RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
66 323 305 15 3 750 20 5 18 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:08:36000:00:00000:00:00000:45:5723300:22:3900:00:0000:00:54
2 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:10:463200:11:5025400:38:0431.5200:49:5417300:20:5200:01:3600:00:44
3 3107ELISABETH VINE FABRCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:22:3910200:13:5827900:42:0228.5500:56:0029100:26:3900:01:5400:00:57
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1390JUAN GONZALEZ GARCIFLOR DE TRIATLÓCDM00:58:301000:10:406400:30:4539.0200:41:251900:17:0500:01:1100:00:47
2 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM00:59:303800:12:014600:30:3039.3400:42:311700:16:5900:01:0100:01:00
3 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM00:59:542400:11:217800:30:5838.7500:42:193200:17:3500:01:0600:00:00
4 558MARC FERNANDEZ SERRCLUB NATACIO MINORISACDM01:00:393100:11:484800:30:3339.2800:42:215400:18:1800:01:0700:00:40
5 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:01:203700:12:013300:30:1539.6700:42:1610000:19:0400:01:0700:00:44
6 5877JOAQUIN MOJICA BAQUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:02:117100:13:1710600:31:2238.2600:44:392900:17:3200:01:2700:00:59
7 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:04:179800:13:5511200:31:3338.0300:45:288400:18:4900:01:3200:00:49
8 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:07:1411400:14:1814000:32:2836.9600:46:4615500:20:2800:01:3300:00:57
9 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:10:4019000:15:4918800:34:0035.2900:49:4917100:20:5100:02:0600:00:58
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:07:113900:12:0218100:33:4835.500:45:5019000:21:2100:01:1500:00:50
2 27ÈLIA IBARRA CAZORLFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:07:484300:12:0618500:33:5335.4200:45:5920800:21:4900:01:1400:00:53
3 5199ANNA CARRION I BARECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:09:335800:12:3722700:35:4333.600:48:2018700:21:1300:01:3100:00:53
4 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:10:2913400:14:5021500:35:0634.1900:49:5615600:20:3300:01:1900:00:55
5 2196ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:11:4421600:16:2820000:34:2534.8700:50:5317200:20:5100:01:3400:00:56
6 649ANNA MORALES VILAMACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:12:2111000:14:0723100:36:0633.2400:50:1321600:22:0800:01:4600:01:00
7 3652ANGELLA RODRIGUEZ RFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:12:588200:13:3624200:36:5432.5200:50:3022600:22:2800:01:2500:01:17
8 5108MARIA ESPINOSA DEL CLUB NATACIO BARCELONAJNF01:15:0214200:14:5923400:36:2732.9200:51:2625000:23:3600:01:5700:00:59
9 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:15:237000:13:0924900:37:3131.9900:50:4027100:24:4300:01:3700:01:07
10 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF01:20:03000:00:00000:00:00000:53:3128900:26:3200:00:0000:01:22
11 6280ANNA PADRES KEITACLUB NATACIO BANYOLESCDF01:25:167400:13:2327600:41:2928.9300:54:5230100:30:2400:02:2400:01:15
12 3382ARIADNA TRULLOLS MC.E.T. DISTANCEJNF01:26:3513600:14:5429000:44:2926.9800:59:2329600:27:1200:02:1200:01:37
13 6064LORENA RODRIGUEZ ESC. TRIATLO MONTORNESJNF01:30:0325900:18:4127300:41:0329.2300:59:4430000:30:1900:02:3800:01:25
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISAJNM00:55:44100:10:031100:29:3540.5600:39:38400:16:0600:00:5700:00:38
2 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:58:031300:10:534100:30:2339.500:41:16900:16:4700:01:1900:00:38
3 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB NATACIO MINORISAJNM00:58:314500:12:082600:30:0839.8200:42:16700:16:1500:00:5900:00:38
4 4667ENRIC JOAN TEJEDOR FLOR DE TRIATLÓJNM00:58:442500:11:226700:30:4738.9800:42:09800:16:3500:01:1000:00:37
5 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:59:001900:11:142100:30:0539.8900:41:193700:17:4100:01:0200:00:43
6 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO OLOTJNM01:00:224800:12:194300:30:2439.4700:42:433400:17:3900:01:1900:00:47
7 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:01:101400:10:5411600:31:4037.8900:42:347100:18:3600:01:1200:00:47
8 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:27900:10:37200:29:0641.2400:39:4320500:21:4400:01:0400:00:38
9 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:02:183300:11:545700:30:3839.1700:42:3212800:19:4600:01:1000:00:50
10 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:167300:13:226100:30:4239.0900:44:0410200:19:1200:01:1600:00:47
11 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:03:231800:11:1210400:31:1938.3200:42:3117400:20:5200:01:1700:00:48
12 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:556200:12:539700:31:1538.400:44:0812900:19:4700:01:1400:00:46
