RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
518 468 461 5 2 6 18 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:13:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
16246ELISE MAURY01:03:09
247MERITXELL VELASCO AYGUASANOSA01:03:13
365JULIANA VILLASANTE DUEÑAS01:07:23

2. - C.A. IGUALADA - 03:20:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
15001ANNA NOGUERA RAJA01:02:28
25148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZ01:07:50
356ANNA PLANAS GARCIA01:10:25

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:25:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15199ANNA CARRION I BAREA01:07:05
23579ANNA SUBIRANA FRIGOLA01:08:11
33501MIRIAM CODINA CASTILLO01:10:35

4. - C.E. PICORNELL - 03:27:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15081MARIA MARTINEZ CORELLANO01:05:39
25119OLGA PONS BOSCH01:06:17
36256LAIA ROSELLO GARCIA01:15:30

5. - ABSOLUT SPORT - 03:30:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1125MARIA REMEDIOS CARRASCO TAVERO01:03:40
277TXELL JARQUE PUJALS01:05:30
35034JULIA LEIRADO SILVA01:21:07

6. - C.N. SABADELL - 03:30:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
159MARTA ROMANCE OMS01:08:36
21819NEUS VIDAL PUCHADES01:08:45
36238PAULA GUERRERO RUSIÑOL01:13:36

7. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:32:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
133SARA LOEHR MUÑOZ01:00:49
26035IRENE PEREZ TORRES01:12:32
36268LAURA MAQUEDA MARCOS01:18:50

8. - CLUB TRI5U - 03:42:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
16213MONTSE GÓMEZ RAMIREZ01:13:56
26076OPAL ROBLES ZENDRERA01:13:59
36077ANNA SANTIDRIAN BOU01:14:29

9. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:43:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15094MARI CARMEN BALLESTERO PRIETO01:10:20
23591LARA GUTIERREZ MORENO01:15:02
36072PATRICIA ORTEGA RUIZ01:18:11

10. - C.E. RAYOTEAM - 03:45:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
16269MIREYA CASANOVA RODRIGUEZ01:15:06
23580ANA HERNANDEZ ROLDAN01:15:07
36266LUCÍA CORDOBA MIÑANA01:15:31

11. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:49:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
164GEMMA DIAZ RUIZ01:10:41
26250PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉ01:17:28
346MARIA NAVIO FLORES01:21:45

12. - CLUB NATACIO SITGES - 03:52:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11959VERÓNICA ÁVILA LAGO01:15:17
24093EVA PEREZ DEL RIO01:15:59
31970NURI LOZADA ESPÍ01:21:20

13. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:54:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
16055AMPARO MUÑOZ SANTAMANS01:16:06
26265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZ01:18:12
35021ANNA RIART MIQUEL01:20:10

14. - CLUB NATACIO RUBI - 03:57:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11853LAURA PEREZ CANTERO01:14:32
26164CRISTINA AGUILERA PORRAS01:17:46
35130BARBORA MARCIKOVA01:25:32

15. - C.A. LES TORTUGUES - 04:05:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15049LAURA SOTO OLIVERAS 01:16:29
25031TERESA PASCUAL GODALL01:17:46
33565RAQUEL SANTANO CARRETERO01:31:09

16. - TG TRIATLO SITGES - 04:05:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
16153SANDRA CUELLO01:15:03
26092MERITXELL NOGUERA OTERO01:25:03
34063ALESSANDRA HUERTA DEL VECCHIO01:25:32

17. - CLUB TRIATLO ATLES - 04:19:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
16219MIRIAM EGIDO BAYOD01:21:10
26249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTES01:27:20
36161ARANTXA CLAVELL FONT01:30:34

18. - CERRR IGUALADA - 04:30:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
16199MERCÈ SUBILS TORRAS01:27:58
23520AINA CASES ESPUGA01:29:46
35174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉ01:32:35

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32