RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
79 347 344 0 3 5 20 2 13 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:11:5428600:22:3124500:36:2632.9400:58:5728000:12:5700:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM00:56:08800:16:019500:30:2939.3700:46:302200:09:3800:00:0000:00:00
2 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:093700:16:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:13:2928900:22:4426300:37:5931.5901:00:4327500:12:4600:00:0000:00:00
2 3211OLIVIA BELLAUBI PALCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:14:0928000:22:1228300:39:4030.2501:01:5225200:12:1700:00:0000:00:00
3 4065MARIA MAIQUES GARCIC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:17:3530900:24:3826800:38:4131.0201:03:1930800:14:1600:00:0000:00:00
4 3083LAIA SALARICH SALA C.E.T. DISTANCEJNF01:24:0531900:26:4129500:41:2728.9501:08:0832000:15:5700:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:53:13000:00:00000:00:00000:43:59900:09:1400:00:0000:00:00
2 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB NATACIO MINORISAJNM00:53:59900:16:011900:28:4841.6700:44:49600:09:1000:00:0000:00:00
3 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:56:515100:17:164700:29:2640.7700:46:425800:10:0900:00:0000:00:00
4 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:57:036100:17:235500:29:3440.5900:46:575400:10:0600:00:0000:00:00
5 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:57:306600:17:315000:29:2840.7200:46:599900:10:3100:00:0000:00:00
6 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:59:3510800:18:0512000:31:1838.3400:49:236300:10:1200:00:0000:00:00
7 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:00:068300:17:4613200:31:3837.9300:49:2412200:10:4200:00:0000:00:00
8 3866ALBERT CODINA URGELCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:01:1913700:18:3114200:31:5737.5600:50:2813500:10:5100:00:0000:00:00
9 5627MARTI MONFERRER BARCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:01:2115600:18:4113700:31:5037.700:50:3113400:10:5000:00:0000:00:00
10 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:01:5116000:18:5015300:32:1737.1700:51:0712500:10:4400:00:0000:00:00
11 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:02:4218300:19:2017900:33:0336.3100:52:237600:10:1900:00:0000:00:00
12 3300ASIER PARDO IGLESIACLUB NATACIO SITGESCDM01:04:5912300:18:1621800:35:1234.0900:53:2820200:11:3100:00:0000:00:00
13 2889ADRIÀ COSTA SANTAMAABSOLUT SPORTJNM01:05:1326100:21:2115200:32:1637.1900:53:3720700:11:3600:00:0000:00:00
14 2135FRANCISCO JAVIER GRC.N. REUS PLOMSJNM01:10:2215300:18:3929100:40:1729.7900:58:5619400:11:2600:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5080PAULA BATLLE I PLANFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:58:4313200:18:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:02:02000:00:00000:00:00000:51:3010500:10:3200:00:0000:00:00
3 2943MARIA HERNÁNDEZ CONC.E. RAYOTEAMSUB23F01:09:4426300:21:2224100:36:2133.0100:57:4323500:12:0100:00:0000:00:00
4 6195AGATA SAFONT ESPINOC.E. RAYOTEAMSUB23F01:09:5726200:21:2224200:36:2133.0100:57:4325100:12:1400:00:0000:00:00
5 6251MONTSERRAT ESTANY DC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:10:0419100:19:2727700:39:2130.500:58:4817800:11:1600:00:0000:00:00
6 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:11:3428800:22:4124300:36:2133.0100:59:0226400:12:3200:00:0000:00:00
7 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF01:13:4227300:21:5427100:38:5230.8701:00:4627900:12:5600:00:0000:00:00
8 6260PEPA GARCÍA TAPIASC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:14:0127700:22:0926200:37:5331.6801:00:0230100:13:5900:00:0000:00:00
9 9076JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:16:2727800:22:1029800:41:3528.8601:03:4527100:12:4200:00:0000:00:00
10 3227ANNA FELIP ALEGRETCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:19:3631600:25:2228100:39:4030.2501:05:0231300:14:3400:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3890ERNEST LOPEZ PUIGVEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:52:30100:15:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:52:44600:15:48600:28:0942.6300:43:57100:08:4700:00:0000:00:00
3 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M00:54:231200:16:083000:29:0541.2600:45:13500:09:1000:00:0000:00:00
4 1512JOAN MERCADE CUADRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:54:241000:16:053100:29:0741.2100:45:12800:09:1200:00:0000:00:00
5 4850ALEIX BIEL BOLAÑOC.E.T. DISTANCESUB23M00:54:301600:16:311600:28:4041.8600:45:111000:09:1900:00:0000:00:00
6 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M00:54:401700:16:341800:28:4241.8100:45:161200:09:2400:00:0000:00:00
7 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMABM00:55:452600:16:454400:29:2140.8900:46:062400:09:3900:00:0000:00:00
8 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:55:512000:16:375200:29:3240.6300:46:092500:09:4200:00:0000:00:00
9 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M00:56:001400:16:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:56:212700:16:492900:29:0441.2800:45:539200:10:2800:00:0000:00:00
11 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:56:342500:16:449000:30:1939.5800:47:031500:09:3100:00:0000:00:00
