RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
518 468 461 5 2 6 18 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:05:3011900:20:3727200:34:1231.5800:54:4912000:10:4100:00:3400:00:00
2 5199ANNA CARRION I BARECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:07:0523300:22:3022500:33:0832.600:55:3819900:11:2700:00:3700:00:00
3 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:08:3626200:22:5624900:33:3632.1400:56:3225500:12:0400:00:3200:00:00
4 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:10:4129000:23:2229700:35:3130.4100:58:5323200:11:4800:00:3500:00:00
5 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:12:3228400:23:2029800:35:3330.3800:58:5336700:13:3900:00:3400:00:00
6 6238PAULA GUERRERO RUSIC.N. SABADELLJNF01:13:3630500:23:4037000:38:2328.1401:02:0320300:11:3300:00:4800:00:00
7 6250PAULA MARTIN CASTELPRAT TRIATLO 1994JNF01:17:2833900:24:2540900:40:2126.7701:04:4630200:12:4200:01:0600:00:00
8 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:20:4939800:26:3241000:40:2526.7201:06:5737400:13:5200:00:5800:00:00
9 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:27:0842700:28:3142400:41:4525.8701:10:1645200:16:5200:01:0100:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:03:1315900:21:1711600:31:1334.600:52:3012900:10:4300:00:3700:00:00
2 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOSUB23F01:07:5724200:22:3726300:33:5431.8600:56:3119800:11:2600:00:5200:00:00
3 6263EVA MARTÍN-MORENO JTGCBINNSUB23F01:14:5627600:23:1039300:39:2627.3901:02:3627400:12:2000:00:5600:00:00
4 5080PAULA BATLLE I PLANFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:15:3542500:28:2631100:35:5930.0101:04:2517700:11:1000:00:3700:00:00
5 6066MARIA FONTANALS I CCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:17:5634100:24:2940800:40:2126.7701:04:5033000:13:0600:01:1500:00:00
6 6267MONICA ESTIVAL GARCASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:20:5441100:27:1940500:40:1126.8801:07:3035600:13:2400:00:0000:00:00
7 6248IRENE MARSELLES GONCLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:24:2342100:27:5841400:40:5226.4301:08:5043600:15:3300:00:5100:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 106ANNA GODOY CONTRERACIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:01:3711000:20:208900:30:5035.0300:51:109100:10:2700:00:2900:00:00
2 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:02:2813300:20:479000:30:5135.0100:51:3814200:10:5000:00:3600:00:00
3 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:03:0914200:20:5814000:31:3434.2100:52:3211300:10:3700:00:4000:00:00
4 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:07:2323500:22:3122200:33:0532.6400:55:3623100:11:4700:00:3600:00:00
5 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:07:5022700:22:2726700:34:0031.7600:56:2719300:11:2300:00:3500:00:00
6 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:08:1124900:22:4225800:33:4731.9700:56:2921900:11:4200:00:3900:00:00
7 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:10:4229300:23:2428700:34:5730.900:58:2127600:12:2100:00:4100:00:00
8 1894SARA CARMONA HERNANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:10:5632900:24:1727900:34:3431.2400:58:5125600:12:0500:00:4300:00:00
9 51NURIA GARCIA GINJAUW3TRIBCNABF01:11:2430900:23:4729300:35:1530.6400:59:0227800:12:2200:00:4700:00:00
10 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:4428100:23:1735500:37:4428.6201:01:0130400:12:4300:00:3900:00:00
11 6076OPAL ROBLES ZENDRERCLUB TRI5UABF01:13:5932600:24:1235700:37:4828.5701:02:0024600:11:5900:01:2300:00:00
12 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:14:3235300:24:4734000:37:0729.101:01:5429700:12:3800:00:5500:00:00
13 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:15:0331000:23:4838100:38:5727.7301:02:4527200:12:1800:00:5600:00:00
14 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF01:15:3138400:25:4732000:36:1929.7401:02:0635900:13:2500:00:5200:00:00
15 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:5837100:25:1833400:36:5629.2401:02:1437000:13:4400:00:5500:00:00
16 3582MARTA MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABF01:16:3637300:25:2034500:37:2228.901:02:4237800:13:5400:00:5300:00:00
17 5031TERESA PASCUAL GODAC.A. LES TORTUGUESABF01:17:4636800:25:1338700:39:1127.5601:04:2435300:13:2200:00:5400:00:00
18 6072PATRICIA ORTEGA RUICLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:18:1142000:27:4732900:36:4929.3301:04:3636500:13:3500:01:2200:00:00
19 6065ZAIDA JURADO SANCHEC. TRIATLO MONTORNESABF01:18:1737000:25:1839700:39:4527.1701:05:0334400:13:1400:00:5600:00:00
20 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:1532000:24:0643700:43:2224.901:07:2831300:12:4700:01:1100:00:00
21 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:21:0741600:27:2338800:39:1727.4901:06:4040400:14:2700:00:3900:00:00
22 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF01:27:1944500:29:2243400:42:4725.2401:12:0943000:15:1000:01:0600:00:00
23 3520AINA CASES ESPUGACERRR IGUALADAABF01:29:4644700:29:5043000:42:0925.6201:11:5945700:17:4700:01:1100:00:00
24 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:30:3345000:30:2443800:43:2424.8801:13:4844800:16:4500:00:5500:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:00:4910700:20:176300:29:5736.0600:50:1410900:10:3500:00:2700:00:00
2 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF01:06:1720900:22:0419300:32:3633.1300:54:4020900:11:3700:00:3400:00:00
3 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:08:4527300:23:0824400:33:3132.2200:56:3925900:12:0600:01:0300:00:00
4 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:10:2531500:24:0126100:33:5031.9200:57:5129200:12:3400:00:5000:00:00
5 86LAURA CAMPS SOLÀCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF01:10:5430700:23:4629000:35:1230.6800:58:5824100:11:5600:00:5600:00:00
6 6077ANNA SANTIDRIAN BOUCLUB TRI5UABF01:14:2933800:24:2435300:37:4228.6501:02:0628100:12:2300:01:1900:00:00
7 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:14:5029600:23:2737600:38:3627.9801:02:0331200:12:4700:01:1100:00:00
8 3591LARA GUTIERREZ MORECLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:15:0238800:26:0430600:35:5430.0801:01:5832800:13:0400:00:5100:00:00
9 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:15:1738300:25:4431800:36:1829.7501:02:0234600:13:1500:00:5200:00:00
10 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:16:0633600:24:2237300:38:2828.0801:02:5034700:13:1600:00:5800:00:00
11 6265TELMA GUZMÁN GONZÁLCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:18:1239700:26:3036000:37:5028.5501:04:2037500:13:5200:00:4800:00:00
12 8005HENRIETTA MEYER SÁNLLICENCIA DE DIAABF01:23:3442200:28:0141500:40:5326.4201:08:5441200:14:4000:01:1400:00:00
13 4063ALESSANDRA HUERTA DTG TRIATLO SITGESABF01:25:3243600:28:5442300:41:4425.8801:10:3841700:14:5400:00:5900:00:00
14 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF01:25:3244600:29:2841700:41:0926.2501:10:3741800:14:5500:01:0200:00:00
15 6030CRISTINA GARCIA ARACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:26:0343100:28:4243200:42:1325.5801:10:5542700:15:0800:01:1000:00:00
