RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
66 323 305 15 3 750 20 5 18 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:49:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO00:55:44
25682ARNAU MONTIEL MORENO00:55:46
32495PAU NOGUERA SALMERON00:58:31
42326MIQUI RIERA BLESA00:59:54

2. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:50:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO00:55:27
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:55:55
3493ANDRES EDUARDO DIAZ00:56:39
41247GUILLEM SAMANIEGO MULLER01:02:03

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:52:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA00:55:19
25941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:56:52
3806JOAQUIM GARCIA ROMERA00:58:08
4354VICTOR DOBAÑO LAZARO01:02:37

4. - TRICBM-CALELLA - 03:54:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1919ALEXIS DUPUY00:55:39
25558SERGI MATAS LARGO00:58:24
32337NADIR BOURAS MOUSSAOUI00:59:30
44870ISAM MOUNIR EL MRABET01:01:04

5. - FLOR DE TRIATLÓ - 03:54:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390JUAN GONZALEZ GARCIA00:58:30
2201AARON PAGES URBANO00:58:33
34667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIAIN00:58:44
42462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 00:59:05

6. - C.E.T. DISTANCE - 04:01:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI00:59:38
23601PEDRO BALDANTONI01:00:28
31773DANIEL MARTINEZ VALENTIN01:00:32
41311LUCAS CHIRICO01:00:59

7. - C.E. RAYOTEAM - 04:03:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG00:59:00
25509ROGER CAMPRUBI GALLET00:59:50
35329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ01:00:51
41474DAVID MONTAÑEZ LLADOS01:03:46

8. - CLUB NATACIO BARCELONA - 04:03:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ00:58:03
24559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:01:27
35877JOAQUIN MOJICA BAQUERO01:02:11
4441DAVID BAELL OLIVERAS 01:02:12

9. - C.N. MATARO - 04:04:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:00:07
2315JORDI FERNANDEZ JIMENEZ01:00:34
34248IVAN ROCA TORRENTE01:01:34
44690ORIOL GILI RICO01:01:56

10. - C.E. KATOA BARCELONA - 04:04:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:59:59
21218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS01:00:19
33191EDU MASSO GRABULOSA01:01:25
45492MARC GALLARDO LOMBARTE01:03:08

11. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:09:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA00:59:33
23270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:01:10
35795CLARET ROSSET HIDALGO01:04:09
44836ROGER ALBALADEJO CASTANY01:04:55

12. - C.A. IGUALADA - 04:10:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:59:19
22304SAMUEL DELGADO NIETO01:02:12
32194SERGIO BURON DE LA TORRE01:04:24
44429JORDI VIDAL VILASECA01:04:32

13. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:11:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO00:59:41
22471MARTI CAROL ADROHER01:02:18
32306PAU CAROL ADROHER01:04:17
45262AITOR ESPINOSA VALERO01:04:58

14. - ABSOLUT SPORT - 04:11:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1384ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:00:17
2383DANIEL VELASCO GARCIA01:01:12
33130MARC CANET01:03:10
42404MIQUEL LLANERAS GAYA01:06:59

15. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 04:12:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13667ÁNGEL GARCÍA-CASILLAS DEL RIEGO01:01:27
24730CARLOS GRACIA CALET01:02:58
3833DANIEL CAMPOS HUERTAS01:03:35
45681ROGER GUAL RUIZ01:04:47

16. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 04:13:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:02:33
21710MARTI SENDER PRADOS01:03:16
31720MARC NIETO JUSTRIBO01:03:55
42503ABEL SERRA SUCARRATS01:04:00

17. - CLUB VO2 TEAM - 04:15:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
14917POL BADIA CASALS01:02:02
24241RICARD BOIX01:03:29
39131CARLES MOLINER VILLAGRASA01:04:13
42548ALEXIS GUILLÉN LERROUX01:05:22

18. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 04:15:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11512JOAN MERCADE CUADRAT01:01:28
21517POL PUEYO SOLÀ01:02:56
32991ANTONI CAPELL BUENDIA01:04:19
43866ALBERT CODINA URGELÉS01:07:13

19. - CLUB ESPORTIU Z5 - 04:16:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:00:41
24876PATRICIO ROSSI01:04:26
32865TONI SOLA SANCHEZ01:05:06
45687PACO GÓMEZ01:05:51

20. - C.N. VIC-ETB - 04:16:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:00:43
22707MARC VILA MIARONS01:04:30
33385XAVIER SOLÀ RUBIO01:04:35
44465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA01:06:45

21. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:17:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:03:24
24342JAUME GONZALEZ INSENSE01:04:18
33046DAVID JURADO GUILLEN01:04:36
43217JONATAN ALCARAZ CLUA01:05:08

22. - CLUB NATACIO OLOT - 04:19:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA01:00:22
21283JOAN REIXACH ABRIL01:01:20
33658ALBERT ALQUEZAR PRAT01:08:54
45889MARC VILAMANYA LOPEZ01:08:55

23. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 04:20:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14947ALBERTO MONTES OLIVA01:01:07
23597JORDAN BELEFFI01:04:23
3278ROMAIN MONTAGARD01:04:41
45870NOEL CELMA BERNUS01:10:31