12 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONAABM00:56:415500:17:185100:29:2940.700:46:473700:09:5400:00:0000:00:00
13 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:56:537800:17:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2854MARC ARRIAZA I BOSCCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M00:56:553200:16:536900:29:5140.200:46:446100:10:1100:00:0000:00:00
15 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVFLOR DE TRIATLÓSUB23M00:56:578100:17:432100:28:4841.6700:46:319000:10:2600:00:0000:00:00
16 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROSUB23M00:57:296700:17:325600:29:3640.5400:47:088200:10:2100:00:0000:00:00
17 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M00:57:3010200:17:592800:29:0341.3100:47:029100:10:2800:00:0000:00:00
18 5976ALEX MATESANZ SALVAT3R TRIATLOSUB23M00:57:598200:17:434000:29:1740.9800:47:0015200:10:5900:00:0000:00:00
19 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M00:58:199100:17:508300:30:0739.8500:47:578400:10:2200:00:0000:00:00
20 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:58:286300:17:2510200:30:4339.0700:48:087800:10:2000:00:0000:00:00
21 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:58:329800:17:548700:30:1539.6700:48:098600:10:2300:00:0000:00:00
22 5230MARC FRAGOSO BRUIXTGCBINNABM00:58:387600:17:369200:30:2239.5200:47:5811800:10:4000:00:0000:00:00
23 5959ARNAU NÁJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M00:59:128700:17:4710600:30:5738.7700:48:449400:10:2800:00:0000:00:00
24 937EDUARDO CAMPANARIOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:285700:17:1912700:31:3038.100:48:4911600:10:3900:00:0000:00:00
25 665CARLOS GONZALEZ-TARC.N. CATALUNYAABM01:00:1613000:18:248000:30:0339.9300:48:2722100:11:4900:00:0000:00:00
26 3177MARC FIGUERAS GRABUCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:00:2710300:17:598100:30:0439.9100:48:0325600:12:2400:00:0000:00:00
27 2481ALEIX MUÑOZ LÓPEZCLUB TRI5USUB23M01:00:4014600:18:3512900:31:3438.0100:50:099800:10:3100:00:0000:00:00
28 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:01:1414200:18:3414300:32:0037.500:50:3411900:10:4000:00:0000:00:00
29 2693ALEX VERA GUZMANC.N. BADALONASUB23M01:02:0918400:19:2012800:31:3238.0500:50:5218000:11:1700:00:0000:00:00
30 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:02:5018000:19:1415400:32:1737.1700:51:3118300:11:1900:00:0000:00:00
31 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZABSOLUT SPORTSUB23M01:03:2316900:19:0219100:33:2335.9500:52:2514900:10:5800:00:0000:00:00
32 2151ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:03:2715000:18:3819800:33:4535.5600:52:2316000:11:0400:00:0000:00:00
33 2344ALEJANDRO SANCHEZ LC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:3719600:19:3216800:32:4736.600:52:1918200:11:1800:00:0000:00:00
34 3297SERGI ALIAGA TORRENASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:5523100:20:1214700:32:0737.3600:52:1920600:11:3600:00:0000:00:00
35 3357BERTRAN GUASCH PAREU.C. SANT CUGATABM01:08:0524700:20:4922300:35:2933.8200:56:1821800:11:4700:00:0000:00:00
36 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBISUB23M01:10:005800:17:2029900:41:3728.8300:58:5715800:11:0300:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:02:2817000:19:0218300:33:0936.200:52:117200:10:1700:00:0000:00:00
2 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF01:03:0215700:18:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:03:0419000:19:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. MATAROABF01:03:4822000:20:0214500:32:0137.4800:52:0321600:11:4500:00:0000:00:00
5 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:04:1919700:19:3319400:33:2935.8400:53:0217900:11:1700:00:0000:00:00
6 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF01:08:4624400:20:4023900:36:1033.1800:56:5022700:11:5600:00:0000:00:00
7 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:09:3026800:21:3323700:35:5933.3500:57:3223100:11:5800:00:0000:00:00
8 6295CRISTINA CABALLEROC.E. KATOA BARCELONAABF01:09:4727000:21:4423300:35:5133.4700:57:3525000:12:1200:00:0000:00:00
9 2371LAURA MUÑOZ BRAVOTGCBINNABF01:10:5224800:20:5725900:37:2632.0600:58:2326000:12:2900:00:0000:00:00
10 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:10:5320200:19:3728600:39:5330.0900:59:3019200:11:2300:00:0000:00:00
11 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF01:11:0228500:22:3123500:35:5433.4300:58:2526800:12:3700:00:0000:00:00
12 29CLARA CANOVAS SANTOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:12:0224600:20:4827800:39:2430.4601:00:1222200:11:5000:00:0000:00:00
13 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF01:12:4626000:21:1227300:39:0430.7201:00:1626100:12:3000:00:0000:00:00
14 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:55000:00:00000:00:00000:59:2529100:13:3000:00:0000:00:00
15 6141SERENA SERRA MASÓTRANSTRIATLONABF01:14:1829000:22:4826900:38:4630.9501:01:3427300:12:4400:00:0000:00:00
16 2449SHEILA CAÑABATE SANC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:15:0531000:24:3825200:36:4332.6801:01:2129300:13:4400:00:0000:00:00
17 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:15:2727900:22:1129200:40:1929.7601:02:3028100:12:5700:00:0000:00:00
