RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
66 323 305 15 3 750 20 5 18 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:20:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
137SOFIA AGUAYO MAURI01:05:40
264GEMMA DIAZ RUIZ01:07:11
343CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOMEZ01:08:03

2. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:21:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
140ANNA FLAQUER PORTI01:04:30
227ÈLIA IBARRA CAZORLA01:07:48
345LAIA CONESA I MUR01:09:12

3. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:34:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12627MARINA BURGAYA NOGALES 01:09:18
22402LAURA SITJÀ XIVILLÉ01:09:57
36295CRISTINA CABALLERO NOGALES01:15:04

4. - C.E. RAYOTEAM - 03:36:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
16195AGATA SAFONT ESPINOSA01:10:20
22943MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCH01:12:19
36266LUCÍA CORDOBA MIÑANA01:13:23

5. - C.A. IGUALADA - 03:36:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13582MARTA MARIMON CASTELLTORT01:11:13
25148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZ01:12:08
33219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANO01:13:24

6. - C.N. MATARO - 03:37:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11839JÚLIA RAJA GUBAU01:10:29
22927IVANA PERALTA LUCCHINI01:11:44
31987JOANA MARTINEZ CARRION01:15:22

7. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:40:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11894SARA CARMONA HERNANDO01:09:15
229CLARA CANOVAS SANTOS01:15:31
32227LAIA NAVARRO ANGULO01:15:57

8. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:41:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13276MARIA CASALS MOJICA01:10:46
25108MARIA ESPINOSA DEL ALBA01:15:02
34002LARA AZNAR BELTRAN01:15:23

9. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:41:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11955ISABEL GÓMEZ FARGAS01:10:16
22376ELECTRA GARCIA MARGALEF01:13:47
35021ANNA RIART MIQUEL01:17:18

10. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:44:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12196ALBA BELLOSTAS CARRERA01:11:44
21816NATALIA BADIA BUSQUETS01:13:30
35102MCARME ARJÓ GUARDIA01:19:41

11. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:45:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15199ANNA CARRION I BAREA01:09:33
2649ANNA MORALES VILAMAJO01:12:21
31812CAROLINA AYZA DONATO01:23:46

12. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:47:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
16255CARLA PALOMAR RIVAS01:10:12
2645ANA MARTINEZ ALONSO01:13:34
32093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZ01:24:11

13. - CLUB NATACIO SITGES - 03:53:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
16093PATRICIA PÉREZ NAVARRO01:11:56
23695SILVIA TOSCAS FRADE01:16:37
36092MERITXELL NOGUERA OTERO01:25:03

14. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:54:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13295MARIA ARGUIMBAU ANGLADA01:14:55
25104DESIREE VIDAL COMAS01:19:13
31976SILVIA RIAL VILAR01:20:18

15. - C.E.T. DISTANCE - 03:57:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13096LAURA MUNNÉ MAS01:13:10
23529CHIARA TRONCARELLI01:17:20
33382ARIADNA TRULLOLS MALDONADO 01:26:35

16. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:59:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13CARMINA CANDELLERO RAIMONDO01:15:14
26043ALICIA CONDE LÓPEZ01:18:39
36133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDA01:25:44

17. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 04:04:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
16249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTES01:20:31
23611MARIONA AVILA TINTORE01:21:32
31320PILAR ROYO OLLER01:22:32

18. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:06:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
16065ZAIDA JURADO SANCHEZ01:17:41
22871MARTA PASCASIO ROURA01:21:21
33735LIDIA PANIELLO GALLEGO01:27:44

19. - CLUB TRIATLO BLANES - 04:18:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
16160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZ01:23:15
24016SILVIA GARCIA XIFRÉ01:27:17
36234CLARA VERGÉS BALLESTEROS01:27:50

20. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:23:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13107ELISABETH VINE FABRE01:22:39
26280ANNA PADRES KEITA01:25:16
33799TEIA MANTÉ SOLA01:35:34

21. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 05:11:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
16251MONTSERRAT ESTANY DE POUPLANA01:19:46
23414MARTA BIEITO LOPEZ01:55:49
36260PEPA GARCÍA TAPIAS01:55:50

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32