RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
195 173 173 0 0 5 20 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - TRICBM - 02:57:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:58:01
25558SERGI MATAS LARGO00:58:04
3933PAUL CAIL01:01:21

2. - GRUP ESPORTIU ESTEVE - 03:00:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13187GERARD FIGUERAS DOMENECH00:58:42
23675JOSE SANCHEZ SIERRA01:00:04
35907VICTOR GONZALEZ MUÑOZ01:01:48

3. - CLUB TRI5U - 03:03:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA00:58:55
22018PAU CAPDEVILA VERA01:01:26
32630CARLES PONS PEREZ01:03:23

4. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:04:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO00:58:13
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:01:46
32095ELOI COMPTA TARAFA01:04:21

5. - TGCBINN - 03:08:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1339NAN OLIVERAS I FONT00:57:37
21212MARC BASSA I GÓMEZ01:05:26
32785OSCAR DONIGA FRAILE01:05:37

6. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:09:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:01:41
23052JORDI ROYES YUBERO01:01:50
3944MARC BUSQUETS SANS01:05:39

7. - C.N. VIC-ETB - 03:12:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15935RAÚL CEJUDO ALBA01:03:24
2602ENRIC TEIXIDOR BOSCH01:03:45
32221XEVI CREUS ORRA01:05:46

8. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:14:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA00:59:57
2457AMAND REDONDO BRUNET01:03:53
32486ALFONS ESQUIUS MIQUEL01:10:15

9. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:15:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15954ARNAU TURON01:00:00
2686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:04:54
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:10:37

10. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:16:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15322MANUEL PEDRO CARO PALMA01:01:49
21493JOAN ALARCÓN VILA01:04:37
31455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGUEZ01:10:02

11. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:17:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO01:03:49
25903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO01:05:50
35627MARTI MONFERRER BARBERÀ01:08:16

12. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:21:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:04:16
23979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ01:05:47
31142FRANCESC MENOR DURAN01:11:01

13. - CLUB NATACIO OLOT - 03:22:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15889MARC VILAMANYA LOPEZ01:07:01
25886JOEL VILA FARRE01:07:10
35970MARTI PALMA NOGUE01:08:17

14. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:25:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14569PAUL LUCAS MAURUS MAYORAL01:01:49
25877JOAQUIN MOJICA BAQUERO01:11:18
35908MARIO HUGUET SAN AGUSTIN01:12:04

15. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:29:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15481ERNEST ROURA PUIGDEVALL01:07:28
23195DAVID DELLUNDE MARTINEZ01:09:35
32081IGNASI PIÑEIRO ADELL01:11:57

16. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 03:29:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS01:00:02
24507DAVID GARRIDO VALENTÍ01:13:31
34993ANTOINE MALAUD PRAT01:16:21

17. - C.A. IGUALADA - 03:31:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15538MARC SERNA MEDIEL01:09:46
2789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:09:59
32554DAVID SALA CASELLERAS01:11:29

18. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:36:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14694PAU VENTURA MONTAÑA01:09:38
2996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:12:24
33617XAVIER MAS PERMANYER01:14:36

19. - C.T. LA BISBAL D´EMPORDA - 03:41:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12666MARC CASADEMONT FONT01:12:20
24961ANTONI LINARES TORRES01:12:45
34963ALEJANDRO GIL BAYO01:16:06

20. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:47:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA01:03:41
24490IGNASI FREIXA FURIO01:07:10
35600GUILLERMO MORALES BERMUDO01:36:53

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32