18 3223ANDREA BROSEL VIAÑACLUB TRIATLO PROSANABF01:19:3631500:25:2228200:39:4030.2501:05:0231200:14:3400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:52:57400:15:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:54:261100:16:072200:28:5041.6200:44:571400:09:2900:00:0000:00:00
3 1084GUILLEM ROJAS MORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:54:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:54:473100:16:531100:28:2242.300:45:151800:09:3200:00:0000:00:00
5 1218HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM00:54:582400:16:411300:28:3042.1100:45:113000:09:4700:00:0000:00:00
6 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM00:55:074300:17:05500:28:0842.6500:45:133900:09:5400:00:0000:00:00
7 5382VICTOR OLIVIER ADRATRI+9 EL MASNOUABM00:56:466900:17:344600:29:2440.8200:46:583300:09:4800:00:0000:00:00
8 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:57:069500:17:523400:29:1141.1200:47:034800:10:0300:00:0000:00:00
9 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:116800:17:345400:29:3240.6300:47:065100:10:0500:00:0000:00:00
10 5529JOAN BASSEDA PERADACLUB VO2 TEAMABM00:57:249600:17:533600:29:1241.100:47:057700:10:1900:00:0000:00:00
11 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:57:39000:00:00000:00:00000:47:0610800:10:3300:00:0000:00:00
12 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:4011000:18:062000:28:4841.6700:46:5413100:10:4600:00:0000:00:00
13 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM00:57:438800:17:477000:29:5140.200:47:384900:10:0500:00:0000:00:00
14 2385POL VAQUE PIEDRAFITCLUB TRIATLO PROSANABM00:57:473900:16:5911000:31:0038.7100:47:593400:09:4800:00:0000:00:00
15 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:58:2014100:18:333900:29:1541.0300:47:4810600:10:3200:00:0000:00:00
16 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM00:58:4714500:18:357400:29:5440.1300:48:297300:10:1800:00:0000:00:00
17 3017CARLOS RIQUELME PALC.N. BADALONAABM00:58:496400:17:3011600:31:0938.5200:48:396000:10:1000:00:0000:00:00
18 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:00:2812000:18:1414000:31:5637.5800:50:107500:10:1800:00:0000:00:00
19 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:00:4214800:18:3713400:31:4237.8500:50:198700:10:2300:00:0000:00:00
20 4836ROGER ALBALADEJO CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:3118900:19:2211200:31:0138.6900:50:2316700:11:0800:00:0000:00:00
21 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:02:3218600:19:2115700:32:2037.1100:51:4113700:10:5100:00:0000:00:00
22 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:3719900:19:3414900:32:0837.3400:51:4214100:10:5500:00:0000:00:00
23 1259RUBÉN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:03:2019200:19:2716400:32:4336.6800:52:1017100:11:1000:00:0000:00:00
24 3298TONI ORTEGA GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:03:5622600:20:0615000:32:1537.2100:52:2120500:11:3500:00:0000:00:00
25 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:0421400:19:5419000:33:2235.9600:53:1613300:10:4800:00:0000:00:00
26 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:1717900:19:1217400:32:5836.400:52:1024500:12:0700:00:0000:00:00
27 159JHON MARIO BARCO CACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:05:2425500:21:0116200:32:4036.7300:53:4121300:11:4300:00:0000:00:00
29 3203ANGEL BERENGUER CATCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:05:3019400:19:2921600:34:5334.400:54:2216800:11:0800:00:0000:00:00
30 3063MARCOS IÑIGO PARRA TG TRIATLO SITGESABM01:06:0723300:20:1820900:34:2334.900:54:4119500:11:2600:00:0000:00:00
31 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:0917800:19:1222200:35:2833.8300:54:4019900:11:2900:00:0000:00:00
32 1476XAVIER NAVARRO CIURC.E. VILA OLIMPICAABM01:06:1119500:19:3121700:34:5334.400:54:2421900:11:4700:00:0000:00:00
33 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:5625000:20:5820100:33:5035.4700:54:4824600:12:0800:00:0000:00:00
34 2350MARC MELICH SEBASTIU.C. SANT CUGATABM01:11:3526500:21:3025000:36:4232.700:58:1229000:13:2300:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2638MONTSE MARTINEZ GUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:02:1814900:18:3817000:32:4936.5700:51:2713600:10:5100:00:0000:00:00
2 2402LAURA SITJÀ XIVILLC.E. KATOA BARCELONAABF01:03:0817600:19:1117300:32:5736.4200:52:0815300:11:0000:00:0000:00:00
3 2927IVANA PERALTA LUCCHC.N. MATAROABF01:03:1720700:19:4415600:32:2037.1100:52:0417600:11:1300:00:0000:00:00
4 3293AIDA APARISI MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:13:5427200:21:5328000:39:3930.2601:01:3225500:12:2200:00:0000:00:00
5 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:16:1328200:22:2529600:41:3128.901:03:5625300:12:1700:00:0000:00:00
6 6270NURIA CUNI FERNANDECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABF01:17:2729800:23:3427900:39:3930.2601:03:1330600:14:1400:00:0000:00:00
7 6088MIREIA LAPEÑA CALABC.E. RAYOTEAMABF01:17:4430500:24:1827400:39:0630.6901:03:2430900:14:2000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:56300:15:42800:28:1742.4300:43:59300:08:5700:00:0000:00:00
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM00:53:59700:15:492500:29:0041.3800:44:49700:09:1000:00:0000:00:00
3 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:071300:16:181500:28:3941.8800:44:57400:09:1000:00:0000:00:00