13 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:04:0014700:15:042300:30:0539.8900:45:098600:18:5100:01:1600:00:46
14 3018ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONACDM01:05:102900:11:4721200:34:5834.3200:46:456200:18:2500:01:2400:00:55
15 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONAJNM01:05:3112800:14:349400:31:1338.4400:45:4712700:19:4400:01:3900:01:03
16 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMJNM01:05:417800:13:297700:30:5738.7700:44:2618800:21:1500:01:2100:00:48
17 4569PAUL LUCAS MAURUS MCLUB NATACIO BARCELONACDM01:06:555500:12:3511700:31:4337.8300:44:1823200:22:3700:01:1700:00:52
18 3866ALBERT CODINA URGELCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:07:1312000:14:239100:31:1138.4800:45:3420300:21:3900:01:3400:00:56
19 1695CARLES SILVA SANCHECLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:08:0119300:15:5714300:32:4136.7200:48:3811000:19:2300:01:4700:00:50
20 5684MARC RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM01:08:0411600:14:2113000:32:1537.2100:46:3619800:21:2800:01:5200:00:58
21 2567XAVIER CASAJOANA SAC.N. SABADELLCDM01:11:5612600:14:2919700:34:2234.9200:48:5124200:23:0500:01:3000:00:54
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:05:404200:12:0417900:33:4635.5400:45:5013200:19:5000:01:1300:00:49
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:09:128100:13:3521100:34:5534.3700:48:3016500:20:4200:01:2100:00:48
3 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:10:1219400:15:5919300:34:0735.1700:50:0614100:20:0600:01:2900:00:54
4 6195AGATA SAFONT ESPINOC.E. RAYOTEAMSUB23F01:10:2013000:14:3522200:35:1933.9800:49:5415300:20:2600:01:3100:00:55
5 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F01:11:5614600:15:0121000:34:5234.4200:49:5321300:22:0300:01:3600:00:51
6 2943MARIA HERNÁNDEZ CONC.E. RAYOTEAMSUB23F01:12:1919700:16:0119100:34:0335.2400:50:0422000:22:1500:01:2900:00:58
7 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:13:1014100:14:5822000:35:1434.0600:50:1223900:22:5800:01:4800:00:57
8 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:13:3419500:16:0019500:34:1635.0200:50:1624400:23:1800:01:3500:01:02
9 3295MARIA ARGUIMBAU ANGASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:14:5520000:16:0421900:35:1234.0900:51:1625300:23:3900:01:3700:01:05
10 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:15:5720600:16:1424100:36:4032.7300:52:5424100:23:0300:02:2800:00:58
11 3695SILVIA TOSCAS FRADECLUB NATACIO SITGESSUB23F01:16:3722200:16:3924700:37:2832.0300:54:0722700:22:3000:02:1100:01:37
12 6066MARIA FONTANALS I CCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:17:098000:13:3425700:38:1931.3200:51:5327700:25:1600:01:3000:01:06
13 6251MONTSERRAT ESTANY DC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:19:4624100:17:4328400:42:4928.0301:00:3210400:19:1400:02:3300:01:17
14 3611MARIONA AVILA TINTOCLUB TRIATLÓ ATLESSUB23F01:21:3226900:19:1325900:38:2131.2900:57:3426200:23:5800:02:3300:01:23
15 6234CLARA VERGÉS BALLESCLUB TRIATLO BLANESSUB23F01:27:5027900:19:5028700:43:1827.7101:03:0827000:24:4200:02:2300:01:35
16 3799TEIA MANTÉ SOLACLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:35:3428500:20:2429600:50:3923.6901:11:0326800:24:3100:03:0000:01:14
17 6260PEPA GARCÍA TAPIASC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:55:5022400:16:4829701:06:1618.1101:23:0430400:32:4600:01:5300:02:25
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:19400:10:16900:29:3040.6800:39:46100:15:3300:00:5400:00:47
2 919ALEXIS DUPUYTRICBM-CALELLASUB23M00:55:391100:10:46100:28:5241.5700:39:38300:16:0100:00:5300:00:37
3 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:55:46500:10:26400:29:1341.0700:39:39500:16:0700:01:0400:00:38
4 5941ERIK GUILLEM STENINPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:52700:10:34500:29:2140.8900:39:551500:16:5700:01:0500:00:51
5 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:081600:11:062200:30:0539.8900:41:111400:16:5700:01:0300:00:39
6 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M00:58:242600:11:221900:29:5340.1600:41:152000:17:0900:00:5600:00:41
7 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVFLOR DE TRIATLÓSUB23M00:59:051500:10:564200:30:2439.4700:41:203800:17:4500:01:0700:00:44
8 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:59:415000:12:253100:30:1339.7100:42:381800:17:0300:01:0800:00:41
9 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M00:59:503600:12:002800:30:1039.7800:42:103600:17:4000:01:0800:00:39
10 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROSUB23M01:00:071700:11:102500:30:0839.8200:41:188300:18:4900:01:0600:00:44
11 384ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M01:00:176100:12:511700:29:5240.1800:42:433100:17:3400:01:1500:00:45
12 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M01:00:324700:12:171600:29:5240.1800:42:095700:18:2300:01:0400:00:37
