RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
182 176 6 0 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4006FLORINA IVANOVA PETCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF02:40:1014200:25:5016801:58:2610.1302:24:1612600:15:5400:01:1100:01:02
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7025JOSEP COLOMINA TOMÀLLICENCIA DE DIAJNM01:41:347000:21:204101:06:5517.9301:28:156700:13:1900:00:5700:00:42
2 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:45:046800:21:127001:11:1116.8601:32:234700:12:4100:01:0100:00:49
3 1385MARC ABELLAN ESTEBAC. TRIATLO MONTORNESJNM01:45:476500:21:066101:10:2117.0601:31:279700:14:2000:00:5100:00:38
4 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:46:063200:19:508601:13:4816.2601:33:383800:12:2800:01:4400:00:42
5 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:47:157200:21:217201:11:3116.7801:32:529900:14:2300:00:5500:00:51
6 1561ANTONIO ALCANTARA T-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:54:5813300:25:046201:10:2917.0301:35:3316800:19:2500:00:5100:01:02
7 1559DANIEL REYES HIDALGVEC CYCLING & RUNJNM02:07:2513100:24:5412501:25:0914.0901:50:0315400:17:2200:01:2100:01:05
8 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESJNM02:13:546300:20:5415701:39:4112.0402:00:356900:13:1900:01:4300:01:08
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4030MARTA TORA MILAC.N. REUS PLOMSSUB23F02:21:2216500:28:5214801:34:5112.6502:03:4315900:17:3900:01:0400:00:39
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1525ADRIA NOGUERA SOLDECLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:26:16900:18:22200:55:3621.5801:13:583300:12:1800:00:4200:00:27
2 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:27:511700:19:02300:57:2220.9201:16:241100:11:2700:00:3900:00:30
3 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:28:471100:18:361000:59:2420.201:18:00200:10:4700:00:3800:00:36
4 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:33:071900:19:231701:01:2419.5401:20:473500:12:2000:00:3600:00:30
5 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:36:072000:19:283001:04:3718.5701:24:052400:12:0200:00:4300:00:39
6 5941ERIK GUILLEM STENINCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:40:40500:18:156801:11:0416.8901:29:19900:11:2100:00:3200:00:28
7 184FERRAN CALERO GONZACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:43:335800:20:345601:09:2617.2801:30:007700:13:3300:00:4000:00:41
8 1445SERGI RIEROLA COLOMC.N. VIC-ETBSUB23M01:43:449600:22:534401:07:1517.8401:30:087900:13:3600:00:4700:00:42
9 5893XAVI ROMERO RUIZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:50:224200:20:159701:16:2015.7201:36:358400:13:4700:00:4700:00:50
10 3853JOSEP RUBIO SOLAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:54:505900:20:3811201:21:2014.7501:41:585500:12:5200:01:0000:00:55
11 1403QUIM EGEA VIADERC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:09:0513700:25:2312801:26:4713.8301:52:1014500:16:5500:01:0700:00:56
12 6026ORIOL ABELLÓ RAMIALLICENCIA DE DIAABM02:18:2110100:23:0115601:39:1612.0902:02:1712800:16:0400:01:1000:01:02
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:49:0510800:23:157701:11:5616.6801:35:118800:13:5400:00:4800:00:41
2 4029MARTA NUS CASANOVA C.N. REUS PLOMSABF02:34:1212500:24:2016701:55:1810.4102:19:3810300:14:3400:00:3700:00:39
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1476ADRIAN MERINO FERNAC.T. S.J. ABADESSESABM01:27:45600:18:16600:58:1720.5901:16:33600:11:1200:00:4800:00:38
2 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:30:212400:19:40900:59:0020.3401:18:401400:11:4100:00:4200:00:37
3 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:31:053300:19:51700:58:4220.4401:18:334100:12:3200:00:3700:00:31
