RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
195 173 173 0 0 5 20 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM00:57:37100:15:531600:34:1335.0700:50:06100:07:3100:00:0000:00:24
2 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM00:57:44300:15:571400:34:0935.1400:50:06200:07:3800:00:0000:00:25
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:58:01400:16:30600:33:4135.6300:50:11300:07:5000:00:0000:00:28
4 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:58:04500:16:31700:33:4135.6300:50:12400:07:5200:00:0000:00:25
5 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:13800:16:53400:33:1336.1300:50:06500:08:0700:00:0000:00:22
6 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:58:28700:16:34800:33:4135.6300:50:15600:08:1300:00:0000:00:28
7 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:58:381100:17:02100:33:0836.2200:50:101100:08:2800:00:0000:00:25
8 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:58:381000:17:00300:33:1336.1300:50:13700:08:2500:00:0000:00:23
9 3187GERARD FIGUERAS DOMENECHGRUP ESPORTIU ESTEVEABM00:58:421200:17:03200:33:1236.1400:50:151000:08:2700:00:0000:00:30
10 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:58:49600:16:33900:33:4435.5700:50:171300:08:3200:00:0000:00:28
11 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M00:58:55900:16:58500:33:1836.0400:50:161800:08:3900:00:0000:00:26
12 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM00:59:571700:17:241200:34:0735.1700:51:31800:08:2600:00:0000:00:28
13 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:00200:15:542300:34:4034.6200:50:346100:09:2600:00:0000:00:46
14 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:00:021300:17:031700:34:2734.8300:51:301400:08:3200:00:0000:00:25
15 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:00:042200:17:301100:34:0235.2600:51:321200:08:3200:00:0000:00:26
16 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M01:00:102300:17:301000:33:5935.3100:51:291900:08:4100:00:0000:00:25
17 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:00:251900:17:271300:34:0835.1600:51:352500:08:5000:00:0000:00:28
18 4912MARC BOVÉ BALLESTEFLOR DE TRIATLOABM01:00:491600:17:212200:34:3834.6500:51:592600:08:5000:00:0000:00:30
19 933PAUL CAILTRICBMABM01:01:211400:17:163400:35:3033.8000:52:461500:08:3500:00:0000:00:26
20 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:01:261800:17:263000:35:2433.9000:52:501600:08:3600:00:0000:00:22
21 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:01:342100:17:293200:35:2833.8300:52:571700:08:3700:00:0000:00:32
22 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:382900:18:062400:34:4334.5700:52:492400:08:4900:00:0000:00:27
23 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:01:413000:18:082700:34:5034.4500:52:582000:08:4300:00:0000:00:34
24 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:01:454400:18:371500:34:1235.0900:52:493400:08:5600:00:0000:00:26
25 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:01:463300:18:142100:34:3834.6500:52:523100:08:5400:00:0000:00:26
26 5907VICTOR GONZALEZ MUÑOZGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:01:483600:18:231900:34:3534.7000:52:582700:08:5000:00:0000:00:34
27 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:493800:18:231800:34:2734.8300:52:503600:08:5900:00:0000:00:27
28 1255GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM01:01:492000:17:283600:35:3433.7400:53:022200:08:4700:00:0000:00:35
29 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:492500:17:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:01:503100:18:082600:34:4734.5000:52:553300:08:5500:00:0000:00:27
31 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:02:072800:18:052500:34:4434.5500:52:495000:09:1800:00:0000:00:26
32 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:114200:18:312000:34:3534.7000:53:064000:09:0500:00:0000:00:36
33 2922JOSEP BADIA CALDERONGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:03:144900:18:542900:35:0534.2000:53:594500:09:1500:00:0000:00:32
34 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:03:235000:18:562800:35:0434.2200:54:005600:09:2300:00:0000:00:31
35 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:03:241500:17:205600:37:1432.2300:54:342800:08:5000:00:0000:00:24
36 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:412400:17:345900:37:2132.1300:54:552100:08:4600:00:0000:00:28
37 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:03:433400:18:194300:36:2932.8900:54:483200:08:5500:00:0000:00:31
38 602ENRIC TEIXIDOR BOSCHC.N. VIC-ETBABM01:03:455100:18:593800:35:5233.4600:54:513000:08:5400:00:0000:00:33