13 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:00:415700:12:362700:30:1039.7800:42:464400:17:5500:01:0400:00:47
14 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBSUB23M01:00:434100:12:043400:30:1639.6500:42:205800:18:2300:01:1600:00:46
15 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:516600:13:032000:29:5440.1300:42:574200:17:5400:01:1900:00:50
16 3667ÁNGEL GARCÍA-CASILLCLUB GASSS TRIATLO CERDANSUB23M01:01:277200:13:201000:29:3140.6500:42:516800:18:3600:01:0900:00:50
17 1512JOAN MERCADE CUADRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:01:289200:13:503800:30:2039.5600:44:102500:17:1800:01:1900:00:41
18 2273JOAN MONFORT GUIMERC.E.T. DISTANCESUB23M01:01:3310700:14:045400:30:3639.2200:44:401100:16:5300:01:2200:00:48
19 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:01:55000:00:00000:00:00000:44:223000:17:3300:00:0000:00:47
20 441DAVID BAELL OLIVERACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:129300:13:505300:30:3539.2400:44:253900:17:4700:01:1400:00:47
21 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:02:339600:13:525000:30:3339.2800:44:254900:18:0800:01:1300:00:48
22 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:02:566000:12:4710800:31:2638.1800:44:137700:18:4300:01:1200:00:50
23 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:0814500:15:013200:30:1339.7100:45:144300:17:5400:01:2200:00:43
24 3297SERGI ALIAGA TORRENASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:154000:12:046800:30:4738.9800:42:5115000:20:2400:01:1800:00:49
25 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMABM01:03:2910500:14:0310700:31:2338.2400:45:264600:18:0300:01:5700:00:52
26 5959ARNAU NÁJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M01:05:017700:13:2815400:32:5936.3800:46:276700:18:3400:02:0700:01:32
27 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:05:1817300:15:317900:30:5938.7300:46:308200:18:4800:01:2100:01:01
28 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:06:4916500:15:2512100:31:4937.7200:47:1412100:19:3500:01:2500:00:52
29 2404MIQUEL LLANERAS GAYABSOLUT SPORTSUB23M01:06:5910800:14:0413800:32:2836.9600:46:3215400:20:2700:02:0000:00:53
30 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:07:1820200:16:0713600:32:263700:48:337900:18:4500:01:2600:00:58
31 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:07:2019200:15:5210900:31:2638.1800:47:1813800:20:0200:01:3200:00:56
32 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM01:07:5414800:15:0413400:32:2537.0200:47:2915100:20:2500:01:3200:01:00
33 2344ALEJANDRO SANCHEZ LC.E. VILA OLIMPICAABM01:08:0619800:16:0114200:32:4036.7300:48:4111200:19:2500:01:3900:00:59
34 5765LUIS GERARDO NAVARRTRICBM-CALELLAABM01:08:3822500:16:4915200:32:5636.4400:49:458800:18:5300:01:5100:00:59
35 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANABM01:09:0410600:14:0414100:32:3936.7500:46:4322400:22:2100:01:3500:00:50
36 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOSUB23M01:10:2116100:15:2117500:33:3435.7500:48:5519500:21:2600:02:0100:01:08
37 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBISUB23M01:12:4724500:17:5519600:34:173500:52:1215700:20:3500:02:0400:00:59
38 2074ALBERT ESPEJO CAÑELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:13:3824200:17:4521400:35:0434.2200:52:4917000:20:4900:02:3900:00:54
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:04:303500:12:0018900:34:0135.2800:46:016300:18:2900:01:1400:00:54
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:06:505300:12:3416600:33:1736.0500:45:5117600:20:5900:01:1800:00:52
3 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF01:09:1819100:15:4918700:33:5835.3300:49:4711900:19:3100:01:2400:00:49
4 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:10:1315200:15:0920900:34:5234.4200:50:0114400:20:1200:01:3500:00:54
5 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:10:169100:13:4623200:36:1333.1300:49:5914700:20:1700:01:4700:00:53
6 3582MARTA MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABF01:11:138500:13:4123300:36:2033.0300:50:0118400:21:1200:01:3300:00:51
7 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:12:0827500:19:3514500:32:4636.6200:52:2113000:19:4700:01:1700:00:48
8 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF01:13:2324600:17:5615000:32:5236.5100:50:4823000:22:3500:01:4500:00:56
9 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:13:3018300:15:4121700:35:0934.1400:50:5023400:22:4000:01:4300:00:54
10 6295CRISTINA CABALLEROC.E. KATOA BARCELONAABF01:15:0424900:18:0220600:34:4934.4700:52:5121800:22:1300:01:3500:00:58
11 3CARMINA CANDELLERO C.E. VILA OLIMPICAABF01:15:1420900:16:2223900:36:4032.7300:53:0221700:22:1200:02:0900:00:00
12 29CLARA CANOVAS SANTOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:15:31000:00:00000:00:00000:51:2026400:24:1100:00:0000:00:56