4 4825ARNAU PERICAS FIGUEC.N. VIC-ETBABM01:32:281600:18:572001:01:5119.401:20:481300:11:4000:00:3900:00:25
5 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:391400:18:412101:02:0319.3401:20:442200:11:5500:00:5000:00:35
6 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:213800:20:022401:03:1618.9701:23:182500:12:0300:00:4900:00:44
7 3471CARLOS DELGADO GARCTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:36:552500:19:412801:04:1418.6801:23:556000:13:0000:00:3700:00:31
8 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉCLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:174000:20:103601:06:0118.1801:26:112800:12:0600:00:4400:00:00
9 6011EDUARD RODELLAS PLAFEECABM01:38:375500:20:323201:05:2318.3501:25:554900:12:4200:00:3700:00:37
10 4764RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:46:159900:22:585701:09:3817.2301:32:368300:13:3900:00:3900:00:33
11 6025RAUL POZAS PULIDOLLICENCIA DE DIAABM01:48:298600:22:068401:13:0316.4301:35:097000:13:2000:00:0000:00:00
12 1416ALBERT SEVILLA MONTCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:50:2911600:23:378101:12:2816.5601:36:0510000:14:2400:00:5700:00:47
13 1459ELIAS ARJONA PURIFICLUB FIT GYMABM01:51:556900:21:1710201:17:3215.4801:38:496400:13:0600:01:0700:01:00
14 406FERRAN BETLLOCH SANC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:59:175000:20:2713001:27:0913.7701:47:361500:11:4100:00:2600:00:43
15 617DANIEL ALBALAT ARGÜC.N. MOLINS DE REIABM02:09:4511500:23:3313301:28:2713.5701:52:0016000:17:4500:00:5400:00:45
16 1442VICTOR RIOS ARANDAC.A. IGUALADAABM02:30:0116000:27:4215901:44:3311.4802:12:1516100:17:4600:01:2700:01:13
GRUP: G25-29M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7020ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM01:58:4510200:23:0211501:22:0814.6101:45:107800:13:3500:01:0900:01:20
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 70NEUS ESTRANY RIERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:27:0214900:26:2916001:44:5211.4402:11:2112400:15:4100:01:0000:00:41
2 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:37:5215400:27:0016401:53:3610.5602:20:3615300:17:1600:00:3900:00:40
3 4017LAIA DISPLÀS SOLÉCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF02:54:1616800:29:4016902:03:449.702:33:2417000:20:5200:01:1200:00:54
4 4024SONIA MARTINEZ TIJECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF03:17:4317000:31:2417102:25:158.2602:56:3917100:21:0400:00:4200:00:47
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:181500:18:47500:57:5620.7101:16:431200:11:3500:00:3100:00:29
2 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:52700:18:201201:00:1919.8901:18:39700:11:1300:00:3600:00:32
3 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:29:57800:18:211100:59:5020.0601:18:111700:11:4600:00:3500:00:27
4 1534SERGI PESARRODONA RVEC CYCLING & RUNABM01:34:203000:19:481901:01:4019.4601:21:285600:12:5200:00:5000:00:38
5 3878ANTONI NICUESA CASTCLUB FIT GYMABM01:34:472100:19:362301:03:0819.0101:22:442600:12:0300:00:3600:00:36
6 3903MARC CIRERA CASELLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:36:444300:20:172701:04:0018.7501:24:173700:12:2700:00:4000:00:48
7 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:36:501200:18:393801:06:4617.9701:25:251000:11:2500:00:2800:00:40
8 1524JORDI GALL HEBLEVEC CYCLING & RUNABM01:39:193100:19:503501:05:4018.2701:25:308500:13:4900:01:0800:01:00
9 1458JOSE MIGUEL DIAZ BUCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:40:562700:19:445201:08:2617.5401:28:105100:12:4600:00:3300:00:36
10 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM01:41:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:43:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1681CRISTIAN NAVARRO MAC.T. S.J. ABADESSESABM01:44:546600:21:076701:11:0416.8901:32:115000:12:4300:00:4200:00:34