16 6264ANNA LLAVERIA MEDINCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:27:1043000:28:4243900:43:2824.8501:12:1042200:15:0000:01:1300:00:00
17 6163PATRICIA CAPAPEY MACLUB NATACIO SITGESABF01:29:0441400:27:2245100:45:2223.8101:12:4444600:16:2000:01:0200:00:00
18 6161ARANTXA CLAVELL FONCLUB TRIATLO ATLESABF01:30:3444100:29:0445400:45:4023.6501:14:4444100:15:5000:01:2100:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF01:05:3920100:21:5420900:32:5232.8600:54:4614600:10:5300:00:4800:00:00
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:10:3528300:23:1828900:35:0830.7400:58:2626000:12:0900:00:5300:00:00
3 6213MONTSE GÓMEZ RAMIRECLUB TRI5UABF01:13:5630200:23:3736600:38:1428.2501:01:5125700:12:0500:01:1200:00:00
4 6269MIREYA CASANOVA RODC.E. RAYOTEAMABF01:15:0636500:25:1033200:36:5429.2701:02:0432500:13:0200:01:1300:00:00
5 3580ANA HERNANDEZ ROLDC.E. RAYOTEAMABF01:15:0738600:25:5133300:36:5629.2401:02:4727300:12:2000:00:5600:00:00
6 4037MIRIAM OLIVARES POC.E. PICORNELLABF01:15:3038500:25:4931500:36:1529.7901:02:0436000:13:2600:00:5800:00:00
7 6256LAIA ROSELLO GARCIAC.E. PICORNELLABF01:15:3036000:25:0735100:37:4028.6701:02:4730300:12:4300:01:2000:00:00
8 5049LAURA SOTO OLIVERASC.A. LES TORTUGUESABF01:16:2936700:25:1335800:37:4928.5601:03:0236100:13:2700:00:4100:00:00
9 6268LAURA MAQUEDA MARCOASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:18:5041200:27:2034400:37:2028.9301:04:4038600:14:1000:00:4400:00:00
10 6226CARLOTA RUIZ BANETFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:23:0239900:26:3342800:42:0025.7101:08:3340600:14:2900:01:2000:00:00
11 6056MÒNICA MOLINA MORANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:26:0243200:28:4243100:42:1225.5901:10:5442800:15:0800:01:1100:00:00
12 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:27:5842400:28:0745300:45:4023.6501:13:4738900:14:1100:00:4700:00:00
13 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF01:32:3545300:30:3045000:44:5824.0201:15:2845400:17:0700:01:2000:00:00
14 6232SARA CASAS GARCÍACLUB TRIATLO BLANESABF01:33:0645500:31:0144600:44:3324.2401:15:3445600:17:3200:01:0400:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 125MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F01:03:4014000:20:5814400:31:3734.1600:52:3517100:11:0500:00:3500:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:08:1128200:23:1822800:33:1132.5500:56:2922000:11:4200:00:3500:00:00
3 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:10:2032700:24:1326400:33:5431.8600:58:0726900:12:1300:01:0600:00:00
4 6031ROCIO DELGADO GARRIVILADECANS TRIATLOV1F01:15:0735800:24:5833600:36:5929.201:01:5733500:13:1000:01:0800:00:00
5 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:15:5933400:24:2136900:38:1828.201:02:3935100:13:2000:00:5300:00:00
6 7010EVA CERVÓS FARRÉLLICENCIA DE DIAV1F01:17:0139400:26:2631700:36:1729.7701:02:4339700:14:1800:01:0700:00:00
7 6164CRISTINA AGUILERA PCLUB NATACIO RUBIV1F01:17:4635600:24:5340100:39:5427.0701:04:4732200:12:5900:00:5400:00:00
8 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:20:1039200:26:2236400:38:1128.2801:04:3343700:15:3700:01:1800:00:00
9 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F01:21:1040800:26:5739900:39:5127.101:06:4840000:14:2200:00:5900:00:00
10 126BLANCA TRENAS HINOJW3TRIBCNV1F01:21:1539000:26:1641200:40:4826.4701:07:0438800:14:1100:00:5900:00:00
11 46MARIA NAVIO FLORESPRAT TRIATLO 1994V1F01:21:4541900:27:4438400:39:0427.6501:06:4842000:14:5700:00:3300:00:00
12 6092MERITXELL NOGUERA OTG TRIATLO SITGESV1F01:25:0341800:27:2543600:43:1724.9501:10:4239900:14:2100:01:1100:00:00
13 6160EVA FONTCUBERTA MARCLUB TRIATLO BLANESV1F01:25:3344200:29:1642200:41:4025.9201:10:5640900:14:3700:00:5700:00:00
14 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLO ATLESV1F01:27:2043800:29:0142100:41:322601:10:3344900:16:4700:01:1700:00:00
15 6039SANDRA PEZONAGA MALTG TRIATLO SITGESV1F01:29:3444000:29:0344500:44:3324.2401:13:3644200:15:5800:01:1100:00:00
16 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F01:30:3445100:30:2743500:43:1125.0101:13:3845300:16:5600:00:5500:00:00
17 3565RAQUEL SANTANO CARRC.A. LES TORTUGUESV1F01:31:0944900:29:5844800:44:5124.0801:14:4944500:16:2000:01:0800:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1866ANTONIA CANO ALARCÓC.E. RAYOTEAMV1F01:18:0535000:24:4040200:40:0126.9901:04:4135800:13:2400:01:0000:00:00
2 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:21:2040000:26:4041100:40:3126.6601:07:1138500:14:0900:00:4200:00:00
3 8003NÚRIA CLARAMUNT BOLLLICENCIA DE DIAV1F01:21:2940300:26:4739600:39:3527.2801:06:2242500:15:0700:01:2300:00:00
4 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F01:29:3443900:29:0244700:44:4524.1301:13:4743900:15:4700:01:0700:00:00
5 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:30:5345200:30:3044400:44:2424.3201:14:5444300:15:5900:00:5400:00:00
6 4087JACQUELINE CAMÓS WICLUB NATACIO BANYOLESV1F01:32:5945400:30:4945200:45:3823.6701:16:2744700:16:3200:00:5600:00:00
7 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:33:5945700:31:5444900:44:5424.0501:16:4845500:17:1100:01:1800:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:25:4743400:28:4442900:42:0225.6901:10:4642300:15:0100:01:1500:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:20:1137900:25:3241800:41:1226.2101:06:4436200:13:2700:00:5900:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:01:269500:20:129600:30:5634.9100:51:087500:10:1800:00:4000:00:00
2 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:479200:20:1011200:31:0734.7100:51:1710000:10:3000:00:4300:00:00
3 1132EDGAR RUESCAS URBINFLOR DE TRIATLOCDM01:01:5511300:20:3311300:31:0734.7100:51:407200:10:1500:00:4500:00:00
4 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM01:03:5217200:21:338700:30:4535.1200:52:1820500:11:3400:00:3500:00:00
5 1730ERNEST SERRED MARTIC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:07:1324400:22:3821100:32:5532.8100:55:3321500:11:4000:00:3600:00:00
6 5908MARIO HUGUET SAN AGCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:3321900:22:1934300:37:1828.9500:59:3738000:13:5600:01:0000:00:00
7 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOC.E. RAYOTEAMCDM01:16:4634600:24:3539200:39:2127.4501:03:5631500:12:5000:00:3700:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:56:441900:18:201700:29:2336.7600:47:43700:09:0100:00:2800:00:00
2 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:57:091200:18:142300:29:3036.6100:47:441400:09:2500:00:2600:00:00
3 3924GERARD CAPELLADES MCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:076400:19:33700:29:1236.9900:48:458300:10:2200:00:2900:00:00
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:00:286700:19:408000:30:3035.4100:50:107400:10:1800:00:4200:00:00
5 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:00:2910000:20:136000:29:5336.1400:50:068600:10:2300:00:3000:00:00
6 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:02:0310900:20:1912600:31:2434.3900:51:437800:10:2000:00:4100:00:00
7 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:03:1415500:21:1312000:31:1934.4900:52:3212300:10:4200:00:3300:00:00
8 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:03:2418200:21:419200:30:5234.9900:52:3314400:10:5100:00:3000:00:00