39 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:475500:19:093500:35:3433.7400:54:433900:09:0400:00:0000:00:28
40 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:03:493500:18:224400:36:3632.7900:54:582900:08:5100:00:0000:00:28
41 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:03:536300:19:243100:35:2733.8500:54:513800:09:0200:00:0000:00:33
42 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:04:074500:18:493900:35:5833.3600:54:475300:09:2000:00:0000:00:31
43 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:164000:18:264600:36:3832.7600:55:044300:09:1200:00:0000:00:32
44 4291JOSEP BLASCO ARIASCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:04:204600:18:504000:36:0833.2100:54:585500:09:2200:00:0000:00:38
45 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:04:214300:18:344100:36:2332.9800:54:575700:09:2400:00:0000:00:28
46 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:372700:18:056400:37:3131.9900:55:363700:09:0100:00:0000:00:29
47 8009PAU PLANAS MARQUESLLICENCIA DE DIAV1M01:04:415200:18:593700:35:4933.5000:54:487400:09:5300:00:0000:00:30
48 3841JORDI MIRANDA ALFRANCAINDEPENDENTABM01:04:452600:17:457900:38:3431.1100:56:19900:08:2600:00:0000:00:36
49 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:04:494100:18:295200:37:0232.4000:55:315100:09:1800:00:0000:00:28
50 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:546400:19:253300:35:2933.8200:54:548300:10:0000:00:0000:00:32
51 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:05:103200:18:097300:38:1231.4100:56:212300:08:4900:00:0000:00:39
52 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:05:144800:18:525400:37:0532.3600:55:574800:09:1700:00:0000:00:28
53 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM01:05:175300:19:035700:37:1532.2100:56:183500:08:5900:00:0000:00:36
54 1212MARC BASSA I GÓMEZTGCBINNSUB23M01:05:264700:18:516100:37:2332.1000:56:144400:09:1200:00:0000:00:38
55 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:05:316200:19:234800:36:5232.5500:56:154600:09:1600:00:0000:00:36
56 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:05:376100:19:205000:36:5632.4900:56:165400:09:2100:00:0000:00:36
57 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:397800:19:484200:36:2532.9500:56:136000:09:2600:00:0000:00:36
58 1197FRANCISCO JAVIER SANCHEZ A.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:05:456000:19:194900:36:5632.4900:56:156400:09:3000:00:0000:00:40
59 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:05:467000:19:374500:36:3632.7900:56:136600:09:3300:00:0000:00:34
60 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:475900:19:185300:37:0432.3700:56:225800:09:2500:00:0000:00:39
61 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:05:475800:19:176000:37:2132.1300:56:384200:09:0900:00:0000:00:56
62 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:05:503700:18:235500:37:0832.3200:55:319500:10:1900:00:0000:00:36
63 2121MARC VALLMAJO MICALÓCLUB NATACIO BANYOLESABM01:06:015600:19:135100:36:5932.4500:56:127100:09:4900:00:0000:00:42
64 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:06:136800:19:354700:36:4932.5900:56:247200:09:4900:00:0000:00:43
65 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:06:325400:19:076200:37:2832.0300:56:357900:09:5700:00:0000:01:02
66 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:06:566700:19:327000:38:0731.4800:57:394900:09:1700:00:0000:00:31
67 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:07:018100:19:596500:37:4231.8300:57:415200:09:2000:00:0000:00:40
68 1216XAVIER RICO CALDERONINDEPENDENTV2M01:07:056600:19:307100:38:0731.4800:57:376300:09:2800:00:0000:00:34
69 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:07:107500:19:476600:37:5131.7000:57:386500:09:3200:00:0000:00:41
70 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:106900:19:357200:38:1031.4400:57:455900:09:2500:00:0000:00:40
71 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:237700:19:486900:38:0731.4800:57:556200:09:2800:00:0000:00:48
72 5481ERNEST ROURA PUIGDEVALLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:07:287100:19:416800:38:0631.5000:57:476900:09:4100:00:0000:00:41
73 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:009200:20:135800:37:1532.2100:57:2810600:10:3200:00:0000:00:34
74 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:08:168400:20:017400:38:1731.3500:58:188100:09:5800:00:0000:00:55
75 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:08:178000:19:587800:38:3031.1700:58:287300:09:4900:00:0000:01:25
