09:4600:00:0000:01:20
33 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOTGCBINNABM01:01:1214600:18:3318800:33:0336.3100:51:3611600:09:3600:00:0000:01:25
34 2675DANIEL RODRIGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:01:1318600:19:1214500:32:0337.4400:51:1515300:09:5800:00:0000:01:17
35 4531ALEX CASTAÑO CUELLACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:01:2313600:18:2319700:33:1536.0900:51:3813200:09:4500:00:0000:01:31
36 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:01:2617900:19:1014800:32:0537.400:51:1518300:10:1100:00:0000:01:16
37 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM01:01:3417100:19:0416200:32:2437.0400:51:2817100:10:0600:00:0000:01:28
38 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:01:4315500:18:4618000:32:4436.6600:51:3018800:10:1300:00:0000:01:26
39 2764SANTIAGO CEINOS SALCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:01:5322600:20:1212700:31:3937.9100:51:5115900:10:0200:00:0000:01:26
40 2216JORDI RIVAS GOMEZC.N. VIC-ETBABM01:02:3317300:19:0517100:32:2936.9400:51:3424300:10:5900:00:0000:01:28
41 231SERGI MARTI CERA W3TRIBCNABM01:03:0223400:20:2313500:31:5037.700:52:1322800:10:4900:00:0000:01:23
42 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:03:0818800:19:1420700:33:4235.6100:52:5618700:10:1200:00:0000:01:42
43 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:03:1921000:19:5117800:32:4236.700:52:3322500:10:4600:00:0000:01:25
44 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:04:2123900:20:3719500:33:1536.0900:53:5221100:10:2900:00:0000:01:40
45 4039SERGIO HERNAN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:04:2224000:20:3719600:33:1536.0900:53:5221200:10:3000:00:0000:01:38
46 2939DANIEL JAVIER MARTICLUB PROAMABM01:04:4823700:20:2421400:34:0035.2900:54:2420700:10:2400:00:0000:01:36
47 507RUBEN FERNANDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM01:05:0422900:20:1422200:34:3334.7300:54:4719900:10:1700:00:0000:01:18
48 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:06:4926300:21:2921200:33:5235.4300:55:2127200:11:2800:00:0000:01:50
49 4572MARCO ANTONIO BRAVOCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:07:0320700:19:4524700:36:2732.9200:56:1223100:10:5100:00:0000:01:36
50 3044LUIS DE LA CRUZ TAMC.E.E. SANT GERVASIABM01:07:4123600:20:2423900:36:0833.2100:56:3225100:11:0900:00:0000:01:34
51 4347FRANCISCO JOSE JARACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:08:3424100:20:4325100:36:3332.8300:57:1626500:11:1800:00:0000:02:01
52 4658JAVIER NAVARRO MONTCLUB TRIATLO SANT FELIUABM01:10:0028800:22:2625600:36:4932.5900:59:1522400:10:4500:00:0000:02:01
53 4881PACO VÁZQUEZ BADÍACLUB TRIATLO SANT FELIUABM01:10:0028600:22:2624900:36:2832.9100:58:5424900:11:0600:00:0000:01:39
54 4886DANIEL POLONIO ESTECLUB TRIATLO SANT FELIUABM01:11:4328900:22:2626400:37:2332.100:59:4929200:11:5400:00:0000:01:45
55 2735SERGI CRISTIN MARTITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:14:0328300:22:1826200:37:2032.1400:59:3831300:14:2500:00:0000:02:08
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1984NATALIA RODRIGUEZ GC.N. MATAROV1F01:03:3817600:19:0822000:34:2234.9200:53:3017800:10:0800:00:0000:01:24
2 3501MIRIAM CODINA CASTIC.N. BADALONAV1F01:08:2125100:21:1224400:36:1933.0400:57:3122900:10:5000:00:0000:01:26
3 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:14:4225000:21:0630400:42:0828.4801:03:1427100:11:2800:00:0000:01:37
4 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:24:4031500:27:0730500:43:2927.601:10:3631100:14:0400:00:0000:01:50
5 6067MERITXELL LOPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F01:26:4531600:27:4631100:44:4426.8301:12:3031200:14:1500:00:0000:02:08
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4115XAVI QUERAL FORCADEC.N. MATAROV1M00:53:161400:16:083300:28:5941.400:45:07400:08:0900:00:0000:01:10
2 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:53:562800:16:381000:28:3242.0600:45:102600:08:4600:00:0000:01:09
3 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M00:54:342200:16:223600:29:0541.2600:45:276400:09:0700:00:0000:01:28
4 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:55:325700:17:024300:29:1241.100:46:148000:09:1800:00:0000:01:21
5 3958JORDI LINARES HERNAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:56:026300:17:066900:29:5340.1600:46:595300:09:0300:00:0000:01:22
6 366JOAQUIM JORDI ITURRC.N. MATAROV1M00:56:258400:17:334800:29:2040.9100:46:5311000:09:3200:00:0000:01:18
7 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:56:4211000:18:036500:29:4940.2500:47:523300:08:5000:00:0000:01:24
8 422OSCAR BARRIENTOS PEASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:56:539200:17:467100:29:5940.0200:47:456600:09:0800:00:0000:01:11