9 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONAJNM01:04:2219100:21:4413500:31:3034.2900:53:1417400:11:0800:00:5200:00:00
10 1033ADRIÀ MIQUEL ROCAC.N. SABADELLCDM01:04:5218900:21:4312500:31:2334.4100:53:0623000:11:4600:00:3700:00:00
11 5553FRAN TORVISCO EREÑAFLOR DE TRIATLOJNM01:05:2317100:21:3221300:32:5732.7800:54:2915100:10:5400:00:5200:00:00
12 7006GUILLEM GARCIA ROMELLICENCIA DE DIAJNM01:05:4217700:21:3920500:32:4732.9400:54:2618200:11:1600:00:3400:00:00
13 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB NATACIO CORNELLACDM01:06:2513000:20:4628300:34:503100:55:3613700:10:4900:00:5300:00:00
14 1367JAVIER BONNIN JORDASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:06:3417900:21:4120600:32:4732.9400:54:2825800:12:0600:01:2200:00:00
15 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:07:0316500:21:2726900:34:0331.7200:55:3020400:11:3300:00:3800:00:00
16 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:07:2715600:21:1424000:33:3132.2200:54:4530000:12:4200:00:3600:00:00
17 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMCDM01:07:4613900:20:5525600:33:4332.0300:54:3833100:13:0800:00:3900:00:00
18 3626GUILLEM VILLANUEVA C.E. RAYOTEAMCDM01:08:1425800:22:5125300:33:4032.0800:56:3122200:11:4300:00:3900:00:00
19 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:08:2221400:22:1227300:34:1631.5200:56:2824000:11:5400:01:0500:00:00
20 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMJNM01:11:1727700:23:1123600:33:2032.400:56:3141400:14:4600:00:3700:00:00
21 2889ADRIÀ COSTA SANTAMAABSOLUT SPORTJNM01:11:3125900:22:5330800:35:5630.0600:58:4930100:12:4200:00:3400:00:00
22 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESJNM01:11:3829500:23:2629600:35:2930.4400:58:5530700:12:4300:00:4400:00:00
23 3866ALBERT CODINA URGELCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:11:5326700:23:0331000:35:5930.0100:59:0231700:12:5100:00:5500:00:00
24 1148JOAN MARC VENEGAS MABSOLUT SPORTJNM01:12:0922900:22:2932500:36:3129.5800:59:0033400:13:0900:00:4800:00:00
25 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:13:0628500:23:2030400:35:4130.2700:59:0138400:14:0500:01:1300:00:00
26 1014AARON VENEGAS LARAC.N. SABADELLCDM01:16:0934900:24:3833700:36:5929.201:01:3740700:14:3200:00:3900:00:00
27 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:16:2630800:23:4737200:38:2428.1301:02:1139300:14:1500:00:5300:00:00
28 1178SERGIO LAHOZ DORANTINDEPENDENTCDM01:20:1534300:24:3042700:41:5425.7801:06:2437200:13:5100:01:0800:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8016NIL RIUDAVETS VICTOFERRER HOTELS - M3TSUB23M00:56:32400:18:004000:29:3936.4200:47:39400:08:5300:00:3300:00:00
2 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:57:041600:18:151800:29:2636.6900:47:411300:09:2300:00:2700:00:00
3 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M00:57:472000:18:305800:29:4836.2400:48:181900:09:2900:00:2800:00:00
4 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:53200:17:555900:29:5236.1600:47:475900:10:0600:00:2700:00:00
5 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBSUB23M00:58:023300:18:591400:29:2236.7800:48:213200:09:4100:00:2800:00:00
6 4850ALEIX BIEL BOLAÑOFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:033400:19:014700:29:4236.3600:48:431100:09:2000:00:3100:00:00
7 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. PICORNELLABM00:58:052800:18:503600:29:3736.4700:48:272800:09:3800:00:2900:00:00
8 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:58:053000:18:533400:29:3736.4700:48:302500:09:3500:00:2800:00:00
9 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:121700:18:162600:29:3336.5500:47:498500:10:2300:00:3100:00:00
10 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:58:175100:19:143200:29:3636.4900:48:501600:09:2700:00:3000:00:00
11 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:58:192700:18:502900:29:3536.5100:48:254600:09:5400:00:2700:00:00
12 384ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M00:58:214700:19:123100:29:3636.4900:48:482200:09:3300:00:3200:00:00
13 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM00:58:514300:19:092100:29:2836.6500:48:377000:10:1400:00:4800:00:00
14 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M00:59:046100:19:301000:29:2036.8200:48:506900:10:1400:00:3100:00:00
15 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M00:59:083100:18:538100:30:3235.3700:49:253400:09:4300:00:3000:00:00
16 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROABM00:59:104800:19:123700:29:3836.4500:48:507900:10:2000:00:3200:00:00
17 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M00:59:342400:18:476900:30:0435.9200:48:5112600:10:4300:00:3500:00:00
18 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:59:505200:19:169800:30:5834.8800:50:142600:09:3600:00:4900:00:00
19 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:00:169000:20:076600:30:003600:50:076300:10:0900:00:3400:00:00
20 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:00:177100:19:427800:30:2735.4700:50:096100:10:0800:00:3700:00:00
21 844DANIEL LUCENA BUSTOITRIATLETES SOLIDARISSUB23M01:00:178300:19:537300:30:1535.700:50:086200:10:0900:00:3100:00:00
22 1226ADRIÀ MARÍN BATETFLOR DE TRIATLOABM01:00:247200:19:447600:30:2135.5800:50:057700:10:1900:00:0000:00:00
23 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:00:417700:19:467900:30:2735.4700:50:139400:10:2800:00:3200:00:00
24 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:00:448900:20:056800:30:0335.9400:50:0811000:10:3600:00:3000:00:00
25 5450FRANCESC ESCOLÀ RUICLUB NATACIO CORNELLAABM01:01:129900:20:136200:29:5636.0800:50:0916800:11:0300:00:3800:00:00
26 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:01:237900:19:5112300:31:2134.4500:51:126400:10:1100:00:3800:00:00
27 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:01:3110400:20:1610400:31:0234.800:51:186700:10:1300:00:3200:00:00
28 5765LUIS GERARDO NAVARRTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:01:3110600:20:179300:30:5234.9900:51:098000:10:2200:00:3700:00:00
29 337CARLOS CERVERA GARCC.A. IGUALADASUB23M01:01:336500:19:3317200:32:0633.6400:51:394700:09:5400:00:3600:00:00
30 1172CARLES ALCARAZ RUIZITRIATLETES SOLIDARISSUB23M01:01:3411500:20:369400:30:5534.9300:51:315600:10:0300:00:4600:00:00
31 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:02:088800:20:0511000:31:0534.7500:51:1016100:10:5800:00:3300:00:00
32 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:02:107000:19:4216900:32:0133.7300:51:439200:10:2700:00:3300:00:00
33 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:02:1711800:20:3710600:31:0334.7800:51:4011100:10:3700:00:3800:00:00
34 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:02:3912600:20:4010800:31:0434.7600:51:4415300:10:5500:00:3600:00:00
35 1279DAVID NAVARRO HERNACLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:03:0012300:20:3914500:31:3734.1600:52:1613300:10:4400:00:5300:00:00
36 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHSUB23M01:03:0214500:21:0013900:31:3334.2300:52:339500:10:2900:00:4400:00:00
37 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:03:1716300:21:2511500:31:1234.6200:52:3711900:10:4000:00:3800:00:00
38 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:03:2414800:21:0213400:31:2934.300:52:3114700:10:5300:00:3400:00:00
