RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
182 176 6 0 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7025JOSEP COLOMINA TOMÀSLLICENCIA DE DIAJNM01:41:347000:21:204101:06:5517.9301:28:156700:13:1900:00:5700:00:42
2 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:45:046800:21:127001:11:1116.8601:32:234700:12:4100:01:0100:00:49
3 1385MARC ABELLAN ESTEBANC. TRIATLO MONTORNESJNM01:45:476500:21:066101:10:2117.0601:31:279700:14:2000:00:5100:00:38
4 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:46:063200:19:508601:13:4816.2601:33:383800:12:2800:01:4400:00:42
5 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:47:157200:21:217201:11:3116.7801:32:529900:14:2300:00:5500:00:51
6 1561ANTONIO ALCANTARA GALINDT-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:54:5813300:25:046201:10:2917.0301:35:3316800:19:2500:00:5100:01:02
7 1559DANIEL REYES HIDALGOVEC CYCLING & RUNJNM02:07:2513100:24:5412501:25:0914.0901:50:0315400:17:2200:01:2100:01:05
8 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:13:546300:20:5415701:39:4112.0402:00:356900:13:1900:01:4300:01:08
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1525ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:26:16900:18:22200:55:3621.5801:13:583300:12:1800:00:4200:00:27
2 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:33:071900:19:231701:01:2419.5401:20:473500:12:2000:00:3600:00:30
3 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:36:072000:19:283001:04:3718.5701:24:052400:12:0200:00:4300:00:39
4 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:40:40500:18:156801:11:0416.8901:29:19900:11:2100:00:3200:00:28
5 184FERRAN CALERO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:43:335800:20:345601:09:2617.2801:30:007700:13:3300:00:4000:00:41
6 1445SERGI RIEROLA COLOMERC.N. VIC-ETBSUB23M01:43:449600:22:534401:07:1517.8401:30:087900:13:3600:00:4700:00:42
7 3853JOSEP RUBIO SOLAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:54:505900:20:3811201:21:2014.7501:41:585500:12:5200:01:0000:00:55
8 1403QUIM EGEA VIADERC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:09:0513700:25:2312801:26:4713.8301:52:1014500:16:5500:01:0700:00:56
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:31:451300:18:401601:01:2319.5501:20:031600:11:4200:00:3800:00:30
2 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:33:145200:20:291401:00:5319.7101:21:222000:11:5200:00:3900:00:33
3 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:34:262200:19:372201:02:3419.1801:22:113200:12:1500:00:4900:00:47
4 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:112800:19:463101:05:1618.3901:25:023000:12:0900:00:4600:00:39
5 6013JAUME REIG PUENTEFEECV1M01:39:483500:19:554301:07:1417.8501:27:094600:12:3900:00:4900:01:01
6 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:40:524700:20:244201:07:0317.9001:27:277200:13:2500:00:4100:00:35
7 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:41:585400:20:315301:08:3317.5101:29:045800:12:5400:00:3400:00:33
8 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:42:468300:21:564601:07:3817.7401:29:346600:13:1200:00:4700:00:36
9 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M01:42:504100:20:136001:10:1017.1001:30:233600:12:2700:00:3700:00:35
10 4763JOAN IGLESIES BARCIAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:43:318400:21:574901:08:0317.6301:30:007400:13:3100:00:5300:00:48
11 7018JOSE MANUEL VILLANUEVA CLLICENCIA DE DIAV1M01:45:316100:20:517801:12:0716.6401:32:584200:12:3300:00:5600:00:56
12 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:46:393900:20:098701:13:4916.2601:33:584800:12:4100:00:4000:01:04
13 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:46:579700:22:547101:11:3016.7801:34:244300:12:3300:00:5500:00:50
14 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:47:444500:20:238901:14:3216.1001:34:555300:12:4900:00:4700:00:33
15 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:50:488900:22:388501:13:1316.3901:35:5111300:14:5700:00:4900:00:54
16 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:50:597900:21:429801:16:2015.7201:38:025900:12:5700:00:4100:00:30
17 301LLUIS FIGUERAS CASANOVASCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:54:1211900:23:509201:15:0415.9901:38:5412000:15:1800:01:1800:01:07
18 3997CARLES GARCIA PANTRIGOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:56:3512400:24:1310101:17:2215.5101:41:3511400:15:0000:00:4200:00:37
