RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
65 326 319 6 1 5 20 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:56:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13430CARLA DOMINGUEZ TORNER00:56:01
22724HELENA MORAGAS MOLINA00:58:31
340ANNA FLAQUER PORTI01:02:09

2. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:07:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
147MERITXELL VELASCO AYGUASANOSA01:00:57
21863BARBARA RUBIO FORCADA01:02:50
377TXELL JARQUE PUJALS01:04:08

3. - C.N. MATARO - 03:08:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11824CLAUDIA LUNA BONACHERA01:01:30
22927IVANA PERALTA LUCCHINI01:03:08
31984NATALIA RODRIGUEZ GRAGERA01:03:38

4. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:11:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
14077MARTA MARTIN ALEGRE01:01:47
21894SARA CARMONA HERNANDO01:02:21
325ALBA MARTINEZ DE LA CRUZ01:07:10

5. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:19:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12196ALBA BELLOSTAS CARRERA01:03:44
23206NURIA DUCH TURMO01:07:12
31816NATALIA BADIA BUSQUETS01:08:25

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:23:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15119OLGA PONS BOSCH01:02:46
234JUDITH ANDUJAR PIÑOL01:08:41
34588MARTA LLAMAS LUCERO01:11:59

7. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:26:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11853LAURA PEREZ CANTERO01:04:24
24709PAULA LOPEZ CASTILLO01:06:47
32093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZ01:15:18

8. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:28:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12376ELECTRA GARCIA MARGALEF01:08:02
24295GEMMA ANGUERA SARRET01:09:11
33293AIDA APARISI MUÑOZ01:11:32

9. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 03:33:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13499AROA BERENGUEL SOTO01:10:12
26191MERCHE COMINO CASADO01:10:33
389EMMANUELLE GRANDIN01:12:30

10. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:38:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13753MARIA JOSÉ MOJICA BAQUERO01:08:40
23094ELENA PUEYO PUYUELO01:09:55
33585MARTA COSANO BOFILL01:19:25

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:40:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14033NIKNAZ FAZELI HOKMABAD01:10:20
24108SIRA ANGULO JOVE01:14:42
36148LAURA FABREGAS CUADRAS01:15:28

12. - C.A. IGUALADA - 03:44:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13584ASSUMPTA CASTELLTORT AMOROS01:12:27
24609CRISTINA TABAS JUAN01:13:30
32346CARLA ALEMANY PEREZ01:18:12

13. - C.N. BADALONA - 03:44:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13501MIRIAM CODINA CASTILLO01:08:21
25104DESIREE VIDAL COMAS01:14:34
33938YOLANDA VALLE MORENO01:21:21

14. - TGCBINN - 03:45:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12150EULALIA CALVERAS AUGE01:08:36
21941CRISTINA MARTINEZ RUBIO01:17:14
34612ANNIA CASTILLO NIELL01:19:11

15. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:50:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13726JULIA LLONCH ABELLA01:13:22
23735LIDIA PANIELLO GALLEGO01:17:15
34158ANABEL PRIETO BONILLA01:20:18

16. - C.N. SABADELL - 03:52:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14698PAULA GUERRERO RUSIÑOL01:11:49
24853ANNA LAREDO QUESADA01:16:05
34768LAURA PAYA RINCON01:24:40

17. - TRI+9 EL MASNOU - 04:02:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12423ANDREA MORENO MUÑOZ01:12:41
22412BIANCA CHERUBINI BARRAU01:17:16
33301IVONNE ANDREA VASQUEZ SANCHEZ01:32:33

18. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 04:14:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15192ANDREA MEDRANO VICENTE01:12:28
25142MARIONA PERALTA GARCIA01:17:49
38187MARIANA GARZON LÓPEZ01:44:06

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32