39 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRABSOLUT SPORTSUB23M01:04:038600:19:5824200:33:3132.2200:53:2910400:10:3400:00:5800:00:00
40 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M01:04:5520400:21:5716100:31:5233.8900:53:4917200:11:0600:00:3600:00:00
41 7003JOAN GARCIALLICENCIA DE DIASUB23M01:05:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 1176MARC GARCIA ROYC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:06:1823000:22:3017600:32:1133.5600:54:4121100:11:3700:00:3600:00:00
43 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:06:5723700:22:3418000:32:1433.5100:54:4826100:12:0900:00:3500:00:00
44 4102SALVADOR IBAÑEZ VARCLUB NATACIO CORNELLASUB23M01:07:3722400:22:2223100:33:1532.4800:55:3724800:12:0000:00:5800:00:00
45 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:10:0232200:24:0920200:32:4333.0100:56:5233600:13:1000:00:3300:00:00
46 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOSUB23M01:10:0227400:23:0929400:35:1530.6400:58:2421400:11:3800:00:5700:00:00
47 725LAUREANO PANISELLO C.N. MATAROSUB23M01:10:446900:19:4137900:38:5427.7600:58:3526200:12:0900:00:3800:00:00
48 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:2224800:22:4132100:36:2029.7200:59:0135200:13:2100:01:3600:00:00
49 7014XAVI SERRANO COLLLLICENCIA DE DIASUB23M01:13:2234700:24:3523500:33:1832.4300:57:5343500:15:2900:01:1400:00:00
50 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLSUB23M01:16:0930600:23:4040700:40:1526.8301:03:5527000:12:1400:00:5900:00:00
51 7001MARC CABISTAÑ BARRILLICENCIA DE DIAABM01:17:4337600:25:2336200:38:0128.4101:03:2439800:14:1900:01:3600:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:35500:18:004800:29:4236.3600:47:42300:08:5300:00:3000:00:00
2 8017BIEL OLIVER RAMÓNFERRER HOTELS - M3TABM00:57:241500:18:152400:29:3136.5900:47:462900:09:3800:00:2600:00:00
3 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:341300:18:142200:29:2836.6500:47:424300:09:5200:00:2700:00:00
4 383DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM00:58:062300:18:435400:29:4636.2800:48:292700:09:3700:00:2900:00:00
5 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:58:101800:18:176700:30:0235.9600:48:194100:09:5100:00:2800:00:00
6 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:58:215500:19:24800:29:1536.9200:48:393300:09:4200:00:3500:00:00
7 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:59:298700:20:01100:28:3237.8500:48:3315600:10:5600:00:2800:00:00
8 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM01:00:3811200:20:254200:29:4036.400:50:0510200:10:3300:00:3000:00:00
9 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:01:159600:20:1210100:31:0034.8400:51:125500:10:0300:00:3700:00:00
10 8012ORIOL DURAN DURANLLICENCIA DE DIAABM01:01:3210100:20:146500:30:003600:50:1418500:11:1800:00:3700:00:00
11 526HECTOR HERRERA ROCC.E. RAYOTEAMABM01:02:019700:20:1211400:31:0834.6900:51:2012100:10:4100:00:3600:00:00
12 1255GERARD MOLIST PALOMINDEPENDENTABM01:02:067300:19:4414700:31:3934.1200:51:2313000:10:4300:00:3900:00:00
13 1228JOAN CARLES BLANCH TG TRIATLO SITGESABM01:02:1711100:20:2113100:31:2634.3600:51:479700:10:3000:00:4200:00:00
14 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:2212200:20:3910900:31:0534.7500:51:4411400:10:3800:00:3300:00:00
15 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:02:3613400:20:489100:30:5135.0100:51:3915700:10:5700:00:3300:00:00
16 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:4014900:21:028200:30:3335.3500:51:3517000:11:0500:00:0000:00:00
17 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:5712800:20:4115300:31:4434.0300:52:2510100:10:3200:00:4400:00:00
18 1180ADRIÀ ALCALÀ BECERRINDEPENDENTABM01:03:0613200:20:4616000:31:5233.8900:52:389300:10:2800:00:3600:00:00
19 5546DANIEL GARCIA LOPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:03:5010500:20:1621600:33:0032.7300:53:1610300:10:3400:00:3700:00:00
20 1796JAVIER SANCHEZ AMIGJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:04:1317000:21:3216400:31:5533.8400:53:2713400:10:4600:00:4600:00:00
21 298LLUIS MAILLO MAILLOINDEPENDENTABM01:04:1518500:21:4215200:31:4334.0500:53:2514300:10:5000:00:3400:00:00
22 2304SAMUEL DELGADO NIETC.A. IGUALADAABM01:04:1719800:21:5012100:31:1934.4900:53:0917300:11:0800:00:3300:00:00
23 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:04:4614700:21:0218400:32:2033.400:53:2219500:11:2400:01:0000:00:00
24 2194SERGIO BURON DE LA CERRR IGUALADAABM01:04:4720000:21:5112400:31:2134.4500:53:1220600:11:3500:00:3300:00:00
25 5748JOSÉ BARTOLOMÉ AVILCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:5320200:21:5511700:31:1334.600:53:0822800:11:4500:00:4300:00:00
26 1250CRISTIAN ARROYO CESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:05:2616200:21:2023300:33:1732.4500:54:3713600:10:4900:00:5000:00:00
27 5889MARC VILAMANYA LOPECLUB NATACIO OLOTABM01:05:2824500:22:3816500:31:5633.8200:54:3415200:10:5400:00:5600:00:00
28 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:05:5112000:20:3827600:34:2531.3800:55:0313500:10:4800:01:0300:00:00
29 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM01:05:5518600:21:4222600:33:0832.600:54:5016900:11:0500:00:4700:00:00
30 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:05:5618000:21:4121400:32:5932.7400:54:4018100:11:1600:01:0500:00:00
31 1208ROQUE LOZANO CASTROC.E. VILA OLIMPICAABM01:06:0521200:22:0819700:32:3633.1300:54:4418900:11:2100:00:3700:00:00
32 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:06:1924000:22:3717400:32:0633.6400:54:4320700:11:3600:00:3600:00:00
33 5874ALEX CASANOVAS FIGUTG TRIATLO SITGESABM01:07:4920500:21:5928800:35:0130.8400:57:0013800:10:4900:00:4200:00:00
34 5628RODOLPHE THUILLIER TG TRIATLO SITGESABM01:07:5322500:22:2326800:34:0131.7500:56:2420100:11:2900:00:4000:00:00
35 7017JOEL ZAPATER DOLZLLICENCIA DE DIAABM01:08:0521100:22:0827100:34:1231.5800:56:2022700:11:4500:00:4800:00:00
36 1028XEVI COLLELL COLOMECLUB NATACIO OLOTABM01:08:1926100:22:5425400:33:4032.0800:56:3422500:11:4500:00:5700:00:00
37 5231ERIC BERMÚDEZ PAMOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:2617800:21:3929500:35:2630.4800:57:0519000:11:2100:01:0400:00:00
38 2554DAVID SALA CASELLERC.A. IGUALADAABM01:10:3329800:23:2928200:34:4931.0200:58:1827100:12:1500:00:4200:00:00
39 5324ALVARO CANTARERO PRPRAT TRIATLO 1994ABM01:10:4324600:22:4029200:35:1430.6500:57:5431400:12:4900:00:5500:00:00
40 3251MIQUEL GUERRERO SOLC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:11:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 5744DANIEL ROMERO MARTÍC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:0928700:23:2129900:35:3630.3400:58:5726800:12:1200:00:0000:00:00
42 7002JORDI CARBÓ SOLÉLLICENCIA DE DIAABM01:17:4338700:25:5134900:37:3728.7101:03:2839200:14:1500:01:1000:00:00
43 5405MIGUEL TRIGUERO MOLC. TRIATLO MONTORNESABM01:19:4435200:24:4640600:40:1526.8301:05:0141300:14:4300:01:1600:00:00
44 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:22:5842800:28:3338300:39:0327.6601:07:3643200:15:2200:00:4500:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:30100:17:554900:29:4336.3400:47:38200:08:5200:00:2900:00:00