4 2708VICENÇ CASTELLA SERC.N. MATAROABM00:54:452100:16:381400:28:3242.0600:45:102100:09:3500:00:0000:00:00
5 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 TEAMABM00:54:513400:16:55900:28:1742.4300:45:122300:09:3900:00:0000:00:00
6 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM00:55:163600:16:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:50000:00:00000:00:00000:47:042900:09:4600:00:0000:00:00
8 3841JORDI MIRANDA ALFRACLUB TRI5UABM00:56:543800:16:587600:29:5940.0200:46:574100:09:5700:00:0000:00:00
9 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLÓABM00:56:564400:17:092700:29:0241.3300:46:1112700:10:4500:00:0000:00:00
10 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:026000:17:225700:29:3740.5200:46:594700:10:0300:00:0000:00:00
11 1524DAVID GARCIA JIMENEVILADECANS TRIATLOABM00:57:156500:17:317800:30:0139.9800:47:322700:09:4300:00:0000:00:00
12 2303JOSE LUIS VALERO MOCLUB NATACIO MINORISAABM00:57:208000:17:414300:29:2140.8900:47:027400:10:1800:00:0000:00:00
13 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:232200:16:3810300:30:4738.9800:47:254400:09:5800:00:0000:00:00
14 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. REUS PLOMSABM00:57:523000:16:5211700:31:1338.4400:48:053200:09:4700:00:0000:00:00
15 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:0110000:17:543500:29:1141.1200:47:0514200:10:5600:00:0000:00:00
16 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM00:58:059700:17:533700:29:1541.0300:47:0814700:10:5700:00:0000:00:00
17 517GUILLERMO GARCIA MACERDANYOLA CHABM00:58:1110400:18:007500:29:5840.0400:47:586500:10:1300:00:0000:00:00
18 3011MANUEL LARA PASCUALC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:58:1411100:18:077700:30:004000:48:075600:10:0700:00:0000:00:00
19 5635RICARD ALVAREZ HERMC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:177000:17:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:58:224500:17:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM00:58:25000:00:00000:00:00000:48:107000:10:1500:00:0000:00:00
22 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:58:2611300:18:096700:29:4940.2500:47:589300:10:2800:00:0000:00:00
23 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:287400:17:359900:30:4039.1300:48:156600:10:1300:00:0000:00:00
24 2694JAVIER BERTOS GONZÁC.N. BADALONAABM00:58:3812800:18:198200:30:0739.8500:48:266400:10:1200:00:0000:00:00
25 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM00:59:05000:00:00000:00:00000:48:3210700:10:3300:00:0000:00:00
26 9022ALEJANDRO SANZ MARTCLUB VO2 TEAMABM00:59:249300:17:5110700:30:5838.7500:48:4910900:10:3500:00:0000:00:00
27 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM00:59:2610900:18:069100:30:2039.5600:48:2615500:11:0000:00:0000:00:00
28 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM00:59:45000:00:00000:00:00000:48:5913200:10:4600:00:0000:00:00
29 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:5216500:18:545800:29:3840.4900:48:3218600:11:2000:00:0000:00:00
30 3016ORIOL MARTINEZ BAQUCERDANYOLA CHABM01:00:1817500:19:117900:30:0239.9600:49:1316300:11:0500:00:0000:00:00
31 5601FRANCISCO CARO GARCVILADECANS TRIATLOABM01:00:3112500:18:1713900:31:5337.6400:50:108300:10:2100:00:0000:00:00
32 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:3212900:18:2213300:31:3837.9300:50:0010400:10:3200:00:0000:00:00
33 1255GERARD MOLIST PALOMTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:2611200:18:0918400:33:1336.1300:51:2216100:11:0400:00:0000:00:00
34 3369ROGER SALVADOR MONNCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:02:2815900:18:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 2560VICTOR PARRA FRANQUGOO SPORT CLUBABM01:03:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 2407TONI MARTÍN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM01:03:3615400:18:4019200:33:2635.8900:52:0620100:11:3000:00:0000:00:00
37 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:04:0423200:20:1514800:32:0737.3600:52:2221200:11:4200:00:0000:00:00
38 3024FRANCISCO JAVIER VECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:04:1920300:19:3916300:32:4136.7200:52:2023200:11:5900:00:0000:00:00
39 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:04:5322200:20:0417100:32:5236.5100:52:5623000:11:5700:00:0000:00:00
40 3235ALBERT PERXACHS PLACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:05:5421300:19:5320000:33:4935.4900:53:4224800:12:1200:00:0000:00:00
41 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:06:3923500:20:2021000:34:2634.8500:54:4622600:11:5300:00:0000:00:00
42 2561DANI BRAVO SIERRAGOO SPORT CLUBABM01:07:4522300:20:0522400:35:3333.7600:55:3824400:12:0700:00:0000:00:00
43 1757LLUIS BORRAS CONTREGOO SPORT CLUBABM01:08:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:00:398400:17:4616900:32:4836.5900:50:345200:10:0500:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRÍGPRAT TRIATLO 1994ABF01:05:3319800:19:3321400:34:4734.500:54:2017400:11:1300:00:0000:00:00
3 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:05:4521700:19:5820700:34:173500:54:1520000:11:3000:00:0000:00:00
4 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF01:09:2423700:20:2226000:37:2832.0300:57:5020400:11:3400:00:0000:00:00
5 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:3927600:22:0523000:35:4333.600:57:4822300:11:5100:00:0000:00:00