13 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF01:16:1224800:17:5924000:36:4032.7300:54:3920100:21:3300:01:5400:01:03
14 6065ZAIDA JURADO SANCHEC. TRIATLO MONTORNESABF01:17:4121000:16:2324800:37:2932.0100:53:5225700:23:4900:01:5500:01:15
15 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:18:3928800:20:3423700:36:3732.7700:57:1119700:21:2800:02:1200:01:07
16 5104DESIREE VIDAL COMASASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:19:1324000:17:4226300:39:2630.4300:57:0821400:22:0500:01:3100:00:54
17 1976SILVIA RIAL VILARASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:20:1820700:16:1825500:38:0831.4700:54:2628100:25:5200:01:3500:00:59
18 2093CARLOTA AGUILERA ORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:1124700:17:5826400:39:3030.3800:57:2829300:26:4300:01:5900:01:07
19 3793CLARA FONTGIVELL VICAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:25:0423400:17:1028200:42:2628.2800:59:3627800:25:2800:02:2400:01:15
20 3939EVA FONTANILLES ARBCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:30:3723800:17:2829300:45:3326.3401:03:0129800:27:3600:03:3900:02:39
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:39800:10:36300:29:0941.1700:39:451300:16:5400:01:0100:00:42
2 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM00:58:331200:10:504500:30:2939.3700:41:192100:17:1400:01:0100:00:41
3 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:334900:12:233000:30:1239.7400:42:351600:16:5800:01:2000:00:41
4 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:592800:11:31000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0100:00:00
5 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:00:156300:12:541500:29:4540.3400:42:393300:17:3600:01:2900:00:43
6 1218HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM01:00:196400:12:581800:29:5340.1600:42:512700:17:2800:01:0700:00:57
7 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:00:28000:00:00000:00:00000:42:135200:18:1500:00:0000:00:39
8 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:01:076800:13:061200:29:3840.4900:42:445900:18:2300:01:0900:00:44
9 383DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM01:01:122200:11:199800:31:1638.3800:42:357200:18:3700:01:1200:00:47
10 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:257500:13:23700:29:2840.7200:42:516600:18:3400:01:0600:00:00
11 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 TEAMABM01:02:025600:12:363900:30:2039.5600:42:5610100:19:0600:01:1200:00:55
12 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:04:2316700:15:267100:30:5038.9200:46:164800:18:0700:01:3500:00:47
13 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:04:3012700:14:329200:31:1238.4600:45:448100:18:4600:01:2600:00:57
14 4429JORDI VIDAL VILASECC.A. IGUALADAABM01:04:3212300:14:278900:31:0938.5200:45:369300:18:5600:01:2900:00:48
15 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:3616400:15:248500:31:0838.5400:46:324700:18:0400:01:3600:00:51
16 5450FRANCESC ESCOLÀ RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:04:3911800:14:227000:30:4938.9400:45:1111700:19:2800:01:2300:01:16
17 4836ROGER ALBALADEJO CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:558800:13:449600:31:1538.400:44:5913400:19:5600:01:3200:00:55
18 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:5811500:14:208800:31:0938.5200:45:2911800:19:2900:01:2000:00:52
19 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:0610300:14:017300:30:5138.900:44:5214500:20:1400:01:2600:00:46
20 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:3114400:15:0011400:31:3737.9500:46:379000:18:5400:01:3100:00:59
21 3640SERGI SÁNCHEZ CORDEC.A. IGUALADAABM01:05:394600:12:1312500:32:0137.4800:44:1419300:21:2500:01:2500:00:52
22 3298TONI ORTEGA GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:05:5912200:14:2611300:31:3438.0100:46:0013700:19:5900:01:2600:01:12
23 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:06:5315600:15:1613100:32:1737.1700:47:3310700:19:2000:01:5000:01:03
24 2497VICTOR HERNANDEZ ROASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:06:5516000:15:2012400:31:5837.5400:47:1812200:19:3700:01:3200:00:57
25 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:07:0318700:15:4214400:32:4536.6400:48:277000:18:3600:01:1600:00:46
26 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM01:07:288700:13:4315900:33:0436.2900:46:4716300:20:4100:01:4000:01:00
27 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB NATACIO OLOTABM01:08:5415500:15:1416900:33:2335.9500:48:3714600:20:1700:01:2000:00:53
28 5889MARC VILAMANYA LOPECLUB NATACIO OLOTABM01:08:5518800:15:4614800:32:5136.5300:48:3714800:20:1800:01:3900:00:54
29 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:10:1416200:15:2216500:33:1536.0900:48:3720200:21:3700:02:2300:01:04
30 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:10:4818100:15:3918200:33:5135.4500:49:3018900:21:1800:01:4700:00:59