19 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:57:0311100:23:2110501:18:4815.2301:42:0911200:14:5400:00:4900:00:46
20 644ALBERT BOSCH RIERAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:57:369100:22:4411001:20:0614.9801:42:5010900:14:4600:01:0300:01:11
21 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:57:379500:22:5210701:19:0515.1701:41:5712300:15:4000:01:1500:00:58
22 7024JOSEP COLOMINA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:57:5013800:25:3910001:16:3315.6801:42:1212200:15:3800:00:4400:00:58
23 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV1M01:58:528500:22:0211701:23:4714.3201:45:496200:13:0300:01:0400:00:47
24 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:59:1912000:24:0110401:18:3515.2701:42:3614000:16:4300:01:0300:00:55
25 7023SERGI COMINO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:02:0114300:25:5910901:19:4215.0601:45:4113700:16:2000:01:0000:00:56
26 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:03:3912800:24:3611901:24:0214.2801:48:3811500:15:0100:00:5600:00:42
27 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:04:2711700:23:4112401:24:4014.1701:48:2112900:16:0600:01:1200:00:46
28 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTETRI2WINV1M02:05:3312100:24:0212901:27:0213.7901:51:0410200:14:2900:01:1200:01:04
29 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M02:11:3014000:25:4513601:29:2813.4101:55:1313500:16:1700:01:0400:00:48
30 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB TRITRAININGV1M02:12:1215100:26:4513401:28:4713.5201:55:3213900:16:4000:00:5800:01:09
31 1460RAMON PUJOL DANOTCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M02:12:3610600:23:0914701:34:3412.6901:57:4311100:14:5300:00:5700:00:41
32 7029JOSE JORDANA SALAZARLLICENCIA DE DIAV1M02:12:5615600:27:1413201:28:1313.6001:55:2715600:17:2900:01:0300:00:53
33 6019SERGI HERRAEZ MARIMONLLICENCIA DE DIAV1M02:20:4414800:26:2815401:37:1512.3402:03:4314800:17:0100:01:4800:01:48
34 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M02:20:4414600:26:2315301:37:1412.3402:03:3715100:17:0700:01:4900:01:21
35 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:20:4815700:27:1615201:36:2412.4502:03:4015200:17:0800:00:3900:00:37
36 6030JORDI UROZ MALLOLFEECV1M02:32:5016200:28:1716101:47:4311.1402:16:0014200:16:5000:00:0000:00:46
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:39:584800:20:254701:07:4517.7101:28:101900:11:4800:00:5300:00:42
2 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:41:465700:20:345101:08:2017.5601:28:545700:12:5200:00:4300:00:35
3 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:45:147500:21:256401:10:4216.9701:32:076500:13:0700:00:4700:00:41
4 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:47:198800:22:296501:10:5316.9301:33:228900:13:5700:00:5700:00:45
5 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:48:498700:22:278301:12:5016.4801:35:177600:13:3200:00:4700:00:43
6 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:54:499200:22:459401:15:3015.8901:38:1513800:16:3400:00:2600:00:28
7 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:05:4212700:24:3511801:24:0014.2901:48:3515000:17:0700:01:1400:01:14
8 2869PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLOV2M02:08:2711800:23:4513801:29:5913.3401:53:4410700:14:4300:01:0200:00:46
9 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:10:0213200:25:0213701:29:5613.3401:54:5811600:15:0400:00:5800:00:48
10 6027ANTONI FELIU SALALLICENCIA DE DIAV2M02:14:4115000:26:3113901:31:1613.1501:57:4714400:16:5400:01:2300:01:31
11 7026JOSEP ALBERT FERRÉ ABELLÓLLICENCIA DE DIAV2M02:14:4715500:27:0314101:31:2713.1201:58:3013600:16:1700:01:2600:00:45
12 7017AURE NOVO BARBEROLLICENCIA DE DIAV2M02:14:5415900:27:3913501:29:1513.4501:56:5416400:18:0000:01:2000:02:01
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:00:369300:22:4611601:23:4614.3301:46:329500:14:0400:00:5800:00:46
2 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:06:0013900:25:4212101:24:1114.2501:49:5313100:16:0700:01:0500:01:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4006FLORINA IVANOVA PETRINSKACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF02:40:1014200:25:5016801:58:2610.1302:24:1612600:15:5400:01:1100:01:02
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4030MARTA TORA MILAC.N. REUS PLOMSSUB23F02:21:2216500:28:5214801:34:5112.6502:03:4315900:17:3900:01:0400:00:39
