RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
518 468 461 5 2 6 18 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:49:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:56:30
25249JORDI RELATS MORENO00:56:37
33446JORDI MONTRAVETA MOYA00:56:44

2. - TRICBM - 02:50:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1240LLUIS VILA AGUILAR00:56:39
24870ISAM MOUNIR EL MRABET00:56:47
32391CARLOS GALINDO ROONEY00:56:53

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:51:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:56:35
2806JOAQUIM GARCIA ROMERA00:57:04
35954ARNAU TURON00:57:53

4. - C.A. IGUALADA - 02:54:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA00:56:43
25919MARC MORENO MARTIN00:58:10
3754JOSEP MARTINEZ CORTES00:59:36

5. - C.E. RAYOTEAM - 02:54:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET00:57:47
21772MARC ABULI LLUCH00:58:21
31090RICARD MARI FERRER00:58:23

6. - FLOR DE TRIATLO - 02:54:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14850ALEIX BIEL BOLAÑO00:58:03
2639ALBERT FERNANDEZ CANO00:58:18
3201AARON PAGES URBANO00:58:19

7. - C.E. PICORNELL - 02:55:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11137ALEX CARRERAS FABREGAT00:58:02
23930DIEGO MORAL MARTEL00:58:05
31189ALBERT SABATER MOLL00:59:08

8. - C.N. VIC-ETB - 02:55:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH00:58:02
21464MARC GRACIA ALOY00:58:32
34465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA00:58:49

9. - C.E.T. DISTANCE - 02:55:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:57:54
2363ALEXANDRE ZANUY FANALS00:58:46
31311LUCAS CHIRICO00:58:58

10. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 02:56:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN00:57:09
2785ROGER MANYÀ VALENZUELA00:57:09
35496ADRIAN ARRUFAT PEÑA01:02:08

11. - C.N. MATARO - 02:56:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1313DAVID ROVIRA DOÑATE00:58:30
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:59:00
32096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:59:10

12. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 02:57:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:58:16
2746SERGIO MATA ASEJO00:58:51
32835CÉSAR CASTAÑO VICENTE01:00:16

13. - ABSOLUT SPORT - 02:57:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1383DANIEL VELASCO GARCIA00:58:06
2384ARTURO CHUECA ESTERUELAS00:58:21
33130MARC CANET01:01:02

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:58:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:58:14
21158MANEL ZUÑIGA FERRE00:58:33
31231SERGIO ANIDO SEIJAS01:01:38

15. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 02:58:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO00:57:59
22791DANIEL RATERA RAMOS01:00:28
32503ABEL SERRA SUCARRATS01:00:29

16. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:58:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:58:05
23924GERARD CAPELLADES MARZO00:59:07
34559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:01:47

17. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:59:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA00:59:04
23425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ00:59:57
33625CINTO DOMENECH01:00:20

18. - CLUB NATACIO SITGES - 02:59:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI00:58:20
22312JOSEBA ARANA ESCALADA00:59:09
3372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:02:20

19. - CERRR IGUALADA - 03:00:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15502XAVI TOMASA SERRANO00:58:13
24289LLUIS SIMÓN BENET00:58:34
33395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJO01:03:49

20. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:00:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:57:34
25635RICARD ALVAREZ HERMS01:00:37
33191EDU MASSO GRABULOSA01:02:40

21. - CLUB TRIATLO PROSAN - 03:03:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉ00:58:48
25631MARC BERGÉS PEIRÓ01:01:48
31167MARC MIRABALL GOMEZ01:02:39

22. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:03:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
14730CARLOS GRACIA CALET01:00:35
22999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO01:00:40
35681ROGER GUAL RUIZ01:02:24

23. - W3TRIBCN - 03:04:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15411JORDI ALBA SANTAMARIA00:58:32
24849SERGI LIZ MADRID00:58:51
33282ROGER BERNAT MACIAN01:06:45

24. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:04:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13776MARC SERRAT BARCELO01:01:15
21472JOSEP Mª LLORENS IBORRA01:01:23
31789JORDI CASANOVA CLUSELLS01:02:16

25. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:05:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15795CLARET ROSSET HIDALGO01:01:51
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:02:03
33270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:02:03

26. - CERDANYOLA CH - 03:06:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ01:00:31
2360MARC PRIEGO CAMPOS01:03:02
3795ANTONI HERENA MONTULL01:03:03