31 1476XAVIER NAVARRO CIURC.E. VILA OLIMPICAABM01:11:5616600:15:2520500:34:4434.5500:50:0920700:21:4700:02:0000:01:09
32 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:12:1325600:18:2317800:33:4435.5700:52:0714200:20:0600:02:0000:01:00
33 9140MARC VILAR CARDELLAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:15:1320100:16:0423600:36:3732.7700:52:4122800:22:3200:02:3200:01:23
34 2268GUILLEM ALCALÁ BECEASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:15:1317800:15:3519800:34:2234.9200:49:5727600:25:1600:01:4700:01:06
35 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:16:4223600:17:1521800:35:1234.0900:52:2726500:24:1500:01:5900:01:12
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1894SARA CARMONA HERNANCLUB ESPORTIU Z5ABF01:09:15000:00:00000:00:00000:48:0918000:21:0600:00:0000:00:45
2 2402LAURA SITJÀ XIVILLC.E. KATOA BARCELONAABF01:09:5721200:16:2417200:33:3135.800:49:5513900:20:0200:01:1500:00:51
3 2927IVANA PERALTA LUCCHC.N. MATAROABF01:11:4415900:15:1820400:34:3934.6300:49:5720600:21:4700:01:2900:00:56
4 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:2718600:15:4222500:35:3533.7200:51:1718200:21:1000:01:2500:00:50
5 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RC.A. IGUALADAABF01:13:2419600:16:0020700:34:5134.4300:50:5122900:22:3300:01:4200:00:56
6 2376ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:13:4725500:18:1813700:32:2836.9600:50:4624000:23:0100:01:4900:00:55
7 6138SARA DELPUEYO CASANC.E. RAYOTEAMABF01:14:4521100:16:2320100:34:3234.7500:50:5525800:23:5000:01:2700:00:57
8 5102MCARME ARJÓ GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:19:4118500:15:4225100:37:5931.5900:53:4128500:26:0000:01:5500:01:10
9 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:20:0528000:19:5224400:37:1532.2100:57:0723800:22:5800:02:0500:01:05
10 6186LORENA MARMANEU GILASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:20:3626700:19:1125300:38:0331.5400:57:1424700:23:2200:01:5000:01:11
11 1941CRISTINA MARTINEZ RC.N. VIC-ETBABF01:23:1523900:17:2926500:39:4230.2300:57:1128700:26:0400:01:4500:01:15
12 6163PATRICIA CAPAPEY MACLUB NATACIO SITGESABF01:29:0428400:20:1329200:45:0626.6101:05:1925500:23:4500:02:4400:01:38
13 2319YLENIA GONZÁLEZ DUACLUB TRIATLÓ ATLESABF01:32:0027200:19:1928900:44:1127.1601:03:3029900:28:3000:03:0100:01:48
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:55:55200:10:041300:29:3840.4900:39:42600:16:1300:01:0300:00:43
2 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM00:59:192100:11:188400:31:0738.5600:42:251200:16:5400:01:0900:00:47
3 2855ANTONIO ROLDAN GOMEFLOR DE TRIATLÓABM00:59:23600:10:337200:30:5138.900:41:244500:17:5900:01:1500:00:45
4 315JORDI FERNANDEZ JIMC.N. MATAROABM01:00:344400:12:073600:30:1839.600:42:255100:18:0900:01:0700:00:41
5 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM01:01:0410100:13:573700:30:1839.600:44:151000:16:4900:01:1200:00:43
6 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:01:345200:12:323500:30:1839.600:42:507800:18:4400:01:1300:00:50
7 1247GUILLEM SAMANIEGO MFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:02:032300:11:199900:31:1738.3600:42:3611600:19:2700:01:1200:00:53
8 2304SAMUEL DELGADO NIETC.A. IGUALADAABM01:02:125400:12:352900:30:1139.7600:42:4611300:19:2600:01:1700:00:44
9 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:253400:11:598000:31:0238.6700:43:0111100:19:2400:01:3400:00:56
10 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:5810000:13:566000:30:4039.1300:44:365600:18:2200:01:2200:00:43
11 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:03:109000:13:455100:30:3439.2600:44:198700:18:5100:01:0800:00:46
12 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:3112400:14:284400:30:2539.4500:44:537400:18:3800:01:1500:00:55
13 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:04:2213100:14:376600:30:463900:45:239600:18:5900:01:2500:00:51
14 2194SERGIO BURON DE LA C.A. IGUALADAABM01:04:2414300:15:004700:30:3039.3400:45:308900:18:5400:01:2400:00:57
15 1524DAVID GARCIA JIMENEVILADECANS TRIATLOABM01:04:3617500:15:3311500:31:3937.9100:47:122600:17:2400:01:4800:00:53
16 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:04:4112100:14:2510500:31:2038.300:45:459200:18:5600:01:3400:00:55
17 2548ALEXIS GUILLÉN LERRCLUB VO2 TEAMABM01:05:2212500:14:288200:31:0438.6300:45:3213100:19:5000:01:3800:00:50
18 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:482700:11:268700:31:0838.5400:42:3424300:23:1400:01:1100:00:52
19 2694JAVIER BERTOS GONZÁC.N. BADALONAABM01:06:1619900:16:039500:31:1438.4200:47:179500:18:5900:01:2500:01:07
20 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:06:3515000:15:0612000:31:4937.7200:46:5512300:19:4000:01:3100:01:13
21 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:375900:12:4413200:32:2237.0800:45:0620000:21:3100:02:0600:01:01