6 3515MIREIA GARCIA SANCHPRAT TRIATLO 1994ABF01:10:3022400:20:0526500:38:2531.2400:58:3023300:12:0000:00:0000:00:00
7 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:0026900:21:4125700:37:1832.1700:58:5923400:12:0100:00:0000:00:00
8 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF01:14:2029700:23:2925300:36:4532.6501:00:1430300:14:0600:00:0000:00:00
9 3529CHIARA TRONCARELLIC.E.T. DISTANCEABF01:19:1230700:24:2929000:40:1329.8401:04:4231100:14:3000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3289VICTOR MANUEL DEL CTRICBM-CALELLAABM00:52:52200:15:331200:28:2442.2500:43:57200:08:5500:00:0000:00:00
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:54:17500:15:482400:29:0041.3800:44:481300:09:2900:00:0000:00:00
3 976ALBERT JIMENEZ GARC.N. MATAROABM00:54:404200:17:04700:28:1342.5300:45:171100:09:2300:00:0000:00:00
4 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:55:025200:17:17200:27:5243.0600:45:093600:09:5300:00:0000:00:00
5 2375JOEL FARRÀ CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:55:193300:16:541000:28:2042.3500:45:145000:10:0500:00:0000:00:00
6 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:294800:17:13400:28:0042.8600:45:137100:10:1600:00:0000:00:00
7 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM00:56:142900:16:524200:29:2040.9100:46:124600:10:0200:00:0000:00:00
8 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:56:291800:16:368500:30:1039.7800:46:462600:09:4300:00:0000:00:00
9 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:56:336200:17:244100:29:1940.9300:46:433500:09:5000:00:0000:00:00
10 3327MARCEL GUAL ANDUJARCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:342800:16:518600:30:1039.7800:47:011900:09:3300:00:0000:00:00
11 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:56:597500:17:354900:29:2740.7500:47:024200:09:5700:00:0000:00:00
12 177ELOI MORAGUES PAÑELC.N. CATALUNYAABM00:57:017200:17:354800:29:2740.7500:47:024500:09:5900:00:0000:00:00
13 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:029000:17:483300:29:0741.2100:46:555500:10:0700:00:0000:00:00
14 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTGCBINNABM00:57:04000:00:00000:00:00000:46:388800:10:2600:00:0000:00:00
15 1557DÍDAC DOMINGO CARRACAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:57:379400:17:513200:29:0741.2100:46:5811400:10:3900:00:0000:00:00
16 5592AGUSTÍ OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIABM00:58:0225100:20:59100:24:2049.3200:45:1927200:12:4300:00:0000:00:00
17 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:0711800:18:126000:29:4140.4300:47:536800:10:1400:00:0000:00:00
18 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:58:185300:17:1810500:30:5038.9200:48:085900:10:1000:00:0000:00:00
19 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:3110100:17:587200:29:5240.1800:47:5012000:10:4100:00:0000:00:00
20 2650JONATHAN MENDEZ LÓPCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:58:3312700:18:186100:29:4340.3800:48:0110300:10:3200:00:0000:00:00
21 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:58:388500:17:468400:30:1039.7800:47:5612300:10:4200:00:0000:00:00
22 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLÓ ATLESABM00:58:47000:00:00000:00:00000:48:268000:10:2100:00:0000:00:00
23 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:58:515600:17:1812500:31:2738.1600:48:455300:10:0600:00:0000:00:00
24 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:59:09000:00:00000:00:00000:48:2312900:10:4600:00:0000:00:00
25 3089IVAN SANCHEZ ALCARATRANSTRIATLONABM00:59:1610500:18:0012200:31:1938.3200:49:194300:09:5700:00:0000:00:00
26 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM00:59:2012600:18:179700:30:3339.2800:48:509500:10:3000:00:0000:00:00
27 2424MARC CARRERAS SALINCLUB TRIATLÓ ATLESABM00:59:2314700:18:376500:29:4640.3100:48:2315400:11:0000:00:0000:00:00
28 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM00:59:5116100:18:505900:29:4140.4300:48:3118500:11:2000:00:0000:00:00
29 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:188900:17:4811100:31:0138.6900:48:4919800:11:2900:00:0000:00:00
30 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:00:3713300:18:2913100:31:3637.9700:50:0510200:10:3200:00:0000:00:00
31 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:00:5213400:18:2913600:31:4637.7800:50:1511100:10:3700:00:0000:00:00
32 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:548600:17:4615900:32:263700:50:1212100:10:4200:00:0000:00:00
33 2626DAVID MARTÍN BARRERC.E.E. SANT GERVASIABM01:01:2020100:19:3610400:30:4838.9600:50:2414500:10:5600:00:0000:00:00
34 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:02:0717300:19:0914600:32:0237.4600:51:1114400:10:5600:00:0000:00:00
35 2796JOAN ESCARRABILL TICLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:02:3713900:18:3216500:32:4436.6600:51:1618800:11:2100:00:0000:00:00
36 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:02:3915200:18:3918100:33:0836.2200:51:4713800:10:5200:00:0000:00:00
37 4787SANTIAGO MOLINA ALACERDANYOLA CHABM01:02:4010600:18:0219500:33:3135.800:51:3316400:11:0700:00:0000:00:00
38 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:4520400:19:4012400:31:2538.200:51:0521000:11:4000:00:0000:00:00