2 240LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM00:56:39600:18:015000:29:4336.3400:47:44500:08:5500:00:2700:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBMABM00:56:47900:18:033800:29:3836.4500:47:41800:09:0600:00:2800:00:00
4 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:57:541400:18:157100:30:1335.7400:48:281500:09:2600:00:3800:00:00
5 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:57:593500:19:014500:29:4136.3800:48:421000:09:1700:00:3300:00:00
6 5502XAVI TOMASA SERRANCERRR IGUALADAABM00:58:132100:18:417000:30:1235.7600:48:531200:09:2000:00:3100:00:00
7 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:58:232500:18:492700:29:3436.5300:48:235300:10:0000:00:2700:00:00
8 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:58:323900:19:072800:29:3436.5300:48:414000:09:5100:00:4600:00:00
9 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM00:58:325300:19:161900:29:2636.6900:48:423900:09:5000:00:3300:00:00
10 4912MARC BOVÉ BALLESTEFLOR DE TRIATLOABM00:58:324400:19:114600:29:4136.3800:48:523100:09:4000:00:3900:00:00
11 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:335700:19:251300:29:2236.7800:48:473700:09:4600:00:3000:00:00
12 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM00:58:344900:19:131600:29:2336.7600:48:365000:09:5800:00:3200:00:00
13 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:474100:19:084300:29:4036.400:48:485100:09:5900:00:2900:00:00
14 1336FABIAN ENRIQUE BRITCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM00:58:525600:19:251200:29:2136.800:48:465800:10:0600:00:3200:00:00
15 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:359400:20:116400:29:5836.0400:50:099000:10:2600:00:2800:00:00
16 5635RICARD ALVAREZ HERMC.E. KATOA BARCELONAABM01:00:378500:19:577400:30:1535.700:50:128700:10:2500:00:3800:00:00
17 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:01:027600:19:4610700:31:0334.7800:50:496600:10:1300:00:3200:00:00
18 1231SERGIO ANIDO SEIJASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:387500:19:4513200:31:2734.3400:51:128900:10:2600:00:2900:00:00
19 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM01:01:488400:19:5514300:31:3534.200:51:307600:10:1800:00:4200:00:00
20 2377ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM01:01:5211700:20:378300:30:3335.3500:51:1012400:10:4200:00:3900:00:00
21 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM01:02:1312100:20:399900:30:5934.8600:51:3810700:10:3500:00:3700:00:00
22 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:2410200:20:1413300:31:2734.3400:51:4112700:10:4300:00:3600:00:00
23 2820DIEGO CAMPOS MEDRANTGCBINNABM01:02:3012400:20:3910200:31:0134.8200:51:4014100:10:5000:00:3500:00:00
24 795ANTONI HERENA MONTUCERDANYOLA CHABM01:03:0315000:21:0312900:31:2534.3800:52:2810800:10:3500:00:3600:00:00
25 1270MARC MONTALBAN ESPAC.E. VILA OLIMPICAABM01:04:1218800:21:4313800:31:3234.2500:53:1515800:10:5700:00:3900:00:00
26 1234JOSEP NIETO PEDESCOMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:04:2116000:21:1717300:32:0633.6400:53:2315900:10:5800:00:3700:00:00
27 7011JOSE LUIS VALERO MOLLICENCIA DE DIAABM01:04:3716600:21:2915600:31:4833.9600:53:1718700:11:2000:00:5500:00:00
28 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:05:2824100:22:3716200:31:5333.8700:54:3016200:10:5800:00:5500:00:00
29 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:05:3319000:21:4419100:32:3533.1500:54:1917900:11:1400:00:4600:00:00
30 3856RUBÉN GALAN NEIRAC.E. PICORNELLABM01:06:4222000:22:2018500:32:2033.400:54:4025200:12:0200:00:4400:00:00
31 3258JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:07:2721500:22:1323000:33:1332.5100:55:2625000:12:0100:00:0000:00:00
32 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:08:4823400:22:3027800:34:2731.3500:56:5723600:11:5100:00:4900:00:00
33 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:4828800:23:2222100:33:0532.6400:56:2727500:12:2100:00:3500:00:00
34 2809DANIEL RAMOS JIMENETGCBINNABM01:09:1325200:22:4425900:33:4931.9400:56:3329800:12:4000:00:3700:00:00
35 7015DAVID MARTINEZ FERNLLICENCIA DE DIAABM01:10:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 4384SERGI SANCHEZ CARPC.E. RAYOTEAMABM01:10:4829100:23:2330000:35:3630.3400:58:5923400:11:4900:00:5500:00:00
37 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM01:11:1232400:24:1126000:33:4931.9400:58:0034200:13:1200:00:4500:00:00
38 7008PAU CASAS PLASALLICENCIA DE DIAABM01:11:1733700:24:2424100:33:3132.2200:57:5535400:13:2200:00:5700:00:00
39 1155FELIX MARTÍNEZ CARECLUB TRIATLO BLANESABM01:13:3229700:23:2833800:37:0729.101:00:3532000:12:5700:00:4500:00:00
40 1151DAVID BERROZPE RIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:14:2936400:25:0930300:35:3830.3101:00:4736900:13:4200:00:3500:00:00
41 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:17:1637400:25:2135900:37:5028.5501:03:1138300:14:0500:01:0300:00:00
42 4380JORDI ARISA GONZAC.E. PICORNELLABM01:18:0837200:25:2038000:38:5527.7501:04:1537700:13:5300:00:4400:00:00
43 7007GUILLAUME ACHARDLLICENCIA DE DIAABM01:18:5441500:27:2334200:37:1429.0101:04:3739600:14:1700:01:3900:00:00
44 1166GERARD SAGUES MITJAC.E. PICORNELLABM01:20:5341700:27:2437800:38:5027.8101:06:1441100:14:3900:01:1300:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:371000:18:093500:29:3736.4700:47:46100:08:5100:00:3700:00:00
2 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM00:56:43300:17:595300:29:4536.300:47:44600:08:5900:00:3100:00:00
3 2391CARLOS GALINDO ROONTRICBMABM00:56:53700:18:015100:29:4436.3200:47:45900:09:0800:00:3300:00:00
4 280RODRIGO TORRES HERNASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:57:091100:18:132000:29:2636.6900:47:392000:09:3000:00:2700:00:00
5 637JOHN MANUEL GALINDOTRICBMABM00:57:10800:18:024400:29:4136.3800:47:431700:09:2700:00:2800:00:00
6 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:142900:18:523300:29:3736.4700:48:293600:09:4500:00:3000:00:00
7 639ALBERT FERNANDEZ CAFLOR DE TRIATLOABM00:58:183200:18:565700:29:4736.2600:48:432400:09:3500:00:3500:00:00
8 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM00:58:206000:19:27500:28:5937.2600:48:264500:09:5400:00:3300:00:00
9 8018RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:224500:19:112500:29:3336.5500:48:443000:09:3800:00:2800:00:00
10 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:304000:19:083900:29:3936.4200:48:473500:09:4300:00:3100:00:00
11 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM00:58:425000:19:143000:29:3636.4900:48:504200:09:5200:00:3900:00:00
12 933PAUL CAILTRICBMABM00:58:454200:19:094100:29:3936.4200:48:484900:09:5700:00:2900:00:00
13 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM00:58:467800:19:47200:28:4737.5200:48:346500:10:1200:00:2900:00:00
14 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM00:58:493700:19:025200:29:4436.3200:48:465700:10:0300:00:3000:00:00
15 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:58:515900:19:271500:29:2236.7800:48:495400:10:0200:00:3200:00:00
16 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:58:587400:19:45300:28:5137.4400:48:368200:10:2200:00:3200:00:00
17 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM00:59:096600:19:34600:29:0937.0500:48:438800:10:2600:00:3100:00:00