22 2984SANTIAGO CANO MORATCLUB ESPORTIU Z5ABM01:07:1915100:15:0611100:31:3238.0500:46:3816200:20:4100:01:4500:00:58
23 797XAVIER VIDAL FERNANCLUB TRIATLO PROSANABM01:08:0613300:14:4012800:32:0337.4400:46:4319100:21:2300:02:0600:01:08
24 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:08:4417000:15:2917600:33:3435.7500:49:0312400:19:4100:02:2100:01:12
25 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM01:08:5822600:16:5214600:32:4836.5900:49:4010600:19:1800:01:4800:00:54
26 3024FRANCISCO JAVIER VECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:09:5117400:15:3216100:33:0636.2500:48:3818600:21:1300:02:1100:01:00
27 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:10:0918000:15:387500:30:5738.7700:46:3524900:23:3400:01:2100:01:02
28 1785GABRIEL CAMPISTOL PCLUB NATACIO BANYOLESABM01:10:1823700:17:1813500:32:2537.0200:49:4315800:20:3500:01:4600:01:00
29 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:4120500:16:1318400:33:5235.4300:50:0515900:20:3600:01:5900:01:08
30 3319OSCAR JIMENEZ GALLEC.E. VILA OLIMPICAABM01:12:0123500:17:1414700:32:4836.5900:50:0221200:21:5900:01:4800:01:09
31 3235ALBERT PERXACHS PLACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:12:4225700:18:2918000:33:4735.5200:52:1615200:20:2600:01:5800:01:18
32 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:12:5221500:16:2618300:33:5135.4500:50:1723100:22:3500:02:1300:01:16
33 1170ROBERT FLORES SERRACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:15:1023300:17:0723800:36:3832.7600:53:4519400:21:2500:02:3500:01:34
34 3060JOAN ANTONI GARCIA CLUB NATACIO OLOTABM01:16:5826800:19:1218600:33:5735.3500:53:0925600:23:4900:01:4400:01:11
35 1682SERGIO GARCIA GILABSOLUT SPORTABM01:18:0925300:18:1123000:36:0233.300:54:1326100:23:5600:02:2500:01:24
36 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:20:1529400:22:2824300:37:0432.3700:59:3216600:20:4300:02:2700:01:25
37 3498JORDI MASCARELL MARCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:25:1729000:21:2526600:39:4530.1901:01:1026300:24:0700:03:0900:01:39
38 2152ENRIQUE FONTOBA ESPC.E. NO TE PARESABM01:29:0829300:22:0328100:42:1128.4501:04:1427200:24:5400:03:1000:01:50
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:036900:13:0822400:35:3333.7600:48:4110800:19:2200:01:3400:00:51
2 3529CHIARA TRONCARELLIC.E.T. DISTANCEABF01:17:2010400:14:0324500:37:1932.1600:51:2228300:25:5800:01:4100:01:06
3 2703ROSER MEJIAS CORNACLUB NATACIO RUBIABF01:39:2128600:20:2729400:46:4925.6301:07:1630200:32:0500:03:1900:01:24
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:55:27300:10:14600:29:2840.7200:39:42200:15:4500:00:5900:00:40
2 640MANUEL LLORET ZARAGC.E.T. DISTANCEABM00:59:385100:12:271400:29:4140.4300:42:082800:17:3000:01:1000:00:47
3 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:00:596700:13:05800:29:3040.6800:42:356000:18:2400:01:0300:00:42
4 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:01:568900:13:444900:30:3339.2800:44:173500:17:3900:01:0900:00:46
5 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:0010900:14:055800:30:3839.1700:44:435300:18:1700:01:1900:00:53
6 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:2413700:14:554000:30:2139.5400:45:165000:18:0800:01:1500:00:48
7 1474DAVID MONTAÑEZ LLADC.E. RAYOTEAMABM01:03:463000:11:4715300:32:5736.4200:44:449800:19:0200:02:2900:00:56
8 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:0911200:14:1310200:31:1938.3200:45:327300:18:3700:01:5700:00:57
9 1557DÍDAC DOMINGO CARRACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:1611700:14:228100:31:0338.6500:45:258500:18:5100:01:3100:00:55
10 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:1812900:14:346900:30:4838.9600:45:229100:18:5600:01:2400:00:51
11 2991ANTONI CAPELL BUENDCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:04:1911100:14:0711000:31:3138.0800:45:387500:18:4100:01:2100:00:50
12 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:2611300:14:166200:30:4339.0700:44:5911400:19:2700:01:1200:00:53
13 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:04:3513200:14:387600:30:5738.7700:45:359700:19:0000:01:1600:00:56
14 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:4718200:15:395200:30:3539.2400:46:146400:18:3300:01:1400:00:47
15 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:0815700:15:178300:31:0538.6100:46:228000:18:4600:01:2700:00:48
16 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:519500:13:5012200:31:5637.5800:45:4614000:20:0500:01:3600:00:57
17 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:06:4522000:16:3315100:32:5636.4400:49:292200:17:1600:01:4100:00:59
18 5322MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:2616900:15:286500:30:463900:46:1418300:21:1200:01:3100:00:52
19 3922ALBERTO RUIZ RODRIGCLUB TRIATLO BLANESABM01:07:3816800:15:2612600:32:0137.4800:47:2714300:20:1100:01:3700:01:05
