RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
195 173 173 0 0 5 20 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4569PAUL LUCAS MAURUS MCLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:492500:17:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5627MARTI MONFERRER BARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:08:168400:20:017400:38:1731.3500:58:188100:09:5800:00:0000:00:55
3 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:08:178000:19:587800:38:3031.1700:58:287300:09:4900:00:0000:01:25
4 5877JOAQUIN MOJICA BAQUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:11:187300:19:4611900:41:3928.8101:01:257500:09:5300:00:0000:00:31
5 5908MARIO HUGUET SAN AGCLUB NATACIO BARCELONACDM01:12:047400:19:4612500:42:0828.4801:01:548900:10:1000:00:0000:00:46
6 7002MARC TEIXIDOR VILARLLICENCIA DE DIACDM01:13:3514700:23:0210100:40:2129.7401:03:239100:10:1200:00:0000:00:35
7 5912LLUC VERDAGUER GIMFCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:19:0114600:23:0114700:45:0826.5901:08:0912000:10:5200:00:0000:00:31
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:10:2710300:20:478700:39:1330.601:00:0010200:10:2700:00:0000:00:32
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:13:3211400:21:1811800:41:3828.8201:02:5610900:10:3600:00:0000:00:30
3 6209ANNA CAPELLERA MALCLUB NATACIO BANYOLESJNF01:23:4015900:23:5415900:47:5225.0701:11:4615300:11:5400:00:0000:00:32
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:58:49600:16:33900:33:4435.5700:50:171300:08:3200:00:0000:00:28
2 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM00:59:571700:17:241200:34:0735.1700:51:31800:08:2600:00:0000:00:28
3 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:03:493500:18:224400:36:3632.7900:54:582900:08:5100:00:0000:00:28
4 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:04:214300:18:344100:36:2332.9800:54:575700:09:2400:00:0000:00:28
5 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:05:503700:18:235500:37:0832.3200:55:319500:10:1900:00:0000:00:36
6 2122ALBERT BASCUÑANA I CLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:08:298200:20:007500:38:1931.3200:58:199000:10:1000:00:0000:00:56
7 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:09:389600:20:308000:38:3731.0700:59:0710400:10:3100:00:0000:00:37
8 7008SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:10:2810800:20:598600:39:0930.6501:00:089700:10:2000:00:0000:00:41
9 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB NATACIO CORNELLACDM01:11:243900:18:2513200:43:0127.901:01:268000:09:5800:00:0000:00:33
10 5363CESAR POZAS HERNANDCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:15:2711700:21:2412600:42:1528.401:03:3914900:11:4800:00:0000:00:33
11 7007IGNASI TORRENT FONTLLICENCIA DE DIAJNM01:16:0613800:22:2111400:40:5729.301:03:1816400:12:4800:00:0000:00:43
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM00:57:37100:15:531600:34:1335.0700:50:06100:07:3100:00:0000:00:24
2 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:58:04500:16:31700:33:4135.6300:50:12400:07:5200:00:0000:00:25
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:13800:16:53400:33:1336.1300:50:06500:08:0700:00:0000:00:22
4 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:58:381000:17:00300:33:1336.1300:50:13700:08:2500:00:0000:00:23
5 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M00:58:55900:16:58500:33:1836.0400:50:161800:08:3900:00:0000:00:26
6 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:00200:15:542300:34:4034.6200:50:346100:09:2600:00:0000:00:46
7 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:01:261800:17:263000:35:2433.900:52:501600:08:3600:00:0000:00:22
8 5765LUIS GERARDO NAVARRTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:01:413000:18:082700:34:5034.4500:52:582000:08:4300:00:0000:00:34
9 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:01:463300:18:142100:34:3834.6500:52:523100:08:5400:00:0000:00:26
10 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:03:241500:17:205600:37:1432.2300:54:342800:08:5000:00:0000:00:24
11 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:04:494100:18:295200:37:0232.400:55:315100:09:1800:00:0000:00:28
12 1212MARC BASSA I GÓMEZTGCBINNSUB23M01:05:264700:18:516100:37:2332.100:56:144400:09:1200:00:0000:00:38
13 3049CRISTIAN MARTINEZ STEAM CALELLA TRIATHLONABM01:06:566700:19:327000:38:0731.4800:57:394900:09:1700:00:0000:00:31