27. - CLUB TRI5U - 03:06:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12018PAU CAPDEVILA VERA00:58:17
22630CARLES PONS PEREZ01:02:36
35771MARC RIBO AVILA01:05:51

28. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:06:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ00:59:50
21426GENÍS PURTÍ GRAU01:03:17
35546DANIEL GARCIA LOPEZ01:03:50

29. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:07:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:01:31
23052JORDI ROYES YUBERO01:01:32
32867JOAN GIL ARNAU01:04:28

30. - C.N. SABADELL - 03:07:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:59:34
22539POL FARELL GONZALO01:03:14
31033ADRIÀ MIQUEL ROCA01:04:52

31. - ITRIATLETES SOLIDARIS - 03:07:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1844DANIEL LUCENA BUSTOS01:00:17
21172CARLES ALCARAZ RUIZ01:01:34
33808VICTOR LANGREO CERDÁN01:05:54

32. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:09:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:00:44
21210PERE RECHE QUINTANA01:03:24
34587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:05:09

33. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 03:12:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12719ALEX SERRANO ROGER01:03:58
21207JOSE AÑÓ BÁEZ01:03:58
31796JAVIER SANCHEZ AMIGO01:04:13

34. - CLUB NATACIO OLOT - 03:12:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11027JOAN REIXACH ABRIL01:01:26
25886JOEL VILA FARRE01:05:28
35889MARC VILAMANYA LOPEZ01:05:28

35. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:14:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14947ALBERTO MONTES OLIVA01:02:22
21279DAVID NAVARRO HERNANDEZ01:03:00
35271XAVI ESPEJO GIRONES01:08:48

36. - CLUB TRIATLO ATLES - 03:14:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13334GREGORIO SAINZ PARDO01:02:36
21164FRANCESC CAPÓ MOLL01:05:56
31209JORDI MOLINS ROMERO01:06:10

37. - CLUB NATACIO CORNELLA - 03:15:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15450FRANCESC ESCOLÀ RUIZ01:01:12
25770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO01:06:25
34102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS 01:07:37

38. - TG TRIATLO SITGES - 03:17:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11228JOAN CARLES BLANCH CABAU01:02:17
25874ALEX CASANOVAS FIGUERAS01:07:49
35628RODOLPHE THUILLIER BELMONT01:07:53

39. - CLUB NATACIO RUBI - 03:18:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ01:03:11
24549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZ01:06:26
32477RAFAEL HIERRO PEREZ01:08:52

40. - C.A. LES TORTUGUES - 03:18:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12355CARLES TABERNE BARRI 01:04:07
25719OSCAR FERNANDEZ CARRO01:06:47
32097RAFAEL CEREZUELA LORENZO01:07:56

41. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:25:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11190XAVIER GASTÓ RODRIGUEZ01:05:01
21184JOAN NAVARRO MATEUS01:08:59
33866ALBERT CODINA URGELÉS01:11:53

42. - CLUB ATLETISME OLESA - 03:29:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1358JUAN GONZÁLEZ ARIAS01:06:10
24150HECTOR HERRERO FRANCO01:10:30
32295CARLOS LACORT ARTERO01:12:27

43. - VILADECANS TRIATLO - 03:30:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13920JESUS AGUADO SAN MILLAN01:07:35
24118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSA01:10:02
34651RICARDO GÓMEZ HERRERO01:12:57

44. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:32:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:00:10
23914JOEL MOYANO HERRERO01:11:22
31173IÑAKI FUSTÉ JUAN01:21:23

45. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:34:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11270MARC MONTALBAN ESPAÑOL01:04:12
21208ROQUE LOZANO CASTRO01:06:05
31109FRANCESCO FERRO01:23:57

46. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:41:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1365JERO FERRER MARQUEZ01:09:31
22520ANTONIO MARTOS GARCIA01:13:27
3635DANI CANADELL PICART01:18:42

47. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:42:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA00:58:51
24490IGNASI FREIXA FURIO01:05:33
35600GUILLERMO MORALES BERMUDO01:37:58

48. - TRIATLO PALLEJA - 03:45:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12219DAVID LEMOS ARIZA01:06:07
21135JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRERO01:13:19
33831DAVID GARCIA FERRI01:26:01

49. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:58:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13184TONI GONZALEZ MUÑOZ01:07:54
23855JORGE ARAGON DUEÑAS01:17:16
35915MIGUEL DEL AMO LOZANO01:33:34

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32