39 1328VICTOR BERMUDEZ MELCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:03:0421500:19:5613500:31:4437.8200:51:4019300:11:2400:00:0000:00:00
40 3183MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:097300:17:356200:29:4340.3800:47:1832300:16:5100:00:0000:00:00
41 4347FRANCISCO JOSE JARACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:04:1913800:18:3118500:33:1336.1300:51:4426500:12:3500:00:0000:00:00
42 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:05:0120600:19:4318800:33:1736.0500:53:0023600:12:0100:00:0000:00:00
43 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:05:4723900:20:3418200:33:0936.200:53:4324100:12:0400:00:0000:00:00
44 4500FREDERIC CORDERAS ICLUB NATACIO SITGESABM01:06:4323400:20:1920800:34:2134.9300:54:4023800:12:0300:00:0000:00:00
45 1349ALBERT GARCIA BORRÀTGCBINNABM01:06:4824000:20:3520500:34:1135.100:54:4623700:12:0200:00:0000:00:00
46 2445VICTOR ARGUEDAS RODCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:07:0324300:20:4020200:33:5735.3500:54:3725900:12:2600:00:0000:00:00
47 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:08:1418800:19:2224700:36:3332.8300:55:5525400:12:1900:00:0000:00:00
48 3247JUAN MORUNO RASEROVILADECANS TRIATLOABM01:08:1423800:20:3123600:35:5633.400:56:2722000:11:4700:00:0000:00:00
49 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 3044LUIS DE LA CRUZ TAMC.E.E. SANT GERVASIABM01:08:4225200:20:5922000:35:1734.0100:56:1625800:12:2600:00:0000:00:00
51 1712GHISLAIN ALBAN VARACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:12:0925800:21:0326600:38:2531.2400:59:2827000:12:4100:00:0000:00:00
52 2260EDUARDO LOPEZ LAZCACLUB TRIATLO PROSANABM01:14:1520800:19:4530400:42:5028.0201:02:3520900:11:4000:00:0000:00:00
53 2611ALFONSO MARTINEZ EZCLUB NATACIO RUBIABM01:16:1828300:22:3128700:40:0229.9801:02:3329400:13:4500:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 109EVA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F01:05:2821200:19:5121200:34:2734.8300:54:1817200:11:1000:00:0000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:07:4626400:21:3020300:34:0435.2300:55:3424900:12:1200:00:0000:00:00
3 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:08:2824200:20:3923200:35:4633.5500:56:2523900:12:0300:00:0000:00:00
4 3206NURIA DUCH TURMOCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:08:4223600:20:2124900:36:3632.7900:56:5721500:11:4500:00:0000:00:00
5 6252CARMÉN JIMENEZ DIAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F01:12:2024900:20:5727000:38:4830.9300:59:4526600:12:3500:00:0000:00:00
6 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:12:3728700:22:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1379VANESSA TEULE ABRILCLUB TRIATLÓ ATLESV1F01:16:1429500:23:1428500:39:4830.1501:03:0228800:13:1200:00:0000:00:00
8 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLÓ ATLESV1F01:17:0731200:25:1726100:37:3531.9301:02:5230700:14:1500:00:0000:00:00
9 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLÓ ATLESV1F01:18:0430600:24:2627500:39:1730.5501:03:4331000:14:2100:00:0000:00:00
10 2871MARTA PASCASIO ROURC. TRIATLO MONTORNESV1F01:18:4830400:24:0629300:40:5129.3801:04:5729500:13:5100:00:0000:00:00
11 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F01:20:4132100:26:4327200:39:0230.7401:05:4531500:14:5600:00:0000:00:00
12 2913BEGOÑA GUILLEN BORBTG TRIATLO SITGESV1F01:22:2531300:25:1830300:42:2628.2801:07:4431400:14:4100:00:0000:00:00
13 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAV1F01:22:5331700:25:4530500:43:1027.801:08:5530000:13:5800:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M00:54:43000:00:00000:00:00000:45:121700:09:3100:00:0000:00:00
2 366JOAQUIM JORDI ITURRC.N. MATAROV1M00:55:265000:17:15300:27:5742.9300:45:126900:10:1400:00:0000:00:00
3 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:55:432300:16:405300:29:3240.6300:46:121600:09:3100:00:0000:00:00
4 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMV1M00:56:114000:17:003800:29:1541.0300:46:154000:09:5600:00:0000:00:00
5 941ALVARO RANCE GIMENEC.N. MATAROV1M00:56:261500:16:248800:30:1839.600:46:422800:09:4400:00:0000:00:00
6 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:56:514700:17:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5946JOSEP M CASTELLÓ BACLUB TRIATLO PROSANV1M00:56:534600:17:116600:29:4840.2700:46:593800:09:5400:00:0000:00:00
8 3958JORDI LINARES HERNACERDANYOLA CHV1M00:57:035400:17:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:57:094900:17:146400:29:4440.3600:46:586200:10:1100:00:0000:00:00
10 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:57:189900:17:542600:29:0141.3600:46:558500:10:2300:00:0000:00:00
11 4652ANTONIO GARCIA GARCCERDANYOLA CHV1M00:57:297100:17:354500:29:2340.8400:46:5810000:10:3100:00:0000:00:00
12 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M00:57:3411500:18:102300:28:5441.5200:47:049700:10:3000:00:0000:00:00
13 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:57:467700:17:366300:29:4440.3600:47:208900:10:2600:00:0000:00:00
14 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M00:58:25000:00:00000:00:00000:47:559600:10:3000:00:0000:00:00
15 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M00:58:267900:17:379800:30:3539.2400:48:126700:10:1400:00:0000:00:00
16 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:58:3910700:18:046800:29:5040.2200:47:5412800:10:4500:00:0000:00:00