14 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:09:206500:19:259200:39:5130.1100:59:168600:10:0400:00:0000:00:30
15 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:09:5311900:21:256300:37:303200:58:5512800:10:5800:00:0000:00:27
16 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:389900:20:359000:39:3430.3301:00:0916100:12:2900:00:0000:00:48
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:05:475800:19:176000:37:2132.1300:56:384200:09:0900:00:0000:00:56
2 1214IVANA FRAIXINO HOSPCLUB NATACIO BANYOLESABF01:15:5312600:21:4013500:43:1027.801:04:5013200:11:0300:00:0000:00:53
3 6089MERITXELL SOLE AGUSCLUB TRIATLO SABADELLABF01:19:0314300:22:3215100:45:4526.2301:08:1711500:10:4600:00:0000:01:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSABM00:57:44300:15:571400:34:0935.1400:50:06200:07:3800:00:0000:00:25
2 3187GERARD FIGUERAS DOMGRUP ESPORTIU ESTEVEABM00:58:421200:17:03200:33:1236.1400:50:151000:08:2700:00:0000:00:30
3 1218HERIBERT CUBELLS I G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:00:021300:17:031700:34:2734.8300:51:301400:08:3200:00:0000:00:25
4 1255GERARD MOLIST PALOMINDEPENDENTABM01:01:492000:17:283600:35:3433.7400:53:022200:08:4700:00:0000:00:35
5 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:02:072800:18:052500:34:4434.5500:52:495000:09:1800:00:0000:00:26
6 2922JOSEP BADIA CALDEROGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:03:144900:18:542900:35:0534.200:53:594500:09:1500:00:0000:00:32
7 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:03:235000:18:562800:35:0434.2200:54:005600:09:2300:00:0000:00:31
8 5889MARC VILAMANYA LOPECLUB NATACIO OLOTABM01:07:018100:19:596500:37:4231.8300:57:415200:09:2000:00:0000:00:40
9 5881AMADEU SANCHO PEREZINDEPENDENTABM01:08:215700:19:169400:39:5830.0300:59:144100:09:0700:00:0000:00:42
10 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:09:507600:19:4811000:40:4529.4501:00:334700:09:1700:00:0000:00:31
11 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:0110700:20:598800:39:1430.5901:00:1311700:10:4800:00:0000:00:45
12 2554DAVID SALA CASELLERC.A. IGUALADAABM01:11:2911500:21:2010400:40:2829.6501:01:486800:09:4100:00:0000:00:38
13 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:11:4210600:20:5710200:40:2729.6701:01:249400:10:1800:00:0000:00:40
14 5734ÒSCAR TORRUELLA LLOCLUB TRIATLO MALGRATABM01:16:0413300:21:5713100:42:4928.0301:04:4613700:11:1800:00:0000:00:32
15 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:23:0816800:25:4314200:44:1327.1401:09:5616700:13:1200:00:0000:00:42
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGC.N. REUS PLOMSABF01:11:399300:20:1412200:41:4328.7701:01:577000:09:4200:00:0000:00:47
2 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:11:5511800:21:249300:39:5230.101:01:1611100:10:3900:00:0000:00:35
3 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:15:5910100:20:3614600:45:0326.6401:05:399800:10:2000:00:0000:01:07
4 6227LAURA RAMIREZ LOZANGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:25:2614000:22:2716800:51:2923.3101:13:5614500:11:3000:00:0000:00:48
5 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:26:4716400:25:0916100:49:1024.4101:14:1916000:12:2800:00:0000:00:57
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBMABM00:58:01400:16:30600:33:4135.6300:50:11300:07:5000:00:0000:00:28
2 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:58:381100:17:02100:33:0836.2200:50:101100:08:2800:00:0000:00:25
3 4912MARC BOVÉ BALLESTEFLOR DE TRIATLOABM01:00:491600:17:212200:34:3834.6500:51:592600:08:5000:00:0000:00:30
4 5635RICARD ALVAREZ HERMC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:382900:18:062400:34:4334.5700:52:492400:08:4900:00:0000:00:27
5 3841JORDI MIRANDA ALFRAINDEPENDENTABM01:04:452600:17:457900:38:3431.1100:56:19900:08:2600:00:0000:00:36
6 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM01:05:144800:18:525400:37:0532.3600:55:574800:09:1700:00:0000:00:28
7 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM01:05:175300:19:035700:37:1532.2100:56:183500:08:5900:00:0000:00:36
8 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:397800:19:484200:36:2532.9500:56:136000:09:2600:00:0000:00:36
9 2121MARC VALLMAJO MICALCLUB NATACIO BANYOLESABM01:06:015600:19:135100:36:5932.4500:56:127100:09:4900:00:0000:00:42