18 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM00:59:362600:18:506100:29:5436.1200:48:4414500:10:5200:00:3100:00:00
19 3425JAVIER MARTINEZ MUÑC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:573800:19:0710500:31:0334.7800:50:103800:09:4700:00:3500:00:00
20 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:205800:19:258500:30:4135.200:50:066800:10:1400:00:5000:00:00
21 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:408100:19:537500:30:1835.6400:50:119600:10:2900:00:3300:00:00
22 2108RAUL SEGURA MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:398000:19:5211800:31:1734.5200:51:099900:10:3000:00:3500:00:00
23 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:519300:20:1111100:31:0634.7300:51:1710500:10:3400:00:3400:00:00
24 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:02:0413100:20:468800:30:4835.0600:51:349800:10:3000:00:3100:00:00
25 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:3616800:21:297200:30:1335.7400:51:4215000:10:5400:00:3600:00:00
26 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM01:03:0312900:20:429700:30:5734.8900:51:3919400:11:2400:00:3700:00:00
27 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:049800:20:1318800:32:2933.2500:52:428400:10:2200:00:3700:00:00
28 602ENRIC TEIXIDOR BOSCC.N. VIC-ETBABM01:03:0515400:21:0812200:31:1934.4900:52:2711500:10:3800:00:3800:00:00
29 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:03:0514600:21:0112800:31:2534.3800:52:2611700:10:3900:00:4000:00:00
30 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:04:1817500:21:3815000:31:4234.0700:53:2016000:10:5800:00:4100:00:00
31 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:04:3818700:21:4313600:31:3134.2700:53:1419600:11:2400:00:3900:00:00
32 1190XAVIER GASTÓ RODRIGCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:05:0116100:21:1917500:32:1033.5800:53:2920200:11:3200:00:5400:00:00
33 5830MANOLO REDONDO RODRC.N. VIC-ETBABM01:05:0615300:21:0818100:32:1433.5100:53:2222300:11:4400:01:0100:00:00
34 4587CESAR HERNANDEZ CEBCLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:0916900:21:3216300:31:5433.8600:53:2622100:11:4300:00:5500:00:00
35 1714ORIOL VILAREGUT PRAC.N. VIC-ETBABM01:05:4023800:22:3415900:31:5233.8900:54:2618000:11:1400:00:3400:00:00
36 3808VICTOR LANGREO CERDITRIATLETES SOLIDARISABM01:05:5420600:22:0119000:32:3333.1800:54:3418800:11:2000:00:3700:00:00
37 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:06:0719300:21:4522300:33:0532.6400:54:5018300:11:1700:00:5400:00:00
38 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:06:0718100:21:4123200:33:1632.4600:54:5717800:11:1000:00:4300:00:00
39 655XAVIER MARTINEZ MUÑCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:0822100:22:2018700:32:2733.2800:54:4719100:11:2100:00:5500:00:00
40 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHABM01:06:1822300:22:2218200:32:1533.4900:54:3721800:11:4100:00:4000:00:00
41 2977MIGUEL ANGEL CERRO C.A. IGUALADAABM01:06:2220800:22:0419800:32:3733.1100:54:4121700:11:4100:00:4500:00:00
42 4356FERNANDO VAQUERO VACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:2525000:22:4317100:32:0533.6600:54:4820800:11:3700:00:4000:00:00
43 4549XAVIER MATARÍN SÁNCCLUB NATACIO RUBIABM01:06:2613700:20:5226600:33:5731.8100:54:4921200:11:3700:00:3300:00:00
44 7016MARC CARRERAS SALINLLICENCIA DE DIAABM01:06:3423200:22:3016800:32:0133.7300:54:3125400:12:0300:00:5600:00:00
45 3282ROGER BERNAT MACIAW3TRIBCNABM01:06:4520700:22:0320800:32:4932.9100:54:5223800:11:5300:00:4600:00:00
46 3920JESUS AGUADO SAN MIVILADECANS TRIATLOABM01:07:3521700:22:1623700:33:2132.3800:55:3724300:11:5800:00:3900:00:00
47 3184TONI GONZALEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:07:5419400:21:4627400:34:1831.4900:56:0423500:11:5000:01:0400:00:00
48 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTABM01:08:3426000:22:5425100:33:3832.1100:56:3225300:12:0200:00:4400:00:00
49 1204JORGE CASTRO ALVARECLUB TRIATLO ATLESABM01:08:3619200:21:4528600:34:5330.9600:56:3824200:11:5800:00:4500:00:00
50 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:3621800:22:1727500:34:2031.4600:56:3724500:11:5900:00:5300:00:00
51 932JONATAN NIETO JIMÉC.E. PICORNELLABM01:08:3828600:23:2125000:33:3732.1300:56:5821600:11:4000:00:4500:00:00
52 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:08:5522200:22:2127000:34:0831.6400:56:2928800:12:2600:00:3300:00:00
53 5538MARC SERNA MEDIELC.A. IGUALADAABM01:09:1026900:23:0322900:33:1332.5100:56:1631800:12:5400:01:0000:00:00
54 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:3116700:21:2928100:34:4531.0800:56:1435000:13:1700:00:5100:00:00
55 4395VICTOR RODRIGUEZ CACLUB NATACIO MINORISAABM01:10:1230300:23:3827700:34:2531.3800:58:0326400:12:0900:00:4600:00:00
56 1135JOSÉ ANTONIO MATEO TRIATLO PALLEJAABM01:13:1926800:23:0336100:37:5028.5501:00:5328700:12:2600:00:5900:00:00
57 8011IVAN FERNANDEZ QUEALLICENCIA DE DIAABM01:13:4332500:24:1132400:36:3129.5801:00:4232400:13:0100:00:5000:00:00
58 2746ANDRES ALVARADO SERCLUB TRI5UABM01:13:5736300:25:0930100:35:3730.3201:00:4633700:13:1100:00:5600:00:00
59 4182JAVIER FRANCO GÓMEZCLUB NATACIO SITGESABM01:14:0731600:24:0333000:36:5029.3201:00:5334500:13:1400:01:0700:00:00
60 4727ANDREW LANETG TRIATLO SITGESABM01:14:2732100:24:0833900:37:0729.101:01:1534300:13:1200:01:1300:00:00
61 4379CARLES ARISA GONZAC.E. PICORNELLABM01:15:3128900:23:2237700:38:4527.8701:02:0735700:13:2400:00:5900:00:00
62 5865DANIEL PAVON LÓPEZCLUB NATACIO SITGESABM01:17:4730100:23:3541600:41:0026.3401:04:3534100:13:1200:01:1200:00:00
63 8009ALBERT VIDAL PASTORLLICENCIA DE DIAABM01:17:5237700:25:2737400:38:3028.0501:03:5737900:13:5500:01:5400:00:00
64 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:1914300:20:5944000:43:3024.8301:04:2937100:13:5000:04:4800:00:00
65 1173IÑAKI FUSTÉ JUANOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:21:2341300:27:2038200:38:5827.7201:06:1842400:15:0500:01:2000:00:00
66 1223IGNASI CERDÀ EMBUENCLUB TRIATLO ATLESABM01:23:3141000:27:1842000:41:2126.1201:08:3941600:14:5200:01:1400:00:00
67 1182JAVIER POVEDA NUÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:25:4240400:26:4744100:43:3224.8101:10:1943300:15:2300:01:2300:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M00:57:58000:00:00000:00:00000:48:252100:09:3300:00:0000:00:00
2 1137ALEX CARRERAS FABREC.E. PICORNELLV1M00:58:022200:18:425600:29:4636.2800:48:282300:09:3400:00:3200:00:00
3 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:58:163600:19:025500:29:4636.2800:48:481800:09:2800:00:2800:00:00
4 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BCLUB TRIATLO PROSANV1M00:58:485400:19:21900:29:1936.8400:48:406000:10:0800:00:3100:00:00
5 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:58:516200:19:301100:29:2136.800:48:515200:10:0000:00:3200:00:00
6 366JOAQUIM JORDI ITURRC.N. MATAROV1M00:59:006800:19:41400:28:5737.3100:48:388100:10:2200:00:3700:00:00
7 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:00:106300:19:328600:30:4335.1600:50:154800:09:5500:00:3800:00:00
8 3958JORDI LINARES HERNACERDANYOLA CHV1M01:00:318200:19:537700:30:2335.5500:50:167300:10:1500:00:3700:00:00
9 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:01:3210300:20:1510300:31:0234.800:51:177100:10:1500:00:3200:00:00