17 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:58:4411400:18:097300:29:5240.1800:48:0112400:10:4300:00:0000:00:00
18 637JOHN MANUEL GALINDOTRICBM-CALELLAV1M00:58:563500:16:569400:30:2739.4100:47:2320300:11:3300:00:0000:00:00
19 2183GERMAN GARROTE BORRTRI+9 EL MASNOUV1M00:59:0812400:18:169600:30:3139.3200:48:478100:10:2100:00:0000:00:00
20 1631SERGIO ARTERO MARTICLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M00:59:3111600:18:1110100:30:4239.0900:48:5311200:10:3800:00:0000:00:00
21 2744RAIMON SANJAUME I FCLUB VO2 TEAMV1M00:59:4213500:18:308900:30:1839.600:48:4814000:10:5400:00:0000:00:00
22 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:1311900:18:1311800:31:1638.3800:49:2912600:10:4400:00:0000:00:00
23 2210MARC LLOVERA SUBIRAU.C. SANT CUGATV1M01:00:2012100:18:1511400:31:0438.6300:49:1915600:11:0100:00:0000:00:00
24 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M01:00:264100:17:0318700:33:1636.0700:50:195700:10:0700:00:0000:00:00
25 9043MARÇAL PEDRENYT3R TRIATLOV1M01:00:4516200:18:5011900:31:1638.3800:50:0611700:10:3900:00:0000:00:00
26 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M01:00:4816700:18:5812100:31:1838.3400:50:1610100:10:3200:00:0000:00:00
27 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:01:1214000:18:3313000:31:3637.9700:50:0915900:11:0300:00:0000:00:00
28 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:01:2315100:18:3913800:31:5137.6800:50:3013900:10:5300:00:0000:00:00
29 569DAVID ORPI FERNANDETRANSTRIATLONV1M01:01:2513100:18:2714100:31:5737.5600:50:2415700:11:0100:00:0000:00:00
30 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:01:3720000:19:3410000:30:4239.0900:50:1618700:11:2100:00:0000:00:00
31 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSIT3R TRIATLOV1M01:01:4114300:18:3415800:32:2137.0900:50:5513000:10:4600:00:0000:00:00
32 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:1920900:19:4612300:31:2038.300:51:0617500:11:1300:00:0000:00:00
33 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:2019300:19:2810900:30:5938.7300:50:2722500:11:5300:00:0000:00:00
34 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:02:2521800:19:5911500:31:0438.6300:51:0319000:11:2200:00:0000:00:00
35 1064JORDI PUIGDOLLERS NT3R TRIATLOV1M01:02:5816400:18:5316000:32:3836.7700:51:3119700:11:2700:00:0000:00:00
36 4416JOSEP MARIA CANAL TCLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:0015500:18:4118000:33:0536.2700:51:4617700:11:1400:00:0000:00:00
37 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:03:0817400:19:1017800:33:0236.3300:52:1214300:10:5600:00:0000:00:00
38 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAV1M01:03:2518700:19:2117200:32:5636.4400:52:1716900:11:0800:00:0000:00:00
39 2799JORDI PADROS GOMEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:03:2916800:19:0118900:33:2135.9800:52:2216500:11:0700:00:0000:00:00
40 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:4020500:19:4016100:32:3936.7500:52:1918900:11:2100:00:0000:00:00
41 777ANTONIO M. ARCO TORC.E.E. SANT GERVASIV1M01:04:2621600:19:5817700:33:0136.3500:52:5919600:11:2700:00:0000:00:00
42 264GONZALO MARCHENA MAT3R TRIATLOV1M01:05:2322500:20:0519600:33:3635.7100:53:4121100:11:4200:00:0000:00:00
43 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M01:05:4224500:20:4717500:32:5936.3800:53:4622800:11:5600:00:0000:00:00
44 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:06:1625300:20:5916600:32:4636.6200:53:4526200:12:3100:00:0000:00:00
45 3064CARLOS VERANO GONZÁABSOLUT SPORTV1M01:06:1914400:18:3425400:36:4732.6200:55:2114800:10:5800:00:0000:00:00
46 1449ALBERT GISBERT BRULASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:06:5222100:20:0223100:35:4533.5700:55:4716200:11:0500:00:0000:00:00
47 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:4021100:19:4722800:35:4133.6300:55:2824700:12:1200:00:0000:00:00
48 419ANDRÉS GARCÍA RODRC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:5622700:20:1022700:35:4033.6400:55:5024200:12:0600:00:0000:00:00
49 396SERGI DAVILA COZAROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:08:3725400:20:5921500:34:5334.400:55:5227400:12:4500:00:0000:00:00
50 2466JOSE LUIS HERNANDEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:09:1027500:22:0321300:34:4234.5800:56:4525700:12:2500:00:0000:00:00
51 2989ALFONSO PLAZA GIMENCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:10:3327100:21:4522600:35:3733.6900:57:2228700:13:1100:00:0000:00:00
52 3340MARC URIARTE CULLERU.C. SANT CUGATV1M01:10:5526600:21:3223400:35:5233.4600:57:2429200:13:3100:00:0000:00:00
53 2417RAFAEL ALVAREZ ALVATRI+9 EL MASNOUV1M01:11:5628100:22:2324400:36:2432.9700:58:4728600:13:0900:00:0000:00:00
54 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:1327400:22:0025500:37:1632.200:59:1628200:12:5700:00:0000:00:00
55 3178JUAN CARLOS PEREA FTRANSTRIATLONV1M01:13:0129100:22:5923800:36:0633.2400:59:0529800:13:5600:00:0000:00:00
56 2616DANIEL JIMENEZ MARCLUB NATACIO RUBIV1M01:14:1529200:23:0525600:37:1732.1901:00:2229700:13:5300:00:0000:00:00
57 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:1930200:23:4926700:38:2831.201:02:1728300:13:0200:00:0000:00:00