10 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:06:325400:19:076200:37:2832.0300:56:357900:09:5700:00:0000:01:02
11 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:106900:19:357200:38:1031.4400:57:455900:09:2500:00:0000:00:40
12 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:07:107500:19:476600:37:5131.700:57:386500:09:3200:00:0000:00:41
13 4390SANTIAGO LLAUGER GITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:237700:19:486900:38:0731.4800:57:556200:09:2800:00:0000:00:48
14 5481ERNEST ROURA PUIGDECLUB TRIATLO MALGRATABM01:07:287100:19:416800:38:0631.500:57:476900:09:4100:00:0000:00:41
15 8008ENRIC DOMINGO SÁNCLLICENCIA DE DIAABM01:10:067200:19:4310300:40:2729.6701:00:107700:09:5600:00:0000:00:41
16 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:11:1710000:20:3610900:40:4229.4801:01:188200:09:5900:00:0000:00:32
17 2666MARC CASADEMONT FONC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:12:2013600:22:168400:39:0130.7601:01:1713100:11:0300:00:0000:00:36
18 5951EDUARDO SANTAMARÍA CLUB TRIATLO MALGRATABM01:14:3712700:21:4012100:41:4328.7701:03:2313500:11:1400:00:0000:00:43
19 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:14:5215200:23:179500:39:5830.0301:03:1514700:11:3700:00:0000:00:41
20 4963ALEJANDRO GIL BAYOC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:16:0613900:22:2111500:40:5729.301:03:1816500:12:4800:00:0000:00:42
21 7005ALEX SABINI REQUESELLICENCIA DE DIAABM01:22:4114100:22:2916300:49:1524.3701:11:4412500:10:5700:00:0000:01:01
22 7006FERRAN PLAYAN URQUILLICENCIA DE DIAABM01:22:4114200:22:3016200:49:1424.3701:11:4412700:10:5700:00:0000:01:01
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:14:3711100:21:1513000:42:4728.0501:04:0210700:10:3500:00:0000:00:46
2 4069SARAI NARBONA CONEJCLUB PROAMABF01:16:5712500:21:3914100:44:0927.1801:05:4813300:11:0900:00:0000:00:38
3 6099LORENA CARREÑO NAVAC. TRIATLO MONTORNESABF01:17:5613000:21:5114800:45:1126.5601:07:0212300:10:5400:00:0000:00:55
4 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:20:2716600:25:1112800:42:4428.0801:07:5516200:12:3200:00:0000:00:39
5 6063YOLANDA GARCÍA CABAC. TRIATLO MONTORNESABF01:21:3814800:23:0315600:47:1925.3601:10:2213600:11:1600:00:0000:01:06
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:58:28700:16:34800:33:4135.6300:50:15600:08:1300:00:0000:00:28
2 933PAUL CAILTRICBMABM01:01:211400:17:163400:35:3033.800:52:461500:08:3500:00:0000:00:26
3 5322MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:493800:18:231800:34:2734.8300:52:503600:08:5900:00:0000:00:27
4 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:412400:17:345900:37:2132.1300:54:552100:08:4600:00:0000:00:28
5 602ENRIC TEIXIDOR BOSCC.N. VIC-ETBABM01:03:455100:18:593800:35:5233.4600:54:513000:08:5400:00:0000:00:33
6 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:04:074500:18:493900:35:5833.3600:54:475300:09:2000:00:0000:00:31
7 4291JOSEP BLASCO ARIASCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:04:204600:18:504000:36:0833.2100:54:585500:09:2200:00:0000:00:38
8 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:372700:18:056400:37:3131.9900:55:363700:09:0100:00:0000:00:29
9 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:475900:19:185300:37:0432.3700:56:225800:09:2500:00:0000:00:39
10 8007TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM01:09:079800:20:327600:38:2731.2100:58:598800:10:0800:00:0000:00:32
11 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTABM01:09:138300:20:008100:38:4131.0200:58:4110500:10:3200:00:0000:00:39
12 5538MARC SERNA MEDIELC.A. IGUALADAABM01:09:469400:20:228500:39:0430.7200:59:269600:10:2000:00:0000:00:55
13 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:10:499000:20:129100:39:4330.2100:59:5512100:10:5400:00:0000:00:30
14 2081IGNASI PIÑEIRO ADELCLUB TRIATLO MALGRATABM01:11:579500:20:2811300:40:5229.3601:01:2011000:10:3700:00:0000:00:37
15 7009ARTUR CATEURA VILADLLICENCIA DE DIAABM01:14:2312000:21:2811700:41:3728.8301:03:0513800:11:1800:00:0000:00:36
16 2347RICARD SARGATAL SORG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:17:2913500:22:1014300:44:1927.0801:06:2913000:11:0000:00:0000:00:48
17 925ALFRED LIEURY BOHETEAM CALELLA TRIATHLONABM01:19:3314400:22:3515400:46:5425.5901:09:298500:10:0400:00:0000:00:46
18 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM01:22:2116000:24:1515300:46:0726.0201:10:2215400:11:5900:00:0000:00:46