76 5881AMADEU SANCHO PEREZINDEPENDENTABM01:08:215700:19:169400:39:5830.0300:59:144100:09:0700:00:0000:00:42
77 2122ALBERT BASCUÑANA I BAREACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:08:298200:20:007500:38:1931.3200:58:199000:10:1000:00:0000:00:56
78 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:08:329100:20:136700:37:5731.6200:58:1010000:10:2200:00:0000:00:43
79 8007TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM01:09:079800:20:327600:38:2731.2100:58:598800:10:0800:00:0000:00:32
80 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:09:138300:20:008100:38:4131.0200:58:4110500:10:3200:00:0000:00:39
81 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:09:206500:19:259200:39:5130.1100:59:168600:10:0400:00:0000:00:30
82 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:09:358700:20:068300:38:5430.8500:59:0010800:10:3500:00:0000:00:38
83 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:09:389600:20:308000:38:3731.0700:59:0710400:10:3100:00:0000:00:37
84 5538MARC SERNA MEDIELC.A. IGUALADAABM01:09:469400:20:228500:39:0430.7200:59:269600:10:2000:00:0000:00:55
85 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:09:507600:19:4811000:40:4529.4501:00:334700:09:1700:00:0000:00:31
86 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:09:5311900:21:256300:37:3032.0000:58:5512800:10:5800:00:0000:00:27
87 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:09:599700:20:317700:38:2831.2000:58:5912900:11:0000:00:0000:00:43
88 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC. TRIATLO MONTORNESV1M01:10:028500:20:049700:40:0329.9601:00:077600:09:5500:00:0000:00:32
89 8008ENRIC DOMINGO SÁNCHEZ LLICENCIA DE DIAABM01:10:067200:19:4310300:40:2729.6701:00:107700:09:5600:00:0000:00:41
90 2486ALFONS ESQUIUS MIQUELCLUB NATACIO MINORISAV2M01:10:158800:20:099900:40:1029.8801:00:197800:09:5600:00:0000:00:49
91 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANASBR OPEN TEAMV1M01:10:167900:19:4911200:40:5029.3901:00:396700:09:3700:00:0000:00:36
92 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:10:2710300:20:478700:39:1330.6001:00:0010200:10:2700:00:0000:00:32
93 7008SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:10:2810800:20:598600:39:0930.6501:00:089700:10:2000:00:0000:00:41
94 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:10:3710400:20:528900:39:2430.4601:00:169900:10:2100:00:0000:00:44
95 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:10:499000:20:129100:39:4330.2100:59:5512100:10:5400:00:0000:00:30
96 5893OSCAR MORADELL FRANCHCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:10:548600:20:059800:40:0429.9501:00:0911200:10:4500:00:0000:00:50
97 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:0110700:20:598800:39:1430.5901:00:1311700:10:4800:00:0000:00:45
98 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:11:1710000:20:3610900:40:4229.4801:01:188200:09:5900:00:0000:00:32
99 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM01:11:187300:19:4611900:41:3928.8101:01:257500:09:5300:00:0000:00:31
100 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:11:243900:18:2513200:43:0127.9001:01:268000:09:5800:00:0000:00:33
101 2554DAVID SALA CASELLERASC.A. IGUALADAABM01:11:2911500:21:2010400:40:2829.6501:01:486800:09:4100:00:0000:00:38
102 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF01:11:399300:20:1412200:41:4328.7701:01:577000:09:4200:00:0000:00:47
103 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:11:4210600:20:5710200:40:2729.6701:01:249400:10:1800:00:0000:00:40
104 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:11:5511800:21:249300:39:5230.1001:01:1611100:10:3900:00:0000:00:35
105 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:11:5511300:21:1810700:40:3629.5601:01:548400:10:0100:00:0000:00:41
106 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:11:579500:20:2811300:40:5229.3601:01:2011000:10:3700:00:0000:00:37
107 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:12:0010200:20:4511100:40:4729.4201:01:3210300:10:2800:00:0000:00:46
108 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM01:12:047400:19:4612500:42:0828.4801:01:548900:10:1000:00:0000:00:46
109 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:12:0612200:21:3010000:40:2029.7501:01:509300:10:1600:00:0000:00:46
110 2666MARC CASADEMONT FONTC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:12:2013600:22:168400:39:0130.7601:01:1713100:11:0300:00:0000:00:36
111 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:2412400:21:379600:40:0229.9801:01:3911300:10:4500:00:0000:00:40
112 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:389900:20:359000:39:3430.3301:00:0916100:12:2900:00:0000:00:48