20 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:08:2621800:16:2916800:33:2135.9800:49:506900:18:3600:02:0100:01:00
21 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:08:3721700:16:2816200:33:0636.2500:49:349900:19:0300:01:2900:00:56
22 2676ALBERTO RODRIGUEZ MVILADECANS TRIATLOABM01:09:4025200:18:1016000:33:0536.2700:51:156100:18:2500:01:3000:00:57
23 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:10:2822900:16:5714900:32:5236.5100:49:4916100:20:3900:01:5700:01:01
24 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM01:12:1717900:15:3619900:34:2434.8800:50:0022200:22:1700:01:4500:01:24
25 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:12:2825800:18:3419400:34:1335.0700:52:4712500:19:4100:01:4100:00:48
26 2767DAMIÀ LARENA SANTIACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:12:3121900:16:3022100:35:1534.0400:51:4516800:20:4600:02:0700:01:04
27 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:13:1925100:18:1017700:33:4235.6100:51:5219600:21:2700:02:1000:00:52
28 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:15:3423200:17:0520200:34:3434.7200:51:3926000:23:5500:01:5800:01:08
29 2035JOSEP LLUIS MORENO VILADECANS TRIATLOABM01:16:0327100:19:1522600:35:3633.7100:54:5118500:21:1200:02:0500:00:56
30 794JOFRE JOVELLAR ORTECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:18:1528300:20:0723500:36:2832.9100:56:3520400:21:4000:02:3200:01:09
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:17:1821300:16:2524600:37:2232.1100:53:4724800:23:3100:02:0300:01:21
2 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLÓ ATLESV1F01:20:3113500:14:5326200:39:1130.6300:54:0428800:26:2700:02:2600:01:39
3 2871MARTA PASCASIO ROURC. TRIATLO MONTORNESV1F01:21:2126300:18:5626100:38:3131.1600:57:2725900:23:5400:02:3300:01:18
4 6160EVA FONTCUBERTA MARCLUB TRIATLO BLANESV1F01:23:1526400:18:5625800:38:2031.300:57:1628400:25:5900:02:0000:01:06
5 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:23:4622300:16:4527800:41:4728.7200:58:3227500:25:1400:02:1100:01:14
6 6154MARIA SANCHEZ CORTECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:24:3124400:17:5528600:43:1727.7201:01:1224500:23:1900:02:5900:01:38
7 2887MÓNICA DOMINGUEZ HECLUB ESPORTIU Z5V1F01:25:0226500:18:5827500:41:2229.0101:00:2026900:24:4200:02:5600:01:20
8 6092MERITXELL NOGUERA OCLUB NATACIO SITGESV1F01:25:0326200:18:5127000:40:3329.5900:59:2428000:25:3900:02:3200:01:30
9 6133ESTER DE LA FUENTE C.E. VILA OLIMPICAV1F01:25:4427000:19:1527200:40:5329.3501:00:0827900:25:3600:03:0000:01:19
10 5074ARACELI DE LA VEGA CLUB NATACIO SITGESV1F01:26:4024300:17:4728000:42:1028.4600:59:5729200:26:4300:02:0300:01:24
11 6067MERITXELL LÓPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F01:33:4629600:23:5928300:42:4528.0701:06:4429400:27:0200:02:2400:01:23
12 3414MARTA BIEITO LOPEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F01:55:4929800:34:0029500:49:0424.4601:23:0430300:32:4500:04:1500:02:23
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M01:00:032000:11:142400:30:0739.8500:41:217600:18:4200:01:0500:00:45
2 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:01:517600:13:255500:30:3639.2200:44:014000:17:5000:01:1900:00:44
3 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:03:3516300:15:237400:30:5438.8300:46:172400:17:1800:01:2900:00:48
4 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:579900:13:559300:31:1238.4600:45:0713300:19:5000:01:3000:00:56
5 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:578600:13:4310100:31:1738.3600:45:0013600:19:5700:01:3100:00:58
6 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:0113900:14:565900:30:3839.1700:45:3411500:19:2700:01:2900:00:57
7 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAV1M01:05:168300:13:3710300:31:1938.3200:44:5614900:20:2000:01:2900:00:50
8 4346ANTONIO JARAICES JICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:2714000:14:5712300:31:5637.5800:46:5312000:19:3400:01:3000:01:16
9 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:06:50000:00:00000:00:00000:49:332300:17:1700:00:0000:01:03
10 4770CARLES SENDRA MANAUCLUB ESPORTIU Z5V1M01:07:0117600:15:3411800:31:4437.8200:47:1812600:19:4300:01:4200:00:58
11 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:2820400:16:1017100:33:2835.8600:49:384100:17:5000:01:4900:01:00
12 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:08:0822100:16:3415500:33:0036.3600:49:346500:18:3400:01:3900:01:06
13 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:08:1814900:15:0412900:32:1037.3100:47:1417900:21:0400:01:2500:01:36
14 1421MIQUEL TEIXIDO JULICLUB TRIATLO SABADELLV1M01:08:4517700:15:3512700:32:0137.4800:47:3618100:21:0900:01:3600:01:22
15 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:09:4218900:15:4715700:33:0336.3100:48:5017500:20:5200:01:3400:01:03