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:49:0711300:23:257501:11:4816.7101:35:138700:13:5400:00:4300:00:41
2 41MONTSE ARANDA CASTANPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:52:2010000:22:599301:15:2015.9301:38:199200:14:0100:00:4200:00:40
3 5147NURIA LAUCO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:52:5310300:23:049101:14:5916.0001:38:0311000:14:5000:00:4600:00:40
4 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:59:1015200:26:469501:15:4015.8601:42:2614100:16:4400:01:0900:00:48
5 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:09:4115300:26:4912701:26:4313.8401:53:3213300:16:0900:01:0800:00:57
6 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:19:5716400:28:5114601:34:0212.7602:02:5314900:17:0400:01:0200:00:50
7 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:26:4611400:23:2816201:48:1311.0902:11:4111800:15:0500:00:4700:01:04
8 1972ANTONIA VERA FERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:32:2014400:26:0716301:50:0510.9002:16:1213200:16:0800:01:1400:01:11
9 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:42:0316600:28:5416501:53:5810.5302:22:5216700:19:1100:01:1900:01:01
10 7027MAITE TOMÀS ROIG LLICENCIA DE DIAV1F02:44:0716900:29:5816601:54:3610.4702:24:3416900:19:3300:01:1700:00:45
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:24:12200:17:41100:55:3421.6001:13:15400:10:5700:00:3600:00:30
2 1476ADRIAN MERINO FERNANDEZC.T. S.J. ABADESSESABM01:27:45600:18:16600:58:1720.5901:16:33600:11:1200:00:4800:00:38
3 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:27:511700:19:02300:57:2220.9201:16:241100:11:2700:00:3900:00:30
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:181500:18:47500:57:5620.7101:16:431200:11:3500:00:3100:00:29
5 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:28:471100:18:361000:59:2420.2001:18:00200:10:4700:00:3800:00:36
6 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:15100:17:271501:01:1919.5701:18:46100:10:2900:00:2900:00:25
7 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:36300:18:021301:00:2519.8601:18:27500:11:0900:00:3000:00:27
8 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:52700:18:201201:00:1919.8901:18:39700:11:1300:00:3600:00:32
9 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:29:57800:18:211100:59:5020.0601:18:111700:11:4600:00:3500:00:27
10 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:30:212400:19:40900:59:0020.3401:18:401400:11:4100:00:4200:00:37
11 1437ROGER ARGELAGUER MARTINEZGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:30:304400:20:20400:57:3120.8601:17:514500:12:3900:00:5100:00:34
12 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:352300:19:38800:58:5320.3801:18:312700:12:0400:00:3800:00:27
13 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:31:053300:19:51700:58:4220.4401:18:334100:12:3200:00:3700:00:31
14 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM01:32:281600:18:572001:01:5119.4001:20:481300:11:4000:00:3900:00:25
15 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:391400:18:412101:02:0319.3401:20:442200:11:5500:00:5000:00:35
16 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:32:481800:19:191801:01:3019.5101:20:492300:11:5900:00:4200:00:29
17 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:33:28400:18:142901:04:2218.6401:22:36300:10:5200:00:3400:00:30
18 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:441000:18:332601:03:5418.7801:22:27800:11:1700:00:3500:00:31
19 1534SERGI PESARRODONA ROVIRAVEC CYCLING & RUNABM01:34:203000:19:481901:01:4019.4601:21:285600:12:5200:00:5000:00:38
20 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB FIT GYMABM01:34:472100:19:362301:03:0819.0101:22:442600:12:0300:00:3600:00:36
21 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:213800:20:022401:03:1618.9701:23:182500:12:0300:00:4900:00:44
22 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:284900:20:262501:03:2818.9101:23:544400:12:3400:00:5500:00:41
23 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:36:444300:20:172701:04:0018.7501:24:173700:12:2700:00:4000:00:48
24 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:36:501200:18:393801:06:4617.9701:25:251000:11:2500:00:2800:00:40
25 3471CARLOS DELGADO GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:36:552500:19:412801:04:1418.6801:23:556000:13:0000:00:3700:00:31
26 1530OSCAR CARRASCO ORRIOLSVEC CYCLING & RUNABM01:37:562900:19:473401:05:3818.2801:25:254000:12:3100:01:0400:00:57