113 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:12:4511200:21:1810500:40:3229.6101:01:5012400:10:5500:00:0000:00:36
114 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:13:2212100:21:2912000:41:3928.8101:03:089200:10:1400:00:0000:00:34
115 4507DAVID GARRIDO VALENTÍG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:13:3113400:21:5810800:40:3629.5601:02:3412600:10:5700:00:0000:00:49
116 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:13:3211400:21:1811800:41:3828.8201:02:5610900:10:3600:00:0000:00:30
117 7002MARC TEIXIDOR VILARRASALLICENCIA DE DIACDM01:13:3514700:23:0210100:40:2129.7401:03:239100:10:1200:00:0000:00:35
118 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:13:4610500:20:5412900:42:4728.0501:03:418700:10:0500:00:0000:01:03
119 8004RAÚL GONZÁLEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:14:0210900:20:5912700:42:1628.3901:03:1511600:10:4700:00:0000:00:43
120 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:14:088900:20:1213800:43:3027.5901:03:4210100:10:2600:00:0000:00:47
121 7009ARTUR CATEURA VILADOMATLLICENCIA DE DIAABM01:14:2312000:21:2811700:41:3728.8301:03:0513800:11:1800:00:0000:00:36
122 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:3612900:21:4612400:41:5928.5801:03:4511900:10:5100:00:0000:00:33
123 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:14:3711100:21:1513000:42:4728.0501:04:0210700:10:3500:00:0000:00:46
124 5951EDUARDO SANTAMARÍA JUANCLUB TRIATLO MALGRATABM01:14:3712700:21:4012100:41:4328.7701:03:2313500:11:1400:00:0000:00:43
125 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:14:5215200:23:179500:39:5830.0301:03:1514700:11:3700:00:0000:00:41
126 8002RUBEN CABRERA GALLENLLICENCIA DE DIAV1M01:15:2511000:21:0013300:43:0627.8401:04:0614000:11:1900:00:0000:00:55
127 5363CESAR POZAS HERNANDEZCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:15:2711700:21:2412600:42:1528.4001:03:3914900:11:4800:00:0000:00:33
128 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:15:3615500:23:2910600:40:3529.5701:04:0414600:11:3200:00:0000:01:00
129 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:15:4416500:25:108200:38:4231.0101:03:5215200:11:5200:00:0000:01:02
130 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:15:4914500:22:4311600:41:1729.0701:04:0015000:11:4900:00:0000:00:52
131 1214IVANA FRAIXINO HOSPITALCLUB NATACIO BANYOLESABF01:15:5312600:21:4013500:43:1027.8001:04:5013200:11:0300:00:0000:00:53
132 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:15:5910100:20:3614600:45:0326.6401:05:399800:10:2000:00:0000:01:07
133 5734ÒSCAR TORRUELLA LLOBETCLUB TRIATLO MALGRATABM01:16:0413300:21:5713100:42:4928.0301:04:4613700:11:1800:00:0000:00:32
134 4963ALEJANDRO GIL BAYOC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:16:0613900:22:2111500:40:5729.3001:03:1816500:12:4800:00:0000:00:42
135 7007IGNASI TORRENT FONTLLICENCIA DE DIAJNM01:16:0613800:22:2111400:40:5729.3001:03:1816400:12:4800:00:0000:00:43
136 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:16:2115000:23:0512300:41:5728.6101:05:0213900:11:1900:00:0000:00:40
137 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:16:5712500:21:3914100:44:0927.1801:05:4813300:11:0900:00:0000:00:38
138 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:17:1514900:23:0413600:43:2527.6401:06:2911400:10:4600:00:0000:00:50
139 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:17:2113200:21:5414500:44:3326.9401:06:2712200:10:5400:00:0000:00:44
140 102BELÉN RUBIELLA GONZALEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:17:2313700:22:1913900:43:4027.4801:05:5914300:11:2400:00:0000:00:45
141 2347RICARD SARGATAL SORIANOG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:17:2913500:22:1014300:44:1927.0801:06:2913000:11:0000:00:0000:00:48
142 7003JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5311600:21:2115000:45:4226.2601:07:0311800:10:5000:00:0000:01:14
143 6099LORENA CARREÑO NAVARROC. TRIATLO MONTORNESABF01:17:5613000:21:5114800:45:1126.5601:07:0212300:10:5400:00:0000:00:55
144 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:18:4112800:21:4015200:45:4826.2001:07:2813400:11:1300:00:0000:00:38
145 4294ANTONIO FRANCO MATENCIOADDICT BIKES TEAM C.E.V1M01:18:4115800:23:5313700:43:2927.6001:07:2214100:11:1900:00:0000:01:17
146 5912LLUC VERDAGUER GIMFERRERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:19:0114600:23:0114700:45:0826.5901:08:0912000:10:5200:00:0000:00:31
147 6089MERITXELL SOLE AGUSTICLUB TRIATLO SABADELLABF01:19:0314300:22:3215100:45:4526.2301:08:1711500:10:4600:00:0000:01:00