16 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:09:5722800:16:5715800:33:0436.2900:50:0113500:19:5600:02:0900:01:15
17 2608SAMUEL MADRID GIMENCLUB NATACIO RUBIV1M01:10:2620800:16:1917000:33:2535.9100:49:4416400:20:4200:01:5200:01:06
18 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:10:3118400:15:4119000:34:0235.2600:49:4316900:20:4800:02:3000:01:11
19 773CARLOS HUERTAS NADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:10:3617200:15:3116300:33:0836.2200:48:3921100:21:5700:01:5800:00:54
20 3911RUBEN GARCIA MARTINCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:12:2521400:16:2519200:34:0435.2300:50:2920900:21:5600:02:1000:01:15
21 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:5723100:17:0015600:33:0136.3500:50:0123700:22:5600:01:5300:01:10
22 2478TOMÁS PARADINAS SALG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:14:1327700:19:3817300:33:3235.7900:53:1017800:21:0300:01:3700:01:09
23 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M01:14:1726100:18:4316700:33:1936.0200:52:0222100:22:1500:01:4800:01:05
24 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:14:3826000:18:4217400:33:3435.7500:52:1622500:22:2200:01:4600:01:13
25 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:15:2422700:16:5622800:35:4733.5400:52:4323600:22:4100:02:5300:01:49
26 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:22:0327400:19:2627400:41:1329.1101:00:3919200:21:2400:03:1000:02:05
27 1361VICENÇ COMBALÍA MARCLUB TRIATLÓ ATLESV1M01:25:5828200:20:0527700:41:3328.8801:01:3826600:24:2000:04:2900:01:49
28 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:27:1229200:21:5425200:38:0131.5700:59:5529700:27:1700:02:5000:01:50
29 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:28:2129500:23:2926700:39:5730.0401:03:2627300:24:5500:03:1600:01:42
30 2347RICARD SARGATAL SORG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:31:2329100:21:3428500:43:1227.7801:04:4629000:26:3700:02:4100:01:51
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:10:389400:13:5020800:34:5134.4300:48:4121000:21:5700:01:2200:00:58
2 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:15:2215400:15:1421300:35:0334.2400:50:1727400:25:0500:01:3600:01:07
3 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:27:1727800:19:4326900:40:2429.701:00:0729500:27:1000:01:5500:01:15
4 3735LIDIA PANIELLO GALLC. TRIATLO MONTORNESV1F01:27:4429700:24:0226800:40:2329.7201:04:2524600:23:1900:02:4300:01:19
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:02:377900:13:316300:30:4539.0200:44:165500:18:2100:01:1300:00:43
2 9131CARLES MOLINER VILLCLUB VO2 TEAMV1M01:04:138400:13:409000:31:1038.500:44:5010900:19:2300:01:3800:00:53
3 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:496500:13:038600:31:0838.5400:44:1116000:20:3800:01:2800:00:51
4 2566JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV1M01:04:569700:13:5311900:31:4737.7600:45:4010500:19:1600:01:4000:01:06
5 239JOSEP MARTI COROMINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:4315800:15:1813900:32:2836.9600:47:469400:18:5700:01:4300:01:20
6 5637ANDREU MARSAL FORTUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:3317100:15:3110000:31:1738.3600:46:4816700:20:4500:01:2000:01:05
7 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:10:1611900:14:2316400:33:1336.1300:47:3623500:22:4000:01:5100:01:09
8 512EDUARDO ROS FERNÁNDC.E. VILA OLIMPICAV1M01:19:4627300:19:2225600:38:1731.3500:57:3921500:22:0700:02:2300:02:17
9 635DANI CANADELL PICARCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:20:5328700:20:3022900:35:5633.400:56:2626700:24:2700:01:4900:01:14
10 2670ADELARDO GALLEGO GICLUB NATACIO RUBIV1M01:21:1227600:19:3725000:37:5331.6800:57:3025400:23:4200:01:5600:01:48
11 3698MIGUEL ANGEL MALLADC.N. SABADELLV1M01:32:1728900:21:1629100:44:5726.701:06:1328600:26:0400:02:4100:02:30
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLÓ ATLESV2F01:22:3225400:18:1327100:40:4229.4800:58:5525100:23:3700:02:3900:01:06
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:04:4613800:14:555600:30:3739.1900:45:3210300:19:1400:01:2900:00:00
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:10:0020300:16:0713300:32:2337.0600:48:3019900:21:3000:01:3000:00:58
3 5420SANTI ESTEBANELL PIC.N. REUS PLOMSV2M01:13:0923000:16:5921600:35:0934.1400:52:0817700:21:0100:02:4400:01:48
4 2903ALVARO CARLOS DIAZ CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:16:5126600:19:0022300:35:3133.7900:54:3122300:22:2000:01:5100:01:42
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:15:4915300:15:1126000:38:2431.2500:53:3521900:22:1400:02:1600:01:03
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:29:2528100:20:0228800:43:2527.6401:03:2728200:25:5800:02:3200:01:43
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:16:1825000:18:0320300:34:3734.6700:52:4025200:23:3800:02:0200:01:27

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32