RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
182 176 6 0 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:23:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11525ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:26:16
23895XAVIER MADRONA VILA01:28:18
3938GABRIEL CROSAS SALVANS01:29:15

2. - C.N. REUS PLOMS - 04:29:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:28:47
22524JORDI RIAL COMELLAS01:29:57
31220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:30:21

3. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:33:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:27:51
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:29:36
35951OSCAR YANEZ ORPI01:36:28

4. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:45:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:29:52
21265ALBERT CAMPS SERRA01:31:45
34763JOAN IGLESIES BARCIA01:43:31

5. - VEC CYCLING & RUN - 04:51:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11534SERGI PESARRODONA ROVIRA01:34:20
21530OSCAR CARRASCO ORRIOLS01:37:56
31524JORDI GALL HEBLE01:39:19

6. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:54:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:32:48
24199SERGIO LOPEZ MARTIN01:40:32
31458JOSE MIGUEL DIAZ BUTRON01:40:56

7. - C.T. S.J. ABADESSES - 04:55:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11476ADRIAN MERINO FERNANDEZ01:27:45
2619OSCAR PUNTI FIESTAS01:42:46
31681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:44:54

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:55:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11484ORIOL AGUILERA AGUSTÍ01:35:21
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:38:25
32808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:41:58

9. - CERRR IGUALADA - 04:57:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:34:26
2741FRANCESC JOVE RIART01:36:50
34314IVAN CORDON OCHOA01:45:59

10. - C.N. VIC-ETB - 05:02:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
14825ARNAU PERICAS FIGUERAS01:32:28
21445SERGI RIEROLA COLOMER01:43:44
31154TONI CASALS CASTELLAR01:46:39

11. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:03:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13903MARC CIRERA CASELLAS01:36:44
23306RUBEN GRANÉ SERRANO01:40:15
3887MARTÍ SEUBA MACIA01:46:57

12. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:14:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:40:40
25608ARNAU PAGÈS LÓPEZ01:46:06
31426GENÍS PURTÍ GRAU01:47:15

13. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 05:14:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:39:58
21547DAVID LUIS PERELLO01:43:22
3354VICTOR DOBAÑO LAZARO01:50:59

14. - C.A. IGUALADA - 05:36:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
15521JOSEP MARIA PLANELL01:45:04
2789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:54:49
3821DAVID SEGURA CHECA01:56:48

15. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:45:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11438XAVI GARCIA COSTA01:43:51
2707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:47:44
31472JOSEP Mª LLORENS IBORRA02:13:54

16. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:49:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11385MARC ABELLAN ESTEBAN01:45:47
23853JOSEP RUBIO SOLA01:54:50
31403QUIM EGEA VIADER02:09:05

17. - C.N. MOLINS DE REI - 05:58:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINEZ01:33:28
2617DANIEL ALBALAT ARGÜELLO02:09:45
31413JORDI GOL TAMARIT02:15:19

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32