148 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:2615600:23:3114000:43:5427.3301:07:2515500:12:0100:00:0000:01:15
149 5880IRENEUSZ CHARACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:19:3115400:23:2714400:44:2527.0201:07:5214800:11:3900:00:0000:01:01
150 925ALFRED LIEURY BOHERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:19:3314400:22:3515400:46:5425.5901:09:298500:10:0400:00:0000:00:46
151 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:20:2716600:25:1112800:42:4428.0801:07:5516200:12:3200:00:0000:00:39
152 8003JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ IBARRLLICENCIA DE DIAV1M01:20:5612300:21:3615500:47:1425.4101:08:5015700:12:0600:00:0000:01:26
153 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:21:0413100:21:5315800:47:4825.1001:09:4114200:11:2300:00:0000:00:52
154 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:21:1716200:24:5413400:43:0727.8301:08:0116800:13:1600:00:0000:00:47
155 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:21:3215700:23:4514900:45:1426.5301:08:5916300:12:3300:00:0000:01:12
156 6063YOLANDA GARCÍA CABALLEROC. TRIATLO MONTORNESABF01:21:3814800:23:0315600:47:1925.3601:10:2213600:11:1600:00:0000:01:06
157 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM01:22:2116000:24:1515300:46:0726.0201:10:2215400:11:5900:00:0000:00:46
158 7005ALEX SABINI REQUESENSLLICENCIA DE DIAABM01:22:4114100:22:2916300:49:1524.3701:11:4412500:10:5700:00:0000:01:01
159 7006FERRAN PLAYAN URQUIZULLICENCIA DE DIAABM01:22:4114200:22:3016200:49:1424.3701:11:4412700:10:5700:00:0000:01:01
160 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:23:0816800:25:4314200:44:1327.1401:09:5616700:13:1200:00:0000:00:42
161 6209ANNA CAPELLERA MALAGONCLUB NATACIO BANYOLESJNF01:23:4015900:23:5415900:47:5225.0701:11:4615300:11:5400:00:0000:00:32
162 6227LAURA RAMIREZ LOZANOGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:25:2614000:22:2716800:51:2923.3101:13:5614500:11:3000:00:0000:00:48
163 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:25:5015100:23:1116700:51:1023.4501:14:2114400:11:2900:00:0000:00:51
164 8001OSCAR GUTIÉRREZ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:26:0715300:23:2416500:50:2923.7701:13:5315800:12:1400:00:0000:01:39
165 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:26:3316900:26:4715700:47:4425.1401:14:3115600:12:0200:00:0000:00:40
166 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:26:4716400:25:0916100:49:1024.4101:14:1916000:12:2800:00:0000:00:57
167 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:26:5016300:24:5516400:50:0523.9601:15:0015100:11:5000:00:0000:00:48
168 8006CHRISTIAN ANDRÉ VIGILLLICENCIA DE DIAV1M01:28:4916100:24:4416600:51:0023.5301:15:4416600:13:0500:00:0000:01:29
169 6225ANNA SALVADOR GAZQUEZINDEPENDENTV1F01:29:1716700:25:1516900:51:4123.2201:16:5615900:12:2100:00:0000:00:40
170 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:30:4317100:27:5416000:48:2324.8001:16:1717000:14:2600:00:0000:00:47
171 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:36:3217200:30:1917000:51:5123.1401:22:1016900:14:2200:00:0000:00:55
172 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:36:5317000:27:4617100:54:3122.0101:22:1717100:14:3600:00:0000:01:04
173 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:44:2417300:31:5517200:56:3221.2301:28:2717200:15:5700:00:0000:01:28






NP 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM
NP 1219GERARD SORIA RODRIGUEZINDEPENDENTABM
NP 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM
NP 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 6224CRISTINA ROIG ANTONERCLUB NATACIO BANYOLESABF
NP 7001ORIOL BLANCH RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7004EDUARD ARADAS XARGAYLLICENCIA DE DIAABM
NP 5938SERGI ALVAREZ CARACUELCLUB NATACIO MINORISACDM
NP 8005JUAN JOSÉ MARTÍNEZ FERNÁNLLICENCIA DE DIAABM
NP 1700JOAN RUBIROLA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M
NP 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM
NP 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M
NP 2872PAU BERNABÉ CONSTANSTEAM CALELLA TRIATHLONJNM
NP 3784JORDI MARTIN LEIVA ADDICT BIKES TEAM C.E.ABM
NP 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM
NP 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF
NP 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M
NP 5261DAVID FERNANDEZ FERNANDEZINDEPENDENTABM
NP 5643AGUSTÍ ISÚN NETCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM
NP 5883SAMUEL ESPARCIA MIELGOVILADECANS TRIATLOABM
NP 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32