13 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:377400:21:256301:10:351701:32:008000:13:3700:00:4700:00:41
14 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:45:598100:21:515901:10:0517.1201:31:569300:14:0300:00:4600:00:42
15 3945JAVIER CARREIRAS CUC.E. TRIATHLONBCNABM01:48:4110900:23:167601:11:5316.6901:35:097500:13:3200:00:4400:00:34
16 378MARCEL CARRERAS SOLPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:52:2211200:23:239601:15:4015.8601:39:036800:13:1900:01:1400:01:14
17 4315JORDI LLAVEROLA VIDCERRR IGUALADAABM01:52:5812200:24:078801:14:1116.1801:38:1810600:14:4000:00:4200:00:35
18 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:57:262600:19:4312301:24:2114.2301:44:047100:13:2200:00:3900:01:01
19 765ENRIC ELVIRA TORRADCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:06:1216300:28:2911301:21:2714.7301:49:5613400:16:1600:01:2000:01:07
20 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:06:5014700:26:2612201:24:1714.2401:50:4313000:16:0700:01:2500:01:26
21 6023MARTI PADROSA SAMSÓLLICENCIA DE DIAABM02:07:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 6016ALEX VALLS SZIRTESLLICENCIA DE DIAABM02:07:3313000:24:5013101:27:3813.6901:52:2811700:15:0500:02:0500:01:40
23 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:08:198000:21:4314201:31:2913.1201:53:1211900:15:0700:00:4900:00:45
24 6022FERRAN PERELLO GADELLICENCIA DE DIAABM02:17:26000:00:00000:00:00001:59:2516500:18:0100:00:0000:00:59
25 6017JORDI LOPEZ ROIGLLICENCIA DE DIAABM02:23:2316700:29:3714901:35:3112.5602:05:0816600:18:1500:01:1200:00:53
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77MARIONA CATEDRA FERC.T. S.J. ABADESSESABF01:54:2511000:23:189901:16:2815.6901:39:4610500:14:3900:01:0600:00:51
2 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF02:28:3015800:27:2215801:43:3911.5802:11:0115500:17:2900:01:0200:00:44
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:24:12200:17:41100:55:3421.601:13:15400:10:5700:00:3600:00:30
2 938GABRIEL CROSAS SALVCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:15100:17:271501:01:1919.5701:18:46100:10:2900:00:2900:00:25
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:36300:18:021301:00:2519.8601:18:27500:11:0900:00:3000:00:27
4 1437ROGER ARGELAGUER MAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:30:304400:20:20400:57:3120.8601:17:514500:12:3900:00:5100:00:34
5 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:352300:19:38800:58:5320.3801:18:312700:12:0400:00:3800:00:27
6 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:32:481800:19:191801:01:3019.5101:20:492300:11:5900:00:4200:00:29
7 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:33:28400:18:142901:04:2218.6401:22:36300:10:5200:00:3400:00:30
8 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:441000:18:332601:03:5418.7801:22:27800:11:1700:00:3500:00:31
9 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:284900:20:262501:03:2818.9101:23:544400:12:3400:00:5500:00:41
10 1530OSCAR CARRASCO ORRIVEC CYCLING & RUNABM01:37:562900:19:473401:05:3818.2801:25:254000:12:3100:01:0400:00:57
11 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:253700:20:003701:06:0618.1501:26:063400:12:1900:00:4600:00:37
12 3306RUBEN GRANÉ SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:157100:21:203901:06:4817.9601:28:082900:12:0700:00:4000:00:36
13 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:40:323600:19:564801:07:4717.701:27:435200:12:4900:00:5400:00:40
14 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:346200:20:533301:05:2518.3401:26:189600:14:1600:00:4500:00:50
15 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:41:164600:20:245401:08:3817.4801:29:023100:12:1400:00:5500:00:44