27 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:174000:20:103601:06:0118.1801:26:112800:12:0600:00:4400:00:00
28 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:253700:20:003701:06:0618.1501:26:063400:12:1900:00:4600:00:37
29 6011EDUARD RODELLAS PLAFEECABM01:38:375500:20:323201:05:2318.3501:25:554900:12:4200:00:3700:00:37
30 1524JORDI GALL HEBLEVEC CYCLING & RUNABM01:39:193100:19:503501:05:4018.2701:25:308500:13:4900:01:0800:01:00
31 3306RUBEN GRANÉ SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:157100:21:203901:06:4817.9601:28:082900:12:0700:00:4000:00:36
32 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:40:323600:19:564801:07:4717.7001:27:435200:12:4900:00:5400:00:40
33 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:346200:20:533301:05:2518.3401:26:189600:14:1600:00:4500:00:50
34 1458JOSE MIGUEL DIAZ BUTRONCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:40:562700:19:445201:08:2617.5401:28:105100:12:4600:00:3300:00:36
35 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:41:164600:20:245401:08:3817.4801:29:023100:12:1400:00:5500:00:44
36 5785JESUS SORROCHE GOMERANATS SPORT SAABM01:41:197300:21:215001:08:0517.6301:29:262100:11:5300:00:4400:00:33
37 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM01:41:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNABM01:42:156000:20:404501:07:3117.7701:28:119400:14:0400:01:0200:00:55
39 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:42:238200:21:554001:06:5117.9501:28:468100:13:3700:00:4000:00:47
40 1547DAVID LUIS PERELLOPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:43:225100:20:276901:11:0916.8701:31:361800:11:4600:00:3700:00:41
41 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:43:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:43:357600:21:295501:09:0417.3701:30:336100:13:0200:01:0000:00:41
43 1438XAVI GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:515300:20:305801:09:4317.2101:30:138200:13:3800:00:4300:00:33
44 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:44:546600:21:076701:11:0416.8901:32:115000:12:4300:00:4200:00:34
45 6012JOAN MASSUET VILAMAJOFEECABM01:45:123400:19:547901:12:1516.6101:32:096300:13:0300:00:5100:00:37
46 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:377400:21:256301:10:3517.0001:32:008000:13:3700:00:4700:00:41
47 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:45:556400:20:576601:10:5716.9101:31:549100:14:0100:00:4300:00:45
48 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:45:598100:21:515901:10:0517.1201:31:569300:14:0300:00:4600:00:42
49 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:46:136700:21:098201:12:3516.5301:33:443900:12:2900:00:3600:00:35
50 4764RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:46:159900:22:585701:09:3817.2301:32:368300:13:3900:00:3900:00:33
51 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:47:489000:22:437301:11:3916.7501:34:227300:13:2600:00:4100:00:36
52 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:48:237800:21:408001:12:2216.5801:34:029800:14:2100:01:0200:00:53
53 6025RAUL POZAS PULIDOLLICENCIA DE DIAABM01:48:298600:22:068401:13:0316.4301:35:097000:13:2000:00:0000:00:00
54 3945JAVIER CARREIRAS CUADRADOC.E. TRIATHLONBCNABM01:48:4110900:23:167601:11:5316.6901:35:097500:13:3200:00:4400:00:34
55 5893XAVI ROMERO RUIZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:50:224200:20:159701:16:2015.7201:36:358400:13:4700:00:4700:00:50
56 1416ALBERT SEVILLA MONTILLACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:50:2911600:23:378101:12:2816.5601:36:0510000:14:2400:00:5700:00:47
57 1459ELIAS ARJONA PURIFICACIONCLUB FIT GYMABM01:51:556900:21:1710201:17:3215.4801:38:496400:13:0600:01:0700:01:00
58 3670ALEIX ELIAS CENTELLESCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:52:0810700:23:119001:14:5616.0101:38:079000:14:0100:00:5400:00:47
59 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM01:52:1913500:25:117401:11:4616.7201:36:5712100:15:2200:00:5700:00:48
60 378MARCEL CARRERAS SOLERPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:52:2211200:23:239601:15:4015.8601:39:036800:13:1900:01:1400:01:14
61 4315JORDI LLAVEROLA VIDALCERRR IGUALADAABM01:52:5812200:24:078801:14:1116.1801:38:1810600:14:4000:00:4200:00:35
62 1558MARC FERNÀNDEZ SOLÉC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:53:545600:20:3411101:20:3014.9101:41:045400:12:5000:00:4400:00:48
63 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:55:459400:22:4810301:18:2915.2901:41:1710100:14:2800:01:0800:00:59