19 8001OSCAR GUTIÉRREZ FERLLICENCIA DE DIAABM01:26:0715300:23:2416500:50:2923.7701:13:5315800:12:1400:00:0000:01:39
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 102BELÉN RUBIELLA GONZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:17:2313700:22:1913900:43:4027.4801:05:5914300:11:2400:00:0000:00:45
2 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:18:4112800:21:4015200:45:4826.201:07:2813400:11:1300:00:0000:00:38
3 6225ANNA SALVADOR GAZQUINDEPENDENTV1F01:29:1716700:25:1516900:51:4123.2201:16:5615900:12:2100:00:0000:00:40
4 6067MERITXELL LÓPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F01:36:3217200:30:1917000:51:5123.1401:22:1016900:14:2200:00:0000:00:55
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:00:042200:17:301100:34:0235.2600:51:321200:08:3200:00:0000:00:26
2 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M01:00:102300:17:301000:33:5935.3100:51:291900:08:4100:00:0000:00:25
3 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:00:251900:17:271300:34:0835.1600:51:352500:08:5000:00:0000:00:28
4 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:01:342100:17:293200:35:2833.8300:52:571700:08:3700:00:0000:00:32
5 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:01:454400:18:371500:34:1235.0900:52:493400:08:5600:00:0000:00:26
6 5907VICTOR GONZALEZ MUÑGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:01:483600:18:231900:34:3534.700:52:582700:08:5000:00:0000:00:34
7 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:01:503100:18:082600:34:4734.500:52:553300:08:5500:00:0000:00:27
8 1101OSCAR DOMENECH SAGACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:02:114200:18:312000:34:3534.700:53:064000:09:0500:00:0000:00:36
9 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:475500:19:093500:35:3433.7400:54:433900:09:0400:00:0000:00:28
10 8009PAU PLANAS MARQUESLLICENCIA DE DIAV1M01:04:415200:18:593700:35:4933.500:54:487400:09:5300:00:0000:00:30
11 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:546400:19:253300:35:2933.8200:54:548300:10:0000:00:0000:00:32
12 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M01:05:103200:18:097300:38:1231.4100:56:212300:08:4900:00:0000:00:39
13 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:05:467000:19:374500:36:3632.7900:56:136600:09:3300:00:0000:00:34
14 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:009200:20:135800:37:1532.2100:57:2810600:10:3200:00:0000:00:34
15 1455ALEJANDRO MARTINEZ C. TRIATLO MONTORNESV1M01:10:028500:20:049700:40:0329.9601:00:077600:09:5500:00:0000:00:32
16 5893OSCAR MORADELL FRANCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:10:548600:20:059800:40:0429.9501:00:0911200:10:4500:00:0000:00:50
17 8004RAÚL GONZÁLEZ MARTÍLLICENCIA DE DIAV1M01:14:0210900:20:5912700:42:1628.3901:03:1511600:10:4700:00:0000:00:43
18 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDENTV1M01:14:088900:20:1213800:43:3027.5901:03:4210100:10:2600:00:0000:00:47
19 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:3612900:21:4612400:41:5928.5801:03:4511900:10:5100:00:0000:00:33
20 8002RUBEN CABRERA GALLELLICENCIA DE DIAV1M01:15:2511000:21:0013300:43:0627.8401:04:0614000:11:1900:00:0000:00:55
21 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:15:4914500:22:4311600:41:1729.0701:04:0015000:11:4900:00:0000:00:52
22 5880IRENEUSZ CHARACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:19:3115400:23:2714400:44:2527.0201:07:5214800:11:3900:00:0000:01:01
23 8003JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:20:5612300:21:3615500:47:1425.4101:08:5015700:12:0600:00:0000:01:26
24 8006CHRISTIAN ANDRÉ VIGLLICENCIA DE DIAV1M01:28:4916100:24:4416600:51:0023.5301:15:4416600:13:0500:00:0000:01:29
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:21:1716200:24:5413400:43:0727.8301:08:0116800:13:1600:00:0000:00:47
2 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:30:4317100:27:5416000:48:2324.801:16:1717000:14:2600:00:0000:00:47
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:03:433400:18:194300:36:2932.8900:54:483200:08:5500:00:0000:00:31
2 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:05:376100:19:205000:36:5632.4900:56:165400:09:2100:00:0000:00:36
3 3844FEDERICO HABA MARTIUNIO ATLETICA RUBIV1M01:06:136800:19:354700:36:4932.5900:56:247200:09:4900:00:0000:00:43