10 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAC.E. PICORNELLV1M01:01:594600:19:1217000:32:0333.700:51:1513200:10:4400:00:4600:00:00
11 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:02:039100:20:1010000:30:5934.8600:51:0914900:10:5400:00:4500:00:00
12 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:2014100:20:588400:30:3835.2600:51:3613100:10:4400:00:3000:00:00
13 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:02:5612700:20:419500:30:5634.9100:51:3718600:11:1900:00:3200:00:00
14 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOV1M01:03:0711400:20:3315800:31:5133.9100:52:2412500:10:4300:00:4700:00:00
15 239JOSEP MARTI COROMINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:03:1613600:20:4915700:31:5033.9300:52:3911200:10:3700:00:3800:00:00
16 1227JUAN ANTONIO HERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:03:1815100:21:0413700:31:3134.2700:52:3512800:10:4300:00:3900:00:00
17 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M01:03:4917300:21:3514200:31:3534.200:53:1011600:10:3900:00:4500:00:00
18 1207JOSE AÑÓ BÁEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:03:5815800:21:1611900:31:1734.5200:52:3319700:11:2500:00:4800:00:00
19 2355CARLES TABERNE BARRC.A. LES TORTUGUESV1M01:04:0713500:20:4820000:32:4033.0600:53:2811800:10:3900:00:4200:00:00
20 569DAVID ORPI FERNANDEC.E. TRIATLO.CATV1M01:04:1814400:20:5918600:32:2533.3200:53:2414800:10:5400:00:3500:00:00
21 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:1817600:21:3914600:31:3834.1400:53:1716400:11:0100:00:3700:00:00
22 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:2017400:21:3615100:31:4334.0500:53:1916300:11:0100:00:3900:00:00
23 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:04:2819500:21:4614900:31:4034.1100:53:2616500:11:0200:00:4000:00:00
24 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M01:05:3119600:21:4715400:31:4434.0300:53:3124900:12:0000:00:3600:00:00
25 5416DAVID ADELL GÁZQUEZC.N. VIC-ETBV1M01:06:0021000:22:0719200:32:3533.1500:54:4218400:11:1800:00:4000:00:00
26 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:06:1027100:23:0713000:31:2634.3600:54:3321000:11:3700:00:3700:00:00
27 1185JACINT DINARÉS CLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:06:2123900:22:3516700:32:0133.7300:54:3622600:11:4500:00:4100:00:00
28 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:06:3921300:22:1019400:32:3633.1300:54:4623900:11:5300:00:4600:00:00
29 5719OSCAR FERNANDEZ CARC.A. LES TORTUGUESV1M01:06:4723600:22:3217900:32:1333.5200:54:4525100:12:0200:00:5100:00:00
30 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M01:07:4325300:22:4420700:32:4832.9300:55:3226700:12:1100:00:4700:00:00
31 2097RAFAEL CEREZUELA LOC.A. LES TORTUGUESV1M01:07:5626600:23:0123800:33:2632.300:56:2720000:11:2900:00:5500:00:00
32 7019NICOLAS FERRIERELLICENCIA DE DIAV1M01:08:0423100:22:3022700:33:0832.600:55:3828600:12:2600:00:4800:00:00
33 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESV1M01:08:2529200:23:2321800:33:0332.6800:56:2624400:11:5900:00:3800:00:00
34 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:08:3422600:22:2718300:32:1633.4700:54:4337300:13:5100:00:4300:00:00
35 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:08:5227200:23:0823400:33:1832.4300:56:2628300:12:2600:00:4800:00:00
36 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTV1M01:09:5427000:23:0524600:33:3332.1900:56:3834800:13:1600:00:4600:00:00
37 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:0232800:24:1419600:32:3633.1300:56:5034000:13:1200:00:3900:00:00
38 4150HECTOR HERRERO FRANCLUB ATLETISME OLESAV1M01:10:3033000:24:1725500:33:4232.0500:57:5929000:12:3100:00:4700:00:00
39 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:10:4129400:23:2528500:34:5130.9900:58:1628200:12:2500:00:4400:00:00
40 3396FROILAN TUTUSAUS LOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:0137500:25:2220100:32:4033.0600:58:0232100:12:5900:00:5500:00:00
41 3241ARTURO GIL JOHANSSOC.N. TARRACOV1M01:11:0833100:24:1825200:33:3832.1100:57:5633900:13:1200:00:4000:00:00
42 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:11:2231800:24:0421200:32:5532.8100:56:5940100:14:2300:00:5900:00:00
43 2210MARC LLOVERA SUBIRAU.C. SANT CUGATV1M01:11:4126500:23:0030700:35:5530.0700:58:5531100:12:4600:00:4600:00:00
44 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAV1M01:11:4227500:23:0930500:35:5030.1400:58:5930500:12:4300:00:3900:00:00
45 4651RICARDO GÓMEZ HERREVILADECANS TRIATLOV1M01:12:5731700:24:0431900:36:1829.7501:00:2229400:12:3500:01:0500:00:00
46 8013ALEJANDRO PONS SOLELLICENCIA DE DIAV1M01:13:0434000:24:2831400:36:1329.8201:00:4128000:12:2300:01:1200:00:00
47 3348RAUL GUARDIOLA ROCACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:13:1831100:23:5032800:36:4429.401:00:3430800:12:4400:00:4700:00:00
48 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M01:13:3533200:24:1832200:36:2129.7101:00:3931900:12:5600:00:4900:00:00
49 2845JOSE MANUEL GARCIA FASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:14:2135700:24:5733500:36:5829.2201:01:5528400:12:2600:00:5800:00:00
50 5759MARIO ROMERO HERRERC.E. RAYOTEAMV1M01:15:3530000:23:3039500:39:3027.3401:03:0029300:12:3500:01:2800:00:00
51 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:15:3535400:24:5036300:38:0928.3101:02:5929500:12:3600:01:1400:00:00
52 2661JESUS VICENTE BALBAINDEPENDENTV1M01:16:0840700:26:5528400:34:503101:01:4540200:14:2300:00:5500:00:00
53 4767CARLOS MALDONADO ESTG TRIATLO SITGESV1M01:16:3935900:24:5935400:37:4328.6301:02:4238100:13:5700:01:0600:00:00
54 8008DAVID COLOM VIVESLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5737800:25:3136700:38:1528.2401:03:4638700:14:1100:01:1000:00:00
55 635DANI CANADELL PICARCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:4240600:26:5434800:37:3328.7601:04:2739400:14:1500:00:4200:00:00
56 151MIGUEL MARTÍNEZ CHUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:19:1038200:25:3739100:39:2027.4601:04:5739000:14:1300:01:2300:00:00
57 8014ALEX RATERA APARICLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4635500:24:5142600:41:5425.7801:06:4532300:13:0100:00:4400:00:00
58 3858RICKY FERRE CARDUSCLUB TRI5UV1M01:22:5340500:26:5042500:41:4825.8401:08:3839100:14:1500:01:3600:00:00
59 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:23:5743700:28:5540000:39:5427.0701:08:4942600:15:0800:01:0700:00:00
60 8007OSCAR BERRUEZO RECALLICENCIA DE DIAV1M01:25:1439300:26:2644300:44:2024.3601:10:4640500:14:2800:02:1100:00:00
61 5873SERGIO CONESA NAVARVILADECANS TRIATLOV1M01:25:3742900:28:3940400:40:0926.901:08:4845000:16:4900:01:1600:00:00
62 8010LUIS JOSE SARRION VLLICENCIA DE DIAV1M01:28:4443300:28:4344200:44:1324.4301:12:5644000:15:4800:01:2800:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:02:1611600:20:3715500:31:463400:52:234400:09:5300:00:3700:00:00
2 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:03:2015200:21:0612700:31:2434.3900:52:3014000:10:5000:00:3300:00:00
3 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:03:5810800:20:1922000:33:0432.6600:53:2310600:10:3500:00:5800:00:00
4 878SERGIO GUZMAN ARROYCERDANYOLA CHV1M01:04:3412500:20:4020400:32:4532.9800:53:2517600:11:0900:00:4200:00:00