64 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:56:1310400:23:0610801:19:1415.1501:42:208600:13:5300:00:4800:00:52
65 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM01:56:4810500:23:0610601:18:5815.2001:42:0410800:14:4400:00:4800:00:39
66 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:57:262600:19:4312301:24:2114.2301:44:047100:13:2200:00:3900:01:01
67 7020ÓSCAR PÉREZ GARCÉS GAVA TRIATLOABM01:58:4510200:23:0211501:22:0814.6101:45:107800:13:3500:01:0900:01:20
68 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:59:175000:20:2713001:27:0913.7701:47:361500:11:4100:00:2600:00:43
69 7028MARC MUÑOZ PINALLICENCIA DE DIAABM02:02:457700:21:3912001:24:0714.2701:45:4614600:16:5900:01:1200:01:17
70 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:02:5712600:24:2411401:21:3314.7101:45:5714700:17:0000:00:5700:00:53
71 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:05:449800:22:5512601:25:1214.0801:48:0715800:17:3700:00:5100:00:45
72 765ENRIC ELVIRA TORRADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:06:1216300:28:2911301:21:2714.7301:49:5613400:16:1600:01:2000:01:07
73 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:06:5014700:26:2612201:24:1714.2401:50:4313000:16:0700:01:2500:01:26
74 6023MARTI PADROSA SAMSÓLLICENCIA DE DIAABM02:07:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 6016ALEX VALLS SZIRTESLLICENCIA DE DIAABM02:07:3313000:24:5013101:27:3813.6901:52:2811700:15:0500:02:0500:01:40
76 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:08:198000:21:4314201:31:2913.1201:53:1211900:15:0700:00:4900:00:45
77 617DANIEL ALBALAT ARGÜELLOC.N. MOLINS DE REIABM02:09:4511500:23:3313301:28:2713.5701:52:0016000:17:4500:00:5400:00:45
78 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAABM02:11:1012300:24:0814001:31:1813.1401:55:2612500:15:4400:00:3200:00:32
79 6028EDUARD LAFUENTE SALALLICENCIA DE DIAABM02:14:2912900:24:4614501:33:4812.7901:58:3412700:15:5500:01:2100:01:52
80 1413JORDI GOL TAMARITC.N. MOLINS DE REIABM02:15:1913600:25:1614401:32:2812.9801:57:4415700:17:3500:00:5500:00:47
81 7022RAFA CEREZUELA LORENZOLLICENCIA DE DIAABM02:16:3614100:25:4815101:36:1212.4702:02:0010400:14:3600:02:1200:01:37
82 7016ORIOL DRAPER MUNT FEECABM02:16:3614500:26:1814301:32:2412.9901:58:4216200:17:5400:01:3500:01:18
83 6022FERRAN PERELLO GADEALLICENCIA DE DIAABM02:17:26000:00:00000:00:000.0001:59:2516500:18:0100:00:0000:00:59
84 6026ORIOL ABELLÓ RAMIALLICENCIA DE DIAABM02:18:2110100:23:0115601:39:1612.0902:02:1712800:16:0400:01:1000:01:02
85 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:20:3716100:27:4515001:35:5912.5002:03:4414300:16:5300:01:3400:01:05
86 7015ALFONSO FERNANDEZ ORTEGALLICENCIA DE DIAABM02:21:2013400:25:0615501:38:1912.2102:03:2516300:17:5500:01:1200:01:09
87 6017JORDI LOPEZ ROIGLLICENCIA DE DIAABM02:23:2316700:29:3714901:35:3112.5602:05:0816600:18:1500:01:1200:00:53
88 1442VICTOR RIOS ARANDAC.A. IGUALADAABM02:30:0116000:27:4215901:44:3311.4802:12:1516100:17:4600:01:2700:01:13
89 6014EUGENI MAYORGAS ORTEGALLICENCIA DE DIAABM02:31:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 1417ALEX DÍAZ CAPELLACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM03:15:2517100:36:3117002:14:208.9302:50:5117200:24:3400:01:1000:01:24
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:49:0510800:23:157701:11:5616.6801:35:118800:13:5400:00:4800:00:41
2 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T. S.J. ABADESSESABF01:54:2511000:23:189901:16:2815.6901:39:4610500:14:3900:01:0600:00:51
3 70NEUS ESTRANY RIERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:27:0214900:26:2916001:44:5211.4402:11:2112400:15:4100:01:0000:00:41
4 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF02:28:3015800:27:2215801:43:3911.5802:11:0115500:17:2900:01:0200:00:44
5 4029MARTA NUS CASANOVA C.N. REUS PLOMSABF02:34:1212500:24:2016701:55:1810.4102:19:3810300:14:3400:00:3700:00:39
6 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:37:5215400:27:0016401:53:3610.5602:20:3615300:17:1600:00:3900:00:40
7 4017LAIA DISPLÀS SOLÉCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF02:54:1616800:29:4016902:03:449.7002:33:2417000:20:5200:01:1200:00:54
8 4024SONIA MARTINEZ TIJERASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF03:17:4317000:31:2417102:25:158.2602:56:3917100:21:0400:00:4200:00:47

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32