9 1131LUIS DIOGO SILVA SAC.N. MATAROV1M00:57:0411400:18:066300:29:4740.2900:47:536800:09:1100:00:0000:01:14
10 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M00:57:3710800:18:026400:29:4740.2900:47:4913600:09:4800:00:0000:01:23
11 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:58:1611100:18:0410000:30:4738.9800:48:519600:09:2500:00:0000:01:16
12 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M00:58:2510000:17:5112000:31:1838.3400:49:097500:09:1600:00:0000:01:09
13 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M00:58:2715000:18:418100:30:1239.7400:48:5311300:09:3400:00:0000:01:17
14 2195CARLES ORO BEACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M00:58:398000:17:318200:30:1439.6900:47:4523700:10:5400:00:0000:01:18
15 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:59:0312400:18:169900:30:4339.0700:48:5916300:10:0400:00:0000:00:00
16 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M00:59:439800:17:5014000:31:5737.5600:49:4714900:09:5600:00:0000:01:14
17 2327PEDRO MONTES NAVARRC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:01:3616000:18:5216900:32:2836.9600:51:2019700:10:1600:00:0000:01:18
18 4566ALEJANDRO RAHALI VIOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:4119800:19:3013300:31:4937.7200:51:1920600:10:2200:00:0000:01:26
19 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:01:4812900:18:1920600:33:3835.6800:51:5714200:09:5100:00:0000:01:38
20 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:0119900:19:3116400:32:2537.0200:51:5616600:10:0500:00:0000:01:28
21 720JOSEP LLANO TOURISCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:02:0720900:19:4814600:32:0337.4400:51:5119600:10:1600:00:0000:01:25
22 5017ALEXANDRE ROMEO COMC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:02:1622500:20:1114900:32:0637.3800:52:1715400:09:5900:00:0000:01:24
23 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:02:4521800:20:0612900:31:4137.8700:51:4724200:10:5800:00:0000:01:20
24 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNV1M01:03:0219600:19:2820200:33:2635.8900:52:5417700:10:0800:00:0000:01:17
25 3985RAFAEL SAMPEDRO BARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:03:0720400:19:3918700:33:0136.3500:52:4020800:10:2700:00:0000:01:33
26 419ANDRES GARCIA RODRC.E.E. SANT GERVASIV1M01:03:1114800:18:3922400:34:5034.4500:53:2912300:09:4200:00:0000:01:31
27 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:03:1517500:19:0621900:34:1635.0200:53:2214500:09:5300:00:0000:02:06
28 3622RAMSES RODRIGUEZ ROC.A. IGUALADAV1M01:03:5221400:20:0117700:32:4136.7200:52:4225400:11:1000:00:0000:01:29
29 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:05:1723300:20:2120800:33:4435.5700:54:0526000:11:1200:00:0000:01:51
30 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:06:5521700:20:0325500:36:4932.5900:56:5216100:10:0300:00:0000:01:55
31 5592AGUSTI OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:06:5623000:20:1723100:35:3433.7400:55:5124700:11:0500:00:0000:02:15
32 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M01:07:0927000:21:4520900:33:4435.5700:55:2928400:11:4000:00:0000:01:28
33 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:3624200:20:4523200:35:3933.6600:56:2425700:11:1200:00:0000:01:32
34 5043JORDI GUERRA IBAÑEZC.N. VIC-ETBV1M01:08:3326800:21:3922600:35:0534.200:56:4428800:11:4900:00:0000:01:53
35 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:4725900:21:2623400:35:4833.5200:57:1427800:11:3300:00:0000:01:54
36 3672XAVIER GAVARRÓ TORRCLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:0928000:22:0423000:35:3333.7600:57:3727700:11:3200:00:0000:01:38
37 3436ALEX RATERA APARICIC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:1928100:22:1125200:36:3532.800:58:4627900:11:3300:00:0000:01:33
38 1455ALEJANDRO MARTINEZ C.E.E. SANT GERVASIV1M01:10:4327700:21:5625900:36:5932.4500:58:5528700:11:4800:00:0000:01:42
39 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:11:5929800:23:2126100:37:1132.2701:00:3227000:11:2700:00:0000:01:30
40 4188RUBEN LOPEZ LOPEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:12:2326600:21:3128300:39:3830.2801:01:0926300:11:1400:00:0000:01:52
41 1370JOSE COLLAZO ABDELKTRIATLO LHOSPITALETV1M01:12:2727500:21:5328000:39:2230.4801:01:1525800:11:1200:00:0000:01:35
42 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:13:2829300:22:4827500:38:4231.0101:01:3029500:11:5800:00:0000:01:42
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:05:5718300:19:1225400:36:4132.7100:55:5316400:10:0400:00:0000:01:28
2 3206NURIA DUCH TURMOCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:07:1223800:20:2523700:36:0133.3200:56:2622600:10:4600:00:0000:01:25
