RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
79 347 344 0 3 5 20 2 13 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:03:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
15080PAULA BATLLE I PLANTADA00:58:43
22638MONTSE MARTINEZ GUERRERO01:02:18
340ANNA FLAQUER PORTI01:02:28

2. - C.N. MATARO - 03:09:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11824CLAUDIA LUNA BONACHERA01:02:02
22927IVANA PERALTA LUCCHINI01:03:17
321AIDA FABREGA ARGERICH01:03:48

3. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:15:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12627MARINA BURGAYA NOGALES 01:03:02
22402LAURA SITJÀ XIVILLÉ01:03:08
35121MARTA BURGUES ROS01:09:24

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:23:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
143CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOMEZ01:05:33
23558TERESA PONS MUNILL01:07:46
33515MIREIA GARCIA SANCHEZ01:10:30

5. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:30:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14077MARTA MARTIN ALEGRE01:05:45
229CLARA CANOVAS SANTOS01:12:02
325ALBA MARTINEZ DE LA CRUZ01:12:46

6. - C.E. RAYOTEAM - 03:30:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12943MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCH01:09:44
26195AGATA SAFONT ESPINOSA01:09:57
36266LUCÍA CORDOBA MIÑANA01:11:02

7. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:32:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13206NURIA DUCH TURMO01:08:42
21816NATALIA BADIA BUSQUETS01:09:30
33211OLIVIA BELLAUBI PALACIOS01:14:09

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:33:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
134JUDITH ANDUJAR PIÑOL01:09:39
23501MIRIAM CODINA CASTILLO01:11:00
33541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MANCHA01:12:55

9. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:36:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
16251MONTSERRAT ESTANY DE POUPLANA01:10:04
26252CARMÉN JIMENEZ DIAZ01:12:20
36260PEPA GARCÍA TAPIAS01:14:01

10. - TRANSTRIATLON - 03:37:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14093EVA PEREZ DEL RIO01:08:28
26141SERENA SERRA MASÓ01:14:18
31970NURIA LOZADA ESPI01:14:35

11. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 03:37:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13053LAURENCE PRIGENT01:06:26
26181EVA BUSQUETS BOSCH01:13:29
36270NURIA CUNI FERNANDEZ01:17:27

12. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:37:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11955ISABEL GÓMEZ FARGAS01:10:53
25021ANNA RIART MIQUEL01:12:37
33293AIDA APARISI MUÑOZ01:13:54

13. - C.N. REUS PLOMS - 03:42:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11937MONTSERRAT CINCA PATO01:11:59
2120LESLIE VIOLI01:14:20
35016BRITTA HENSELER01:15:51

14. - CLUB TRIATLO PROSAN - 03:44:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1109EVA RIBALTA FERRER01:05:28
23223ANDREA BROSEL VIAÑA01:19:36
33227ANNA FELIP ALEGRET01:19:36

15. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:44:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
16228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZ01:08:46
26043ALICIA CONDE LÓPEZ01:15:27
31849TONA RIBAS DUCH01:20:30

16. - CERRR IGUALADA - 03:50:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
119MONTSERRAT MAS SANZ01:00:39
26199MERCÈ SUBILS TORRAS01:22:53
328ROSA MARIA GIBERGA CONDE01:27:13

17. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 03:51:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11379VANESSA TEULE ABRIL01:16:14
26249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTES01:17:07
36219MIRIAM EGIDO BAYOD01:18:04

18. - C.E.T. DISTANCE - 03:54:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13096LAURA MUNNÉ MAS01:11:34
23529CHIARA TRONCARELLI01:19:12
33083LAIA SALARICH SALA 01:24:05

19. - TG TRIATLO SITGES - 04:07:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
16262REBECCA ROHDE01:20:41
22913BEGOÑA GUILLEN BORBOLLA01:22:25
36212MONTSE COSTA MATEU01:24:46

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32