16 5785JESUS SORROCHE GOMENATS SPORT SAABM01:41:197300:21:215001:08:0517.6301:29:262100:11:5300:00:4400:00:33
17 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNABM01:42:156000:20:404501:07:3117.7701:28:119400:14:0400:01:0200:00:55
18 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:42:238200:21:554001:06:5117.9501:28:468100:13:3700:00:4000:00:47
19 1547DAVID LUIS PERELLOPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:43:225100:20:276901:11:0916.8701:31:361800:11:4600:00:3700:00:41
20 3717ROMÁN IGLESIAS VERNC.N. REUS PLOMSABM01:43:357600:21:295501:09:0417.3701:30:336100:13:0200:01:0000:00:41
21 1438XAVI GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:515300:20:305801:09:4317.2101:30:138200:13:3800:00:4300:00:33
22 6012JOAN MASSUET VILAMAFEECABM01:45:123400:19:547901:12:1516.6101:32:096300:13:0300:00:5100:00:37
23 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM01:45:556400:20:576601:10:5716.9101:31:549100:14:0100:00:4300:00:45
24 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:46:136700:21:098201:12:3516.5301:33:443900:12:2900:00:3600:00:35
25 2187ISMAEL MARTINEZ PONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:47:489000:22:437301:11:3916.7501:34:227300:13:2600:00:4100:00:36
26 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:48:237800:21:408001:12:2216.5801:34:029800:14:2100:01:0200:00:53
27 3670ALEIX ELIAS CENTELLCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:52:0810700:23:119001:14:5616.0101:38:079000:14:0100:00:5400:00:47
28 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM01:52:1913500:25:117401:11:4616.7201:36:5712100:15:2200:00:5700:00:48
29 1558MARC FERNÀNDEZ SOLÉC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:53:545600:20:3411101:20:3014.9101:41:045400:12:5000:00:4400:00:48
30 1451JAVI TRENCHS ALFONSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:55:459400:22:4810301:18:2915.2901:41:1710100:14:2800:01:0800:00:59
31 3733NARCISO PÉREZ GONZÁPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:56:1310400:23:0610801:19:1415.1501:42:208600:13:5300:00:4800:00:52
32 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM01:56:4810500:23:0610601:18:5815.201:42:0410800:14:4400:00:4800:00:39
33 7028MARC MUÑOZ PINALLICENCIA DE DIAABM02:02:457700:21:3912001:24:0714.2701:45:4614600:16:5900:01:1200:01:17
34 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:02:5712600:24:2411401:21:3314.7101:45:5714700:17:0000:00:5700:00:53
35 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:05:449800:22:5512601:25:1214.0801:48:0715800:17:3700:00:5100:00:45
36 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAABM02:11:1012300:24:0814001:31:1813.1401:55:2612500:15:4400:00:3200:00:32
37 6028EDUARD LAFUENTE SALLLICENCIA DE DIAABM02:14:2912900:24:4614501:33:4812.7901:58:3412700:15:5500:01:2100:01:52
38 1413JORDI GOL TAMARITC.N. MOLINS DE REIABM02:15:1913600:25:1614401:32:2812.9801:57:4415700:17:3500:00:5500:00:47
39 7016ORIOL DRAPER MUNT FEECABM02:16:3614500:26:1814301:32:2412.9901:58:4216200:17:5400:01:3500:01:18
40 7022RAFA CEREZUELA LORELLICENCIA DE DIAABM02:16:3614100:25:4815101:36:1212.4702:02:0010400:14:3600:02:1200:01:37
41 1473ALFRED BALLABRIGA MT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:20:3716100:27:4515001:35:5912.502:03:4414300:16:5300:01:3400:01:05
42 7015ALFONSO FERNANDEZ OLLICENCIA DE DIAABM02:21:2013400:25:0615501:38:1912.2102:03:2516300:17:5500:01:1200:01:09
43 6014EUGENI MAYORGAS ORTLLICENCIA DE DIAABM02:31:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 1417ALEX DÍAZ CAPELLACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM03:15:2517100:36:3117002:14:208.9302:50:5117200:24:3400:01:1000:01:24
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:49:0711300:23:257501:11:4816.7101:35:138700:13:5400:00:4300:00:41