5 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:05:3419900:21:5019500:32:3633.1300:54:2617500:11:0800:00:4200:00:00
6 5320MANU TORTOSA MARTIC.N. TARRACOV1M01:05:4122800:22:2717700:32:1133.5600:54:3816700:11:0300:00:3700:00:00
7 552JUAN CARLOS GARCIA INDEPENDENTV1M01:05:4219700:21:5021700:33:0332.6800:54:5313900:10:4900:00:5100:00:00
8 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M01:06:1018300:21:4122400:33:0732.6100:54:4819200:11:2200:00:5500:00:00
9 629FERNANDO MAHAMUD MAC.N. REUS PLOMSV1M01:07:1124700:22:4121000:32:5332.8400:55:3421300:11:3700:00:3400:00:00
10 5637ANDREU MARSAL FORTUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:2126300:22:5819900:32:3833.0900:55:3631000:12:4500:00:4000:00:00
11 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M01:08:2125400:22:4526200:33:5231.8900:56:3722400:11:4400:00:0000:00:00
12 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:2925100:22:4324800:33:3632.1400:56:1926500:12:1000:01:0400:00:00
13 4997SERGI POMÉS CENTELLC.N. VILAFRANCA V1M01:08:3927900:23:1421900:33:0432.6600:56:1827700:12:2100:00:4600:00:00
14 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV1M01:08:5826400:22:5924300:33:3132.2200:56:3028900:12:2800:00:4600:00:00
15 1184JOAN NAVARRO MATEUCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:08:5927800:23:1226500:33:5531.8400:57:0723700:11:5200:00:4100:00:00
16 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:09:0831400:23:5921500:33:0032.7300:56:5926300:12:0900:00:3800:00:00
17 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:10:5132300:24:1124500:33:3232.2100:57:4333200:13:0800:00:4500:00:00
18 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:11:1234400:24:3323900:33:2832.2700:58:0133800:13:1100:00:5000:00:00
19 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:3931200:23:5329100:35:1430.6500:59:0729100:12:3200:00:5000:00:00
20 8002DAVID ARANDA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M01:12:1333500:24:2228000:34:3431.2400:58:5634900:13:1700:01:1600:00:00
21 2295CARLOS LACORT ARTERCLUB ATLETISME OLESAV1M01:12:2720300:21:5637500:38:3128.0401:00:2724700:12:0000:01:1000:00:00
22 5484JORDI PARADELL RUESCLUB TRI5UV1M01:13:2230400:23:3832700:36:3929.4701:00:1732900:13:0500:01:2100:00:00
23 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:15:0831900:24:0534100:37:1129.0501:01:1637600:13:5200:01:4300:00:00
24 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:15:3334200:24:3034700:37:3228.7701:02:0236300:13:3100:01:1500:00:00
25 8004FRANCISCO ROLDAN OLLICENCIA DE DIAV1M01:16:0334500:24:3434600:37:2528.8601:01:5938200:14:0400:01:2000:00:00
26 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:16:2436200:25:0833100:36:5229.2901:02:0040300:14:2400:01:0300:00:00
27 2832ISMAEL VILLAR EGUSKCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:19:1138900:26:1335000:37:3828.701:03:5143100:15:2000:01:0000:00:00
28 5924JOSE FRANCISCO MARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:19:4344300:29:1835200:37:4228.6501:07:0030600:12:4300:00:5800:00:00
29 1174DAVID MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:19:4439100:26:2137100:38:2428.1301:04:4542100:14:5900:00:4500:00:00
30 1225DANIEL LOPEZ VICTORCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:19:5040200:26:4639400:39:3027.3401:06:1636400:13:3400:01:1900:00:00
31 1183JOSEP ARRABAL MORALINDEPENDENTV1M01:20:3039600:26:2838500:39:1027.5701:05:3841500:14:5200:01:1000:00:00
32 200IGNASI VILLAMAYOR RCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:20:3938100:25:3441300:40:4926.4601:06:2339500:14:1600:01:2000:00:00
33 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M01:26:0142300:28:0543300:42:2925.4201:10:3443400:15:2700:01:3300:00:00
34 8001JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:31:3242600:28:2945500:46:4623.0901:15:1544400:16:1700:01:2000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:03:1113800:20:5514100:31:3534.200:52:3012200:10:4100:00:4200:00:00
2 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:04:2616400:21:2716600:31:5733.800:53:2416600:11:0200:00:4100:00:00
3 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:07:4225600:22:4820300:32:4432.9900:55:3226600:12:1000:00:4800:00:00
4 426FRANCISCO GARCIA LAINDEPENDENTV2M01:08:0825700:22:4924700:33:3432.1700:56:2322900:11:4500:00:4300:00:00
5 7005ZACARIAS MUDARRA PELLICENCIA DE DIAV2M01:09:1231300:23:5718900:32:3033.2300:56:2730900:12:4500:00:3900:00:00
6 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:09:2628000:23:1725700:33:4631.9800:57:0327900:12:2300:00:5400:00:00
7 3260JOAN JOSEP ALBALADECLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:09:5921600:22:1430900:35:5630.0600:58:1023300:11:4900:01:0000:00:00
8 308JORDI COROMINAS PAGINDEPENDENTV2M01:11:4529900:23:2930200:35:3830.3100:59:0729600:12:3800:00:5500:00:00
9 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:13:2733300:24:2031600:36:1629.7801:00:3631600:12:5100:01:0800:00:00
10 3413ANDRES HERRERA MAZACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV2M01:13:4234800:24:3732600:36:3929.4701:01:1628500:12:2600:01:0400:00:00
11 335JOSEP ROCA CENTELLAC.A. IGUALADAV2M01:14:0224300:22:3836800:38:1628.2201:00:5433300:13:0800:00:5100:00:00
12 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:14:3625500:22:4636500:38:1228.2701:00:5836600:13:3800:00:5300:00:00
13 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV2M01:15:0935100:24:4135600:37:4828.5701:02:2929900:12:4000:01:0400:00:00
14 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:17:3239500:26:2832300:36:2629.6401:02:5441000:14:3800:00:3900:00:00
15 5900XAVIER FERRER BALLEC.N. VIC-ETBV2M01:17:5836900:25:1539000:39:1927.4701:04:3435500:13:2400:00:4400:00:00
16 1254ANDRES HIGINO FERNAPRAT TRIATLO 1994V2M01:22:0940100:26:4139800:39:5027.1101:06:3143800:15:3800:01:0700:00:00
17 2126JOSE LUIS LOPEZ PINCLUB NATACIO RUBIV2M01:25:3244400:29:2141900:41:1526.1801:10:3641900:14:5600:01:0300:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1203XAVIER GARCIA MONELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:04:1618400:21:4214800:31:3934.1200:53:2115400:10:5500:00:4800:00:00
2 2486ALFONS ESQUIUS MIQUCLUB NATACIO MINORISAV2M01:04:2315700:21:1517800:32:1233.5400:53:2715500:10:5600:00:3600:00:00
3 1169ANGEL FERNANDEZ MARPRAT TRIATLO 1994V2M01:14:2236100:25:0831300:36:1029.8601:01:1832700:13:0400:00:4100:00:00
4 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:14:4338000:25:3331200:36:0829.8901:01:4132600:13:0200:00:5700:00:00
5 4385JOSÉ MARIA GUILLEN C.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:18:1036600:25:1138900:39:1727.4901:04:2836800:13:4200:01:1500:00:00
6 5915MIGUEL DEL AMO LOZATRIATLO L´HOSPITALETV2M01:33:3444800:29:5445600:46:5023.0601:16:4445100:16:5000:02:1300:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:20:5640900:27:1038600:39:1127.5601:06:2140800:14:3500:01:1200:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M01:24:0143500:28:4440300:40:0826.9101:08:5242900:15:0900:01:1500:00:00
GRUP: G75-99
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:37:5845600:31:2545700:47:5722.5201:19:2245800:18:3600:00:5400:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32