3 6191MERCHE COMINO CASADC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:10:3329000:22:3424600:36:223300:58:5628200:11:3700:00:0000:01:40
4 3735LIDIA PANIELLO GALLC. TRIATLO MONTORNESV1F01:17:1529900:23:2230200:41:5228.6601:05:1429600:12:0100:00:0000:02:07
5 4087JACQUELINE CAMOS WITGCBINNV1F01:20:5331300:25:4930000:41:3828.8201:07:2730800:13:2600:00:0000:01:47
6 3938YOLANDA VALLE MORENC.N. BADALONAV1F01:21:2130500:24:0131200:45:1426.5301:09:1529700:12:0600:00:0000:01:53
7 6151CLARA RUIZ RADIGALEC.A. IGUALADAV1F01:26:0731200:25:4631300:45:4026.2801:11:2631500:14:4100:00:0000:01:54
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 941ALVARO RANCE GIMENEC.N. MATAROV1M00:53:352400:16:291100:28:3242.0600:45:011800:08:3400:00:0000:01:07
2 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV1M00:53:433300:16:40300:28:1642.4500:44:562700:08:4700:00:0000:01:04
3 1026CARLOS RESTOY SALMEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M00:55:356500:17:086800:29:5240.1800:47:001900:08:3500:00:0000:01:21
4 3416XAVI PADROS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M00:57:137800:17:299300:30:3639.2200:48:056500:09:0800:00:0000:01:33
5 1792DIEGO CUADRADO GAYTTGCBINNV1M00:58:2310200:17:5411700:31:0438.6300:48:589400:09:2500:00:0000:01:17
6 5203JORGE DE ANDRES SANTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:58:236900:17:1713000:31:4137.8700:48:589500:09:2500:00:0000:01:14
7 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:58:3911600:18:0711400:30:5838.7500:49:0511200:09:3400:00:0000:01:23
8 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M01:01:1220800:19:4712500:31:3038.100:51:1714700:09:5500:00:0000:01:18
9 5774FRANCISCO RAFAEL TRCLUB NATACIO RUBIV1M01:02:2320000:19:3417600:32:4036.7300:52:1417900:10:0900:00:0000:01:19
10 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:02:4719300:19:1920300:33:2735.8700:52:4615700:10:0100:00:0000:01:12
11 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M01:03:3617400:19:0622100:34:3334.7300:53:3915200:09:5700:00:0000:01:36
12 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:5224700:21:0025300:36:3832.7600:57:3826200:11:1400:00:0000:01:27
13 8081JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:09:1224900:21:0525700:36:5232.5500:57:5726400:11:1500:00:0000:01:33
14 4641VICENÇ GASCON SANCHCLUB TRIATLO SANT FELIUV1M01:10:1628700:22:2625800:36:5332.5400:59:1924100:10:5700:00:0000:02:05
15 4576JUAN MANUEL HERRERAC.E. NO TE PARESV1M01:10:2324400:20:4827300:38:2431.2500:59:1225600:11:1100:00:0000:01:46
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULALIA CALVERAS AUTGCBINNV2F01:08:3623200:20:2026700:37:4031.8600:58:0021700:10:3600:00:0000:01:38
2 6057LAURA MERCEDES LUECAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:11:5130000:23:2624100:36:1333.1300:59:3930100:12:1200:00:0000:01:21
3 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV2F01:13:2329500:23:0626900:38:0931.4501:01:1529800:12:0800:00:0000:01:39
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:55:423600:16:417300:30:004000:46:414900:09:0100:00:0000:01:06
2 182HECTOR COLOM CASASSC.A. IGUALADAV2M00:56:184700:16:527900:30:1039.7800:47:027600:09:1600:00:0000:01:22
3 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M00:58:1711300:18:068900:30:3339.2800:48:3911900:09:3800:00:0000:01:05
4 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M00:58:3115100:18:418300:30:2439.4700:49:059700:09:2600:00:0000:01:24
5 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M00:59:1112600:18:1611900:31:1638.3800:49:3212000:09:3900:00:0000:01:15
6 2430JUAN PEDRO GROULT RTRI+9 EL MASNOUV2M01:01:1716400:18:5515400:32:1137.2900:51:0618400:10:1100:00:0000:01:20
7 3388LUIS FERNANDEZ GAMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:02:5220100:19:3519100:33:1036.1800:52:4517500:10:0700:00:0000:01:31
8 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV2M01:03:2222100:20:0815900:32:2137.0900:52:2923600:10:5300:00:0000:01:35
9 1241GERMAN MARQUEZ CARRCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:08:5726100:21:2924200:36:1633.0900:57:4525900:11:1200:00:0000:01:45
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:12:2727200:21:4828200:39:3030.3801:01:1825300:11:0900:00:0000:01:45
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:01:0117800:19:1014200:31:5837.5400:51:0814400:09:5300:00:0000:01:37
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:02:5321900:20:0715200:32:1037.3100:52:1721600:10:3600:00:0000:01:29
3 3849GERARDO BLANCO RAMICLUB NATACIO RUBIV2M01:12:3628200:22:1727100:38:2331.2601:00:4029300:11:5600:00:0000:02:32

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32