58 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:205900:17:2025100:36:4332.6800:54:0332400:21:1700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3053LAURENCE PRIGENTCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F01:06:2622800:20:1020600:34:1335.0700:54:2324000:12:0300:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:06:3325900:21:0819300:33:2835.8600:54:3622900:11:5700:00:0000:00:00
3 1866ANTONIA CANO ALARCÓC.E. RAYOTEAMV1F01:14:0826700:21:3328400:39:4530.1901:01:1827600:12:5000:00:0000:00:00
4 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:18:0130300:23:5028900:40:1029.8801:04:0030200:14:0100:00:0000:00:00
5 2930JUDITH DIAZ BATLLETRANSTRIATLONV1F01:22:3230000:23:3930800:44:4326.8401:08:2230400:14:1000:00:0000:00:00
6 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F01:24:4632000:26:4329700:41:3128.901:08:1432100:16:3200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV1M00:54:46000:00:00000:00:00000:45:112000:09:3500:00:0000:00:00
2 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M00:59:299200:17:5011300:31:0338.6500:48:5311000:10:3600:00:0000:00:00
3 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:59:3411700:18:119300:30:2439.4700:48:3515100:10:5900:00:0000:00:00
4 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M01:00:3612200:18:1514400:32:0137.4800:50:167900:10:2000:00:0000:00:00
5 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:1817700:19:1110800:30:5938.7300:50:1017000:11:0800:00:0000:00:00
6 2430JUAN PEDRO GROULT RTRI+9 EL MASNOUV1M01:01:4917100:19:0312600:31:2838.1400:50:3118100:11:1800:00:0000:00:00
7 3844FEDERICO HABA MARTIOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:02:5118200:19:1415500:32:1837.1500:51:3218400:11:1900:00:0000:00:00
8 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:03:2118100:19:1417600:33:0036.3600:52:1416600:11:0700:00:0000:00:00
9 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:04:4023000:20:1116700:32:4636.6200:52:5721400:11:4300:00:0000:00:00
10 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:04:4616600:18:5721100:34:2734.8300:53:2419100:11:2200:00:0000:00:00
11 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:05:3821900:20:0219900:33:4935.4900:53:5121700:11:4700:00:0000:00:00
12 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:05:3918500:19:2022100:35:2233.9300:54:4214600:10:5700:00:0000:00:00
13 1327ANTONIO ENCINAS GACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:0117200:19:0821900:35:1534.0400:54:2320800:11:3800:00:0000:00:00
14 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:4024100:20:3820400:34:0935.1400:54:4727800:12:5300:00:0000:00:00
15 320ALEX MEROÑO SALVATIABSOLUT SPORTV1M01:09:1822900:20:1124600:36:3132.8600:56:4226700:12:3600:00:0000:00:00
16 5703ALBERTO SALVANS TORC.E. VILA OLIMPICAV1M01:09:2225600:21:0222900:35:4133.6300:56:4326900:12:3900:00:0000:00:00
17 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:10:4725700:21:0324800:36:3532.800:57:3828500:13:0900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULÀLIA CALVERAS AUTGCBINNV2F01:09:53000:00:00000:00:00000:57:4724300:12:0600:00:0000:00:00
2 1937MONTSERRAT CINCA PAC.N. REUS PLOMSV2F01:11:5929400:23:1224000:36:1633.0900:59:2826300:12:3100:00:0000:00:00
3 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:14:3529600:23:1526400:38:0131.5701:01:1628900:13:1900:00:0000:00:00
4 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:15:5130800:24:3525800:37:1932.1601:01:5429900:13:5700:00:0000:00:00
5 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLÓ ATLESV2F01:18:5629900:23:3930200:42:2628.2801:06:0527700:12:5100:00:0000:00:00
6 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV2F01:27:1332300:27:2630700:44:2327.0401:11:4931600:15:2400:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M00:55:041900:16:361700:28:4141.8400:45:173100:09:4700:00:0000:00:00
2 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M00:59:1315800:18:427100:29:5240.1800:48:3411500:10:3900:00:0000:00:00
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:02:1916300:18:5015100:32:1637.1900:51:0617300:11:1300:00:0000:00:00
4 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:02:44000:00:00000:00:00000:51:4515000:10:5900:00:0000:00:00
5 5776JOAN FRANCESC CAMPOC.N. CATALUNYAV2M01:02:4713600:18:3019700:33:3935.6600:52:0911300:10:3800:00:0000:00:00
6 9067JOSE ANTONIO ITARTETG TRIATLO SITGESV2M01:04:5321000:19:4718600:33:1436.1100:53:0122400:11:5200:00:0000:00:00
7 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV2M01:16:0531100:25:0122500:35:3533.7201:00:3631700:15:2900:00:0000:00:00
8 3743JAVIER NICOLAS GARCCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:22:5931800:25:4829400:41:1929.0401:07:0731900:15:5200:00:0000:00:00
9 775PACO CHAVEZ RODRIGUC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:24:0531400:25:1930100:42:1428.4101:07:3332200:16:3200:00:0000:00:00
10 2054PATRICIO COBO LEONCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:24:3832200:27:1530000:41:4828.7101:09:0331800:15:3500:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:15:3828400:22:3128800:40:0329.9601:02:3428400:13:0400:00:0000:00:00
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:20:3029300:23:1130600:43:2627.6301:06:3729600:13:5300:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV3M01:17:1530100:23:4327600:39:1930.5201:03:0230500:14:1300:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32