2 41MONTSE ARANDA CASTAPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:52:2010000:22:599301:15:2015.9301:38:199200:14:0100:00:4200:00:40
3 3560NURIA ESPINOSA VENDCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:59:1015200:26:469501:15:4015.8601:42:2614100:16:4400:01:0900:00:48
4 5172MONICA OLIVER HERREPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:19:5716400:28:5114601:34:0212.7602:02:5314900:17:0400:01:0200:00:50
5 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:26:4611400:23:2816201:48:1311.0902:11:4111800:15:0500:00:4700:01:04
6 1972ANTONIA VERA FERNANCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:32:2014400:26:0716301:50:0510.902:16:1213200:16:0800:01:1400:01:11
7 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:42:0316600:28:5416501:53:5810.5302:22:5216700:19:1100:01:1900:01:01
8 7027MAITE TOMÀS ROIG LLICENCIA DE DIAV1F02:44:0716900:29:5816601:54:3610.4702:24:3416900:19:3300:01:1700:00:45
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:31:451300:18:401601:01:2319.5501:20:031600:11:4200:00:3800:00:30
2 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:33:145200:20:291401:00:5319.7101:21:222000:11:5200:00:3900:00:33
3 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:34:262200:19:372201:02:3419.1801:22:113200:12:1500:00:4900:00:47
4 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:112800:19:463101:05:1618.3901:25:023000:12:0900:00:4600:00:39
5 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M01:40:524700:20:244201:07:0317.901:27:277200:13:2500:00:4100:00:35
6 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:41:585400:20:315301:08:3317.5101:29:045800:12:5400:00:3400:00:33
7 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M01:42:504100:20:136001:10:1017.101:30:233600:12:2700:00:3700:00:35
8 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:46:579700:22:547101:11:3016.7801:34:244300:12:3300:00:5500:00:50
9 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:50:488900:22:388501:13:1316.3901:35:5111300:14:5700:00:4900:00:54
10 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:50:597900:21:429801:16:2015.7201:38:025900:12:5700:00:4100:00:30
11 301LLUIS FIGUERAS CASACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:54:1211900:23:509201:15:0415.9901:38:5412000:15:1800:01:1800:01:07
12 1535MANEL HIDALGO ÁLVARVEC CYCLING & RUNV1M01:57:379500:22:5210701:19:0515.1701:41:5712300:15:4000:01:1500:00:58
13 7024JOSEP COLOMINA LOPELLICENCIA DE DIAV1M01:57:5013800:25:3910001:16:3315.6801:42:1212200:15:3800:00:4400:00:58
14 7023SERGI COMINO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:02:0114300:25:5910901:19:4215.0601:45:4113700:16:2000:01:0000:00:56
15 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:03:3912800:24:3611901:24:0214.2801:48:3811500:15:0100:00:5600:00:42
16 2605GABRIEL PUIG ROMAGOPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:04:2711700:23:4112401:24:4014.1701:48:2112900:16:0600:01:1200:00:46
17 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M02:11:3014000:25:4513601:29:2813.4101:55:1313500:16:1700:01:0400:00:48
18 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB TRITRAININGV1M02:12:1215100:26:4513401:28:4713.5201:55:3213900:16:4000:00:5800:01:09
19 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M02:20:4414600:26:2315301:37:1412.3402:03:3715100:17:0700:01:4900:01:21
20 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:20:4815700:27:1615201:36:2412.4502:03:4015200:17:0800:00:3900:00:37
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5147NURIA LAUCO MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:52:5310300:23:049101:14:591601:38:0311000:14:5000:00:4600:00:40
2 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:09:4115300:26:4912701:26:4313.8401:53:3213300:16:0900:01:0800:00:57