4 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:09:358700:20:068300:38:5430.8500:59:0010800:10:3500:00:0000:00:38
5 4408MIQUEL LLEVAT MATALSBR OPEN TEAMV1M01:10:167900:19:4911200:40:5029.3901:00:396700:09:3700:00:0000:00:36
6 4507DAVID GARRIDO VALENG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:13:3113400:21:5810800:40:3629.5601:02:3412600:10:5700:00:0000:00:49
7 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:16:2115000:23:0512300:41:5728.6101:05:0213900:11:1900:00:0000:00:40
8 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:17:2113200:21:5414500:44:3326.9401:06:2712200:10:5400:00:0000:00:44
9 7003JOAN CARLES MARTINELLICENCIA DE DIAV1M01:17:5311600:21:2115000:45:4226.2601:07:0311800:10:5000:00:0000:01:14
10 4294ANTONIO FRANCO MATEADDICT BIKES TEAM C.E.V1M01:18:4115800:23:5313700:43:2927.601:07:2214100:11:1900:00:0000:01:17
11 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:21:0413100:21:5315800:47:4825.101:09:4114200:11:2300:00:0000:00:52
12 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ CLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:25:5015100:23:1116700:51:1023.4501:14:2114400:11:2900:00:0000:00:51
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:26:3316900:26:4715700:47:4425.1401:14:3115600:12:0200:00:0000:00:40
2 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:26:5016300:24:5516400:50:0523.9601:15:0015100:11:5000:00:0000:00:48
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:03:536300:19:243100:35:2733.8500:54:513800:09:0200:00:0000:00:33
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:164000:18:264600:36:3832.7600:55:044300:09:1200:00:0000:00:32
3 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV2M01:05:316200:19:234800:36:5232.5500:56:154600:09:1600:00:0000:00:36
4 1197FRANCISCO JAVIER SAA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:05:456000:19:194900:36:5632.4900:56:156400:09:3000:00:0000:00:40
5 4116FRANCESC MARTINEZ MTRIATLO 3MPORDAV2M01:08:329100:20:136700:37:5731.6200:58:1010000:10:2200:00:0000:00:43
6 308JORDI COROMINAS PAGINDEPENDENTV2M01:12:0010200:20:4511100:40:4729.4201:01:3210300:10:2800:00:0000:00:46
7 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:12:0612200:21:3010000:40:2029.7501:01:509300:10:1600:00:0000:00:46
8 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:2412400:21:379600:40:0229.9801:01:3911300:10:4500:00:0000:00:40
9 5619EMILIO TORRES GUTIETEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:13:4610500:20:5412900:42:4728.0501:03:418700:10:0500:00:0000:01:03
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1216XAVIER RICO CALDEROINDEPENDENTV2M01:07:056600:19:307100:38:0731.4800:57:376300:09:2800:00:0000:00:34
2 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:09:599700:20:317700:38:2831.200:58:5912900:11:0000:00:0000:00:43
3 2486ALFONS ESQUIUS MIQUCLUB NATACIO MINORISAV2M01:10:158800:20:099900:40:1029.8801:00:197800:09:5600:00:0000:00:49
4 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:11:5511300:21:1810700:40:3629.5601:01:548400:10:0100:00:0000:00:41
5 4961ANTONI LINARES TORRC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:12:4511200:21:1810500:40:3229.6101:01:5012400:10:5500:00:0000:00:36
6 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:13:2212100:21:2912000:41:3928.8101:03:089200:10:1400:00:0000:00:34
7 5357PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:17:1514900:23:0413600:43:2527.6401:06:2911400:10:4600:00:0000:00:50
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:44:2417300:31:5517200:56:3221.2301:28:2717200:15:5700:00:0000:01:28
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:10:3710400:20:528900:39:2430.4601:00:169900:10:2100:00:0000:00:44
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:15:3615500:23:2910600:40:3529.5701:04:0414600:11:3200:00:0000:01:00
3 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV3M01:21:3215700:23:4514900:45:1426.5301:08:5916300:12:3300:00:0000:01:12
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:2615600:23:3114000:43:5427.3301:07:2515500:12:0100:00:0000:01:15
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:15:4416500:25:108200:38:4231.0101:03:5215200:11:5200:00:0000:01:02
GRUP: G75-99
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:36:5317000:27:4617100:54:3122.0101:22:1717100:14:3600:00:0000:01:04

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32