24. - CLUB TRIATLO BLANES - 04:20:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA01:03:31
22941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:04:46
32593IAGO RUBIO LUNA01:05:01
43922ALBERTO RUIZ RODRIGUEZ01:07:38

25. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:21:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:03:00
21557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSA01:04:16
3673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:06:50
45637ANDREU MARSAL FORTUNY01:07:33

26. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 04:22:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15676RAUL RUIZ JIMENEZ01:02:25
21552ALBERTO PRADOS CORREDOR01:05:31
34346ANTONIO JARAICES JIMENEZ01:06:27
45684MARC RUIZ JIMENEZ01:08:04

27. - C.N. BADALONA - 04:25:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13018ÀLEX PÉREZ GÓMEZ01:05:10
23087FR. XAVIER PI HEREDIA01:05:16
32694JAVIER BERTOS GONZÁLEZ01:06:16
42698ROGER PUIG ANTUNEZ01:08:18

28. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 04:25:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO01:03:23
25450FRANCESC ESCOLÀ RUIZ01:04:39
31695CARLES SILVA SANCHEZ01:08:01
43024FRANCISCO JAVIER VEGA GUEDES01:09:51

29. - CLUB TRIATLO PROSAN - 04:28:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13086GERARD LOPEZ GOMEZ01:01:55
2797XAVIER VIDAL FERNANDEZ01:08:06
35631MARC BERGÉS PEIRÓ01:08:58
41167MARC MIRABALL GOMEZ01:09:04

30. - CLUB NATACIO SITGES - 04:28:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:04:57
22759MARC GASPAR GUARDIOLA01:06:49
33349LUCAS SAIED WITTROCK01:07:54
44858RAFAEL LLAMAS URBANO01:08:37

31. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:28:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA01:04:57
21834ORIOL MELERO AMBLÀS01:06:37
3163ENRIC ALTAYO VINYALS01:08:08
41421MIQUEL TEIXIDO JULIAN01:08:45

32. - C.E. NO TE PARES - 04:28:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:00:15
25959ARNAU NÁJERA SANTANDREU01:05:01
33339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDO01:10:14
45476DAVID MOLINA SANCHEZ01:13:19

33. - C.N. REUS PLOMS - 04:29:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15872ALBERT TORRES CARLES 01:01:51
24785OSCAR ESTORACH SOL01:04:22
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:10:00
45420SANTI ESTEBANELL PICH01:13:09

34. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 04:31:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13297SERGI ALIAGA TORRENS01:03:15
23298TONI ORTEGA GARCIA01:05:59
32497VICTOR HERNANDEZ ROMERO01:06:55
49140MARC VILAR CARDELLACH01:15:13

35. - VILADECANS TRIATLO - 04:35:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11524DAVID GARCIA JIMENEZ01:04:36
22676ALBERTO RODRIGUEZ MATA01:09:40
34118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSA01:10:21
42739YAGO PUIG HIDALGO01:10:48

36. - C.N. SABADELL - 04:40:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12566JOAN CARLES GARCIA CARPENA01:04:56
23170ARNAU CASTRO GARCIA01:07:14
32567XAVIER CASAJOANA SANTANDREU01:11:56
43470IGNASI BARBARROJA CLARAMUNT01:16:42

37. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 04:42:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11426GENIS PURTI GRAU01:07:20
25727DANIEL MELLADO COMA01:08:44
33235ALBERT PERXACHS PLANAS01:12:42
42074ALBERT ESPEJO CAÑELLAS01:13:38

38. - C.E. VILA OLIMPICA - 04:47:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12344ALEJANDRO SANCHEZ LIMON01:08:06
21476XAVIER NAVARRO CIURANA01:11:56
33319OSCAR JIMENEZ GALLEGO01:12:01
4451ALFONS BLAS SÁNCHEZ01:15:34

39. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 04:50:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA01:08:26
21198ALBERT BARRACHINA MORENO01:09:42
35708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ01:09:57
41268ISRAEL PEREZ MACAYA01:22:03

40. - CLUB NATACIO RUBI - 04:51:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12958ORIOL OLIVAN JORBA01:07:28
22608SAMUEL MADRID GIMENEZ01:10:26
32618EDUARD GONZALEZ GARCIA01:12:47
42670ADELARDO GALLEGO GIL01:21:12

41. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 04:59:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11164FRANCESC CAPÓ MOLL01:06:53
22767DAMIÀ LARENA SANTIAGO01:12:31
31170ROBERT FLORES SERRANO01:15:10
43498JORDI MASCARELL MARTINEZ01:25:17

42. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 05:03:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:07:28
25486DAVID URETA LÓPEZ01:12:52
33914JOEL MOYANO HERRERO01:14:38
41173IÑAKI FUSTE JUAN01:28:21

43. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 05:06:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1773CARLOS HUERTAS NADAL01:10:36
21685ANIOL FONT SALA01:10:40
32478TOMÁS PARADINAS SALSÓN01:14:13
42347RICARD SARGATAL SORIANO01:31:23

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32