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6013JAUME REIG PUENTEFEECV1M01:39:483500:19:554301:07:1417.8501:27:094600:12:3900:00:4900:01:01
2 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:42:468300:21:564601:07:3817.7401:29:346600:13:1200:00:4700:00:36
3 4763JOAN IGLESIES BARCIT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:43:318400:21:574901:08:0317.6301:30:007400:13:3100:00:5300:00:48
4 7018JOSE MANUEL VILLANLLICENCIA DE DIAV1M01:45:316100:20:517801:12:0716.6401:32:584200:12:3300:00:5600:00:56
5 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:46:393900:20:098701:13:4916.2601:33:584800:12:4100:00:4000:01:04
6 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:47:444500:20:238901:14:3216.101:34:555300:12:4900:00:4700:00:33
7 3997CARLES GARCIA PANTRCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:56:3512400:24:1310101:17:2215.5101:41:3511400:15:0000:00:4200:00:37
8 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:57:0311100:23:2110501:18:4815.2301:42:0911200:14:5400:00:4900:00:46
9 644ALBERT BOSCH RIERAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:57:369100:22:4411001:20:0614.9801:42:5010900:14:4600:01:0300:01:11
10 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV1M01:58:528500:22:0211701:23:4714.3201:45:496200:13:0300:01:0400:00:47
11 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M01:59:1912000:24:0110401:18:3515.2701:42:3614000:16:4300:01:0300:00:55
12 4405OSCAR BARTOLOME LAFTRI2WINV1M02:05:3312100:24:0212901:27:0213.7901:51:0410200:14:2900:01:1200:01:04
13 1460RAMON PUJOL DANOTCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M02:12:3610600:23:0914701:34:3412.6901:57:4311100:14:5300:00:5700:00:41
14 7029JOSE JORDANA SALAZALLICENCIA DE DIAV1M02:12:5615600:27:1413201:28:1313.601:55:2715600:17:2900:01:0300:00:53
15 6019SERGI HERRAEZ MARIMLLICENCIA DE DIAV1M02:20:4414800:26:2815401:37:1512.3402:03:4314800:17:0100:01:4800:01:48
16 6030JORDI UROZ MALLOLFEECV1M02:32:5016200:28:1716101:47:4311.1402:16:0014200:16:5000:00:0000:00:46
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:39:584800:20:254701:07:4517.7101:28:101900:11:4800:00:5300:00:42
2 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:41:465700:20:345101:08:2017.5601:28:545700:12:5200:00:4300:00:35
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:45:147500:21:256401:10:4216.9701:32:076500:13:0700:00:4700:00:41
4 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:54:499200:22:459401:15:3015.8901:38:1513800:16:3400:00:2600:00:28
5 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:05:4212700:24:3511801:24:0014.2901:48:3515000:17:0700:01:1400:01:14
6 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:10:0213200:25:0213701:29:5613.3401:54:5811600:15:0400:00:5800:00:48
7 6027ANTONI FELIU SALALLICENCIA DE DIAV2M02:14:4115000:26:3113901:31:1613.1501:57:4714400:16:5400:01:2300:01:31
8 7026JOSEP ALBERT FERRÉ LLICENCIA DE DIAV2M02:14:4715500:27:0314101:31:2713.1201:58:3013600:16:1700:01:2600:00:45
9 7017AURE NOVO BARBEROLLICENCIA DE DIAV2M02:14:5415900:27:3913501:29:1513.4501:56:5416400:18:0000:01:2000:02:01
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:47:198800:22:296501:10:5316.9301:33:228900:13:5700:00:5700:00:45
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:48:498700:22:278301:12:5016.4801:35:177600:13:3200:00:4700:00:43
3 2869PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLOV2M02:08:2711800:23:4513801:29:5913.3401:53:4410700:14:4300:01:0200:00:46
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:00:369300:22:4611601:23:4614.3301:46:329500:14:0400:00:5800:00:46
2 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:06:0013900:25:4212101:24:1114.2501:49:5313100:16:0700:01:0500:01:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32